Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/krzysiek/domains/krzysiek.biz/public_html/baza_polacz.php on line 7
KAWAłY : O POLAKU... - ?MIESZNE ANIMACJE FLASH - ?MIESZNE FILMIKI - KABARETY

Kontakt | Reklama |

 



>> Rejestracja
>> Przypomnij Has³o

 
 ::Kategorie
Najlepsze filmiki
Åšmieszne Animacje
Kabarety
Åšmieszne Reklamy
Åšmieszne Filmiki
Teledyski
Seriale - Programy
Gry Online
Kawały
-> O Szkotach
-> W restauracji
-> O polityce
-> O policjantach
-> O pijakach
-> O my¶liwych
-> O ma³¿eñstwie
-> O Ma³yszu
-> O lekarzach
-> O zwierz±tkach
-> O wojsku
-> O szefie
-> O studentach
-> O te¶ciowej
-> O wariatach
-> O stra¿akach
-> O rolnikach
-> O W±chocku
-> O laskach
-> O komputerach
-> O Babie
-> O Bacy
-> O bajkach
-> O Polaku...
-> O jaskiniowcach
-> O Jasiu
-> O hrabim
-> O duchownych
-> O cyrku
-> O blondynkach
-> Inne
Telewizja na ¿ywo
Nowo¶ci




 ::Menu
 Kartka ¶wi±teczna
 Poranek z U¶miechem
 Powiadomienia
 Nie dzia³aj± filmiki ??
 Konto PRO
 Dodaj Animacje
 Reklama
 Kontakt




 ::Wyszukiwarka








1 2 3 ...15 [Losowe] >>>
G³osuj:

Po czym poznaæ Rosjanina w Ameryce?
- Przychodzi na walki kogutów z kaczka...
- A po czym poznaæ, ze s± tam W³osi?
- Stawiaj± na kaczkê...
- A po czym poznaæ, ze jest tam mafia?
- Kaczka wygrywa...


Doda³: laska

2007-10-06 13:10:29

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Polak, Niemiec i Rusek p³ynêli statkiem. W pewnym momencie Niemiec zacz±³ wyrzucaæ do morza marki.
- U nas tego pe³no - mówi.
Rusek zacz±³ wyrzucaæ ruble.
- U nas tego pe³no - mówi.
Na to Polak wyrzuci³ Ruska.
- U nas tego pe³no.
.........


Doda³: Karol

2007-12-03 23:21:30

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Lec± 3 samoloty: Rusek , Polak i Niemiec. Spotkali diab³a, który mówi:
-kto przeleci ca³y ¶wiat nie robi±c siku ani kupy to dostanie 2 wory z³ota.
Pierwszy wystartowa³ Rusek. Niestety nie uda³o siê zatrzyma³ siê na stacji samolotowej. Drugi wystartowa³ Niemiec i te¿ niestety zatrzyma³ siê na stacji samolotowej. A Polak jak to Polak zrobi³ w powietrzu akurat gdzie siê odbywa³a msza ¶wiêta. Kap³an mówi:
- Bo¿e daj nam jaki¶ znak.
A tu zlecia³a kupa.
- Bo¿e czy co¶ jeszcze?
A Polak wrzeszczy:
- papieru toaletowego !!!!!!!!!


Doda³: ni¶ka

2007-11-12 20:32:47

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Zorganizowano miêdzynarodowy konkurs na napisanie najlepszej ksi±¿ki o s³oniach.
- Japoñczycy napisali rozprawê naukow± "Wprowadzenie do nauki o s³oniach".
- Amerykanie napisali ksi±¿kê "Co przeciêtny Amerykanin powinien wiedzieæ o s³oniach".
- ¯ydzi napisali trzytomowe dzie³o "S³oñ a sprawa ¿ydowska".
- Rosjanie napisali 2 dzie³a: "Rosja - praojczyzna s³oni" i "Radziecki s³oñ - najwiêkszy
komunista na ¶wiecie".
- Kubañczycy napisali: "Kubañski s³oñ - m³odszy brat s³onia radzieckiego".


