|
|
|
1 2 3 ...15 [Losowe] >>>
|
|
|
|
Idzie polak do lasu a z krzaków wychodzi skunks nagle skunks piern±³ Polak nie uciek³ skunks znowu piern±³, ale Polak nie uciek³, ale jak polak piern±³ to skunks uciek³!!!!!!!!!!!
|
|
Doda³: wiktoria |
2008-03-25 19:45:10 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Polski milioner pojechal do innego milionera we Francji.
Tamten pokazuje polakowi swój dobytek:
- Mam dwa baseny kryte i cztery odkryte, siedem samochodów, wielki dom i czterysta hektarów ziemi.
Polak zdumiony bogactwem kolegi pyta go:
- A jak siê tego dorobi³e¶?
Francuz prowadzi go na balkon i mówi:
- Widzisz tê autostradê? Dosta³em na jej wybudowanie dziesiêæ milionów. Wyda³em 3 miliony, a resztê sobie zostawi³em.
Po kilku latach Francuz przyje¿d¿a do Polski
i kolega pokazuje mu czego siê dorobi³.
- Mam dziesiêæ basenów, trzyna¶cie samochodów, ogromny dom i sze¶æset hektarów ziemi.
Francuz spyta³ Polaka:
- Jak siê tego dorobi³e¶?
Ten prowadzi go do okna i pyta:
- Widzisz tê autostradê?
- Nie.
- W³a¶nie!
|
|
Doda³: tytus |
2007-10-06 13:09:48 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
W poci±gu jedzie Niemiec, Rusek i Polak. K³óc± sie, który z pañstw najlepiej kradnie.
1. Niemiec wsta³ i mówi do Ruska:
- Tyyy Rusek wstañ, zga¶ ¶wiat³o i szybko je zapal.
Rusek:
- no dobra.
Zgasi³ i szybko zapali³ ¶wiat³o. Patrzy i nie ma sznurówek. Rusek mówi do Niemca:
- aaa tam wy nie umiecie kra¶æ.
2. Rusek mówi do Polaka:
- Tyyyy Polak, zga¶ i zapal szybko ¶wiat³o.
Polak na to:
- no dobra.
Zgasi³ i szybko zapali³. Patrzy i nie ma krawatu.
Polak na to:
- aaa tam wy nie umiecie kra¶æ.
3. Polak mówi do Niemca:
- zga¶ i zapal szybko ¶wiat³o.
Niemiec zgasi³ i zapali³ ¶wiat³o. Patrzy wszystko ma na sobie. I zaczynaj± siê ¶miaæ z Polaka, ¿e w Polsce nie potrafi± kra¶æ.
Zaraz wpada konduktor i mówi:
- Panowie!! Panowie!! Ewakuacja, kto¶ nam tory podpierdoli³ ;D
|
|
Doda³: GiBoNOSW |
2007-11-13 13:53:38 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Polak, Rusek, Niemiec i Chiñczyk lec± balonem. Jest przeci±¿enie i wspólnie decyduj±, ¿e wyrzuc± to czego jest w ich kraju du¿o. Chiñczyk wyrzuca ry¿: "U nas tego du¿o", Niemiec wyrzuca che³my: "U nas tego du¿o", Rusek wyrzuca pistolety maszynowe: "U nas tego du¿o", a Polak wyrzuca Ruska: "U nas tego du¿o".
|
|
Doda³: maniak |
2007-10-06 13:09:42 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Chodzi sobie po ¶wiecie diabe³ek. Przyszed³ do USA i mówi:
- Jestem diabe³kiem z ma³ym kube³kiem, oddajcie mi zaraz wszystkie swoje pieni±dze!
Na to Amerykanie:
- Jasne, bierz, bierz, my mamy duuu¿o dolarów, damy ci!
Przychodzi diabe³ek do Rosji i mówi:
- Jestem diabe³kiem z ma³ym kube³kiem, oddajcie mi zaraz wszystkie wasze pieni±dze!
Ruscy na to:
- Aj, aj, my biedni, nie mamy pieniêdzy wcale, pomó¿ nam lepiej ich szukaæ...
Przychodzi diabe³ek do Polski i mówi:
- Jestem diabe³kiem z ma³ym... A gdzie jest mój ma³y kube³ek?!
|
|
Doda³: grzesiek |
2007-10-06 13:09:48 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Polak Niemiec i Rusek szli przez pustynie a¿ nagle spotka³ ich diabe³.
Diabe³ powiedzia³ ¿e ka¿dy z niech mo¿e co¶ wzi±æ na plecy a potem musz± dostaæ 10 biczy i nie mog± nawet mrugn±æ, dopiero wtedy bêd± mogli pój¶æ dalej.
Najpierw Niemiec co chcesz na plecy ?
Oliwê dosta³ oliwê i 10 biczy i nie mrugn±³.
Teraz Rusek co chcesz na plecy?
Nic dosta³ 10 biczy i nie mrugn±³.
