Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/krzysiek/domains/krzysiek.biz/public_html/baza_polacz.php on line 7
KAWAłY : O POLAKU... - ?MIESZNE ANIMACJE FLASH - ?MIESZNE FILMIKI - KABARETY

Kontakt | Reklama |

 



>> Rejestracja
>> Przypomnij Has³o

 
 ::Kategorie
Najlepsze filmiki
Åšmieszne Animacje
Kabarety
Åšmieszne Reklamy
Åšmieszne Filmiki
Teledyski
Seriale - Programy
Gry Online
Kawały
-> O Szkotach
-> W restauracji
-> O polityce
-> O policjantach
-> O pijakach
-> O my¶liwych
-> O ma³¿eñstwie
-> O Ma³yszu
-> O lekarzach
-> O zwierz±tkach
-> O wojsku
-> O szefie
-> O studentach
-> O te¶ciowej
-> O wariatach
-> O stra¿akach
-> O rolnikach
-> O W±chocku
-> O laskach
-> O komputerach
-> O Babie
-> O Bacy
-> O bajkach
-> O Polaku...
-> O jaskiniowcach
-> O Jasiu
-> O hrabim
-> O duchownych
-> O cyrku
-> O blondynkach
-> Inne
Telewizja na ¿ywo
Nowo¶ci




 ::Menu
 Kartka ¶wi±teczna
 Poranek z U¶miechem
 Powiadomienia
 Nie dzia³aj± filmiki ??
 Konto PRO
 Dodaj Animacje
 Reklama
 Kontakt




 ::Wyszukiwarka








1 2 3 ...15 [Losowe] >>>
G³osuj:

Jad± sobie na motorach Polak, Niemiec i Rus. Zatrzyma³ ich diabe³ i mówi
-Przejed¼cie przez t± chmarê komarów to was puszczê.
jedzie Rusek na KTM
-ca³y poszczypany , dupa poszczypano...
Jedzie Niemiec na ¶cigaczu
-ca³y poszczypany, dupa poszczypano...
Jedzie Polak, je¼dzi tam 4 miesi±ce no i wróci³. Diabe³ mówi
-czemu nie jeste¶ poszczypany ??
-bo jecha³em na komarku!!:D


Doda³: Kriss 104

2008-03-25 20:04:52

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Polak, rusek , niemiec i cinczyk mowia czego maja najwiecej. Chinczyk mowi u nas jest tyle ryzu ze zasypalby nim caly swiat. rusek mowi my mamy tak± wielka flage za zakrylaby caly swiat. Niemiec mowi my mamy taki wielki helm ze schowalby sie pod nim caly kosmos. Polak mysli, mysli az wreszcie mowi a u nas mieszka taki wielki orzel ze zezarlby caly ryz, wysralby sie do helmu i podtarl by sie flagom... D:D:D:

Doda³: gal anonim

2007-10-08 19:10:50

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Polak, Rusek i Niemiec s± w piekle i diabe³ mówi:
- Kto z was wytrzyma rok bez spania pójdzie do nieba.
Niemiec wytrzyma³ piêæ miesiêcy, Rusek pó³ roku, a Polak ca³y rok. Diabe³ siê pyta Polaka:
-Jak to zrobi³e¶?
A Polak na to:
- Co kropelka sklei, sklei ¿adna si³a nie rozklei!!!!!!


Doda³: Emily177

2008-05-15 21:51:30

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

id± przez pustynie polak, rusek i niemiec. Widz± babe która smaruje chleb gównem. idzie rusek i mówi:oj bieda baba na to:oj bieda bieda da³ jej 100 peso. Jako drugi idzie niemiec i mówi: oj bieda baba odpowiada: oj bieda bieda i daje jej 100 euro. Na koñcu idzie polak i mówi:oj bieda na to baba: oj bieda bieda polak odpowiada: no to po co tak gróbo smarujesz.

Doda³: madzia i pati

2007-10-06 13:09:41

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

- Dlaczego Ruscy kradn± w Niemczech 2 Mercedesy?
- Bo wracaj± przez Polskê.


Doda³: LuKaS

2008-01-05 22:52:13

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

- Czy s± gwo¼dzie?
- Nie ma.
- A narzêdzia ogrodnicze?
- Nie ma.
- A wiadra?
- Nie ma.
- A co jest?
- Nic nie ma.
- To dlaczego nie zamkniecie sklepu?
- Bo k³ódek te¿ nie ma.


