|
|
|
1 2 3 ...15 [Losowe] >>>
|
|
|
|
Lec± balonem sobie Chiñczyk, Rus, Niemiec i Polak. No i zaczêli przechwalaæ swoje kraje. Wiêc zacz±³ Chiñczyk:
-My to mamy w kraju tyle ry¿u ¿e ca³y ¶wiat mo¿na by by³o nakarmiæ.
Rus:
-My to mamy tyle he³mów ¿e ka¿demu na ¶wiecie mo¿na by by³o za³o¿yæ.
Niemiec:
-My to mamy tak± flagê ¿e mo¿na by ka¿dego na wojnê wyrwaæ.
Polak my¶li i my¶li i wreszcie mówi:
-A my mamy takiego orze³ka ¿e ca³y ry¿ by zjad³, do he³mów by nasra³, a flag± sobie dupê podtar³.
|
|
Doda³: Izka |
2008-03-09 15:02:43 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Siedzi biedny Rumun przy drodze i smaruje chleb gównem.
Przechodzi ko³o niego bogaty anglik staje i mówi:
-Bieda Rumun ?
A no bieda
Rzuci³ mu anglik 5 funtów i poszed³ dalej. Nastêpnie idzie bogaty Niemiec i patrzy i mówi:
-Bieda Rumun?
A no bieda
Rzuci³ mu 5 euro i poszed³ dalej. Teraz idzie skromny Polak i pyta:
- Bida Rumun?
A no bida bida
-To po huj tak grubo smarujesz !!??
|
|
Doda³: CarlosNuniez |
2008-01-05 22:41:54 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Siedz± Polak, Amerykanin i Japoñczyk w saunie. 120 stopni. Gor±co jak cholera. Nagle japoñczyk unosi d³oñ, przystawia kciuk do ucha, ma³y palec do ust i mówi jak do telefonu: - Sprzedaæ! Sprzedaæ wszystko ! Po chwili Amerykanin robi to samo. Polak siê pyta: - Eee, panowie, co wy robicie ? Japoñczyk odpowiada: - S³uchaj stary: Ja mam firmê, handluje, prowadzê interesy, no i w³a¶nie sprzeda³em pakiet akcji. Polak: - Ale jak? Japoñczyk: - S³uchaj - w kciuku mam s³uchawkê, w palcu mikrofon i korzystam z tego jak z telefonu! Amerykanin przytakuje. Polak: - Aha.... Temperatura 130 stopni. Gor±co jak w piecu, panowie siê poc±.. marazm.. Nagle Japoñczyk ni stad ni zow±d krzyczy: - Kupiæ! Kupiæ wszystko ! Amerykanin i Polak patrz± siê na niego jak na idiotê i pytaj± co jest. Ten odpowiada: - Panowie... mówi³em ju¿ ze mam firmê, no i w³a¶nie kupi³em pakiet akcji. - Ale jak ?!? Japoñczyk: - W uchu mam s³uchawkê, w gardle mikrofon.. - Aaaaaacha.. Temperatura 140 stopni.. gor±co... panowie nie wytrzymuj±, ju¿ chc± wychodziæ, wtem nagle Polak wstaje, kuca i nadyma siê jak do sraki i krzyczy: - Uwaga panowie!!! Fax idzie !!!!
|
|
Doda³: maniak |
2007-10-06 13:10:29 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przyszed³ diabe³ to Polaka Ruska i Niemca:
- Jak nie chcecie i¶æ do piek³a musicie sprostaæ zadaniu.
Polak pyta:
- Jakiemu?
- Musicie sobie za³atwiæ taki samochód, ¿eby przejecha³ w 3 metrowym basenie wype³nionym gównem.
Rusek wzi±³ Porsche i wyjecha³ lecz ju¿ przy starcie zaton±³... Niemiec wzi±³ Lamborghini i niestety w po³owie drogi zaton±³... Polak wzi±³ Fiata 126p i szokuj±c wszystkich przemkn±³ bez problemowo... Diabe³ siê go pyta:
- Jak ty to zrobi³e¶, ¿e przejecha³e¶ takim gównem?
