|
|
|
1 2 3 ...15 [Losowe] >>>
|
|
|
|
Jad± sobie na motorach Polak, Niemiec i Rus. Zatrzyma³ ich diabe³ i mówi
-Przejed¼cie przez t± chmarê komarów to was puszczê.
jedzie Rusek na KTM
-ca³y poszczypany , dupa poszczypano...
Jedzie Niemiec na ¶cigaczu
-ca³y poszczypany, dupa poszczypano...
Jedzie Polak, je¼dzi tam 4 miesi±ce no i wróci³. Diabe³ mówi
-czemu nie jeste¶ poszczypany ??
-bo jecha³em na komarku!!:D
|
|
Doda³: Kriss 104 |
2008-03-25 20:04:52 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Polak, rusek , niemiec i cinczyk mowia czego maja najwiecej. Chinczyk mowi u nas jest tyle ryzu ze zasypalby nim caly swiat. rusek mowi my mamy tak± wielka flage za zakrylaby caly swiat. Niemiec mowi my mamy taki wielki helm ze schowalby sie pod nim caly kosmos. Polak mysli, mysli az wreszcie mowi a u nas mieszka taki wielki orzel ze zezarlby caly ryz, wysralby sie do helmu i podtarl by sie flagom... D:D:D:
|
|
Doda³: gal anonim |
2007-10-08 19:10:50 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Polak, Rusek i Niemiec s± w piekle i diabe³ mówi:
- Kto z was wytrzyma rok bez spania pójdzie do nieba.
Niemiec wytrzyma³ piêæ miesiêcy, Rusek pó³ roku, a Polak ca³y rok. Diabe³ siê pyta Polaka:
-Jak to zrobi³e¶?
A Polak na to:
- Co kropelka sklei, sklei ¿adna si³a nie rozklei!!!!!!
|
|
Doda³: Emily177 |
2008-05-15 21:51:30 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
id± przez pustynie polak, rusek i niemiec. Widz± babe która smaruje chleb gównem. idzie rusek i mówi:oj bieda baba na to:oj bieda bieda da³ jej 100 peso. Jako drugi idzie niemiec i mówi: oj bieda baba odpowiada: oj bieda bieda i daje jej 100 euro. Na koñcu idzie polak i mówi:oj bieda na to baba: oj bieda bieda polak odpowiada: no to po co tak gróbo smarujesz.
|
|
Doda³: madzia i pati |
2007-10-06 13:09:41 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
- Dlaczego Ruscy kradn± w Niemczech 2 Mercedesy?
- Bo wracaj± przez Polskê.
|
|
Doda³: LuKaS |
2008-01-05 22:52:13 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
- Czy s± gwo¼dzie?
- Nie ma.
- A narzêdzia ogrodnicze?
- Nie ma.
- A wiadra?
- Nie ma.
- A co jest?
- Nic nie ma.
- To dlaczego nie zamkniecie sklepu?
- Bo k³ódek te¿ nie ma.
|
|
Doda³: beata3008 |
2008-01-02 15:31:07 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Pewnego dnia przed obrazem przedstawiaj±cym Adama i Ewê spotkali siê Niemiec, Francuz, Anglik i Meksykanin. Po kilku chwilach podziwiania obrazu, Niemiec mówi:
- Spójrzcie na ich doskona³± budowê, atletyczne cia³o Adama i blond w³osy Ewy. Oni musieli byæ Niemcami.
Francuz protestuje:
- Ale¿ sk±d! Zwróæcie uwagê na erotyzm tej sytuacji, na ich nagie cia³a. On taki mêski, ona taka kobieca, z pewno¶ci± za chwilê obudzi siê w nich po¿±danie. To Francuzi.
Nie zgadza siê z nim Anglik:
- Panowie, czy widzicie szlachetno¶æ ich gestów, ich arystokratyczn±, dostojn± postawê? To niew±tpliwie Anglicy.
Po kilku chwilach milczenia odzywa siê Meksykanin:
- Nie maj± ubrañ, nie maj± butów, nie maj± dachu nad g³ow±. Do jedzenia maj± ledwie jedno jab³uszko, ale nie protestuj± i wydaje im siê, ¿e s± w raju. To Meksykanie.
|
|
Doda³: yoohi |
2007-10-06 13:09:39 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Chodzi sobie po ¶wiecie diabe³ek. Przyszed³ do USA i mówi:
- Jestem diabe³kiem z ma³ym kube³kiem, oddajcie mi zaraz wszystkie swoje pieni±dze!
Na to Amerykanie:
- Jasne, bierz, bierz, my mamy duuu¿o dolarów, damy ci!
Przychodzi diabe³ek do Rosji i mówi:
- Jestem diabe³kiem z ma³ym kube³kiem, oddajcie mi zaraz wszystkie wasze pieni±dze!
Ruscy na to:
- Aj, aj, my biedni, nie mamy pieniêdzy wcale, pomó¿ nam lepiej ich szukaæ...
