|
|
|
1 2 3 ...17 [Losowe] >>>
|
|
|
|
Rozmawiaj± dwaj lekarze :
- Mam ¶wietnego pacjenta, cierpi na rozdwojenie ja¼ni..
- I có¿ w tym ¶wietnego? Banalny przypadek...
-'obydwaj" mi p³ac±...
|
|
Doda³: sexi laska |
2007-12-18 13:45:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi ¯aba do lekarza, lekarz pyta co pani dolega?
Nie kumam!!
|
|
Doda³: Dymek |
2008-03-25 20:19:27 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi dyrektor du¿ego przedsiêbiorstwa do tego samego lekarza: - Panie doktorze posinia³o mi podbrzusze. - Pokazaæ... Hmmm...Niech pan powie sekretarce ¿eby przesta³a siê podcieraæ kalka.
|
|
Doda³: mloda88 |
2007-10-06 13:10:38 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Pacjent do lekarza:
- W jakich porach pan przyjmuje?
- W sztruksowych. - odpowiada lekarz.
|
|
Doda³: monika 15 |
2007-10-06 13:09:43 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Facet skar¿y siê lekarzowi: - Panie doktorze, jak tylko zaczynam prace, to zaraz zasypiam. - A gdzie pan pracuje? - W punkcie skupu. - A co pan tam robi? - Liczê barany.
|
|
Doda³: miko³aj |
2007-10-06 13:10:38 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
M±¿ wybra³ siê z ¿on± do dentysty. W gabinecie pyta: - A ile pan doktor bierze za usuniecie zêba? - Ze znieczuleniem, czy bez? - Bez! - Gratuluje jest pan bardzo dzielny! Mê¿czyzna zwraca siê do ¿ony: - No kochanie, siadaj na fotelu!
|
|
Doda³: anonim |
2007-10-06 13:10:38 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza a,
lekarz w Anglii.
|
|
Doda³: Adi |
2007-10-06 13:10:48 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza i mówi:
- panie doktorze nie mam jednej piersi
- a ja jaj
|
|
Doda³: werko |
2007-11-05 19:38:02 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Do lekarza psychiatry przychodzi facetka i mówi: - Panie doktorze, z moim mê¿em dzieje siê co¶ dziwnego. Jak wypije kawê, wpada w szal i zjada cala fili¿ankê. Zostawia tylko uszko. - A to faktycznie dziwne. Uszko jest najlepsze.
|
|
Doda³: bielun |
2007-10-06 13:10:38 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi kangur do lekarza z zakrwawionym brzuchem.
- Co siê sta³o? - pyta lekarz.
- Torbê mi w autobusie wyrwali.
|
|
Doda³: Mosiek |
2007-10-21 14:52:05 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi lekarz do pacjenta i mówi:
-Wszystko jest dobrze, operacja siê uda³a. Tylko nie rozumiem dlaczego przed opracj± bi³ pan, kopa³ i wyzywa³ pielêgniarki.
A pacjent na to:
-Panie, ja tu mia³em tylko okna umyæ.
|
|
Doda³: grzesiek |
2007-10-06 13:09:43 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi cz³owiek do lekarza z pu³k± na g³owie. Lekarz siê pyta: Co pan jest?
Na to on odpowiada: Pu³kownik.
|
|
Doda³: Biedron |
2007-10-06 13:10:50 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Idzie baba do lekarza z gównem na reku. Lekarz siê pyta:co pani jest? baba odpowiada: nareszcie zrobi³am co¶ na w³asn± rêkê..........
|
|
Doda³: marcino46 |
2007-10-06 13:11:10 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Dentysta do pacjenta: - A teraz lojalnie uprzedzam pana, ze bêdzie bola³o. Proszê mocno zacisn±æ zêby i szeroko otworzyæ usta...
|
|
Doda³: grzesiek |
2007-10-06 13:10:38 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi facet do angielskiego dentysty i pokazuje rêk± bol±cy z±b mówi±c:
- Tu.
Dentysta wyrwa³ mu dwa zêby, ale nie bol±cego. Na to facet mówi z bólem znów pokazuj±c:
Nie tu! TEN!
|
|
Doda³: tres |
2007-10-06 13:09:40 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...17 [Losowe] >>> |
|
|
|
|