Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/krzysiek/domains/krzysiek.biz/public_html/baza_polacz.php on line 7
KAWAłY : O POLAKU... - ?MIESZNE ANIMACJE FLASH - ?MIESZNE FILMIKI - KABARETY

Kontakt | Reklama |

 



>> Rejestracja
>> Przypomnij Has³o

 
 ::Kategorie
Najlepsze filmiki
Åšmieszne Animacje
Kabarety
Åšmieszne Reklamy
Åšmieszne Filmiki
Teledyski
Seriale - Programy
Gry Online
Kawały
-> O Szkotach
-> W restauracji
-> O polityce
-> O policjantach
-> O pijakach
-> O my¶liwych
-> O ma³¿eñstwie
-> O Ma³yszu
-> O lekarzach
-> O zwierz±tkach
-> O wojsku
-> O szefie
-> O studentach
-> O te¶ciowej
-> O wariatach
-> O stra¿akach
-> O rolnikach
-> O W±chocku
-> O laskach
-> O komputerach
-> O Babie
-> O Bacy
-> O bajkach
-> O Polaku...
-> O jaskiniowcach
-> O Jasiu
-> O hrabim
-> O duchownych
-> O cyrku
-> O blondynkach
-> Inne
Telewizja na ¿ywo
Nowo¶ci




 ::Menu
 Kartka ¶wi±teczna
 Poranek z U¶miechem
 Powiadomienia
 Nie dzia³aj± filmiki ??
 Konto PRO
 Dodaj Animacje
 Reklama
 Kontakt




 ::Wyszukiwarka








1 2 3 ...15 [Losowe] >>>
G³osuj:

To Polacy wymy¶lili triatlon. Bo tylko polak idzie na basen pieszo, a wraca rowerem.

Doda³: LuKaS

2008-01-05 22:52:02

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Polak , Rusek i Niemiec byli w piekle .
Diabe³ kaza³ im przynie¶æ po jednym kwiatku .
Pierwszy wróci³ polak przyniós³ tulipana , diabe³ kaza³ polakowi ¿eby go w³o¿y³ w ty³ek polak bez problemu to zrobi³ .
Nastêpny przyszed³ niemiec z ró¿± diabe³ kaza³ mu zrobiæ to samo .
Niemic zacz±³ p³akaæ i sie ¶miaæ, diabe³ sie pyta dlaczego p³aczesz ?
- bo mnie kolce opijaj±
a dlaczego sie ¶miejesz ?
-bo rusek idzie z kaktusem


Doda³: kuba P-ce

2007-10-06 13:10:56

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Rzecz dzieje siê w Egipcie. Pewien Beduin ma wielki problem ze swoim nowo nabytym wielb³±dem, który nigdzie nie chce i¶æ. Z trudem zaci±ga go do warsztatu samochodowego w jakiej¶ mie¶cinie i poczyna b³agaæ mechanika:
- Panie, zrób co¶, ¿eby to bydlê zechcia³o mnie s³uchaæ i chodziæ tam, gdzie chcê!
- Wprowad¼ go pan na kana³ - radzi mechanik. Gdy oboje zaci±gnêli wielb³±da, mechanik wzi±³ wielki m³ot i przy³o¿y³ mu z ca³ej si³y w genitalia. Wielb³±d zapiszcza³ z bólu i pobieg³ przed siebie w sin± dal. Beduin zaczyna p³akaæ i krzyczy:
- Jak ja go teraz dogoniê?!
- Stawaj pan na kana³...


Doda³: LuKaS

2008-01-05 22:27:23

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Trener Niemca,Francuza i Polaka zabra³ ich do budynku który mia³ 30 pieter.i mówi:Niemiec wybiegnij na sam± górê a Niemiec zatrzyma³ sie na 10 bo siê zesika³.trener mówi do Francuza biegnij na sam± górê francuz biegnie i na 20 zatrzymuje sie i mówi ze zrobi³ kupkê.Noto trener mówi do polaka biegnij na sama gorê polak biegnie dobieg³ i trener sie pyta jak to zrobi³ a on odpowiada po prostu trzeba by³o mieæ PAMPERSA!!!!!!!!!!

