Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/krzysiek/domains/krzysiek.biz/public_html/baza_polacz.php on line 7
KAWAłY : O POLAKU... - ?MIESZNE ANIMACJE FLASH - ?MIESZNE FILMIKI - KABARETY

Kontakt | Reklama |

 



>> Rejestracja
>> Przypomnij Has³o

 
 ::Kategorie
Najlepsze filmiki
Åšmieszne Animacje
Kabarety
Åšmieszne Reklamy
Åšmieszne Filmiki
Teledyski
Seriale - Programy
Gry Online
Kawały
-> O Szkotach
-> W restauracji
-> O polityce
-> O policjantach
-> O pijakach
-> O my¶liwych
-> O ma³¿eñstwie
-> O Ma³yszu
-> O lekarzach
-> O zwierz±tkach
-> O wojsku
-> O szefie
-> O studentach
-> O te¶ciowej
-> O wariatach
-> O stra¿akach
-> O rolnikach
-> O W±chocku
-> O laskach
-> O komputerach
-> O Babie
-> O Bacy
-> O bajkach
-> O Polaku...
-> O jaskiniowcach
-> O Jasiu
-> O hrabim
-> O duchownych
-> O cyrku
-> O blondynkach
-> Inne
Telewizja na ¿ywo
Nowo¶ci




 ::Menu
 Kartka ¶wi±teczna
 Poranek z U¶miechem
 Powiadomienia
 Nie dzia³aj± filmiki ??
 Konto PRO
 Dodaj Animacje
 Reklama
 Kontakt




 ::Wyszukiwarka








1 2 3 ...15 [Losowe] >>>
G³osuj:

Polak, Niemiec i Rusek rozbijaj± siê na wyspie i porywaj± ich tubylcy.
- Oszczêdzimy was je¶li poka¿ecie nam co¶ czego nie mamy! Powiedzia³ wód¼.
Rusek wyjmuje swoj± komórkê.
- Nic nowego. Powiedzia³ wód¼.
Niemiec wyjmujê przeno¶ny laptop.
- Nic nowego. Mówi znowu wód¼.
Polak wyjmuje pistolet.
- Co to byæ? Spyta³ wód¼.
A Polak odpowiada:
- Staæ, bo bêdê strzelaæ!


Doda³: Julia

2007-10-06 13:11:17

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Idzie diabe³ z koszyczkiem do Czech i prosi o podarunek.
Daj± mu czeskie pieni±dze.
Idzie do Rosi prosi o dar do koszyczka daj± mu wódkê. Przychodzi do Polski
i mówi chce dar do kosz...
a gdzie mój koszyczek.


Doda³: chomcio

2008-05-05 23:14:31

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Polak, Niemiec i Rusek lec± samolotem. Pilot mówi: wyrzucie co¶ z samolotu bo samolot jest za ciê¿ki.Niemiec bierze z³oto i mówi: u nas tego pe³no.Rusek bierze srebro i mówi: u nas tego pe³no. A Polak bierze Ruska i mówi: u nas tego pe³no.

Doda³: globus

2007-10-06 13:11:10

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Anglik idzie sobie ulic±, spotyka Polaka i mówi do niego:
-Hy! My name is Brian!-cze¶æ!Moje imie to Brajan!Na to Polak:
-Won!
-What?-co?Won to po Angielsku wygraæ, Anglik pomy¶la³ sobie ¿e Polak co¶ wygra³.
-Spadaj!-odpowiedzia³ mu.Anglik mówi do przechodz±cej brytyjki:
-Look! Hes person won spadaj!-popatrz! Ten cz³owiek wygra³ spadaj!


Doda³: greenee

2007-10-06 13:10:47

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Polak, Niemiec i Rusek mieli przyjechaæ samochodem pod którym mieli przej¶æ. Polak przyjecha³ terenowym autem, wiêc spokojnie pod nim przeszed³. Niemiec przyjecha³ Trabantem i ¶mieje siê, i p³acze. Polak pyta go:
- Czemu p³aczesz?
- Bo nie mogê przej¶æ pod Trabantem.
- A czemu siê ¶miejesz?
- Bo Rusek przyjecha³ walcem.


Doda³: miku¶

2007-10-06 13:09:49

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Polaka, Niemca i Prusa z³apa³ diabe³.
- Musicie zrobiæ kilka rzeczy, a was wypuszczê. Przynie¶cie co¶ czarnego.
Polak przyniós³ czekoladê, a Prus wêgiel.
- Teraz musicie to zje¶æ.
Polak zjad³ z chêci± czekoladê. Prus zacz±³ siê naraz ¶miaæ i p³akaæ.
- Dlaczego p³aczesz?
- Bo muszê zje¶æ wêgiel.
- A dlaczego siê ¶miejesz?
- Bo Niemiec niesie ze sob± bandê murzynów!


