Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/krzysiek/domains/krzysiek.biz/public_html/baza_polacz.php on line 7
KAWAłY : O POLAKU... - ?MIESZNE ANIMACJE FLASH - ?MIESZNE FILMIKI - KABARETY

Kontakt | Reklama |

 



>> Rejestracja
>> Przypomnij Has³o

 
 ::Kategorie
Najlepsze filmiki
Åšmieszne Animacje
Kabarety
Åšmieszne Reklamy
Åšmieszne Filmiki
Teledyski
Seriale - Programy
Gry Online
Kawały
-> O Szkotach
-> W restauracji
-> O polityce
-> O policjantach
-> O pijakach
-> O my¶liwych
-> O ma³¿eñstwie
-> O Ma³yszu
-> O lekarzach
-> O zwierz±tkach
-> O wojsku
-> O szefie
-> O studentach
-> O te¶ciowej
-> O wariatach
-> O stra¿akach
-> O rolnikach
-> O W±chocku
-> O laskach
-> O komputerach
-> O Babie
-> O Bacy
-> O bajkach
-> O Polaku...
-> O jaskiniowcach
-> O Jasiu
-> O hrabim
-> O duchownych
-> O cyrku
-> O blondynkach
-> Inne
Telewizja na ¿ywo
Nowo¶ci




 ::Menu
 Kartka ¶wi±teczna
 Poranek z U¶miechem
 Powiadomienia
 Nie dzia³aj± filmiki ??
 Konto PRO
 Dodaj Animacje
 Reklama
 Kontakt




 ::Wyszukiwarka








1 2 3 ...15 [Losowe] >>>
G³osuj:

¦niadanie. Trzech kolesi w pracy je kanapki..
Anglik:
- K... znowu z szynka, nienawidzê kanapek z szynka. Jak jutro
dostane z szynka to wyskoczê przez okno.
Szkot:
- Ja mam znowu z serem, jak jutro dostane z serem to tez skoczê przez okno...
Hiszpan:
- O ku... znowu z d¿emem. Jak jutro dostane z d¿emem to wyskoczê z okna!
Na drugi dzieñ wszyscy dostali z tym samym co poprzednio i wyskoczyli przez okno,
pozabijali siê...
Na wspólnym pogrzebie...
¯ona Anglika:
- Byli¶my takim wspania³ym ma³¿eñstwem. Dlaczego nie powiedzia³, ze nie chce
kanapek z szynka?
¯ona Szkota:
- U mnie to samo, móg³ powiedzieæ choæby s³ówko...
¯ona Hiszpana:
- Ja to nic nie rozumiem. Przecie¿ on sam sobie robi³ kanapki do pracy...


Doda³: alan

2007-10-06 13:10:29

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Jest niemiec polak i francuz.. Pojechali do Rosji patrz± siedzi rusek i je kanapkê z gównem.. podchodzi do niego niemiec i mówi: Bida ? a on : no bida i niemiec da³ mu 100 euro nastêpny podchodzi francuz i pyta: bida? a on : no bida i farancuz dal mu 200 euro ostatni podchodzi polak i pyta sie : bida? a on bida a polak : to po co tak grubo smarujesz...:D

Doda³: Jewa

2007-10-06 13:11:02

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

RUSKI, POLAK I AMERYKANIN ZOSTALI NA GRANICY Z£APANI PRZEZ DIAB£A. DIABE£:PUSZCZÊ WAS CH£OPAKI JE¯ELI D£UGO¦Æ WASZYCH PENISÓW BÊDZIE RÓWNA 50 CM. POLAK 24.9CM , RUSKI 24.0CM .DIABE£ ICH PU¦CI£. NA CO AMERYKANIN:DORZE CH£OPAKI ZE MI STAN¡ BO BY£OBY PO NAS... :):):)

Doda³: TOMASZEK

2007-10-06 13:11:01

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Leci sobie samolot, a w nim ludzie ró¿nych nacji.
Nagle co¶ siê psuje i samolot zaczyna spadaæ.
Pilot og³osi³, ¿e maszynê trzeba odci±¿yæ, wiêc wyrzucono baga¿.
Samolot wróci³ na poprzedni kurs, lecz nie min±³ kwadrans a znowu
cos nawali³o. Ludzie patrz± po sobie, kto dla ratowania
wspó³pasa¿erów po¶wiêci siê i wyskoczy.
(Konsternacja)
Nagle zrywa siê Amerykanin i mówi, ¿e skoro Batman, Superman i Spiderman
to Amerykanie to on te¿ mo¿e byæ Hero, po czym wypi³ z barku
cala Whisky, przelecia³ wszystkie blondynki i z okrzykiem
"FOR UNITED STATES!!!" wyskoczy³.
Wszystko wróci³o do normy, ale zaraz wszystko siê powtórzy³o
Tym razem podniós³ siê Francuz i mówi, ¿e skoro Amerykanin móg³
to on te¿. Wypi³ wszystkie czerwone wina jakie by³y w barku,
przelecia³ wszystkie brunetki i z okrzykiem "VIVE LA FRANCE!!!"
- wyskoczy³.
Po nied³ugim czasie sytuacja siê powtarza, a wszyscy patrz± na
Polaka. Polak rozejrza³ siê, powiedzia³: "Czemu nie?", wzruszy³
ramionami, wypi³ WSZYSTKO co by³o w barku oraz w³asne zapasy,
przelecia³ WSZYSTKO co siê rusza³o i z okrzykiem
"NIECH ¯YJE MOZAMBIK!!!"...
...wyrzuci³ Murzyna.


