|
|
|
1 2 3 ...15 [Losowe] >>>
|
|
|
|
Idzie gazda z workiem na plecach, ca³y zakrwawiony na twarzy. Spotyka go drugi gazda.
- Kto ciê tak urz±dzi³?!
- Te¶ciowa.
- Ooo! Ja, jakbym mia³ taka te¶ciow±, to bym ja ciupag± zar±ba³!
- A ty my¶lisz, ¿e co ja niose w worku?
|
|
Doda³: LuKaS |
2008-01-05 22:24:54 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Polak, Rusek i Niemiec lecieli samolotem. Gdy dolatywali do lotniska, nawali³ silnik i samolot zacz±³ traciæ na wysoko¶ci. Rusek wyrzuci³ lodówkê. Nie pomog³o. Niemiec wyrzuci³ telewizor. To te¿ nie pomog³o, wiêc Polak wyrzuci³ bombê. Uda³o siê, szczê¶liwie wyl±dowali. Wychodz± z samolotu i widz± p³acz±c± babê.
- Czemu pani p³acze? - pyta Ruski.
- Lodówka mi mê¿a zabi³a...
Niedaleko widz± drug± babê, która p³acze.
- Czemu pani p³acze? - pyta Niemiec.
- Telewizor zabi³ mi mê¿a...
Id± dalej. Widz± trzeci± babê, a ta ¶mieje siê wniebog³osy.
- Czemu babcia siê ¶mieje? - pyta Polak.
- Jak dziadek pierdn±³, he, he, to siê kibel razem ze stodo³± zawali³!
|
|
Doda³: taxi2 |
2007-10-06 13:09:40 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Anglik spotyka Polaka, mówi do niego:
-Hy!My name is Brian!-cze¶æ!Nazywam sie Brajan!Polak do niego:
-Won!
-What?-co?Won to po Angielsku wygraæ,Anglik wiêc my¶la³ ¿e Polak co¶ wygra³.
-Spadaj!-odpowiada mu Polak.A Anglik do przechodz±cej obok Brytyjki:
-Look!Hes person won spadaj!- popatrz!Ten cz³owiek wygra³ spadaj!
|
|
Doda³: greenee |
2007-10-06 13:10:47 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Polak, Niemiec i Rusek s± u diab³a mówi ¿e je¶li powiedz± ile jest do tej groty metrów to ich wypu¶ci pyta sie Niemca, a Niemiec na to:
- 30 m.
-¼le idziesz do piek³a- pyta sie ruska:
ile???- rusek na to 90m.
-¼le- i pyta sie polaka:
-ile do tej groty??? -polak na to:
- od huja
-a ile jest do huja?!?
-widzisz tamte drzewo
-no
-i jeszcze w pizdu
|
|
Doda³: Ziom |
2008-03-09 15:19:46 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Komentator sportowy komentuje zawody w piciu narodowego trunku. I zaczyna:
-Dzieñ dobry pañstwu! Dzi¶ odbêd± siê zawody w piciu narodowego trunku.
-Pierwszy do stanowiska podchodzi Francuz. Bêdzie pi³ wino kieliszkami. I zaczyna 1 kieliszek, 2, 3, 4, 5 kieliszek.
-Z³ama³ siê francuz przy 5 kieliszku!
-Teraz do stanowiska podchodzi Polak! Bêdzie pi³ wódkê szklankami!
-I zaczyna: 1 szklanka, 2, 3, 4, 5, 6, 7 szklanka i z³ama³ siê... Z³ama³ siê Polak po 7 szklance wódki!
-Teraz do stanowiska podchodzi faworyt dzisiejszych zawodów - Rosjanin. Bêdzie pi³ spirytus czerpakiem z wiadra!
-I zaczyna 1 czerpak 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 czerpak i z³ama³ siê! Z³ama³ siê czerpak! Zawodnik rosyjski pije z wiadra!
|
|
Doda³: tres |
2007-10-06 13:09:43 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Francuz, Anglik i Polak z³apali z³ot± rybkê, która w zamian za uwolnienie, obieca³a spe³niæ po jednym ich ¿yczeniu. - Ja ma taka brzydka i stara ¿onê - mówi Francuz - chce mieæ ³adn± i m³od±. - Na mnie szef w pracy siê zawzi±³ - mówi Anglik - daj mi nowa prace z wy¿sz± pensja. - A mój s±siad ma stado krów - mówi Polak - spraw, aby mu te krowy pozdycha³y...