Doda³: beata3008

2008-01-02 15:31:07

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Pewnego dnia przed obrazem przedstawiaj±cym Adama i Ewê spotkali siê Niemiec, Francuz, Anglik i Meksykanin. Po kilku chwilach podziwiania obrazu, Niemiec mówi:
- Spójrzcie na ich doskona³± budowê, atletyczne cia³o Adama i blond w³osy Ewy. Oni musieli byæ Niemcami.
Francuz protestuje:
- Ale¿ sk±d! Zwróæcie uwagê na erotyzm tej sytuacji, na ich nagie cia³a. On taki mêski, ona taka kobieca, z pewno¶ci± za chwilê obudzi siê w nich po¿±danie. To Francuzi.
Nie zgadza siê z nim Anglik:
- Panowie, czy widzicie szlachetno¶æ ich gestów, ich arystokratyczn±, dostojn± postawê? To niew±tpliwie Anglicy.
Po kilku chwilach milczenia odzywa siê Meksykanin:
- Nie maj± ubrañ, nie maj± butów, nie maj± dachu nad g³ow±. Do jedzenia maj± ledwie jedno jab³uszko, ale nie protestuj± i wydaje im siê, ¿e s± w raju. To Meksykanie.


Doda³: yoohi

2007-10-06 13:09:39

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Chodzi sobie po ¶wiecie diabe³ek. Przyszed³ do USA i mówi:
- Jestem diabe³kiem z ma³ym kube³kiem, oddajcie mi zaraz wszystkie swoje pieni±dze!
Na to Amerykanie:
- Jasne, bierz, bierz, my mamy duuu¿o dolarów, damy ci!
Przychodzi diabe³ek do Rosji i mówi:
- Jestem diabe³kiem z ma³ym kube³kiem, oddajcie mi zaraz wszystkie wasze pieni±dze!
Ruscy na to:
- Aj, aj, my biedni, nie mamy pieniêdzy wcale, pomó¿ nam lepiej ich szukaæ...
Przychodzi diabe³ek do Polski i mówi:
- Jestem diabe³kiem z ma³ym... A gdzie jest mój ma³y kube³ek?!


Doda³: grzesiek

2007-10-06 13:09:48

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Amerykanie skonstruowali aparat do ogl±dania marzeñ. Rozpoczêli próby. Najpierw pod³±czyli Francuza. Na ekranie pojawi³ siê piêkny dom, nagie dziewczyny na brzegu basenu i litry szampana. Potem pod³±czyli Niemca. Wysprz±tany dom, ¿ona w kuchni, Niemiec przed TV z piwem. Pod³±czyli Rosjanina. Patrz± - nic, czarny ekran. Reguluj± - nic! W koñcu wpadli na pomys³, ¿e Rosjanin lubi wypiæ. Przynie¶li wódki, nalali szklankê, wypi³, patrz± - nic! Nalali drug± - nic! Zrezygnowani machnêli rêka, zostawili mu resztê wódki i odeszli. Rosjanin dopi³ butelkê do dna i nagle, w dolnym rogu ekranu pojawi³ siê maleñki zielony punkcik. Ucieszyli siê i rzucili siê do powiêkszania. Powiêkszaj±, powiêkszaj±, powiêkszaj±, a¿ w koñcu z ekranu wy³oni³ siê maluteñki korniszonek...

Doda³: LuKaS

2008-01-05 22:45:57

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Polak, Francuz i Niemiec id± do piek³a. Przed piek³em jest przepa¶æ. Diabe³ mówi do Francuza:
-Skacz!
-Nie skoczê!
-Gentelman by skoczy³.
Francuz skoczy³. Dibe³ mówi do Niemca:
-Skacz!
-Nie skoczê!
-Gentelman by skoczy³.
-Nie skoczê!
-To rozkaz!
Niemiec skoczy³. Diabe³ mówi do Polaka:
-Skacz!
-Nie skoczê!
-Gentelman by skoczy³.
-Nie skoczê!
-To rozkaz!
-Nie skoczê!
-A, to nie skacz!
Polak skoczy³.


