|
|
|
1 2 3 ...515 [Losowe] >>>
|
|
|
|
- Co oznacza dla blondynki termin "bezpieczny seks"? - Dok³adne zamkniêcie drzwi samochodu.
|
|
Doda³: aryur10 |
2007-10-06 13:10:17 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
- Co to jest: 70 szarych komórek na pla¿y? - 70 blondynek. - A co to jest: 74 szare komórki na pla¿y? - 70 blondynek i pies.
|
|
Doda³: grzesiek |
2007-10-06 13:10:18 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Pyta znajomy znajomego:
-Z kim jedziesz nad morze w tym roku?
-Z ¿on±, dzieæmi i z te¶ciow±.
-Z te¶ciow±? - pyta zdziwiony.
-A niech siê franca do piachu przyzwyczaja.
|
|
Doda³: aryur10 |
2007-10-06 13:09:45 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Kierowca widzi przed sob± znak drogowy "Maksimum 80 km". Zwalnia wiêc do 80 kilometrów na godzinê.
Po jakim¶ czasie widzi znak "Maksimum 60 km". Zwalnia wiêc ponownie.
I znów kolejny znak - "Maksimum 20 km". Kierowca zdenerwowa³ siê, ale zwalnia i w¶ciek³y wlecze siê po szosie.
Po godzinie jazdy spostrzega nastêpny znak - "Witamy w Maksimum!".
|
|
Doda³: robert |
2007-10-06 13:09:48 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi blondynka - nastolatka do mamy i mowi:
- Mamo, czy to prawda, ¿e dzieci rodz±c siê wychodz± z tego samego miejsca w które ch³opcy wk³adaj± cz³onka?
Matka zadowolona, ¿e nie musi poruszaæ tego tematu sama mówi:
- Tak córeczko, tak.
Na to blondynka:
- A czy dziecko przy porodzie nie powybija mi zêbów?
|
|
Doda³: robert |
2007-10-06 13:09:41 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Jasiu w szkole us³ysza³ s³owo kurwa. Mamo co to znaczy kurwa? - kluska. Na drugi dzieñ Jasiu us³ysza³ spierdalaj . Mamo co to znaczy spierdalaj ? -przepraszam .Potem jedz± obiad Jasiu : kurwa ci upad³a! Przepro¶! - Spierdalaj..........
|
|
Doda³: widzewiak |
2007-10-06 13:11:01 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Blondynka i prawnik siedz± obok siebie w samolocie. Prawnik pyta, czy nie zechcia³aby zagraæ z nim w ciekaw± grê. Blondynka mówi, ¿e jest zmêczona, odwraca siê do okna i próbuje zasn±æ. Ten jednak nalega i wyja¶nia, ¿e gra jest bardzo prosta i weso³a. Mianowicie bêd± zadawaæ sobie pytania i jesli które¶ nie zna odpowiedzi - p³aci 50 z³otych.
Ona odmawia i znów próbuje zasn±æ, ale prawnik nie daje jej spokoju i proponuje inny uk³ad - je¶li ona nie bêdzie zna³a odpowiedzi - placi 50 z³, je¶li natomiast on nie bêdzie zna³ - p³aci 5000. To przykuwa jej uwagê, poza tym i tak zdaje sobie sprawê, ¿e on nie da jej spokoju, dopóki nie zagraj± w jego grê, wiêc zgadza siê.
Prawnik zadaje wiêc pytanie pierwszy:
- Jaka jest odleg³o¶æ pomiêdzy Ziemi± a Ksiê¿ycem?
Blondynka bez s³owa siêga do portfela i wyjmuje banknot 50 z³.
- Ok - mówi prawnik - twoja kolej...
- Co to jest, wchodzi na górê na czterech nogach, a schodzi na trzech?
Prawnik jest zaskoczony, wytê¿a umys³ i nic, dzwoni do znajomych, wysy³a maile, przeszukuje internet i nic. Po godzinie poddaje siê i wypisuje czek na 5000 z³, ona przyjmuje, odwraca siê i próbuje zasn±æ.