Doda³: hahaxD

2007-11-13 14:17:11

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Umiera Angielka. Na ³o¿u ¶mierci mówi do mê¿a:
- Och Johny, kocha³am ciê bardzo ale raz ciê zdradzi³am. Ten czarny Rolls-Royce
Którym tak lubisz je¼dziæ to w³a¶nie od niego.
Umiera Francuzka. Na ³o¿u ¶mierci mówi do mê¿a:
- Och Jean, kocha³am ciê bardzo, ale jeden raz ciê zdradzi³am. Ta willa na
Lazurowym Wybrze¿u któr± tak lubisz, to w³a¶nie od niego.
Umiera Rosjanka. Na ³o¿u ¶mierci mówi do mê¿a:
- Och Wania, kocha³am ciê bardzo, ale jeden raz ciê zdradzi³am. Pamiêtasz ta
skórzan± pilotkê która tak bardzo lubi³e¶ nosiæ? To on ci ja wtedy ukrad³.


Doda³: robert

2007-10-06 13:10:29

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Niemiec Rus i Polak id± na wied¼mê.Niemiec wyci±ga pistolet.Strzela i nie trafia. wied¼ma ods³ania szatê i wo³a czarny bierz go. Potem idzie Rus z bazuk± strzela i nie trafia. Potem idzie polak bez niczego. Wied¼ma mówi czarny bierz go a polak odpowiada ³ysy nie daj siê.

Doda³: Kamil mikser

2008-05-23 19:34:09

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Kto pu¶ci³ b±ka...Janas

Doda³: KaMyCzEk1161

2008-01-20 16:03:26

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

W przedziale poci±gu jedzie Polak, Rusek, Francuz, matka z córk±.
Po pewnym czasie poci±g wje¿d¿a w tunel. W ciemno¶ci s³ychaæ cmok i trzask.
Oto co my¶l± sobie osoby w przedziale:
Matka: Ale mam porz±dn± córkê, który¶ ja poca³owa³, a ona go w pysk...
Córka: Ale mam g³upi± matkê, frajer ja poca³owa³, a ona go w pysk...
Francuz: ale mi siê uda³o, poca³owa³em ja, a w pysk dosta³ kto inny...
Rusek: Co jest??? Najpierw mnie ca³uj±, a potem bija...
Polak: Wy siê tam ca³ujcie, a ja Ruskiemu i tak wpie*.*lê!!!


Doda³: yoohi

2007-10-06 13:10:29

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Jest Polak, Rusek, Niemiec. Diabe³ ka¿e nie pierdzieæ przez rok. Mija rok diabe³ idzie do Ruska i siê pyta: Rusek ile¶ wytrzyma³? Rusek mówi: miesi±c. Diabe³ idzie do Niemca i siê pyta: ile wytrzyma³e¶? Niemiec mówi, ¿e pó³ roku. Idze do Polaka i siê pyta: ile¶ Polak wytrzyma³? Polak mówi, ¿e ca³y rok. Diabe³ siê pyta: jak ty¶ to zrobi³? Co kropelka sklei, sklei ¿adna si³a nie rozklei.

Doda³: nieznany

2007-10-06 13:11:17

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Jest Rusek, Polak i Niemiec i diabe³. Za³o¿yli sie z diab³em kto wejdzie do jaskini gdzie straszy muæka... wchodzi Rusek muæka bierz go uciek³....wchodzi Niemiec muæka bierz go tez uciek³......wchodzi Polak muæka bierz go Polak rozpina rozporek REXIO nie daj siê...

Doda³: KaKa111

2008-03-09 15:21:10

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Po czym poznaæ Rosjanina w Ameryce?
- Przychodzi na walki kogutów z kaczka...
- A po czym poznaæ, ze s± tam W³osi?
- Stawiaj± na kaczkê...
- A po czym poznaæ, ze jest tam mafia?
- Kaczka wygrywa...


Doda³: laska

2007-10-06 13:10:29

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Idzie Rusek, Polak i Niemiec zauwa¿yli szybê i Rusek mówi:
- Urz±dzimy sobie konkurs na najwiêksz± ¶linê wypluje na t± szybê.
Polak odpowiada:
- No dobra
Na to Niemiec:
-Ja pierwszy
Niemiec wyplu³ ma³± ¶linê.
Podszed³ Rusek i wyplu³ ¶redni± ¶linê
Ostatni by³ Polak, który podszed³ do szyby zliza³ wszystkie ¶liny wyplu³ j±
Polak wygra³ :D


Doda³: Melfior303

2008-04-04 18:47:11

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Niemiec,rusek i polak rozbili siê na bezludnej wyspie.
Umówili siê ¿e ka¿dy bêdzie odcina³ se jak±¶ czê¶æ cia³a ¿eby by³o co je¶æ.
Pierwszego dnia Niemiec uci±³ se rêkê.
Drugiego dnia Rusek uci±³ se nogê
Trzeciego dnia Polak wyci±ga huja ... Na to Rusek :
Ooo! nareszcie bêd± paróweczki!
Na to Polak :
Chyba ciê pojeba³o.
Po serku i do spania!


Doda³: TomekOoo

2008-05-05 23:07:02

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
1 2 3 ...15 [Losowe] >>>


 Reklama.....  ::


 Pouk³adaj Wed³ug::
OD Najlepszych
OD Najnowszych
Alfabetycznie [A --> Z]
Alfabetycznie [Z --> A]
Najwiêcej Ogl±dane

Sennik na tja.pl - Opisy gg - Tapety na pulpit - ¯yczenia na Nowy Rok

0.0071