Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/krzysiek/domains/krzysiek.biz/public_html/baza_polacz.php on line 7
KAWAłY - ?MIESZNE ANIMACJE FLASH - ?MIESZNE FILMIKI - KABARETY

Kontakt | Reklama |

 



>> Rejestracja
>> Przypomnij Has³o

 
 ::Kategorie
Najlepsze filmiki
Åšmieszne Animacje
Kabarety
Åšmieszne Reklamy
Åšmieszne Filmiki
Teledyski
Seriale - Programy
Gry Online
Kawały
-> O Szkotach
-> W restauracji
-> O polityce
-> O policjantach
-> O pijakach
-> O my¶liwych
-> O ma³¿eñstwie
-> O Ma³yszu
-> O lekarzach
-> O zwierz±tkach
-> O wojsku
-> O szefie
-> O studentach
-> O te¶ciowej
-> O wariatach
-> O stra¿akach
-> O rolnikach
-> O W±chocku
-> O laskach
-> O komputerach
-> O Babie
-> O Bacy
-> O bajkach
-> O Polaku...
-> O jaskiniowcach
-> O Jasiu
-> O hrabim
-> O duchownych
-> O cyrku
-> O blondynkach
-> Inne
Telewizja na ¿ywo
Nowo¶ci




 ::Menu
 Kartka ¶wi±teczna
 Poranek z U¶miechem
 Powiadomienia
 Nie dzia³aj± filmiki ??
 Konto PRO
 Dodaj Animacje
 Reklama
 Kontakt




 ::Wyszukiwarka








1 2 3 ...515 [Losowe] >>>
G³osuj:

Przychodzi do lekarza pewien pan i mówi:
-Nie mogê mieæ dzieci.
A lekarz na to:
-To trzeba Panu wstawiæ drewniane jajko.
Po roku ten sam facet przychodzi z tym samym problemem.
-Dalej nie mogê mieæ dzieci.
Lekarz mówi:
-To trzeba Panu wstawiæ metalowe jajko.
Po piêciu latach przychodzi. Lekarz pyta:
-Mo¿e pan ju¿ mieæ dzieci?
-Oczywi¶cie, po lewej Pinokio, a po prawej Robokop.


Doda³: kristof

2007-10-06 13:09:48

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

-Synu, gdy doro¶niesz, chcia³bym aby¶ by³ d¿entelmenem.
-Nie chcê byæ d¿entelmenem, tato! - protestuje Jasiu.
-Chcê byæ taki jak ty!


Doda³: Matix

2008-02-10 19:56:09

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Jedzie baba autobusem, na przeciwko niej siedzi facet z rozpiêtym rozporkiem. Kobieta zawstydzona nie wie co ma robiæ. W koñcu mówi do faceta:
- sklep siê panu otworzy³
- a widzia³a pani kierownika
- nie, ale magazynier na workach le¿y.


Doda³: Agata

2007-10-06 13:11:17

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Baca rozmawia z turyst±:
- Zabi³em wczoraj 10 æmów - mówi baca.
- Ciem - poprawia turysta.
- Kapciem.


Doda³: taxi2

2007-10-06 13:09:44

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Przychodzi Jasio do domu i pyta taty:
-Tato, co to jest paranoja?
-Jasio,id¼ do mamy i zapytaj sie czy da³aby za 100 dolarów.
Jasio poszed³, zapyta³ siê i mówi do taty:
-Mama da³aby!
-To id¼ do siostry i zapytaj czy da³aby za 50 dolarów.
Jasio poszed³,przychodzi i mówi:
-Siostra da³aby.
-A teraz id¼ do babci i zapytaj czy da³aby za 25 dolarów.
Jasio poszed³,zapyta³ siê i mówi:
-Babcia da³aby nawet za 10 dolarów.
-I widzisz synku to jest paranoja 3 kurwy w domu i ani jednego dolara!!!