Doda³: koxiki

2007-10-06 13:10:29

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Jest Rus,Niemiec i Polak.musz± przej¶æ przez jaskiniê bez uk±szenia komara. Przechodzi Rus 5 uk±szeñ,przechodzi Niemiec 8 uk±szeñ, przechodzi Polak ani jednego,Rus siê pyta :
-jak ty to zrobi³e¶?
-jednego zabi³em ,a reszta posz³a na pogrzeb.:P


Doda³: kasia ania i kuba

2007-10-06 13:11:01

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Polak , Rus i Niemiec chcieli przej¶æ przez most lecz diabe³ powiedzia³, ¿e nie przepu¶ci ich. Mieli wykonaæ takie zadanie. Mieli przynie¶æ kwiata ,ale nie powiedzia³ co maj± z nim zrobiæ. Polak przyniós³ fio³ka diabe³ mówi : wsad¼ go sobie w dupê tylko nie mów im , ¿e jest takie zadanie . Przychodzi Rus z ró¿± diabe³ : wsad¼ se go w dupê. Wsadza przy tym jednocze¶nie p³acze i ¶mieje siê. Diabe³ pyta siê: czemu p³aczesz? - Bo ró¿a ma kolce i nie mogê wsadziæ. A dlaczego siê ¶miejesz? - Bo Niemiec idzie z kaktusem . Diabe³ kaza³ im przywie¼æ jakie¶ samochody . Polak przyjecha³ z maluchem . Diabe³ powiedzia³ , ¿e ma go rozbiæ na wiele ma³ych kawa³ków z pomoc± pie¶æ . Rozbi³ od razu przychodzi Rus. Przyjecha³ mercedesem rozbija, rozbija i przy tym ¶mieje siê i p³acze jednocze¶nie . Diabe³ siê pyta : dlaczego p³aczesz?- Bo mnie rêce bol±. A dlaczego siê ¶miejesz ?- Bo Niemiec jedzie czo³giem:D

Doda³: monia

2007-10-06 13:10:55

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Id± przez pustynie polak , rus i niemiec id± i zauwa¿yli wielb³±da polak i niemiec wsiedli na garby wielb³±da a rus mówi a co ze mn± a polak zsiad³ z wielb³±da podniós³ wielb³±dowi ogon i mówi a ty rusek do kabiny

Doda³: CyberMen

2007-10-06 13:10:52

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

W poci±gu siedzi Polak i Murzyn. Polak przygl±da siê Murzynowi, bo nigdy wcze¶niej nie widzia³ Murzyna. Chcia³ siê dowiedzieæ, sk±d ten Murzyn jest i pyta:
- Bangladesz?
Murzyn nic. To Polak znów:
- Bangladesz?
Murzyn wsta³, otworzy³ okno, wyci±gn±³ rêkê i powiedzia³:
- Nie bangla.


Doda³: laska

2007-10-06 13:09:51

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Radziecki statek podp³ywa do afrykañskiego portu. Marynarz rzuca
linê cumownicza na brzeg, krzycz±c do Murzyna stoj±cego na nabrze¿u:
- Dierzi linu!
Murzyn nie rozumie. Rosjanin znów rzuca cumê krzycz±c:
- Dierzi linu!
Murzyn stoi bez ruchu. Rosjanin pyta:
- Gawari pa ruski?
Cisza.
- Parlez vous francais?
Cisza.
- Sprechen Sie Deutsch?
Cisza.
- Do you speak English?
- Yes, I do.
- No to dierzi linu!


Doda³: tres

2007-10-06 13:10:29

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Umiera Angielka. Na ³o¿u ¶mierci mówi do mê¿a:
- Och Johny, kocha³am ciê bardzo ale raz ciê zdradzi³am. Ten czarny Rolls-Royce
Którym tak lubisz je¼dziæ to w³a¶nie od niego.
Umiera Francuzka. Na ³o¿u ¶mierci mówi do mê¿a:
- Och Jean, kocha³am ciê bardzo, ale jeden raz ciê zdradzi³am. Ta willa na
Lazurowym Wybrze¿u któr± tak lubisz, to w³a¶nie od niego.
Umiera Rosjanka. Na ³o¿u ¶mierci mówi do mê¿a:
- Och Wania, kocha³am ciê bardzo, ale jeden raz ciê zdradzi³am. Pamiêtasz ta
skórzan± pilotkê która tak bardzo lubi³e¶ nosiæ? To on ci ja wtedy ukrad³.


