Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/krzysiek/domains/krzysiek.biz/public_html/baza_polacz.php on line 7
KAWAłY : O POLAKU... - ?MIESZNE ANIMACJE FLASH - ?MIESZNE FILMIKI - KABARETY

Kontakt | Reklama |

 



>> Rejestracja
>> Przypomnij Has³o

 
 ::Kategorie
Najlepsze filmiki
Åšmieszne Animacje
Kabarety
Åšmieszne Reklamy
Åšmieszne Filmiki
Teledyski
Seriale - Programy
Gry Online
Kawały
-> O Szkotach
-> W restauracji
-> O polityce
-> O policjantach
-> O pijakach
-> O my¶liwych
-> O ma³¿eñstwie
-> O Ma³yszu
-> O lekarzach
-> O zwierz±tkach
-> O wojsku
-> O szefie
-> O studentach
-> O te¶ciowej
-> O wariatach
-> O stra¿akach
-> O rolnikach
-> O W±chocku
-> O laskach
-> O komputerach
-> O Babie
-> O Bacy
-> O bajkach
-> O Polaku...
-> O jaskiniowcach
-> O Jasiu
-> O hrabim
-> O duchownych
-> O cyrku
-> O blondynkach
-> Inne
Telewizja na ¿ywo
Nowo¶ci




 ::Menu
 Kartka ¶wi±teczna
 Poranek z U¶miechem
 Powiadomienia
 Nie dzia³aj± filmiki ??
 Konto PRO
 Dodaj Animacje
 Reklama
 Kontakt




 ::Wyszukiwarka








1 2 3 ...15 [Losowe] >>>
G³osuj:

Lec± balonem sobie Chiñczyk, Rus, Niemiec i Polak. No i zaczêli przechwalaæ swoje kraje. Wiêc zacz±³ Chiñczyk:
-My to mamy w kraju tyle ry¿u ¿e ca³y ¶wiat mo¿na by by³o nakarmiæ.
Rus:
-My to mamy tyle he³mów ¿e ka¿demu na ¶wiecie mo¿na by by³o za³o¿yæ.
Niemiec:
-My to mamy tak± flagê ¿e mo¿na by ka¿dego na wojnê wyrwaæ.
Polak my¶li i my¶li i wreszcie mówi:
-A my mamy takiego orze³ka ¿e ca³y ry¿ by zjad³, do he³mów by nasra³, a flag± sobie dupê podtar³.


Doda³: Izka

2008-03-09 15:02:43

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Siedzi biedny Rumun przy drodze i smaruje chleb gównem.
Przechodzi ko³o niego bogaty anglik staje i mówi:
-Bieda Rumun ?
A no bieda
Rzuci³ mu anglik 5 funtów i poszed³ dalej. Nastêpnie idzie bogaty Niemiec i patrzy i mówi:
-Bieda Rumun?
A no bieda
Rzuci³ mu 5 euro i poszed³ dalej. Teraz idzie skromny Polak i pyta:
- Bida Rumun?
A no bida bida
-To po huj tak grubo smarujesz !!??


Doda³: CarlosNuniez

2008-01-05 22:41:54

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Siedz± Polak, Amerykanin i Japoñczyk w saunie. 120 stopni. Gor±co jak cholera.
Nagle japoñczyk unosi d³oñ, przystawia kciuk do ucha, ma³y palec do ust i mówi
jak do telefonu:
- Sprzedaæ! Sprzedaæ wszystko !
Po chwili Amerykanin robi to samo. Polak siê pyta:
- Eee, panowie, co wy robicie ?
Japoñczyk odpowiada:
- S³uchaj stary: Ja mam firmê, handluje, prowadzê interesy, no i w³a¶nie
sprzeda³em pakiet akcji.
Polak:
- Ale jak?
Japoñczyk:
- S³uchaj - w kciuku mam s³uchawkê, w palcu mikrofon i korzystam z tego jak z
telefonu!
Amerykanin przytakuje. Polak:
- Aha....
Temperatura 130 stopni. Gor±co jak w piecu, panowie siê poc±.. marazm..
Nagle Japoñczyk ni stad ni zow±d krzyczy:
- Kupiæ! Kupiæ wszystko !
Amerykanin i Polak patrz± siê na niego jak na idiotê i pytaj± co jest.
Ten odpowiada:
- Panowie... mówi³em ju¿ ze mam firmê, no i w³a¶nie kupi³em pakiet akcji.
- Ale jak ?!?
Japoñczyk:
- W uchu mam s³uchawkê, w gardle mikrofon..
- Aaaaaacha..
Temperatura 140 stopni.. gor±co... panowie nie wytrzymuj±, ju¿ chc± wychodziæ,
wtem nagle Polak wstaje, kuca i nadyma siê jak do sraki i krzyczy:
- Uwaga panowie!!! Fax idzie !!!!


