|
|
|
1 2 3 ...15 [Losowe] >>>
|
|
|
|
Warszawiak, ¦l±zak i Kaszub pojechali na wczasy do Egiptu. Gdy p³ynêli ³ódk±, wy³owili z wody gliniany dzban z dziwn± pieczêci±. Po chwili z³amali tê pieczêæ i z dzbana wylecia³ D¿inn.
- Uwolnili¶cie mnie, spe³niê wasze trzy ¿yczenia. Po jednym na ka¿dego.
Kaszub:
- Ja tak kocham Kaszuby... Niech zawsze woda w jeziorach bêdzie czysta, ryb bêdzie pod dostatkiem, a tury¶ci niech bêd± porz±dni i bogaci.
D¿inn:
- Nudnawe ¿yczenie, ale jak chcesz. Zrobione.
Warszawiak:
- Wybuduj dooko³a Warszawy ogromny mur, ¿eby odgrodziæ moje miasto od reszty tego zacofanego kraju i ¿eby ¿adni wsiowi mi tu nie przyje¿d¿ali.
D¿inn:
- OK. Zrobione. Teraz ty - D¿inn zwraca siê do ¦l±zaka.
Sl±zak:
- Powiedz mi co¶ wiêcej o tym murze wokó³ Warszawy.
- No, otacza ca³e miasto, jest betonowy, wysoki na kilometr i szeroki na trzy kilometry u podstawy. Mysz siê nie prze¶lizgnie.
Sl±zak:
- Dobra. Nalej wody do pe³na.
|
|
Doda³: beata |
2007-10-06 13:09:39 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Irlandczyk wêdruje przez pustyniê, nagle patrzy a z piasku wystaje lampa. Pociera...BUM! przed nim pojawia siê D¿inn:
- Za to ¿e mnie uwolni³e¶, spe³niê Twoje 3 ¿yczenia!
- Hmm, daj mi butelkê, w której nigdy nie zabraknie Guinessa!
BUFF! I przed Irlandczykiem pojawia siê butelka piwa. Wypija i ze zdumieniem patrzy jak ta natychmiast siê nape³nia.
- Mój Bo¿e, to niesamowite! Daj mi zaraz jeszcze takie dwie!
|
|
Doda³: LuKaS |
2008-01-05 22:21:12 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
DIABE£ Z£APA£ POLSKA NIEMCA I RUSKA I MÓWI
-KTO WYPIJE NAJWIÊCEJ WODY DOSTANIE 1000000 MILIONÓW.
RUSEK WYPI£ BUTELKÊ WÓDY I RZYGN¡£,NIEMIEC WYIPI£ WIADRO WODY I RZYGN¡£.
NIEMIEC MÓWI DO RUSKA
-CZEMU P£ACZESZ
-BO RZYGA£EM,A CZEMU SIÊ ¦MIEJESZ
-BO POLAK JEDZIE Z CYSTERN¡
|
|
Doda³: ¦NIETA |
2007-10-06 13:10:53 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Lec± Polak, Rusek i Niemiec samolotem. Niestety jeden silnik szlag trafia i kogo¶ trzeba wyrzuciæ. Polak jako pilot jest wykluczony. Rusek do Niemca:
- Wyskakuj.
Niemiec wyskakuje, Rusek ryczy, ¿e ¿artowa³ i z³apa³ go za przyrodzenie, niestety urwa³o siê. Rusek wbiega do kabiny pilota i ryczy:
- Polak! Niemiec spad³.
- A chuj z nim!
- Nie! Z nami!
|
|
Doda³: Karol |
2007-12-03 23:34:13 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Jest Rusek, Polak i Niemiec i diabe³. Za³o¿yli sie z diab³em kto wejdzie do jaskini gdzie straszy muæka... wchodzi Rusek muæka bierz go uciek³....wchodzi Niemiec muæka bierz go tez uciek³......wchodzi Polak muæka bierz go Polak rozpina rozporek REXIO nie daj siê...
