Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/krzysiek/domains/krzysiek.biz/public_html/baza_polacz.php on line 7
KAWAłY : O POLAKU... - ?MIESZNE ANIMACJE FLASH - ?MIESZNE FILMIKI - KABARETY

Kontakt | Reklama |

 



>> Rejestracja
>> Przypomnij Has³o

 
 ::Kategorie
Najlepsze filmiki
Åšmieszne Animacje
Kabarety
Åšmieszne Reklamy
Åšmieszne Filmiki
Teledyski
Seriale - Programy
Gry Online
Kawały
-> O Szkotach
-> W restauracji
-> O polityce
-> O policjantach
-> O pijakach
-> O my¶liwych
-> O ma³¿eñstwie
-> O Ma³yszu
-> O lekarzach
-> O zwierz±tkach
-> O wojsku
-> O szefie
-> O studentach
-> O te¶ciowej
-> O wariatach
-> O stra¿akach
-> O rolnikach
-> O W±chocku
-> O laskach
-> O komputerach
-> O Babie
-> O Bacy
-> O bajkach
-> O Polaku...
-> O jaskiniowcach
-> O Jasiu
-> O hrabim
-> O duchownych
-> O cyrku
-> O blondynkach
-> Inne
Telewizja na ¿ywo
Nowo¶ci




 ::Menu
 Kartka ¶wi±teczna
 Poranek z U¶miechem
 Powiadomienia
 Nie dzia³aj± filmiki ??
 Konto PRO
 Dodaj Animacje
 Reklama
 Kontakt




 ::Wyszukiwarka








1 2 3 ...15 [Losowe] >>>
G³osuj:

Polak, Rusek, Niemiec p³ynêli statkiem. Niemiec wyrzuci³ euro i powiedzia³: - u nas tego pe³no.
Rusek wyrzuci³ pensa i powiedzia³:
- u nas tego pe³no
Czas na polaka, polak wyrzuci³ ruska i powiedzia³:
- u nas tego pe³no


Doda³: szymindj

2007-12-21 15:30:05

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

DIABE£ Z£APA£ POLSKA NIEMCA I RUSKA I MÓWI
-KTO WYPIJE NAJWIÊCEJ WODY DOSTANIE 1000000 MILIONÓW.
RUSEK WYPI£ BUTELKÊ WÓDY I RZYGN¡£,NIEMIEC WYIPI£ WIADRO WODY I RZYGN¡£.
NIEMIEC MÓWI DO RUSKA
-CZEMU P£ACZESZ
-BO RZYGA£EM,A CZEMU SIÊ ¦MIEJESZ
-BO POLAK JEDZIE Z CYSTERN¡


Doda³: ¦NIETA

2007-10-06 13:10:53

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Idzie Polak Niemiec i Rus, chcieli przej¶æ przez most ale drogê im zast±pi³a czarownica...
i powiedzia³a:
- je¿eli chcecie przej¶æ przez most to musicie wej¶æ do klatki ze skunksami. Wchodzi rusek siedzi 2 min. nie wytrzyma³ wychodzi ca³y zakadzony
drugi Niemiec siedzi 5 min wychodzi ca³y zakadzony
no to wchodzi polak siedzi 10,20,30 min pyta sie mogê ju¿ wyj¶æ..
- tak
- jak to zrobi³e¶?
Polak:
- skunks pierdn± mnie zaæmi³o ja prukn±³em skunksa zabi³o!!!!


