|
|
|
1 2 3 ...15 [Losowe] >>>
|
|
|
|
Polak Niemiec i Rusek id± dró¿k± w pewnej chwili napotykaj± diab³a daje im bojowe zadanie ¿eby przep³yn±æ przez rzekê gówna no i tak Niemiec jedzie Jepem - uton±³ Rusek leci f11 uton±³ Polak jedzie maluchem przejecha³ diabe³ pyta siê go jak to zrobi³e¶ a polak na to: gówno w gównie nie utonie.
|
|
Doda³: ³o¶ |
2008-01-05 22:28:46 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Idzie Rusek, Polak i Niemiec zauwa¿yli szybê i Rusek mówi:
- Urz±dzimy sobie konkurs na najwiêksz± ¶linê wypluje na t± szybê.
Polak odpowiada:
- No dobra
Na to Niemiec:
-Ja pierwszy
Niemiec wyplu³ ma³± ¶linê.
Podszed³ Rusek i wyplu³ ¶redni± ¶linê
Ostatni by³ Polak, który podszed³ do szyby zliza³ wszystkie ¶liny wyplu³ j±
Polak wygra³ :D
|
|
Doda³: Melfior303 |
2008-04-04 18:47:11 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Spotkali sie Rusek, Polak i Niemiec. Wypili troche i przechwalaja sie który kraj ma wiêksze samoloty. Rusek mówi:
- U mnie to maja takie samoloty, ¿e jak dru¿yna pi³karska jedzie na mecz to trenuj± podczas lotu.
- U mnie za¶ - mówi Niemiec - maja takie samoloty, ¿e wojsko podczas lotu urz±dz± w nich manewry.
- To ja - mówi Polak- opowiem wam historie pewnego polskiego samolotu. Kapitan spojrza³ na konsole i mówi, ¿e wykry³ jakie¶ b³êdy w urz±dzeniu. Wys³a³ mechanika na lewe skrzyd³o ¿eby naprawi³ usterkê. Mechanik wzi±³ fiata 126 p i pojecha³ na lewe skrzyd³o. Wróci³ po godzinie i w raporcie oznajmi³, ¿e nic nie wykry³. Wys³a³ wiêc kapitan 2 mechanika z tym samym zadaniem, ale na prawe skrzyd³o. Mechanik równie¿ wzi±³ malucha i pojecha³ na prawe skrzyd³o. Wróci³ po godzinie i równie¿ nic nie wykry³. Wiêc kapitan sie wkurzy³, wzi±³ poloneza i pojecha³ na ogon statku. Wróci³ po 2 godzinach. Powiedzia³, ¿e jaki¶ debil nie zamkn±³ okna i na pok³ad wlecia³y przez nie 2 samoloty - rosyjski i niemiecki.
...
|
|
Doda³: aaaaaaaaaaa |
2008-05-05 23:08:06 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Pewien go¶æ, w³a¶ciciel sklepu, bardzo nie lubi³ Chiñczyków. Pewnego dnia przyszed³ do niego Chiñczyk i pyta:
- Ma Pan Whiskas? Potrzebujê go dla mój kot.
- A gdzie masz tego kota? - pyta sprzedawca.
- No ja kot zostawiæ w domu, ja go nie braæ ze sob± do sklep.
- To jak go przyniesiesz, to ja ci sprzedam ten Whiskas.
Chiñczyk rad nie rad poszed³ po kota do domu, a gdy wróci³ otrzyma³ Whiskas. Dwa dni pó¼niej przychodzi ponownie, ale tym razem prosi:
- Ja chcieæ kupiæ Pedigripal dla mój pies.
Sprzedawca pyta:
- A gdzie masz tego psa? Bez niego ci nic nie sprzedam!
Chiñczyk oburzony:
- Ja nie chodziæ z pies na zakupy!
- Bez psa nie wracaj! - burkn±³ sprzedawca. Tak siê i sta³o, po przyj¶ciu z psem, Chiñczyk otrzyma³ swój Pedigripal. Nastêpnego dnia Chiñczyk przychodzi do sklepu z du¿± papierow± torb± i mówi do sprzedawcy:
- Pan tu w³o¿yæ rêka.
- A po co?
- Pan w³o¿yæ
Sprzedawca wk³ada rêkê do torby, a Chiñczyk mówi:
- Pan pomacaæ! Miêkkie?
- No tak...
- Ciep³e?
- No tak...
Na to Chiñczyk uprzejmym g³osem prosi:
- Ja chcieæ kupiæ papier toaletowy!
|
|
Doda³: LuKaS |
2008-01-20 16:21:16 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
W pewnym banku zmodernizowano zabezpieczenia i postanowiono sprawdziæ jak dzia³aj±. W tym celu zaproszono 3 w³amywaczy Polaka, Ruska i Niemca. Zgaszono ¶wiat³o na minute i tym czasie mieli w³amaæ siê do sejfu. Je¶li siê nie uda osoba odpada, lecz w czasie powodzenia mog± zatrzymaæ zawarto¶æ sejfu.
Zacz±³ Niemiec po minucie sejf nie tkniêty. Nastêpny by³ Rusek sytuacja siê powtórzy³a. Kolej na Polaka. Po minucie obs³uga próbuje w³±czyæ ¶wiat³o lecz nie dzia³a.