|
|
Doda³: bielun |
2007-10-06 13:10:30 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
W pewnym mie¶cie zorganizowano zawody w piciu napoju narodowego. (Teraz mówi komentator na tych zawodach.) - Proszê pañstwa na scenê wychodzi zawodnik francuski, bêdzie pil napój narodowy Francji tj. wino butelkami. I pierwsza, druga, ..., pi±ta i z³ama³ siê, z³ama³ siê zawodnik francuski. - Ale na scenê wchodzi zawodnik polski, bêdzie pil napój narodowy Polski tj. ¿ytni± butelkami, no i pierwsza, druga, ..., dziesi±ta i z³ama³ siê, z³ama³ siê zawodnik polski. - Ale na scenê wychodzi g³ówny faworyt zawodnik rosyjski, bêdzie pil napój narodowy Rosji tj. bimber czerpakiem prosto z wiadra. No i pierwszy czerpak, drugi, ..., piêtnasty i z³ama³ siê, z³ama³ siê czerpak zawodnik rosyjski bêdzie pil bimber prosto z wiadra.
|
|
Doda³: tres |
2007-10-06 13:10:30 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Rozmowa dwóch Polaków przed sklepem monopolowym:
- Wezmê dwie.
- We¼ jedn±, tyle nie wypijemy...
- Wezmê dwie, damy radê.
- Nie damy, zobaczysz.
- Damy radê. Biorê dwie...
Wchodzi do sklepu:
- Poproszê skrzynkê wódki i dwie lemoniady.
|
|
Doda³: Tuñczyk |
2008-01-27 19:21:48 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
By³ sobie Polak, Rusek i Niemiec i diabe³ im kaza³ przej¶æ przez tunel pe³ny czerwonych mrówek.
Wchodzi Niemiec po chwili wyszed³ i siê drapie
Wchodzi Rusek po chwili wyszed³ i siê drapie
Wchodzi Polak po chwili wyszed³ i siê nie drapie
Diabe³ sie pyta:
-Jak to zrobi³e¶?
A Polak na to:
-Zabi³em jedn± reszta posz³a na pogrzeb.
|
|
Doda³: ¶wierszczu |
2007-10-06 13:11:01 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przyszed³ diabe³ to Polaka Ruska i Niemca:
- Jak nie chcecie i¶æ do piek³a musicie sprostaæ zadaniu.
Polak pyta:
- Jakiemu?
- Musicie sobie za³atwiæ taki samochód, ¿eby przejecha³ w 3 metrowym basenie wype³nionym gównem.
Rusek wzi±³ Porsche i wyjecha³ lecz ju¿ przy starcie zaton±³... Niemiec wzi±³ Lamborghini i niestety w po³owie drogi zaton±³... Polak wzi±³ Fiata 126p i szokuj±c wszystkich przemkn±³ bez problemowo... Diabe³ siê go pyta:
- Jak ty to zrobi³e¶, ¿e przejecha³e¶ takim gównem?
- Rzecz w tym ¿e gówno w gównie nie tonie...
|
|
Doda³: Damage |
2007-10-06 13:11:23 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Diabe³ zagarn±³ Polaka, Ruska i Niemca i mówi :
-przynie¶cie co¶ do czyszczenia
Polak przyniós³ szczoteczkê do zêbów, Niemiec szczotkê do czyszczenia kibla a rusek sie nie pojawi³.Diabe³ mówi:
-a teraz umyjcie zêby tym co przynie¶li¶cie.Polak umy³ i nic.
Niemiec zaczyna beczeæ i sie ¶mieje.Diabe³:
-czemu beczysz ?
-bo boli
-a czemu sie ¶miejesz ?
-bo Rusek jedzie maszyn± do czyszczenia ulic !!!
|
|
Doda³: szabel007 |
2007-10-06 13:10:49 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Diabe³ z³apa³ Polaka, Rosjanina i Niemca. Mówi do nich:
- Wypuszczê was dopiero za rok, ale musicie spe³niæ 1 warunek. Dam wam po psie i musicie przez ten rok nauczyæ go jakiej¶ sztuczki. Musicie równie¿ wiedzieæ, ¿e ka¿dy z was dostanie jedzenie tylko dla jednej osoby, albo pies bêdzie jad³, albo ty. Przychodzi diabe³ po roku, wchodzi do Niemca, patrzy Niemiec chudy jak sztacheta, pies gruby jak beka.