Doda³: mloda88

2007-10-06 13:10:29

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Amerykanie skonstruowali aparat do ogl±dania marzeñ. Rozpoczêli próby. Najpierw pod³±czyli Francuza. Na ekranie pojawi³ siê piêkny dom, nagie dziewczyny na brzegu basenu i litry szampana. Potem pod³±czyli Niemca. Wysprz±tany dom, ¿ona w kuchni, Niemiec przed TV z piwem. Pod³±czyli Rosjanina. Patrz± - nic, czarny ekran. Reguluj± - nic! W koñcu wpadli na pomys³, ¿e Rosjanin lubi wypiæ. Przynie¶li wódki, nalali szklankê, wypi³, patrz± - nic! Nalali drug± - nic! Zrezygnowani machnêli rêka, zostawili mu resztê wódki i odeszli. Rosjanin dopi³ butelkê do dna i nagle, w dolnym rogu ekranu pojawi³ siê maleñki zielony punkcik. Ucieszyli siê i rzucili siê do powiêkszania. Powiêkszaj±, powiêkszaj±, powiêkszaj±, a¿ w koñcu z ekranu wy³oni³ siê maluteñki korniszonek...

Doda³: LuKaS

2008-01-05 22:45:57

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Polak, Czech i Rusek lec± samolotem. Nast±pi³o przeci±¿enie. Musz± wyrzuciæ zbêdny balast.
Rusek wyrzuca z³oto:
-Tego to u nas pe³no!
Czech wyrzuca srebro:
-Tego to u nas pe³no!
Polak wyrzuca Ruska:
-Tego to u nas pe³no!


Doda³: nataloa566

2007-10-06 13:09:44

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Na granicy rozmawiaj± dzieci polskie i rosyjskie:
- A my mamy chleb! - wo³aj± dzieci rosyjskie.
- A my mamy chleb z mas³em!! - rzek³y na to dzieci polskie.
- A my mamy Stalina!!! - rzuci³y polityczna wypowiedz dzieci rosyjskie.
- My te¿ mo¿emy mieæ Stalina!!! - odrzuci³y gryps dzieci polskie.
- To nie bêdziecie mieli chleba z mas³em!!! - wiadomo kto rzek³.


Doda³: anonim

2007-10-06 13:10:29

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Idzie Polak Rysek i Niemiec a za nimi Unia Europejska

Doda³: Ju¶ka

2007-10-11 20:40:01

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Kubañczyk, Szkot, Irlandczyk i Polak jad± poci±giem. W pewnym momencie Kubañczyk wyjmuje cygaro. Najlepsze, prosto z Kuby, warte kupê szmalu. Podpala je, bierze jednego macha i wyrzuca przez okno.
- Co robisz? - dziw± siê pozostali.
- Jestem Kubañczykiem, w moim kraju jest mnóstwo takich cygar, mogê sobie pozwoliæ na to.
Mija trochê czasu.
Szkot wyjmuje butelkê piêædziesiêcioletniej szkockiej Whisky, cudowny kolor i aromat, oczywi¶cie cena równie¿ odpowiednia.
Nalewa sobie pó³ szklaneczki i równie¿ wyrzuca resztê przez okno.
Wszyscy oczywi¶cie zdziwieni, Szkot odpowiada:
- W moim kraju takiej whisky pod dostatkiem, gdzie siê cz³owiek nie odwróci tam mnóstwo takich butelek.
Ponownie mija trochê czasu.
Wstaje Irlandczyk i wyrzuca Polaka przez okno.


Doda³: Olcia

2007-10-06 13:11:02

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Zorganizowano miêdzynarodowy konkurs na napisanie najlepszej ksi±¿ki o s³oniach.
- Japoñczycy napisali rozprawê naukow± "Wprowadzenie do nauki o s³oniach".
- Amerykanie napisali ksi±¿kê "Co przeciêtny Amerykanin powinien wiedzieæ o s³oniach".
- ¯ydzi napisali trzytomowe dzie³o "S³oñ a sprawa ¿ydowska".
- Rosjanie napisali 2 dzie³a: "Rosja - praojczyzna s³oni" i "Radziecki s³oñ - najwiêkszy
komunista na ¶wiecie".
- Kubañczycy napisali: "Kubañski s³oñ - m³odszy brat s³onia radzieckiego".


