|
|
|
1 2 3 ...17 [Losowe] >>>
|
|
|
|
Pacjent opowiada psychiatrze o swoich k³opotach.
- Co noc prze¶laduje mnie ten sam koszmarny sen. ¦ni mi siê, ¿e po ca³ym mieszkaniu goni mnie te¶ciowa z krokodylem na smyczy. Widzê wyra¼nie te okropne ¿ó³te oczy, chropowate czo³o, ostre zêbiska...
- To rzeczywi¶cie brzmi gro¼nie... - przyznaje psychiatra.
- Tak, a krokodyl wygl±da jeszcze gorzej.
|
|
Doda³: optyk |
2007-10-06 13:09:50 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Pacjent radzi siê lekarza co zrobiæ, aby pozbyæ siê tasiemca. - Proszê przez tydzieñ je¶æ ciastka i popijaæ je mlekiem. Po tygodniu pacjent wraca. - Panie doktorze, nie pomog³o. - Niech pan pije samo mleko! Chory zrobi³, jak mu radzi³ lekarz, a tu na drugi dzieñ tasiemiec wychodzi i pyta: - A ciacho gdzie?
|
|
Doda³: koxiki |
2007-10-06 13:10:38 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Wiejski lekarz pêdzi autem 100kmh. ¯ona prosi: -Zwolnij, bo nas policja z³apie. - Nie z³apie, da³em mu zwolnienie do koñca tygodnia.
|
|
Doda³: magii |
2007-10-06 13:10:54 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Jak siê ¿egnaj± lekarze:
Okulista - Do zobaczenia!
Laryngolog - Do us³yszenia!
A Ginekolog - Jeszcze do pani zajrzê!! :D
|
|
Doda³: Antenka |
2007-10-06 13:11:30 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Lekarz wchodzi na oddzia³ gdzie le¿± sami anemicy:
- Czo³em or³y!!!
- Paaanieeee doooooktooorzeeee, jaakieee tam z naaaaas or³yyyyy ekhe, ekhe...
- Nie b±d¼cie tacy skromni. A co by³o wczoraj, jak w³±czy³em wentylator.
|
|
Doda³: robert |
2007-10-06 13:10:05 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
W pogotowiu ratunkowym dzwoni telefon: - Panie doktorze, proszê przyjechaæ, nasz 3-letni synek po³kn±³ korkoci±g... - Zaraz bêdê. A co pañstwo zrobili do tej pory? - Flachê otworzyli¶my ¶rubokrêtem...
|
|
Doda³: laska |
2007-10-06 13:10:38 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
- Panie doktorze, proszê mi powiedzieæ, ile bêdê ¿y³? - Ile ma pan lat? - Trzydzie¶ci piec. - Pije pan? - Nie. - Pali pan? - Nie. - A kobitki pan u¿ywa? - Nie. - Panie, to po diabla chcesz pan jeszcze d³u¿ej ¿yæ?!
|
|
Doda³: grzesiek |
2007-10-06 13:10:38 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Po otwarciu nowej przychodni, lekarz siada dumny w fotelu i czeka na pierwszego pacjenta. Nagle pukanie do drzwi. Wchodzi pacjent, a lekarz udaj±c zajêtego podnosi s³uchawkê i mówi:
- Niestety, nie mogê pana przyj±æ. Mo¿e w najbli¿szym tygodniu bêêe mieæ czas. Dobrze pan wie, do lekarzy ogromne t³umy. Postaram siê w najbli¿szym tygodniu znale¼æ trochê czasu.
Odk³ada s³uchawkê i udaje, ¿e dopiero teraz zobaczy³ pacjenta.
- Co panu dolega? - pyta lekarz.
- Jestem z telekomunikacji, przyszed³em pod³±czyæ telefon.
|
|
Doda³: bielun |
2007-10-06 13:10:04 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przyszed³ facet do lekarza i mówi:
-Panie doktorze boli mnie woreczek.
Lekarz:
-Mosznowy?
Facet:
-Jak bym mio³ nowy, to bym nie przychodzi³.
|
|
Doda³: ola80 |
2007-10-06 13:09:47 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Na szpitalnym ³ó¿ku le¿y pacjent. Podchodzi do niego lekarz i mówi:
- Proszê pana, mam w koñcu diagnozê, jest pan chory na raka. Zosta³o panu niewiele ponad tydzieñ ¿ycia.
Na to pacjent, widaæ domy¶laj±cy siê, ¿e taka bêdzie ta diagnoza mówi:
- Panie doktorze, mam jednak do pana ogromn± pro¶bê, jak przyjdzie moja rodzina, to powie im pan, ¿e umieram na AIDS.
- Dobrze - mówi lekarz. - Ale jest w tym jaki¶ cel?
- Oczywi¶cie, panie doktorze. Jak pan tak powie, to bêdê pierwszym w wiosce, który umrze na tê chorobê. Po drugie, nikt ju¿ nie dotknie mojej ¿ony. A po trzecie, wszyscy Ci, którzy j± do tej pory mieli powiesz± siê.
|
|
Doda³: grabus |
2007-10-06 13:10:04 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Mówi Kowalski do doktora:
- ¶wietny ten lek! Mój wuj za¿y³ go przez przypadek i odziedziczy³em fortunê!
|
|
Doda³: docia06 |
2007-10-24 16:19:00 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
U lekarza:
- Panie doktorze, podejrzewam, ¿e jestem lesbijk± - zwierza siê pacjent.
- Pan... lesbijka?! - dziwi siê seksuolog. - A jak to siê objawia?
- Dooko³a mnie tylu wspania³ych mê¿czyzn, a mnie nie wiadomo dlaczego ci±gnie do kobiet.
|
|
Doda³: grzesiek |
2007-10-06 13:09:48 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Bob odbiera telefon. Dzwoni lekarz pogotowia.
- Mam dla pana dwie nowiny. Dobr± i z³±. Z³a jest taka, ¿e pañska ¿ona mia³a wypadek samochodowy. Musieli¶my jej amputowaæ obie rêce, obie nogi, wyci±æ w±trobê, czê¶æ ¿o³±dka i przeprowadziæ trepanacjê czaszki. Do koñca ¿ycia bêdzie pan musia³ j± myæ, przewracaæ z boku na bok i karmiæ przez rurkê. Niestety, ona tego nie doceni, bo jest w ¶pi±czce.
- O mój Bo¿e - mówi Bob. - A jaka jest dobra wiadomo¶æ?
- ¯artowa³em. Ona nie ¿yje.
|
|
Doda³: kristof |
2007-10-06 13:10:04 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi zezowata baba do zyzowatego lekarza.
-Lekarz do niej nie przyjmujemy parami.
-To dobrze bo ja przysz³am do tego obok.
|
|
Doda³: tomek |
2007-10-06 13:09:44 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Lekarz niezadowolony z wysoko¶ci otrzymanego honorarium pyta pacjenta:
-To dla mnie czy dla s³u¿±cego?
-Dla obu! - odpowiada pacjent.
|
|
Doda³: miko³aj |
2007-10-06 13:09:44 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...17 [Losowe] >>> |
|
|
|
|