|
|
|
1 2 3 ...515 [Losowe] >>>
|
|
|
|
Amigowiec zosta³ pora¿ony przez swoj± ukochan± Amigê na ¶mieræ i poszed³ do nieba. Staje przed ¦wiêtym Piotrem, a ¦w. Piotr siê go pyta:
- Chcia³by¶, amigowcu, pój¶æ do nieba czy do piek³a?
- Chcia³bym siê rozejrzeæ - odpowiada amigowiec.
- Patrz, tak wygl±da niebo - mówi ¦w. Piotr - pokazuj±c dooko³a.
- Niby ch³odno tu - inteligentnie zauwa¿a amigowiec.
- Teraz chod¼, poka¿ê ci piek³o - mówi ¦w. Piotr
Zje¿d¿aj± do piek³a, patrz±, a tam go³e panienki siedz± na monitorach - na ekranach widaæ rajowane d*.*y te¿ - dooko³a le¿± Amigi, a nawet najnowszy model "Amiga CD Power Belzebub" z procesorem Matolarola 40000000000, która ma 100 TMipsów.
Wracaj± na górê - czyli do nieba - i ¦w. Pieter siê pyta:
- No to jak - niebo czy piek³o?
- Nie obra¼ siê, ¦w. Piotr - ale ja wolê do piek³a - mówi amigowiec.
Dobra, pojecha³ na dó³, wychodzi z windy a tu go dwa diab³y za bary i do beczki ze smo³±. Przestraszony amigowiec - krzyczy, co siê sta³o z tamtym piek³em, które widzia³ poprzednio. Na to jeden z diab³ów odpowiada:
- To by³o DEMO, baranie, DEMO...
|
|
Doda³: robert |
2007-10-06 13:09:44 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Ma lisica 20z³ i mówi kupie sobie bolsa.
Najeba³a siê i posz³a sapaæ.
Idzie nied¼wied¼ i mówi:
- o okazja zarucham se, ¿eby nie by³o g³upio to rzucê 20z³.
Budzi siê lisica i mówi:
- sen by³ piêkny, ale sk±d 20z³? powiedzia³a, a niewa¿ne. Idê siê najebaæ.
Kupi³a se bolsa i znowu sie najeba³a. Nied¼wied¼ kiedy wraca³ patrzy, a lisica znowu le¿y i mówi:
- okazja, zarucham, ale rzucê jej 20z³
Lisica siê budzi i mówi:
- sen by³ piêkny, 20z³ jest, ale bolsa wiêcej nie pije bo strasznie dupa boli.
|
|
Doda³: Radek jenda |
2007-11-26 23:04:28 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Na górskiej drodze dosz³o do wypadku autokaru. Policjant po przybyciu na miejsce pyta siedz±cego w pobli¿u Bacê
- Jak siê to sta³o?
- Widzicie Panie to drzewo? - pyta Baca Policjanta
- No widzê.
- A Kierowca nie widzia³!
|
|
Doda³: adi |
2007-10-06 13:11:22 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Do bacy wypasaj±cego owieczki przyje¿d¿a poblisk± drog± nowoczesnym samochodem ubrany w garnitur cz³owiek w ¶rednim wieku. Po wyj¶ciu z samochodu pyta:
- Baco, co tu robicie? Wypasacie owce?
- Tak, panocku...
- A baco, jak wam powiem ile macie tych owiec dok³adnie, to dacie mi tak± jedn±, do upieczenia?
- Dobrze, panocku, domy...
Przyjezdny wróci³ do samochodu, wzi±³ laptopa, telefon satelitarny, po³±czy³ siê z sieci±, ci±gn±³ dane z satelity, przetworzy³, popracowa³ chwile nad programem, który mu to policzy³, i mówi:
- Baco, macie tu na tej ³±ce 347 owieczek.
- Dobrze panocku..., to wybierzcie sobie jedn±.
Przybysz wybra³ sobie jedn±, ³adn±, bia³±; baca mówi:
- Panocku, a jak ja wom powim, kim wy jeste¶cie, to oddacie mi j±...?
- Dobrze, oddam.
- No panocku, to wy jeste¶cie konsultant Unii Europejskiej do spraw rolnictwa.
- A sk±d to wiecie, baco!?
