Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/krzysiek/domains/krzysiek.biz/public_html/baza_polacz.php on line 7
KAWAłY : O LEKARZACH - ?MIESZNE ANIMACJE FLASH - ?MIESZNE FILMIKI - KABARETY

Kontakt | Reklama |

 



>> Rejestracja
>> Przypomnij Has³o

 
 ::Kategorie
Najlepsze filmiki
Åšmieszne Animacje
Kabarety
Åšmieszne Reklamy
Åšmieszne Filmiki
Teledyski
Seriale - Programy
Gry Online
Kawały
-> O Szkotach
-> W restauracji
-> O polityce
-> O policjantach
-> O pijakach
-> O my¶liwych
-> O ma³¿eñstwie
-> O Ma³yszu
-> O lekarzach
-> O zwierz±tkach
-> O wojsku
-> O szefie
-> O studentach
-> O te¶ciowej
-> O wariatach
-> O stra¿akach
-> O rolnikach
-> O W±chocku
-> O laskach
-> O komputerach
-> O Babie
-> O Bacy
-> O bajkach
-> O Polaku...
-> O jaskiniowcach
-> O Jasiu
-> O hrabim
-> O duchownych
-> O cyrku
-> O blondynkach
-> Inne
Telewizja na ¿ywo
Nowo¶ci




 ::Menu
 Kartka ¶wi±teczna
 Poranek z U¶miechem
 Powiadomienia
 Nie dzia³aj± filmiki ??
 Konto PRO
 Dodaj Animacje
 Reklama
 Kontakt




 ::Wyszukiwarka








1 2 3 ...17 [Losowe] >>>
G³osuj:

Pacjent opowiada psychiatrze o swoich k³opotach.
- Co noc prze¶laduje mnie ten sam koszmarny sen. ¦ni mi siê, ¿e po ca³ym mieszkaniu goni mnie te¶ciowa z krokodylem na smyczy. Widzê wyra¼nie te okropne ¿ó³te oczy, chropowate czo³o, ostre zêbiska...
- To rzeczywi¶cie brzmi gro¼nie... - przyznaje psychiatra.
- Tak, a krokodyl wygl±da jeszcze gorzej.


Doda³: optyk

2007-10-06 13:09:50

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Pacjent radzi siê lekarza co zrobiæ, aby pozbyæ siê tasiemca.
- Proszê przez tydzieñ je¶æ ciastka i popijaæ je mlekiem.
Po tygodniu pacjent wraca.
- Panie doktorze, nie pomog³o.
- Niech pan pije samo mleko!
Chory zrobi³, jak mu radzi³ lekarz, a tu na drugi dzieñ tasiemiec
wychodzi i pyta:
- A ciacho gdzie?


Doda³: koxiki

2007-10-06 13:10:38

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Wiejski lekarz pêdzi autem 100kmh. ¯ona prosi: -Zwolnij, bo nas policja z³apie. - Nie z³apie, da³em mu zwolnienie do koñca tygodnia.

Doda³: magii

2007-10-06 13:10:54

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Jak siê ¿egnaj± lekarze:
Okulista - Do zobaczenia!
Laryngolog - Do us³yszenia!
A Ginekolog - Jeszcze do pani zajrzê!! :D


Doda³: Antenka

2007-10-06 13:11:30

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Lekarz wchodzi na oddzia³ gdzie le¿± sami anemicy:
- Czo³em or³y!!!
- Paaanieeee doooooktooorzeeee, jaakieee tam z naaaaas or³yyyyy ekhe, ekhe...
- Nie b±d¼cie tacy skromni. A co by³o wczoraj, jak w³±czy³em wentylator.


Doda³: robert

2007-10-06 13:10:05

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

W pogotowiu ratunkowym dzwoni telefon:
- Panie doktorze, proszê przyjechaæ, nasz 3-letni synek po³kn±³ korkoci±g...
- Zaraz bêdê. A co pañstwo zrobili do tej pory?
- Flachê otworzyli¶my ¶rubokrêtem...


Doda³: laska

2007-10-06 13:10:38

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

- Panie doktorze, proszê mi powiedzieæ, ile bêdê ¿y³?
- Ile ma pan lat?
- Trzydzie¶ci piec.
- Pije pan?
- Nie.
- Pali pan?
- Nie.
- A kobitki pan u¿ywa?
- Nie.
- Panie, to po diabla chcesz pan jeszcze d³u¿ej ¿yæ?!


