Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/krzysiek/domains/krzysiek.biz/public_html/baza_polacz.php on line 7
KAWAłY : O POLAKU... - ?MIESZNE ANIMACJE FLASH - ?MIESZNE FILMIKI - KABARETY

Kontakt | Reklama |

 



>> Rejestracja
>> Przypomnij Has³o

 
 ::Kategorie
Najlepsze filmiki
Åšmieszne Animacje
Kabarety
Åšmieszne Reklamy
Åšmieszne Filmiki
Teledyski
Seriale - Programy
Gry Online
Kawały
-> O Szkotach
-> W restauracji
-> O polityce
-> O policjantach
-> O pijakach
-> O my¶liwych
-> O ma³¿eñstwie
-> O Ma³yszu
-> O lekarzach
-> O zwierz±tkach
-> O wojsku
-> O szefie
-> O studentach
-> O te¶ciowej
-> O wariatach
-> O stra¿akach
-> O rolnikach
-> O W±chocku
-> O laskach
-> O komputerach
-> O Babie
-> O Bacy
-> O bajkach
-> O Polaku...
-> O jaskiniowcach
-> O Jasiu
-> O hrabim
-> O duchownych
-> O cyrku
-> O blondynkach
-> Inne
Telewizja na ¿ywo
Nowo¶ci




 ::Menu
 Kartka ¶wi±teczna
 Poranek z U¶miechem
 Powiadomienia
 Nie dzia³aj± filmiki ??
 Konto PRO
 Dodaj Animacje
 Reklama
 Kontakt




 ::Wyszukiwarka








1 2 3 ...15 [Losowe] >>>
G³osuj:

Jest Rusek, Polak i Niemiec i diabe³. Za³o¿yli sie z diab³em kto wejdzie do jaskini gdzie straszy muæka... wchodzi Rusek muæka bierz go uciek³....wchodzi Niemiec muæka bierz go tez uciek³......wchodzi Polak muæka bierz go Polak rozpina rozporek REXIO nie daj siê...

Doda³: KaKa111

2008-03-09 15:21:10

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Dwoch ruskich chcia³o przewie¼æ wiewiórkê przez granice do Polski
Sasza powiedzia³, ze wsadzi sobie ja za majty i nikt siê nie kapnie.
Ju¿ prawie przejechali granice, ale Sasza nie wytrzyma³ i wyskoczy³
jak oszala³y z wiewiórk± w d³oniach. Posadzili ich do paki za przemyt.
Wania zdenerwowany pyta:
- Czemu do cholery wyj±³e¶ ta wiewiórkê?
- No, wiesz wszystko by³o dobrze, jak z mojej dupy zrobi³a sobie
dziuple i jak moje jajka potraktowa³a jako orzechy, ale jak chcia³a
zaci±gn±æ orzechy do dziupli, to nie wytrzyma³em...


Doda³: nataloa566

2007-10-06 13:10:29

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Zorganizowano miêdzynarodowy konkurs na napisanie najlepszej ksi±¿ki o s³oniach.
- Japoñczycy napisali rozprawê naukow± "Wprowadzenie do nauki o s³oniach".
- Amerykanie napisali ksi±¿kê "Co przeciêtny Amerykanin powinien wiedzieæ o s³oniach".
- ¯ydzi napisali trzytomowe dzie³o "S³oñ a sprawa ¿ydowska".
- Rosjanie napisali 2 dzie³a: "Rosja - praojczyzna s³oni" i "Radziecki s³oñ - najwiêkszy
komunista na ¶wiecie".
- Kubañczycy napisali: "Kubañski s³oñ - m³odszy brat s³onia radzieckiego".


Doda³: koxiki

2007-10-06 13:10:29

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Polak, Rusek i Niemiec pojechali z diab³em do hotelu. Diabe³ zakaza³ im siê za³atwiaæ. Polak mieszka³ na trzecim piêtrze, Niemiec na drugim, a Rusek na parterze. Polakowi zachcia³o siê siku, wiec zrobi³ dziurê w pod³odze i wysika³ siê do Niemca. Niemcowi zachcia³o siê siku, wiêc zrobi³ dziurê w pod³odze i wysika³ siê do Ruska. Diabe³ przychodzi do Polaka sprawdza, czysto, przychodzi do Niemca, czysto. Przychodzi do Ruska puka a Rusek mówi:
- Ju¿ p³ynê!


