|
|
|
1 2 3 ...15 [Losowe] >>>
|
|
|
|
Polak, Rusek i Niemiec lec± samolotem. Niestety mieli przeci±¿enie i steruj±cy Rusek krzyczy:
- Hej zrzuæcie co¶ tam.
Rzucili skrzynkê srebra.
Po godzinie gdy za sterami zasiad³ Niemiec, sytuacja siê powtórzy³a i krzyczy:
- Hej rzuæcie co¶ tam.
Rzucili z³oto.
Gdy sterowa³ Polak obci±¿enie samolotu znów by³o zbyt du¿e. Wiêc rzucili bombê. Po wyl±dowaniu na Okêciu poszli na miasto i s³ysz± jak rozmawiaj± trzy kobiety przed ko¶cio³em:
- Wiecie co, jak mój Stasio szed³ drog±, to przed nogi skrzynka srebra mu spada³a - mówi Zo¶ka.
- To jeszcze nic, jak mój Karol szed³ drog±, to mu skrzynka z³ota na ³eb spad³a - powiedzia³a Kry¶ka.
- Eeeee tam, jak mój Heniek siê spierdzia³, to ca³a cha³upa siê zawali³a - zakoñczy³a Halina.
|
|
Doda³: Karol |
2007-12-03 23:26:17 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Leci Polak, Rusek i Niemiec samolotem. Z³apa³ ich diabe³ i mówi:
- Wypuszczê was tylko wtedy, je¿eli dobrze odpowiecie na zadane przeze mnie pytanie. Polak, Rusek i Niemiec zgodzili siê.
Diabe³ pyta Ruska:
- Jeste¶my nad Rosj±?
Rusek mówi:
- Tak!
Diabe³ odpowiada:
- ¬le idziesz do piek³a!
Teraz pyta siê Niemca:
- Czy jeste¶my nad Niemcami?
Niemiec odpowiada:
- Tak!
Diabe³ mu na to:
- ¬le, idziesz do piek³a!
Zosta³ Polak, diabe³ zada³ mu pytanie:
- Jeste¶my nad Polsk±?
Polak spojrza³ na zegarek, wystawi³ rêke na której mia³ zegarek za okno, po chwili patrzy znowu na zegarek ale ju¿ go nie ma. Pewny siebie odpowiada:
- Tak, jeste¶my nad Polsk±!
|
|
Doda³: karol |
2007-12-04 00:42:11 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Lec± Polak, Rusek i Niemiec samolotem. Niestety jeden silnik szlag trafia i kogo¶ trzeba wyrzuciæ. Polak jako pilot jest wykluczony. Rusek do Niemca:
- Wyskakuj.
Niemiec wyskakuje, Rusek ryczy, ¿e ¿artowa³ i z³apa³ go za przyrodzenie, niestety urwa³o siê. Rusek wbiega do kabiny pilota i ryczy:
- Polak! Niemiec spad³.
- A chuj z nim!
- Nie! Z nami!
|
|
Doda³: Karol |
2007-12-03 23:34:13 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Kanibale z³apali 3 bia³ych turystów: Ruskiego, Amerykanina i Polaka. Odbywa siê rada plemienna, z którego co zrobi± (tj. w jaki sposób go skonsumuj±). Rusek - najg³o¶niej protestowa³, ¿e on jako obywatel CCCP itd... wiêc nie my¶l±c d³ugo przeznaczyli go na zupê.
Amerykanin:
- Jestem obywatelem USA, muszê porozumieæ siê z konsulatem!
- Upiec go!
- A ty sk±d jeste¶? - pyta wódz Polaka.
- Z po.. po.. z Polski.
- Polska! Tam studiuje mój syn! B±d¼ moim go¶ciem bracie. Co bêdziesz jad³? Zupê, czy miêso?
|
|
Doda³: alan |
2007-10-06 13:09:49 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
W poci±gu siedzi Polak i Murzyn. Polak przygl±da siê Murzynowi, bo nigdy wcze¶niej nie widzia³ Murzyna. Chcia³ siê dowiedzieæ, sk±d ten Murzyn jest i pyta: - Bangladesz? Murzyn nic. To Polak znów: - Bangladesz? Murzyn wsta³, otworzy³ okno, wyci±gn±³ rêkê i powiedzia³: - Nie bangla.
|
|
Doda³: kristof |
2007-10-06 13:10:29 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
W poci±gu siedz±: Polak, Czech, zakonnica i modelka. Poci±g wje¿d¿a do tunelu, jest ciemno i s³ychaæ trzask. Po wyje¼dzie z tunelu Czech trzyma sie za szczêkê. Zakonnica my¶li... by³o ciemno z³apa³ modelkê za kolano no i ta mu przywali³a. Modelka my¶li....by³o ciemno chcia³ mnie z³apaæ za kolano z³apa³ zakonnice no i ta mu przywali³a. Czech my¶li... Polak z³apa³ modelkê za kolano a ta przez pomy³kê mi przywali³a. Polak.....zaraz kolejny tunel wiêc znowu bêdê móg³ przyj...æ Czechowi!!
|
|
Doda³: xxa |
2007-09-25 14:56:37 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Polak, Rusek i Niemiec rozbijaj± siê na bezludnej wyspie. Znajduj± skrzynie jab³ek, umawiaj± siê, ¿e je¶li ka¿dy u³o¿y rymowankê, to ka¿dy otrzyma swoje jab³ko.
