|
|
|
1 2 3 ...15 [Losowe] >>>
|
|
|
|
Jest Rusek, Polak i Niemiec i diabe³. Za³o¿yli sie z diab³em kto wejdzie do jaskini gdzie straszy muæka... wchodzi Rusek muæka bierz go uciek³....wchodzi Niemiec muæka bierz go tez uciek³......wchodzi Polak muæka bierz go Polak rozpina rozporek REXIO nie daj siê...
|
|
Doda³: KaKa111 |
2008-03-09 15:21:10 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Dwoch ruskich chcia³o przewie¼æ wiewiórkê przez granice do Polski Sasza powiedzia³, ze wsadzi sobie ja za majty i nikt siê nie kapnie. Ju¿ prawie przejechali granice, ale Sasza nie wytrzyma³ i wyskoczy³ jak oszala³y z wiewiórk± w d³oniach. Posadzili ich do paki za przemyt. Wania zdenerwowany pyta: - Czemu do cholery wyj±³e¶ ta wiewiórkê? - No, wiesz wszystko by³o dobrze, jak z mojej dupy zrobi³a sobie dziuple i jak moje jajka potraktowa³a jako orzechy, ale jak chcia³a zaci±gn±æ orzechy do dziupli, to nie wytrzyma³em...
|
|
Doda³: nataloa566 |
2007-10-06 13:10:29 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Zorganizowano miêdzynarodowy konkurs na napisanie najlepszej ksi±¿ki o s³oniach. - Japoñczycy napisali rozprawê naukow± "Wprowadzenie do nauki o s³oniach". - Amerykanie napisali ksi±¿kê "Co przeciêtny Amerykanin powinien wiedzieæ o s³oniach". - ¯ydzi napisali trzytomowe dzie³o "S³oñ a sprawa ¿ydowska". - Rosjanie napisali 2 dzie³a: "Rosja - praojczyzna s³oni" i "Radziecki s³oñ - najwiêkszy komunista na ¶wiecie". - Kubañczycy napisali: "Kubañski s³oñ - m³odszy brat s³onia radzieckiego".
|
|
Doda³: koxiki |
2007-10-06 13:10:29 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Polak, Rusek i Niemiec pojechali z diab³em do hotelu. Diabe³ zakaza³ im siê za³atwiaæ. Polak mieszka³ na trzecim piêtrze, Niemiec na drugim, a Rusek na parterze. Polakowi zachcia³o siê siku, wiec zrobi³ dziurê w pod³odze i wysika³ siê do Niemca. Niemcowi zachcia³o siê siku, wiêc zrobi³ dziurê w pod³odze i wysika³ siê do Ruska. Diabe³ przychodzi do Polaka sprawdza, czysto, przychodzi do Niemca, czysto. Przychodzi do Ruska puka a Rusek mówi:
- Ju¿ p³ynê!
|
|
Doda³: Palu¶ |
2007-12-04 00:02:21 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Lec± 3 samoloty: Rusek , Polak i Niemiec. Spotkali diab³a, który mówi:
-kto przeleci ca³y ¶wiat nie robi±c siku ani kupy to dostanie 2 wory z³ota.
Pierwszy wystartowa³ Rusek. Niestety nie uda³o siê zatrzyma³ siê na stacji samolotowej. Drugi wystartowa³ Niemiec i te¿ niestety zatrzyma³ siê na stacji samolotowej. A Polak jak to Polak zrobi³ w powietrzu akurat gdzie siê odbywa³a msza ¶wiêta. Kap³an mówi:
- Bo¿e daj nam jaki¶ znak.
A tu zlecia³a kupa.
- Bo¿e czy co¶ jeszcze?
A Polak wrzeszczy:
- papieru toaletowego !!!!!!!!!
|
|
Doda³: ni¶ka |
2007-11-12 20:32:47 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Polak z Niemcem próbuj± przemyciæ wiewiórkê przez rosyjsk± granice. Niewiedz± jak to zrobiæ. Polak wpada na pomys³" w³o¿ê sobie j± w gacie."