Doda³: maniak

2007-10-06 13:10:29

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Przyszed³ diabe³ to Polaka Ruska i Niemca:
- Jak nie chcecie i¶æ do piek³a musicie sprostaæ zadaniu.
Polak pyta:
- Jakiemu?
- Musicie sobie za³atwiæ taki samochód, ¿eby przejecha³ w 3 metrowym basenie wype³nionym gównem.
Rusek wzi±³ Porsche i wyjecha³ lecz ju¿ przy starcie zaton±³... Niemiec wzi±³ Lamborghini i niestety w po³owie drogi zaton±³... Polak wzi±³ Fiata 126p i szokuj±c wszystkich przemkn±³ bez problemowo... Diabe³ siê go pyta:
- Jak ty to zrobi³e¶, ¿e przejecha³e¶ takim gównem?
- Rzecz w tym ¿e gówno w gównie nie tonie...


Doda³: Damage

2007-10-06 13:11:23

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Spotka³o siê dwoch facetów: Francuz i Rusek. Francuz, ciekawy ¶wiata, pyta:
- Wania, a ty gdie ¿iwiosz?
- Ja ¿iwu wo W³adywostokie.
- Hm... a eto dalieko ot Moskwy?
- Nu dalieko, tri tysiaczi wiorst.
- Nu dalieko...
- A ty, Fransua, gdie ¿iwiosz?
- Ja ¿iwu w Pari¿e.
- Pari¿, Pari¿... eto dalieko ot Moskwy?
- Nu dalieko, czietyrie tysiaczi wiorst.
- Czietyrie tysiaczi wiorst? Jej Bohu, kakaja glusz!


Doda³: koxiki

2007-10-06 13:10:29

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Polak z Niemcem próbuj± przemyciæ wiewiórkê przez rosyjsk± granice. Niewiedz± jak to zrobiæ. Polak wpada na pomys³" w³o¿ê sobie j± w gacie."
Gdy przeszli przez granice Niemiec pyta siê Polaka, gdzie ma wiewiórkê? Polak odpowiada - wywali³em. Dlaczego? pyta siê Niemiec. Odpowiada na to Polak, ¿e
z dupy zrobi³a mi dziuple to wytrzyma³em, ¿e z chuja zrobi³a mi patyk to wytrzyma³em, ¿e z jajek zrobi³a mi orzeszki to wytrzyma³em, ale jak chcia³a w³o¿yæ orzeszki do dziupli to nie wytrzyma³em.


Doda³: tomek

2007-10-06 13:11:12

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

W poci±gu jedzie Niemiec, Rusek i Polak. K³óc± sie, który z pañstw najlepiej kradnie.
1. Niemiec wsta³ i mówi do Ruska:
- Tyyy Rusek wstañ, zga¶ ¶wiat³o i szybko je zapal.
Rusek:
- no dobra.
Zgasi³ i szybko zapali³ ¶wiat³o. Patrzy i nie ma sznurówek. Rusek mówi do Niemca:
- aaa tam wy nie umiecie kra¶æ.
2. Rusek mówi do Polaka:
- Tyyyy Polak, zga¶ i zapal szybko ¶wiat³o.
Polak na to:
- no dobra.
Zgasi³ i szybko zapali³. Patrzy i nie ma krawatu.
Polak na to:
- aaa tam wy nie umiecie kra¶æ.
3. Polak mówi do Niemca:
- zga¶ i zapal szybko ¶wiat³o.
Niemiec zgasi³ i zapali³ ¶wiat³o. Patrzy wszystko ma na sobie. I zaczynaj± siê ¶miaæ z Polaka, ¿e w Polsce nie potrafi± kra¶æ.
Zaraz wpada konduktor i mówi:
- Panowie!! Panowie!! Ewakuacja, kto¶ nam tory podpierdoli³ ;D


Doda³: GiBoNOSW

2007-11-13 13:53:38

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Jest Rusek, Polak i Niemiec i diabe³. Za³o¿yli sie z diab³em kto wejdzie do jaskini gdzie straszy muæka... wchodzi Rusek muæka bierz go uciek³....wchodzi Niemiec muæka bierz go tez uciek³......wchodzi Polak muæka bierz go Polak rozpina rozporek REXIO nie daj siê...

