|
|
|
1 2 3 ...17 [Losowe] >>>
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza a,
lekarz w Anglii.
|
|
Doda³: Adi |
2007-10-06 13:10:48 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Psychiatra do swojego asystenta: - Jak czuje siê chory, który podawa³ siê za Ludwika XV? - Ju¿ lepiej. Teraz twierdzi, ¿e jest Ludwikiem XIV.
|
|
Doda³: miniu¶ |
2007-10-06 13:10:37 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi zezowata baba do zyzowatego lekarza.
-Lekarz do niej nie przyjmujemy parami.
-To dobrze bo ja przysz³am do tego obok.
|
|
Doda³: tomek |
2007-10-06 13:09:44 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi facet do lekarza :
-panie doktorze strasznie mnie boli ³okieæ.
Doktor kaza³ daæ do analizy mocz..
Wiêc facet da³ trochê moczu ¿ony, trochê córki, trochê oleju samochodowego, i trochê swojego moczu... Na nastêpny dzieñ przychodzi do lekarza, a lekarz nie wiele my¶l±c powiedzia³:
- córka w ci±¿y, ¿ona ma kochanka, olej samochodowy do wymiany, a jak pan bêdzie konia w wannie trzepa³ to wiadomo ze pana ³okieæ boli..
|
|
Doda³: michasia |
2007-10-06 13:11:01 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Idzie baba do lekarza w ptakiem w dupie lekarz siê pyta -co pani dolega
baba na to
-mnie nic ale mojemu mê¿owi ptaka wyrwa³o
|
|
Doda³: Majeczunia |
2007-10-06 13:11:06 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Orkiestra symfoniczna gra V symfoniê Beethovena. Nagle rozlega siê dono¶ny g³os: - Czy na sali jest doktor? -..... - Pytam siê, czy na sali jest doktor? -..... - Ludzie, czy nie s³yszycie, pytam siê czy na sali jest doktor? Orkiestra umilk³a. W pierwszym rzêdzie podnosi siê mê¿czyzna i mówi: - Ja jestem lekarzem o co chodzi? - Fajnie graj±, doktorku, nieprawda¿?
|
|
Doda³: bielun |
2007-10-06 13:10:38 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi facet do lekarza: - Panie doktorze, brzuch mnie boli... - Dam panu 3 czopki, na rano, po³udnie i wieczór... Wróci³ go¶cio do domu i my¶li: "Wezmê od razu 3, to szybciej bêdê zdrowy", po czym ³ykn±³ wszystkie. Nastêpnego dnia facet z ciê¿kim bólem brzucha przychodzi do lekarza: - Panie doktorze, boli mnie jeszcze bardziej... - Dam panu 2 silniejsze czopki, jeden na rano, drugi na wieczór... Wróci³ gostek do domu i znowu ³ykn±³ oba... Nastêpnego dnia faceta w stanie ciê¿kim przywioz³o do lekarza pogotowie. - Tym razem dam panu supersilny czopek do u¿ycia po po³udniu. Gostek nie móg³ ju¿ wytrzymaæ, wiec ³ykn±³ czopek zaraz po powrocie do domu. Nastêpnego dnia faceta w szpitalu odwiedza wkurzony lekarz: - Panie, ³yka³e¶ pan te czopki czy co? - Nie! W dupê se wsadza³em!
|
|
Doda³: laska |
2007-10-06 13:10:38 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
- Co zrobiæ jak siê zobaczy epileptyka w wannie? - Wrzuciæ pranie i proszek ---==#separator#==---Przychodzi peda³ do lekarza: - Panie doktorze, mój "ma³y" nie chce staæ! Lekarz obmaca³ cz³onek pacjenta: - No i stoi! Czego pan jeszcze chce?! - Wytrysku!! - Jest i wytrysk! Nie potrzebnie mi pan zawraca g³owê, z panem wszystko w porz±dku... - No to jeszcze buzi na po¿egnanie!
|
|
Doda³: kristof |
2007-10-06 13:10:38 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
- Panie doktorze, zupe³nie nie trawie. - Jak to? - No tak, zjem chleb, sr*.* chlebem, zjem jajecznice, sr*.* jajecznica... - A czym by¶ pan chcia³ sr*.*? - No, jak wszyscy, g*.*. - To jedz pan g*.*! Nastêpny proszê!
|
|
Doda³: tomek |
2007-10-06 13:10:38 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Pacjent do lekarza:
- W jakich porach pan przyjmuje?
- W sztruksowych. - odpowiada lekarz.
|
|
Doda³: monika 15 |
2007-10-06 13:09:43 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Pacjent w szpitalu do pielêgniarki: - Ale to lekarstwo niedobre. Obrzydliwo¶æ! - To nie lekarstwo. To obiad.
|
|
Doda³: miki |
2007-10-06 13:10:38 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi ¯aba do lekarza, lekarz pyta co pani dolega?
Nie kumam!!
|
|
Doda³: Dymek |
2008-03-25 20:19:27 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza w poñczosze na g³owie.
- co pani dolega pyta lekarz?
- to jest napad g³upku!........
|
|
Doda³: karolcia |
2007-10-06 13:10:49 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi facet do lekarza. Lekarz mówi: - Przykro mi to mówiæ, ale pozosta³o panu 3 miesi±ce ¿ycia... - Bo¿e drogi!!... wie pan, bez urazy ale chce zasiêgn±æ jeszcze jednej opinii... - Chce pan jeszcze jednej opinii? Dobra, jest pan tez brzydki...
|
|
Doda³: taxi2 |
2007-10-06 13:10:38 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
- Dlaczego chirurg zawsze operuje w maseczce? - ¯eby nie oblizywaæ skalpela.
|
|
Doda³: miki |
2007-10-06 13:10:37 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...17 [Losowe] >>> |
|
|
|
|