Prawnik jest jednak ciekaw odpowiedzi i pyta:
- Co to jest, co wchodzi na górê na czterech nogach, a schodzi na trzech?
Blondynka odwraca siê i wyci±ga banknot 50 z³...
|
|
Doda³: mloda88 |
2007-10-06 13:09:40 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Do banku w Szwajcarii wchodzi klient z walizk± i ¶ciszonym g³osem mówi dobankiera:
- Chcia³bym wp³aciæ pieni±dze, w tej walizce jest ca³e cztery miliony euro.
Na to bankier u¶miechniêty:
- Proszê nie ¶ciszaæ g³osu, bieda to ¿aden wstyd.
|
|
Doda³: miniu¶ |
2007-10-06 13:09:39 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi 0,3 baby do lekarza.
- A gdzie reszta? - pyta lekarz.
Baba wyci±ga krótkofalówkê i mówi:
- 0,7! Zg³o¶ siê!
|
|
Doda³: optyk |
2007-10-06 13:09:43 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Do wychodz±cego z sali operacyjnej lekarza podbiega zdenerwowana ¿ona pacjenta. - I jak, panie doktorze, uda³a siê operacja? - Operacja? My¶la³em, ¿e to by³a sekcja zw³ok.
|
|
Doda³: maniak |
2007-10-06 13:10:38 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Trzech facetów jest w szpitalu i opowiadaj± jak siê tam znale¼li. Mówi pierwszy: - Przychodzê z pracy, patrzê a ¿ona gola le¿y w ³ó¿ku - to ja cap lodówkê i za okno. Ale by³a tak ciê¿ka, ¿e naderwa³em sobie ¶ciêgna. Mówi drugi: - Opalam siê spokojnie na balkonie a tu jaki¶ dureñ rzuca na mnie lodówkê. Mówi trzeci: - Siedzê sobie spokojnie w lodowce...
|
|
Doda³: grzesiek |
2007-10-06 13:10:28 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Ostatni spadochroniarz wraca do stanow z wojny w zatoce. Na lotnisku reporter pyta go o to, jaka bedzie pierwsza rzecz, ktora zrobi, gdy znajdzie siê juz w domu. - Jest to bardzo osobiste pytanie - mowi zolnierz - Mam piekna, mloda zone, ktorej nie widzialem od osmiu miesiecy. - No tak rozumiem - odpowiada reporter - W takim razie jaka bedzie druga rzecz, ktora zrobisz? - Coz, mysle ze zdejme spadochron
|
|
Doda³: laska |
2007-10-06 13:10:25 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Facet naprawiaj±c elektrykê w domu zwraca siê do te¶ciowej:
- Mamusia potrzyma przez chwilê ten drut.
- Ju¿ trzymam.
- Czuje Mamusia co¶?
- Nie...
- Aha. To znaczy, ¿e faza bêdzie w tym drugim.
|
|
Doda³: anonim |
2007-10-06 13:09:41 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Blondynka do blondynki:
- Chcesz krówkê?- na to druga:
- Nie dziêki, jestem wegetariank±!
|
|
Doda³: taxi2 |
2007-10-06 13:09:40 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Jad± dwie blondynki samochodem. Staj±
na ¶wiat³ach.
- Jakie ³adne to czerwone!- mówi jedna.
-£adnie ! - popiera druga.
-O! To pomarañczowe te¿ ³adne ! - chwali
znowu pierwsza.
-O! Tak ¶liczne !
- A widzisz to piêkne zielone ? - pyta pierwsza.
-Widzê, te¿ ³adne ! - mówi druga.
Zapala siê znowu czerwone .
Pierwsza mówi :
- To ju¿ widzia³y¶my! Jedziemy !
|
|
Doda³: aryur10 |
2007-10-06 13:09:48 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...515 [Losowe] >>> |
|
|
|
|