Doda³: Palu¶

2007-12-04 00:02:21

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Lec± 3 samoloty: Rusek , Polak i Niemiec. Spotkali diab³a, który mówi:
-kto przeleci ca³y ¶wiat nie robi±c siku ani kupy to dostanie 2 wory z³ota.
Pierwszy wystartowa³ Rusek. Niestety nie uda³o siê zatrzyma³ siê na stacji samolotowej. Drugi wystartowa³ Niemiec i te¿ niestety zatrzyma³ siê na stacji samolotowej. A Polak jak to Polak zrobi³ w powietrzu akurat gdzie siê odbywa³a msza ¶wiêta. Kap³an mówi:
- Bo¿e daj nam jaki¶ znak.
A tu zlecia³a kupa.
- Bo¿e czy co¶ jeszcze?
A Polak wrzeszczy:
- papieru toaletowego !!!!!!!!!


Doda³: ni¶ka

2007-11-12 20:32:47

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Polak z Niemcem próbuj± przemyciæ wiewiórkê przez rosyjsk± granice. Niewiedz± jak to zrobiæ. Polak wpada na pomys³" w³o¿ê sobie j± w gacie."
Gdy przeszli przez granice Niemiec pyta siê Polaka, gdzie ma wiewiórkê? Polak odpowiada - wywali³em. Dlaczego? pyta siê Niemiec. Odpowiada na to Polak, ¿e
z dupy zrobi³a mi dziuple to wytrzyma³em, ¿e z chuja zrobi³a mi patyk to wytrzyma³em, ¿e z jajek zrobi³a mi orzeszki to wytrzyma³em, ale jak chcia³a w³o¿yæ orzeszki do dziupli to nie wytrzyma³em.


Doda³: tomek

2007-10-06 13:11:12

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Przychodzi polak do sklepu w Anglii i mówi:
- Poproszê pi³kê .
- What?
- Pi³kê!
- What??
- David Beckham
- aaa football
- No dobra to niech pan siê teraz skupi.
- Okey
- Do metalu.


Doda³: kuba1000

2008-05-05 15:23:51

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Polak, Czech i Rusek lec± samolotem. Nast±pi³o przeci±¿enie. Musz± wyrzuciæ zbêdny balast.
Rusek wyrzuca z³oto:
-Tego to u nas pe³no!
Czech wyrzuca srebro:
-Tego to u nas pe³no!
Polak wyrzuca Ruska:
-Tego to u nas pe³no!


Doda³: nataloa566

2007-10-06 13:09:44

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Pewnego razy Polak Niemiec Chiñczyk i Rus lecieli samolotem. Gdy przelatywali przez Chiny chiñczyk powiedzia³:
-ja mam tyle ry¿u ¿e by wystarczy³o na 3 kraje!
Gdy przelatywali przez Rosjê Rusek powiedzia³:
-A ja mam tyle he³mów ¿e by wystarczy³o na 4 kraje!
Gdy przelatywali przez Niemcami Niemiec powiedzia³:
-A ja mam tak± flagê ¿e by zakry³a 4 kraje i jeszcze by zosta³o.
A,gdy przelatywali przez Polskê Polak zastanawia³ siê co powiedzieæ...
Wreszcie wiedzia³ co powiedzieæ:
-A my mamy takiego orze³ka co by z¿ar³ wam ca³y ry¿ nasra³ do he³mów i dupê wytar³ o flagê!


Doda³: LLunia

2008-05-05 21:09:39

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Diabe³ zwabi³ na skraj przepa¶ci Anglika, Francuza, Niemca i Polaka. Podchodzi do Anglika i mówi:
- Skacz!
- Nie skocze.
- Gentleman skoczy³by.
Anglik skoczy³. Diabe³ podchodzi do Francuza i mówi:
- Skacz!
- Nie skocze.
- Gentleman skoczy³by.
- Nie skocze.
- Ale teraz jest taka moda.
Francuz skoczy³. Diabe³ podchodzi do Niemca i mówi:
- Skacz!
- Nie skocze.
- Gentleman skoczy³by.
- Nie skocze.
- Ale teraz jest taka moda.
- Nie skocze.
- To rozkaz!
Niemiec skoczy³. Diabe³ podchodzi do Polaka i mówi:
- Skacz!
- Nie skocze.
- Gentleman skoczy³by.
- Nie skocze.
- Ale teraz jest taka moda.
- Nie skocze.
- To rozkaz!
- Nie skocze.
- A to nie skacz!
Polak skoczy³.


Doda³: Truskawka i Anula

2007-11-08 21:50:44

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Z³apa³ diabe³ Niemca, Ruska i Polaka. Dal im alternatywê:
Kocio³, albo powiedz± liczbê dla której on nie bêdzie znal wiêkszej.
Niemiec: Miliard.
Diabe³: Dwa miliardy. Do kot³a!
Rusek: Bilion.
Diabe³: Dwa biliony. Do kot³a!
Polak: Od ch*.*ja i trochê.
Diabe³ zak³opotany nie wie ile to jest...
Diabe³: A ile to jest?
Polak: Umiesz liczyæ ziarenka piasku?
Diabe³: Tak.
Polak: A widzisz to drzewo?
Diabe³: Widzê.
Polak: Jest to tyle ziarenek piasku ile od tego drzewa w pizdu.


