Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/krzysiek/domains/krzysiek.biz/public_html/baza_polacz.php on line 7
KAWAłY : O POLAKU... - ?MIESZNE ANIMACJE FLASH - ?MIESZNE FILMIKI - KABARETY

Kontakt | Reklama |

 



>> Rejestracja
>> Przypomnij Has³o

 
 ::Kategorie
Najlepsze filmiki
Åšmieszne Animacje
Kabarety
Åšmieszne Reklamy
Åšmieszne Filmiki
Teledyski
Seriale - Programy
Gry Online
Kawały
-> O Szkotach
-> W restauracji
-> O polityce
-> O policjantach
-> O pijakach
-> O my¶liwych
-> O ma³¿eñstwie
-> O Ma³yszu
-> O lekarzach
-> O zwierz±tkach
-> O wojsku
-> O szefie
-> O studentach
-> O te¶ciowej
-> O wariatach
-> O stra¿akach
-> O rolnikach
-> O W±chocku
-> O laskach
-> O komputerach
-> O Babie
-> O Bacy
-> O bajkach
-> O Polaku...
-> O jaskiniowcach
-> O Jasiu
-> O hrabim
-> O duchownych
-> O cyrku
-> O blondynkach
-> Inne
Telewizja na ¿ywo
Nowo¶ci




 ::Menu
 Kartka ¶wi±teczna
 Poranek z U¶miechem
 Powiadomienia
 Nie dzia³aj± filmiki ??
 Konto PRO
 Dodaj Animacje
 Reklama
 Kontakt




 ::Wyszukiwarka








1 2 3 ...15 [Losowe] >>>
G³osuj:

Warszawiak, ¦l±zak i Kaszub pojechali na wczasy do Egiptu. Gdy p³ynêli ³ódk±, wy³owili z wody gliniany dzban z dziwn± pieczêci±. Po chwili z³amali tê pieczêæ i z dzbana wylecia³ D¿inn.
- Uwolnili¶cie mnie, spe³niê wasze trzy ¿yczenia. Po jednym na ka¿dego.
Kaszub:
- Ja tak kocham Kaszuby... Niech zawsze woda w jeziorach bêdzie czysta, ryb bêdzie pod dostatkiem, a tury¶ci niech bêd± porz±dni i bogaci.
D¿inn:
- Nudnawe ¿yczenie, ale jak chcesz. Zrobione.
Warszawiak:
- Wybuduj dooko³a Warszawy ogromny mur, ¿eby odgrodziæ moje miasto od reszty tego zacofanego kraju i ¿eby ¿adni wsiowi mi tu nie przyje¿d¿ali.
D¿inn:
- OK. Zrobione. Teraz ty - D¿inn zwraca siê do ¦l±zaka.
Sl±zak:
- Powiedz mi co¶ wiêcej o tym murze wokó³ Warszawy.
- No, otacza ca³e miasto, jest betonowy, wysoki na kilometr i szeroki na trzy kilometry u podstawy. Mysz siê nie prze¶lizgnie.
Sl±zak:
- Dobra. Nalej wody do pe³na.


Doda³: beata

2007-10-06 13:09:39

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Irlandczyk wêdruje przez pustyniê, nagle patrzy a z piasku wystaje lampa. Pociera...BUM! przed nim pojawia siê D¿inn:
- Za to ¿e mnie uwolni³e¶, spe³niê Twoje 3 ¿yczenia!
- Hmm, daj mi butelkê, w której nigdy nie zabraknie Guinessa!
BUFF! I przed Irlandczykiem pojawia siê butelka piwa. Wypija i ze zdumieniem patrzy jak ta natychmiast siê nape³nia.
- Mój Bo¿e, to niesamowite! Daj mi zaraz jeszcze takie dwie!


Doda³: LuKaS

2008-01-05 22:21:12

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

DIABE£ Z£APA£ POLSKA NIEMCA I RUSKA I MÓWI
-KTO WYPIJE NAJWIÊCEJ WODY DOSTANIE 1000000 MILIONÓW.
RUSEK WYPI£ BUTELKÊ WÓDY I RZYGN¡£,NIEMIEC WYIPI£ WIADRO WODY I RZYGN¡£.
NIEMIEC MÓWI DO RUSKA
-CZEMU P£ACZESZ
-BO RZYGA£EM,A CZEMU SIÊ ¦MIEJESZ
-BO POLAK JEDZIE Z CYSTERN¡


Doda³: ¦NIETA

2007-10-06 13:10:53

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Lec± Polak, Rusek i Niemiec samolotem. Niestety jeden silnik szlag trafia i kogo¶ trzeba wyrzuciæ. Polak jako pilot jest wykluczony. Rusek do Niemca:
- Wyskakuj.
Niemiec wyskakuje, Rusek ryczy, ¿e ¿artowa³ i z³apa³ go za przyrodzenie, niestety urwa³o siê. Rusek wbiega do kabiny pilota i ryczy:
- Polak! Niemiec spad³.
- A chuj z nim!
- Nie! Z nami!


