|
|
|
1 2 3 ...15 [Losowe] >>>
|
|
|
|
Po czym poznaæ Rosjanina w Ameryce? - Przychodzi na walki kogutów z kaczka... - A po czym poznaæ, ze s± tam W³osi? - Stawiaj± na kaczkê... - A po czym poznaæ, ze jest tam mafia? - Kaczka wygrywa...
|
|
Doda³: laska |
2007-10-06 13:10:29 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Polak, Niemiec i Rusek p³ynêli statkiem. W pewnym momencie Niemiec zacz±³ wyrzucaæ do morza marki.
- U nas tego pe³no - mówi.
Rusek zacz±³ wyrzucaæ ruble.
- U nas tego pe³no - mówi.
Na to Polak wyrzuci³ Ruska.
- U nas tego pe³no.
.........
|
|
Doda³: Karol |
2007-12-03 23:21:30 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Lec± 3 samoloty: Rusek , Polak i Niemiec. Spotkali diab³a, który mówi:
-kto przeleci ca³y ¶wiat nie robi±c siku ani kupy to dostanie 2 wory z³ota.
Pierwszy wystartowa³ Rusek. Niestety nie uda³o siê zatrzyma³ siê na stacji samolotowej. Drugi wystartowa³ Niemiec i te¿ niestety zatrzyma³ siê na stacji samolotowej. A Polak jak to Polak zrobi³ w powietrzu akurat gdzie siê odbywa³a msza ¶wiêta. Kap³an mówi:
- Bo¿e daj nam jaki¶ znak.
A tu zlecia³a kupa.
- Bo¿e czy co¶ jeszcze?
A Polak wrzeszczy:
- papieru toaletowego !!!!!!!!!
|
|
Doda³: ni¶ka |
2007-11-12 20:32:47 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Zorganizowano miêdzynarodowy konkurs na napisanie najlepszej ksi±¿ki o s³oniach. - Japoñczycy napisali rozprawê naukow± "Wprowadzenie do nauki o s³oniach". - Amerykanie napisali ksi±¿kê "Co przeciêtny Amerykanin powinien wiedzieæ o s³oniach". - ¯ydzi napisali trzytomowe dzie³o "S³oñ a sprawa ¿ydowska". - Rosjanie napisali 2 dzie³a: "Rosja - praojczyzna s³oni" i "Radziecki s³oñ - najwiêkszy komunista na ¶wiecie". - Kubañczycy napisali: "Kubañski s³oñ - m³odszy brat s³onia radzieckiego".
|
|
Doda³: koxiki |
2007-10-06 13:10:29 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Jest Rus,Niemiec i Polak.musz± przej¶æ przez jaskiniê bez uk±szenia komara. Przechodzi Rus 5 uk±szeñ,przechodzi Niemiec 8 uk±szeñ, przechodzi Polak ani jednego,Rus siê pyta :
-jak ty to zrobi³e¶?
-jednego zabi³em ,a reszta posz³a na pogrzeb.:P
|
|
Doda³: kasia ania i kuba |
2007-10-06 13:11:01 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Polak , Rus i Niemiec chcieli przej¶æ przez most lecz diabe³ powiedzia³, ¿e nie przepu¶ci ich. Mieli wykonaæ takie zadanie. Mieli przynie¶æ kwiata ,ale nie powiedzia³ co maj± z nim zrobiæ. Polak przyniós³ fio³ka diabe³ mówi : wsad¼ go sobie w dupê tylko nie mów im , ¿e jest takie zadanie . Przychodzi Rus z ró¿± diabe³ : wsad¼ se go w dupê. Wsadza przy tym jednocze¶nie p³acze i ¶mieje siê. Diabe³ pyta siê: czemu p³aczesz? - Bo ró¿a ma kolce i nie mogê wsadziæ. A dlaczego siê ¶miejesz? - Bo Niemiec idzie z kaktusem . Diabe³ kaza³ im przywie¼æ jakie¶ samochody . Polak przyjecha³ z maluchem . Diabe³ powiedzia³ , ¿e ma go rozbiæ na wiele ma³ych kawa³ków z pomoc± pie¶æ . Rozbi³ od razu przychodzi Rus. Przyjecha³ mercedesem rozbija, rozbija i przy tym ¶mieje siê i p³acze jednocze¶nie . Diabe³ siê pyta : dlaczego p³aczesz?- Bo mnie rêce bol±. A dlaczego siê ¶miejesz ?- Bo Niemiec jedzie czo³giem:D
|
|
Doda³: monia |
2007-10-06 13:10:55 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Id± przez pustynie polak , rus i niemiec id± i zauwa¿yli wielb³±da polak i niemiec wsiedli na garby wielb³±da a rus mówi a co ze mn± a polak zsiad³ z wielb³±da podniós³ wielb³±dowi ogon i mówi a ty rusek do kabiny
|
|
Doda³: CyberMen |
2007-10-06 13:10:52 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
W poci±gu siedzi Polak i Murzyn. Polak przygl±da siê Murzynowi, bo nigdy wcze¶niej nie widzia³ Murzyna. Chcia³ siê dowiedzieæ, sk±d ten Murzyn jest i pyta:
- Bangladesz?
Murzyn nic. To Polak znów:
- Bangladesz?