Doda³: bielun

2007-10-06 13:10:29

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

W pewnym mie¶cie zorganizowano zawody w piciu napoju narodowego.
(Teraz mówi komentator na tych zawodach.)
- Proszê pañstwa na scenê wychodzi zawodnik francuski, bêdzie pil napój
narodowy Francji tj. wino butelkami. I pierwsza, druga, ..., pi±ta i z³ama³
siê, z³ama³ siê zawodnik francuski.
- Ale na scenê wchodzi zawodnik polski, bêdzie pil napój narodowy Polski tj.
¿ytni± butelkami, no i pierwsza, druga, ..., dziesi±ta i z³ama³ siê, z³ama³
siê zawodnik polski.
- Ale na scenê wychodzi g³ówny faworyt zawodnik rosyjski, bêdzie pil napój
narodowy Rosji tj. bimber czerpakiem prosto z wiadra. No i pierwszy czerpak,
drugi, ..., piêtnasty i z³ama³ siê, z³ama³ siê czerpak zawodnik rosyjski
bêdzie pil bimber prosto z wiadra.


Doda³: tres

2007-10-06 13:10:30

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

W poci±gu jedzie Niemiec, Rusek i Polak. K³óc± sie, który z pañstw najlepiej kradnie.
1. Niemiec wsta³ i mówi do Ruska:
- Tyyy Rusek wstañ, zga¶ ¶wiat³o i szybko je zapal.
Rusek:
- no dobra.
Zgasi³ i szybko zapali³ ¶wiat³o. Patrzy i nie ma sznurówek. Rusek mówi do Niemca:
- aaa tam wy nie umiecie kra¶æ.
2. Rusek mówi do Polaka:
- Tyyyy Polak, zga¶ i zapal szybko ¶wiat³o.
Polak na to:
- no dobra.
Zgasi³ i szybko zapali³. Patrzy i nie ma krawatu.
Polak na to:
- aaa tam wy nie umiecie kra¶æ.
3. Polak mówi do Niemca:
- zga¶ i zapal szybko ¶wiat³o.
Niemiec zgasi³ i zapali³ ¶wiat³o. Patrzy wszystko ma na sobie. I zaczynaj± siê ¶miaæ z Polaka, ¿e w Polsce nie potrafi± kra¶æ.
Zaraz wpada konduktor i mówi:
- Panowie!! Panowie!! Ewakuacja, kto¶ nam tory podpierdoli³ ;D


Doda³: GiBoNOSW

2007-11-13 13:53:38

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Diabe³ z³apa³ Polaka, Niemca i Amerykanina. Dal im po dwie metalowe kulki
i obieca³, ze ich wypu¶ci, je¶li zrobi± z nimi cos, co go zadziwi.
Po chwili Niemiec podrzuci³ jedna kulkê w gore i trafi³ w ni± druga.
- No, ca³kiem nie¼le - powiedzia³ diabe³.
Amerykanin po³o¿y³ na ziemi jedna kulkê, a na niej postawi³ druga. Sta³a!
- No, to mnie lekko zdziwi³o, ale zobaczymy co zrobi Polak.
Niestety, Polak jedna kulkê zepsu³, a druga zgubi³.


Doda³: laska

2007-10-06 13:10:30

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Leci Polak, Rusek i Niemiec samolotem. Z³apa³ ich diabe³ i mówi:
- Wypuszczê was tylko wtedy, je¿eli dobrze odpowiecie na zadane przeze mnie pytanie. Polak, Rusek i Niemiec zgodzili siê.
Diabe³ pyta Ruska:
- Jeste¶my nad Rosj±?
Rusek mówi:
- Tak!
Diabe³ odpowiada:
- ¬le idziesz do piek³a!
Teraz pyta siê Niemca:
- Czy jeste¶my nad Niemcami?
Niemiec odpowiada:
- Tak!
Diabe³ mu na to:
- ¬le, idziesz do piek³a!
Zosta³ Polak, diabe³ zada³ mu pytanie:
- Jeste¶my nad Polsk±?
Polak spojrza³ na zegarek, wystawi³ rêke na której mia³ zegarek za okno, po chwili patrzy znowu na zegarek ale ju¿ go nie ma. Pewny siebie odpowiada:
- Tak, jeste¶my nad Polsk±!


Doda³: karol

2007-12-04 00:42:11

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
1 2 3 ...15 [Losowe] >>>


 Reklama.....  ::


 Pouk³adaj Wed³ug::
OD Najlepszych
OD Najnowszych
Alfabetycznie [A --> Z]
Alfabetycznie [Z --> A]
Najwiêcej Ogl±dane

Sennik na tja.pl - Opisy gg - Tapety na pulpit - ¯yczenia na Nowy Rok

0.0085