Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/krzysiek/domains/krzysiek.biz/public_html/baza_polacz.php on line 7
KAWAłY : O POLAKU... - ?MIESZNE ANIMACJE FLASH - ?MIESZNE FILMIKI - KABARETY

Kontakt | Reklama |

 



>> Rejestracja
>> Przypomnij Has³o

 
 ::Kategorie
Najlepsze filmiki
Åšmieszne Animacje
Kabarety
Åšmieszne Reklamy
Åšmieszne Filmiki
Teledyski
Seriale - Programy
Gry Online
Kawały
-> O Szkotach
-> W restauracji
-> O polityce
-> O policjantach
-> O pijakach
-> O my¶liwych
-> O ma³¿eñstwie
-> O Ma³yszu
-> O lekarzach
-> O zwierz±tkach
-> O wojsku
-> O szefie
-> O studentach
-> O te¶ciowej
-> O wariatach
-> O stra¿akach
-> O rolnikach
-> O W±chocku
-> O laskach
-> O komputerach
-> O Babie
-> O Bacy
-> O bajkach
-> O Polaku...
-> O jaskiniowcach
-> O Jasiu
-> O hrabim
-> O duchownych
-> O cyrku
-> O blondynkach
-> Inne
Telewizja na ¿ywo
Nowo¶ci




 ::Menu
 Kartka ¶wi±teczna
 Poranek z U¶miechem
 Powiadomienia
 Nie dzia³aj± filmiki ??
 Konto PRO
 Dodaj Animacje
 Reklama
 Kontakt




 ::Wyszukiwarka








1 2 3 ...15 [Losowe] >>>
G³osuj:

Siedz± Amerykanin, Polak, Chiñczyk, i Niemiec przy wódce. Amerykanin mówi, ¿e maj± tak± wielk± flagê ¿e zakry³aby ziemiê. Chiñczyk mówi, ¿e maj± tyle ry¿u ¿e zakry³by ca³± kulê ziemsk±. Niemiec mówi, ¿e maj± taki he³m, ¿e da³oby siê w³o¿yæ w niego ziemiê. Polak mówi, ¿e maj± takiego or³a, który by zjad³ ten ca³y ry¿, nasr...³ do he³mu, a t± flag± wytar³ sobie d...pê.

Doda³: bielun

2007-10-06 13:09:47

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Niemiec, Rusek i Polak lec± samolotem. Nagle nast±pi³a awaria. Ka¿dy chwyci³ siê jakiej¶ czê¶ci samolotu. Niemiec chwyci³ fotel, Rusek chwyci³ silnik, a Polak chwyci³ kierownicê. Kto by³ pierwszy na ziemi??
Adam i Ewa.


Doda³: taxi2

2007-10-06 13:09:39

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Polak, Niemiec i Rusek p³ynêli statkiem. W pewnym momencie Niemiec zacz±³ wyrzucaæ do morza marki.
- U nas tego pe³no - mówi.
Rusek zacz±³ wyrzucaæ ruble.
- U nas tego pe³no - mówi.
Na to Polak wyrzuci³ Ruska.
- U nas tego pe³no.
.........


Doda³: Karol

2007-12-03 23:21:30

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Do sklepu w USA wchodzi Polak i pokazuje:
- poproszê:
¿ó³t± - pokaza³ palcami sko¶ne oczy
skórzan± - naci±gn±³ skore na policzkach
torbê - chwyci³ siê rêk± za krocze


Doda³: tomek

2007-10-06 13:10:29

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Polak, Rusek i Niemiec zak³adaj± siê, która te¶ciowa jest grubsza.
Rusek mówi:
- Moja te¶ciowa to siê w 80cm drzwi nie mie¶ci.
Niemiec mówi:
- Moja te¶ciowa na 90cm materacu siê nie mie¶ci.
Polak mówi:
- No ch³opaki, a moja te¶ciowa to jak zaniesie majtki do pralni to mówi±, ¿e spadochronów nie przyjmuj±.


Doda³: hyzio

2007-10-30 12:21:13

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Rusek, Amerykanin, Niemiec i Polak siedz± w klubie. Rusek wyci±ga wino:
-ja mam wino, wy wzno¶cie toasty.
Amerykanin:
- pijmy za nasz± demokracjê!
Niemiec:
- pijmy za wspó³pracê niemiecko-polsk±!
Polak na to:
-Pijmy za to, ¿e mnie wylali wczoraj z roboty...