Doda³: robert

2007-10-06 13:10:29

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Polak, Niemiec i Rusek lec± samolotem. Pilot mówi: wyrzucie co¶ z samolotu bo samolot jest za ciê¿ki.Niemiec bierze z³oto i mówi: u nas tego pe³no.Rusek bierze srebro i mówi: u nas tego pe³no. A Polak bierze Ruska i mówi: u nas tego pe³no.

Doda³: globus

2007-10-06 13:11:10

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Polak, Rusek, Niemiec i Chiñczyk lec± balonem. Jest przeci±¿enie i wspólnie decyduj±, ¿e wyrzuc± to czego jest w ich kraju du¿o. Chiñczyk wyrzuca ry¿: "U nas tego du¿o", Niemiec wyrzuca che³my: "U nas tego du¿o", Rusek wyrzuca pistolety maszynowe: "U nas tego du¿o", a Polak wyrzuca Ruska: "U nas tego du¿o".

Doda³: maniak

2007-10-06 13:09:42

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Jad± na sankach: na pocz±tku Czech za nim Polak za Polakiem Rus za Rusem Niemiec. Nagle wylatuje stado wilków. Czech do ty³u spogl±da zepchn±³ Niemca. Wilki siê zatrzyma³y, zjad³y, ale ich do¶cignê³y.. Czech zrzuca Rusa. Zatrzyma³y siê i zjad³y. Znowu do¶cignê³y. Czech wyjmuje strzelbê. Pozabija³ je, a polak sie pyta:
- Czemu nie zrobi³e¶ tego wcze¶niej?
A Czech na to:
- NO CO¦ TY? Pó³ litra dla czworga?


Doda³: lol

2007-10-30 12:22:59

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Miêdzynarodowe zawody w przeklinaniu. Trzech finalistów: Amerykanin,
Rosjanin, Polak.
Finalistów usadzono w szczelnie zamkniêtych kabinach, ¿eby nie
mogli siê pods³uchiwaæ i podpatrywaæ.
Komisja da³a znak. Pierwszy wystartowa³ Amerykanin:
- Fak, mada faka, fak jo self ... itp., itd... I tak przez oko³o 5
minut.
Drugi Rosjanin:
- Job twoju maæ, blad¼, chuj wam w ¿opu... itp. itd..
Po dziesiêciu minutach ostrych s³ów przysz³a kolej na Polaka.
Lekki rumor w kabince i leci wi±zanka:
- O ¿esz ty w mordê pierdolona maæ, w dupê ruchana kozia dupo, pierdole ciê i twoja matkê te¿... itp. itd.
Polak nadaje tak ok. godziny. Nagle wystawia g³owê z kabinki i mówi:
- Dobra, mogê zaczynaæ.
Komisja na to:
- Zaczynaæ!? A co to by³o przez ostatni± godzinê?!
- To? Nic. Sznurówka mi siê rozwi±za³a, ciasno w tej kabinie jak
chuj i nie mog³em kurwy zawi±zaæ...


Doda³: Mati I Sumek

2008-02-11 13:48:40

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Polski milioner pojechal do innego milionera we Francji.
Tamten pokazuje polakowi swój dobytek:
- Mam dwa baseny kryte i cztery odkryte, siedem samochodów, wielki dom i czterysta hektarów ziemi.
Polak zdumiony bogactwem kolegi pyta go:
- A jak siê tego dorobi³e¶?
Francuz prowadzi go na balkon i mówi:
- Widzisz tê autostradê? Dosta³em na jej wybudowanie dziesiêæ milionów. Wyda³em 3 miliony, a resztê sobie zostawi³em.
Po kilku latach Francuz przyje¿d¿a do Polski
i kolega pokazuje mu czego siê dorobi³.
- Mam dziesiêæ basenów, trzyna¶cie samochodów, ogromny dom i sze¶æset hektarów ziemi.
Francuz spyta³ Polaka:
- Jak siê tego dorobi³e¶?
Ten prowadzi go do okna i pyta:
- Widzisz tê autostradê?
- Nie.
- W³a¶nie!


Doda³: tytus

2007-10-06 13:09:48

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
1 2 3 ...15 [Losowe] >>>


 Reklama.....  ::


 Pouk³adaj Wed³ug::
OD Najlepszych
OD Najnowszych
Alfabetycznie [A --> Z]
Alfabetycznie [Z --> A]
Najwiêcej Ogl±dane

Sennik na tja.pl - Opisy gg - Tapety na pulpit - ¯yczenia na Nowy Rok

0.0087