Gdy przeszli przez granice Niemiec pyta siê Polaka, gdzie ma wiewiórkê? Polak odpowiada - wywali³em. Dlaczego? pyta siê Niemiec. Odpowiada na to Polak, ¿e
z dupy zrobi³a mi dziuple to wytrzyma³em, ¿e z chuja zrobi³a mi patyk to wytrzyma³em, ¿e z jajek zrobi³a mi orzeszki to wytrzyma³em, ale jak chcia³a w³o¿yæ orzeszki do dziupli to nie wytrzyma³em.
|
|
Doda³: tomek |
2007-10-06 13:11:12 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi polak do sklepu w Anglii i mówi:
- Poproszê pi³kê .
- What?
- Pi³kê!
- What??
- David Beckham
- aaa football
- No dobra to niech pan siê teraz skupi.
- Okey
- Do metalu.
|
|
Doda³: kuba1000 |
2008-05-05 15:23:51 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Polak, Czech i Rusek lec± samolotem. Nast±pi³o przeci±¿enie. Musz± wyrzuciæ zbêdny balast.
Rusek wyrzuca z³oto:
-Tego to u nas pe³no!
Czech wyrzuca srebro:
-Tego to u nas pe³no!
Polak wyrzuca Ruska:
-Tego to u nas pe³no!
|
|
Doda³: nataloa566 |
2007-10-06 13:09:44 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Pewnego razy Polak Niemiec Chiñczyk i Rus lecieli samolotem. Gdy przelatywali przez Chiny chiñczyk powiedzia³:
-ja mam tyle ry¿u ¿e by wystarczy³o na 3 kraje!
Gdy przelatywali przez Rosjê Rusek powiedzia³:
-A ja mam tyle he³mów ¿e by wystarczy³o na 4 kraje!
Gdy przelatywali przez Niemcami Niemiec powiedzia³:
-A ja mam tak± flagê ¿e by zakry³a 4 kraje i jeszcze by zosta³o.
A,gdy przelatywali przez Polskê Polak zastanawia³ siê co powiedzieæ...
Wreszcie wiedzia³ co powiedzieæ:
-A my mamy takiego orze³ka co by z¿ar³ wam ca³y ry¿ nasra³ do he³mów i dupê wytar³ o flagê!
|
|
Doda³: LLunia |
2008-05-05 21:09:39 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Diabe³ zwabi³ na skraj przepa¶ci Anglika, Francuza, Niemca i Polaka. Podchodzi do Anglika i mówi:
- Skacz!
- Nie skocze.
- Gentleman skoczy³by.
Anglik skoczy³. Diabe³ podchodzi do Francuza i mówi:
- Skacz!
- Nie skocze.
- Gentleman skoczy³by.
- Nie skocze.
- Ale teraz jest taka moda.
Francuz skoczy³. Diabe³ podchodzi do Niemca i mówi:
- Skacz!
- Nie skocze.
- Gentleman skoczy³by.
- Nie skocze.
- Ale teraz jest taka moda.
- Nie skocze.
- To rozkaz!
Niemiec skoczy³. Diabe³ podchodzi do Polaka i mówi:
- Skacz!
- Nie skocze.
- Gentleman skoczy³by.
- Nie skocze.
- Ale teraz jest taka moda.
- Nie skocze.
- To rozkaz!
- Nie skocze.
- A to nie skacz!
Polak skoczy³.
|
|
Doda³: Truskawka i Anula |
2007-11-08 21:50:44 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Z³apa³ diabe³ Niemca, Ruska i Polaka. Dal im alternatywê: Kocio³, albo powiedz± liczbê dla której on nie bêdzie znal wiêkszej. Niemiec: Miliard. Diabe³: Dwa miliardy. Do kot³a! Rusek: Bilion. Diabe³: Dwa biliony. Do kot³a! Polak: Od ch*.*ja i trochê. Diabe³ zak³opotany nie wie ile to jest... Diabe³: A ile to jest? Polak: Umiesz liczyæ ziarenka piasku? Diabe³: Tak. Polak: A widzisz to drzewo? Diabe³: Widzê. Polak: Jest to tyle ziarenek piasku ile od tego drzewa w pizdu.
