Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/krzysiek/domains/krzysiek.biz/public_html/baza_polacz.php on line 7
KAWAłY : O POLAKU... - ?MIESZNE ANIMACJE FLASH - ?MIESZNE FILMIKI - KABARETY

Kontakt | Reklama |

 



>> Rejestracja
>> Przypomnij Has³o

 
 ::Kategorie
Najlepsze filmiki
Åšmieszne Animacje
Kabarety
Åšmieszne Reklamy
Åšmieszne Filmiki
Teledyski
Seriale - Programy
Gry Online
Kawały
-> O Szkotach
-> W restauracji
-> O polityce
-> O policjantach
-> O pijakach
-> O my¶liwych
-> O ma³¿eñstwie
-> O Ma³yszu
-> O lekarzach
-> O zwierz±tkach
-> O wojsku
-> O szefie
-> O studentach
-> O te¶ciowej
-> O wariatach
-> O stra¿akach
-> O rolnikach
-> O W±chocku
-> O laskach
-> O komputerach
-> O Babie
-> O Bacy
-> O bajkach
-> O Polaku...
-> O jaskiniowcach
-> O Jasiu
-> O hrabim
-> O duchownych
-> O cyrku
-> O blondynkach
-> Inne
Telewizja na ¿ywo
Nowo¶ci




 ::Menu
 Kartka ¶wi±teczna
 Poranek z U¶miechem
 Powiadomienia
 Nie dzia³aj± filmiki ??
 Konto PRO
 Dodaj Animacje
 Reklama
 Kontakt




 ::Wyszukiwarka








1 2 3 ...15 [Losowe] >>>
G³osuj:

Polak,Czech,Rus spotykaj± siê na
pustyni. Nagle pojawia siê diabe³
-przynie¶cie jaki¶ sprzêt wojskowy.
Polak przynosi nabój,Czech przynosi Karabin, Rusek my¶li jeszcze. Diabe³ karze wcisn±æ sobie to co przynie¶li do dupy.
Polak wciska ³atwo posz³o.
Czech wciska, w po³owie sie zaklinowa³,diabe³ widzi ¿e czech siê ¶mieje , wiêc go pyta.
-Dlaczego siê p³aczesz.
-bo to boli
-Dlaczego siê ¶miejesz.
-bo rusek czo³giem jedzie


Doda³: Scoby

2008-03-09 15:28:38

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Komentator sportowy komentuje zawody w piciu narodowego trunku. I zaczyna:
-Dzieñ dobry pañstwu! Dzi¶ odbêd± siê zawody w piciu narodowego trunku.
-Pierwszy do stanowiska podchodzi Francuz. Bêdzie pi³ wino kieliszkami. I zaczyna 1 kieliszek, 2, 3, 4, 5 kieliszek.
-Z³ama³ siê francuz przy 5 kieliszku!
-Teraz do stanowiska podchodzi Polak! Bêdzie pi³ wódkê szklankami!
-I zaczyna: 1 szklanka, 2, 3, 4, 5, 6, 7 szklanka i z³ama³ siê... Z³ama³ siê Polak po 7 szklance wódki!
-Teraz do stanowiska podchodzi faworyt dzisiejszych zawodów - Rosjanin. Bêdzie pi³ spirytus czerpakiem z wiadra!
-I zaczyna 1 czerpak 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 czerpak i z³ama³ siê! Z³ama³ siê czerpak! Zawodnik rosyjski pije z wiadra!


Doda³: tres

2007-10-06 13:09:43

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Pewnego dnia przed obrazem przedstawiaj±cym Adama i Ewê spotkali siê Niemiec, Francuz, Anglik i Meksykanin. Po kilku chwilach podziwiania obrazu, Niemiec mówi:
- Spójrzcie na ich doskona³± budowê, atletyczne cia³o Adama i blond w³osy Ewy. Oni musieli byæ Niemcami.
Francuz protestuje:
- Ale¿ sk±d! Zwróæcie uwagê na erotyzm tej sytuacji, na ich nagie cia³a. On taki mêski, ona taka kobieca, z pewno¶ci± za chwilê obudzi siê w nich po¿±danie. To Francuzi.
Nie zgadza siê z nim Anglik:
- Panowie, czy widzicie szlachetno¶æ ich gestów, ich arystokratyczn±, dostojn± postawê? To niew±tpliwie Anglicy.
Po kilku chwilach milczenia odzywa siê Meksykanin:
- Nie maj± ubrañ, nie maj± butów, nie maj± dachu nad g³ow±. Do jedzenia maj± ledwie jedno jab³uszko, ale nie protestuj± i wydaje im siê, ¿e s± w raju. To Meksykanie.