S³ychaæ g³os:
- Stefan masz 100tys. Po co ci jeszcze ta ¿arówka.
|
|
Doda³: Izka14 |
2008-03-25 21:33:51 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
- Dlaczego David Copperfield musia³ odwo³aæ swój wystêp w Polsce?
- Nikt nie by³ nim zainteresowany. W Polsce nie jest niczym niezwyk³ym gdy co¶ znika.
|
|
Doda³: mloda88 |
2007-10-06 13:09:41 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
¦niadanie. Trzech kolesi w pracy je kanapki.. Anglik: - K... znowu z szynka, nienawidzê kanapek z szynka. Jak jutro dostane z szynka to wyskoczê przez okno. Szkot: - Ja mam znowu z serem, jak jutro dostane z serem to tez skoczê przez okno... Hiszpan: - O ku... znowu z d¿emem. Jak jutro dostane z d¿emem to wyskoczê z okna! Na drugi dzieñ wszyscy dostali z tym samym co poprzednio i wyskoczyli przez okno, pozabijali siê... Na wspólnym pogrzebie... ¯ona Anglika: - Byli¶my takim wspania³ym ma³¿eñstwem. Dlaczego nie powiedzia³, ze nie chce kanapek z szynka? ¯ona Szkota: - U mnie to samo, móg³ powiedzieæ choæby s³ówko... ¯ona Hiszpana: - Ja to nic nie rozumiem. Przecie¿ on sam sobie robi³ kanapki do pracy...
|
|
Doda³: alan |
2007-10-06 13:10:29 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Polak, Niemiec i Rus byli w wojsku na szkoleniu. musieli wybraæ broñ.
Rus wzi±³ pistolet.
Kapitan kaza³ mu w³o¿yæ go do spodni.
Rus w³o¿y³.
Niemiec wzi±³ hazukê.
Kapitan kaza³ mu w³o¿yæ j± do spodni.
Niemiec próbowa³. Nagle zacz±³ siê ¶miaæ.
Kapitan pyta:
-dlaczego siê ¶miejesz?
Bo polak CZO£GIEM jedzie.
|
|
Doda³: koko |
2007-10-06 13:10:43 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Amerykanin i Rusek spotykaj± siê na ksiê¿ycu. Rusek pyta ty stary co ty tu robisz?? A wiesz na badania mnie wys³ali z NASA. A ty co robisz?? No ja podobnie na badania. Id± dalej a tam Polak bez skafandra le¿y pod kamieniem, budz± go i pytaj±....stary jak siê tu znalaz³e¶. A ja kur..a nie wiem z wesela wracam!!!
|
|
Doda³: KRIssssss |
2007-10-06 13:11:29 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Kto pu¶ci³ b±ka...Janas
|
|
Doda³: KaMyCzEk1161 |
2008-01-20 16:03:26 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
DIABE£ Z£APA£ POLSKA NIEMCA I RUSKA I MÓWI
-KTO WYPIJE NAJWIÊCEJ WODY DOSTANIE 1000000 MILIONÓW.
RUSEK WYPI£ BUTELKÊ WÓDY I RZYGN¡£,NIEMIEC WYIPI£ WIADRO WODY I RZYGN¡£.
NIEMIEC MÓWI DO RUSKA
-CZEMU P£ACZESZ
-BO RZYGA£EM,A CZEMU SIÊ ¦MIEJESZ
-BO POLAK JEDZIE Z CYSTERN¡
|
|
Doda³: ¦NIETA |
2007-10-06 13:10:53 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Mr Smith na oceanie. Mr Smith p³ynie przez ocean. Podp³ywa do niego rekin. Mr Smith wyjmuje nó¿. Na to oburzony rekin: - Mr Smith! Pan, Anglik, z no¿em do ryby??! Mr Smith schowa³ nó¿. Pogrzebu nie bêdzie.
|
|
Doda³: miniu¶ |
2007-10-06 13:10:29 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Irlandczyk wêdruje przez pustyniê, nagle patrzy a z piasku wystaje lampa. Pociera...BUM! przed nim pojawia siê D¿inn:
- Za to ¿e mnie uwolni³e¶, spe³niê Twoje 3 ¿yczenia!
- Hmm, daj mi butelkê, w której nigdy nie zabraknie Guinessa!
BUFF! I przed Irlandczykiem pojawia siê butelka piwa. Wypija i ze zdumieniem patrzy jak ta natychmiast siê nape³nia.
- Mój Bo¿e, to niesamowite! Daj mi zaraz jeszcze takie dwie!
|
|
Doda³: LuKaS |
2008-01-05 22:21:12 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
-Jak nazywa sie ma³y Niemiec???
-mikroszkop
|
|
Doda³: Boniek |
2007-10-06 13:10:52 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Diabe³ spotyka ruska, niemca i polaka mówi bêdziecie prowadziæ sklep ale jak ja przyjdê to macie mi daæ to co chce inaczej koniec. przychodzi do ruska i mówi poproszê ni chuja no a rusek niema i koniec z nim.
przychodzi do Niemca i tak samo.
przychodzi do Polaka i mówi poproszê kilo ni chuja polak tak my¶li i mówi chod¼ do piwnicy .
zgasi³ ¶wiat³o i siê pyta co widzisz a diabe³ ni chuja na to polak to bierz ile chcesz i spierdalaj
|
|
Doda³: jaco |
2007-10-06 13:10:53 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...15 [Losowe] >>> |
|
|
|
|