Doda³: Karol

2007-12-03 23:34:13

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Jest Rusek, Polak i Niemiec i diabe³. Za³o¿yli sie z diab³em kto wejdzie do jaskini gdzie straszy muæka... wchodzi Rusek muæka bierz go uciek³....wchodzi Niemiec muæka bierz go tez uciek³......wchodzi Polak muæka bierz go Polak rozpina rozporek REXIO nie daj siê...

Doda³: KaKa111

2008-03-09 15:21:10

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Farmer z Teksasu spotka³ farmera z Galilei i pyta go:
- Ile masz ziemi?
- Dwa ary przed domem i cztery za domem. A ty?
Amerykanin odpowiada:
- Jak wcze¶nie zjem ¶niadanie, wsi±dê do samochodu i jadê do to zachodu s³oñca to nie
dojadê do koñca mojej ziemi. ¯yd odpowiada:
- Rozumiem ciê. Tez kiedy¶ mia³em taki samochód.


Doda³: maniak

2007-10-06 13:10:29

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Polak, Rusek i Niemiec chc± przej¶æ przez granice. Zatrzymuje ich diabe³:
przejdziecie jak roz¶mieszycie mojego konia.
Pierwszy Rusek podchodzi mówi co¶ do konia a ten patrzy na niego jak na debila. Niemiec to samo. Podchodzi Polak i mówi co¶ koniowi, a ten nagle wybucha gwa³townym ¶miechem.
Przeszli. Za tydzieñ wracaj± z powrotem. Diabe³ mówi, ¿e przejd± tylko wtedy kiedy sprawi± ¿eby koñ zap³aka³, bo jeszcze sie brechta po Polaku. Podchodzi Rusek, gada, koñ a¿ siê na plecy wyjeba³ i siê ¶mieje. Niemiec to samo. Polak podchodzi i mówi mu co¶, a koñ p³acze. Przeszli. Id± a Rusek i Niemiec pytaj± co takiego zrobi³, ¿e koñ zacz±³ siê ¶miaæ, potem ryczeæ??
Polak mówi: powiedzia³em, ¿e mam wiêksz± pa³ê ni¿ on. A potem mu pokaza³em:)


Doda³: Dawid

2007-10-06 13:11:30

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Czarownica mówi do Polaka,Niemca i Ruska:
kto przyniesie najwiêcej z³ota,pójdzie do nieba.
Niemiec przyniós³ pól wiaderka i sie cieszy,a czarownica na to:spódnica do góry,czarna bierz go;uciek³.
Rusek przyniós³ wiaderko,sytuacja sie powtarza;uciek³.
Polak przyniós³ 2 wiaderka,czarownica na to:podnosi spódnice i mówi:czarna bierz go,
Polak rozpina rozporek i mówi: siwy bron sie!!!!!!!!!!!


Doda³: Szarik

2007-10-06 13:10:54

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Rzecz dzieje siê w Egipcie. Pewien Beduin ma wielki problem ze swoim nowo nabytym wielb³±dem, który nigdzie nie chce i¶æ. Z trudem zaci±ga go do warsztatu samochodowego w jakiej¶ mie¶cinie i poczyna b³agaæ mechanika:
- Panie, zrób co¶, ¿eby to bydlê zechcia³o mnie s³uchaæ i chodziæ tam, gdzie chcê!
- Wprowad¼ go pan na kana³ - radzi mechanik. Gdy oboje zaci±gnêli wielb³±da, mechanik wzi±³ wielki m³ot i przy³o¿y³ mu z ca³ej si³y w genitalia. Wielb³±d zapiszcza³ z bólu i pobieg³ przed siebie w sin± dal. Beduin zaczyna p³akaæ i krzyczy:
- Jak ja go teraz dogoniê?!
- Stawaj pan na kana³...