Doda³: G-paula-G

2007-10-06 13:11:02

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Rusek, Polak, Niemiec i Chiñczyk lec± samolotem.Przelatuj± nad granic± Niemiec.
Niemiec mówi:
-Ja mam tyle bomb, co zdetonuj± ca³± Polskê.
Polak taki zbulwersowany, ale co lec± dalej. Mijaj± granicê Rosji.
Rusek mówi:
-ja mam tak± du¿± flagê, co przykryjê ca³± Polskê. Polak jeszcze bardziej zbulwersowany.
Lec± dalej... Przelatuj± nad granic± Chin.
Chiñczyk mówi:
-A ja mam taki du¿y dzwon co przykryje ca³± Polskê.Polak Zbulwersowany na maxa, ale mówi:
-A ja mam takiego du¿ego or³a, który bomby rozwali swoim potê¿nym dziobem, w dzwon siê wysra, a flag± podetrze dupê.


Doda³: 4227Pitros

2007-10-06 13:10:49

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Czarownica mówi do Polaka,Niemca i Ruska:
kto przyniesie najwiêcej z³ota,pójdzie do nieba.
Niemiec przyniós³ pól wiaderka i sie cieszy,a czarownica na to:spódnica do góry,czarna bierz go;uciek³.
Rusek przyniós³ wiaderko,sytuacja sie powtarza;uciek³.
Polak przyniós³ 2 wiaderka,czarownica na to:podnosi spódnice i mówi:czarna bierz go,
Polak rozpina rozporek i mówi: siwy bron sie!!!!!!!!!!!


Doda³: Szarik

2007-10-06 13:10:54

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

M±¿ siedzi na kiblu ¿ona pyta co robisz siedzê na kiblu ¿ona odp.kibel to nie raj nie wal konia tylko sraj

.........


Doda³: nie wal konia

2007-10-06 13:11:09

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Idzie diabe³ z koszyczkiem do Czech i prosi o podarunek.
Daj± mu czeskie pieni±dze.
Idzie do Rosi prosi o dar do koszyczka daj± mu wódkê. Przychodzi do Polski
i mówi chce dar do kosz...
a gdzie mój koszyczek.


Doda³: chomcio

2008-05-05 23:14:31

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

W poci±gu siedzi Polak i Murzyn. Polak przygl±da siê Murzynowi, bo nigdy wcze¶niej nie widzia³ Murzyna. Chcia³ siê dowiedzieæ, sk±d ten Murzyn jest i pyta:
- Bangladesz?
Murzyn nic. To Polak znów:
- Bangladesz?
Murzyn wsta³, otworzy³ okno, wyci±gn±³ rêkê i powiedzia³:
- Nie bangla.


Doda³: laska

2007-10-06 13:09:51

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Polak, Rusek i Niemiec wy³awiaj± z³ot± rybkê. Mówi one, ¿e spe³ni trzy ¿yczenia.
Rusek mówi:
Chcê, aby ka¿dy Rosjanin mia³ nowe BMW.
Niemiec mówi:
Chcê aby ka¿dy Niemiec mia³ dom.
Polak mówi:
Je¿eli ka¿dy Rusek ma BMW, a ka¿dy Niemiec dom to.... cappuccino poproszê


Doda³: Pawel

2007-10-06 13:10:45

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Polak, Rusek i Niemiec rozbili siê na bezludnej wyspie, nikt inny nie prze¿y³. Po jakim¶ czasie skoñczy³y siê im zapasy ¿ywno¶ci. Postanowili, ¿e bêd± losowaæ i na kogo wypadnie to utnie sobie jak±¶ czê¶æ cia³a i j± zjedz±. Pierwszy wypad Rusek, uci±³ sobie nogê, usma¿yli j± na ogniu i zjedli... starczy³o im na 2dni. Pó¼niej wylosowano Niemca, a temu szkoda by³o nogi, wiêc odci±³ sobie rêkê, co starczy³o tylko na dzieñ. Wreszcie przysz³a kolej na Polaka, ten ¶ci±ga spodnie, ¶ci±ga majtki, Rusek sk³ada rêce i...o...polska kie³basa... dziêki ci Panie.... a Polak:
- Nie nie nie kochani, po jogurciku i spaæ!!!


