Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/krzysiek/domains/krzysiek.biz/public_html/baza_polacz.php on line 7
KAWAłY : O POLAKU... - ?MIESZNE ANIMACJE FLASH - ?MIESZNE FILMIKI - KABARETY

Kontakt | Reklama |

 



>> Rejestracja
>> Przypomnij Has³o

 
 ::Kategorie
Najlepsze filmiki
Åšmieszne Animacje
Kabarety
Åšmieszne Reklamy
Åšmieszne Filmiki
Teledyski
Seriale - Programy
Gry Online
Kawały
-> O Szkotach
-> W restauracji
-> O polityce
-> O policjantach
-> O pijakach
-> O my¶liwych
-> O ma³¿eñstwie
-> O Ma³yszu
-> O lekarzach
-> O zwierz±tkach
-> O wojsku
-> O szefie
-> O studentach
-> O te¶ciowej
-> O wariatach
-> O stra¿akach
-> O rolnikach
-> O W±chocku
-> O laskach
-> O komputerach
-> O Babie
-> O Bacy
-> O bajkach
-> O Polaku...
-> O jaskiniowcach
-> O Jasiu
-> O hrabim
-> O duchownych
-> O cyrku
-> O blondynkach
-> Inne
Telewizja na ¿ywo
Nowo¶ci




 ::Menu
 Kartka ¶wi±teczna
 Poranek z U¶miechem
 Powiadomienia
 Nie dzia³aj± filmiki ??
 Konto PRO
 Dodaj Animacje
 Reklama
 Kontakt




 ::Wyszukiwarka








1 2 3 ...15 [Losowe] >>>
G³osuj:

By³ sobie Polak Niemiec i Rusek za³o¿yli siê kto najd³u¿ej wytrzyma w klatce z skunksem pierwszy wchodzi do klatki Niemiec i od razu ucieka wchodzi Rusek tez od razu uciek³ wchodzi Polak siedzi siedzi siedzi Niemiec z Ruskiem siê zastanawia co on tak d³ugo w tej klatce siedzi przychodzi w koñcu Polak i Niemiec siê go pyta co¶ ty zrobi³ a Polak odpowiada wystarczy³o ¿e ¶ci±gn±³em skarpetki a skunks sam uciek³:)....

Doda³: Iwona

2008-01-20 16:14:53

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Id± przez pustynie polak , rus i niemiec id± i zauwa¿yli wielb³±da polak i niemiec wsiedli na garby wielb³±da a rus mówi a co ze mn± a polak zsiad³ z wielb³±da podniós³ wielb³±dowi ogon i mówi a ty rusek do kabiny

Doda³: CyberMen

2007-10-06 13:10:52

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Siedz± Polak, Amerykanin i Japoñczyk w saunie. 120 stopni. Gor±co jak cholera.
Nagle japoñczyk unosi d³oñ, przystawia kciuk do ucha, ma³y palec do ust i mówi
jak do telefonu:
- Sprzedaæ! Sprzedaæ wszystko !
Po chwili Amerykanin robi to samo. Polak siê pyta:
- Eee, panowie, co wy robicie ?
Japoñczyk odpowiada:
- S³uchaj stary: Ja mam firmê, handluje, prowadzê interesy, no i w³a¶nie
sprzeda³em pakiet akcji.
Polak:
- Ale jak?
Japoñczyk:
- S³uchaj - w kciuku mam s³uchawkê, w palcu mikrofon i korzystam z tego jak z
telefonu!
Amerykanin przytakuje. Polak:
- Aha....
Temperatura 130 stopni. Gor±co jak w piecu, panowie siê poc±.. marazm..
Nagle Japoñczyk ni stad ni zow±d krzyczy:
- Kupiæ! Kupiæ wszystko !
Amerykanin i Polak patrz± siê na niego jak na idiotê i pytaj± co jest.
Ten odpowiada:
- Panowie... mówi³em ju¿ ze mam firmê, no i w³a¶nie kupi³em pakiet akcji.
- Ale jak ?!?
Japoñczyk:
- W uchu mam s³uchawkê, w gardle mikrofon..
- Aaaaaacha..
Temperatura 140 stopni.. gor±co... panowie nie wytrzymuj±, ju¿ chc± wychodziæ,
wtem nagle Polak wstaje, kuca i nadyma siê jak do sraki i krzyczy:
- Uwaga panowie!!! Fax idzie !!!!


Doda³: maniak

2007-10-06 13:10:29

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Konduktor przy³apa³ Polaka jad±cego poci±giem na gapê. Poniewaz go¶æ nie chcia³ wysi±¶æ, ani te¿ zap³aciæ za bilet.
W koñcu ju¿ nie¼le wkurzony konduktor z³apa³ jego walizkê i wyrzucil przez okno.
-MORDERCO!!!-krzykn±³ Polak-
-Tam by³ mój syn!!!