Doda³: sylwu¶

2007-12-28 14:06:52

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Polak, rusek , niemiec i cinczyk mowia czego maja najwiecej. Chinczyk mowi u nas jest tyle ryzu ze zasypalby nim caly swiat. rusek mowi my mamy tak± wielka flage za zakrylaby caly swiat. Niemiec mowi my mamy taki wielki helm ze schowalby sie pod nim caly kosmos. Polak mysli, mysli az wreszcie mowi a u nas mieszka taki wielki orzel ze zezarlby caly ryz, wysralby sie do helmu i podtarl by sie flagom... D:D:D:

Doda³: gal anonim

2007-10-08 19:10:50

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Siedzi Niemiec Chinczyk Rusek i Polak...Po chwili wstaje Niemiec i mówi:Panowie u nas jest tyle he³mów,¿e by ca³± Polskê zakry³o.
Wstaje Chinczyk i mówi:Panowie u nas jest tyle ry¿u,¿e by ca³± Polskê zakry³o.Wstaje Rusek i mówi:Panowie u nas jest tyle sztandarów,¿e by ca³a Polskê zakry³o.A Polak sie ¶mieje.Wstaje Polak i mówi:Panowie a u nas jest taki orze³,¿e ry¿ zje,w he³my narobi a sztandarami sobie d... podetrze:D


Doda³: Martuska

2007-10-06 13:11:06

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Idzie Rusek, Polak i Niemiec zauwa¿yli szybê i Rusek mówi:
- Urz±dzimy sobie konkurs na najwiêksz± ¶linê wypluje na t± szybê.
Polak odpowiada:
- No dobra
Na to Niemiec:
-Ja pierwszy
Niemiec wyplu³ ma³± ¶linê.
Podszed³ Rusek i wyplu³ ¶redni± ¶linê
Ostatni by³ Polak, który podszed³ do szyby zliza³ wszystkie ¶liny wyplu³ j±
Polak wygra³ :D


Doda³: Melfior303

2008-04-04 18:47:11

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Spotykaj± siê w barze - Polak z papug± na ramieniu i Arab z wê¿em przewieszonym na szyi.
- Czy jeste¶ w stanie wypiæ szklankê spirytusu? - pyta z zainteresowaniem Arab Polaka.
- Jak mi kto¶ postawi, to wypijê - odpowiedzia³ Polak.
Arab postawi³, a Polak gul,gul..., wypi³ do dna.
-Nies³ychane. A jak ci postawiê drug± szklankê, to te¿ wypijesz? - zapyta³ Arab.
- Jak mi postawisz, to czemu nie - odpowiedzia³ bez zaj±kniêcia Polak.
Arab postawi³ mu kolejkê, a Polak ...gul, gul...
- A jak ci postawiê jeszcze jedn± kolejkê, to co? - Arab.
Na co odzywa siê papuga:
- I trzeci± i czwart±, i ci tego robala ze¿remy i wpierdol dostaniesz...


Doda³: Miku¶

2007-10-06 13:11:26

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Polski milioner pojechal do innego milionera we Francji.
Tamten pokazuje polakowi swój dobytek:
- Mam dwa baseny kryte i cztery odkryte, siedem samochodów, wielki dom i czterysta hektarów ziemi.
Polak zdumiony bogactwem kolegi pyta go:
- A jak siê tego dorobi³e¶?
Francuz prowadzi go na balkon i mówi:
- Widzisz tê autostradê? Dosta³em na jej wybudowanie dziesiêæ milionów. Wyda³em 3 miliony, a resztê sobie zostawi³em.
Po kilku latach Francuz przyje¿d¿a do Polski
i kolega pokazuje mu czego siê dorobi³.
- Mam dziesiêæ basenów, trzyna¶cie samochodów, ogromny dom i sze¶æset hektarów ziemi.
Francuz spyta³ Polaka:
- Jak siê tego dorobi³e¶?
Ten prowadzi go do okna i pyta:
- Widzisz tê autostradê?
- Nie.
- W³a¶nie!


Doda³: tytus

2007-10-06 13:09:48

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Jest Rus,Niemiec i Polak.musz± przej¶æ przez jaskiniê bez uk±szenia komara. Przechodzi Rus 5 uk±szeñ,przechodzi Niemiec 8 uk±szeñ, przechodzi Polak ani jednego,Rus siê pyta :
-jak ty to zrobi³e¶?
-jednego zabi³em ,a reszta posz³a na pogrzeb.:P


Doda³: kasia ania i kuba

2007-10-06 13:11:01

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Polak we Francuskiej restauracji. Nie zna jêzyka, jednak usi³uje co¶ zamówiæ:
- La Spagetti proszê i La piwoo.
Okazuje siê, ¿e kelner nie ma wiêkszych problemów. Zadowolony Polak dodaje:
- La jeszcze jedno piwo.
Znowu otrzymuje to co zamówi³. Prosz±c o rachunek mówi wiêc do kelnera:
- La kelner widzi jak ja La dobrze po La Francusku La mówiê?
- Jakbym nie by³ Polakiem, to by¶ La gówno zjad³!