Doda³: yoohi

2007-10-06 13:09:39

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Po czym poznaæ Rosjanina w Ameryce?
- Przychodzi na walki kogutów z kaczka...
- A po czym poznaæ, ze s± tam W³osi?
- Stawiaj± na kaczkê...
- A po czym poznaæ, ze jest tam mafia?
- Kaczka wygrywa...


Doda³: laska

2007-10-06 13:10:29

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

W pewnym mie¶cie zorganizowano zawody w piciu napoju narodowego.
(Teraz mówi komentator na tych zawodach.)
- Proszê pañstwa na scenê wychodzi zawodnik francuski, bêdzie pil napój
narodowy Francji tj. wino butelkami. I pierwsza, druga, ..., pi±ta i z³ama³
siê, z³ama³ siê zawodnik francuski.
- Ale na scenê wchodzi zawodnik polski, bêdzie pil napój narodowy Polski tj.
¿ytni± butelkami, no i pierwsza, druga, ..., dziesi±ta i z³ama³ siê, z³ama³
siê zawodnik polski.
- Ale na scenê wychodzi g³ówny faworyt zawodnik rosyjski, bêdzie pil napój
narodowy Rosji tj. bimber czerpakiem prosto z wiadra. No i pierwszy czerpak,
drugi, ..., piêtnasty i z³ama³ siê, z³ama³ siê czerpak zawodnik rosyjski
bêdzie pil bimber prosto z wiadra.


Doda³: tres

2007-10-06 13:10:30

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Niemiec, Anglik i Polak dostan± 1.000.000 pln je¶li przejad± przez rój komarów bez uk±szenia.
1. Niemiec jedzie mercem 300 km/h - ugryz³ go komar.
2. Anglik jedzie Astonem Martinem 330 km/h- ugryz³ go komar.
3. Polak jedzie "komarkiem" 25 km/h, a przywódca komarów:
- Staæ to nasz!


Doda³: Damage

2007-10-06 13:11:23

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Diabe³ ka¿e Niemcowi, Polakowi i Ruskowi przejechaæ autem przez gówno.
Jedzie Niemiec starem gulgulgul uton±³. Jedzie Rus mercedesem gulgulgul uton±³. Jedzie Polak maluchem przejecha³! Pytaj±: Jak ty to zrobi³e¶? - gówno w gównie nie tonie!:D


Doda³: Werus yorczek

2007-10-29 19:14:52

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Diabe³ z³apa³ Polaka, Rosjanina i Niemca. Mówi do nich:
- Wypuszczê was dopiero za rok, ale musicie spe³niæ 1 warunek. Dam wam po psie i musicie przez ten rok nauczyæ go jakiej¶ sztuczki. Musicie równie¿ wiedzieæ, ¿e ka¿dy z was dostanie jedzenie tylko dla jednej osoby, albo pies bêdzie jad³, albo ty. Przychodzi diabe³ po roku, wchodzi do Niemca, patrzy Niemiec chudy jak sztacheta, pies gruby jak beka.
- No Niemiec, co¶ nauczy³ tego psa?
Niemiec mówi os³abionym g³osem:
- S ss s siad (pies siad³).
Diabe³:
- OK Niemiec, jeste¶ wolny, chod¼my do Rosjanina.
Wchodz± do Rosjanina, patrz± Rosjanin chudy jak sztacheta, pies gruby jak beka. Diabe³:
- Dobra, a ty czego nauczy³e¶ psa?
Rosjanin mówi os³abionym g³osem do psa:
- l ll ll le¿eæ (pies siê po³o¿y³).
- OK Ruski, jeste¶ wolny, chod¼my do Polaka.
Wchodz± do Polaka. Patrz±, Polak gruby jak beka pies chudy jak sztacheta. Diabe³:
- Polak. Ty to sobie jeszcze rok posiedzisz.
Polak:
- Zaraz, zaraz.
Polak usiad³ sobie wygodnie na kanapie, wzi±³ w d³oñ pêto kie³basy i zaczyna je¶æ.
Pies patrzy na niego i mówi:
- H HH Heniu¶, daj gryza.


