|
|
|
1 2 3 ...15 [Losowe] >>>
|
|
|
|
W poci±gu siedzi Polak i Murzyn. Polak przygl±da siê Murzynowi, bo nigdy wcze¶niej nie widzia³ Murzyna. Chcia³ siê dowiedzieæ, sk±d ten Murzyn jest i pyta: - Bangladesz? Murzyn nic. To Polak znów: - Bangladesz? Murzyn wsta³, otworzy³ okno, wyci±gn±³ rêkê i powiedzia³: - Nie bangla.
|
|
Doda³: kristof |
2007-10-06 13:10:29 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Wchodz± dwaj Niemcy do polskiego baru i mówi± ja gut barman na to
-Danka daj im jagud!!!
Zjedli i mówi± Danke
a barman
-OOOOOO.... Danki wam nie dam
|
|
Doda³: godle¶ |
2007-10-06 13:11:26 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Polak, Niemiec i Rusek lec± samolotem. Pilot mówi: wyrzucie co¶ z samolotu bo samolot jest za ciê¿ki.Niemiec bierze z³oto i mówi: u nas tego pe³no.Rusek bierze srebro i mówi: u nas tego pe³no. A Polak bierze Ruska i mówi: u nas tego pe³no.
|
|
Doda³: globus |
2007-10-06 13:11:10 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Polak Niemiec i rusek mieli wej¶æ do jaskini pe³nej komarów.
wyszed³ Niemiec zaraz wyszed³ ca³y pogryziony.wszed³ Rusek zaraz wyszed³ ca³y pogryziony.
wszed³ Polak d³ugo d³ugo go nie by³o wyszed³ Rusek siê pyta dlaczego nie jeste¶ pogryziony bo zabi³em jednego a reszta posz³a na pogrzeb.
|
|
Doda³: Dominika |
2007-10-06 13:10:48 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Polak, Rusek i Niemiec pojechali z diab³em do hotelu. Diabe³ zakaza³ im siê za³atwiaæ. Polak mieszka³ na trzecim piêtrze, Niemiec na drugim, a Rusek na parterze. Polakowi zachcia³o siê siku, wiec zrobi³ dziurê w pod³odze i wysika³ siê do Niemca. Niemcowi zachcia³o siê siku, wiêc zrobi³ dziurê w pod³odze i wysika³ siê do Ruska. Diabe³ przychodzi do Polaka sprawdza, czysto, przychodzi do Niemca, czysto. Przychodzi do Ruska puka a Rusek mówi:
- Ju¿ p³ynê!
|
|
Doda³: Palu¶ |
2007-12-04 00:02:21 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Diabe³ kaza³ Niemcowi, Ruskowi i Polakowi wej¶æ do jaskini pe³nej mrówek i wyj¶æ bez ¿adnego uk±szenia. Mieli do dyspozycji nó¿, latarkê lub karabin. Pierwszy Niemiec, wzi±³ nó¿: wyszed³ ca³y pogryziony. Potem Rusek, wzi±³ latarkê: wyszed³ ca³y pogryziony. Ostatni Polak, wzi±³ karabin: wyszed³ bez ¿adnego uk±szenia mrówek. Inni siê go pytaj±: jak to zrobi³e¶? A on im odpowiedzia³ia³: zastrzeli³em mrówkê. Ale oni siê go nadal pytaj±: A reszta?? Reszta posz³a na pogrzeb!
|
|
Doda³: mloda88 |
2007-10-06 13:09:39 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
W poci±gu siedzi Polak i Murzyn. Polak przygl±da siê Murzynowi, bo nigdy wcze¶niej nie widzia³ Murzyna. Chcia³ siê dowiedzieæ, sk±d ten Murzyn jest i pyta:
- Bangladesz?
Murzyn nic. To Polak znów:
- Bangladesz?
Murzyn wsta³, otworzy³ okno, wyci±gn±³ rêkê i powiedzia³:
- Nie bangla.
|
|
Doda³: laska |
2007-10-06 13:09:51 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Leci samolotem Polak Rusek i Niemiec. Niemiec jad banana i wyrzuci³ skórkê przez okno samolotu. Rusek pi³ piwo i wyrzuci³ pust± butelkê przez okno samolotu. Polak bawi³ siê granatem otworzy³ l±d i wypad³ mu granat przez okno samolotu. Samolot wyl±dowa³. Idzie Niemiec i spotyka p³acz±c± dziewczynkê i pyta:
- dlaczego p³aczesz?
A dziewczynka na to:
- mój tata szed³ i po¶lizgn± siê na skórce od banana i rozperdzieli³ g³owê. Idzie Rusek i napotka³ smutn± dziewczynkê:
- czemu jeste¶ smutna???
A dziewczynka na to:
- mój brat wyszed³ z domu i dosta³ butelk± w ³eb.
Idzie Polak i na swojej drodze napotka³ ¶miej±ca siê dziewczynkê zapyta³:
- co ciê tak ¶mieszy?