Przychodzi diabe³ek do Polski i mówi:
- Jestem diabe³kiem z ma³ym... A gdzie jest mój ma³y kube³ek?!
|
|
Doda³: grzesiek |
2007-10-06 13:09:48 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Amerykanie skonstruowali aparat do ogl±dania marzeñ. Rozpoczêli próby. Najpierw pod³±czyli Francuza. Na ekranie pojawi³ siê piêkny dom, nagie dziewczyny na brzegu basenu i litry szampana. Potem pod³±czyli Niemca. Wysprz±tany dom, ¿ona w kuchni, Niemiec przed TV z piwem. Pod³±czyli Rosjanina. Patrz± - nic, czarny ekran. Reguluj± - nic! W koñcu wpadli na pomys³, ¿e Rosjanin lubi wypiæ. Przynie¶li wódki, nalali szklankê, wypi³, patrz± - nic! Nalali drug± - nic! Zrezygnowani machnêli rêka, zostawili mu resztê wódki i odeszli. Rosjanin dopi³ butelkê do dna i nagle, w dolnym rogu ekranu pojawi³ siê maleñki zielony punkcik. Ucieszyli siê i rzucili siê do powiêkszania. Powiêkszaj±, powiêkszaj±, powiêkszaj±, a¿ w koñcu z ekranu wy³oni³ siê maluteñki korniszonek...
|
|
Doda³: LuKaS |
2008-01-05 22:45:57 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Polak, Francuz i Niemiec id± do piek³a. Przed piek³em jest przepa¶æ. Diabe³ mówi do Francuza:
-Skacz!
-Nie skoczê!
-Gentelman by skoczy³.
Francuz skoczy³. Dibe³ mówi do Niemca:
-Skacz!
-Nie skoczê!
-Gentelman by skoczy³.
-Nie skoczê!
-To rozkaz!
Niemiec skoczy³. Diabe³ mówi do Polaka:
-Skacz!
-Nie skoczê!
-Gentelman by skoczy³.
-Nie skoczê!
-To rozkaz!
-Nie skoczê!
-A, to nie skacz!
Polak skoczy³.
|
|
Doda³: robert |
2007-10-06 13:09:43 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Polak, Niemiec i Rusek siedz± w piekle. Przychodzi do nich diabe³ i mówi, ¿e maj± szansê wydostania siê stamt±d, ale musz± wykonaæ trzy zadania:
1 - przej¶æ przez most pod ostrza³em,
2 - podaæ rêkê nied¼wiedziowi,
3 - przelecieæ Indiankê.
Jako pierwszy ruszy³ Niemiec, ale zanim zd±¿y³ doj¶æ do po³owy mostu, poleg³ od kul. Drugi ruszy³ Rosjanin, ale podobnie jak Niemiec nie dotar³ do koñca mostu. Wreszcie przysz³a kolej na Polaka. Ten ruszy³, przebieg³ most, wchodzi do klatki z nied¼wiedziem. Nagle unosz± siê tumany kurzu, s³ychaæ odg³osy bijatyki, ryk nied¼wiedzia i... Nagle zapada martwa cisza, wychodzi Polak i pyta diab³a:
- Stary powiedz mi jeszcze, gdzie jest ta Indianka której mam podaæ rêkê?
|
|
Doda³: Karol |
2007-12-03 23:20:53 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Na ksiê¿ycu l±duje pierwsza amerykañska, za³ogowa ekspedycja. Neil Amstrong wychodzi ze statku, a tu nagle zza kamienia wyskakuje trzech go¶ci: Chiñczyk, Rusek i Polak. - Jak to tak ? - Amerykanin ma g³upi± minê. Chiñczyk: - Nas jest du¿o, brat podsadzi³ brata i jestem. Rusek: - Nasza agentura spisa³a siê na medal, i byli¶my szybsi. - No a ty ? - pyta Amerykanin Polaka. - Daj mi spokój, z wesela wracam...
|
|
Doda³: laska |
2007-10-06 13:10:29 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Polak , Rus i Niemiec chcieli przej¶æ przez most lecz diabe³ powiedzia³, ¿e nie przepu¶ci ich. Mieli wykonaæ takie zadanie. Mieli przynie¶æ kwiata ,ale nie powiedzia³ co maj± z nim zrobiæ. Polak przyniós³ fio³ka diabe³ mówi : wsad¼ go sobie w dupê tylko nie mów im , ¿e jest takie zadanie . Przychodzi Rus z ró¿± diabe³ : wsad¼ se go w dupê. Wsadza przy tym jednocze¶nie p³acze i ¶mieje siê. Diabe³ pyta siê: czemu p³aczesz? - Bo ró¿a ma kolce i nie mogê wsadziæ. A dlaczego siê ¶miejesz? - Bo Niemiec idzie z kaktusem . Diabe³ kaza³ im przywie¼æ jakie¶ samochody . Polak przyjecha³ z maluchem . Diabe³ powiedzia³ , ¿e ma go rozbiæ na wiele ma³ych kawa³ków z pomoc± pie¶æ . Rozbi³ od razu przychodzi Rus. Przyjecha³ mercedesem rozbija, rozbija i przy tym ¶mieje siê i p³acze jednocze¶nie . Diabe³ siê pyta : dlaczego p³aczesz?- Bo mnie rêce bol±. A dlaczego siê ¶miejesz ?- Bo Niemiec jedzie czo³giem:D
|
|
Doda³: monia |
2007-10-06 13:10:55 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Czym siê ró¿ni polak od niemca?
Tym, ¿e niemiec jest wstanie spa¶æ z dywanu!!!:)
|
|
Doda³: Lisica |
2008-02-16 14:29:14 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Diabe³ ka¿e Niemcowi, Polakowi i Ruskowi przejechaæ autem przez gówno.
Jedzie Niemiec starem gulgulgul uton±³. Jedzie Rus mercedesem gulgulgul uton±³. Jedzie Polak maluchem przejecha³! Pytaj±: Jak ty to zrobi³e¶? - gówno w gównie nie tonie!:D
|
|
Doda³: Werus yorczek |
2007-10-29 19:14:52 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...15 [Losowe] >>> |
|
|
|
|