Rusek mówi tak:
- Tolkien pisa³ wiersze ja biorê jab³ko pierwsze.
I wzi±³ jab³ko.
Niemiec mówi:
- Tolkien pisa³ wiersze d³ugie ja biorê jab³ko drugie.
Polak po 3 godzinach mówi:
- A huj wam w dupê! Ja biorê ca³± kupê!!!
I WZI¡£ RESZTÊ...
|
|
Doda³: Login |
2008-04-10 21:33:05 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Dwóch polaków jedzie do Niemiec po odbiór auta. Nagle po jakim¶ czasie z³apa³ ich gliniarz i mówi:
- Papyren
- No tak sie sk³ada, ¿e nas okradli
- Was?
- No mnie i Mietka
|
|
Doda³: Matix |
2008-02-05 18:11:05 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Diabe³ z³apa³ Polaka, Niemca i Amerykanina. Dal im po dwie metalowe kulki i obieca³, ze ich wypu¶ci, je¶li zrobi± z nimi cos, co go zadziwi. Po chwili Niemiec podrzuci³ jedna kulkê w gore i trafi³ w ni± druga. - No, ca³kiem nie¼le - powiedzia³ diabe³. Amerykanin po³o¿y³ na ziemi jedna kulkê, a na niej postawi³ druga. Sta³a! - No, to mnie lekko zdziwi³o, ale zobaczymy co zrobi Polak. Niestety, Polak jedna kulkê zepsu³, a druga zgubi³.
|
|
Doda³: laska |
2007-10-06 13:10:30 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Polak, Niemiec i Rosjanin s± na bezludnej wyspie....Nie ma tam nic do jedzenia...Wiêc Niemiec mówi, ¿e jest lewo rêczny i prawa jest mu nie potrzebna... uciêli i zjedli na ¶niadanie. Potem by³a kolej na Rosjanina....ten z kolei mówi³, ¿e jest prawo rêczny i lew mu nie jest potrzebna...uciêli i zjedli..A¿ w koñcu przysz³a kolej na Polaka...A ten siedzia³ wali³ sie konia i sperma mu lecia³a i tak powiedzia³ do kolegów,,,No to po jogurcie i do spania
|
|
Doda³: Patrysia |
2008-05-23 15:06:24 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Trener Niemca,Francuza i Polaka zabra³ ich do budynku który mia³ 30 pieter.i mówi:Niemiec wybiegnij na sam± górê a Niemiec zatrzyma³ sie na 10 bo siê zesika³.trener mówi do Francuza biegnij na sam± górê francuz biegnie i na 20 zatrzymuje sie i mówi ze zrobi³ kupkê.Noto trener mówi do polaka biegnij na sama gorê polak biegnie dobieg³ i trener sie pyta jak to zrobi³ a on odpowiada po prostu trzeba by³o mieæ PAMPERSA!!!!!!!!!!
|
|
Doda³: G-paula-G |
2007-10-06 13:11:02 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
- Dlaczego David Copperfield musia³ odwo³aæ swój wystêp w Polsce?
- Nikt nie by³ nim zainteresowany. W Polsce nie jest niczym niezwyk³ym gdy co¶ znika.
|
|
Doda³: mloda88 |
2007-10-06 13:09:41 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Niemiec i Rusek siê przechwalaj± Niemiec mówi:
- ja mam super doj±c± krowê
Rusek:
- a jam z³oty zegarek
A Polak nic nie ma
Na drugi dzieñ:
- ja nie mam mojej
- a ja nie mam mojego zegarka
A Polak:
- o kurde w pó³ do pi±tej trzeba nadoiæ krowê
|
|
Doda³: CJ |
2008-05-05 23:34:00 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Polaka, Niemca i Prusa z³apa³ diabe³.
- Musicie zrobiæ kilka rzeczy, a was wypuszczê. Przynie¶cie co¶ czarnego.
Polak przyniós³ czekoladê, a Prus wêgiel.
- Teraz musicie to zje¶æ.
Polak zjad³ z chêci± czekoladê. Prus zacz±³ siê naraz ¶miaæ i p³akaæ.
- Dlaczego p³aczesz?
- Bo muszê zje¶æ wêgiel.
- A dlaczego siê ¶miejesz?
- Bo Niemiec niesie ze sob± bandê murzynów!
|
|
Doda³: hahaxD |
2007-11-13 14:17:11 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Zorganizowano miêdzynarodowy konkurs na napisanie najlepszej ksi±¿ki o s³oniach. - Japoñczycy napisali rozprawê naukow± "Wprowadzenie do nauki o s³oniach". - Amerykanie napisali ksi±¿kê "Co przeciêtny Amerykanin powinien wiedzieæ o s³oniach". - ¯ydzi napisali trzytomowe dzie³o "S³oñ a sprawa ¿ydowska". - Rosjanie napisali 2 dzie³a: "Rosja - praojczyzna s³oni" i "Radziecki s³oñ - najwiêkszy komunista na ¶wiecie". - Kubañczycy napisali: "Kubañski s³oñ - m³odszy brat s³onia radzieckiego".
|
|
Doda³: koxiki |
2007-10-06 13:10:29 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...15 [Losowe] >>> |
|
|
|
|