Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/krzysiek/domains/krzysiek.biz/public_html/baza_polacz.php on line 7
KAWAłY - ?MIESZNE ANIMACJE FLASH - ?MIESZNE FILMIKI - KABARETY

Kontakt | Reklama |

 



>> Rejestracja
>> Przypomnij Has³o

 
 ::Kategorie
Najlepsze filmiki
Åšmieszne Animacje
Kabarety
Åšmieszne Reklamy
Åšmieszne Filmiki
Teledyski
Seriale - Programy
Gry Online
Kawały
-> O Szkotach
-> W restauracji
-> O polityce
-> O policjantach
-> O pijakach
-> O my¶liwych
-> O ma³¿eñstwie
-> O Ma³yszu
-> O lekarzach
-> O zwierz±tkach
-> O wojsku
-> O szefie
-> O studentach
-> O te¶ciowej
-> O wariatach
-> O stra¿akach
-> O rolnikach
-> O W±chocku
-> O laskach
-> O komputerach
-> O Babie
-> O Bacy
-> O bajkach
-> O Polaku...
-> O jaskiniowcach
-> O Jasiu
-> O hrabim
-> O duchownych
-> O cyrku
-> O blondynkach
-> Inne
Telewizja na ¿ywo
Nowo¶ci




 ::Menu
 Kartka ¶wi±teczna
 Poranek z U¶miechem
 Powiadomienia
 Nie dzia³aj± filmiki ??
 Konto PRO
 Dodaj Animacje
 Reklama
 Kontakt




 ::Wyszukiwarka








1 2 3 ...515 [Losowe] >>>
G³osuj:

Przechodzi facet kolo ¶mietnika. Patrzy a tam w ¶mieciach baba le¿y. Podchodzi do niej i pyta:
- babo ty ¿yjesz?
A baba:
- ¿yje
To facet mówi:
- a rusz rêk±
To baba ruszy³a
A facet mówi:
- a rusz nog±
Baba ruszy³a
A facet na to mówi:
- o jacie pierdole ca³kiem dobr± babê kto¶ wyjeba³.........


Doda³: ma³y

2007-11-26 21:41:10

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Przychodzi baba do lekarza z Murzynkiem na rêkach:
- Sk±d u pani to niemowlê?
- Mia³am randkê w ciemno.


Doda³: koxiki

2007-10-06 13:09:40

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Jasiu do dziewczyny:
- Cze¶æ Ewa!
- Mam na imiê Zosia - zaprzecza.
- Ale jeste¶ moj± pierwsz± dziewczyn± wiec nazwê ciê Ewa.
- A ja ciebie Peugeot 206, bo jeste¶ moim 206 ch³opakiem!


Doda³: tres

2007-10-06 13:09:41

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

- Dlaczego Jaruzel w Polsce chodzi w mundurze, a gdy jedzie do Moskwy, to ubiera
zwyk³y garnitur?
- Bo w Polsce przebywa s³u¿bowo, a tam jest u siebie w domu.


Doda³: miki

2007-10-06 13:10:12

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Policjant zatrzymuje blondynkê za przekroczenie prêdko¶ci i pyta j± bardzo grzecznie, aby pokaza³a mu prawo jazdy.
Blondynka obra¿ona odpowiada:
- Chcia³abym, aby¶cie lepiej ze sob± wspó³pracowali. Nie dalej jak wczoraj jeden z was zabra³ moje prawo jazdy, a ju¿ dzi¶ oczekujecie, ¿e je wam poka¿ê.


Doda³: nati

2007-10-06 13:11:14

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Polak, Rusek i Niemiec pal± ognisko i pij± gorza³ê. Po wypiciu pierwszej butelki Niemiec zaczyna siê chwaliæ jaka to u nich w kraju rozwiniêta jest technika:
- U nas to w domach s± takie windy co je¿d¿± do góry, na dó³ i po skosach.
S³ysz±c to Rusek opowiada jaka to w Rosji wspania³a jest medycyna:
- U nas lekarze przeszczepili jednemu pacjentowi oczy soko³a i facet w dzieñ i w nocy muchê widzi z 400 metrów.
Na to Polak odpowiada:
- A u nas pod Zakopanem mieszka taki jeden baca co jak wyci±gnie swoje przyrodzenie to mu 32 wróbelki w rzêdzie siadaj±
Po jakim¶ czasie pêk³a druga flaszka i Niemiec zaczyna mówiæ:
- Wybaczcie panowie, trochê za koloryzowa³em. Te windy w Niemczech to tak naprawdê je¿d¿± tylko w górê i w dó³ oraz prawo i lewo. Pod ukosami to nie.
Rusek na to:
- Ja tak¿e muszê panów przeprosiæ, ale ten pacjent, któremu przeszczepiono oczy soko³a to widzi tak dobrze tylko w dzieñ.
Po tej wypowiedzi Polak przeprasza swoich towarzyszy mówi±c:
- Panowie ale temu bacy ten 32 wróbelek siedzi mu ju¿ tylko jedn± nó¿k±.
Kolejna chwila i kolejna flaszka. Niemiec zwraca siê do swych towarzyszy:
- Panowie wybaczcie mi proszê to k³amstwo ale te nasze windy to takie zwyk³e windy, które je¿d¿± tylko w górê i w dól. Przepraszam panów bardzo.
Rosjanin na to:
- Panowie ja tak¿e nak³ama³em. Ten pacjent z oczyma soko³a to w ogóle nic nie widzi. Wybaczcie mi proszê.
A Polak:
- I ja muszê panów przeprosiæ, bo ten baca, o którym opowiada³em, to nie jest z Zakopanego tylko z Nowego Targu.


