Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/krzysiek/domains/krzysiek.biz/public_html/baza_polacz.php on line 7
KAWAłY : O POLAKU... - ?MIESZNE ANIMACJE FLASH - ?MIESZNE FILMIKI - KABARETY

Kontakt | Reklama |

 



>> Rejestracja
>> Przypomnij Has³o

 
 ::Kategorie
Najlepsze filmiki
Åšmieszne Animacje
Kabarety
Åšmieszne Reklamy
Åšmieszne Filmiki
Teledyski
Seriale - Programy
Gry Online
Kawały
-> O Szkotach
-> W restauracji
-> O polityce
-> O policjantach
-> O pijakach
-> O my¶liwych
-> O ma³¿eñstwie
-> O Ma³yszu
-> O lekarzach
-> O zwierz±tkach
-> O wojsku
-> O szefie
-> O studentach
-> O te¶ciowej
-> O wariatach
-> O stra¿akach
-> O rolnikach
-> O W±chocku
-> O laskach
-> O komputerach
-> O Babie
-> O Bacy
-> O bajkach
-> O Polaku...
-> O jaskiniowcach
-> O Jasiu
-> O hrabim
-> O duchownych
-> O cyrku
-> O blondynkach
-> Inne
Telewizja na ¿ywo
Nowo¶ci




 ::Menu
 Kartka ¶wi±teczna
 Poranek z U¶miechem
 Powiadomienia
 Nie dzia³aj± filmiki ??
 Konto PRO
 Dodaj Animacje
 Reklama
 Kontakt




 ::Wyszukiwarka








1 2 3 ...15 [Losowe] >>>
G³osuj:

Idzie polak do lasu a z krzaków wychodzi skunks nagle skunks piern±³ Polak nie uciek³ skunks znowu piern±³, ale Polak nie uciek³, ale jak polak piern±³ to skunks uciek³!!!!!!!!!!!

Doda³: wiktoria

2008-03-25 19:45:10

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Polski milioner pojechal do innego milionera we Francji.
Tamten pokazuje polakowi swój dobytek:
- Mam dwa baseny kryte i cztery odkryte, siedem samochodów, wielki dom i czterysta hektarów ziemi.
Polak zdumiony bogactwem kolegi pyta go:
- A jak siê tego dorobi³e¶?
Francuz prowadzi go na balkon i mówi:
- Widzisz tê autostradê? Dosta³em na jej wybudowanie dziesiêæ milionów. Wyda³em 3 miliony, a resztê sobie zostawi³em.
Po kilku latach Francuz przyje¿d¿a do Polski
i kolega pokazuje mu czego siê dorobi³.
- Mam dziesiêæ basenów, trzyna¶cie samochodów, ogromny dom i sze¶æset hektarów ziemi.
Francuz spyta³ Polaka:
- Jak siê tego dorobi³e¶?
Ten prowadzi go do okna i pyta:
- Widzisz tê autostradê?
- Nie.
- W³a¶nie!


Doda³: tytus

2007-10-06 13:09:48

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

W poci±gu jedzie Niemiec, Rusek i Polak. K³óc± sie, który z pañstw najlepiej kradnie.
1. Niemiec wsta³ i mówi do Ruska:
- Tyyy Rusek wstañ, zga¶ ¶wiat³o i szybko je zapal.
Rusek:
- no dobra.
Zgasi³ i szybko zapali³ ¶wiat³o. Patrzy i nie ma sznurówek. Rusek mówi do Niemca:
- aaa tam wy nie umiecie kra¶æ.
2. Rusek mówi do Polaka:
- Tyyyy Polak, zga¶ i zapal szybko ¶wiat³o.
Polak na to:
- no dobra.
Zgasi³ i szybko zapali³. Patrzy i nie ma krawatu.
Polak na to:
- aaa tam wy nie umiecie kra¶æ.
3. Polak mówi do Niemca:
- zga¶ i zapal szybko ¶wiat³o.
Niemiec zgasi³ i zapali³ ¶wiat³o. Patrzy wszystko ma na sobie. I zaczynaj± siê ¶miaæ z Polaka, ¿e w Polsce nie potrafi± kra¶æ.
Zaraz wpada konduktor i mówi:
- Panowie!! Panowie!! Ewakuacja, kto¶ nam tory podpierdoli³ ;D


