|
|
|
1 2 3 ...15 [Losowe] >>>
|
|
|
|
Amerykanin, Niemiec i Meksykanin podró¿uj± przez Amazonkê i zostaj± schwytani przez tubylców. Przywódca plemienia mówi do Niemca:
- Co chcesz na swoje plecy podczas biczowania?
- Oliwê - odpowiedzia³ Niemiec.
Wiêc tubylcy posmarowali mu plecy oliw± i potê¿ny tubylec uderzy³ go dziesiêæ razy. Po wszystkim na plecach Niemca pojawi³y siê ogromne prêgi.
Nastêpnie kolej przysz³a na Meksykanina.
- Co chcesz na swoje plecy podczas biczowania?
- Nic - odpowiedzia³.
I przyj±³ dziesiêæ ciosów bez mrugniêcia okiem.
I wreszcie przysz³a kolej na Amerykanina.
- Co chcesz na swoje plecy podczas biczowania? - zwróci³ siê do niego tubylec.
- Meksykanina - odpowiedzia³ Amerykanin.
|
|
Doda³: maro |
2007-10-06 13:11:02 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Diabe³ z³apa³ Polaka, Rosjanina i Niemca. Mówi do nich:
- Wypuszczê was dopiero za rok, ale musicie spe³niæ 1 warunek. Dam wam po psie i musicie przez ten rok nauczyæ go jakiej¶ sztuczki. Musicie równie¿ wiedzieæ, ¿e ka¿dy z was dostanie jedzenie tylko dla jednej osoby, albo pies bêdzie jad³, albo ty. Przychodzi diabe³ po roku, wchodzi do Niemca, patrzy Niemiec chudy jak sztacheta, pies gruby jak beka.
- No Niemiec, co¶ nauczy³ tego psa?
Niemiec mówi os³abionym g³osem:
- S ss s siad (pies siad³).
Diabe³:
- OK Niemiec, jeste¶ wolny, chod¼my do Rosjanina.
Wchodz± do Rosjanina, patrz± Rosjanin chudy jak sztacheta, pies gruby jak beka. Diabe³:
- Dobra, a ty czego nauczy³e¶ psa?
Rosjanin mówi os³abionym g³osem do psa:
- l ll ll le¿eæ (pies siê po³o¿y³).
- OK Ruski, jeste¶ wolny, chod¼my do Polaka.
Wchodz± do Polaka. Patrz±, Polak gruby jak beka pies chudy jak sztacheta. Diabe³:
- Polak. Ty to sobie jeszcze rok posiedzisz.
Polak:
- Zaraz, zaraz.
Polak usiad³ sobie wygodnie na kanapie, wzi±³ w d³oñ pêto kie³basy i zaczyna je¶æ.
Pies patrzy na niego i mówi:
- H HH Heniu¶, daj gryza.
|
|
Doda³: kowal |
2007-11-22 11:52:15 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Niemiec, Rusek i Polak lec± samolotem. Nagle nast±pi³a awaria. Ka¿dy chwyci³ siê jakiej¶ czê¶ci samolotu. Niemiec chwyci³ fotel, Rusek chwyci³ silnik, a Polak chwyci³ kierownicê. Kto by³ pierwszy na ziemi??
Adam i Ewa.
|
|
Doda³: taxi2 |
2007-10-06 13:09:39 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Polaka Niemca i Ruska porwa³ diabe³ i mówi:
-Zerwijcie jakie¶ kwiatki!
Polak zerwa³ stokrotkê Niemiec ró¿ê a Ruska jeszcze nie by³o widaæ, a diabe³ mówi:
-Dobra to teraz wsad¼cie se te kwiatki w dupê.
Polak wsadzi³ Niemiec beczy, nagle zaczyna siê ¶miaæ, diabe³ siê pyta:
-Z czego siê ¶miejesz?
-Bo Rusek biegnie z kaktusem!
|
|
Doda³: Blondi |
2008-05-23 19:19:06 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Idzie Polak Rysek i Niemiec a za nimi Unia Europejska
|
|
Doda³: Ju¶ka |
2007-10-11 20:40:01 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Anglik w polskim motelu dzwoni do recepcji i mówi:
-Two tee to room two two (dwie cherbaty do pokoju 22)
Na to recepcjonistka:
-Taram, taram, taram...
|
|
Doda³: tres |
2007-10-06 13:09:47 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Lec± 3 samoloty: Rusek , Polak i Niemiec. Spotkali diab³a, który mówi:
-kto przeleci ca³y ¶wiat nie robi±c siku ani kupy to dostanie 2 wory z³ota.
Pierwszy wystartowa³ Rusek. Niestety nie uda³o siê zatrzyma³ siê na stacji samolotowej. Drugi wystartowa³ Niemiec i te¿ niestety zatrzyma³ siê na stacji samolotowej. A Polak jak to Polak zrobi³ w powietrzu akurat gdzie siê odbywa³a msza ¶wiêta. Kap³an mówi:
- Bo¿e daj nam jaki¶ znak.
A tu zlecia³a kupa.
- Bo¿e czy co¶ jeszcze?
A Polak wrzeszczy:
- papieru toaletowego !!!!!!!!!
|
|
Doda³: ni¶ka |
2007-11-12 20:32:47 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Idzie Polak,Niemiec i Rusek i musz± przej¶æ przez stodo³ê pe³n± komarów.Przechodzi Niemiec ca³y pokuty.Pytaj± ludzie we wsi:Co siê sta³o?
-Komary mnie poku³y.
Idzie Rusek ca³y pokuty pytaj±:Co siê sta³o?