Teraz polak co chcesz na plecy. Ruska.
|
|
Doda³: Remix1 |
2007-10-06 13:11:31 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Siedz± Amerykanin, Polak, Chiñczyk, i Niemiec przy wódce. Amerykanin mówi, ¿e maj± tak± wielk± flagê ¿e zakry³aby ziemiê. Chiñczyk mówi, ¿e maj± tyle ry¿u ¿e zakry³by ca³± kulê ziemsk±. Niemiec mówi, ¿e maj± taki he³m, ¿e da³oby siê w³o¿yæ w niego ziemiê. Polak mówi, ¿e maj± takiego or³a, który by zjad³ ten ca³y ry¿, nasr...³ do he³mu, a t± flag± wytar³ sobie d...pê.
|
|
Doda³: bielun |
2007-10-06 13:09:47 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Polak we Francuskiej restauracji. Nie zna jêzyka, jednak usi³uje co¶ zamówiæ:
- La Spagetti proszê i La piwoo.
Okazuje siê, ¿e kelner nie ma wiêkszych problemów. Zadowolony Polak dodaje:
- La jeszcze jedno piwo.
Znowu otrzymuje to co zamówi³. Prosz±c o rachunek mówi wiêc do kelnera:
- La kelner widzi jak ja La dobrze po La Francusku La mówiê?
- Jakbym nie by³ Polakiem, to by¶ La gówno zjad³!
|
|
Doda³: LuKaS |
2008-01-05 22:21:44 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Polak, Rusek i Niemiec zak³adaj± siê, która te¶ciowa jest grubsza.
Rusek mówi:
- Moja te¶ciowa to siê w 80cm drzwi nie mie¶ci.
Niemiec mówi:
- Moja te¶ciowa na 90cm materacu siê nie mie¶ci.
Polak mówi:
- No ch³opaki, a moja te¶ciowa to jak zaniesie majtki do pralni to mówi±, ¿e spadochronów nie przyjmuj±.
|
|
Doda³: hyzio |
2007-10-30 12:21:13 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Pewnego razy Polak Niemiec Chiñczyk i Rus lecieli samolotem. Gdy przelatywali przez Chiny chiñczyk powiedzia³:
-ja mam tyle ry¿u ¿e by wystarczy³o na 3 kraje!
Gdy przelatywali przez Rosjê Rusek powiedzia³:
-A ja mam tyle he³mów ¿e by wystarczy³o na 4 kraje!
Gdy przelatywali przez Niemcami Niemiec powiedzia³:
-A ja mam tak± flagê ¿e by zakry³a 4 kraje i jeszcze by zosta³o.
A,gdy przelatywali przez Polskê Polak zastanawia³ siê co powiedzieæ...
Wreszcie wiedzia³ co powiedzieæ:
-A my mamy takiego orze³ka co by z¿ar³ wam ca³y ry¿ nasra³ do he³mów i dupê wytar³ o flagê!
|
|
Doda³: LLunia |
2008-05-05 21:09:39 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Czarownica mówi do Polaka,Niemca i Ruska:
kto przyniesie najwiêcej z³ota,pójdzie do nieba.
Niemiec przyniós³ pól wiaderka i sie cieszy,a czarownica na to:spódnica do góry,czarna bierz go;uciek³.
Rusek przyniós³ wiaderko,sytuacja sie powtarza;uciek³.
Polak przyniós³ 2 wiaderka,czarownica na to:podnosi spódnice i mówi:czarna bierz go,
Polak rozpina rozporek i mówi: siwy bron sie!!!!!!!!!!!
|
|
Doda³: Szarik |
2007-10-06 13:10:54 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
W poci±gu siedz±: Polak, Czech, zakonnica i modelka. Poci±g wje¿d¿a do tunelu, jest ciemno i s³ychaæ trzask. Po wyje¼dzie z tunelu Czech trzyma sie za szczêkê. Zakonnica my¶li... by³o ciemno z³apa³ modelkê za kolano no i ta mu przywali³a. Modelka my¶li....by³o ciemno chcia³ mnie z³apaæ za kolano z³apa³ zakonnice no i ta mu przywali³a. Czech my¶li... Polak z³apa³ modelkê za kolano a ta przez pomy³kê mi przywali³a. Polak.....zaraz kolejny tunel wiêc znowu bêdê móg³ przyj...æ Czechowi!!
|
|
Doda³: xxa |
2007-09-25 14:56:37 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Idzie Polak Rysek i Niemiec a za nimi Unia Europejska
|
|
Doda³: Ju¶ka |
2007-10-11 20:40:01 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Idzie gazda z workiem na plecach, ca³y zakrwawiony na twarzy. Spotyka go drugi gazda.
- Kto ciê tak urz±dzi³?!
- Te¶ciowa.
- Ooo! Ja, jakbym mia³ taka te¶ciow±, to bym ja ciupag± zar±ba³!
- A ty my¶lisz, ¿e co ja niose w worku?
|
|
Doda³: LuKaS |
2008-01-05 22:24:54 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Anglik idzie sobie ulic±, spotyka Polaka i mówi do niego:
-Hy! My name is Brian!-cze¶æ!Moje imie to Brajan!Na to Polak:
-Won!
-What?-co?Won to po Angielsku wygraæ, Anglik pomy¶la³ sobie ¿e Polak co¶ wygra³.
-Spadaj!-odpowiedzia³ mu.Anglik mówi do przechodz±cej brytyjki:
-Look! Hes person won spadaj!-popatrz! Ten cz³owiek wygra³ spadaj!
|
|
Doda³: greenee |
2007-10-06 13:10:47 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...15 [Losowe] >>> |
|
|
|
|