|
|
|
1 2 3 ...515 [Losowe] >>>
|
|
|
|
- Czym siê ró¿ni blondynka od dywanu?
- Nie wiem...
- To uwa¿aj, ¿eby¶ siê nie pomyli³...!
|
|
Doda³: kristof |
2007-10-06 13:09:55 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
RUSKI, POLAK I AMERYKANIN ZOSTALI NA GRANICY Z£APANI PRZEZ DIAB£A. DIABE£:PUSZCZÊ WAS CH£OPAKI JE¯ELI D£UGO¦Æ WASZYCH PENISÓW BÊDZIE RÓWNA 50 CM. POLAK 24.9CM , RUSKI 24.0CM .DIABE£ ICH PU¦CI£. NA CO AMERYKANIN:DORZE CH£OPAKI ZE MI STAN¡ BO BY£OBY PO NAS... :):):)
|
|
Doda³: TOMASZEK |
2007-10-06 13:11:01 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Tata pyta Jasia czy 1000 z³otych za dziwkê to du¿o. Jasiu szybko odpowaiada, ¿e tak.
A tata:
- to powiedz matce, ¿eby mi resztê odda³a
|
|
Doda³: Camaro |
2008-05-13 01:30:07 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Ma³¿eñstwo wyjecha³o nad morze. M±¿ zapomnia³ k±pielówek. ¯ona powiedzia³a, ¿e wziê³a dwa ¶liniaczki dla ich dziecka to z 1 uszyje k±pielówki. Nastêpnego dnia m±¿ wychodzi na pla¿ê w nowych k±pielówkach, ale wszyscy wytykaj± go palcami i ¶miej± siê. Patrzy na k±pielówki, a na przodzie napisane jest: "RO¦NIJ DU¯Y DLA MAMUSI."
|
|
Doda³: taxi2 |
2007-10-06 13:09:47 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
¯ona pijaka nigdy nie robi³a tego o co on j± poprosi³.
Pewnego dnia pijak zaplanowa³, ¿e gdy dzi¶ wróci z pracy a ¿ona nie zrobi tego co on bêdzie chcia³ da jej z li¶cia.
Wraca do domu a tam na stole stoi jego ulubiona zupa.
Wo³a ¿onê. Zona przychodzi. A pijak z usmiechem mówi do niej: wejd¼ pod stó³!
¯ona wskakuje pod stó³. Pijak: Daj g³os! ¿ona: hau hau a pijak na to: zamknij siê co na swojego szczekasz!
|
|
Doda³: miku¶ |
2007-10-06 13:09:39 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Pani na lekcji biologii pyta dzieci jakie widzia³y jajka?
Jasio sie zg³asza i mówi:
- Ja widzia³em, czarne!
- Gdzie? - pyta zdziwiona nauczycielka.
- U murzynów na pla¿y w Afryce!
- Dwa - i wpisuje mu ocenê do dziennika
- Dwa, by³y dwa.
- Pa³a! - i te¿ wpisuje do dziennika.
- Pa³a te¿ by³a - mówi Ja¶.
- Jutro przyjdziesz z tat± na lekcje. Tata ci poka¿e!!!!!!!!
- Tata mi nie poka¿e bo ma bia³e.
|
|
Doda³: tres |
2007-10-06 13:09:47 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Jasiu pyta tatê:
- tato umiesz podpisaæ siê z zamkniêtymi oczami?
- jasne - odpowiada tata.
Jasiu:
- to ¶wietnie, trzeba podpisaæ siê kilka razy w moim dzienniczku
|
|
Doda³: tomek999999 |
2007-10-30 19:47:33 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Kowalski do ¿ony:
- Jak mia³a¶ dy¿ur w szpitalu, to pozwoli³em Jasiowi urz±dziæ imprezê. Wyobra¼ sobie, gdy wszed³em do pokoju, ¿eby zobaczyæ jak siê dzieciaki bawi±. I wiesz, by³o tam 20 butelek od piwa!
- Nasz Jasio pi³ piwo?!
- Na szczê¶cie nie pi³! Ale za to zd±¿y³ rozebraæ do bielizny Ma³gosiê s±siadów.
|
|
Doda³: aryur10 |
2007-10-06 13:10:05 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Idzie blondynka spacerkiem w parku. Siada na brzegu fontanny i wk³ada do wody ca³± rêkê wraz z zegarkiem do wody. Przechodz±cy obok facet pyta:
- Co pani robi?
- Chcê zobaczyæ, jak czas p³ynie...
|
|
Doda³: angelika935 |
2007-12-28 14:27:21 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Z pamiêtnika informatyka.
Przychodzê do domu, patrzê, a tam moja ¿ona le¿y z jakim¶ go¶ciem w ³ó¿ku, a oczy u nich jakie¶ takie chytre. Patrzê do komputera, faktycznie, zmienili has³o.
|
|
Doda³: tytus |
2007-10-06 13:09:52 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi Jasiu do szko³y a pani na to Jasia,
-przeczytaj mi swoj± prace domow±
-Jasiu:dobrze, g³upia pani zada³a prace domow±
-pani:Jasiu o kogo chodzi?
-Jasiu:o pani±
|
|
Doda³: Agusia |
2007-10-06 13:10:47 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Dlaczego Ma³ysz po ¶lubie zabra³
swoj± ¿onê na skocznie? Bo
chcia³ j± przelecieæ.
|
|
Doda³: siwy |
2007-12-21 11:19:41 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Jasiu siedzi na kolanach taty i dostrzega na jego g³owie pierwszy siwy w³os. Przera¿ony krzyczy:
-Tato! G³owa Ci ple¶nieje!!!
|
|
Doda³: taxi2 |
2007-10-06 13:09:45 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Jad± na sankach: na pocz±tku Czech za nim Polak za Polakiem Rus za Rusem Niemiec. Nagle wylatuje stado wilków. Czech do ty³u spogl±da zepchn±³ Niemca. Wilki siê zatrzyma³y, zjad³y, ale ich do¶cignê³y.. Czech zrzuca Rusa. Zatrzyma³y siê i zjad³y. Znowu do¶cignê³y. Czech wyjmuje strzelbê. Pozabija³ je, a polak sie pyta:
- Czemu nie zrobi³e¶ tego wcze¶niej?
A Czech na to:
- NO CO¦ TY? Pó³ litra dla czworga?
|
|
Doda³: lol |
2007-10-30 12:22:59 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Rozmowa w pracy: - Moja ¿ona jest cudowna. Wieczorem, gdy wracam z pracy, ona ca³uje mnie, pomaga siê rozebraæ, zdejmuje mi buty, zak³ada kapcie i gumowe rêkawiczki. - A po co gumowe rêkawiczki. - ¯eby wygodniej siê my³o naczynia.
|
|
Doda³: yoohi |
2007-10-06 13:10:28 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...515 [Losowe] >>> |
|
|
|
|