Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/krzysiek/domains/krzysiek.biz/public_html/baza_polacz.php on line 7
KAWAłY : O POLAKU... - ?MIESZNE ANIMACJE FLASH - ?MIESZNE FILMIKI - KABARETY

Kontakt | Reklama |

 



>> Rejestracja
>> Przypomnij Has³o

 
 ::Kategorie
Najlepsze filmiki
Åšmieszne Animacje
Kabarety
Åšmieszne Reklamy
Åšmieszne Filmiki
Teledyski
Seriale - Programy
Gry Online
Kawały
-> O Szkotach
-> W restauracji
-> O polityce
-> O policjantach
-> O pijakach
-> O my¶liwych
-> O ma³¿eñstwie
-> O Ma³yszu
-> O lekarzach
-> O zwierz±tkach
-> O wojsku
-> O szefie
-> O studentach
-> O te¶ciowej
-> O wariatach
-> O stra¿akach
-> O rolnikach
-> O W±chocku
-> O laskach
-> O komputerach
-> O Babie
-> O Bacy
-> O bajkach
-> O Polaku...
-> O jaskiniowcach
-> O Jasiu
-> O hrabim
-> O duchownych
-> O cyrku
-> O blondynkach
-> Inne
Telewizja na ¿ywo
Nowo¶ci




 ::Menu
 Kartka ¶wi±teczna
 Poranek z U¶miechem
 Powiadomienia
 Nie dzia³aj± filmiki ??
 Konto PRO
 Dodaj Animacje
 Reklama
 Kontakt




 ::Wyszukiwarka








1 2 3 ...15 [Losowe] >>>
G³osuj:

Diabe³ porwa³ Ruska, Niemca i Polka.
- Ten który poda najwiêksz± liczbe o której jescze nie s³ysza³em, bêdziê ¿ywy.
Niemiec my¶li, my¶li..
- Sto tysiêcy bilionów!
- Eeee tam.
Niemiec stracony. Pora na Ruska.
- Osiemdziesi±t piêæ milionowych miliarda!
- Eeee tam - mówi Diabe³ i wysy³a Ruska do piek³a.
- Polak, Twoja liczba!
- W chuj!
Diabe³ zaskoczony, pyta sie Polaka a ile to jest to "w chuj"
-Diabe³, widzisz to drzewo tam daleko?
- Widze...
- To tam i jeszcze w pizdu!


Doda³: Marta

2007-10-15 21:25:06

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

¦niadanie. Trzech kolesi w pracy je kanapki..
Anglik:
- K... znowu z szynka, nienawidzê kanapek z szynka. Jak jutro
dostane z szynka to wyskoczê przez okno.
Szkot:
- Ja mam znowu z serem, jak jutro dostane z serem to tez skoczê przez okno...
Hiszpan:
- O ku... znowu z d¿emem. Jak jutro dostane z d¿emem to wyskoczê z okna!
Na drugi dzieñ wszyscy dostali z tym samym co poprzednio i wyskoczyli przez okno,
pozabijali siê...
Na wspólnym pogrzebie...
¯ona Anglika:
- Byli¶my takim wspania³ym ma³¿eñstwem. Dlaczego nie powiedzia³, ze nie chce
kanapek z szynka?
¯ona Szkota:
- U mnie to samo, móg³ powiedzieæ choæby s³ówko...
¯ona Hiszpana:
- Ja to nic nie rozumiem. Przecie¿ on sam sobie robi³ kanapki do pracy...


Doda³: alan

2007-10-06 13:10:29

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

- Co mówi W³och, Japoñczyk i Polak, gdy znajda siê w Pary¿u pod wie¿±
Eifla?
- W³och: "Bellissima! Ale my za to mamy krzywa wie¿ê w Pizie!"
- Japoñczyk: "My zrobiliby¶my sto razy wiêksz± i do tego z plastiku!"
- Polak: "O, q*.*wa! Ale wysoka!"