Doda³: LuKaS

2008-01-05 22:27:23

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

spotykaj± siê polak rusek i niemiec poniewa¿ mieli przej¶æ przez tunel w którym straszy.
mieli do wyboru broñ. Niemiec wybra³ pistolet rusek kij a polak latarkê.pierwszy poszed³ Niemiec i s³yszy g³os:
-mam ciê, zjem ciê
po czym rzuca pistolet i ucieka.drugi poszed³ rusek i s³yszy g³os:
-mam ciê, zjem ciê
po czym wyrzuca kij i ucieka.nastêpny poszed³ polak s³yszy g³os:
-mam ciê, zjem ciê
zapala latarkê patrzy a tam facet siedzi obiera banana i mówi ,,mam ciê, zjem ciê"


Doda³: debe¶ciara

2007-10-06 13:10:53

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Pewien Rusek z³owi³ w rzece z³ot± rybkê.
- Pu¶æ mnie, a spe³niê twoje jedno ¿yczenie.
- No, nie wiem.. £adn± ¿onê mam, pieni±dze mam... nic mi nie potrzeba.
Chyba ze... Ju¿ wiem! Chce zostaæ bohaterem Zwi±zku Radzieckiego.
W jednej chwili pojawiaj± siê wokó³ czo³gi, w rêkach ruska dwa
ka³asze, a pó³ metra przed nim pojawia siê g±sienica Tygrysa.
Rusek widzi, ze to ¶mieræ zagl±da mu w oczy i krzyczy:
- Q*.*a, posmiertno priznajut!!!


Doda³: miku¶

2007-10-06 13:10:29

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

W pewnym mie¶cie zorganizowano zawody w piciu napoju narodowego.
(Teraz mówi komentator na tych zawodach.)
- Proszê pañstwa na scenê wychodzi zawodnik francuski, bêdzie pil napój
narodowy Francji tj. wino butelkami. I pierwsza, druga, ..., pi±ta i z³ama³
siê, z³ama³ siê zawodnik francuski.
- Ale na scenê wchodzi zawodnik polski, bêdzie pil napój narodowy Polski tj.
¿ytni± butelkami, no i pierwsza, druga, ..., dziesi±ta i z³ama³ siê, z³ama³
siê zawodnik polski.
- Ale na scenê wychodzi g³ówny faworyt zawodnik rosyjski, bêdzie pil napój
narodowy Rosji tj. bimber czerpakiem prosto z wiadra. No i pierwszy czerpak,
drugi, ..., piêtnasty i z³ama³ siê, z³ama³ siê czerpak zawodnik rosyjski
bêdzie pil bimber prosto z wiadra.


Doda³: tres

2007-10-06 13:10:30

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Polski milioner pojechal do innego milionera we Francji.
Tamten pokazuje polakowi swój dobytek:
- Mam dwa baseny kryte i cztery odkryte, siedem samochodów, wielki dom i czterysta hektarów ziemi.
Polak zdumiony bogactwem kolegi pyta go:
- A jak siê tego dorobi³e¶?
Francuz prowadzi go na balkon i mówi:
- Widzisz tê autostradê? Dosta³em na jej wybudowanie dziesiêæ milionów. Wyda³em 3 miliony, a resztê sobie zostawi³em.
Po kilku latach Francuz przyje¿d¿a do Polski
i kolega pokazuje mu czego siê dorobi³.
- Mam dziesiêæ basenów, trzyna¶cie samochodów, ogromny dom i sze¶æset hektarów ziemi.
Francuz spyta³ Polaka:
- Jak siê tego dorobi³e¶?
Ten prowadzi go do okna i pyta:
- Widzisz tê autostradê?
- Nie.
- W³a¶nie!


Doda³: tytus

2007-10-06 13:09:48

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Siedzi Niemiec Chinczyk Rusek i Polak...Po chwili wstaje Niemiec i mówi:Panowie u nas jest tyle he³mów,¿e by ca³± Polskê zakry³o.
Wstaje Chinczyk i mówi:Panowie u nas jest tyle ry¿u,¿e by ca³± Polskê zakry³o.Wstaje Rusek i mówi:Panowie u nas jest tyle sztandarów,¿e by ca³a Polskê zakry³o.A Polak sie ¶mieje.Wstaje Polak i mówi:Panowie a u nas jest taki orze³,¿e ry¿ zje,w he³my narobi a sztandarami sobie d... podetrze:D


Doda³: Martuska

2007-10-06 13:11:06

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Polak, Rusek, Niemiec p³ynêli statkiem. Niemiec wyrzuci³ euro i powiedzia³: - u nas tego pe³no.
Rusek wyrzuci³ pensa i powiedzia³:
- u nas tego pe³no
Czas na polaka, polak wyrzuci³ ruska i powiedzia³:
- u nas tego pe³no


Doda³: szymindj

2007-12-21 15:30:05

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
1 2 3 ...15 [Losowe] >>>


 Reklama.....  ::


 Pouk³adaj Wed³ug::
OD Najlepszych
OD Najnowszych
Alfabetycznie [A --> Z]
Alfabetycznie [Z --> A]
Najwiêcej Ogl±dane

Sennik na tja.pl - Opisy gg - Tapety na pulpit - ¯yczenia na Nowy Rok

0.0111