Doda³: optyk

2007-10-06 13:09:53

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Zorganizowano zawody we wbijaniu gwo¼dzia w deskê za pomoc± g³owy. Do rywalizacji
stanê³o trzech zawodników: Polak, Rusek i Niemiec. Pierwszy zaczyna Niemiec:
Uderza raz.. dwa.. trzy.. - gwó¼d¼ wbity.
Drugi Polak:
... raz.. dwa... - wbity.
Ostatni podchodzi do deski zawodnik radziecki:
Raz... - wbity !
Nastêpuje og³oszenie wyników:
- Niemiec zajmuje drugie miejsce, Polak pierwsze, natomiast Rosjanin
zostaje zdyskwalifikowany za wbicie gwo¼dzia z³± strona.


Doda³: mloda88

2007-10-06 13:10:29

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Mr Smith na oceanie.
Mr Smith p³ynie przez ocean. Podp³ywa do niego rekin. Mr Smith wyjmuje nó¿. Na to oburzony
rekin:
- Mr Smith! Pan, Anglik, z no¿em do ryby??!
Mr Smith schowa³ nó¿. Pogrzebu nie bêdzie.


Doda³: miniu¶

2007-10-06 13:10:29

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Warszawiak, ¦l±zak i Kaszub pojechali na wczasy do Egiptu. Gdy p³ynêli ³ódk±, wy³owili z wody gliniany dzban z dziwn± pieczêci±. Po chwili z³amali tê pieczêæ i z dzbana wylecia³ D¿inn.
- Uwolnili¶cie mnie, spe³niê wasze trzy ¿yczenia. Po jednym na ka¿dego.
Kaszub:
- Ja tak kocham Kaszuby... Niech zawsze woda w jeziorach bêdzie czysta, ryb bêdzie pod dostatkiem, a tury¶ci niech bêd± porz±dni i bogaci.
D¿inn:
- Nudnawe ¿yczenie, ale jak chcesz. Zrobione.
Warszawiak:
- Wybuduj dooko³a Warszawy ogromny mur, ¿eby odgrodziæ moje miasto od reszty tego zacofanego kraju i ¿eby ¿adni wsiowi mi tu nie przyje¿d¿ali.
D¿inn:
- OK. Zrobione. Teraz ty - D¿inn zwraca siê do ¦l±zaka.
Sl±zak:
- Powiedz mi co¶ wiêcej o tym murze wokó³ Warszawy.
- No, otacza ca³e miasto, jest betonowy, wysoki na kilometr i szeroki na trzy kilometry u podstawy. Mysz siê nie prze¶lizgnie.
Sl±zak:
- Dobra. Nalej wody do pe³na.


Doda³: beata

2007-10-06 13:09:39

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Rozmowa dwóch Polaków przed sklepem monopolowym:
- Wezmê dwie.
- We¼ jedn±, tyle nie wypijemy...
- Wezmê dwie, damy radê.
- Nie damy, zobaczysz.
- Damy radê. Biorê dwie...
Wchodzi do sklepu:
- Poproszê skrzynkê wódki i dwie lemoniady.


Doda³: Tuñczyk

2008-01-27 19:21:48

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Diabe³ zwabi³ na skraj przepa¶ci Anglika, Francuza, Niemca
i Polaka. Podchodzi do Anglika i mówi:
- Skacz!
- Nie skoczê.
- Gentleman skoczy³by.
Anglik skoczy³. Diabe³ podchodzi do Francuza i mówi:
- Skacz!
- Nie skoczê.
- Gentleman skoczy³by.
- Nie skoczê.
- Ale teraz jest taka moda.
Francuz skoczy³. Diabe³ podchodzi do Niemca i mówi:
- Skacz!
- Nie skoczê.
- Gentleman skoczy³by.
- Nie skoczê.
- Ale teraz jest taka moda.
- Nie skoczê.
- To rozkaz!
Niemiec skoczy³. Diabe³ podchodzi do Polaka i mówi:
- Skacz!
- Nie skoczê.
- Gentleman skoczy³by.
- Nie skoczê.
- Ale teraz jest taka moda.
- Nie skoczê.
- To rozkaz!
- Nie skoczê.
- A to nie skacz!
Polak skoczy³.