- Ano tak: je¼dzicie drogimi samochodami, pchacie siê gdzie was nikt nie prosi, zabieracie biedniejsym od wos i nic wiecie o mojej pracy! Oddajcie mi mojego psa!!!
|
|
Doda³: kristof |
2007-10-06 13:09:40 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Na weselu m±¿ mówi do ¿ony:
- Zapraszam ciê do walca.
- Ju¿ nie mia³e¶ czym przyjechaæ?!
|
|
Doda³: mloda88 |
2007-10-06 13:09:57 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Profesor:
- Za³ó¿my, ¿e w latach 20-tych rodzi siê pewna liczba blondynów, i pewna liczba brunetów. Maj±c krzyw± czasu przebywania mo¿emy obliczyæ ilu blondynów i brunetów jest obecnie w spo³eczeñstwie.
- Chyba, ¿e stracili kolor w³osów - wtr±ca studentka.
|
|
Doda³: ola80 |
2007-10-06 13:10:05 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
- Dlaczego w rzece w W±chocku wyzdycha³y ryby? - Bo so³tys upra³ skarpety!
|
|
Doda³: mloda88 |
2007-10-06 13:10:23 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza i mówi: - Panie doktorze, karmiê mojego ch³opa kluchami, aby nabra³ si³ i wiêcej móg³, no, wie pan, co... - Droga pani. Od krochmalu, to tylko ko³nierzyk stoi.
|
|
Doda³: nataloa566 |
2007-10-06 13:10:21 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Szczyt wszystkiego - zapytaæ trupa jak ¿yie
|
|
Doda³: pumba gruby |
2008-02-25 17:08:04 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Go¶æ:
- jest ciemne piwo?
Kelner:
- nie, ale mogê zgasiæ ¶wiat³o
|
|
Doda³: Demon |
2008-02-14 13:02:38 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
- Kiedy Trabant osi±ga najwiêksz± prêdko¶æ?
- Podczas holowania!!!
|
|
Doda³: miko³aj |
2007-10-06 13:09:48 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
¯ona z mê¿em uprawiaj± seks w ³ó¿ku i ¿ona mówi:
- Och Skarbie, jak d³ugo tego nie robili¶my.
M±¿ odpowiada:
- No, chyba Ty.
|
|
Doda³: clavereqq |
2008-01-02 15:06:07 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
sio przychodzi ze szko³y z podbitym okiem. Mama zdenerwowana mówi:
- Nastêpnym razem, jak bêdziesz chcia³ biæ siê ze Stasiem, policz do 20-stu.
Nastêpnego dnia Jasio wraca ze szko³y z siniakiem. Mama Jasia mówi:
- Przecie¿ mówi³am Ci, ¿e zanim uderzysz Stasia, masz policzyæ do 20-stu!
Na to Jasio:
- Ale mama Stasia kaza³a mu policzyæ tylko do 10-ciu...
|
|
Doda³: maniak |
2007-10-06 13:09:59 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Baba w czwartym miesi±cu ci±¿y urodzi³a dziecko z sam± g³ow±. Dziecko od razu po porodzie umia³o mówiæ wiêc rzek³ do mamy: Mamusiu daj mi r±czki, mamusia na to: spytaj Boga mo¿e Ci dopomo¿e. Bóg wys³ucha³ pro¶by i da³ mu r±czki na skroniach. Po chwili dziecko mówi do mamy: Mamusiu daj mi nó¿ki, mamusia na to: spytaj Boga mo¿e Ci dopomo¿e. Bóg znów wys³ucha³ pro¶by i da³ bobasowi nó¿ki na policzkach. Nadszed³ wieczór malec mówi do mamy: mamusiu idê siê k±paæ. Jak powiedzia³ tak zrobi³. W tym czasie przyszed³ m±¿ z pracy i pierwsze co zrobi³ to poszed³ do ³azienki by umyæ rêce. Chwile pó¼niej wybiega zdyszany m±¿ z ³azienki i mówi do ¿ony: Kochanie gdyby¶ ty tylko widzia³a jakiego robala w wannie zabi³em!!:D:D
|
|
Doda³: Oloosiek |
2007-10-06 13:11:17 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Wchodzi szkielet baby do lekarza i mówi:
- Co¶ ¼le siê czujê panie doktorze.
- To na rendgen.
|
|
Doda³: idiota123 |
2007-12-14 11:42:54 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...515 [Losowe] >>> |
|
|
|
|