|
|
|
1 2 3 ...15 [Losowe] >>>
|
|
|
|
W poci±gu siedz±: Polak, Czech, zakonnica i modelka. Poci±g wje¿d¿a do tunelu, jest ciemno i s³ychaæ trzask. Po wyje¼dzie z tunelu Czech trzyma sie za szczêkê. Zakonnica my¶li... by³o ciemno z³apa³ modelkê za kolano no i ta mu przywali³a. Modelka my¶li....by³o ciemno chcia³ mnie z³apaæ za kolano z³apa³ zakonnice no i ta mu przywali³a. Czech my¶li... Polak z³apa³ modelkê za kolano a ta przez pomy³kê mi przywali³a. Polak.....zaraz kolejny tunel wiêc znowu bêdê móg³ przyj...æ Czechowi!!
|
|
Doda³: xxa |
2007-09-25 14:56:37 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Polak, Rusek i Niemiec rozbili siê na bezludnej wyspie, nikt inny nie prze¿y³. Po jakim¶ czasie skoñczy³y siê im zapasy ¿ywno¶ci. Postanowili, ¿e bêd± losowaæ i na kogo wypadnie to utnie sobie jak±¶ czê¶æ cia³a i j± zjedz±. Pierwszy wypad Rusek, uci±³ sobie nogê, usma¿yli j± na ogniu i zjedli... starczy³o im na 2dni. Pó¼niej wylosowano Niemca, a temu szkoda by³o nogi, wiêc odci±³ sobie rêkê, co starczy³o tylko na dzieñ. Wreszcie przysz³a kolej na Polaka, ten ¶ci±ga spodnie, ¶ci±ga majtki, Rusek sk³ada rêce i...o...polska kie³basa... dziêki ci Panie.... a Polak:
- Nie nie nie kochani, po jogurciku i spaæ!!!
|
|
Doda³: vanWojtas |
2007-12-28 14:36:51 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Do sklepu w USA wchodzi Polak i pokazuje: - poproszê: ¿ó³t± - pokaza³ palcami sko¶ne oczy skórzan± - naci±gn±³ skore na policzkach torbê - chwyci³ siê rêk± za krocze
|
|
Doda³: tomek |
2007-10-06 13:10:29 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Polak, Rusek i Niemiec lecieli samolotem. Gdy dolatywali do lotniska, nawali³ silnik i samolot zacz±³ traciæ na wysoko¶ci. Rusek wyrzuci³ lodówkê. Nie pomog³o. Niemiec wyrzuci³ telewizor. To te¿ nie pomog³o, wiêc Polak wyrzuci³ bombê. Uda³o siê, szczê¶liwie wyl±dowali. Wychodz± z samolotu i widz± p³acz±c± babê.
- Czemu pani p³acze? - pyta Ruski.
- Lodówka mi mê¿a zabi³a...
Niedaleko widz± drug± babê, która p³acze.
- Czemu pani p³acze? - pyta Niemiec.
- Telewizor zabi³ mi mê¿a...
Id± dalej. Widz± trzeci± babê, a ta ¶mieje siê wniebog³osy.
- Czemu babcia siê ¶mieje? - pyta Polak.
- Jak dziadek pierdn±³, he, he, to siê kibel razem ze stodo³± zawali³!
|
|
Doda³: taxi2 |
2007-10-06 13:09:40 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Polak, Niemiec i Rusek s± u diab³a mówi ¿e je¶li powiedz± ile jest do tej groty metrów to ich wypu¶ci pyta sie Niemca, a Niemiec na to:
- 30 m.
-¼le idziesz do piek³a- pyta sie ruska:
ile???- rusek na to 90m.
-¼le- i pyta sie polaka:
-ile do tej groty??? -polak na to:
- od huja
-a ile jest do huja?!?