Doda³: taxi2

2007-10-06 13:10:29

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Zorganizowano miêdzynarodowy konkurs na napisanie najlepszej ksi±¿ki o s³oniach.
- Japoñczycy napisali rozprawê naukow± "Wprowadzenie do nauki o s³oniach".
- Amerykanie napisali ksi±¿kê "Co przeciêtny Amerykanin powinien wiedzieæ o s³oniach".
- ¯ydzi napisali trzytomowe dzie³o "S³oñ a sprawa ¿ydowska".
- Rosjanie napisali 2 dzie³a: "Rosja - praojczyzna s³oni" i "Radziecki s³oñ - najwiêkszy
komunista na ¶wiecie".
- Kubañczycy napisali: "Kubañski s³oñ - m³odszy brat s³onia radzieckiego".


Doda³: koxiki

2007-10-06 13:10:29

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Niemiec, Czech i Polak maj± przejechaæ przez jaskinia z pszczo³ami. Jedzie Niemiec ca³y pogryziony. Jedzie Czech ca³y pogryziony. Jedzie Polak nie jest pogryziony. Pytaj± siê go jak ty¶ to zrobi³
-Jedna ¿ech zabi³ reszta posz³a na pogrzeb.


Doda³: Matka MaRTa

2008-05-05 22:25:06

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Diabe³ p³ynie ³ódk± z Niemcem Ruskiem i Polakiem ka¿dy z nich mia³ zabraæ kilka rzeczy ze sob±
kiedy p³ynêli diabe³ powiedzia³ ze je¿eli nie wyrzuc± 2 rzeczy których maja najwiêcej w ich kraju zaton± wiec Rusek wyrzuca ziemie i diamenty Niemiec wyrzuca z³oto i srebro a diabe³
pyta sie Polaka a ty co wyrzucisz? Polak bierze Niemca i Ruska za fraki i mówi tego to ja mam full w Polsce:)


Doda³: Kargul

2007-10-06 13:11:06

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Diabe³ ka¿e polakowi, rusowi i niemcowi przynie¶ co¶ w co mo¿na nalaæ wodê. Niemiec przynosi ³y¿kê, rusek szklankê a polak siê nie pokaza³. Diabe³ ka¿e im to sobie wsadziæ w dupê. Niemiec w³o¿y³ ³y¿kê bez bólu, ale rusek p³acze i ¶mieje siê jednocze¶nie.Niemiec siê pyta:
- dlaczego p³aczesz?
- bo ja mam szklankê w³o¿y³ sobie do dupy
- a dlaczego siê ¶miejesz?
-bo polak taszcze wannê.:D:D:D:D


Doda³: MIMI22

2008-05-15 21:49:48

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Idzie Polak po pustyni z papug± na ramieniu,
z przeciwka nadchodzi Beduin z wê¿em na szyi.
Beduin pyta polaka:
-Sk±d jeste¶?
Polak na to:
-Z Polski.
-A to wy tam w polsce du¿o wódki pijecie?
-No.
-To chod¼ do mnie, do namiotu, to dam ci siê czego¶ napiæ.
-Dobra.
Beduin nala³ Polakowi wódki, ten wypi³, a Beduin pyta:
-Chcesz drugiego?
Polak na to:
-Tak - wypi³ drugiego. Beduin znów pyta:
-Chcesz trzeciego?
No i w tym momencie odzywa siê papuga:
-I trzeciego, i czwartego, i pi±tego, i w ³eb dostaniesz, i Ci tego robaka ze¿remy.


Doda³: tomek

2007-10-06 13:09:47

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Polak, Niemiec i Rusek siedz± w piekle. Przychodzi do nich diabe³ i mówi, ¿e maj± szansê wydostania siê stamt±d, ale musz± wykonaæ trzy zadania:
1 - przej¶æ przez most pod ostrza³em,
2 - podaæ rêkê nied¼wiedziowi,
3 - przelecieæ Indiankê.
Jako pierwszy ruszy³ Niemiec, ale zanim zd±¿y³ doj¶æ do po³owy mostu, poleg³ od kul. Drugi ruszy³ Rosjanin, ale podobnie jak Niemiec nie dotar³ do koñca mostu. Wreszcie przysz³a kolej na Polaka. Ten ruszy³, przebieg³ most, wchodzi do klatki z nied¼wiedziem. Nagle unosz± siê tumany kurzu, s³ychaæ odg³osy bijatyki, ryk nied¼wiedzia i... Nagle zapada martwa cisza, wychodzi Polak i pyta diab³a:
- Stary powiedz mi jeszcze, gdzie jest ta Indianka której mam podaæ rêkê?


Doda³: Karol

2007-12-03 23:20:53

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
1 2 3 ...15 [Losowe] >>>


 Reklama.....  ::


 Pouk³adaj Wed³ug::
OD Najlepszych
OD Najnowszych
Alfabetycznie [A --> Z]
Alfabetycznie [Z --> A]
Najwiêcej Ogl±dane

Sennik na tja.pl - Opisy gg - Tapety na pulpit - ¯yczenia na Nowy Rok

0.008