|
|
|
1 2 3 ...15 [Losowe] >>>
|
|
|
|
Diabe³ kaza³ Polakowi, Niemcowi i Rusakowi nie sikaæ przez tydzieñ.
Polakowi chcia³o siê sikaæ wiêc wywierci³ dziurê do Niemca. Niemcowi te¿ chcia³o siê sikaæ wiêc wywierci³ dziurê do Ruska. Po tygodniu przychodzi diabe³ do Polaka ani kropelki, pierwsze miejsce. Idzie do Niemca kropelka, drugie miejsce. Idzie do Ruska puka do drzwi puk puk
- tak ju¿ p³ynê
|
|
Doda³: 999111lorak |
2008-01-31 19:29:03 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Mr Smith w Pary¿u. Mr Smith (Anglik) bawi³ w Pary¿u. Zamierza³ przej¶æ przez ulicê - spojrza³ w prawo, doszed³ do ¶rodka jezdni, spojrza³ w lewo... Pogrzeb odbêdzie siê w sobotê.
|
|
Doda³: koxiki |
2007-10-06 13:10:29 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
By³o trzech ludzi to by³: Polak, Ruski i Niemiec. Diabe³ powiedzia³:
- Ka¿dy dostanie dwie kulki. Ten który pokarze najlepszy trik z kulkami wyjdzie z Piek³a.
Ruski rzuci³ dwoma o ¶cianê i siê zderzy³y te kulki.]
Niemiec tak samo.
A Polak jedn± zgniót³ a drug± zgubi³
|
|
Doda³: Bam Bam |
2008-04-04 18:55:36 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Siedzi biedny Rumun przy drodze i smaruje chleb gównem.
Przechodzi ko³o niego bogaty anglik staje i mówi:
-Bieda Rumun ?
A no bieda
Rzuci³ mu anglik 5 funtów i poszed³ dalej. Nastêpnie idzie bogaty Niemiec i patrzy i mówi:
-Bieda Rumun?
A no bieda
Rzuci³ mu 5 euro i poszed³ dalej. Teraz idzie skromny Polak i pyta:
- Bida Rumun?
A no bida bida
-To po huj tak grubo smarujesz !!??
|
|
Doda³: CarlosNuniez |
2008-01-05 22:41:54 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Niemiec, Rusek i Polak lec± samolotem. Nagle nast±pi³a awaria. Ka¿dy chwyci³ siê jakiej¶ czê¶ci samolotu. Niemiec chwyci³ fotel, Rusek chwyci³ silnik, a Polak chwyci³ kierownicê. Kto by³ pierwszy na ziemi??
Adam i Ewa.
|
|
Doda³: taxi2 |
2007-10-06 13:09:39 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Polak, Rusek, Niemiec i Chiñczyk lec± balonem. Jest przeci±¿enie i wspólnie decyduj±, ¿e wyrzuc± to czego jest w ich kraju du¿o. Chiñczyk wyrzuca ry¿: "U nas tego du¿o", Niemiec wyrzuca che³my: "U nas tego du¿o", Rusek wyrzuca pistolety maszynowe: "U nas tego du¿o", a Polak wyrzuca Ruska: "U nas tego du¿o".
|
|
Doda³: maniak |
2007-10-06 13:09:42 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Niemiec, Anglik i Polak dostan± 1.000.000 pln je¶li przejad± przez rój komarów bez uk±szenia.
1. Niemiec jedzie mercem 300 km/h - ugryz³ go komar.
2. Anglik jedzie Astonem Martinem 330 km/h- ugryz³ go komar.
3. Polak jedzie "komarkiem" 25 km/h, a przywódca komarów:
- Staæ to nasz!
|
|
Doda³: Damage |
2007-10-06 13:11:23 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Polak, Niemiec i Rus za³o¿yli siê kto pierwszy wejdzie na 81 piêtro ten dostanie telewizor LCD.. Wchodzi Rusek na 46 piêtrze zachcia³o mu siê sraæ i schodzi. Wchodzi Niemiec na 50 piêtrze zachcia³o mu siê sikaæ i schodzi. No i wreszcie wchodzi Polak i na 45 piêtrze zachcia³o mu siê staæ i widzi ma³e dziecko. Wzi±³ dziecku pampersa i narobi³ w niego kupy. Na 71 piêtrze zachcia³o mu siê sikaæ no i znowu zobaczy³ dziecko z butelk± i wzi±³ mu butelkê i do nie nasika³ na 80 piêtrze zachcia³o mu siê znowu sraæ i zobaczy³ otwarte okno i siê przez okno wysra³. W koñcu wszed³ na 81 piêtro i dosta³ nowy telewizor LCD. Przyszed³ do domu i ogl±da najnowsze wiadomo¶ci w telewizorze LCD i s³ucha: dziecko zrobi³o tyle kupy co doros³y, dziecko otru³o siê ¿ó³tym mlekiem, lec±ce gówno przez okno zabi³o przechodnie!
|
|
Doda³: Solaris |
2008-01-02 15:17:50 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Diabe³ z³apa³ Niemca Ruska i Polaka.. Powiedzia³ ¿e kto znajdzie liczbê a diabe³ znajdzie wiêksz± pójdzie do kot³a..
Niemiec mówi- milion
diabe³ mówi- 2 miliony, do kot³a
Niemiec mówi bilion
diabe³ mówi- 2 biliony do kot³a
Przychodzi kolej na Polaka
Polak mówi- Od chuja i trochê
Diabe³ zak³opotany nie wie ile to jest i pyta sie polaka
diabe³- a ile to jest??