|
|
Doda³: KaKa111 |
2008-03-09 15:21:10 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Farmer z Teksasu spotka³ farmera z Galilei i pyta go: - Ile masz ziemi? - Dwa ary przed domem i cztery za domem. A ty? Amerykanin odpowiada: - Jak wcze¶nie zjem ¶niadanie, wsi±dê do samochodu i jadê do to zachodu s³oñca to nie dojadê do koñca mojej ziemi. ¯yd odpowiada: - Rozumiem ciê. Tez kiedy¶ mia³em taki samochód.
|
|
Doda³: maniak |
2007-10-06 13:10:29 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Polak, Rusek i Niemiec chc± przej¶æ przez granice. Zatrzymuje ich diabe³:
przejdziecie jak roz¶mieszycie mojego konia.
Pierwszy Rusek podchodzi mówi co¶ do konia a ten patrzy na niego jak na debila. Niemiec to samo. Podchodzi Polak i mówi co¶ koniowi, a ten nagle wybucha gwa³townym ¶miechem.
Przeszli. Za tydzieñ wracaj± z powrotem. Diabe³ mówi, ¿e przejd± tylko wtedy kiedy sprawi± ¿eby koñ zap³aka³, bo jeszcze sie brechta po Polaku. Podchodzi Rusek, gada, koñ a¿ siê na plecy wyjeba³ i siê ¶mieje. Niemiec to samo. Polak podchodzi i mówi mu co¶, a koñ p³acze. Przeszli. Id± a Rusek i Niemiec pytaj± co takiego zrobi³, ¿e koñ zacz±³ siê ¶miaæ, potem ryczeæ??
Polak mówi: powiedzia³em, ¿e mam wiêksz± pa³ê ni¿ on. A potem mu pokaza³em:)
|
|
Doda³: Dawid |
2007-10-06 13:11:30 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Czarownica mówi do Polaka,Niemca i Ruska:
kto przyniesie najwiêcej z³ota,pójdzie do nieba.
Niemiec przyniós³ pól wiaderka i sie cieszy,a czarownica na to:spódnica do góry,czarna bierz go;uciek³.
Rusek przyniós³ wiaderko,sytuacja sie powtarza;uciek³.
Polak przyniós³ 2 wiaderka,czarownica na to:podnosi spódnice i mówi:czarna bierz go,
Polak rozpina rozporek i mówi: siwy bron sie!!!!!!!!!!!
|
|
Doda³: Szarik |
2007-10-06 13:10:54 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Rzecz dzieje siê w Egipcie. Pewien Beduin ma wielki problem ze swoim nowo nabytym wielb³±dem, który nigdzie nie chce i¶æ. Z trudem zaci±ga go do warsztatu samochodowego w jakiej¶ mie¶cinie i poczyna b³agaæ mechanika:
- Panie, zrób co¶, ¿eby to bydlê zechcia³o mnie s³uchaæ i chodziæ tam, gdzie chcê!
- Wprowad¼ go pan na kana³ - radzi mechanik. Gdy oboje zaci±gnêli wielb³±da, mechanik wzi±³ wielki m³ot i przy³o¿y³ mu z ca³ej si³y w genitalia. Wielb³±d zapiszcza³ z bólu i pobieg³ przed siebie w sin± dal. Beduin zaczyna p³akaæ i krzyczy:
- Jak ja go teraz dogoniê?!
- Stawaj pan na kana³...
|
|
Doda³: LuKaS |
2008-01-05 22:27:23 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
spotykaj± siê polak rusek i niemiec poniewa¿ mieli przej¶æ przez tunel w którym straszy.
