|
|
|
1 2 3 ...15 [Losowe] >>>
|
|
|
|
Polak,Czech,Rus spotykaj± siê na
pustyni. Nagle pojawia siê diabe³
-przynie¶cie jaki¶ sprzêt wojskowy.
Polak przynosi nabój,Czech przynosi Karabin, Rusek my¶li jeszcze. Diabe³ karze wcisn±æ sobie to co przynie¶li do dupy.
Polak wciska ³atwo posz³o.
Czech wciska, w po³owie sie zaklinowa³,diabe³ widzi ¿e czech siê ¶mieje , wiêc go pyta.
-Dlaczego siê p³aczesz.
-bo to boli
-Dlaczego siê ¶miejesz.
-bo rusek czo³giem jedzie
|
|
Doda³: Scoby |
2008-03-09 15:28:38 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Komentator sportowy komentuje zawody w piciu narodowego trunku. I zaczyna:
-Dzieñ dobry pañstwu! Dzi¶ odbêd± siê zawody w piciu narodowego trunku.
-Pierwszy do stanowiska podchodzi Francuz. Bêdzie pi³ wino kieliszkami. I zaczyna 1 kieliszek, 2, 3, 4, 5 kieliszek.
-Z³ama³ siê francuz przy 5 kieliszku!
-Teraz do stanowiska podchodzi Polak! Bêdzie pi³ wódkê szklankami!
-I zaczyna: 1 szklanka, 2, 3, 4, 5, 6, 7 szklanka i z³ama³ siê... Z³ama³ siê Polak po 7 szklance wódki!
-Teraz do stanowiska podchodzi faworyt dzisiejszych zawodów - Rosjanin. Bêdzie pi³ spirytus czerpakiem z wiadra!
-I zaczyna 1 czerpak 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 czerpak i z³ama³ siê! Z³ama³ siê czerpak! Zawodnik rosyjski pije z wiadra!
|
|
Doda³: tres |
2007-10-06 13:09:43 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Pewnego dnia przed obrazem przedstawiaj±cym Adama i Ewê spotkali siê Niemiec, Francuz, Anglik i Meksykanin. Po kilku chwilach podziwiania obrazu, Niemiec mówi:
- Spójrzcie na ich doskona³± budowê, atletyczne cia³o Adama i blond w³osy Ewy. Oni musieli byæ Niemcami.
Francuz protestuje:
- Ale¿ sk±d! Zwróæcie uwagê na erotyzm tej sytuacji, na ich nagie cia³a. On taki mêski, ona taka kobieca, z pewno¶ci± za chwilê obudzi siê w nich po¿±danie. To Francuzi.
Nie zgadza siê z nim Anglik:
- Panowie, czy widzicie szlachetno¶æ ich gestów, ich arystokratyczn±, dostojn± postawê? To niew±tpliwie Anglicy.
Po kilku chwilach milczenia odzywa siê Meksykanin:
- Nie maj± ubrañ, nie maj± butów, nie maj± dachu nad g³ow±. Do jedzenia maj± ledwie jedno jab³uszko, ale nie protestuj± i wydaje im siê, ¿e s± w raju. To Meksykanie.
|
|
Doda³: yoohi |
2007-10-06 13:09:39 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Po czym poznaæ Rosjanina w Ameryce? - Przychodzi na walki kogutów z kaczka... - A po czym poznaæ, ze s± tam W³osi? - Stawiaj± na kaczkê... - A po czym poznaæ, ze jest tam mafia? - Kaczka wygrywa...
