|
|
|
1 2 3 ...15 [Losowe] >>>
|
|
|
|
¦niadanie. Trzech kolesi w pracy je kanapki.. Anglik: - K... znowu z szynka, nienawidzê kanapek z szynka. Jak jutro dostane z szynka to wyskoczê przez okno. Szkot: - Ja mam znowu z serem, jak jutro dostane z serem to tez skoczê przez okno... Hiszpan: - O ku... znowu z d¿emem. Jak jutro dostane z d¿emem to wyskoczê z okna! Na drugi dzieñ wszyscy dostali z tym samym co poprzednio i wyskoczyli przez okno, pozabijali siê... Na wspólnym pogrzebie... ¯ona Anglika: - Byli¶my takim wspania³ym ma³¿eñstwem. Dlaczego nie powiedzia³, ze nie chce kanapek z szynka? ¯ona Szkota: - U mnie to samo, móg³ powiedzieæ choæby s³ówko... ¯ona Hiszpana: - Ja to nic nie rozumiem. Przecie¿ on sam sobie robi³ kanapki do pracy...
|
|
Doda³: alan |
2007-10-06 13:10:29 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Jest niemiec polak i francuz.. Pojechali do Rosji patrz± siedzi rusek i je kanapkê z gównem.. podchodzi do niego niemiec i mówi: Bida ? a on : no bida i niemiec da³ mu 100 euro nastêpny podchodzi francuz i pyta: bida? a on : no bida i farancuz dal mu 200 euro ostatni podchodzi polak i pyta sie : bida? a on bida a polak : to po co tak grubo smarujesz...:D
|
|
Doda³: Jewa |
2007-10-06 13:11:02 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
RUSKI, POLAK I AMERYKANIN ZOSTALI NA GRANICY Z£APANI PRZEZ DIAB£A. DIABE£:PUSZCZÊ WAS CH£OPAKI JE¯ELI D£UGO¦Æ WASZYCH PENISÓW BÊDZIE RÓWNA 50 CM. POLAK 24.9CM , RUSKI 24.0CM .DIABE£ ICH PU¦CI£. NA CO AMERYKANIN:DORZE CH£OPAKI ZE MI STAN¡ BO BY£OBY PO NAS... :):):)
|
|
Doda³: TOMASZEK |
2007-10-06 13:11:01 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Leci sobie samolot, a w nim ludzie ró¿nych nacji. Nagle co¶ siê psuje i samolot zaczyna spadaæ. Pilot og³osi³, ¿e maszynê trzeba odci±¿yæ, wiêc wyrzucono baga¿. Samolot wróci³ na poprzedni kurs, lecz nie min±³ kwadrans a znowu cos nawali³o. Ludzie patrz± po sobie, kto dla ratowania wspó³pasa¿erów po¶wiêci siê i wyskoczy. (Konsternacja) Nagle zrywa siê Amerykanin i mówi, ¿e skoro Batman, Superman i Spiderman to Amerykanie to on te¿ mo¿e byæ Hero, po czym wypi³ z barku cala Whisky, przelecia³ wszystkie blondynki i z okrzykiem "FOR UNITED STATES!!!" wyskoczy³. Wszystko wróci³o do normy, ale zaraz wszystko siê powtórzy³o Tym razem podniós³ siê Francuz i mówi, ¿e skoro Amerykanin móg³ to on te¿. Wypi³ wszystkie czerwone wina jakie by³y w barku, przelecia³ wszystkie brunetki i z okrzykiem "VIVE LA FRANCE!!!" - wyskoczy³. Po nied³ugim czasie sytuacja siê powtarza, a wszyscy patrz± na Polaka. Polak rozejrza³ siê, powiedzia³: "Czemu nie?", wzruszy³ ramionami, wypi³ WSZYSTKO co by³o w barku oraz w³asne zapasy, przelecia³ WSZYSTKO co siê rusza³o i z okrzykiem "NIECH ¯YJE MOZAMBIK!!!"... ...wyrzuci³ Murzyna.
