Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/krzysiek/domains/krzysiek.biz/public_html/baza_polacz.php on line 7
KAWAłY - ?MIESZNE ANIMACJE FLASH - ?MIESZNE FILMIKI - KABARETY

Kontakt | Reklama |

 



>> Rejestracja
>> Przypomnij Has³o

 
 ::Kategorie
Najlepsze filmiki
Åšmieszne Animacje
Kabarety
Åšmieszne Reklamy
Åšmieszne Filmiki
Teledyski
Seriale - Programy
Gry Online
Kawały
-> O Szkotach
-> W restauracji
-> O polityce
-> O policjantach
-> O pijakach
-> O my¶liwych
-> O ma³¿eñstwie
-> O Ma³yszu
-> O lekarzach
-> O zwierz±tkach
-> O wojsku
-> O szefie
-> O studentach
-> O te¶ciowej
-> O wariatach
-> O stra¿akach
-> O rolnikach
-> O W±chocku
-> O laskach
-> O komputerach
-> O Babie
-> O Bacy
-> O bajkach
-> O Polaku...
-> O jaskiniowcach
-> O Jasiu
-> O hrabim
-> O duchownych
-> O cyrku
-> O blondynkach
-> Inne
Telewizja na ¿ywo
Nowo¶ci




 ::Menu
 Kartka ¶wi±teczna
 Poranek z U¶miechem
 Powiadomienia
 Nie dzia³aj± filmiki ??
 Konto PRO
 Dodaj Animacje
 Reklama
 Kontakt




 ::Wyszukiwarka








1 2 3 ...515 [Losowe] >>>
G³osuj:

Amigowiec zosta³ pora¿ony przez swoj± ukochan± Amigê na ¶mieræ i poszed³ do nieba. Staje przed ¦wiêtym Piotrem, a ¦w. Piotr siê go pyta:
- Chcia³by¶, amigowcu, pój¶æ do nieba czy do piek³a?
- Chcia³bym siê rozejrzeæ - odpowiada amigowiec.
- Patrz, tak wygl±da niebo - mówi ¦w. Piotr - pokazuj±c dooko³a.
- Niby ch³odno tu - inteligentnie zauwa¿a amigowiec.
- Teraz chod¼, poka¿ê ci piek³o - mówi ¦w. Piotr
Zje¿d¿aj± do piek³a, patrz±, a tam go³e panienki siedz± na monitorach - na ekranach widaæ rajowane d*.*y te¿ - dooko³a le¿± Amigi, a nawet najnowszy model "Amiga CD Power Belzebub" z procesorem Matolarola 40000000000, która ma 100 TMipsów.
Wracaj± na górê - czyli do nieba - i ¦w. Pieter siê pyta:
- No to jak - niebo czy piek³o?
- Nie obra¼ siê, ¦w. Piotr - ale ja wolê do piek³a - mówi amigowiec.
Dobra, pojecha³ na dó³, wychodzi z windy a tu go dwa diab³y za bary i do beczki ze smo³±. Przestraszony amigowiec - krzyczy, co siê sta³o z tamtym piek³em, które widzia³ poprzednio. Na to jeden z diab³ów odpowiada:
- To by³o DEMO, baranie, DEMO...


Doda³: robert

2007-10-06 13:09:44

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Ma lisica 20z³ i mówi kupie sobie bolsa.
Najeba³a siê i posz³a sapaæ.
Idzie nied¼wied¼ i mówi:
- o okazja zarucham se, ¿eby nie by³o g³upio to rzucê 20z³.
Budzi siê lisica i mówi:
- sen by³ piêkny, ale sk±d 20z³? powiedzia³a, a niewa¿ne. Idê siê najebaæ.
Kupi³a se bolsa i znowu sie najeba³a. Nied¼wied¼ kiedy wraca³ patrzy, a lisica znowu le¿y i mówi:
- okazja, zarucham, ale rzucê jej 20z³
Lisica siê budzi i mówi:
- sen by³ piêkny, 20z³ jest, ale bolsa wiêcej nie pije bo strasznie dupa boli.


Doda³: Radek jenda

2007-11-26 23:04:28

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Na górskiej drodze dosz³o do wypadku autokaru. Policjant po przybyciu na miejsce pyta siedz±cego w pobli¿u Bacê
- Jak siê to sta³o?
- Widzicie Panie to drzewo? - pyta Baca Policjanta
- No widzê.
- A Kierowca nie widzia³!


Doda³: adi

2007-10-06 13:11:22

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Do bacy wypasaj±cego owieczki przyje¿d¿a poblisk± drog± nowoczesnym samochodem ubrany w garnitur cz³owiek w ¶rednim wieku. Po wyj¶ciu z samochodu pyta:
- Baco, co tu robicie? Wypasacie owce?
- Tak, panocku...
- A baco, jak wam powiem ile macie tych owiec dok³adnie, to dacie mi tak± jedn±, do upieczenia?
- Dobrze, panocku, domy...
Przyjezdny wróci³ do samochodu, wzi±³ laptopa, telefon satelitarny, po³±czy³ siê z sieci±, ci±gn±³ dane z satelity, przetworzy³, popracowa³ chwile nad programem, który mu to policzy³, i mówi:
- Baco, macie tu na tej ³±ce 347 owieczek.
- Dobrze panocku..., to wybierzcie sobie jedn±.
Przybysz wybra³ sobie jedn±, ³adn±, bia³±; baca mówi:
- Panocku, a jak ja wom powim, kim wy jeste¶cie, to oddacie mi j±...?
- Dobrze, oddam.
- No panocku, to wy jeste¶cie konsultant Unii Europejskiej do spraw rolnictwa.
- A sk±d to wiecie, baco!?
- Ano tak: je¼dzicie drogimi samochodami, pchacie siê gdzie was nikt nie prosi, zabieracie biedniejsym od wos i nic wiecie o mojej pracy! Oddajcie mi mojego psa!!!