Ona na to:
- bo za³o¿y³am siê z dziadkiem, ¿e jak pierdnie to stodo³a wybuchnie...
|
|
Doda³: m³ody pio |
2008-05-23 19:19:30 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Mr Smith na oceanie. Mr Smith p³ynie przez ocean. Podp³ywa do niego rekin. Mr Smith wyjmuje nó¿. Na to oburzony rekin: - Mr Smith! Pan, Anglik, z no¿em do ryby??! Mr Smith schowa³ nó¿. Pogrzebu nie bêdzie.
|
|
Doda³: miniu¶ |
2007-10-06 13:10:29 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Diabe³ spotyka ruska, niemca i polaka mówi bêdziecie prowadziæ sklep ale jak ja przyjdê to macie mi daæ to co chce inaczej koniec. przychodzi do ruska i mówi poproszê ni chuja no a rusek niema i koniec z nim.
przychodzi do Niemca i tak samo.
przychodzi do Polaka i mówi poproszê kilo ni chuja polak tak my¶li i mówi chod¼ do piwnicy .
zgasi³ ¶wiat³o i siê pyta co widzisz a diabe³ ni chuja na to polak to bierz ile chcesz i spierdalaj
|
|
Doda³: jaco |
2007-10-06 13:10:53 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Radziecki statek podp³ywa do afrykañskiego portu. Marynarz rzuca linê cumownicza na brzeg, krzycz±c do Murzyna stoj±cego na nabrze¿u: - Dierzi linu! Murzyn nie rozumie. Rosjanin znów rzuca cumê krzycz±c: - Dierzi linu! Murzyn stoi bez ruchu. Rosjanin pyta: - Gawari pa ruski? Cisza. - Parlez vous francais? Cisza. - Sprechen Sie Deutsch? Cisza. - Do you speak English? - Yes, I do. - No to dierzi linu!
|
|
Doda³: tres |
2007-10-06 13:10:29 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Diabe³ porwa³ Ruska, Niemca i Polka.
- Ten który poda najwiêksz± liczbe o której jescze nie s³ysza³em, bêdziê ¿ywy.
Niemiec my¶li, my¶li..
- Sto tysiêcy bilionów!
- Eeee tam.
Niemiec stracony. Pora na Ruska.
- Osiemdziesi±t piêæ milionowych miliarda!
- Eeee tam - mówi Diabe³ i wysy³a Ruska do piek³a.
- Polak, Twoja liczba!
- W chuj!
Diabe³ zaskoczony, pyta sie Polaka a ile to jest to "w chuj"
-Diabe³, widzisz to drzewo tam daleko?
- Widze...
- To tam i jeszcze w pizdu!
|
|
Doda³: Marta |
2007-10-15 21:25:06 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Jest Polak, Niemiec i Rusek. Diabe³ mówi: kto kopnie w samochód i on siê rozwali to dostanie co zechce.Polak jedzie maluchem,kopn±³ w malucha i siê rozwali³.Rusek jedzie BMW,kopn±³ w samochód i z³ama³ se nogê.Rusek i Polak siê ¶miej±, a diabe³ mówi: dlaczego siê ¶miejecie? -bo Niemiec jedzie CZO£GIEM.
|
|
Doda³: mi³oszek 7 |
2007-10-06 13:11:01 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Lec± balonem sobie Chiñczyk, Rus, Niemiec i Polak. No i zaczêli przechwalaæ swoje kraje. Wiêc zacz±³ Chiñczyk:
-My to mamy w kraju tyle ry¿u ¿e ca³y ¶wiat mo¿na by by³o nakarmiæ.
Rus:
-My to mamy tyle he³mów ¿e ka¿demu na ¶wiecie mo¿na by by³o za³o¿yæ.
Niemiec:
-My to mamy tak± flagê ¿e mo¿na by ka¿dego na wojnê wyrwaæ.
Polak my¶li i my¶li i wreszcie mówi:
-A my mamy takiego orze³ka ¿e ca³y ry¿ by zjad³, do he³mów by nasra³, a flag± sobie dupê podtar³.
|
|
Doda³: Izka |
2008-03-09 15:02:43 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Niemiec,rusek i polak rozbili siê na bezludnej wyspie.
Umówili siê ¿e ka¿dy bêdzie odcina³ se jak±¶ czê¶æ cia³a ¿eby by³o co je¶æ.
Pierwszego dnia Niemiec uci±³ se rêkê.
Drugiego dnia Rusek uci±³ se nogê
Trzeciego dnia Polak wyci±ga huja ... Na to Rusek :
Ooo! nareszcie bêd± paróweczki!
Na to Polak :
Chyba ciê pojeba³o.
Po serku i do spania!
|
|
Doda³: TomekOoo |
2008-05-05 23:07:02 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...15 [Losowe] >>> |
|
|
|
|