|
|
|
1 2 3 ...15 [Losowe] >>>
|
|
|
|
Idzie Polak Niemiec i Rus, chcieli przej¶æ przez most ale drogê im zast±pi³a czarownica...
i powiedzia³a:
- je¿eli chcecie przej¶æ przez most to musicie wej¶æ do klatki ze skunksami. Wchodzi rusek siedzi 2 min. nie wytrzyma³ wychodzi ca³y zakadzony
drugi Niemiec siedzi 5 min wychodzi ca³y zakadzony
no to wchodzi polak siedzi 10,20,30 min pyta sie mogê ju¿ wyj¶æ..
- tak
- jak to zrobi³e¶?
Polak:
- skunks pierdn± mnie zaæmi³o ja prukn±³em skunksa zabi³o!!!!
|
|
Doda³: sylwu¶ |
2007-12-28 14:06:52 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
By³ sobie Polak, Rusek i Niemiec i diabe³ im kaza³ przej¶æ przez tunel pe³ny czerwonych mrówek.
Wchodzi Niemiec po chwili wyszed³ i siê drapie
Wchodzi Rusek po chwili wyszed³ i siê drapie
Wchodzi Polak po chwili wyszed³ i siê nie drapie
Diabe³ sie pyta:
-Jak to zrobi³e¶?
A Polak na to:
-Zabi³em jedn± reszta posz³a na pogrzeb.
|
|
Doda³: ¶wierszczu |
2007-10-06 13:11:01 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Polak, Niemiec i Rusek musieli przej¶æ przez mrowisko. Tak im nakaza³ diabe³.
Pierwszy poszed³ Niemiec. Oblaz³y go mrówki i uciek³. Potem Rusek. Oblaz³y go mrówki i uciek³.
Polak przeszed³.
-Jak to zrobi³es? - pyta Rusek.
-Zabi³em jedn±, reszta posz³a na pogrzeb.
|
|
Doda³: aryur10 |
2007-10-06 13:09:43 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
- Czy s± gwo¼dzie?
- Nie ma.
- A narzêdzia ogrodnicze?
- Nie ma.
- A wiadra?
- Nie ma.
- A co jest?
- Nic nie ma.
- To dlaczego nie zamkniecie sklepu?
- Bo k³ódek te¿ nie ma.
|
|
Doda³: beata3008 |
2008-01-02 15:31:07 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
W poci±gu siedz±: Polak, Czech, zakonnica i modelka. Poci±g wje¿d¿a do tunelu, jest ciemno i s³ychaæ trzask. Po wyje¼dzie z tunelu Czech trzyma sie za szczêkê. Zakonnica my¶li... by³o ciemno z³apa³ modelkê za kolano no i ta mu przywali³a. Modelka my¶li....by³o ciemno chcia³ mnie z³apaæ za kolano z³apa³ zakonnice no i ta mu przywali³a. Czech my¶li... Polak z³apa³ modelkê za kolano a ta przez pomy³kê mi przywali³a. Polak.....zaraz kolejny tunel wiêc znowu bêdê móg³ przyj...æ Czechowi!!
|
|
Doda³: xxa |
2007-09-25 14:56:37 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Lotnisko w Nowym Jorku. Facet wchodzi do windy, a za nim kobieta w mundurku, mini spódnica, ¿akiet, stewardeska jaka¶. Facet podniecony t± sytuacja mówi:
- Hello, do you fly USA Airways?
Kobieta nie odzywa sie, tylko patrzy na niego zdziwiona. Facet pomy¶la³ no to co, spróbuje jeszcze raz:
- Flugen Sie Lufthansa ja..?
Kobieta bardziej zdziwiona patrzy na niego i nic nie mówi. No trudno – pomy¶la³ facet... ale próbuje jeszcze raz:
- Volare sinora Alitalia?
Wtedy kobieta mówi:
- A w mordê chcesz Palancie!?
- Aha, LOT!
|
|
Doda³: LuKaS |
2008-01-05 22:50:59 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Trener Niemca,Francuza i Polaka zabra³ ich do budynku który mia³ 30 pieter.i mówi:Niemiec wybiegnij na sam± górê a Niemiec zatrzyma³ sie na 10 bo siê zesika³.trener mówi do Francuza biegnij na sam± górê francuz biegnie i na 20 zatrzymuje sie i mówi ze zrobi³ kupkê.Noto trener mówi do polaka biegnij na sama gorê polak biegnie dobieg³ i trener sie pyta jak to zrobi³ a on odpowiada po prostu trzeba by³o mieæ PAMPERSA!!!!!!!!!!
|
|
Doda³: G-paula-G |
2007-10-06 13:11:02 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Anglik idzie sobie ulic±, spotyka Polaka i mówi do niego:
-Hy! My name is Brian!-cze¶æ!Moje imie to Brajan!Na to Polak:
-Won!
-What?-co?Won to po Angielsku wygraæ, Anglik pomy¶la³ sobie ¿e Polak co¶ wygra³.
-Spadaj!-odpowiedzia³ mu.Anglik mówi do przechodz±cej brytyjki:
-Look! Hes person won spadaj!-popatrz! Ten cz³owiek wygra³ spadaj!
|
|
Doda³: greenee |
2007-10-06 13:10:47 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Chodzi sobie po ¶wiecie diabe³ek. Przyszed³ do USA i mówi:
- Jestem diabe³kiem z ma³ym kube³kiem, oddajcie mi zaraz wszystkie swoje pieni±dze!
Na to Amerykanie:
- Jasne, bierz, bierz, my mamy duuu¿o dolarów, damy ci!
Przychodzi diabe³ek do Rosji i mówi:
- Jestem diabe³kiem z ma³ym kube³kiem, oddajcie mi zaraz wszystkie wasze pieni±dze!