Doda³: kowal

2007-11-22 11:52:15

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Zorganizowano zawody we wbijaniu gwo¼dzia w deskê za pomoc± g³owy. Do rywalizacji
stanê³o trzech zawodników: Polak, Rusek i Niemiec. Pierwszy zaczyna Niemiec:
Uderza raz.. dwa.. trzy.. - gwó¼d¼ wbity.
Drugi Polak:
... raz.. dwa... - wbity.
Ostatni podchodzi do deski zawodnik radziecki:
Raz... - wbity !
Nastêpuje og³oszenie wyników:
- Niemiec zajmuje drugie miejsce, Polak pierwsze, natomiast Rosjanin
zostaje zdyskwalifikowany za wbicie gwo¼dzia z³± strona.


Doda³: mloda88

2007-10-06 13:10:29

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Polak, Rusek i Niemiec byli w hotelu, w którym straszy.
Niemiec wszed³ do hotelu i duch mówi:
- jestem duszek bia³e oczko
Niemiec uciek³.
Pó¼niej wszed³ Rusek.
Duch powiedzia³:
- jestem duszek bia³e oczko
Rusek uciek³ z krzykiem.
Polak wszed³ do hotelu i przespa³ siê parê godzin.
W koñcu duch mówi:
- jestem duszek bia³e oczko
A Polak odpowiada:
- a chcesz mieæ zaraz fioletowe?


Doda³: czacha

2007-11-08 19:48:37

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Radziecki statek podp³ywa do afrykañskiego portu. Marynarz rzuca
linê cumownicza na brzeg, krzycz±c do Murzyna stoj±cego na nabrze¿u:
- Dierzi linu!
Murzyn nie rozumie. Rosjanin znów rzuca cumê krzycz±c:
- Dierzi linu!
Murzyn stoi bez ruchu. Rosjanin pyta:
- Gawari pa ruski?
Cisza.
- Parlez vous francais?
Cisza.
- Sprechen Sie Deutsch?
Cisza.
- Do you speak English?
- Yes, I do.
- No to dierzi linu!


Doda³: tres

2007-10-06 13:10:29

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Idzie Czech, Polak i Niemiec przez granicê Polski nagle spotykaj± diab³a na granicy!
Diabe³ mówi - jak ja nie z³apiê to przecedzicie!
Rzuca Czech my¶li my¶li i zdj±³ buta i rzuca - diabe³ z³apa³!
Rzuca Niemiec wzi±³ kamieñ i rzuca - diabe³ z³apa³!!
Rzuca Polak my¶li, my¶li wysmarka³ siê na rêkê i mówi - ³ap póki gor±ce!!
Na to diabe³: ty przechodzisz!!


Doda³: Arni!

2008-01-27 18:41:50

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Dwóch polaków jedzie do Niemiec po odbiór auta. Nagle po jakim¶ czasie z³apa³ ich gliniarz i mówi:
- Papyren
- No tak sie sk³ada, ¿e nas okradli
- Was?
- No mnie i Mietka


Doda³: Matix

2008-02-05 18:11:05

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Diabe³ p³ynie ³ódk± z Niemcem Ruskiem i Polakiem ka¿dy z nich mia³ zabraæ kilka rzeczy ze sob±
kiedy p³ynêli diabe³ powiedzia³ ze je¿eli nie wyrzuc± 2 rzeczy których maja najwiêcej w ich kraju zaton± wiec Rusek wyrzuca ziemie i diamenty Niemiec wyrzuca z³oto i srebro a diabe³
pyta sie Polaka a ty co wyrzucisz? Polak bierze Niemca i Ruska za fraki i mówi tego to ja mam full w Polsce:)


Doda³: Kargul

2007-10-06 13:11:06

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Diabe³ spotyka Ruska Niemca i Polaka i mówi je¶li prze¶picie noc na strychu w którym jest duch to was przeposzczê.
Pierwszy idzie Rusek ¶pi ¶pi i s³yszy uuuuuuuu jestem duch zielone oczko ucieka.
Nastêpny idzie Niemiec ¶pi ¶pi i s³yszy uuuuuuuu jestem duch zielone oczko ucieka.
Nastêpny idzie Polak ¶pi ¶pi i s³yszy uuuuuuuu jestem duch zielone oczko a na to Polak:jak ci przywalê to bêdziesz duch fioletowe oczko ! ! !


Doda³: rudek

2007-10-06 13:10:55

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
1 2 3 ...15 [Losowe] >>>


 Reklama.....  ::


 Pouk³adaj Wed³ug::
OD Najlepszych
OD Najnowszych
Alfabetycznie [A --> Z]
Alfabetycznie [Z --> A]
Najwiêcej Ogl±dane

Sennik na tja.pl - Opisy gg - Tapety na pulpit - ¯yczenia na Nowy Rok

0.0092