|
|
|
1 2 3 ...15 [Losowe] >>>
|
|
|
|
Siedz± Amerykanin, Polak, Chiñczyk, i Niemiec przy wódce. Amerykanin mówi, ¿e maj± tak± wielk± flagê ¿e zakry³aby ziemiê. Chiñczyk mówi, ¿e maj± tyle ry¿u ¿e zakry³by ca³± kulê ziemsk±. Niemiec mówi, ¿e maj± taki he³m, ¿e da³oby siê w³o¿yæ w niego ziemiê. Polak mówi, ¿e maj± takiego or³a, który by zjad³ ten ca³y ry¿, nasr...³ do he³mu, a t± flag± wytar³ sobie d...pê.
|
|
Doda³: bielun |
2007-10-06 13:09:47 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Niemiec, Rusek i Polak lec± samolotem. Nagle nast±pi³a awaria. Ka¿dy chwyci³ siê jakiej¶ czê¶ci samolotu. Niemiec chwyci³ fotel, Rusek chwyci³ silnik, a Polak chwyci³ kierownicê. Kto by³ pierwszy na ziemi??
Adam i Ewa.
|
|
Doda³: taxi2 |
2007-10-06 13:09:39 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Polak, Niemiec i Rusek p³ynêli statkiem. W pewnym momencie Niemiec zacz±³ wyrzucaæ do morza marki.
- U nas tego pe³no - mówi.
Rusek zacz±³ wyrzucaæ ruble.
- U nas tego pe³no - mówi.
Na to Polak wyrzuci³ Ruska.
- U nas tego pe³no.
.........
|
|
Doda³: Karol |
2007-12-03 23:21:30 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Do sklepu w USA wchodzi Polak i pokazuje: - poproszê: ¿ó³t± - pokaza³ palcami sko¶ne oczy skórzan± - naci±gn±³ skore na policzkach torbê - chwyci³ siê rêk± za krocze
|
|
Doda³: tomek |
2007-10-06 13:10:29 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Polak, Rusek i Niemiec zak³adaj± siê, która te¶ciowa jest grubsza.
Rusek mówi:
- Moja te¶ciowa to siê w 80cm drzwi nie mie¶ci.
Niemiec mówi:
- Moja te¶ciowa na 90cm materacu siê nie mie¶ci.
Polak mówi:
- No ch³opaki, a moja te¶ciowa to jak zaniesie majtki do pralni to mówi±, ¿e spadochronów nie przyjmuj±.
|
|
Doda³: hyzio |
2007-10-30 12:21:13 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Rusek, Amerykanin, Niemiec i Polak siedz± w klubie. Rusek wyci±ga wino:
-ja mam wino, wy wzno¶cie toasty.
Amerykanin:
- pijmy za nasz± demokracjê!
Niemiec:
- pijmy za wspó³pracê niemiecko-polsk±!
Polak na to:
-Pijmy za to, ¿e mnie wylali wczoraj z roboty...
|
|
Doda³: Bard |
2008-01-08 13:54:13 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
¦niadanie. Trzech kolesi w pracy je kanapki.. Anglik: - K... znowu z szynka, nienawidzê kanapek z szynka. Jak jutro dostane z szynka to wyskoczê przez okno. Szkot: - Ja mam znowu z serem, jak jutro dostane z serem to tez skoczê przez okno... Hiszpan: - O ku... znowu z d¿emem. Jak jutro dostane z d¿emem to wyskoczê z okna! Na drugi dzieñ wszyscy dostali z tym samym co poprzednio i wyskoczyli przez okno, pozabijali siê... Na wspólnym pogrzebie... ¯ona Anglika: - Byli¶my takim wspania³ym ma³¿eñstwem. Dlaczego nie powiedzia³, ze nie chce kanapek z szynka? ¯ona Szkota: - U mnie to samo, móg³ powiedzieæ choæby s³ówko... ¯ona Hiszpana: - Ja to nic nie rozumiem. Przecie¿ on sam sobie robi³ kanapki do pracy...
|
|
Doda³: alan |
2007-10-06 13:10:29 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Rusek, Polak, Niemiec i Chiñczyk lec± samolotem.Przelatuj± nad granic± Niemiec.
Niemiec mówi:
-Ja mam tyle bomb, co zdetonuj± ca³± Polskê.
Polak taki zbulwersowany, ale co lec± dalej. Mijaj± granicê Rosji.
Rusek mówi:
-ja mam tak± du¿± flagê, co przykryjê ca³± Polskê. Polak jeszcze bardziej zbulwersowany.
Lec± dalej... Przelatuj± nad granic± Chin.
