|
|
|
1 2 3 ...515 [Losowe] >>>
|
|
|
|
Policjanci ustawili siê w krzakach przy ruchliwej trasie i ³api± po kolei kierowców przekraczaj±cych prêdko¶æ. Mija parê ³adnych godzin, a¿ w koñcu skoñczy³y siê im blankiety. My¶l±, co by tu zrobiæ, a¿ jeden mówi:
- Wiem! Mo¿e jak kto¶ bêdzie jecha³ przepisowo to damy mu 1000 z³ nagrody?
- Dobra!
No i stanêli, a tu zza zakrêtu wytacza siê wolniutko syrenka. Policjant zatrzymuje auto i mówi:
- Panie kierowco, gratulujemy. W nagrodê za przepisow± jazdê dostaje pan 1000 z³ nagrody! Na co pan przeznaczy te pieni±dze?
- Noo, wreszcie zrobiê sobie prawo jazdy!
Siedz±ca obok ¿ona mówi:
- Panie w³adzo, pan go nie s³ucha, on jak sobie popije to gada od rzeczy!
Z tylnego siedzenia wychyla siê babcia:
- A mówi³am, Zdzisiu, ¿eby nie kra¶æ tego samochodu!
Nagle otwiera siê baga¿nik i wyskakuje z niego dziadek:
- Co, ju¿ Austria?!
|
|
Doda³: Krzysiek eLo |
2007-10-06 13:11:17 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Kierownik: Kowalski, czy lubi pan spocone dziewczyny? Kowalski: No, nie bardzo... Kierownik: A ciep³± wódkê? Kowalski: Tez nie. Kierownik: To po jaka cholerê chce pan urlop w lipcu?
|
|
Doda³: miku¶ |
2007-10-06 13:10:22 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Rozsypa³a siê sól - bêdzie k³ótnia.
Rozsypa³ siê cukier - na zgodê.
Rozsypa³a siê kokaina - bêd± wizje.
Upad³o myd³o - oczekuj nieoczekiwanego.
Jaskó³ki nisko lataj± - bêdzie deszcz.
Krowy nisko lataj± - rozsypa³a siê kokaina.
Pêk³o lustro - bêdzie nieszczê¶cie.
Pêk³ rozporek - bêdzie wstyd. Mniejszy lub wiêkszy...
Pêk³a prezerwatywa - lepiej, ¿eby pêk³o lustro.
Swêdzi nos - bêdzie pijañstwo.
Swêdzi dupa - myd³o upad³o
|
|
Doda³: kele |
2007-10-06 13:10:43 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Szczyt szczero¶ci?
- Spytaæ powodzian w czasie powodzi jak im siê powodzi
|
|
Doda³: Debil |
2008-03-04 20:17:31 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Jasiu bêdac na balu przebieracncow dostrzega piekne stroje swoich kolegow - tu ksiaze tam smok . Nagle do Jasia podchodzi Pani nauczycielka i pyta: za kogo sie przebra³es Jasiu? Jasiu wymalowany ca³y na czerwono wk³ada mas³o do buzi i przyciska policzki i odpowiada: Za pryszcza:)
|
|
Doda³: japan |
2007-10-06 13:10:48 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Jad±cy poci±giem mê¿czyzna, chce porozmawiaæ z jad±c± w tym samym przedziale blondynk± i pyta:
- Jakie jest pani hobby?
- Co to jest hobby? - pyta blondynka.
- To jest to, co pani lubi najbardziej.
- A... no to kapu¶niaczek.
|
|
Doda³: S³awek |
2008-03-18 20:07:07 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
-Dlaczego spó¼ni³e¶ siê na lekcje?-pyta ch³opca nauczyciel.
-Bo jak szed³em do szko³y, to napad³ mnie uzbrojony bandyta
Mówi ch³opiec.
-Nic ci siê nie sta³o?!
-Mnie nic, ale zabra³ mi zeszyt z wypracowaniem.
|
|
Doda³: ewelinka123 |
2008-04-04 22:04:13 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Pewnego dnia Jasiu kompie sie z tat± tacie z pod wody wystaje cz³onek a Ja¶ sie pyta tato co to SZCZOTA.
Na nastêpny dzieñ mam pyta jasia jasiu gdzie tata czy¶ci s±siadk± zêby SZCZOTK¡ HI HI
|
|
Doda³: Adusia fehr |
2008-05-05 23:36:13 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Wiecie dlaczego pies sie o budê zabi³ w W±chocku?