Polak- widzisz to drzewo??
diabe³- widzê
Polak- Jest to tyle ziarenek piasku ile od tego drzewa w pizdu...
|
|
Doda³: Patra |
2007-10-06 13:11:04 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Polak, Rusek i Niemiec lecieli samolotem. Gdy dolatywali do lotniska, nawali³ silnik i samolot zacz±³ traciæ na wysoko¶ci. Rusek wyrzuci³ lodówkê. Nie pomog³o. Niemiec wyrzuci³ telewizor. To te¿ nie pomog³o, wiêc Polak wyrzuci³ bombê. Uda³o siê, szczê¶liwie wyl±dowali. Wychodz± z samolotu i widz± p³acz±c± babê.
- Czemu pani p³acze? - pyta Ruski.
- Lodówka mi mê¿a zabi³a...
Niedaleko widz± drug± babê, która p³acze.
- Czemu pani p³acze? - pyta Niemiec.
- Telewizor zabi³ mi mê¿a...
Id± dalej. Widz± trzeci± babê, a ta ¶mieje siê wniebog³osy.
- Czemu babcia siê ¶mieje? - pyta Polak.
- Jak dziadek pierdn±³, he, he, to siê kibel razem ze stodo³± zawali³!
|
|
Doda³: taxi2 |
2007-10-06 13:09:40 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Polak z Niemcem próbuj± przemyciæ wiewiórkê przez rosyjsk± granice. Niewiedz± jak to zrobiæ. Polak wpada na pomys³" w³o¿ê sobie j± w gacie."
Gdy przeszli przez granice Niemiec pyta siê Polaka, gdzie ma wiewiórkê? Polak odpowiada - wywali³em. Dlaczego? pyta siê Niemiec. Odpowiada na to Polak, ¿e
z dupy zrobi³a mi dziuple to wytrzyma³em, ¿e z chuja zrobi³a mi patyk to wytrzyma³em, ¿e z jajek zrobi³a mi orzeszki to wytrzyma³em, ale jak chcia³a w³o¿yæ orzeszki do dziupli to nie wytrzyma³em.
|
|
Doda³: tomek |
2007-10-06 13:11:12 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
W poci±gu siedz±: Polak, Czech, zakonnica i modelka. Poci±g wje¿d¿a do tunelu, jest ciemno i s³ychaæ trzask. Po wyje¼dzie z tunelu Czech trzyma sie za szczêkê. Zakonnica my¶li... by³o ciemno z³apa³ modelkê za kolano no i ta mu przywali³a. Modelka my¶li....by³o ciemno chcia³ mnie z³apaæ za kolano z³apa³ zakonnice no i ta mu przywali³a. Czech my¶li... Polak z³apa³ modelkê za kolano a ta przez pomy³kê mi przywali³a. Polak.....zaraz kolejny tunel wiêc znowu bêdê móg³ przyj...æ Czechowi!!
|
|
Doda³: xxa |
2007-09-25 14:56:37 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Pewnego dnia przed obrazem przedstawiaj±cym Adama i Ewê spotkali siê Niemiec, Francuz, Anglik i Meksykanin. Po kilku chwilach podziwiania obrazu, Niemiec mówi:
- Spójrzcie na ich doskona³± budowê, atletyczne cia³o Adama i blond w³osy Ewy. Oni musieli byæ Niemcami.
Francuz protestuje:
- Ale¿ sk±d! Zwróæcie uwagê na erotyzm tej sytuacji, na ich nagie cia³a. On taki mêski, ona taka kobieca, z pewno¶ci± za chwilê obudzi siê w nich po¿±danie. To Francuzi.
Nie zgadza siê z nim Anglik:
- Panowie, czy widzicie szlachetno¶æ ich gestów, ich arystokratyczn±, dostojn± postawê? To niew±tpliwie Anglicy.
Po kilku chwilach milczenia odzywa siê Meksykanin:
- Nie maj± ubrañ, nie maj± butów, nie maj± dachu nad g³ow±. Do jedzenia maj± ledwie jedno jab³uszko, ale nie protestuj± i wydaje im siê, ¿e s± w raju. To Meksykanie.
|
|
Doda³: yoohi |
2007-10-06 13:09:39 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
DIABE£ Z£APA£ POLSKA NIEMCA I RUSKA I MÓWI
-KTO WYPIJE NAJWIÊCEJ WODY DOSTANIE 1000000 MILIONÓW.
RUSEK WYPI£ BUTELKÊ WÓDY I RZYGN¡£,NIEMIEC WYIPI£ WIADRO WODY I RZYGN¡£.
NIEMIEC MÓWI DO RUSKA
-CZEMU P£ACZESZ
-BO RZYGA£EM,A CZEMU SIÊ ¦MIEJESZ
-BO POLAK JEDZIE Z CYSTERN¡
|
|
Doda³: ¦NIETA |
2007-10-06 13:10:53 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Polak,Czech,Rus spotykaj± siê na
pustyni. Nagle pojawia siê diabe³
-przynie¶cie jaki¶ sprzêt wojskowy.
Polak przynosi nabój,Czech przynosi Karabin, Rusek my¶li jeszcze. Diabe³ karze wcisn±æ sobie to co przynie¶li do dupy.
Polak wciska ³atwo posz³o.
Czech wciska, w po³owie sie zaklinowa³,diabe³ widzi ¿e czech siê ¶mieje , wiêc go pyta.
-Dlaczego siê p³aczesz.
-bo to boli
-Dlaczego siê ¶miejesz.
-bo rusek czo³giem jedzie
|
|
Doda³: Scoby |
2008-03-09 15:28:38 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...15 [Losowe] >>> |
|
|
|
|