- Rzecz w tym ¿e gówno w gównie nie tonie...
|
|
Doda³: Damage |
2007-10-06 13:11:23 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Spotka³o siê dwoch facetów: Francuz i Rusek. Francuz, ciekawy ¶wiata, pyta: - Wania, a ty gdie ¿iwiosz? - Ja ¿iwu wo W³adywostokie. - Hm... a eto dalieko ot Moskwy? - Nu dalieko, tri tysiaczi wiorst. - Nu dalieko... - A ty, Fransua, gdie ¿iwiosz? - Ja ¿iwu w Pari¿e. - Pari¿, Pari¿... eto dalieko ot Moskwy? - Nu dalieko, czietyrie tysiaczi wiorst. - Czietyrie tysiaczi wiorst? Jej Bohu, kakaja glusz!
|
|
Doda³: koxiki |
2007-10-06 13:10:29 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Polak z Niemcem próbuj± przemyciæ wiewiórkê przez rosyjsk± granice. Niewiedz± jak to zrobiæ. Polak wpada na pomys³" w³o¿ê sobie j± w gacie."
Gdy przeszli przez granice Niemiec pyta siê Polaka, gdzie ma wiewiórkê? Polak odpowiada - wywali³em. Dlaczego? pyta siê Niemiec. Odpowiada na to Polak, ¿e
z dupy zrobi³a mi dziuple to wytrzyma³em, ¿e z chuja zrobi³a mi patyk to wytrzyma³em, ¿e z jajek zrobi³a mi orzeszki to wytrzyma³em, ale jak chcia³a w³o¿yæ orzeszki do dziupli to nie wytrzyma³em.
|
|
Doda³: tomek |
2007-10-06 13:11:12 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
W poci±gu jedzie Niemiec, Rusek i Polak. K³óc± sie, który z pañstw najlepiej kradnie.
1. Niemiec wsta³ i mówi do Ruska:
- Tyyy Rusek wstañ, zga¶ ¶wiat³o i szybko je zapal.
Rusek:
- no dobra.
Zgasi³ i szybko zapali³ ¶wiat³o. Patrzy i nie ma sznurówek. Rusek mówi do Niemca:
- aaa tam wy nie umiecie kra¶æ.
2. Rusek mówi do Polaka:
- Tyyyy Polak, zga¶ i zapal szybko ¶wiat³o.
Polak na to:
- no dobra.
Zgasi³ i szybko zapali³. Patrzy i nie ma krawatu.
Polak na to:
- aaa tam wy nie umiecie kra¶æ.
3. Polak mówi do Niemca:
- zga¶ i zapal szybko ¶wiat³o.
Niemiec zgasi³ i zapali³ ¶wiat³o. Patrzy wszystko ma na sobie. I zaczynaj± siê ¶miaæ z Polaka, ¿e w Polsce nie potrafi± kra¶æ.
Zaraz wpada konduktor i mówi:
- Panowie!! Panowie!! Ewakuacja, kto¶ nam tory podpierdoli³ ;D
|
|
Doda³: GiBoNOSW |
2007-11-13 13:53:38 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Jest Rusek, Polak i Niemiec i diabe³. Za³o¿yli sie z diab³em kto wejdzie do jaskini gdzie straszy muæka... wchodzi Rusek muæka bierz go uciek³....wchodzi Niemiec muæka bierz go tez uciek³......wchodzi Polak muæka bierz go Polak rozpina rozporek REXIO nie daj siê...
|
|
Doda³: KaKa111 |
2008-03-09 15:21:10 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Polak , Rusek i Niemiec byli w piekle .
Diabe³ kaza³ im przynie¶æ po jednym kwiatku .
Pierwszy wróci³ polak przyniós³ tulipana , diabe³ kaza³ polakowi ¿eby go w³o¿y³ w ty³ek polak bez problemu to zrobi³ .
Nastêpny przyszed³ niemiec z ró¿± diabe³ kaza³ mu zrobiæ to samo .
Niemic zacz±³ p³akaæ i sie ¶miaæ, diabe³ sie pyta dlaczego p³aczesz ?
- bo mnie kolce opijaj±
a dlaczego sie ¶miejesz ?
-bo rusek idzie z kaktusem
|
|
Doda³: kuba P-ce |
2007-10-06 13:10:56 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Rusek, Polak, Niemiec i Chiñczyk lec± samolotem.Przelatuj± nad granic± Niemiec.