mieli do wyboru broñ. Niemiec wybra³ pistolet rusek kij a polak latarkê.pierwszy poszed³ Niemiec i s³yszy g³os:
-mam ciê, zjem ciê
po czym rzuca pistolet i ucieka.drugi poszed³ rusek i s³yszy g³os:
-mam ciê, zjem ciê
po czym wyrzuca kij i ucieka.nastêpny poszed³ polak s³yszy g³os:
-mam ciê, zjem ciê
zapala latarkê patrzy a tam facet siedzi obiera banana i mówi ,,mam ciê, zjem ciê"
|
|
Doda³: debe¶ciara |
2007-10-06 13:10:53 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Pewien Rusek z³owi³ w rzece z³ot± rybkê. - Pu¶æ mnie, a spe³niê twoje jedno ¿yczenie. - No, nie wiem.. £adn± ¿onê mam, pieni±dze mam... nic mi nie potrzeba. Chyba ze... Ju¿ wiem! Chce zostaæ bohaterem Zwi±zku Radzieckiego. W jednej chwili pojawiaj± siê wokó³ czo³gi, w rêkach ruska dwa ka³asze, a pó³ metra przed nim pojawia siê g±sienica Tygrysa. Rusek widzi, ze to ¶mieræ zagl±da mu w oczy i krzyczy: - Q*.*a, posmiertno priznajut!!!
|
|
Doda³: miku¶ |
2007-10-06 13:10:29 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
W pewnym mie¶cie zorganizowano zawody w piciu napoju narodowego. (Teraz mówi komentator na tych zawodach.) - Proszê pañstwa na scenê wychodzi zawodnik francuski, bêdzie pil napój narodowy Francji tj. wino butelkami. I pierwsza, druga, ..., pi±ta i z³ama³ siê, z³ama³ siê zawodnik francuski. - Ale na scenê wchodzi zawodnik polski, bêdzie pil napój narodowy Polski tj. ¿ytni± butelkami, no i pierwsza, druga, ..., dziesi±ta i z³ama³ siê, z³ama³ siê zawodnik polski. - Ale na scenê wychodzi g³ówny faworyt zawodnik rosyjski, bêdzie pil napój narodowy Rosji tj. bimber czerpakiem prosto z wiadra. No i pierwszy czerpak, drugi, ..., piêtnasty i z³ama³ siê, z³ama³ siê czerpak zawodnik rosyjski bêdzie pil bimber prosto z wiadra.
|
|
Doda³: tres |
2007-10-06 13:10:30 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Polski milioner pojechal do innego milionera we Francji.
Tamten pokazuje polakowi swój dobytek:
- Mam dwa baseny kryte i cztery odkryte, siedem samochodów, wielki dom i czterysta hektarów ziemi.
Polak zdumiony bogactwem kolegi pyta go:
- A jak siê tego dorobi³e¶?
Francuz prowadzi go na balkon i mówi:
- Widzisz tê autostradê? Dosta³em na jej wybudowanie dziesiêæ milionów. Wyda³em 3 miliony, a resztê sobie zostawi³em.
Po kilku latach Francuz przyje¿d¿a do Polski
i kolega pokazuje mu czego siê dorobi³.
- Mam dziesiêæ basenów, trzyna¶cie samochodów, ogromny dom i sze¶æset hektarów ziemi.
Francuz spyta³ Polaka:
- Jak siê tego dorobi³e¶?
Ten prowadzi go do okna i pyta:
- Widzisz tê autostradê?
- Nie.
- W³a¶nie!
|
|
Doda³: tytus |
2007-10-06 13:09:48 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Siedzi Niemiec Chinczyk Rusek i Polak...Po chwili wstaje Niemiec i mówi:Panowie u nas jest tyle he³mów,¿e by ca³± Polskê zakry³o.
Wstaje Chinczyk i mówi:Panowie u nas jest tyle ry¿u,¿e by ca³± Polskê zakry³o.Wstaje Rusek i mówi:Panowie u nas jest tyle sztandarów,¿e by ca³a Polskê zakry³o.A Polak sie ¶mieje.Wstaje Polak i mówi:Panowie a u nas jest taki orze³,¿e ry¿ zje,w he³my narobi a sztandarami sobie d... podetrze:D
|
|
Doda³: Martuska |
2007-10-06 13:11:06 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Polak, Rusek, Niemiec p³ynêli statkiem. Niemiec wyrzuci³ euro i powiedzia³: - u nas tego pe³no.
Rusek wyrzuci³ pensa i powiedzia³:
- u nas tego pe³no
Czas na polaka, polak wyrzuci³ ruska i powiedzia³:
- u nas tego pe³no
|
|
Doda³: szymindj |
2007-12-21 15:30:05 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...15 [Losowe] >>> |
|
|
|
|