Doda³: kristof

2007-10-06 13:09:40

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Na weselu m±¿ mówi do ¿ony:
- Zapraszam ciê do walca.
- Ju¿ nie mia³e¶ czym przyjechaæ?!


Doda³: mloda88

2007-10-06 13:09:57

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Profesor:
- Za³ó¿my, ¿e w latach 20-tych rodzi siê pewna liczba blondynów, i pewna liczba brunetów. Maj±c krzyw± czasu przebywania mo¿emy obliczyæ ilu blondynów i brunetów jest obecnie w spo³eczeñstwie.
- Chyba, ¿e stracili kolor w³osów - wtr±ca studentka.


Doda³: ola80

2007-10-06 13:10:05

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

- Dlaczego w rzece w W±chocku wyzdycha³y ryby?
- Bo so³tys upra³ skarpety!


Doda³: mloda88

2007-10-06 13:10:23

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Przychodzi baba do lekarza i mówi:
- Panie doktorze, karmiê mojego ch³opa kluchami, aby nabra³ si³ i wiêcej móg³, no, wie pan,
co...
- Droga pani. Od krochmalu, to tylko ko³nierzyk stoi.


Doda³: nataloa566

2007-10-06 13:10:21

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Szczyt wszystkiego - zapytaæ trupa jak ¿yie

Doda³: pumba gruby

2008-02-25 17:08:04

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Go¶æ:
- jest ciemne piwo?
Kelner:
- nie, ale mogê zgasiæ ¶wiat³o


Doda³: Demon

2008-02-14 13:02:38

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

- Kiedy Trabant osi±ga najwiêksz± prêdko¶æ?
- Podczas holowania!!!


Doda³: miko³aj

2007-10-06 13:09:48

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

¯ona z mê¿em uprawiaj± seks w ³ó¿ku i ¿ona mówi:
- Och Skarbie, jak d³ugo tego nie robili¶my.
M±¿ odpowiada:
- No, chyba Ty.


Doda³: clavereqq

2008-01-02 15:06:07

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

sio przychodzi ze szko³y z podbitym okiem. Mama zdenerwowana mówi:
- Nastêpnym razem, jak bêdziesz chcia³ biæ siê ze Stasiem, policz do 20-stu.
Nastêpnego dnia Jasio wraca ze szko³y z siniakiem. Mama Jasia mówi:
- Przecie¿ mówi³am Ci, ¿e zanim uderzysz Stasia, masz policzyæ do 20-stu!
Na to Jasio:
- Ale mama Stasia kaza³a mu policzyæ tylko do 10-ciu...


Doda³: maniak

2007-10-06 13:09:59

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Baba w czwartym miesi±cu ci±¿y urodzi³a dziecko z sam± g³ow±. Dziecko od razu po porodzie umia³o mówiæ wiêc rzek³ do mamy: Mamusiu daj mi r±czki, mamusia na to: spytaj Boga mo¿e Ci dopomo¿e. Bóg wys³ucha³ pro¶by i da³ mu r±czki na skroniach. Po chwili dziecko mówi do mamy: Mamusiu daj mi nó¿ki, mamusia na to: spytaj Boga mo¿e Ci dopomo¿e. Bóg znów wys³ucha³ pro¶by i da³ bobasowi nó¿ki na policzkach. Nadszed³ wieczór malec mówi do mamy: mamusiu idê siê k±paæ. Jak powiedzia³ tak zrobi³. W tym czasie przyszed³ m±¿ z pracy i pierwsze co zrobi³ to poszed³ do ³azienki by umyæ rêce. Chwile pó¼niej wybiega zdyszany m±¿ z ³azienki i mówi do ¿ony: Kochanie gdyby¶ ty tylko widzia³a jakiego robala w wannie zabi³em!!:D:D

Doda³: Oloosiek

2007-10-06 13:11:17

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Wchodzi szkielet baby do lekarza i mówi:
- Co¶ ¼le siê czujê panie doktorze.
- To na rendgen.


Doda³: idiota123

2007-12-14 11:42:54

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
1 2 3 ...515 [Losowe] >>>


 Reklama.....  ::


 Pouk³adaj Wed³ug::
OD Najlepszych
OD Najnowszych
Alfabetycznie [A --> Z]
Alfabetycznie [Z --> A]
Najwiêcej Ogl±dane

Opisy gg - Tapety na pulpit - Sennik na tja.pl - ¯yczenia na Nowy Rok

0.0171