Bo by³ przywi±zany na sprê¿ynie!!
|
|
Doda³: Czarny |
2008-05-12 17:14:53 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przed przychodni± zdrowia ustawi³y siê prostytutki. W³a¶nie tego dnia mia³y badania okresowe. Na koñcu kolejki stanê³a stara babcia. My¶la³a ¿e to kolejka po cukier w kostkach. Ty te¿ babciu zdziwi³ siê lekarz. Na to babcia:
- stara ju¿ jestem zêbów nie mam ale jeszcze lubiê sobie possaæ...
|
|
Doda³: asiaaa |
2008-01-27 15:29:40 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Mecz Polska - Brazylia. Pi³karze Brazylii wchodz± do szatni. Patrz±, a tam tylko jedna koszulka - dla Ronaldinho. No to mówi± mu:
- Ronaldinho, bêdziesz gra³ sam.
Reszta dru¿yny posz³a do pubu na piwo. Ronaldinho sam bez bramkarza nie¼le siê spisuje. Reszta dru¿yny w pubie po jakim¶ czasie w³±cza telegazetê, ¿eby zobaczyæ, jaki wynik. A tam: 0:1 (34' Ronaldinho). No to siê ciesz±. Jaki¶ czas pó¼niej patrz±, a tam koniec meczu i wynik 1:1 (83' Rasiak). Nastêpnego dnia spotykaj± siê z Ronaldinho i pytaj±:
- Ej, stary, czemu strzelili ci bramkê? Przecie¿ tak dobrze ci sz³o?
- No wiecie panowie - odpowiada Ronaldinho - w 46' dosta³em czerwon± kartkê...
|
|
Doda³: hipo |
2007-11-21 19:50:08 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Pani w szkole karze Jasiowi napisaæ jak ¶piewaj± ptaki. Jasio pisze "Cip,cip,cip" na drugi dzieñ przychodzi do szko³y
-Jasiu przeczytaj swoja pracê
-Cip,cip,cip
-NIE ! ¼le! zma¿ to gumk±
-nie mam
-to tipeksem!
-nie mam...
-TO ZLI¯ TO!
Jasio zliza³...
-Przychodzi do domu, z wywieszonym jêzykiem a tata sie go pyta:
-czemu masz taki jêzyk?
-gdyby¶ wyliza³ tyle CIP to tez by¶ mia³ taki jêzyk!
|
|
Doda³: fsdffd |
2007-10-08 14:10:53 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
22 powody dlaczego piwo jest lepsze od faceta
1.piwo nigdy nie chodzi na mecze
2.piwo zawsze ma dla ciebie czas
3.mo¿esz mieæ jedno ni¿ jedno piwo i nikt nie nazwie ciê ku..±
4.piwo nie chodzi na dupy
5.od piwa nie mo¿na zaj¶æ w ci±¿e
6.piwo nie chrapie gdy chcesz spaæ
7.piwo nie ¿±da dowodu mi³o¶ci
8.piwo nie jest zazdrosne gdy inne piwo spojrzy na ciebie
9.piwo nie bije siê z ka¿dym kto siê nawinie
10.piwo nie beka
11.piwo ie ogl±da siê za dziewczynami gdy z nim idziesz
12.piwo nie chodzi na piwo
13.piwo lubi okr±g³e brzuszki
14.piwo cierpliwie czeka gdy jeste¶ na zakupach
15.piwo nie czepia siê ¿e nie umiesz gotowaæ
16.grzane piwo jest lepsze od nagrzanego faceta
17.piwo nigdy nie odwróci siê do ciebie etykiet± gdy go potrzebujesz
18.piwo nie nabije ciê w butelkê
19.lepsze piwo z pian± ni¿ spieniony facet
20.piwo mo¿na mieszaæ z wódk± a faceta tylko z b³otem
21.piwo w br±zowej butelce i bia³ej etykiecie wygl±da lepiej ni¿ facet w br±zowym garniturze i bia³ych skarpetkach
22.piwo nie powie ¿e tamta wygl±da lepiej
|
|
Doda³: piter |
2008-01-18 18:41:55 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
By³ sobie zaj±c i nied¼wied¼ byli na torach wtedy nied¼wied¼ pyta siê zaj±ca i co jedzie co¶? nie s³yszê nied¼wied¼ mówi zaj±c ty masz takie du¿e uszy a nic nie s³yszysz!tak a ty masz takie wielkie jaja a dzwoniæ nimi nie umiesz.:D
|
|
Doda³: Tomasz |
2007-10-06 13:11:02 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Francuski dziennikarz radiowy wypowiada siê na temat popularno¶ci:
- Popularno¶æ? By³bym popularny, gdybym kichn±³ przed mikrofonem, a nastêpnego dnia otrzyma³bym tysi±c kartek z ¿yczeniami: "Na zdrowie!".
|
|
Doda³: ola80 |
2007-10-06 13:09:45 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...515 [Losowe] >>> |
|
|
|
|