|
|
Doda³: mloda88 |
2007-10-06 13:10:29 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Amerykanie skonstruowali aparat do ogl±dania marzeñ. Rozpoczêli próby. Najpierw pod³±czyli Francuza. Na ekranie pojawi³ siê piêkny dom, nagie dziewczyny na brzegu basenu i litry szampana. Potem pod³±czyli Niemca. Wysprz±tany dom, ¿ona w kuchni, Niemiec przed TV z piwem. Pod³±czyli Rosjanina. Patrz± - nic, czarny ekran. Reguluj± - nic! W koñcu wpadli na pomys³, ¿e Rosjanin lubi wypiæ. Przynie¶li wódki, nalali szklankê, wypi³, patrz± - nic! Nalali drug± - nic! Zrezygnowani machnêli rêka, zostawili mu resztê wódki i odeszli. Rosjanin dopi³ butelkê do dna i nagle, w dolnym rogu ekranu pojawi³ siê maleñki zielony punkcik. Ucieszyli siê i rzucili siê do powiêkszania. Powiêkszaj±, powiêkszaj±, powiêkszaj±, a¿ w koñcu z ekranu wy³oni³ siê maluteñki korniszonek...
|
|
Doda³: LuKaS |
2008-01-05 22:45:57 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Polak, Czech i Rusek lec± samolotem. Nast±pi³o przeci±¿enie. Musz± wyrzuciæ zbêdny balast.
Rusek wyrzuca z³oto:
-Tego to u nas pe³no!
Czech wyrzuca srebro:
-Tego to u nas pe³no!
Polak wyrzuca Ruska:
-Tego to u nas pe³no!
|
|
Doda³: nataloa566 |
2007-10-06 13:09:44 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Na granicy rozmawiaj± dzieci polskie i rosyjskie: - A my mamy chleb! - wo³aj± dzieci rosyjskie. - A my mamy chleb z mas³em!! - rzek³y na to dzieci polskie. - A my mamy Stalina!!! - rzuci³y polityczna wypowiedz dzieci rosyjskie. - My te¿ mo¿emy mieæ Stalina!!! - odrzuci³y gryps dzieci polskie. - To nie bêdziecie mieli chleba z mas³em!!! - wiadomo kto rzek³.
|
|
Doda³: anonim |
2007-10-06 13:10:29 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Idzie Polak Rysek i Niemiec a za nimi Unia Europejska
|
|
Doda³: Ju¶ka |
2007-10-11 20:40:01 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Kubañczyk, Szkot, Irlandczyk i Polak jad± poci±giem. W pewnym momencie Kubañczyk wyjmuje cygaro. Najlepsze, prosto z Kuby, warte kupê szmalu. Podpala je, bierze jednego macha i wyrzuca przez okno.
- Co robisz? - dziw± siê pozostali.
- Jestem Kubañczykiem, w moim kraju jest mnóstwo takich cygar, mogê sobie pozwoliæ na to.
Mija trochê czasu.
Szkot wyjmuje butelkê piêædziesiêcioletniej szkockiej Whisky, cudowny kolor i aromat, oczywi¶cie cena równie¿ odpowiednia.
Nalewa sobie pó³ szklaneczki i równie¿ wyrzuca resztê przez okno.
Wszyscy oczywi¶cie zdziwieni, Szkot odpowiada:
- W moim kraju takiej whisky pod dostatkiem, gdzie siê cz³owiek nie odwróci tam mnóstwo takich butelek.
Ponownie mija trochê czasu.
Wstaje Irlandczyk i wyrzuca Polaka przez okno.
|
|
Doda³: Olcia |
2007-10-06 13:11:02 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Zorganizowano miêdzynarodowy konkurs na napisanie najlepszej ksi±¿ki o s³oniach. - Japoñczycy napisali rozprawê naukow± "Wprowadzenie do nauki o s³oniach". - Amerykanie napisali ksi±¿kê "Co przeciêtny Amerykanin powinien wiedzieæ o s³oniach". - ¯ydzi napisali trzytomowe dzie³o "S³oñ a sprawa ¿ydowska". - Rosjanie napisali 2 dzie³a: "Rosja - praojczyzna s³oni" i "Radziecki s³oñ - najwiêkszy komunista na ¶wiecie". - Kubañczycy napisali: "Kubañski s³oñ - m³odszy brat s³onia radzieckiego".
|
|
Doda³: koxiki |
2007-10-06 13:10:29 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Niemiec,Polak i Rusek zostaj± poproszeni o diab³a o to aby dali mu 2kg nihuja. Idzie do Niemca i siê pyta:
- Masz nihuja?