|
|
Doda³: laska |
2007-10-06 13:10:29 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
W pewnym mie¶cie zorganizowano zawody w piciu napoju narodowego. (Teraz mówi komentator na tych zawodach.) - Proszê pañstwa na scenê wychodzi zawodnik francuski, bêdzie pil napój narodowy Francji tj. wino butelkami. I pierwsza, druga, ..., pi±ta i z³ama³ siê, z³ama³ siê zawodnik francuski. - Ale na scenê wchodzi zawodnik polski, bêdzie pil napój narodowy Polski tj. ¿ytni± butelkami, no i pierwsza, druga, ..., dziesi±ta i z³ama³ siê, z³ama³ siê zawodnik polski. - Ale na scenê wychodzi g³ówny faworyt zawodnik rosyjski, bêdzie pil napój narodowy Rosji tj. bimber czerpakiem prosto z wiadra. No i pierwszy czerpak, drugi, ..., piêtnasty i z³ama³ siê, z³ama³ siê czerpak zawodnik rosyjski bêdzie pil bimber prosto z wiadra.
|
|
Doda³: tres |
2007-10-06 13:10:30 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Niemiec, Anglik i Polak dostan± 1.000.000 pln je¶li przejad± przez rój komarów bez uk±szenia.
1. Niemiec jedzie mercem 300 km/h - ugryz³ go komar.
2. Anglik jedzie Astonem Martinem 330 km/h- ugryz³ go komar.
3. Polak jedzie "komarkiem" 25 km/h, a przywódca komarów:
- Staæ to nasz!
|
|
Doda³: Damage |
2007-10-06 13:11:23 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Diabe³ ka¿e Niemcowi, Polakowi i Ruskowi przejechaæ autem przez gówno.
Jedzie Niemiec starem gulgulgul uton±³. Jedzie Rus mercedesem gulgulgul uton±³. Jedzie Polak maluchem przejecha³! Pytaj±: Jak ty to zrobi³e¶? - gówno w gównie nie tonie!:D
|
|
Doda³: Werus yorczek |
2007-10-29 19:14:52 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Diabe³ z³apa³ Polaka, Rosjanina i Niemca. Mówi do nich:
- Wypuszczê was dopiero za rok, ale musicie spe³niæ 1 warunek. Dam wam po psie i musicie przez ten rok nauczyæ go jakiej¶ sztuczki. Musicie równie¿ wiedzieæ, ¿e ka¿dy z was dostanie jedzenie tylko dla jednej osoby, albo pies bêdzie jad³, albo ty. Przychodzi diabe³ po roku, wchodzi do Niemca, patrzy Niemiec chudy jak sztacheta, pies gruby jak beka.
- No Niemiec, co¶ nauczy³ tego psa?
Niemiec mówi os³abionym g³osem:
- S ss s siad (pies siad³).
Diabe³:
- OK Niemiec, jeste¶ wolny, chod¼my do Rosjanina.
Wchodz± do Rosjanina, patrz± Rosjanin chudy jak sztacheta, pies gruby jak beka. Diabe³:
- Dobra, a ty czego nauczy³e¶ psa?
Rosjanin mówi os³abionym g³osem do psa:
- l ll ll le¿eæ (pies siê po³o¿y³).
- OK Ruski, jeste¶ wolny, chod¼my do Polaka.
Wchodz± do Polaka. Patrz±, Polak gruby jak beka pies chudy jak sztacheta. Diabe³:
- Polak. Ty to sobie jeszcze rok posiedzisz.
Polak:
- Zaraz, zaraz.
Polak usiad³ sobie wygodnie na kanapie, wzi±³ w d³oñ pêto kie³basy i zaczyna je¶æ.
Pies patrzy na niego i mówi:
- H HH Heniu¶, daj gryza.
|
|
Doda³: kowal |
2007-11-22 11:52:15 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Zorganizowano zawody we wbijaniu gwo¼dzia w deskê za pomoc± g³owy. Do rywalizacji stanê³o trzech zawodników: Polak, Rusek i Niemiec. Pierwszy zaczyna Niemiec: Uderza raz.. dwa.. trzy.. - gwó¼d¼ wbity. Drugi Polak: ... raz.. dwa... - wbity. Ostatni podchodzi do deski zawodnik radziecki: Raz... - wbity ! Nastêpuje og³oszenie wyników: - Niemiec zajmuje drugie miejsce, Polak pierwsze, natomiast Rosjanin zostaje zdyskwalifikowany za wbicie gwo¼dzia z³± strona.
|
|
Doda³: mloda88 |
2007-10-06 13:10:29 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Polak, Rusek i Niemiec byli w hotelu, w którym straszy.