Doda³: alan

2007-10-06 13:10:29

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Pewnego razu kibole wracaj± poci±giem i podchodzi konduktor:
-Bileciki.
Na to kibole:
-Spie... chu...!
Konduktor wiêc grzecznie poszed³ dalej sprawdzaæ bileciki, podchodzi do staruszka:
-Bileciki!
-Nie s³ysza³e¶ kole¶, co mówili koledzy?! - odpowiada staruszek.


Doda³: maniak

2007-10-06 13:09:42

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Polak, Rusek i Niemiec przyjechali do Czeczeni i widz± ¿ebraka pod ko¶cio³em który smaruje se kanapkê gównem.
Podchodzi do niego rusek i pyta.
-Co bieda?
¯ebrak
-no.
Rusek da³ mu tam parê koron
Podchodzi Niemiec.
-Co bieda?
-no.
Da³ mu tam parê euro
¯ebrak ucieszony z tego ¿e teraz polak mu co¶ da.
Polak pyta.
-Co bieda?
-no.
-to na chuj tak grubo smarujesz.
;p


Doda³: Natusia

2008-05-18 15:08:22

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Anglik w polskim motelu dzwoni do recepcji i mówi:
-Two tee to room two two (dwie cherbaty do pokoju 22)
Na to recepcjonistka:
-Taram, taram, taram...


Doda³: tres

2007-10-06 13:09:47

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Jest Polak Rusek i Niemiec szukali hotelu ¿eby przenocowaæ znale¼li hotel w którym sa robaki.
Wchodzi rusek idzie spaæ a w jego ³ó¿ku by³y paj±ki uciek³.
wchodzi niemiec idzie spaæ a w jego ³ó¿ku by³y mrówki.
Wchodzi polak.niemiec i rusek czekaj± na niego a¿ do rana.
Polak wychodzi nie pogryziony a niemiec i rusek sie pytaj± jak prze¿y³e¶ w tym pokoju z szerszeniami.
polak na to:zabi³em jedn± a reszta posz³a na pogrzeb


Doda³: Polak

2007-10-06 13:10:55

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Leci Polak, Rusek i Niemiec samolotem. Z³apa³ ich diabe³ i mówi:
- Wypuszczê was tylko wtedy, je¿eli dobrze odpowiecie na zadane przeze mnie pytanie. Polak, Rusek i Niemiec zgodzili siê.
Diabe³ pyta Ruska:
- Jeste¶my nad Rosj±?
Rusek mówi:
- Tak!
Diabe³ odpowiada:
- ¬le idziesz do piek³a!
Teraz pyta siê Niemca:
- Czy jeste¶my nad Niemcami?
Niemiec odpowiada:
- Tak!
Diabe³ mu na to:
- ¬le, idziesz do piek³a!
Zosta³ Polak, diabe³ zada³ mu pytanie:
- Jeste¶my nad Polsk±?
Polak spojrza³ na zegarek, wystawi³ rêke na której mia³ zegarek za okno, po chwili patrzy znowu na zegarek ale ju¿ go nie ma. Pewny siebie odpowiada:
- Tak, jeste¶my nad Polsk±!


Doda³: karol

2007-12-04 00:42:11

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Jest niemiec polak i francuz.. Pojechali do Rosji patrz± siedzi rusek i je kanapkê z gównem.. podchodzi do niego niemiec i mówi: Bida ? a on : no bida i niemiec da³ mu 100 euro nastêpny podchodzi francuz i pyta: bida? a on : no bida i farancuz dal mu 200 euro ostatni podchodzi polak i pyta sie : bida? a on bida a polak : to po co tak grubo smarujesz...:D

Doda³: Jewa

2007-10-06 13:11:02

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Spotykaj± siê na ksiê¿ycu Anglik, Rusek no i Polak.
No i Anglik mówi ja mam tu pierwszeñstwo bo mnie tu NASA przys³a³a, a na to Rusek ja mam pierwszeñstwo bo mnie ZSRR przys³a³o. Po chwili pytaj± siê Polaka, a ty co tu robisz ja z wesela wracam.


