|
|
|
1 2 3 ...515 [Losowe] >>>
|
|
|
|
Przychodzi do lekarza pewien pan i mówi:
-Nie mogê mieæ dzieci.
A lekarz na to:
-To trzeba Panu wstawiæ drewniane jajko.
Po roku ten sam facet przychodzi z tym samym problemem.
-Dalej nie mogê mieæ dzieci.
Lekarz mówi:
-To trzeba Panu wstawiæ metalowe jajko.
Po piêciu latach przychodzi. Lekarz pyta:
-Mo¿e pan ju¿ mieæ dzieci?
-Oczywi¶cie, po lewej Pinokio, a po prawej Robokop.
|
|
Doda³: kristof |
2007-10-06 13:09:48 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
-Synu, gdy doro¶niesz, chcia³bym aby¶ by³ d¿entelmenem.
-Nie chcê byæ d¿entelmenem, tato! - protestuje Jasiu.
-Chcê byæ taki jak ty!
|
|
Doda³: Matix |
2008-02-10 19:56:09 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Jedzie baba autobusem, na przeciwko niej siedzi facet z rozpiêtym rozporkiem. Kobieta zawstydzona nie wie co ma robiæ. W koñcu mówi do faceta:
- sklep siê panu otworzy³
- a widzia³a pani kierownika
- nie, ale magazynier na workach le¿y.
|
|
Doda³: Agata |
2007-10-06 13:11:17 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Baca rozmawia z turyst±:
- Zabi³em wczoraj 10 æmów - mówi baca.
- Ciem - poprawia turysta.
- Kapciem.
|
|
Doda³: taxi2 |
2007-10-06 13:09:44 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi Jasio do domu i pyta taty:
-Tato, co to jest paranoja?
-Jasio,id¼ do mamy i zapytaj sie czy da³aby za 100 dolarów.
Jasio poszed³, zapyta³ siê i mówi do taty:
-Mama da³aby!
-To id¼ do siostry i zapytaj czy da³aby za 50 dolarów.
Jasio poszed³,przychodzi i mówi:
-Siostra da³aby.
-A teraz id¼ do babci i zapytaj czy da³aby za 25 dolarów.
Jasio poszed³,zapyta³ siê i mówi:
-Babcia da³aby nawet za 10 dolarów.
-I widzisz synku to jest paranoja 3 kurwy w domu i ani jednego dolara!!!
|
|
Doda³: siwy29300 |
2008-05-11 13:56:08 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Kiedy¶ urodzi³o siê biedne dziecko bez r±czek i nó¿ek.
Mówili na niego Kad³ubek.
Raz w szkole odbywa³y siê zawody p³ywackie
Kad³ubek pyta mamy:
- mamo mogê wzi±æ udzia³ w zawodach p³ywackich?
Mama odpowiada:
- Kad³ubku ty nie masz ani r±czek ani nó¿ek wiêc czym bêdziesz siê odpychaæ.
- Bêdê siê odpychaæ uszami.
S± ju¿ zawody p³ywackie na³o¿yli dla kad³ubka czepek, wrzucili go do basenu, Kad³ubek poszed³ na dno wyci±gnêli go i mówi:
- Kurwa co za debil mi czepek na³o¿y³.
|
|
Doda³: dymek |
2008-03-09 14:46:51 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Dlaczego so³tys z w±chocka buduje sobie okr±g³y dom bo mu powiedzieli ¿e go zabij± za rogiem
|
|
Doda³: kubinho |
2007-10-06 13:11:08 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Le¿y zaj±czek na trawie bez jednej r±czki i baz jednej nó¿ki. Nagle podchodzi do niego je¿ i pyta siê:
-zaj±czku czemu nie masz r±czki i nó¿ki?
- Bo za³o¿y³em siê z misiem o moj± rêkê, ¿e nie urwie mi nogi.
|
|
Doda³: Anula13 |
2008-05-15 21:47:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Czemu blondynka spad³a z drzewa ? Bo grabi³a li¶cie.
|
|
Doda³: giersu |
2007-10-06 13:10:56 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Wraca syn do domu siê chwali.
- Tato nie jestem ju¿ prawiczkiem.
Na to tata:
- No to super, dawaj wódkê trzeba to opiæ.
Po jakim¶ czasie tato pyta siê syna:
- To kiedy synku nastêpny raz.
- Oj nie wiem tato... Jak dupa przestanie boleæ!!!
|
|
Doda³: anizoma |
2007-10-24 13:01:32 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Idzie kura, patrzy, Adam Ma³yszsz.Zaczyna go dziobaæ on do niej:
-Te, kura uciekaj, bo jak ciê kopnê, to polecisz na drzewo.
-Nareszcie bêdê bra³a lekcje u mistrza!
|
|
Doda³: maniak |
2007-10-06 13:09:44 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Jasiu przychodzi ze szko³y i mówi do mamy:
- Mamo, mamo dzi¶ w szkole na matematyce uczyli¶my siê o wódce!!!
- Jak to o wódce? - pyta mama.
- Tak o jaki¶ æwiartkach
|
|
Doda³: misia996 |
2008-02-25 19:23:38 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Na granicy rozmawiaj± dzieci polskie i rosyjskie: - A my mamy chleb! - wo³aj± dzieci rosyjskie. - A my mamy chleb z mas³em!! - rzek³y na to dzieci polskie. - A my mamy Stalina!!! - rzuci³y polityczna wypowiedz dzieci rosyjskie. - My te¿ mo¿emy mieæ Stalina!!! - odrzuci³y gryps dzieci polskie. - To nie bêdziecie mieli chleba z mas³em!!! - wiadomo kto rzek³.
|
|
Doda³: anonim |
2007-10-06 13:10:29 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Do Nowaków przyszed³ ksi±dz z kolêd±, Po modlitwie i po¶wiêceniu domu zwraca siê do Jasia:
-Umiesz siê ¿egnaæ, Jasiu?
-Umiem. Do widzenia!!!;D
|
|
Doda³: Pirru |
2007-10-06 13:11:06 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Dlaczego w W±chocku brak³o grzebieni???
- Bo so³tys zgubi³ 10 z³otych i wszyscy przeczesuj± las.
|
|
Doda³: Karol |
2008-01-02 15:24:26 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...515 [Losowe] >>> |
|
|
|
|