|
|
|
1 2 3 ...515 [Losowe] >>>
|
|
|
|
S³ownik Japoñsko - Polski:
JamaHama- Gabinet dyrektora
|
|
Doda³: Dymon |
2008-05-11 13:50:56 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Z drzwi gabinetu lekarskiego wypada facet kopniêty przez zdenerwowanego lekarza. - Nastêpny proszê! - Pan doktor chyba dzi¶ nie w humorze. Mo¿e przyjdê jutro... - Och, nie! Po prostu tamten facet, którego od dziesiêciu lat leczê na ¿ó³taczkê dopiero dzi¶ powiedzia³, ze jest Chiñczykiem.
|
|
Doda³: miku¶ |
2007-10-06 13:10:38 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
- Jaki jest zew godowy blondynki? - "Jestem taaaaka pijaaana..." - Jaki jest zew godowy brzydkiej blondynki? - "Mówi³am, ¿e jestem pijana, do cholery!!!" - Jaki jest zew godowy brunetki? - "Czy ta blondynka ju¿ sobie posz³a?"
|
|
Doda³: bielun |
2007-10-06 13:10:18 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Do le¿±cego na ³awce mê¿czyzny podchodz± policjanci. Jeden z nich mówi:
- Dokumenty poproszê.
- Nie mam - odpowiada mê¿czyzna.
Policjanci na to:
- No to idziemy!
- No to id¼cie!
|
|
Doda³: kristof |
2007-10-06 13:10:00 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Polak Niemiec i Rusek maj± przej¶æ przez tunel.
Najpierw wchodzi Niemiec i s³yszy:mam ciê,zjem ciê.Natychmiast wychodzi z tunelu i mówi:
ja tam nie wejdê.
Wchodzi rusek i s³yszy to samo,wybiega z tunelu i mówi: ja siê bojê.
wchodzi polak i zapali³ lampê.
A tam pijak trzyma ogórka i mówi do niego: mam ciê zjem ciê...
|
|
Doda³: Mati |
2007-10-06 13:10:49 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Dlaczego diabe³ nigdy nie zawita do Polski ? Nikt nie przepije polaka !
|
|
Doda³: szyncio |
2008-03-09 15:09:01 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Na stacji benzynowej blondynce zatrzasnê³y siê kluczyki. Obok niej przeje¿d¿a dwóch facetów. Jeden zaczyna siê ¶miaæ w g³os. Drugi siê pyta:
- Z czego sie tak ¶miejesz?
A on na to:
- Bo tamta blondynka próbuje wyci±gn±æ kluczyki drucikiem.
- Co w tym takiego ¶miesznego?
- Bo w ¶rodku siedzi druga blondynka i mówi:
- trochê w lewo, trochê w prawo.
|
|
Doda³: KTO¦ |
2008-01-08 13:43:52 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
NA przystanku stoi± dwie blondynki jedna pyta
- na jaki autobus czekasz?
- na 2
- a ty?
- 1 ...po pewnym czasie przyjecha³ 21 wsiad³y obie
|
|
Doda³: olka1297 |
2008-01-20 16:02:31 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
¯ona, robi±c mê¿owi awanturê wypomina mu wszystkie jego przewiny i wady, na koniec mu wyrzucaj±c:
- ... i pensjê te¿ masz ma³±!!
|
|
Doda³: yoohi |
2007-10-06 13:09:57 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Puk! Puk! Puk! Kto tam! S±siadki!
Nie ma siatek.
|
|
Doda³: szymon simo |
2007-10-16 21:51:12 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi facet do domu: - Kochanie, Regan zostal prezydentem! - A to Bierut juz nie jest?
|
|
Doda³: koxiki |
2007-10-06 13:10:11 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
F±fara przez godzinê obserwuje wêdkarza, który bezskutecznie stoi z wêdk± nad brzegiem rzeki i czeka na branie.
- Przepraszam - pyta wreszcie F±fara - jakie pan ³owi ryby?
- £owi... to za mocno powiedziane. Na razie je karmiê.
|
|
Doda³: alan |
2007-10-06 13:09:40 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
-Wzi±³e¶ prysznic?- pyta pani jasia na koloniach.
- No tak , jak co¶ zginie to zawsze jest na mnie !
|
|
Doda³: Justi |
2007-10-06 13:11:02 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi zakonnica do spowiedzi i mówi:
- proszê ksiêdza bo ja strasznie klnê i nie wiem jak siê tego oduczyæ
A ksi±dz na to:
- to odmów ca³y ró¿aniec
Ksi±dz puka
Zakonnica mówi
- o KURWA. Ale mnie ksi±dz przestraszy³.
|
|
Doda³: wojtas |
2008-03-09 14:32:02 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Milicjant do bibliotekarki: No niech mi pani da parê ksi±¿ek. Szef mi ka¿e poczytaæ. Bibliotekarka: no to panu znajdê cos l¿ejszego... Milicjant: eee, niekoniecznie, wozem jestem.
|
|
Doda³: miko³aj |
2007-10-06 13:10:15 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...515 [Losowe] >>> |
|
|
|
|