Niemiec mówi:
-Ja mam tyle bomb, co zdetonuj± ca³± Polskê.
Polak taki zbulwersowany, ale co lec± dalej. Mijaj± granicê Rosji.
Rusek mówi:
-ja mam tak± du¿± flagê, co przykryjê ca³± Polskê. Polak jeszcze bardziej zbulwersowany.
Lec± dalej... Przelatuj± nad granic± Chin.
Chiñczyk mówi:
-A ja mam taki du¿y dzwon co przykryje ca³± Polskê.Polak Zbulwersowany na maxa, ale mówi:
-A ja mam takiego du¿ego or³a, który bomby rozwali swoim potê¿nym dziobem, w dzwon siê wysra, a flag± podetrze dupê.
|
|
Doda³: 4227Pitros |
2007-10-06 13:10:49 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Amerykañscy archeolodzy odkryli nowa piramidê w Egipcie i odkopali tam mumie faraona. Nie mogli jednak ustaliæ kim by³ zmar³y, bowiem mumia nie by³a zbyt dobrze zachowana. Zadzwonili wiec po pomoc do Rosji. Nastêpnego dnia przybyli z Moskwy Sasza i Wania. Poprosili tylko o 2 godziny czasu na rozwi±zanie tego problemu. Po tym czasie dwaj oficerowie radzieckiego wywiadu wychodz± do prasy i o¶wiadczaj±: - Ramzes XVIII! A Amerykanie na to: - Jak siê to wam uda³o? A Ruscy: - Jak to jak? Przyzna³ siê!
|
|
Doda³: koxiki |
2007-10-06 13:10:29 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi Irlandczyk do spowiedzi i mówi: "Proszê ksiêdza, ukrad³em trochê drewna." "Ile?" "No, zbudowa³em budê dla psa." "No to nie jest ¼le..." "Ale proszê ksiêdza, mnie trochê tego drewna zosta³o." "Ile?" "Zbudowa³em sobie gara¿." "No, to ju¿ gorzej, za pokutê..." "Ale proszê ksiêdza, mnie jeszcze tego drewna zosta³o" "Ile?" "Zbudowa³em sobie dom." "Synu, ciê¿ko zgrzeszy³e¶, wiesz co to jest nowenna?" "Proszê ksiêdza, ja zbuduje te nowennê, mnie tego drewna starczy, mnie jeszcze trochê zosta³o."
|
|
Doda³: ola80 |
2007-10-06 13:10:29 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Idzie Polak po pustyni z papug± na ramieniu,
z przeciwka nadchodzi Beduin z wê¿em na szyi.
Beduin pyta polaka:
-Sk±d jeste¶?
Polak na to:
-Z Polski.
-A to wy tam w polsce du¿o wódki pijecie?
-No.
-To chod¼ do mnie, do namiotu, to dam ci siê czego¶ napiæ.
-Dobra.
Beduin nala³ Polakowi wódki, ten wypi³, a Beduin pyta:
-Chcesz drugiego?
Polak na to:
-Tak - wypi³ drugiego. Beduin znów pyta:
-Chcesz trzeciego?
No i w tym momencie odzywa siê papuga:
-I trzeciego, i czwartego, i pi±tego, i w ³eb dostaniesz, i Ci tego robaka ze¿remy.
|
|
Doda³: tomek |
2007-10-06 13:09:47 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Polak Niemiec i rusek zamierzaj± przej¶æ przez most na którym straszy Bia³e oko przechodzi Niemiec
Bia³e oko uciek³!!!!!
przechodzi rusek
bia³e oko uciek³!!!!
przechodzi polak
bia³e oko id¼ bo jak ci jebnê to bêdziesz mia³ fioletowe
|
|
Doda³: Angela |
2007-10-06 13:10:52 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Polak, Niemiec i Rusek rozbili siê na bezludnej wyspie. Nagle Rusek z³owi³ z³ota rybkê, a ona w zamian za wypuszczenie spe³ni po jednym ¿yczeniu.
Rusek
- Ja chcia³bym wróciæ do domu
Niemiec
- Ja te¿ chcia³bym wróciæ do domu
Na to Polak
- A ja chcia³bym mieæ tu ich oboje...
|
|
Doda³: Askaaaaaaa |
2007-10-06 13:10:48 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...15 [Losowe] >>> |
|
|
|
|