Murzyn wsta³, otworzy³ okno, wyci±gn±³ rêkê i powiedzia³:
- Nie bangla.
|
|
Doda³: laska |
2007-10-06 13:09:51 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Radziecki statek podp³ywa do afrykañskiego portu. Marynarz rzuca linê cumownicza na brzeg, krzycz±c do Murzyna stoj±cego na nabrze¿u: - Dierzi linu! Murzyn nie rozumie. Rosjanin znów rzuca cumê krzycz±c: - Dierzi linu! Murzyn stoi bez ruchu. Rosjanin pyta: - Gawari pa ruski? Cisza. - Parlez vous francais? Cisza. - Sprechen Sie Deutsch? Cisza. - Do you speak English? - Yes, I do. - No to dierzi linu!
|
|
Doda³: tres |
2007-10-06 13:10:29 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Umiera Angielka. Na ³o¿u ¶mierci mówi do mê¿a: - Och Johny, kocha³am ciê bardzo ale raz ciê zdradzi³am. Ten czarny Rolls-Royce Którym tak lubisz je¼dziæ to w³a¶nie od niego. Umiera Francuzka. Na ³o¿u ¶mierci mówi do mê¿a: - Och Jean, kocha³am ciê bardzo, ale jeden raz ciê zdradzi³am. Ta willa na Lazurowym Wybrze¿u któr± tak lubisz, to w³a¶nie od niego. Umiera Rosjanka. Na ³o¿u ¶mierci mówi do mê¿a: - Och Wania, kocha³am ciê bardzo, ale jeden raz ciê zdradzi³am. Pamiêtasz ta skórzan± pilotkê która tak bardzo lubi³e¶ nosiæ? To on ci ja wtedy ukrad³.
|
|
Doda³: robert |
2007-10-06 13:10:29 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Polak, Niemiec i Rusek lec± samolotem. Pilot mówi: wyrzucie co¶ z samolotu bo samolot jest za ciê¿ki.Niemiec bierze z³oto i mówi: u nas tego pe³no.Rusek bierze srebro i mówi: u nas tego pe³no. A Polak bierze Ruska i mówi: u nas tego pe³no.
|
|
Doda³: globus |
2007-10-06 13:11:10 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Polak, Rusek, Niemiec i Chiñczyk lec± balonem. Jest przeci±¿enie i wspólnie decyduj±, ¿e wyrzuc± to czego jest w ich kraju du¿o. Chiñczyk wyrzuca ry¿: "U nas tego du¿o", Niemiec wyrzuca che³my: "U nas tego du¿o", Rusek wyrzuca pistolety maszynowe: "U nas tego du¿o", a Polak wyrzuca Ruska: "U nas tego du¿o".
|
|
Doda³: maniak |
2007-10-06 13:09:42 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Jad± na sankach: na pocz±tku Czech za nim Polak za Polakiem Rus za Rusem Niemiec. Nagle wylatuje stado wilków. Czech do ty³u spogl±da zepchn±³ Niemca. Wilki siê zatrzyma³y, zjad³y, ale ich do¶cignê³y.. Czech zrzuca Rusa. Zatrzyma³y siê i zjad³y. Znowu do¶cignê³y. Czech wyjmuje strzelbê. Pozabija³ je, a polak sie pyta:
- Czemu nie zrobi³e¶ tego wcze¶niej?
A Czech na to:
- NO CO¦ TY? Pó³ litra dla czworga?
|
|
Doda³: lol |
2007-10-30 12:22:59 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Miêdzynarodowe zawody w przeklinaniu. Trzech finalistów: Amerykanin,
Rosjanin, Polak.
Finalistów usadzono w szczelnie zamkniêtych kabinach, ¿eby nie
mogli siê pods³uchiwaæ i podpatrywaæ.
Komisja da³a znak. Pierwszy wystartowa³ Amerykanin:
- Fak, mada faka, fak jo self ... itp., itd... I tak przez oko³o 5
minut.
Drugi Rosjanin:
- Job twoju maæ, blad¼, chuj wam w ¿opu... itp. itd..
Po dziesiêciu minutach ostrych s³ów przysz³a kolej na Polaka.
Lekki rumor w kabince i leci wi±zanka:
- O ¿esz ty w mordê pierdolona maæ, w dupê ruchana kozia dupo, pierdole ciê i twoja matkê te¿... itp. itd.
Polak nadaje tak ok. godziny. Nagle wystawia g³owê z kabinki i mówi:
- Dobra, mogê zaczynaæ.
Komisja na to:
- Zaczynaæ!? A co to by³o przez ostatni± godzinê?!
- To? Nic. Sznurówka mi siê rozwi±za³a, ciasno w tej kabinie jak
chuj i nie mog³em kurwy zawi±zaæ...
|
|
Doda³: Mati I Sumek |
2008-02-11 13:48:40 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Polski milioner pojechal do innego milionera we Francji.
Tamten pokazuje polakowi swój dobytek:
- Mam dwa baseny kryte i cztery odkryte, siedem samochodów, wielki dom i czterysta hektarów ziemi.
Polak zdumiony bogactwem kolegi pyta go:
- A jak siê tego dorobi³e¶?
Francuz prowadzi go na balkon i mówi:
- Widzisz tê autostradê? Dosta³em na jej wybudowanie dziesiêæ milionów. Wyda³em 3 miliony, a resztê sobie zostawi³em.
Po kilku latach Francuz przyje¿d¿a do Polski
i kolega pokazuje mu czego siê dorobi³.
- Mam dziesiêæ basenów, trzyna¶cie samochodów, ogromny dom i sze¶æset hektarów ziemi.
Francuz spyta³ Polaka:
- Jak siê tego dorobi³e¶?
Ten prowadzi go do okna i pyta:
- Widzisz tê autostradê?
- Nie.
- W³a¶nie!
|
|
Doda³: tytus |
2007-10-06 13:09:48 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...15 [Losowe] >>> |
|
|
|
|