|
|
|
1 2 3 ...15 [Losowe] >>>
|
|
|
|
Polak, Czech i Rusek lec± samolotem. Nast±pi³o przeci±¿enie. Musz± wyrzuciæ zbêdny balast.
Rusek wyrzuca z³oto:
-Tego to u nas pe³no!
Czech wyrzuca srebro:
-Tego to u nas pe³no!
Polak wyrzuca Ruska:
-Tego to u nas pe³no!
|
|
Doda³: nataloa566 |
2007-10-06 13:09:44 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przyszed³ diabe³ to Polaka Ruska i Niemca:
- Jak nie chcecie i¶æ do piek³a musicie sprostaæ zadaniu.
Polak pyta:
- Jakiemu?
- Musicie sobie za³atwiæ taki samochód, ¿eby przejecha³ w 3 metrowym basenie wype³nionym gównem.
Rusek wzi±³ Porsche i wyjecha³ lecz ju¿ przy starcie zaton±³... Niemiec wzi±³ Lamborghini i niestety w po³owie drogi zaton±³... Polak wzi±³ Fiata 126p i szokuj±c wszystkich przemkn±³ bez problemowo... Diabe³ siê go pyta:
- Jak ty to zrobi³e¶, ¿e przejecha³e¶ takim gównem?
- Rzecz w tym ¿e gówno w gównie nie tonie...
|
|
Doda³: Damage |
2007-10-06 13:11:23 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Miêdzynarodowe zawody w przeklinaniu. Trzech finalistów: Amerykanin,
Rosjanin, Polak.
Finalistów usadzono w szczelnie zamkniêtych kabinach, ¿eby nie
mogli siê pods³uchiwaæ i podpatrywaæ.
Komisja da³a znak. Pierwszy wystartowa³ Amerykanin:
- Fak, mada faka, fak jo self ... itp., itd... I tak przez oko³o 5
minut.
Drugi Rosjanin:
- Job twoju maæ, blad¼, chuj wam w ¿opu... itp. itd..
Po dziesiêciu minutach ostrych s³ów przysz³a kolej na Polaka.
Lekki rumor w kabince i leci wi±zanka:
- O ¿esz ty w mordê pierdolona maæ, w dupê ruchana kozia dupo, pierdole ciê i twoja matkê te¿... itp. itd.
Polak nadaje tak ok. godziny. Nagle wystawia g³owê z kabinki i mówi:
- Dobra, mogê zaczynaæ.
Komisja na to:
- Zaczynaæ!? A co to by³o przez ostatni± godzinê?!
- To? Nic. Sznurówka mi siê rozwi±za³a, ciasno w tej kabinie jak
chuj i nie mog³em kurwy zawi±zaæ...
|
|
Doda³: Mati I Sumek |
2008-02-11 13:48:40 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Diabe³ przychodzi do Ameryki i mówi:
-Jestem diabe³kiem z moim ma³ym kube³kiem. Zabiorê wam wszystkie pieni±dze.
Amerykanie mówi±:
- Proszê bardzo, bierz ile chcesz mamy za du¿o.
Diabe³ idzie dalej dochodzi do Rosji i mówi:
- Jestem diabe³kiem z moim ma³ym kube³kiem. Zabiorê wam wszystkie pieni±dze.
Rosjanie mówi±:
-Nic nie mamy. Mo¿esz pomóc nam szukaæ.
Diabe³ dochodzi do Polski i mówi:
- Jestem diabe³kiem... a gdzie jest mój ma³y kube³ek??
|
|
Doda³: aryur10 |
2007-10-06 13:09:45 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Irlandczyk wêdruje przez pustyniê, nagle patrzy a z piasku wystaje lampa. Pociera...BUM! przed nim pojawia siê D¿inn:
- Za to ¿e mnie uwolni³e¶, spe³niê Twoje 3 ¿yczenia!
- Hmm, daj mi butelkê, w której nigdy nie zabraknie Guinessa!
BUFF! I przed Irlandczykiem pojawia siê butelka piwa. Wypija i ze zdumieniem patrzy jak ta natychmiast siê nape³nia.
