|
|
|
1 2 3 ...17 [Losowe] >>>
|
|
|
|
Pacjent radzi siê lekarza co zrobiæ, aby pozbyæ siê tasiemca. - Proszê przez tydzieñ je¶æ ciastka i popijaæ je mlekiem. Po tygodniu pacjent wraca. - Panie doktorze, nie pomog³o. - Niech pan pije samo mleko! Chory zrobi³, jak mu radzi³ lekarz, a tu na drugi dzieñ tasiemiec wychodzi i pyta: - A ciacho gdzie?
|
|
Doda³: koxiki |
2007-10-06 13:10:38 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi zezowata baba do zyzowatego lekarza.
-Lekarz do niej nie przyjmujemy parami.
-To dobrze bo ja przysz³am do tego obok.
|
|
Doda³: tomek |
2007-10-06 13:09:44 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi krowa do lekarza, tak ucieszona, ci±gle siê ¶mieje. Lekarz pyta:
- Co pani dolega?
A krowa na to:
- Nie wiem, panie doktorze, to chyba po tej trawie.
|
|
Doda³: tres |
2007-10-06 13:10:04 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Do gabinetu ginekologicznego wchodzi m³oda kobieta, w ¶rodku zasta³a dwoch mê¿czyzn w bia³ych fartuchach. - Ja na badania! - Niech siê pani rozbierze. Najpierw jeden z mê¿czyzn ja przebada³, a potem drugi. - I co? W porz±dku? - pyta pacjentka. - Nic z³ego nie zauwa¿yli¶my, ale niech pani lepiej poczeka na lekarza, bo my tu tylko okna malujemy!
|
|
Doda³: optyk |
2007-10-06 13:10:37 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza i mówi:
-Panie doktorze mam chorobê zwierzêc±.
-jak± pyta siê lekarz
-Baba odpowiada:Ca³y czas jestem g³odna jak wilk.
Doktor mówi:
-Proszê sie po³o¿yæ zaraz pani± zbadam.
Po zbadaniu lekarz mówi:
-Ma pani jeszcze jedn± chorobê zwierzêc±.
Jest pani brudna jak ¶winia.
|
|
Doda³: Adam |
2007-10-06 13:10:55 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Lekarz do pacjenta: - Je¶li idzie o pañski czerwony nos, to jedyna rada jest rzucenie picia wódki. Niech pan spróbuje przez rok piæ tylko mleko. - Próbowa³em panie doktorze, to nie pomaga. - A kiedy pan próbowa³? - No, zaraz po urodzeniu.
|
|
Doda³: miko³aj |
2007-10-06 13:10:37 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Zaraz po narodzinach lekarz wychodzi z zawiniêtym bobasem na rêkach do szczê¶liwego ojca. Ju¿ ma mu przekazaæ bobaska, gdy nagle spuszcza niemowlaka na pod³ogê. Podnosz±c zawadzi³ jego g³ówk± o parapet, a nastêpnie hukn±³ nó¿k± o drzwi. Ojciec w szoku. A na to lekarz: - ¯aaartowaaa³em, dziecko zmar³o przy porodzie!
|
|
Doda³: alan |
2007-10-06 13:10:38 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Lekarz skacowany po ostrym weekendowym pijañstwie... Nagle wchodzi pacjent, w dodatku w doskona³ym nastroju i pyta:
- Panie doktorze, jak tam moje wyniki?
Na to opryskliwie lekarz:
- Ma pan raka!
- Jak to raka? A przecie¿ wcze¶niej mówi³ pan, ¿e to tylko kamienie!
- Kamienie, kamienie... A pod ka¿dym kamieniem rak!
|
|
Doda³: mloda88 |
2007-10-06 13:09:41 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi 0,3 baby do lekarza.
- A gdzie reszta? - pyta lekarz.
Baba wyci±ga krótkofalówkê i mówi:
- 0,7! Zg³o¶ siê!
|
|
Doda³: optyk |
2007-10-06 13:09:43 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
- Dostaniesz, jak bêdziesz grzeczny - mówi chirurg przed operacja. - Do kogo pan to mówi, doktorze? - pyta siê pacjent. - Do tego kota, który siedzi pod krzes³em.
|
|
Doda³: robert |
2007-10-06 13:10:37 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
U lekarza: - Panie doktorze, podejrzewam, ze jestem lesbijka - zwierza siê pacjent. - Pan... lesbijka?! - dziwi siê seksuolog. - A jak to siê objawia? - Dooko³a mnie tylu wspania³ych mê¿czyzn, a mnie nie wiadomo dlaczego ci±gnie do kobiet.
|
|
Doda³: tomek |
2007-10-06 13:10:38 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi facet do lekarza
i mówi.
-Proszê pana ja mam
tasiemca!!
-To prosze je¶æ przez tydzieñ
ciastka i popijaæ je mlekiem.
Po tygodniu przychodzi i
mówi.
-Nie pomog³o!
-To proszê piæ samo mleko.
Na drugi dzieñ wychodzi tasiemiec
i mówi.
-A ciacho gdzie.
|
|
Doda³: bielun |
2007-10-06 13:09:39 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Facet skar¿y siê lekarzowi: - Panie doktorze, jak tylko zaczynam prace, to zaraz zasypiam. - A gdzie pan pracuje? - W punkcie skupu. - A co pan tam robi? - Liczê barany.
|
|
Doda³: miko³aj |
2007-10-06 13:10:38 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi para od seksuologa i mówi:
- Panie doktorze, jest nam ze sob± dobrze ale jednak co¶ jest nie tak!
Seksuolog na to:
- No dobrze, proszê siê rozebraæ i pokazaæ co jest nie tak!
Para kocha siê namiêtnie. Gdy skoñczy³a seksuolog mówi:
- Proszê pañstwa ja nic tu nie widzê! Wszystko jest jak najbardziej ok.
Para na to:
- Nie, nie, panie doktorze, co¶ jest nie tak!
Ma³¿eñstwo znów zaczyna siê kochaæ! Sytuacja powtarza siê kilka razy! Zmartwiony lekarz mówi:
- Proszê pañstwa, ja nic tu nie widzê, wrêcz uwa¿am, ¿e pañstwo robi± to doskonale. Ale je¿eli co¶ jest nie tak, to ja zadzwoniê do swojego kolegi!
Seksuolog dzwoni i mówi do kolegi:
- S³uchaj, jest u mnie taka para, która twierdzi, ¿e co¶ jest nie tak, ale kochaj± siê jak najêci!
- Taki niski, ³ysy i blondyna? - pyta go kolega.
- No tak i co z tego?
- Ty, stary, ty goñ ich! Oni chaty nie maj±!
|
|
Doda³: yoohi |
2007-10-06 13:10:04 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
W jednym z zak³adów psychiatrycznych bêd±ca na kontroli komisja widzi jak jeden z pensjonariuszy trzyma przy uchu ceg³ê. Pytaj± siê go, co robi a on odpowiada, ¿e s³ucha radia. Id± dalej i widz± nastêpnego chorego trzymaj±cego równie¿ ceg³ê przy uchu. On na to samo pytanie odpowiada, ¿e równie¿ s³ucha radia. Niedaleko od tych dwóch stoi trzeci pensjonariusz, który trzyma dwie ceg³y przed sob± i nimi mocno pociera. Na pytanie komisji, co robi odpowiada, ¿e robi zak³ócenia tym dwóm wariatom, co s³uchaj± radia.
|
|
Doda³: aryur10 |
2007-10-06 13:10:04 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...17 [Losowe] >>> |
|
|
|
|