|
|
|
1 2 3 ...515 [Losowe] >>>
|
|
|
|
Siedz± dwie muchy na kupie. Nagle jedna pierdnê³a, na co druga mówi:
-No wiesz co? Nie przy jedzeniu!
|
|
Doda³: mathew022 |
2007-10-06 13:10:55 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Siedzi anemik w szpitalu i jêczy:
- Siooostrooo, paaaj±±±k!
- Nie poradzi sobie pan z paj±kiem?
Po 5 minutach s³ychaæ pacjenta:
- Doook±±±d mnie wleeeczeeesz, beeestiooo?!
|
|
Doda³: grabus |
2007-10-06 13:09:43 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Pani w szkole karze Jasiowi napisaæ jak ¶piewaj± ptaki. Jasio pisze "Cip,cip,cip" na drugi dzieñ przychodzi do szko³y
-Jasiu przeczytaj swoja pracê
-Cip,cip,cip
-NIE ! ¼le! zma¿ to gumk±
-nie mam
-to tipeksem!
-nie mam...
-TO ZLI¯ TO!
Jasio zliza³...
-Przychodzi do domu, z wywieszonym jêzykiem a tata sie go pyta:
-czemu masz taki jêzyk?
-gdyby¶ wyliza³ tyle CIP to tez by¶ mia³ taki jêzyk!
|
|
Doda³: fsdffd |
2007-10-08 14:10:53 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Idzie sobie mamut przez pustyniê i nagle stratowa³o go stado s³oni. Wstaje z trudem i rozgoryczony mówi:
- Ach, ci skinheadzi!
|
|
Doda³: ola80 |
2007-10-06 13:09:52 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Dlaczego blondynka je ziemie??
Bo grunt to zdrowie!!
|
|
Doda³: wikaa |
2007-10-06 13:11:06 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Jasiu na lekcji szczeli³ z worka pani siê przestraszy³a i wezwa³a tatê Jasia do szko³y.
Pani mówi do Jasia taty co Jasiu zrobi³ a tata na to;
Pani jak ja dupczy³ kozê i jak Jasiu szczeli³ z torby to mi tylko rogi w rêce pozosta³y.
|
|
Doda³: Ania |
2007-10-15 21:33:02 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
-Czym sie ró¿ni wiadro gówna od murzyna??
-Wiadrem:D
|
|
Doda³: Piter23590 |
2007-10-06 13:11:03 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
- Dlaczego Ma³yszem zajmuj± siê trzy osoby:
trener, fizjolog i psycholog?
- Pierwszy mówi mu, jak ma skakaæ, drugi mówi mu, jak ma æwiczyæ, a trzeci uczy go, jak ma sobie radziæ z samotno¶ci± w czasie lotów.
|
|
Doda³: grzesiek |
2007-10-06 13:09:47 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Polak, Czech i Rusek lec± samolotem. Nast±pi³o przeci±¿enie. Musz± wyrzuciæ zbêdny balast.
Rusek wyrzuca z³oto:
-Tego to u nas pe³no!
Czech wyrzuca srebro:
-Tego to u nas pe³no!
Polak wyrzuca Ruska:
-Tego to u nas pe³no!
|
|
Doda³: nataloa566 |
2007-10-06 13:09:44 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
-Przycisz to radio, bo og³uchniesz córciu!
-Dziêkujê ju¿ jad³am!
|
|
Doda³: koxiki |
2007-10-06 13:09:43 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Szef do sekretarki: - Ma pani dzi¶ wolny wieczór? - Tak, oczywi¶cie.. - To proszê siê wyspaæ i przyj¶æ jutro wcze¶nie do pracy..
|
|
Doda³: yoohi |
2007-10-06 13:10:22 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Mama pyta Jasia:
- Dlaczego obgryzasz paznokcie?
Jasio milczy, wiêc mama chc±c skarciæ synka mówi:
- Widzisz g³upota zjad³a ci rozum.
Na to Ja¶:
- I paznokcie te¿!
|
|
Doda³: optyk |
2007-10-06 13:10:05 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Rozmawia dwóch kolegów:
- Czemu ty do swojej ¿ony mówisz "Flanelciu"?
- To zdrobnienie.
- Od czego?
- Od "szmata".
|
|
Doda³: gosiczka |
2008-01-02 13:53:32 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza:
-co¶ mnie w stawie szczypie. na to lekarz:
-podejrzewam raka
|
|
Doda³: morlin |
2007-10-06 13:10:47 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Wchodzi m±¿ do sypialni i spotyka ¿onê w ³ó¿ku z kochankiem .
Pyta :
- Co wy tu robicie ?
A ¿ona do kochanka :
- A nie mówi³am ¿e debil !!!
|
|
Doda³: Madzia |
2007-10-06 13:11:06 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...515 [Losowe] >>> |
|
|
|
|