-widzisz tamte drzewo
-no
-i jeszcze w pizdu
|
|
Doda³: Ziom |
2008-03-09 15:19:46 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Po czym poznaæ Rosjanina w Ameryce? - Przychodzi na walki kogutów z kaczka... - A po czym poznaæ, ze s± tam W³osi? - Stawiaj± na kaczkê... - A po czym poznaæ, ze jest tam mafia? - Kaczka wygrywa...
|
|
Doda³: laska |
2007-10-06 13:10:29 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Polak, Rusek i Niemiec chc± przej¶æ przez granice. Zatrzymuje ich diabe³:
przejdziecie jak roz¶mieszycie mojego konia.
Pierwszy Rusek podchodzi mówi co¶ do konia a ten patrzy na niego jak na debila. Niemiec to samo. Podchodzi Polak i mówi co¶ koniowi, a ten nagle wybucha gwa³townym ¶miechem.
Przeszli. Za tydzieñ wracaj± z powrotem. Diabe³ mówi, ¿e przejd± tylko wtedy kiedy sprawi± ¿eby koñ zap³aka³, bo jeszcze sie brechta po Polaku. Podchodzi Rusek, gada, koñ a¿ siê na plecy wyjeba³ i siê ¶mieje. Niemiec to samo. Polak podchodzi i mówi mu co¶, a koñ p³acze. Przeszli. Id± a Rusek i Niemiec pytaj± co takiego zrobi³, ¿e koñ zacz±³ siê ¶miaæ, potem ryczeæ??
Polak mówi: powiedzia³em, ¿e mam wiêksz± pa³ê ni¿ on. A potem mu pokaza³em:)
|
|
Doda³: Dawid |
2007-10-06 13:11:30 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Wchodz± dwaj Niemcy do polskiego baru i mówi± ja gut barman na to
-Danka daj im jagud!!!
Zjedli i mówi± Danke
a barman
-OOOOOO.... Danki wam nie dam
|
|
Doda³: godle¶ |
2007-10-06 13:11:26 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Amerykanin, Niemiec i Meksykanin podró¿uj± przez Amazonkê i zostaj± schwytani przez tubylców. Przywódca plemienia mówi do Niemca:
- Co chcesz na swoje plecy podczas biczowania?
- Oliwê - odpowiedzia³ Niemiec.
Wiêc tubylcy posmarowali mu plecy oliw± i potê¿ny tubylec uderzy³ go dziesiêæ razy. Po wszystkim na plecach Niemca pojawi³y siê ogromne prêgi.
Nastêpnie kolej przysz³a na Meksykanina.
- Co chcesz na swoje plecy podczas biczowania?
- Nic - odpowiedzia³.
I przyj±³ dziesiêæ ciosów bez mrugniêcia okiem.
I wreszcie przysz³a kolej na Amerykanina.
- Co chcesz na swoje plecy podczas biczowania? - zwróci³ siê do niego tubylec.
- Meksykanina - odpowiedzia³ Amerykanin.
|
|
Doda³: maro |
2007-10-06 13:11:02 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Lec± Polak, Rusek i Niemiec samolotem. Niestety jeden silnik szlag trafia i kogo¶ trzeba wyrzuciæ. Polak jako pilot jest wykluczony. Rusek do Niemca:
- Wyskakuj.
Niemiec wyskakuje, Rusek ryczy, ¿e ¿artowa³ i z³apa³ go za przyrodzenie, niestety urwa³o siê. Rusek wbiega do kabiny pilota i ryczy:
- Polak! Niemiec spad³.
- A chuj z nim!
- Nie! Z nami!
|
|
Doda³: Karol |
2007-12-03 23:34:13 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Diabe³ za³o¿y³ siê z Polakiem, Ruskiem i Niemcem, który lepiej wytresuje psa. Po roku czasu przychodzi do Ruska. Rusek, chudziutki, z wystaj±cymi ¿ebrami, a pies spasiony, ze ledwo mo¿e siê ruszaæ. Rusek wyci±ga kie³basê, daje psu, a ten zaczyna s³u¿yæ. Potem poszed³ do Niemca. Niemiec ledwie trzyma siê na nogach, a pies jak beka, ³apy ma prawie w poziomie. Niemiec daje mu kie³basê - pies zaczyna tañczyæ. Wreszcie przyszed³ diabe³ do Polaka. Ten zapasiony, ledwie mie¶ci siê w fotelu, a psa prawie nie widaæ. Polak wyci±ga kie³basê, "pewnie tez da psu" my¶li diabe³, a on sam zaczyna zjadaæ. Na to pies odzywa siê ludzkim g³osem: - Daj mi, ach daj mi...