- Mój Bo¿e, to niesamowite! Daj mi zaraz jeszcze takie dwie!
|
|
Doda³: LuKaS |
2008-01-05 22:21:12 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
¦niadanie. Trzech kolesi w pracy je kanapki.. Anglik: - K... znowu z szynka, nienawidzê kanapek z szynka. Jak jutro dostane z szynka to wyskoczê przez okno. Szkot: - Ja mam znowu z serem, jak jutro dostane z serem to tez skoczê przez okno... Hiszpan: - O ku... znowu z d¿emem. Jak jutro dostane z d¿emem to wyskoczê z okna! Na drugi dzieñ wszyscy dostali z tym samym co poprzednio i wyskoczyli przez okno, pozabijali siê... Na wspólnym pogrzebie... ¯ona Anglika: - Byli¶my takim wspania³ym ma³¿eñstwem. Dlaczego nie powiedzia³, ze nie chce kanapek z szynka? ¯ona Szkota: - U mnie to samo, móg³ powiedzieæ choæby s³ówko... ¯ona Hiszpana: - Ja to nic nie rozumiem. Przecie¿ on sam sobie robi³ kanapki do pracy...
|
|
Doda³: alan |
2007-10-06 13:10:29 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Anglik spotyka Polaka, mówi do niego:
-Hy!My name is Brian!-cze¶æ!Nazywam sie Brajan!Polak do niego:
-Won!
-What?-co?Won to po Angielsku wygraæ,Anglik wiêc my¶la³ ¿e Polak co¶ wygra³.
-Spadaj!-odpowiada mu Polak.A Anglik do przechodz±cej obok Brytyjki:
-Look!Hes person won spadaj!- popatrz!Ten cz³owiek wygra³ spadaj!
|
|
Doda³: greenee |
2007-10-06 13:10:47 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Pewien Rusek z³owi³ w rzece z³ot± rybkê. - Pu¶æ mnie, a spe³niê twoje jedno ¿yczenie. - No, nie wiem.. £adn± ¿onê mam, pieni±dze mam... nic mi nie potrzeba. Chyba ze... Ju¿ wiem! Chce zostaæ bohaterem Zwi±zku Radzieckiego. W jednej chwili pojawiaj± siê wokó³ czo³gi, w rêkach ruska dwa ka³asze, a pó³ metra przed nim pojawia siê g±sienica Tygrysa. Rusek widzi, ze to ¶mieræ zagl±da mu w oczy i krzyczy: - Q*.*a, posmiertno priznajut!!!
|
|
Doda³: miku¶ |
2007-10-06 13:10:29 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
¯yje Chiñczyk, Rusek, Niemiec i Polak.
Rusek mówi:
- ja mam tak du¿o ry¿u, ¿e nakarmiê ca³yyy ¶wiat!
A Niemiec:
- ja mam tak± wielka flagê, ¿e pokryjê ca³yyy ¶wiat!
Chiñczyk:
- ja mam tak du¿o he³mów, ¿e ka¿demu mogê rozdaæ po jednym
A POLAK MÓWI:
Jam mam takiego wielkiego OR£A ,ze zje ca³y ryz nasra do he³mu i se podetrze dupe flag±....!!!!:):D
|
|
Doda³: nikkkoooolll |
2007-10-06 13:10:56 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi Irlandczyk do spowiedzi i mówi: "Proszê ksiêdza, ukrad³em trochê drewna." "Ile?" "No, zbudowa³em budê dla psa." "No to nie jest ¼le..." "Ale proszê ksiêdza, mnie trochê tego drewna zosta³o." "Ile?" "Zbudowa³em sobie gara¿." "No, to ju¿ gorzej, za pokutê..." "Ale proszê ksiêdza, mnie jeszcze tego drewna zosta³o" "Ile?" "Zbudowa³em sobie dom." "Synu, ciê¿ko zgrzeszy³e¶, wiesz co to jest nowenna?" "Proszê ksiêdza, ja zbuduje te nowennê, mnie tego drewna starczy, mnie jeszcze trochê zosta³o."
|
|
Doda³: ola80 |
2007-10-06 13:10:29 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Amerykanin, Polak i Rusek sprzeczaj± siê na temat, w którym kraju jest najlepsze echo.