Doda³: LuKaS

2008-01-05 22:21:44

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Polak Niemiec i Francuz k³óc± siê kto ma wiêkszego king konga. Francuz mówi ¿e maj± takiego ¿e jak wyci±gnie ³apy to jest taki ja wie¿a Eifla, Niemiec mówi ¿e jego jak wyci±gnie ³apy to chwyta dwie planety, a Polak siê ¶mieje i mówi to nie planety tylko jaja mojego kingkonga.

Doda³: tomi

2008-01-27 17:28:58

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Spotykaj± siê na ksiê¿ycu Anglik, Rusek no i Polak.
No i Anglik mówi ja mam tu pierwszeñstwo bo mnie tu NASA przys³a³a, a na to Rusek ja mam pierwszeñstwo bo mnie ZSRR przys³a³o. Po chwili pytaj± siê Polaka, a ty co tu robisz ja z wesela wracam.


Doda³: Siara

2008-02-16 14:30:04

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Rusek,Polak i Niemiec lec± helikopterem . Nagle helikopter spada w dó³. Rusek krzyczy : niech ka¿dy co¶ wyrzuci ! Dobra Rusek wyrzuca z³oto , Niemiec wyrzuca pistolet a Polak wyrzuca Ruska i mówi : tego u nas w trzy i trochê!

Doda³: piotrek

2007-10-06 13:10:55

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Komentator sportowy komentuje zawody w piciu narodowego trunku. I zaczyna:
-Dzieñ dobry pañstwu! Dzi¶ odbêd± siê zawody w piciu narodowego trunku.
-Pierwszy do stanowiska podchodzi Francuz. Bêdzie pi³ wino kieliszkami. I zaczyna 1 kieliszek, 2, 3, 4, 5 kieliszek.
-Z³ama³ siê francuz przy 5 kieliszku!
-Teraz do stanowiska podchodzi Polak! Bêdzie pi³ wódkê szklankami!
-I zaczyna: 1 szklanka, 2, 3, 4, 5, 6, 7 szklanka i z³ama³ siê... Z³ama³ siê Polak po 7 szklance wódki!
-Teraz do stanowiska podchodzi faworyt dzisiejszych zawodów - Rosjanin. Bêdzie pi³ spirytus czerpakiem z wiadra!
-I zaczyna 1 czerpak 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 czerpak i z³ama³ siê! Z³ama³ siê czerpak! Zawodnik rosyjski pije z wiadra!


Doda³: tres

2007-10-06 13:09:43

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Anglik idzie sobie ulic±, spotyka Polaka i mówi do niego:
-Hy! My name is Brian!-cze¶æ!Moje imie to Brajan!Na to Polak:
-Won!
-What?-co?Won to po Angielsku wygraæ, Anglik pomy¶la³ sobie ¿e Polak co¶ wygra³.
-Spadaj!-odpowiedzia³ mu.Anglik mówi do przechodz±cej brytyjki:
-Look! Hes person won spadaj!-popatrz! Ten cz³owiek wygra³ spadaj!


Doda³: greenee

2007-10-06 13:10:47

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
1 2 3 ...15 [Losowe] >>>


 Reklama.....  ::


 Pouk³adaj Wed³ug::
OD Najlepszych
OD Najnowszych
Alfabetycznie [A --> Z]
Alfabetycznie [Z --> A]
Najwiêcej Ogl±dane

Sennik na tja.pl - Opisy gg - Tapety na pulpit - ¯yczenia na Nowy Rok

0.0116