Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/krzysiek/domains/krzysiek.biz/public_html/baza_polacz.php on line 7
KAWAłY - ?MIESZNE ANIMACJE FLASH - ?MIESZNE FILMIKI - KABARETY

Kontakt | Reklama |

 



>> Rejestracja
>> Przypomnij Has³o

 
 ::Kategorie
Najlepsze filmiki
Åšmieszne Animacje
Kabarety
Åšmieszne Reklamy
Åšmieszne Filmiki
Teledyski
Seriale - Programy
Gry Online
Kawały
-> O Szkotach
-> W restauracji
-> O polityce
-> O policjantach
-> O pijakach
-> O my¶liwych
-> O ma³¿eñstwie
-> O Ma³yszu
-> O lekarzach
-> O zwierz±tkach
-> O wojsku
-> O szefie
-> O studentach
-> O te¶ciowej
-> O wariatach
-> O stra¿akach
-> O rolnikach
-> O W±chocku
-> O laskach
-> O komputerach
-> O Babie
-> O Bacy
-> O bajkach
-> O Polaku...
-> O jaskiniowcach
-> O Jasiu
-> O hrabim
-> O duchownych
-> O cyrku
-> O blondynkach
-> Inne
Telewizja na ¿ywo
Nowo¶ci




 ::Menu
 Kartka ¶wi±teczna
 Poranek z U¶miechem
 Powiadomienia
 Nie dzia³aj± filmiki ??
 Konto PRO
 Dodaj Animacje
 Reklama
 Kontakt




 ::Wyszukiwarka








1 2 3 ...515 [Losowe] >>>
G³osuj:

S³ownik Japoñsko - Polski:
JamaHama- Gabinet dyrektora


Doda³: Dymon

2008-05-11 13:50:56

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Z drzwi gabinetu lekarskiego wypada facet kopniêty przez zdenerwowanego
lekarza.
- Nastêpny proszê!
- Pan doktor chyba dzi¶ nie w humorze. Mo¿e przyjdê jutro...
- Och, nie! Po prostu tamten facet, którego od dziesiêciu lat leczê
na ¿ó³taczkê dopiero dzi¶ powiedzia³, ze jest Chiñczykiem.


Doda³: miku¶

2007-10-06 13:10:38

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

- Jaki jest zew godowy blondynki?
- "Jestem taaaaka pijaaana..."
- Jaki jest zew godowy brzydkiej blondynki?
- "Mówi³am, ¿e jestem pijana, do cholery!!!"
- Jaki jest zew godowy brunetki?
- "Czy ta blondynka ju¿ sobie posz³a?"


Doda³: bielun

2007-10-06 13:10:18

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Do le¿±cego na ³awce mê¿czyzny podchodz± policjanci. Jeden z nich mówi:
- Dokumenty poproszê.
- Nie mam - odpowiada mê¿czyzna.
Policjanci na to:
- No to idziemy!
- No to id¼cie!


Doda³: kristof

2007-10-06 13:10:00

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Polak Niemiec i Rusek maj± przej¶æ przez tunel.
Najpierw wchodzi Niemiec i s³yszy:mam ciê,zjem ciê.Natychmiast wychodzi z tunelu i mówi:
ja tam nie wejdê.
Wchodzi rusek i s³yszy to samo,wybiega z tunelu i mówi: ja siê bojê.
wchodzi polak i zapali³ lampê.
A tam pijak trzyma ogórka i mówi do niego: mam ciê zjem ciê...


Doda³: Mati

2007-10-06 13:10:49

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Dlaczego diabe³ nigdy nie zawita do Polski ? Nikt nie przepije polaka !

Doda³: szyncio

2008-03-09 15:09:01

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Na stacji benzynowej blondynce zatrzasnê³y siê kluczyki. Obok niej przeje¿d¿a dwóch facetów. Jeden zaczyna siê ¶miaæ w g³os. Drugi siê pyta:
- Z czego sie tak ¶miejesz?
A on na to:
- Bo tamta blondynka próbuje wyci±gn±æ kluczyki drucikiem.
- Co w tym takiego ¶miesznego?
- Bo w ¶rodku siedzi druga blondynka i mówi:
- trochê w lewo, trochê w prawo.


Doda³: KTO¦

2008-01-08 13:43:52

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

NA przystanku stoi± dwie blondynki jedna pyta
- na jaki autobus czekasz?
- na 2
- a ty?
- 1 ...po pewnym czasie przyjecha³ 21 wsiad³y obie


Doda³: olka1297

2008-01-20 16:02:31

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

¯ona, robi±c mê¿owi awanturê wypomina mu wszystkie jego przewiny i wady, na koniec mu wyrzucaj±c:
- ... i pensjê te¿ masz ma³±!!


Doda³: yoohi

2007-10-06 13:09:57

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Puk! Puk! Puk! Kto tam! S±siadki!
Nie ma siatek.


Doda³: szymon simo

2007-10-16 21:51:12

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Przychodzi facet do domu:
- Kochanie, Regan zostal prezydentem!
- A to Bierut juz nie jest?


Doda³: koxiki

2007-10-06 13:10:11

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

F±fara przez godzinê obserwuje wêdkarza, który bezskutecznie stoi z wêdk± nad brzegiem rzeki i czeka na branie.
- Przepraszam - pyta wreszcie F±fara - jakie pan ³owi ryby?
- £owi... to za mocno powiedziane. Na razie je karmiê.


Doda³: alan

2007-10-06 13:09:40

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

-Wzi±³e¶ prysznic?- pyta pani jasia na koloniach.
- No tak , jak co¶ zginie to zawsze jest na mnie !


Doda³: Justi

2007-10-06 13:11:02

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Przychodzi zakonnica do spowiedzi i mówi:
- proszê ksiêdza bo ja strasznie klnê i nie wiem jak siê tego oduczyæ
A ksi±dz na to:
- to odmów ca³y ró¿aniec
Ksi±dz puka
Zakonnica mówi
- o KURWA. Ale mnie ksi±dz przestraszy³.


Doda³: wojtas

2008-03-09 14:32:02

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Milicjant do bibliotekarki:
No niech mi pani da parê ksi±¿ek. Szef mi ka¿e poczytaæ.
Bibliotekarka: no to panu znajdê cos l¿ejszego...
Milicjant: eee, niekoniecznie, wozem jestem.


Doda³: miko³aj

2007-10-06 13:10:15

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
1 2 3 ...515 [Losowe] >>>


 Reklama.....  ::


 Pouk³adaj Wed³ug::
OD Najlepszych
OD Najnowszych
Alfabetycznie [A --> Z]
Alfabetycznie [Z --> A]
Najwiêcej Ogl±dane

Opisy gg - Tapety na pulpit - Sennik na tja.pl - ¯yczenia na Nowy Rok

0.0229