Amerykanin mówi:
- Jak wejdê do Grand Canyon w Arizonie i krzyknê helo, to przez pó³ godziny s³yszê - elo, elo, elo.
Polak mówi:
- Jak wejdê na Giewont i krzyknê kurwa maæ, to przez godzinê s³yszê - maæ maæ maæ.
Rusek mówi:
- Miesi±c temu wlaz³em na Ural i krzykn±³em ludzie do roboty, to do dzisiaj s³yszê - id¼ w pizdu, id¼ w pizdu, id¼ w pizdu.
|
|
Doda³: Tuñczyk |
2008-01-27 18:19:40 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przez most chce przej¶æ Polak, Niemiec i Rusek.
Na drodze stanê³a im czarownica.
Pierwszego zawo³a³a Rusa i powiada:
- Dotknij mojej cipki nie dotykaj±c w³oska bo inaczej wpadniesz do lawy! Dotkn±³ w³oska spad³...
Niemcowi powiedzia³a to samo, dotkn± w³oska spad³..
Polakowi powiedzia³a to samo, a Polak na to: Dotknij mojego Fiuta nie dotykaj±c jaj! I Wied¼ma spad³a!
|
|
Doda³: Werus yorczek |
2007-10-29 19:09:53 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
spotykaj± siê polak rusek i niemiec poniewa¿ mieli przej¶æ przez tunel w którym straszy.
mieli do wyboru broñ. Niemiec wybra³ pistolet rusek kij a polak latarkê.pierwszy poszed³ Niemiec i s³yszy g³os:
-mam ciê, zjem ciê
po czym rzuca pistolet i ucieka.drugi poszed³ rusek i s³yszy g³os:
-mam ciê, zjem ciê
po czym wyrzuca kij i ucieka.nastêpny poszed³ polak s³yszy g³os:
-mam ciê, zjem ciê
zapala latarkê patrzy a tam facet siedzi obiera banana i mówi ,,mam ciê, zjem ciê"
|
|
Doda³: debe¶ciara |
2007-10-06 13:10:53 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Diabe³ zwabi³ na skraj przepa¶ci Anglika, Francuza, Niemca i Polaka. Podchodzi do Anglika i mówi:
- Skacz!
- Nie skocze.
- Gentleman skoczy³by.
Anglik skoczy³. Diabe³ podchodzi do Francuza i mówi:
- Skacz!
- Nie skocze.
- Gentleman skoczy³by.
- Nie skocze.
- Ale teraz jest taka moda.
Francuz skoczy³. Diabe³ podchodzi do Niemca i mówi:
- Skacz!
- Nie skocze.
- Gentleman skoczy³by.
- Nie skocze.
- Ale teraz jest taka moda.
- Nie skocze.
- To rozkaz!
Niemiec skoczy³. Diabe³ podchodzi do Polaka i mówi:
- Skacz!
- Nie skocze.
- Gentleman skoczy³by.
- Nie skocze.
- Ale teraz jest taka moda.
- Nie skocze.
- To rozkaz!
- Nie skocze.
- A to nie skacz!
Polak skoczy³.
|
|
Doda³: Truskawka i Anula |
2007-11-08 21:50:44 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Polak, Niemiec i Rusek przechwalali siê, kto mia³ wy¿szego przodka. Niemiec mówi:
-Mój dziadek by³ taki wielki jak ta topola.
Rusek mówi:
-Mój dziadek jak stan±³, to rêkoma chmurki maca³.
Polak na to:
-Te chmurki by³y miêkkie?
-Miêkkie - odpowiada Rusek.
-To by³ jaja mojego dziadka!
|
|
Doda³: tres |
2007-10-06 13:09:46 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...15 [Losowe] >>> |
|
|
|
|