|
|
|
1 2 3 ...515 [Losowe] >>>
|
|
|
|
Przychodzi poobijany zaj±c do knajpy i ryczy: - Który chce w mordê!! Cisza - Który chce w mordê, no??!! Wstaje nied¼wied¼. - Ja chce w mordê. - Eeep, to id¼ tam sk±d ja przychodzê.
|
|
Doda³: robert |
2007-10-06 13:10:35 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Rozmawia dziennikarz ze znanym rabusiem: - Jakie jest pana najwiêksze marzenie? - Obrobic bank i zostawic odciski palcow tesciowej...
|
|
Doda³: aryur10 |
2007-10-06 13:10:22 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Jasio pyta siê dziadka:
- Dziadku a fujarka to jest instrument dêty czy szarpany?
-Ten instrument na pewno jest popluty.
|
|
Doda³: Kottlet |
2008-01-30 20:00:11 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Zadowolony Jasiu wpada do klasy i mówi:
- Proszê pani, a ja mam ma³ego braciszka!
Nauczycielka pyta:
- A do kogo jest podobny?
- Z oczek do mamy... - mówi Jasiu. - Z noska do taty, a z g³osu do syreny policyjnej!
|
|
Doda³: tres |
2007-10-06 13:10:05 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
M³oda para przychodzi do urzêdu stanu cywilnego. Urzêdnik pyta:
- Czy jeste¶cie nale¿ycie przygotowani do tak wa¿nego kroku?
- Oczywi¶cie - odpowiada m³ody kandydat na ¿onkosia. - Mamy ju¿ piêtna¶cie litrów wódki, trzydzie¶ci piêæ butelek wina i sze¶æ litrów spirytusu.
|
|
Doda³: tres |
2007-10-06 13:09:58 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Wiesz czemu Chuck Norris nazywa siê Chuck Norris... bo Bóg by³o ju¿ zajête ::):
|
|
Doda³: Brajan |
2007-11-26 21:54:37 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przy wódce w gospodzie trzej ch³opi przechwalaj± siê: - Ja - mówi pierwszy - wyhodowa³em w tym roku wielkie jab³ka. Ka¿de wa¿y³o kilogram! - Moje jab³ka - mówi drugi - by³y wiêksze. Mia³y po dwa kilogramy! - To jeszcze nic - mówi trzeci. - Ja wyhodowa³em takie jab³ko, ¿e jak wioz³em je fur± na jarmark, to wyszed³ z niego robal i ze¿ar³ mi konia!
|
|
Doda³: nataloa566 |
2007-10-06 13:10:22 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Panna Basia wchodzi do ze swoim narzeczonym do gabinetu dyrektora: - Proszê mi wybaczyæ, panie dyrektorze, ¿e przychodzê z moim ch³pcem - mówi - ale on jest bardzo zazdrosny i nie chce wierzyæ, ¿e pan jest stary, ³ysy i pryszczaty!
|
|
Doda³: koxiki |
2007-10-06 13:10:21 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Ch³opak z kompanii ³±czno¶ci na randce z dziewczyna poszed³ do parku. Usiedli na ³awce i nic do siebie nie mówi±. W pewnym momencie on mówi: - Kochanie. - S³ucham. - Nic, sprawdzenie s³yszalno¶ci.
|
|
Doda³: kristof |
2007-10-06 13:10:26 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Czym ró¿ni siê zapiekanka od ¿yda?
- zapiekanka nie puka w szybkê.
|
|
Doda³: ziomo3000 |
2008-03-09 14:41:41 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Trzej studentów siedz± w pokoju, jeden z nich mówi:
- Ja by³em na wakacjach na Hawajach, laski, drinki, wszystko co siê chcia³o.
Drugi mówi:
- Ja by³em na Dominikanie te¿ wszystko co chcia³e¶, laski, drinasy, no wszystko.
Na co trzeci siê odzywa:
- A ja by³em razem z wami w pokoju tylko, ¿e tego gówna nie pali³em.
|
|
Doda³: Wi¶nia |
2007-11-20 19:05:57 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Wchodzi ko¶cielny do ko¶cio³a na godzinê przed sum± i widzi jak±¶ kobiecinê, która klêczy przed figur± i siê modli. Przygotowawszy ko¶ció³ do mszy, poszed³ do zakrystii. Po mszy pogasi³ ¶wiece i wychodzi, ale widzi tê sam± babinê, jak dalej siê modli. Podchodzi do niej i pyta:
- A co wy tu, starowinko, tak d³ugo siê modlicie?
- Zgrzeszy³am, bo ja strasznie klnê i ksi±dz kaza³ mi odmówiæ piêædziesi±t zdrowasiek do ¶w. Piotra.
- Ale to jest ¶w. Antoni, babciu!
- No ¿esz qrwa maæ! Czterdzie¶ci siedem zdrowasiek psu w du** i posz³o siê jeb**
|
|
Doda³: laska |
2007-10-06 13:09:40 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Jasiu siedzi na lekcji i pani siê go pyta:
- Jasiu gdzie po³o¿yæ papugê?
- Wypierdoliæ j± na szafê
- Jasiu je¿eli jeszcze raz tak powiesz to idziemy do dyrektora
- To gdzie po³o¿yæ papugê?
- Wypierdoliæ j± na szafê
- Jasiu idziemy do dyrektora
Pó¼niej..
Dyrektor siê pyta:
- Jasiu co zrobi³e¶?
- No bo pani nauczycielka spyta³a gdzie po³o¿yæ papugê, a ja powiedzia³em, ¿eby wypierdoliæ j± na szafê
A dyrektor:
- A po chuj tak wysoko??
xD
|
|
Doda³: Shogun |
2008-03-18 20:24:26 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
By³a niez³a burza i facetowi zerwa³o blachê z dachu. Trochê ja pogiê³o, przy okazji wiec zabra³ to do mechanika ¿eby wyprostowa³. Po dwoch dniach mechanik dzwoni do niego: - Panie, nie mam pojêcia co pan z tym samochodem zrobi³, ale za tydzieñ bêdzie do odebrania...
|
|
Doda³: optyk |
2007-10-06 13:10:22 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Kowalski siedzi na kozerce u psychoanalityka
-Panie doktorze,wydaje mi siê,¿e u nas w lodówce kto¶ mieszka.
-Dlaczego pan tak s±dzi?
-Bo zona nosi tam jedzenie.
|
|
Doda³: marta |
2007-10-06 13:10:45 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...515 [Losowe] >>> |
|
|
|
|