Doda³: siwy29300

2008-05-11 13:56:08

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Kiedy¶ urodzi³o siê biedne dziecko bez r±czek i nó¿ek.
Mówili na niego Kad³ubek.
Raz w szkole odbywa³y siê zawody p³ywackie
Kad³ubek pyta mamy:
- mamo mogê wzi±æ udzia³ w zawodach p³ywackich?
Mama odpowiada:
- Kad³ubku ty nie masz ani r±czek ani nó¿ek wiêc czym bêdziesz siê odpychaæ.
- Bêdê siê odpychaæ uszami.
S± ju¿ zawody p³ywackie na³o¿yli dla kad³ubka czepek, wrzucili go do basenu, Kad³ubek poszed³ na dno wyci±gnêli go i mówi:
- Kurwa co za debil mi czepek na³o¿y³.


Doda³: dymek

2008-03-09 14:46:51

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Dlaczego so³tys z w±chocka buduje sobie okr±g³y dom bo mu powiedzieli ¿e go zabij± za rogiem

Doda³: kubinho

2007-10-06 13:11:08

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Le¿y zaj±czek na trawie bez jednej r±czki i baz jednej nó¿ki. Nagle podchodzi do niego je¿ i pyta siê:
-zaj±czku czemu nie masz r±czki i nó¿ki?
- Bo za³o¿y³em siê z misiem o moj± rêkê, ¿e nie urwie mi nogi.


Doda³: Anula13

2008-05-15 21:47:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Czemu blondynka spad³a z drzewa ? Bo grabi³a li¶cie.

Doda³: giersu

2007-10-06 13:10:56

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Wraca syn do domu siê chwali.
- Tato nie jestem ju¿ prawiczkiem.
Na to tata:
- No to super, dawaj wódkê trzeba to opiæ.
Po jakim¶ czasie tato pyta siê syna:
- To kiedy synku nastêpny raz.
- Oj nie wiem tato... Jak dupa przestanie boleæ!!!


Doda³: anizoma

2007-10-24 13:01:32

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Idzie kura, patrzy, Adam Ma³yszsz.Zaczyna go dziobaæ on do niej:
-Te, kura uciekaj, bo jak ciê kopnê, to polecisz na drzewo.
-Nareszcie bêdê bra³a lekcje u mistrza!


Doda³: maniak

2007-10-06 13:09:44

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Jasiu przychodzi ze szko³y i mówi do mamy:
- Mamo, mamo dzi¶ w szkole na matematyce uczyli¶my siê o wódce!!!
- Jak to o wódce? - pyta mama.
- Tak o jaki¶ æwiartkach


Doda³: misia996

2008-02-25 19:23:38

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Na granicy rozmawiaj± dzieci polskie i rosyjskie:
- A my mamy chleb! - wo³aj± dzieci rosyjskie.
- A my mamy chleb z mas³em!! - rzek³y na to dzieci polskie.
- A my mamy Stalina!!! - rzuci³y polityczna wypowiedz dzieci rosyjskie.
- My te¿ mo¿emy mieæ Stalina!!! - odrzuci³y gryps dzieci polskie.
- To nie bêdziecie mieli chleba z mas³em!!! - wiadomo kto rzek³.


Doda³: anonim

2007-10-06 13:10:29

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Do Nowaków przyszed³ ksi±dz z kolêd±, Po modlitwie i po¶wiêceniu domu zwraca siê do Jasia:
-Umiesz siê ¿egnaæ, Jasiu?
-Umiem. Do widzenia!!!;D


Doda³: Pirru

2007-10-06 13:11:06

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Dlaczego w W±chocku brak³o grzebieni???
- Bo so³tys zgubi³ 10 z³otych i wszyscy przeczesuj± las.


Doda³: Karol

2008-01-02 15:24:26

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
1 2 3 ...515 [Losowe] >>>


 Reklama.....  ::


 Pouk³adaj Wed³ug::
OD Najlepszych
OD Najnowszych
Alfabetycznie [A --> Z]
Alfabetycznie [Z --> A]
Najwiêcej Ogl±dane

Opisy gg - Tapety na pulpit - Sennik na tja.pl - ¯yczenia na Nowy Rok

0.0262