- No Niemiec, co¶ nauczy³ tego psa?
Niemiec mówi os³abionym g³osem:
- S ss s siad (pies siad³).
Diabe³:
- OK Niemiec, jeste¶ wolny, chod¼my do Rosjanina.
Wchodz± do Rosjanina, patrz± Rosjanin chudy jak sztacheta, pies gruby jak beka. Diabe³:
- Dobra, a ty czego nauczy³e¶ psa?
Rosjanin mówi os³abionym g³osem do psa:
- l ll ll le¿eæ (pies siê po³o¿y³).
- OK Ruski, jeste¶ wolny, chod¼my do Polaka.
Wchodz± do Polaka. Patrz±, Polak gruby jak beka pies chudy jak sztacheta. Diabe³:
- Polak. Ty to sobie jeszcze rok posiedzisz.
Polak:
- Zaraz, zaraz.
Polak usiad³ sobie wygodnie na kanapie, wzi±³ w d³oñ pêto kie³basy i zaczyna je¶æ.
Pies patrzy na niego i mówi:
- H HH Heniu¶, daj gryza.
|
|
Doda³: kowal |
2007-11-22 11:52:15 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Amerykanin, Niemiec i Meksykanin podró¿uj± przez Amazonkê i zostaj± schwytani przez tubylców. Przywódca plemienia mówi do Niemca:
- Co chcesz na swoje plecy podczas biczowania?
- Oliwê - odpowiedzia³ Niemiec.
Wiêc tubylcy posmarowali mu plecy oliw± i potê¿ny tubylec uderzy³ go dziesiêæ razy. Po wszystkim na plecach Niemca pojawi³y siê ogromne prêgi.
Nastêpnie kolej przysz³a na Meksykanina.
- Co chcesz na swoje plecy podczas biczowania?
- Nic - odpowiedzia³.
I przyj±³ dziesiêæ ciosów bez mrugniêcia okiem.
I wreszcie przysz³a kolej na Amerykanina.
- Co chcesz na swoje plecy podczas biczowania? - zwróci³ siê do niego tubylec.
- Meksykanina - odpowiedzia³ Amerykanin.
|
|
Doda³: maro |
2007-10-06 13:11:02 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Leci Polak, Rusek i Niemiec samolotem. Z³apa³ ich diabe³ i mówi:
- Wypuszczê was tylko wtedy, je¿eli dobrze odpowiecie na zadane przeze mnie pytanie. Polak, Rusek i Niemiec zgodzili siê.
Diabe³ pyta Ruska:
- Jeste¶my nad Rosj±?
Rusek mówi:
- Tak!
Diabe³ odpowiada:
- ¬le idziesz do piek³a!
Teraz pyta siê Niemca:
- Czy jeste¶my nad Niemcami?
Niemiec odpowiada:
- Tak!
Diabe³ mu na to:
- ¬le, idziesz do piek³a!
Zosta³ Polak, diabe³ zada³ mu pytanie:
- Jeste¶my nad Polsk±?
Polak spojrza³ na zegarek, wystawi³ rêke na której mia³ zegarek za okno, po chwili patrzy znowu na zegarek ale ju¿ go nie ma. Pewny siebie odpowiada:
- Tak, jeste¶my nad Polsk±!
|
|
Doda³: karol |
2007-12-04 00:42:11 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Chodzi sobie po ¶wiecie diabe³ek. Przyszed³ do USA i mówi:
- Jestem diabe³kiem z ma³ym kube³kiem, oddajcie mi zaraz wszystkie swoje pieni±dze!
Na to Amerykanie:
- Jasne, bierz, bierz, my mamy duuu¿o dolarów, damy ci!
Przychodzi diabe³ek do Rosji i mówi:
- Jestem diabe³kiem z ma³ym kube³kiem, oddajcie mi zaraz wszystkie wasze pieni±dze!
Ruscy na to:
- Aj, aj, my biedni, nie mamy pieniêdzy wcale, pomó¿ nam lepiej ich szukaæ...
Przychodzi diabe³ek do Polski i mówi:
- Jestem diabe³kiem z ma³ym... A gdzie jest mój ma³y kube³ek?!
|
|
Doda³: grzesiek |
2007-10-06 13:09:48 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...15 [Losowe] >>> |
|
|
|
|