Doda³: koxiki

2007-10-06 13:10:29

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Niemiec,Polak i Rusek zostaj± poproszeni o diab³a o to aby dali mu 2kg nihuja. Idzie do Niemca i siê pyta:
- Masz nihuja?
- nie - Niemiec
Niemiec idzie do piek³a a diabe³ idzie do Ruska pyta siê o to samo i dostaje te sama odpowiedz. Idzie do Polaka i siê pyta:
- Masz nihuja?
- mam - mówi Polak. - Chod¼my do piwnicy - powiedzia³ Polak
- Tu jest nihuja - mówi diabe³
A na to Polak:
- To bierz Pan 2kg i Spie....aj


Doda³: Jacinho

2008-01-15 17:49:58

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Polak, Rusek i Niemiec byli w hotelu, w którym straszy.
Niemiec wszed³ do hotelu i duch mówi:
- jestem duszek bia³e oczko
Niemiec uciek³.
Pó¼niej wszed³ Rusek.
Duch powiedzia³:
- jestem duszek bia³e oczko
Rusek uciek³ z krzykiem.
Polak wszed³ do hotelu i przespa³ siê parê godzin.
W koñcu duch mówi:
- jestem duszek bia³e oczko
A Polak odpowiada:
- a chcesz mieæ zaraz fioletowe?


Doda³: czacha

2007-11-08 19:48:37

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Jest Rus,Niemiec i Polak.musz± przej¶æ przez jaskiniê bez uk±szenia komara. Przechodzi Rus 5 uk±szeñ,przechodzi Niemiec 8 uk±szeñ, przechodzi Polak ani jednego,Rus siê pyta :
-jak ty to zrobi³e¶?
-jednego zabi³em ,a reszta posz³a na pogrzeb.:P


Doda³: kasia ania i kuba

2007-10-06 13:11:01

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Pewien go¶æ, w³a¶ciciel sklepu, bardzo nie lubi³ Chiñczyków. Pewnego dnia przyszed³ do niego Chiñczyk i pyta:
- Ma Pan Whiskas? Potrzebujê go dla mój kot.
- A gdzie masz tego kota? - pyta sprzedawca.
- No ja kot zostawiæ w domu, ja go nie braæ ze sob± do sklep.
- To jak go przyniesiesz, to ja ci sprzedam ten Whiskas.
Chiñczyk rad nie rad poszed³ po kota do domu, a gdy wróci³ otrzyma³ Whiskas. Dwa dni pó¼niej przychodzi ponownie, ale tym razem prosi:
- Ja chcieæ kupiæ Pedigripal dla mój pies.
Sprzedawca pyta:
- A gdzie masz tego psa? Bez niego ci nic nie sprzedam!
Chiñczyk oburzony:
- Ja nie chodziæ z pies na zakupy!
- Bez psa nie wracaj! - burkn±³ sprzedawca. Tak siê i sta³o, po przyj¶ciu z psem, Chiñczyk otrzyma³ swój Pedigripal. Nastêpnego dnia Chiñczyk przychodzi do sklepu z du¿± papierow± torb± i mówi do sprzedawcy:
- Pan tu w³o¿yæ rêka.
- A po co?
- Pan w³o¿yæ
Sprzedawca wk³ada rêkê do torby, a Chiñczyk mówi:
- Pan pomacaæ! Miêkkie?
- No tak...
- Ciep³e?
- No tak...
Na to Chiñczyk uprzejmym g³osem prosi:
- Ja chcieæ kupiæ papier toaletowy!


Doda³: LuKaS

2008-01-20 16:21:16

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Polak Niemiec i rusek zamierzaj± przej¶æ przez most na którym straszy Bia³e oko przechodzi Niemiec
Bia³e oko uciek³!!!!!
przechodzi rusek
bia³e oko uciek³!!!!
przechodzi polak
bia³e oko id¼ bo jak ci jebnê to bêdziesz mia³ fioletowe


Doda³: Angela

2007-10-06 13:10:52

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
1 2 3 ...15 [Losowe] >>>


 Reklama.....  ::


 Pouk³adaj Wed³ug::
OD Najlepszych
OD Najnowszych
Alfabetycznie [A --> Z]
Alfabetycznie [Z --> A]
Najwiêcej Ogl±dane

Sennik na tja.pl - Opisy gg - Tapety na pulpit - ¯yczenia na Nowy Rok

0.0085