|
|
|
1 2 3 ...17 [Losowe] >>>
|
|
|
|
- Halo, mówi Kowalski. Panie doktorze, proszê natychmiast przyjechaæ, poniewa¿ moja ¿ona ma ostry atak wyrostka robaczkowego! - Spokojnie panie Kowalski. Dwa lata temu osobi¶cie wyci±³em pañskiej ¿onie wyrostek robaczkowy. Czy s³ysza³ pan kiedy¶, aby cz³owiekowi po raz drugi pojawi³ siê wyrostek? - A czy pan s³ysza³ doktorze, ¿e u cz³owieka mo¿e siê pojawiæ druga ¿ona?
|
|
Doda³: tytus |
2007-10-06 13:10:37 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
- Panie doktorze, piec lat temu poradzi³ mi pan znakomity sposób na reumatyzm - unikaæ wilgoci. Jestem wyleczony!!! - Znakomicie! A co panu teraz dolega? - Nic. Chcia³bym zapytaæ, czy mogê siê ju¿ wyk±paæ?...
|
|
Doda³: alan |
2007-10-06 13:10:38 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi ¿aba do lekarza z workiem na ¶mieci na g³owie.
Lekarz siê jej pyta:
- Co pani dolega?
- Cicho to napad...
|
|
Doda³: beata |
2007-10-06 13:09:41 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
- Panie doktorze, co dziennie rano oddaje mocz o 5 rano.
- W pana wieku to bardzo dobrze.
- Ale ja siê budzê o 7!
|
|
Doda³: robert |
2007-10-06 13:09:47 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
U lekarza: - Panie doktorze, podejrzewam, ze jestem lesbijka - zwierza siê pacjent. - Pan... lesbijka?! - dziwi siê seksuolog. - A jak to siê objawia? - Dooko³a mnie tylu wspania³ych mê¿czyzn, a mnie nie wiadomo dlaczego ci±gnie do kobiet.
|
|
Doda³: tomek |
2007-10-06 13:10:38 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
- Panie doktorze, do której pan dzisiaj przyjmuje? - pyta pacjent.
- Do lewej, do lewej... - odpowiada lekarz wskazuj±c lew± kieszeñ fartucha.
|
|
Doda³: grzesiek |
2007-10-06 13:10:05 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
- Dlaczego chirurg zawsze operuje w maseczce? - ¯eby nie oblizywaæ skalpela.
|
|
Doda³: miki |
2007-10-06 13:10:37 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Staruszka przychodzi do lekarza na badania kontrolne.
- No i jak siê czujecie, babciu? - pyta lekarz.
- Znacznie lepiej, ale mam pytanie: czy mogê ju¿ zacz±æ wchodziæ po schodach?
- Tak babciu.
- To chwa³a Bogu, bo to wchodzenie do mieszkania na trzecim piêtrze po rynnie strasznie mnie mêczy³o....
|
|
Doda³: miku¶ |
2007-10-06 13:09:52 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Do seksuologa przychodzi pacjent. - Panie doktorze, mam interes jak niemowlê. - To chyba niemo¿liwe, niech pan zdejmie spodnie. Facet mia³ racje. 3 kilogramy, 45 cm d³ugo¶ci.
|
|
Doda³: beata |
2007-10-06 13:10:37 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Zaniepokojona pielêgniarka pyta siê lekarza: - Panie doktorze, zauwa¿y³am ¿e co dziesi±tego noworodka bije pan mocno po g³owie. Przecie¿ to mo¿e zaszkodziæ im na rozum... - Robiê to, bo ci±gle s³yszê, ¿e w policji brakuje ludzi...
|
|
Doda³: yoohi |
2007-10-06 13:10:37 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przez park przynale¿±cy do domu wariatów idzie ordynator i spostrzega pacjenta siedz±cego na ³awce i wal±cego siê kamieniem w g³owê... - Co robisz??? - Narkotyzuje siê!!! Idzie wiec dalej, a tam kolejny wariat siedzi i t³ucze w swoja g³owê dwoma kamieniami... - Co robisz??? - biorê podwójna dawkê dzisiejszej dzia³ki... Poszed³ ordynator dalej wzruszaj±c ramionami, a tu patrzy, a na kupie kamieni siedzi trzeci wariat i rozgl±da siê wokó³... - A Ty co robisz???? - Sprzedaje narkotyki....
|
|
Doda³: grabus |
2007-10-06 13:10:38 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
JAKO LEKARZA NAJBARDZIEJ INTERESUJE MNIE KASA CHORYCH
|
|
Doda³: TADEUSZ |
2007-10-06 13:10:47 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
W szpitalu psychiatrycznym lekarze sprawdzaj±, który z pacjentów jest ju¿ zdrowy. Ka¿± wszystkim skakaæ do pustego basenu. Wszyscy skoczyli tylko jeden stoi na brzegu.
- A ty? Dlaczego nie skaczesz? - pyta jeden z lekarzy.
- Nie umiem p³ywaæ. Chcia³by pan ¿ebym siê utopi³?
|
|
Doda³: ola80 |
2007-10-06 13:10:04 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza i mówi:
- panie doktorze nie mam jednej piersi
- a ja jaj
|
|
Doda³: werko |
2007-11-05 19:38:02 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
- Dostaniesz, jak bêdziesz grzeczny - mówi chirurg przed operacja. - Do kogo pan to mówi, doktorze? - pyta siê pacjent. - Do tego kota, który siedzi pod krzes³em.
|
|
Doda³: robert |
2007-10-06 13:10:37 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...17 [Losowe] >>> |
|
|
|
|