Doda³: KaKa111

2008-03-09 15:21:10

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Polak , Rusek i Niemiec byli w piekle .
Diabe³ kaza³ im przynie¶æ po jednym kwiatku .
Pierwszy wróci³ polak przyniós³ tulipana , diabe³ kaza³ polakowi ¿eby go w³o¿y³ w ty³ek polak bez problemu to zrobi³ .
Nastêpny przyszed³ niemiec z ró¿± diabe³ kaza³ mu zrobiæ to samo .
Niemic zacz±³ p³akaæ i sie ¶miaæ, diabe³ sie pyta dlaczego p³aczesz ?
- bo mnie kolce opijaj±
a dlaczego sie ¶miejesz ?
-bo rusek idzie z kaktusem


Doda³: kuba P-ce

2007-10-06 13:10:56

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Rusek, Polak, Niemiec i Chiñczyk lec± samolotem.Przelatuj± nad granic± Niemiec.
Niemiec mówi:
-Ja mam tyle bomb, co zdetonuj± ca³± Polskê.
Polak taki zbulwersowany, ale co lec± dalej. Mijaj± granicê Rosji.
Rusek mówi:
-ja mam tak± du¿± flagê, co przykryjê ca³± Polskê. Polak jeszcze bardziej zbulwersowany.
Lec± dalej... Przelatuj± nad granic± Chin.
Chiñczyk mówi:
-A ja mam taki du¿y dzwon co przykryje ca³± Polskê.Polak Zbulwersowany na maxa, ale mówi:
-A ja mam takiego du¿ego or³a, który bomby rozwali swoim potê¿nym dziobem, w dzwon siê wysra, a flag± podetrze dupê.


Doda³: 4227Pitros

2007-10-06 13:10:49

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Amerykañscy archeolodzy odkryli nowa piramidê w Egipcie i odkopali tam
mumie faraona. Nie mogli jednak ustaliæ kim by³ zmar³y, bowiem mumia nie
by³a zbyt dobrze zachowana. Zadzwonili wiec po pomoc do Rosji.
Nastêpnego dnia przybyli z Moskwy Sasza i Wania. Poprosili tylko o 2 godziny
czasu na rozwi±zanie tego problemu. Po tym czasie dwaj oficerowie radzieckiego
wywiadu wychodz± do prasy i o¶wiadczaj±:
- Ramzes XVIII!
A Amerykanie na to:
- Jak siê to wam uda³o?
A Ruscy:
- Jak to jak? Przyzna³ siê!


Doda³: koxiki

2007-10-06 13:10:29

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Przychodzi Irlandczyk do spowiedzi i mówi:
"Proszê ksiêdza, ukrad³em trochê drewna."
"Ile?"
"No, zbudowa³em budê dla psa."
"No to nie jest ¼le..."
"Ale proszê ksiêdza, mnie trochê tego drewna zosta³o."
"Ile?"
"Zbudowa³em sobie gara¿."
"No, to ju¿ gorzej, za pokutê..."
"Ale proszê ksiêdza, mnie jeszcze tego drewna zosta³o"
"Ile?"
"Zbudowa³em sobie dom."
"Synu, ciê¿ko zgrzeszy³e¶, wiesz co to jest nowenna?"
"Proszê ksiêdza, ja zbuduje te nowennê, mnie tego drewna starczy, mnie jeszcze
trochê zosta³o."


Doda³: ola80

2007-10-06 13:10:29

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Idzie Polak po pustyni z papug± na ramieniu,
z przeciwka nadchodzi Beduin z wê¿em na szyi.
Beduin pyta polaka:
-Sk±d jeste¶?
Polak na to:
-Z Polski.
-A to wy tam w polsce du¿o wódki pijecie?
-No.
-To chod¼ do mnie, do namiotu, to dam ci siê czego¶ napiæ.
-Dobra.
Beduin nala³ Polakowi wódki, ten wypi³, a Beduin pyta:
-Chcesz drugiego?
Polak na to:
-Tak - wypi³ drugiego. Beduin znów pyta:
-Chcesz trzeciego?
No i w tym momencie odzywa siê papuga:
-I trzeciego, i czwartego, i pi±tego, i w ³eb dostaniesz, i Ci tego robaka ze¿remy.


Doda³: tomek

2007-10-06 13:09:47

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Polak Niemiec i rusek zamierzaj± przej¶æ przez most na którym straszy Bia³e oko przechodzi Niemiec
Bia³e oko uciek³!!!!!
przechodzi rusek
bia³e oko uciek³!!!!
przechodzi polak
bia³e oko id¼ bo jak ci jebnê to bêdziesz mia³ fioletowe


Doda³: Angela

2007-10-06 13:10:52

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Polak, Niemiec i Rusek rozbili siê na bezludnej wyspie. Nagle Rusek z³owi³ z³ota rybkê, a ona w zamian za wypuszczenie spe³ni po jednym ¿yczeniu.
Rusek
- Ja chcia³bym wróciæ do domu
Niemiec
- Ja te¿ chcia³bym wróciæ do domu
Na to Polak
- A ja chcia³bym mieæ tu ich oboje...


Doda³: Askaaaaaaa

2007-10-06 13:10:48

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
1 2 3 ...15 [Losowe] >>>


 Reklama.....  ::


 Pouk³adaj Wed³ug::
OD Najlepszych
OD Najnowszych
Alfabetycznie [A --> Z]
Alfabetycznie [Z --> A]
Najwiêcej Ogl±dane

Sennik na tja.pl - Opisy gg - Tapety na pulpit - ¯yczenia na Nowy Rok

0.0065