|
|
|
1 2 3 ...515 [Losowe] >>>
|
|
|
|
S³ysza³e¶ kawa³ o pszczó³ce??
Nie...?
Ja te¿ :D
|
|
Doda³: KiKeL |
2007-10-06 13:11:02 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Pani pyta Jasia:
- ile to jest 2 razy 3?
Jasiu odpowiada:
- 6.
Po chwili pani pyta Jasia:
- ile to jest 3 razy 2?
Jasio mówi:
- 5.
Nauczycielka zastanawia siê jak wyt³umaczyæ Jasiowi, ¿e to jest to samo tylko na odwrót. Spogl±daj±c w okno zauwa¿y³a psa, szybko pobieg³a na podwórko i przynios³a psa do klasy. Postawi³a psa pyskiem do Jasia i pyta:
- Co widzisz Jasiu?
Jasiu odpowiada:
- Psa
Natychmiast odwróci³a psa tak, ¿e ogonem by³ zwrócony do Jasia i pyta znowu:
- Jasiu co widzisz?
Jasiu odpowiada:
- sukê :P
|
|
Doda³: Mako |
2008-01-02 15:31:18 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Pewnego razy Polak Niemiec Chiñczyk i Rus lecieli samolotem. Gdy przelatywali przez Chiny chiñczyk powiedzia³:
-ja mam tyle ry¿u ¿e by wystarczy³o na 3 kraje!
Gdy przelatywali przez Rosjê Rusek powiedzia³:
-A ja mam tyle he³mów ¿e by wystarczy³o na 4 kraje!
Gdy przelatywali przez Niemcami Niemiec powiedzia³:
-A ja mam tak± flagê ¿e by zakry³a 4 kraje i jeszcze by zosta³o.
A,gdy przelatywali przez Polskê Polak zastanawia³ siê co powiedzieæ...
Wreszcie wiedzia³ co powiedzieæ:
-A my mamy takiego orze³ka co by z¿ar³ wam ca³y ry¿ nasra³ do he³mów i dupê wytar³ o flagê!
|
|
Doda³: LLunia |
2008-05-05 21:09:39 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
-Jak nazywa siê niewra¿liwa podstawa penisa?
-Facet.
|
|
Doda³: ola80 |
2007-10-06 13:09:45 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Co robi blondynka na dachu?
-Drze papê!
|
|
Doda³: anonim |
2007-10-06 13:09:46 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Mama mówi do Jasia, ¿eby od razu po szkole przyszed³ do domu. Ja¶ idzie zadowolony do szko³y. Jest lekcja religii. Ksi±dz siê pyta dzieci kto chce i¶æ do nieba. Wszyscy siê zg³osili oprócz Jasia. Ksi±dz siê pyta Jasia:
- dlaczego nie chce i¶æ do nieba
- poniewa¿ mama zaraz po szkole kaza³a mi wróciæ do domu
|
|
Doda³: Micha³ |
2007-12-18 15:17:20 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
- Tatusiu, dlaczego ty w moim dzienniczku podpisujesz oceny niedostateczne trzema krzy¿ykami? - Bo nie chce aby nauczyciel pomy¶la³, ¿e normalny cz³owiek mo¿e byæ ojcem takiego cymba³a.
|
|
Doda³: grzesiek |
2007-10-06 13:10:30 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Dwie blondynki w kinie:
- Facet obok mnie obci±ga sobie!
- Zignoruj to.
- Nie mogê. On u¿ywa mojej rêki!
|
|
Doda³: LuKaS |
2008-01-18 18:29:12 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
- Dlaczego nie byli¶cie w pracy? - Mia³em zapalenie ucha ¶rodkowego... - Nie bujajcie, kapralu, przecie¿ ucho jest lewe i prawe.
|
|
Doda³: tomek |
2007-10-06 13:10:14 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
- Dlaczego ostatnio oczy so³tysa wisz± na dêbie? - Bo mu s±siad powiedzia³ "oczywi¶cie".
|
|
Doda³: miko³aj |
2007-10-06 13:10:22 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
- Jasiu!!! Zmieni³e¶ rybk± wodê w akwarium????
Pyta mama.
- Nie mamo jeszcze tamtej nie wypi³y.
|
|
Doda³: marc |
2007-10-16 21:37:50 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Pyta Jasiu tatê:
- Tato kiedy bêdzie koniec ¶wiata??
- Jak skoñczy siê Moda na sukces
|
|
Doda³: BARTEX |
2008-01-27 17:45:51 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Ponoæ autentyczne: w poci±gu ludzie opowiadaj± sobie dowcipy o milicjantach, w tym powy¿szy... Jakie¶ dziecko ze zdziwieniem wola do jad±cego z nim rodzica: Tatusiu, ale ty jad³e¶ wczoraj ogórki... Ogólna konsternacja, w ciszy s³ychaæ glos ojca: Tak, synku, ale ja jad³em z beczki...
|
|
Doda³: optyk |
2007-10-06 13:10:15 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
- Co robi milicjant gdy dostanie narty wodne ? - Szuka pochylego jeziora.
|
|
Doda³: laska |
2007-10-06 13:10:13 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
-Od kiedy ¿o³nierz mo¿e u¿ywaæ broni? -Od wtedy, gdy Bronia skoñczy 16 lat
|
|
Doda³: robert |
2007-10-06 13:10:25 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...515 [Losowe] >>> |
|
|
|
|