Doda³: GiBoNOSW

2007-11-13 13:53:38

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Polak, Rusek, Niemiec i Chiñczyk lec± balonem. Jest przeci±¿enie i wspólnie decyduj±, ¿e wyrzuc± to czego jest w ich kraju du¿o. Chiñczyk wyrzuca ry¿: "U nas tego du¿o", Niemiec wyrzuca che³my: "U nas tego du¿o", Rusek wyrzuca pistolety maszynowe: "U nas tego du¿o", a Polak wyrzuca Ruska: "U nas tego du¿o".

Doda³: maniak

2007-10-06 13:09:42

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Chodzi sobie po ¶wiecie diabe³ek. Przyszed³ do USA i mówi:
- Jestem diabe³kiem z ma³ym kube³kiem, oddajcie mi zaraz wszystkie swoje pieni±dze!
Na to Amerykanie:
- Jasne, bierz, bierz, my mamy duuu¿o dolarów, damy ci!
Przychodzi diabe³ek do Rosji i mówi:
- Jestem diabe³kiem z ma³ym kube³kiem, oddajcie mi zaraz wszystkie wasze pieni±dze!
Ruscy na to:
- Aj, aj, my biedni, nie mamy pieniêdzy wcale, pomó¿ nam lepiej ich szukaæ...
Przychodzi diabe³ek do Polski i mówi:
- Jestem diabe³kiem z ma³ym... A gdzie jest mój ma³y kube³ek?!


Doda³: grzesiek

2007-10-06 13:09:48

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Polak Niemiec i Rusek szli przez pustynie a¿ nagle spotka³ ich diabe³.
Diabe³ powiedzia³ ¿e ka¿dy z niech mo¿e co¶ wzi±æ na plecy a potem musz± dostaæ 10 biczy i nie mog± nawet mrugn±æ, dopiero wtedy bêd± mogli pój¶æ dalej.
Najpierw Niemiec co chcesz na plecy ?
Oliwê dosta³ oliwê i 10 biczy i nie mrugn±³.
Teraz Rusek co chcesz na plecy?
Nic dosta³ 10 biczy i nie mrugn±³.
Teraz polak co chcesz na plecy. Ruska.


Doda³: Remix1

2007-10-06 13:11:31

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Siedz± Amerykanin, Polak, Chiñczyk, i Niemiec przy wódce. Amerykanin mówi, ¿e maj± tak± wielk± flagê ¿e zakry³aby ziemiê. Chiñczyk mówi, ¿e maj± tyle ry¿u ¿e zakry³by ca³± kulê ziemsk±. Niemiec mówi, ¿e maj± taki he³m, ¿e da³oby siê w³o¿yæ w niego ziemiê. Polak mówi, ¿e maj± takiego or³a, który by zjad³ ten ca³y ry¿, nasr...³ do he³mu, a t± flag± wytar³ sobie d...pê.

Doda³: bielun

2007-10-06 13:09:47

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Polak we Francuskiej restauracji. Nie zna jêzyka, jednak usi³uje co¶ zamówiæ:
- La Spagetti proszê i La piwoo.
Okazuje siê, ¿e kelner nie ma wiêkszych problemów. Zadowolony Polak dodaje:
- La jeszcze jedno piwo.
Znowu otrzymuje to co zamówi³. Prosz±c o rachunek mówi wiêc do kelnera:
- La kelner widzi jak ja La dobrze po La Francusku La mówiê?
- Jakbym nie by³ Polakiem, to by¶ La gówno zjad³!


Doda³: LuKaS

2008-01-05 22:21:44

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Polak, Rusek i Niemiec zak³adaj± siê, która te¶ciowa jest grubsza.
Rusek mówi:
- Moja te¶ciowa to siê w 80cm drzwi nie mie¶ci.
Niemiec mówi:
- Moja te¶ciowa na 90cm materacu siê nie mie¶ci.
Polak mówi:
- No ch³opaki, a moja te¶ciowa to jak zaniesie majtki do pralni to mówi±, ¿e spadochronów nie przyjmuj±.