Doda³: vanWojtas

2007-12-28 14:36:51

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Polak, Niemiec i Rusek chc± i¶æ do piek³a. Nagle przed nimi staje diabe³ i mówi ,,Przynie¶cie jaki¶ samochód". Polak wyczu³ podstêp i przyniós³ ma³ego, zabawkowego MALUCHA. Niemiec podpatrzy³ co robi Polak i przyniós³ MERCEDESA, ale na baterie. Rusek jeszcze siê nie zdecydowa³ co przyniesie. Diabe³ kaza³ Polakowi i Niemcowi wsadziæ sobie to co przynie¶li do ty³ka. Polak nie mia³ problemu z wykonaniem zadania. A Niemiec p³acze i siê ¶mieje.
,,Czemu p³aczesz?"-pyta diabe³
Niemiec na to-,,Bo nie mogê sobie tego do ty³ka wsadziæ".
,,A czemu siê ¶miejesz?" pyta Diabe³. Bo rusek czo³giem jedzie!!!


Doda³: Ameba

2007-10-06 13:11:26

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Polak, rusek , niemiec i cinczyk mowia czego maja najwiecej. Chinczyk mowi u nas jest tyle ryzu ze zasypalby nim caly swiat. rusek mowi my mamy tak± wielka flage za zakrylaby caly swiat. Niemiec mowi my mamy taki wielki helm ze schowalby sie pod nim caly kosmos. Polak mysli, mysli az wreszcie mowi a u nas mieszka taki wielki orzel ze zezarlby caly ryz, wysralby sie do helmu i podtarl by sie flagom... D:D:D:

Doda³: gal anonim

2007-10-08 19:10:50

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Umiera Angielka. Na ³o¿u ¶mierci mówi do mê¿a:
- Och Johny, kocha³am ciê bardzo ale raz ciê zdradzi³am. Ten czarny Rolls-Royce
Którym tak lubisz je¼dziæ to w³a¶nie od niego.
Umiera Francuzka. Na ³o¿u ¶mierci mówi do mê¿a:
- Och Jean, kocha³am ciê bardzo, ale jeden raz ciê zdradzi³am. Ta willa na
Lazurowym Wybrze¿u któr± tak lubisz, to w³a¶nie od niego.
Umiera Rosjanka. Na ³o¿u ¶mierci mówi do mê¿a:
- Och Wania, kocha³am ciê bardzo, ale jeden raz ciê zdradzi³am. Pamiêtasz ta
skórzan± pilotkê która tak bardzo lubi³e¶ nosiæ? To on ci ja wtedy ukrad³.


Doda³: robert

2007-10-06 13:10:29

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Lec± Polak, Rusek i Niemiec samolotem. Niestety jeden silnik szlag trafia i kogo¶ trzeba wyrzuciæ. Polak jako pilot jest wykluczony. Rusek do Niemca:
- Wyskakuj.
Niemiec wyskakuje, Rusek ryczy, ¿e ¿artowa³ i z³apa³ go za przyrodzenie, niestety urwa³o siê. Rusek wbiega do kabiny pilota i ryczy:
- Polak! Niemiec spad³.
- A chuj z nim!
- Nie! Z nami!


Doda³: Karol

2007-12-03 23:34:13

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
1 2 3 ...15 [Losowe] >>>


 Reklama.....  ::


 Pouk³adaj Wed³ug::
OD Najlepszych
OD Najnowszych
Alfabetycznie [A --> Z]
Alfabetycznie [Z --> A]
Najwiêcej Ogl±dane

Sennik na tja.pl - Opisy gg - Tapety na pulpit - ¯yczenia na Nowy Rok

0.0087