-Nie widaæ komary mnie poku³y
Przechodzi Polak bez ¿adnego uk³ucia pytaj±:Jak tego dokona³e¶
-Porostu zabi³em jednego a reszta posz³a na pogrzeb
|
|
Doda³: Annika |
2007-10-06 13:11:02 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Spotykaj± siê na ksiê¿ycu Anglik, Rusek no i Polak.
No i Anglik mówi ja mam tu pierwszeñstwo bo mnie tu NASA przys³a³a, a na to Rusek ja mam pierwszeñstwo bo mnie ZSRR przys³a³o. Po chwili pytaj± siê Polaka, a ty co tu robisz ja z wesela wracam.
|
|
Doda³: Siara |
2008-02-16 14:30:04 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Diabe³ zwabi³ na skraj przepa¶ci Anglika, Francuza, Niemca i Polaka. Podchodzi do Anglika i mówi:
- Skacz!
- Nie skocze.
- Gentleman skoczy³by.
Anglik skoczy³. Diabe³ podchodzi do Francuza i mówi:
- Skacz!
- Nie skocze.
- Gentleman skoczy³by.
- Nie skocze.
- Ale teraz jest taka moda.
Francuz skoczy³. Diabe³ podchodzi do Niemca i mówi:
- Skacz!
- Nie skocze.
- Gentleman skoczy³by.
- Nie skocze.
- Ale teraz jest taka moda.
- Nie skocze.
- To rozkaz!
Niemiec skoczy³. Diabe³ podchodzi do Polaka i mówi:
- Skacz!
- Nie skocze.
- Gentleman skoczy³by.
- Nie skocze.
- Ale teraz jest taka moda.
- Nie skocze.
- To rozkaz!
- Nie skocze.
- A to nie skacz!
Polak skoczy³.
|
|
Doda³: Truskawka i Anula |
2007-11-08 21:50:44 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Miêdzynarodowe zawody w przeklinaniu. Trzech finalistów: Amerykanin,
Rosjanin, Polak.
Finalistów usadzono w szczelnie zamkniêtych kabinach, ¿eby nie
mogli siê pods³uchiwaæ i podpatrywaæ.
Komisja da³a znak. Pierwszy wystartowa³ Amerykanin:
- Fak, mada faka, fak jo self ... itp., itd... I tak przez oko³o 5
minut.
Drugi Rosjanin:
- Job twoju maæ, blad¼, chuj wam w ¿opu... itp. itd..
Po dziesiêciu minutach ostrych s³ów przysz³a kolej na Polaka.
Lekki rumor w kabince i leci wi±zanka:
- O ¿esz ty w mordê pierdolona maæ, w dupê ruchana kozia dupo, pierdole ciê i twoja matkê te¿... itp. itd.
Polak nadaje tak ok. godziny. Nagle wystawia g³owê z kabinki i mówi:
- Dobra, mogê zaczynaæ.
Komisja na to:
- Zaczynaæ!? A co to by³o przez ostatni± godzinê?!
- To? Nic. Sznurówka mi siê rozwi±za³a, ciasno w tej kabinie jak
chuj i nie mog³em kurwy zawi±zaæ...
|
|
Doda³: Mati I Sumek |
2008-02-11 13:48:40 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Pewnego razu kibole wracaj± poci±giem i podchodzi konduktor:
-Bileciki.
Na to kibole:
-Spie... chu...!
Konduktor wiêc grzecznie poszed³ dalej sprawdzaæ bileciki, podchodzi do staruszka:
-Bileciki!
-Nie s³ysza³e¶ kole¶, co mówili koledzy?! - odpowiada staruszek.
|
|
Doda³: maniak |
2007-10-06 13:09:42 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Po czym poznaæ Rosjanina w Ameryce? - Przychodzi na walki kogutów z kaczka... - A po czym poznaæ, ze s± tam W³osi? - Stawiaj± na kaczkê... - A po czym poznaæ, ze jest tam mafia? - Kaczka wygrywa...
|
|
Doda³: laska |
2007-10-06 13:10:29 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Diabe³ porwa³ Ruska, Niemca i Polka.
- Ten który poda najwiêksz± liczbe o której jescze nie s³ysza³em, bêdziê ¿ywy.
Niemiec my¶li, my¶li..
- Sto tysiêcy bilionów!
- Eeee tam.
Niemiec stracony. Pora na Ruska.
- Osiemdziesi±t piêæ milionowych miliarda!
- Eeee tam - mówi Diabe³ i wysy³a Ruska do piek³a.
- Polak, Twoja liczba!
- W chuj!
Diabe³ zaskoczony, pyta sie Polaka a ile to jest to "w chuj"
-Diabe³, widzisz to drzewo tam daleko?
- Widze...
- To tam i jeszcze w pizdu!
|
|
Doda³: Marta |
2007-10-15 21:25:06 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Polak, Niemiec i Rosjanin za³o¿yli siê, kto d³u¿ej wytrzyma w budzie z capem. Pierwszy wszed³ Polak. Siedzi minutê, dwie, piêæ i po piêciu minutach wyskakuje krzycz±c:
- Nie mogê, nie mogê!
Nastêpnie wszed³ Niemiec. Siedzi minutê, dwie, piêæ, dziesiêæ, a¿ w koñcu wyskakuje po dwudziestu minutach:
- Nie mogê, nie mogê!
Przyszed³ czas na Rosjanina. Wszed³ do budy, zamkn±³ drzwi, a po 5 sekundach wyskakuje cap:
- Nie mogê, nie mogê!
|
|
Doda³: Karol |
2007-12-03 23:56:02 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...15 [Losowe] >>> |
|
|
|
|