Doda³: grzesiek

2007-10-06 13:10:38

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Po otwarciu nowej przychodni, lekarz siada dumny w fotelu i czeka na pierwszego pacjenta. Nagle pukanie do drzwi. Wchodzi pacjent, a lekarz udaj±c zajêtego podnosi s³uchawkê i mówi:
- Niestety, nie mogê pana przyj±æ. Mo¿e w najbli¿szym tygodniu bêêe mieæ czas. Dobrze pan wie, do lekarzy ogromne t³umy. Postaram siê w najbli¿szym tygodniu znale¼æ trochê czasu.
Odk³ada s³uchawkê i udaje, ¿e dopiero teraz zobaczy³ pacjenta.
- Co panu dolega? - pyta lekarz.
- Jestem z telekomunikacji, przyszed³em pod³±czyæ telefon.


Doda³: bielun

2007-10-06 13:10:04

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Przyszed³ facet do lekarza i mówi:
-Panie doktorze boli mnie woreczek.
Lekarz:
-Mosznowy?
Facet:
-Jak bym mio³ nowy, to bym nie przychodzi³.


Doda³: ola80

2007-10-06 13:09:47

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Na szpitalnym ³ó¿ku le¿y pacjent. Podchodzi do niego lekarz i mówi:
- Proszê pana, mam w koñcu diagnozê, jest pan chory na raka. Zosta³o panu niewiele ponad tydzieñ ¿ycia.
Na to pacjent, widaæ domy¶laj±cy siê, ¿e taka bêdzie ta diagnoza mówi:
- Panie doktorze, mam jednak do pana ogromn± pro¶bê, jak przyjdzie moja rodzina, to powie im pan, ¿e umieram na AIDS.
- Dobrze - mówi lekarz. - Ale jest w tym jaki¶ cel?
- Oczywi¶cie, panie doktorze. Jak pan tak powie, to bêdê pierwszym w wiosce, który umrze na tê chorobê. Po drugie, nikt ju¿ nie dotknie mojej ¿ony. A po trzecie, wszyscy Ci, którzy j± do tej pory mieli powiesz± siê.


Doda³: grabus

2007-10-06 13:10:04

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Mówi Kowalski do doktora:
- ¶wietny ten lek! Mój wuj za¿y³ go przez przypadek i odziedziczy³em fortunê!


Doda³: docia06

2007-10-24 16:19:00

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

U lekarza:
- Panie doktorze, podejrzewam, ¿e jestem lesbijk± - zwierza siê pacjent.
- Pan... lesbijka?! - dziwi siê seksuolog. - A jak to siê objawia?
- Dooko³a mnie tylu wspania³ych mê¿czyzn, a mnie nie wiadomo dlaczego ci±gnie do kobiet.


Doda³: grzesiek

2007-10-06 13:09:48

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Bob odbiera telefon. Dzwoni lekarz pogotowia.
- Mam dla pana dwie nowiny. Dobr± i z³±. Z³a jest taka, ¿e pañska ¿ona mia³a wypadek samochodowy. Musieli¶my jej amputowaæ obie rêce, obie nogi, wyci±æ w±trobê, czê¶æ ¿o³±dka i przeprowadziæ trepanacjê czaszki. Do koñca ¿ycia bêdzie pan musia³ j± myæ, przewracaæ z boku na bok i karmiæ przez rurkê. Niestety, ona tego nie doceni, bo jest w ¶pi±czce.
- O mój Bo¿e - mówi Bob. - A jaka jest dobra wiadomo¶æ?
- ¯artowa³em. Ona nie ¿yje.


Doda³: kristof

2007-10-06 13:10:04

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Przychodzi zezowata baba do zyzowatego lekarza.
-Lekarz do niej nie przyjmujemy parami.
-To dobrze bo ja przysz³am do tego obok.


Doda³: tomek

2007-10-06 13:09:44

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Lekarz niezadowolony z wysoko¶ci otrzymanego honorarium pyta pacjenta:
-To dla mnie czy dla s³u¿±cego?
-Dla obu! - odpowiada pacjent.


Doda³: miko³aj

2007-10-06 13:09:44

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
1 2 3 ...17 [Losowe] >>>


 Reklama.....  ::


 Pouk³adaj Wed³ug::
OD Najlepszych
OD Najnowszych
Alfabetycznie [A --> Z]
Alfabetycznie [Z --> A]
Najwiêcej Ogl±dane

¯yczenia na Nowy Rok - Tapety na pulpit - Opisy gg - Sennik na tja.pl

0.0086