|
|
Doda³: miniu¶ |
2007-10-06 13:10:30 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Niemiec, Rusek i Polak lec± samolotem. Nagle nast±pi³a awaria. Ka¿dy chwyci³ siê jakiej¶ czê¶ci samolotu. Niemiec chwyci³ fotel, Rusek chwyci³ silnik, a Polak chwyci³ kierownicê. Kto by³ pierwszy na ziemi??
Adam i Ewa.
|
|
Doda³: taxi2 |
2007-10-06 13:09:39 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Polak we Francuskiej restauracji. Nie zna jêzyka, jednak usi³uje co¶ zamówiæ:
- La Spagetti proszê i La piwoo.
Okazuje siê, ¿e kelner nie ma wiêkszych problemów. Zadowolony Polak dodaje:
- La jeszcze jedno piwo.
Znowu otrzymuje to co zamówi³. Prosz±c o rachunek mówi wiêc do kelnera:
- La kelner widzi jak ja La dobrze po La Francusku La mówiê?
- Jakbym nie by³ Polakiem, to by¶ La gówno zjad³!
|
|
Doda³: LuKaS |
2008-01-05 22:21:44 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Idzie Polak, Rusek i Niemiec przez pustyniê. I wreszcie jeden z nich mówi:
- Rozdzielamy sie w poszukiwaniu wody. Spotkamy sie na ³awce w parku
Dobra. Idzie Rusek i znalaz³ studnie, gdzie by³o napisane " Nie pij wody, bo bêdziesz mówi³: my, my, my. Napi³ siê wody i idzie i mówi: "My, my, my"
Niemiec tez znalaz³ studniê, gdzie by³o napisane: " Nie pij wody, bo bêdziesz mówi³: pa³ka w ³eb: "Napi³ siê tej wody i idzie i mówi: "Pa³ka w ³eb, pa³ka w ³eb".
Polak te¿ znalaz³ studnie, gdzie by³o napisane: " Nie pij wody bo bêdziesz mówi³: sto lat: Napi³ siê wody i idzie i mówi: "Sto lat, sto lat .."
Spotkali siê na ³awce w parku. Pod ³awk± le¿y zabity go¶ciu. Przychodzi policjant i pyta siê Ruska:
- Kto to zrobi³?
A Rusek odpowiada:
- My, my, my ...
Policjant:
- Czym??
Niemiec odpowiada:
- Pa³k± w ³eb, pa³k± w ³eb
Policjant:
- Ile chcecie za to lat?
Polak odpowiada:
- Sto lat, sto lat ...
|
|
Doda³: Misiunia |
2007-12-19 14:06:24 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Lotnisko w Nowym Jorku. Facet wchodzi do windy, a za nim kobieta w mundurku, mini spódnica, ¿akiet, stewardeska jaka¶. Facet podniecony t± sytuacja mówi:
- Hello, do you fly USA Airways?
Kobieta nie odzywa sie, tylko patrzy na niego zdziwiona. Facet pomy¶la³ no to co, spróbuje jeszcze raz:
- Flugen Sie Lufthansa ja..?
Kobieta bardziej zdziwiona patrzy na niego i nic nie mówi. No trudno – pomy¶la³ facet... ale próbuje jeszcze raz:
- Volare sinora Alitalia?
Wtedy kobieta mówi:
- A w mordê chcesz Palancie!?
- Aha, LOT!
|
|
Doda³: LuKaS |
2008-01-05 22:50:59 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...15 [Losowe] >>> |
|
|
|
|