Chiñczyk mówi:
-A ja mam taki du¿y dzwon co przykryje ca³± Polskê.Polak Zbulwersowany na maxa, ale mówi:
-A ja mam takiego du¿ego or³a, który bomby rozwali swoim potê¿nym dziobem, w dzwon siê wysra, a flag± podetrze dupê.
|
|
Doda³: 4227Pitros |
2007-10-06 13:10:49 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Mr Smith w Pary¿u. Mr Smith (Anglik) bawi³ w Pary¿u. Zamierza³ przej¶æ przez ulicê - spojrza³ w prawo, doszed³ do ¶rodka jezdni, spojrza³ w lewo... Pogrzeb odbêdzie siê w sobotê.
|
|
Doda³: koxiki |
2007-10-06 13:10:29 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
- Co mo¿na dostaæ w Polsce za zlotówkê?
- W Polsce za zlotówkê mo¿na dostaæ w pysk od ¿ebraka!
|
|
Doda³: guru |
2007-10-06 13:09:53 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Amerykanie skonstruowali aparat do ogl±dania marzeñ. Rozpoczêli próby. Najpierw pod³±czyli Francuza. Na ekranie pojawi³ siê piêkny dom, nagie dziewczyny na brzegu basenu i litry szampana. Potem pod³±czyli Niemca. Wysprz±tany dom, ¿ona w kuchni, Niemiec przed TV z piwem. Pod³±czyli Rosjanina. Patrz± - nic, czarny ekran. Reguluj± - nic! W koñcu wpadli na pomys³, ¿e Rosjanin lubi wypiæ. Przynie¶li wódki, nalali szklankê, wypi³, patrz± - nic! Nalali drug± - nic! Zrezygnowani machnêli rêka, zostawili mu resztê wódki i odeszli. Rosjanin dopi³ butelkê do dna i nagle, w dolnym rogu ekranu pojawi³ siê maleñki zielony punkcik. Ucieszyli siê i rzucili siê do powiêkszania. Powiêkszaj±, powiêkszaj±, powiêkszaj±, a¿ w koñcu z ekranu wy³oni³ siê maluteñki korniszonek...
|
|
Doda³: LuKaS |
2008-01-05 22:45:57 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Diabe³ z³apa³ Polaka, Niemca i Ruska. Da³ im po dwie metalowe kulki i obieca³, ¿e ich wypu¶ci, je¶li zrobi± z tymi kulkami co¶, co go zadziwi. Niemiec podrzuci³ wysoko jedn± kulkê, zaraz potem podrzuci³ drug± i trafi³ ni± w tê pierwsz±.
- No, ca³kiem niez³e - powiedzia³ diabe³.
Ruski po³o¿y³ na ziemi jedn± kulkê, a na niej ostro¿nie po³o¿y³ drug±. I nie spad³a!
- Te¿ niez³e - mówi diabe³. - A teraz zobaczymy co zrobi Polak.
Niestety, Polak jedn± kulkê zgubi³, a drug± zepsu³...
|
|
Doda³: tres |
2007-10-06 13:09:40 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Niemiec i Rusek siê przechwalaj± Niemiec mówi:
- ja mam super doj±c± krowê
Rusek:
- a jam z³oty zegarek
A Polak nic nie ma
Na drugi dzieñ:
- ja nie mam mojej
- a ja nie mam mojego zegarka
A Polak:
- o kurde w pó³ do pi±tej trzeba nadoiæ krowê
|
|
Doda³: CJ |
2008-05-05 23:34:00 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi polak do sklepu w Anglii i mówi:
- Poproszê pi³kê .
- What?
- Pi³kê!
- What??
- David Beckham
- aaa football
- No dobra to niech pan siê teraz skupi.
- Okey
- Do metalu.
|
|
Doda³: kuba1000 |
2008-05-05 15:23:51 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Diabe³ z³apa³ Polaka, Niemca i Amerykanina. Dal im po dwie metalowe kulki i obieca³, ze ich wypu¶ci, je¶li zrobi± z nimi cos, co go zadziwi. Po chwili Niemiec podrzuci³ jedna kulkê w gore i trafi³ w ni± druga. - No, ca³kiem nie¼le - powiedzia³ diabe³. Amerykanin po³o¿y³ na ziemi jedna kulkê, a na niej postawi³ druga. Sta³a! - No, to mnie lekko zdziwi³o, ale zobaczymy co zrobi Polak. Niestety, Polak jedna kulkê zepsu³, a druga zgubi³.
|
|
Doda³: laska |
2007-10-06 13:10:30 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...15 [Losowe] >>> |
|
|
|
|