Doda³: hyzio

2007-10-30 12:21:13

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Pewnego razy Polak Niemiec Chiñczyk i Rus lecieli samolotem. Gdy przelatywali przez Chiny chiñczyk powiedzia³:
-ja mam tyle ry¿u ¿e by wystarczy³o na 3 kraje!
Gdy przelatywali przez Rosjê Rusek powiedzia³:
-A ja mam tyle he³mów ¿e by wystarczy³o na 4 kraje!
Gdy przelatywali przez Niemcami Niemiec powiedzia³:
-A ja mam tak± flagê ¿e by zakry³a 4 kraje i jeszcze by zosta³o.
A,gdy przelatywali przez Polskê Polak zastanawia³ siê co powiedzieæ...
Wreszcie wiedzia³ co powiedzieæ:
-A my mamy takiego orze³ka co by z¿ar³ wam ca³y ry¿ nasra³ do he³mów i dupê wytar³ o flagê!


Doda³: LLunia

2008-05-05 21:09:39

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Czarownica mówi do Polaka,Niemca i Ruska:
kto przyniesie najwiêcej z³ota,pójdzie do nieba.
Niemiec przyniós³ pól wiaderka i sie cieszy,a czarownica na to:spódnica do góry,czarna bierz go;uciek³.
Rusek przyniós³ wiaderko,sytuacja sie powtarza;uciek³.
Polak przyniós³ 2 wiaderka,czarownica na to:podnosi spódnice i mówi:czarna bierz go,
Polak rozpina rozporek i mówi: siwy bron sie!!!!!!!!!!!


Doda³: Szarik

2007-10-06 13:10:54

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

W poci±gu siedz±: Polak, Czech, zakonnica i modelka. Poci±g wje¿d¿a do tunelu, jest ciemno i s³ychaæ trzask. Po wyje¼dzie z tunelu Czech trzyma sie za szczêkê. Zakonnica my¶li... by³o ciemno z³apa³ modelkê za kolano no i ta mu przywali³a. Modelka my¶li....by³o ciemno chcia³ mnie z³apaæ za kolano z³apa³ zakonnice no i ta mu przywali³a. Czech my¶li... Polak z³apa³ modelkê za kolano a ta przez pomy³kê mi przywali³a. Polak.....zaraz kolejny tunel wiêc znowu bêdê móg³ przyj...æ Czechowi!!

Doda³: xxa

2007-09-25 14:56:37

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Idzie Polak Rysek i Niemiec a za nimi Unia Europejska

Doda³: Ju¶ka

2007-10-11 20:40:01

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Idzie gazda z workiem na plecach, ca³y zakrwawiony na twarzy. Spotyka go drugi gazda.
- Kto ciê tak urz±dzi³?!
- Te¶ciowa.
- Ooo! Ja, jakbym mia³ taka te¶ciow±, to bym ja ciupag± zar±ba³!
- A ty my¶lisz, ¿e co ja niose w worku?


Doda³: LuKaS

2008-01-05 22:24:54

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Anglik idzie sobie ulic±, spotyka Polaka i mówi do niego:
-Hy! My name is Brian!-cze¶æ!Moje imie to Brajan!Na to Polak:
-Won!
-What?-co?Won to po Angielsku wygraæ, Anglik pomy¶la³ sobie ¿e Polak co¶ wygra³.
-Spadaj!-odpowiedzia³ mu.Anglik mówi do przechodz±cej brytyjki:
-Look! Hes person won spadaj!-popatrz! Ten cz³owiek wygra³ spadaj!


Doda³: greenee

2007-10-06 13:10:47

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
1 2 3 ...15 [Losowe] >>>


 Reklama.....  ::


 Pouk³adaj Wed³ug::
OD Najlepszych
OD Najnowszych
Alfabetycznie [A --> Z]
Alfabetycznie [Z --> A]
Najwiêcej Ogl±dane

Sennik na tja.pl - Opisy gg - Tapety na pulpit - ¯yczenia na Nowy Rok

0.0092