Doda³: Siara

2008-02-16 14:30:04

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Trener Niemca,Francuza i Polaka zabra³ ich do budynku który mia³ 30 pieter.i mówi:Niemiec wybiegnij na sam± górê a Niemiec zatrzyma³ sie na 10 bo siê zesika³.trener mówi do Francuza biegnij na sam± górê francuz biegnie i na 20 zatrzymuje sie i mówi ze zrobi³ kupkê.Noto trener mówi do polaka biegnij na sama gorê polak biegnie dobieg³ i trener sie pyta jak to zrobi³ a on odpowiada po prostu trzeba by³o mieæ PAMPERSA!!!!!!!!!!

Doda³: G-paula-G

2007-10-06 13:11:02

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Polak, Rusek, Niemiec i Chiñczyk lec± balonem. Jest przeci±¿enie i wspólnie decyduj±, ¿e wyrzuc± to czego jest w ich kraju du¿o. Chiñczyk wyrzuca ry¿: "U nas tego du¿o", Niemiec wyrzuca che³my: "U nas tego du¿o", Rusek wyrzuca pistolety maszynowe: "U nas tego du¿o", a Polak wyrzuca Ruska: "U nas tego du¿o".

Doda³: maniak

2007-10-06 13:09:42

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

RUSKI, POLAK I AMERYKANIN ZOSTALI NA GRANICY Z£APANI PRZEZ DIAB£A. DIABE£:PUSZCZÊ WAS CH£OPAKI JE¯ELI D£UGO¦Æ WASZYCH PENISÓW BÊDZIE RÓWNA 50 CM. POLAK 24.9CM , RUSKI 24.0CM .DIABE£ ICH PU¦CI£. NA CO AMERYKANIN:DORZE CH£OPAKI ZE MI STAN¡ BO BY£OBY PO NAS... :):):)

Doda³: TOMASZEK

2007-10-06 13:11:01

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Diabe³ z³apa³ Niemca Ruska i Polaka.. Powiedzia³ ¿e kto znajdzie liczbê a diabe³ znajdzie wiêksz± pójdzie do kot³a..
Niemiec mówi- milion
diabe³ mówi- 2 miliony, do kot³a
Niemiec mówi bilion
diabe³ mówi- 2 biliony do kot³a
Przychodzi kolej na Polaka
Polak mówi- Od chuja i trochê
Diabe³ zak³opotany nie wie ile to jest i pyta sie polaka
diabe³- a ile to jest??
Polak- widzisz to drzewo??
diabe³- widzê
Polak- Jest to tyle ziarenek piasku ile od tego drzewa w pizdu...


Doda³: Patra

2007-10-06 13:11:04

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Polak,Czech,Rus spotykaj± siê na
pustyni. Nagle pojawia siê diabe³
-przynie¶cie jaki¶ sprzêt wojskowy.
Polak przynosi nabój,Czech przynosi Karabin, Rusek my¶li jeszcze. Diabe³ karze wcisn±æ sobie to co przynie¶li do dupy.
Polak wciska ³atwo posz³o.
Czech wciska, w po³owie sie zaklinowa³,diabe³ widzi ¿e czech siê ¶mieje , wiêc go pyta.
-Dlaczego siê p³aczesz.
-bo to boli
-Dlaczego siê ¶miejesz.
-bo rusek czo³giem jedzie


Doda³: Scoby

2008-03-09 15:28:38

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
1 2 3 ...15 [Losowe] >>>


 Reklama.....  ::


 Pouk³adaj Wed³ug::
OD Najlepszych
OD Najnowszych
Alfabetycznie [A --> Z]
Alfabetycznie [Z --> A]
Najwiêcej Ogl±dane

Sennik na tja.pl - Opisy gg - Tapety na pulpit - ¯yczenia na Nowy Rok

0.0091