Doda³: LuKaS

2008-01-05 22:42:51

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Czterech emerytów pojecha³o na wakacje do Gdyni. Spaceruj± po mie¶cie, nagle patrz±: knajpa i napis: "Wszystkie drinki po 10 groszy". Zszokowani ta informacj±, wchodz± do ¶rodka. Knajpka milutka, czy¶ciutko, du¿o miejsca, sporo ludzi. Od progu s³ysz± g³os sympatycznego barmana:
- Witam panowie! Proszê, tutaj jest miejsce. Có¿ wam nalaæ?
- Prosimy cztery kieliszki martini.
- Ju¿ podajê... Proszê, 40 groszy.
Panowie spojrzeli po sobie, zap³acili, wypili, zamówili kolejn± kolejkê. Znowu zap³acili 40 groszy. Zamówili jeszcze po jednym martini i znów 40 groszy. W koñcu jeden nie wytrzyma³ i pyta barmana:
- Niech pan nam wyt³umaczy, czemu tu jest tak tanio?
- Wie pan... Sprawa wygl±da tak. Przez lata by³em marynarzem, ale zawsze marzy³em aby mieæ swoj± knajpkê. Gdy wygra³em na loterii 25 milionów dolarów, wróci³em do Polski, kupi³em lokal i poniewa¿ lubiê ludzi, postanowi³em sprzedawaæ tu tanie drinki. Maj±c tyle pieniêdzy nie muszê zarabiaæ. Robiê to co lubiê, poznaj±c przy okazji wiele ciekawych osób.
Jeden z emerytów jest zachwycony:
- Co za wspania³a historia! A proszê mi powiedzieæ, czemu tamci trzej w k±cie siedz± tu od 40 minut, ale nic nie zamawiaj±?
- Aaa, ci. Przyjechali z Poznania i teraz czekaj±, bo od 18-ej wszystko bêdzie o 50 procent taniej.


Doda³: guru

2007-10-06 13:09:40

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Ja¶ z tat± ogl±daj± " Skazanego na ¶mieræ ". Jasio mówi do taty:
- jak ja bym chcia³ byæ tym Scofildem...
- a dlaczego Jasiu tak mówisz?
- bo bym wreszcie wyrwa³ siê z tego wiêzienia domowego


Doda³: wielbicielka tego serialu

2008-02-05 19:28:16

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Idzie dwóch ludo¿erców (ojciec z synem) brzegiem morza i zobaczyli kobietê. Syn na to:
- Tato, zobacz, mo¿e j± zjemy?
- Nieee.. stara i ¿ylasta.
Id± wiêc dalej, a tu pojawi³a siê m³oda dziewczyna, zbudowana jak trzeba itd.
- Tato, zobacz, mo¿e t± zjemy?
A ojciec:
- Nie synku... T± zabierzemy do domu a zjemy mamê!


Doda³: sindix

2008-01-04 18:03:29

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Mamo mamo! Jezdem w ci±¿y!
Bój sie Boga dwa lata przed matur± a ty mówisz jezdem?!


Doda³: paulinka

2007-10-06 13:11:08

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

- Kaziu, dlaczego rzuci³e¶ w tego ch³opca jeszcze drugim kamieniem?
- Bo pierwszym nie trafi³em.


Doda³: koxiki

2007-10-06 13:10:30

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

- Dlaczego so³tys zwija asfalt na noc?
- ¯eby kury nie rozdzioba³y...


Doda³: taxi2

2007-10-06 13:10:23

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Id± dwaj koledzy przez pustyniê, jeden z nich niesie szybê i mówi:
- Uff jak mi gor±co!
A drugi na to:
- Otwórz sobie okno!


Doda³: bielun

2007-10-06 13:09:47

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Kto wymy¶la kawa³y o blondynkach.
Brunetki w samotne noce.


Doda³: *l*u*k*i*

2008-05-23 16:44:51

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

W Ko³obrzegu na deptaku blondynka wchodzi na automatyczn± wagê, wrzuca monetê i z niezadowoleniem ogl±da wydrukowany wynik. Zdejmuje wiatrówkê i pantofle, znowu wrzuca monetê - znów niezadowolona z wyniku. Zdejmuje bluzkê - wynik wa¿enia znowu niezadowalaj±cy. Stoi tak niezdecydowana na tej wadze - co by tu jeszcze? Na to podchodzi przygl±daj±cy siê temu facet i wrêczaj±c jej gar¶æ monet mówi:
- Niech pani kontynuuje - ja stawiam.


Doda³: beata3008

2008-01-15 12:03:37

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
1 2 3 ...515 [Losowe] >>>


 Reklama.....  ::


 Pouk³adaj Wed³ug::
OD Najlepszych
OD Najnowszych
Alfabetycznie [A --> Z]
Alfabetycznie [Z --> A]
Najwiêcej Ogl±dane

Opisy gg - Tapety na pulpit - Sennik na tja.pl - ¯yczenia na Nowy Rok

0.0148