Doda³: robert

2007-10-06 13:09:43

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Polak, Niemiec i Rusek siedz± w piekle. Przychodzi do nich diabe³ i mówi, ¿e maj± szansê wydostania siê stamt±d, ale musz± wykonaæ trzy zadania:
1 - przej¶æ przez most pod ostrza³em,
2 - podaæ rêkê nied¼wiedziowi,
3 - przelecieæ Indiankê.
Jako pierwszy ruszy³ Niemiec, ale zanim zd±¿y³ doj¶æ do po³owy mostu, poleg³ od kul. Drugi ruszy³ Rosjanin, ale podobnie jak Niemiec nie dotar³ do koñca mostu. Wreszcie przysz³a kolej na Polaka. Ten ruszy³, przebieg³ most, wchodzi do klatki z nied¼wiedziem. Nagle unosz± siê tumany kurzu, s³ychaæ odg³osy bijatyki, ryk nied¼wiedzia i... Nagle zapada martwa cisza, wychodzi Polak i pyta diab³a:
- Stary powiedz mi jeszcze, gdzie jest ta Indianka której mam podaæ rêkê?


Doda³: Karol

2007-12-03 23:20:53

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Na ksiê¿ycu l±duje pierwsza amerykañska, za³ogowa ekspedycja.
Neil Amstrong wychodzi ze statku, a tu nagle zza kamienia wyskakuje
trzech go¶ci: Chiñczyk, Rusek i Polak.
- Jak to tak ? - Amerykanin ma g³upi± minê.
Chiñczyk:
- Nas jest du¿o, brat podsadzi³ brata i jestem.
Rusek:
- Nasza agentura spisa³a siê na medal, i byli¶my szybsi.
- No a ty ? - pyta Amerykanin Polaka.
- Daj mi spokój, z wesela wracam...


Doda³: laska

2007-10-06 13:10:29

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Polak , Rus i Niemiec chcieli przej¶æ przez most lecz diabe³ powiedzia³, ¿e nie przepu¶ci ich. Mieli wykonaæ takie zadanie. Mieli przynie¶æ kwiata ,ale nie powiedzia³ co maj± z nim zrobiæ. Polak przyniós³ fio³ka diabe³ mówi : wsad¼ go sobie w dupê tylko nie mów im , ¿e jest takie zadanie . Przychodzi Rus z ró¿± diabe³ : wsad¼ se go w dupê. Wsadza przy tym jednocze¶nie p³acze i ¶mieje siê. Diabe³ pyta siê: czemu p³aczesz? - Bo ró¿a ma kolce i nie mogê wsadziæ. A dlaczego siê ¶miejesz? - Bo Niemiec idzie z kaktusem . Diabe³ kaza³ im przywie¼æ jakie¶ samochody . Polak przyjecha³ z maluchem . Diabe³ powiedzia³ , ¿e ma go rozbiæ na wiele ma³ych kawa³ków z pomoc± pie¶æ . Rozbi³ od razu przychodzi Rus. Przyjecha³ mercedesem rozbija, rozbija i przy tym ¶mieje siê i p³acze jednocze¶nie . Diabe³ siê pyta : dlaczego p³aczesz?- Bo mnie rêce bol±. A dlaczego siê ¶miejesz ?- Bo Niemiec jedzie czo³giem:D

Doda³: monia

2007-10-06 13:10:55

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Czym siê ró¿ni polak od niemca?
Tym, ¿e niemiec jest wstanie spa¶æ z dywanu!!!:)


Doda³: Lisica

2008-02-16 14:29:14

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Diabe³ ka¿e Niemcowi, Polakowi i Ruskowi przejechaæ autem przez gówno.
Jedzie Niemiec starem gulgulgul uton±³. Jedzie Rus mercedesem gulgulgul uton±³. Jedzie Polak maluchem przejecha³! Pytaj±: Jak ty to zrobi³e¶? - gówno w gównie nie tonie!:D


Doda³: Werus yorczek

2007-10-29 19:14:52

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
1 2 3 ...15 [Losowe] >>>


 Reklama.....  ::


 Pouk³adaj Wed³ug::
OD Najlepszych
OD Najnowszych
Alfabetycznie [A --> Z]
Alfabetycznie [Z --> A]
Najwiêcej Ogl±dane

Sennik na tja.pl - Opisy gg - Tapety na pulpit - ¯yczenia na Nowy Rok

0.009