- nie - Niemiec
Niemiec idzie do piek³a a diabe³ idzie do Ruska pyta siê o to samo i dostaje te sama odpowiedz. Idzie do Polaka i siê pyta:
- Masz nihuja?
- mam - mówi Polak. - Chod¼my do piwnicy - powiedzia³ Polak
- Tu jest nihuja - mówi diabe³
A na to Polak:
- To bierz Pan 2kg i Spie....aj
|
|
Doda³: Jacinho |
2008-01-15 17:49:58 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Polak, Rusek i Niemiec byli w hotelu, w którym straszy.
Niemiec wszed³ do hotelu i duch mówi:
- jestem duszek bia³e oczko
Niemiec uciek³.
Pó¼niej wszed³ Rusek.
Duch powiedzia³:
- jestem duszek bia³e oczko
Rusek uciek³ z krzykiem.
Polak wszed³ do hotelu i przespa³ siê parê godzin.
W koñcu duch mówi:
- jestem duszek bia³e oczko
A Polak odpowiada:
- a chcesz mieæ zaraz fioletowe?
|
|
Doda³: czacha |
2007-11-08 19:48:37 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Jest Rus,Niemiec i Polak.musz± przej¶æ przez jaskiniê bez uk±szenia komara. Przechodzi Rus 5 uk±szeñ,przechodzi Niemiec 8 uk±szeñ, przechodzi Polak ani jednego,Rus siê pyta :
-jak ty to zrobi³e¶?
-jednego zabi³em ,a reszta posz³a na pogrzeb.:P
|
|
Doda³: kasia ania i kuba |
2007-10-06 13:11:01 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Pewien go¶æ, w³a¶ciciel sklepu, bardzo nie lubi³ Chiñczyków. Pewnego dnia przyszed³ do niego Chiñczyk i pyta:
- Ma Pan Whiskas? Potrzebujê go dla mój kot.
- A gdzie masz tego kota? - pyta sprzedawca.
- No ja kot zostawiæ w domu, ja go nie braæ ze sob± do sklep.
- To jak go przyniesiesz, to ja ci sprzedam ten Whiskas.
Chiñczyk rad nie rad poszed³ po kota do domu, a gdy wróci³ otrzyma³ Whiskas. Dwa dni pó¼niej przychodzi ponownie, ale tym razem prosi:
- Ja chcieæ kupiæ Pedigripal dla mój pies.
Sprzedawca pyta:
- A gdzie masz tego psa? Bez niego ci nic nie sprzedam!
Chiñczyk oburzony:
- Ja nie chodziæ z pies na zakupy!
- Bez psa nie wracaj! - burkn±³ sprzedawca. Tak siê i sta³o, po przyj¶ciu z psem, Chiñczyk otrzyma³ swój Pedigripal. Nastêpnego dnia Chiñczyk przychodzi do sklepu z du¿± papierow± torb± i mówi do sprzedawcy:
- Pan tu w³o¿yæ rêka.
- A po co?
- Pan w³o¿yæ
Sprzedawca wk³ada rêkê do torby, a Chiñczyk mówi:
- Pan pomacaæ! Miêkkie?
- No tak...
- Ciep³e?
- No tak...
Na to Chiñczyk uprzejmym g³osem prosi:
- Ja chcieæ kupiæ papier toaletowy!
|
|
Doda³: LuKaS |
2008-01-20 16:21:16 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Polak Niemiec i rusek zamierzaj± przej¶æ przez most na którym straszy Bia³e oko przechodzi Niemiec
Bia³e oko uciek³!!!!!
przechodzi rusek
bia³e oko uciek³!!!!
przechodzi polak
bia³e oko id¼ bo jak ci jebnê to bêdziesz mia³ fioletowe
|
|
Doda³: Angela |
2007-10-06 13:10:52 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...15 [Losowe] >>> |
|
|
|
|