|
|
Doda³: bielun |
2007-10-06 13:10:29 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
W pewnym mie¶cie zorganizowano zawody w piciu napoju narodowego. (Teraz mówi komentator na tych zawodach.) - Proszê pañstwa na scenê wychodzi zawodnik francuski, bêdzie pil napój narodowy Francji tj. wino butelkami. I pierwsza, druga, ..., pi±ta i z³ama³ siê, z³ama³ siê zawodnik francuski. - Ale na scenê wchodzi zawodnik polski, bêdzie pil napój narodowy Polski tj. ¿ytni± butelkami, no i pierwsza, druga, ..., dziesi±ta i z³ama³ siê, z³ama³ siê zawodnik polski. - Ale na scenê wychodzi g³ówny faworyt zawodnik rosyjski, bêdzie pil napój narodowy Rosji tj. bimber czerpakiem prosto z wiadra. No i pierwszy czerpak, drugi, ..., piêtnasty i z³ama³ siê, z³ama³ siê czerpak zawodnik rosyjski bêdzie pil bimber prosto z wiadra.
|
|
Doda³: tres |
2007-10-06 13:10:30 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
W poci±gu jedzie Niemiec, Rusek i Polak. K³óc± sie, który z pañstw najlepiej kradnie.
1. Niemiec wsta³ i mówi do Ruska:
- Tyyy Rusek wstañ, zga¶ ¶wiat³o i szybko je zapal.
Rusek:
- no dobra.
Zgasi³ i szybko zapali³ ¶wiat³o. Patrzy i nie ma sznurówek. Rusek mówi do Niemca:
- aaa tam wy nie umiecie kra¶æ.
2. Rusek mówi do Polaka:
- Tyyyy Polak, zga¶ i zapal szybko ¶wiat³o.
Polak na to:
- no dobra.
Zgasi³ i szybko zapali³. Patrzy i nie ma krawatu.
Polak na to:
- aaa tam wy nie umiecie kra¶æ.
3. Polak mówi do Niemca:
- zga¶ i zapal szybko ¶wiat³o.
Niemiec zgasi³ i zapali³ ¶wiat³o. Patrzy wszystko ma na sobie. I zaczynaj± siê ¶miaæ z Polaka, ¿e w Polsce nie potrafi± kra¶æ.
Zaraz wpada konduktor i mówi:
- Panowie!! Panowie!! Ewakuacja, kto¶ nam tory podpierdoli³ ;D
|
|
Doda³: GiBoNOSW |
2007-11-13 13:53:38 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Diabe³ z³apa³ Polaka, Niemca i Amerykanina. Dal im po dwie metalowe kulki i obieca³, ze ich wypu¶ci, je¶li zrobi± z nimi cos, co go zadziwi. Po chwili Niemiec podrzuci³ jedna kulkê w gore i trafi³ w ni± druga. - No, ca³kiem nie¼le - powiedzia³ diabe³. Amerykanin po³o¿y³ na ziemi jedna kulkê, a na niej postawi³ druga. Sta³a! - No, to mnie lekko zdziwi³o, ale zobaczymy co zrobi Polak. Niestety, Polak jedna kulkê zepsu³, a druga zgubi³.
|
|
Doda³: laska |
2007-10-06 13:10:30 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Leci Polak, Rusek i Niemiec samolotem. Z³apa³ ich diabe³ i mówi:
- Wypuszczê was tylko wtedy, je¿eli dobrze odpowiecie na zadane przeze mnie pytanie. Polak, Rusek i Niemiec zgodzili siê.
Diabe³ pyta Ruska:
- Jeste¶my nad Rosj±?
Rusek mówi:
- Tak!
Diabe³ odpowiada:
- ¬le idziesz do piek³a!
Teraz pyta siê Niemca:
- Czy jeste¶my nad Niemcami?
Niemiec odpowiada:
- Tak!
Diabe³ mu na to:
- ¬le, idziesz do piek³a!
Zosta³ Polak, diabe³ zada³ mu pytanie:
- Jeste¶my nad Polsk±?
Polak spojrza³ na zegarek, wystawi³ rêke na której mia³ zegarek za okno, po chwili patrzy znowu na zegarek ale ju¿ go nie ma. Pewny siebie odpowiada:
- Tak, jeste¶my nad Polsk±!
|
|
Doda³: karol |
2007-12-04 00:42:11 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...15 [Losowe] >>> |
|
|
|
|