|
|
|
1 2 3 ...12 [Losowe] >>>
|
|
|
|
Dlaczego w W±chocku brak³o grzebieni???
- Bo so³tys zgubi³ 10 z³otych i wszyscy przeczesuj± las.
|
|
Doda³: Karol |
2008-01-02 15:24:26 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
- Jakiego zeza ma córka so³tysa w W±chocku? - Takiego ¿e jak p³acze, to jej ³zy po plecach ciekn±!
|
|
Doda³: beata |
2007-10-06 13:10:24 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
- Dlaczego w W±chocku wszyscy chodz± w kaskach? - Bo urwa³ siê sznur w dzwonnicy i ko¶cielny rzuca kamieniami. - Bo so³tys wjecha³ p³ugiem na minê, so³tys ju¿ spad³, p³ug jeszcze nie. - Bo wczoraj w telewizji podali ¿e ci¶nienie spadnie.
|
|
Doda³: anonim |
2007-10-06 13:10:23 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
- Dlaczego na liniach wysokiego napiêcia do W±chocka druty wymienia siê na kolczasty? - Bo W±chock le¿y na górce i po zwyk³ych pr±d siê ¶lizga³.
|
|
Doda³: mloda88 |
2007-10-06 13:10:23 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
- A gdzie w W±chocku jest kryta p³ywalnia? - Pod mostem.
|
|
Doda³: tomek |
2007-10-06 13:10:25 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Dlaczego w WILAMOWICACH maj± pofa³dowany asfalt???
- bo zwijaj± na noc, ¿eby im Dankowianie nie ukradli;)
|
|
Doda³: Kolusia |
2007-12-10 13:18:47 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
- Dlaczego mieszkañcy W±chocka trzymaj± ¿arówki w zêbach? - ¯eby wyra¿aæ siê jasno!
|
|
Doda³: tomek |
2007-10-06 13:10:24 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
- Dlaczego pies so³tysa zabi³ siê o budê? - Bo dowiedzia³ siê, ¿e so³tys zapisa³ siê do Zwi±zku Kynologicznego. - jw. ale Towarzystwa Przyjació³ Zwierz±t - jw. ale do LOP. - Bo so³tys zamiast ³añcucha za³o¿y³ gumê - A dlaczego pies s±siada so³tysa nie zabi³ siê o budê, mimo ¿e mia³ ³añcuch z gumy? - Bo mia³ budê na wrotkach...
|
|
Doda³: beata |
2007-10-06 13:10:25 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
- Czemu w W±chocku, w ko¶ciele s± takie dziury w posadzce? - Ksi±dz im kaza³ szukaæ korzeni wiary.
|
|
Doda³: guru |
2007-10-06 13:10:24 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
- Jakich p³yt s³ucha siê w W±chocku? - Chodnikowych!
|
|
Doda³: alan |
2007-10-06 13:10:23 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
- Dlaczego pasa¿erowie poci±gu do W±chocka zbieraj± siê w jednym przedziale? - Bo jak poci±g ma 3 wagony, to pierwszy staje ju¿ za W±chockiem, ostatni przed, i tylko ¶rodkowy trafia...
|
|
Doda³: ola80 |
2007-10-06 13:10:23 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
- Gdzie le¿y W±chock? - Trzy rzuty beretem od Starachowic.
|
|
Doda³: miki |
2007-10-06 13:10:23 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
- Jak niska pszenica ro¶nie w W±chocku??? - Tak niska, ¿e jak wróbel chcia³ spróbowaæ, to musia³ przyklêkn±æ...
|
|
Doda³: koxiki |
2007-10-06 13:10:24 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
- Dlaczego so³tys trzyma pusta butelkê w lodowce? - Dla go¶ci, którym nie chce siê piæ
|
|
Doda³: koxiki |
2007-10-06 13:10:23 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
- Ilu pralek u¿ywa ¿ona so³tysa w W±chocku? - Trzech: w jednej pierze, a na dwóch stawia kocio³ do gotowania.
|
|
Doda³: optyk |
2007-10-06 13:10:24 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...12 [Losowe] >>> |
|
|
|
|