Niemiec wszed³ do hotelu i duch mówi:
- jestem duszek bia³e oczko
Niemiec uciek³.
Pó¼niej wszed³ Rusek.
Duch powiedzia³:
- jestem duszek bia³e oczko
Rusek uciek³ z krzykiem.
Polak wszed³ do hotelu i przespa³ siê parê godzin.
W koñcu duch mówi:
- jestem duszek bia³e oczko
A Polak odpowiada:
- a chcesz mieæ zaraz fioletowe?
|
|
Doda³: czacha |
2007-11-08 19:48:37 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Radziecki statek podp³ywa do afrykañskiego portu. Marynarz rzuca linê cumownicza na brzeg, krzycz±c do Murzyna stoj±cego na nabrze¿u: - Dierzi linu! Murzyn nie rozumie. Rosjanin znów rzuca cumê krzycz±c: - Dierzi linu! Murzyn stoi bez ruchu. Rosjanin pyta: - Gawari pa ruski? Cisza. - Parlez vous francais? Cisza. - Sprechen Sie Deutsch? Cisza. - Do you speak English? - Yes, I do. - No to dierzi linu!
|
|
Doda³: tres |
2007-10-06 13:10:29 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Idzie Czech, Polak i Niemiec przez granicê Polski nagle spotykaj± diab³a na granicy!
Diabe³ mówi - jak ja nie z³apiê to przecedzicie!
Rzuca Czech my¶li my¶li i zdj±³ buta i rzuca - diabe³ z³apa³!
Rzuca Niemiec wzi±³ kamieñ i rzuca - diabe³ z³apa³!!
Rzuca Polak my¶li, my¶li wysmarka³ siê na rêkê i mówi - ³ap póki gor±ce!!
Na to diabe³: ty przechodzisz!!
|
|
Doda³: Arni! |
2008-01-27 18:41:50 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Dwóch polaków jedzie do Niemiec po odbiór auta. Nagle po jakim¶ czasie z³apa³ ich gliniarz i mówi:
- Papyren
- No tak sie sk³ada, ¿e nas okradli
- Was?
- No mnie i Mietka
|
|
Doda³: Matix |
2008-02-05 18:11:05 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Diabe³ p³ynie ³ódk± z Niemcem Ruskiem i Polakiem ka¿dy z nich mia³ zabraæ kilka rzeczy ze sob±
kiedy p³ynêli diabe³ powiedzia³ ze je¿eli nie wyrzuc± 2 rzeczy których maja najwiêcej w ich kraju zaton± wiec Rusek wyrzuca ziemie i diamenty Niemiec wyrzuca z³oto i srebro a diabe³
pyta sie Polaka a ty co wyrzucisz? Polak bierze Niemca i Ruska za fraki i mówi tego to ja mam full w Polsce:)
|
|
Doda³: Kargul |
2007-10-06 13:11:06 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Diabe³ spotyka Ruska Niemca i Polaka i mówi je¶li prze¶picie noc na strychu w którym jest duch to was przeposzczê.
Pierwszy idzie Rusek ¶pi ¶pi i s³yszy uuuuuuuu jestem duch zielone oczko ucieka.
Nastêpny idzie Niemiec ¶pi ¶pi i s³yszy uuuuuuuu jestem duch zielone oczko ucieka.
Nastêpny idzie Polak ¶pi ¶pi i s³yszy uuuuuuuu jestem duch zielone oczko a na to Polak:jak ci przywalê to bêdziesz duch fioletowe oczko ! ! !
|
|
Doda³: rudek |
2007-10-06 13:10:55 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...15 [Losowe] >>> |
|
|
|
|