Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/krzysiek/domains/krzysiek.biz/public_html/baza_polacz.php on line 7
KAWAłY - ?MIESZNE ANIMACJE FLASH - ?MIESZNE FILMIKI - KABARETY

Kontakt | Reklama |

 



>> Rejestracja
>> Przypomnij Has³o

 
 ::Kategorie
Najlepsze filmiki
Åšmieszne Animacje
Kabarety
Åšmieszne Reklamy
Åšmieszne Filmiki
Teledyski
Seriale - Programy
Gry Online
Kawały
-> O Szkotach
-> W restauracji
-> O polityce
-> O policjantach
-> O pijakach
-> O my¶liwych
-> O ma³¿eñstwie
-> O Ma³yszu
-> O lekarzach
-> O zwierz±tkach
-> O wojsku
-> O szefie
-> O studentach
-> O te¶ciowej
-> O wariatach
-> O stra¿akach
-> O rolnikach
-> O W±chocku
-> O laskach
-> O komputerach
-> O Babie
-> O Bacy
-> O bajkach
-> O Polaku...
-> O jaskiniowcach
-> O Jasiu
-> O hrabim
-> O duchownych
-> O cyrku
-> O blondynkach
-> Inne
Telewizja na ¿ywo
Nowo¶ci




 ::Menu
 Kartka ¶wi±teczna
 Poranek z U¶miechem
 Powiadomienia
 Nie dzia³aj± filmiki ??
 Konto PRO
 Dodaj Animacje
 Reklama
 Kontakt




 ::Wyszukiwarka








1 2 3 ...515 [Losowe] >>>
G³osuj:

Siedz± dwie muchy na kupie. Nagle jedna pierdnê³a, na co druga mówi:
-No wiesz co? Nie przy jedzeniu!


Doda³: mathew022

2007-10-06 13:10:55

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Siedzi anemik w szpitalu i jêczy:
- Siooostrooo, paaaj±±±k!
- Nie poradzi sobie pan z paj±kiem?
Po 5 minutach s³ychaæ pacjenta:
- Doook±±±d mnie wleeeczeeesz, beeestiooo?!


Doda³: grabus

2007-10-06 13:09:43

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Pani w szkole karze Jasiowi napisaæ jak ¶piewaj± ptaki. Jasio pisze "Cip,cip,cip" na drugi dzieñ przychodzi do szko³y
-Jasiu przeczytaj swoja pracê
-Cip,cip,cip
-NIE ! ¼le! zma¿ to gumk±
-nie mam
-to tipeksem!
-nie mam...
-TO ZLI¯ TO!
Jasio zliza³...
-Przychodzi do domu, z wywieszonym jêzykiem a tata sie go pyta:
-czemu masz taki jêzyk?
-gdyby¶ wyliza³ tyle CIP to tez by¶ mia³ taki jêzyk!


Doda³: fsdffd

2007-10-08 14:10:53

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Idzie sobie mamut przez pustyniê i nagle stratowa³o go stado s³oni. Wstaje z trudem i rozgoryczony mówi:
- Ach, ci skinheadzi!


Doda³: ola80

2007-10-06 13:09:52

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Dlaczego blondynka je ziemie??
Bo grunt to zdrowie!!


Doda³: wikaa

2007-10-06 13:11:06

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Jasiu na lekcji szczeli³ z worka pani siê przestraszy³a i wezwa³a tatê Jasia do szko³y.
Pani mówi do Jasia taty co Jasiu zrobi³ a tata na to;
Pani jak ja dupczy³ kozê i jak Jasiu szczeli³ z torby to mi tylko rogi w rêce pozosta³y.


Doda³: Ania

2007-10-15 21:33:02

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

-Czym sie ró¿ni wiadro gówna od murzyna??
-Wiadrem:D


Doda³: Piter23590

2007-10-06 13:11:03

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

- Dlaczego Ma³yszem zajmuj± siê trzy osoby:
trener, fizjolog i psycholog?
- Pierwszy mówi mu, jak ma skakaæ, drugi mówi mu, jak ma æwiczyæ, a trzeci uczy go, jak ma sobie radziæ z samotno¶ci± w czasie lotów.


Doda³: grzesiek

2007-10-06 13:09:47

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Polak, Czech i Rusek lec± samolotem. Nast±pi³o przeci±¿enie. Musz± wyrzuciæ zbêdny balast.
Rusek wyrzuca z³oto:
-Tego to u nas pe³no!
Czech wyrzuca srebro:
-Tego to u nas pe³no!
Polak wyrzuca Ruska:
-Tego to u nas pe³no!


Doda³: nataloa566

2007-10-06 13:09:44

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

-Przycisz to radio, bo og³uchniesz córciu!
-Dziêkujê ju¿ jad³am!


Doda³: koxiki

2007-10-06 13:09:43

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Szef do sekretarki:
- Ma pani dzi¶ wolny wieczór?
- Tak, oczywi¶cie..
- To proszê siê wyspaæ i przyj¶æ jutro wcze¶nie do pracy..


Doda³: yoohi

2007-10-06 13:10:22

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Mama pyta Jasia:
- Dlaczego obgryzasz paznokcie?
Jasio milczy, wiêc mama chc±c skarciæ synka mówi:
- Widzisz g³upota zjad³a ci rozum.
Na to Ja¶:
- I paznokcie te¿!


Doda³: optyk

2007-10-06 13:10:05

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Rozmawia dwóch kolegów:
- Czemu ty do swojej ¿ony mówisz "Flanelciu"?
- To zdrobnienie.
- Od czego?
- Od "szmata".


Doda³: gosiczka

2008-01-02 13:53:32

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Przychodzi baba do lekarza:
-co¶ mnie w stawie szczypie. na to lekarz:
-podejrzewam raka


Doda³: morlin

2007-10-06 13:10:47

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Wchodzi m±¿ do sypialni i spotyka ¿onê w ³ó¿ku z kochankiem .
Pyta :
- Co wy tu robicie ?
A ¿ona do kochanka :
- A nie mówi³am ¿e debil !!!


Doda³: Madzia

2007-10-06 13:11:06

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
1 2 3 ...515 [Losowe] >>>


 Reklama.....  ::


 Pouk³adaj Wed³ug::
OD Najlepszych
OD Najnowszych
Alfabetycznie [A --> Z]
Alfabetycznie [Z --> A]
Najwiêcej Ogl±dane

Opisy gg - Tapety na pulpit - Sennik na tja.pl - ¯yczenia na Nowy Rok

0.0272