Ruscy na to:
- Aj, aj, my biedni, nie mamy pieniêdzy wcale, pomó¿ nam lepiej ich szukaæ...
Przychodzi diabe³ek do Polski i mówi:
- Jestem diabe³kiem z ma³ym... A gdzie jest mój ma³y kube³ek?!
|
|
Doda³: grzesiek |
2007-10-06 13:09:48 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Polak, Rusek i Niemiec pal± ognisko i pij± gorza³ê. Po wypiciu pierwszej butelki Niemiec zaczyna siê chwaliæ jaka to u nich w kraju rozwiniêta jest technika:
- U nas to w domach s± takie windy co je¿d¿± do góry, na dó³ i po skosach.
S³ysz±c to Rusek opowiada jaka to w Rosji wspania³a jest medycyna:
- U nas lekarze przeszczepili jednemu pacjentowi oczy soko³a i facet w dzieñ i w nocy muchê widzi z 400 metrów.
Na to Polak odpowiada:
- A u nas pod Zakopanem mieszka taki jeden baca co jak wyci±gnie swoje przyrodzenie to mu 32 wróbelki w rzêdzie siadaj±
Po jakim¶ czasie pêk³a druga flaszka i Niemiec zaczyna mówiæ:
- Wybaczcie panowie, trochê za koloryzowa³em. Te windy w Niemczech to tak naprawdê je¿d¿± tylko w górê i w dó³ oraz prawo i lewo. Pod ukosami to nie.
Rusek na to:
- Ja tak¿e muszê panów przeprosiæ, ale ten pacjent, któremu przeszczepiono oczy soko³a to widzi tak dobrze tylko w dzieñ.
Po tej wypowiedzi Polak przeprasza swoich towarzyszy mówi±c:
- Panowie ale temu bacy ten 32 wróbelek siedzi mu ju¿ tylko jedn± nó¿k±.
Kolejna chwila i kolejna flaszka. Niemiec zwraca siê do swych towarzyszy:
- Panowie wybaczcie mi proszê to k³amstwo ale te nasze windy to takie zwyk³e windy, które je¿d¿± tylko w górê i w dól. Przepraszam panów bardzo.
Rosjanin na to:
- Panowie ja tak¿e nak³ama³em. Ten pacjent z oczyma soko³a to w ogóle nic nie widzi. Wybaczcie mi proszê.
A Polak:
- I ja muszê panów przeprosiæ, bo ten baca, o którym opowiada³em, to nie jest z Zakopanego tylko z Nowego Targu.
|
|
Doda³: LuKaS |
2008-01-05 22:42:51 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Jest Polak Rusek i Niemiec znalezli grote a w tej grocie byla wró¿ka kokoska.Rusek wchodzi a wró¿ka na to: jestem wró¿ka kokoska skacz mi na cipke nie dotykajac w³oska - uciek³.Wchodzi Niemiec a wró¿ka:jestem wrózka kokoska skacz mi na cipke nie dotykajac w³oska - uciek³.Wchodzi Polak a wró¿ka:jestem wró¿ka kokoska skacz mi na cipke nie dotykajac w³oska Polak my¶li i mówi:jestem polak kocham swój kraj skacz mi na huja nie dotykajac jaj
|
|
Doda³: Polak |
2007-10-06 13:10:50 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Czym siê ró¿ni polak od niemca?
Tym, ¿e niemiec jest wstanie spa¶æ z dywanu!!!:)
|
|
Doda³: Lisica |
2008-02-16 14:29:14 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
L±duj± Amerykanie na ksiê¿ycu. S± pewni, ¿e s± pierwszymi ¿ywymi istotami na ksiê¿ycu. Przechadzaj± siê po nim. A¿ tu nagle widz±,a za górk± kryje siê jaki¶ cz³owiek. Pytaj± jego kto ty jeste¶ i sk±d siê tu znalaz³e¶?
On: - Jestem Rosjanin, i dosta³em siê tutaj bo mamy o wiele lepsz± technikê od was.
Id± Amerykanie dalej. Widz± kolejnego cz³owieka i zadaj± mu to samo pytanie.
On: - Jestem Chiñczykiem. Poniewa¿ jest nas najwiêcej na ¶wiecie, to weszli¶my jeden na drugiego, a ja by³em na samej górze i tak oto siê tutaj dosta³em.
Id± dalej i spotykaj± Polaka i zadaj± mu te same pytania.
On trzymaj±c siê za g³owê: - Kurna gdzie ja jestem, by³em wczoraj na imprezie u Heñka i nic nie pamiêtam..
|
|
Doda³: yoohi |
2007-10-06 13:09:51 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Spotyka siê Rusek,Niemiec i Polak.
Zak³adaj± siê o pieni±dze, która ¿ona jest grubsza
Rusek mówi:
- moja wazy 70 kg
Niemiec mówi:
- moja wa¿y 80kg
Polak mówi:
- moja jest najgrubsza wa¿y 90 kg
Rusek i Niemiec zdziwili siê:
- a dlaczego?
Polak odpowiada:
- bo je same kurczaki
|
|
Doda³: roxi i ³os |
2008-01-18 18:02:47 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Polak, Czech i Rusek lec± samolotem. Nast±pi³o przeci±¿enie. Musz± wyrzuciæ zbêdny balast.
Rusek wyrzuca z³oto:
-Tego to u nas pe³no!
Czech wyrzuca srebro:
-Tego to u nas pe³no!
Polak wyrzuca Ruska:
-Tego to u nas pe³no!
|
|
Doda³: nataloa566 |
2007-10-06 13:09:44 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...15 [Losowe] >>> |
|
|
|
|