Doda³: Bard

2008-01-08 13:54:13

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

¦niadanie. Trzech kolesi w pracy je kanapki..
Anglik:
- K... znowu z szynka, nienawidzê kanapek z szynka. Jak jutro
dostane z szynka to wyskoczê przez okno.
Szkot:
- Ja mam znowu z serem, jak jutro dostane z serem to tez skoczê przez okno...
Hiszpan:
- O ku... znowu z d¿emem. Jak jutro dostane z d¿emem to wyskoczê z okna!
Na drugi dzieñ wszyscy dostali z tym samym co poprzednio i wyskoczyli przez okno,
pozabijali siê...
Na wspólnym pogrzebie...
¯ona Anglika:
- Byli¶my takim wspania³ym ma³¿eñstwem. Dlaczego nie powiedzia³, ze nie chce
kanapek z szynka?
¯ona Szkota:
- U mnie to samo, móg³ powiedzieæ choæby s³ówko...
¯ona Hiszpana:
- Ja to nic nie rozumiem. Przecie¿ on sam sobie robi³ kanapki do pracy...


Doda³: alan

2007-10-06 13:10:29

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Rusek, Polak, Niemiec i Chiñczyk lec± samolotem.Przelatuj± nad granic± Niemiec.
Niemiec mówi:
-Ja mam tyle bomb, co zdetonuj± ca³± Polskê.
Polak taki zbulwersowany, ale co lec± dalej. Mijaj± granicê Rosji.
Rusek mówi:
-ja mam tak± du¿± flagê, co przykryjê ca³± Polskê. Polak jeszcze bardziej zbulwersowany.
Lec± dalej... Przelatuj± nad granic± Chin.
Chiñczyk mówi:
-A ja mam taki du¿y dzwon co przykryje ca³± Polskê.Polak Zbulwersowany na maxa, ale mówi:
-A ja mam takiego du¿ego or³a, który bomby rozwali swoim potê¿nym dziobem, w dzwon siê wysra, a flag± podetrze dupê.


Doda³: 4227Pitros

2007-10-06 13:10:49

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Mr Smith w Pary¿u.
Mr Smith (Anglik) bawi³ w Pary¿u. Zamierza³ przej¶æ przez ulicê - spojrza³ w prawo,
doszed³ do ¶rodka jezdni, spojrza³ w lewo...
Pogrzeb odbêdzie siê w sobotê.


Doda³: koxiki

2007-10-06 13:10:29

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

- Co mo¿na dostaæ w Polsce za zlotówkê?
- W Polsce za zlotówkê mo¿na dostaæ w pysk od ¿ebraka!


Doda³: guru

2007-10-06 13:09:53

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Amerykanie skonstruowali aparat do ogl±dania marzeñ. Rozpoczêli próby. Najpierw pod³±czyli Francuza. Na ekranie pojawi³ siê piêkny dom, nagie dziewczyny na brzegu basenu i litry szampana. Potem pod³±czyli Niemca. Wysprz±tany dom, ¿ona w kuchni, Niemiec przed TV z piwem. Pod³±czyli Rosjanina. Patrz± - nic, czarny ekran. Reguluj± - nic! W koñcu wpadli na pomys³, ¿e Rosjanin lubi wypiæ. Przynie¶li wódki, nalali szklankê, wypi³, patrz± - nic! Nalali drug± - nic! Zrezygnowani machnêli rêka, zostawili mu resztê wódki i odeszli. Rosjanin dopi³ butelkê do dna i nagle, w dolnym rogu ekranu pojawi³ siê maleñki zielony punkcik. Ucieszyli siê i rzucili siê do powiêkszania. Powiêkszaj±, powiêkszaj±, powiêkszaj±, a¿ w koñcu z ekranu wy³oni³ siê maluteñki korniszonek...

Doda³: LuKaS

2008-01-05 22:45:57

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Diabe³ z³apa³ Polaka, Niemca i Ruska. Da³ im po dwie metalowe kulki i obieca³, ¿e ich wypu¶ci, je¶li zrobi± z tymi kulkami co¶, co go zadziwi. Niemiec podrzuci³ wysoko jedn± kulkê, zaraz potem podrzuci³ drug± i trafi³ ni± w tê pierwsz±.
- No, ca³kiem niez³e - powiedzia³ diabe³.
Ruski po³o¿y³ na ziemi jedn± kulkê, a na niej ostro¿nie po³o¿y³ drug±. I nie spad³a!
- Te¿ niez³e - mówi diabe³. - A teraz zobaczymy co zrobi Polak.
Niestety, Polak jedn± kulkê zgubi³, a drug± zepsu³...


Doda³: tres

2007-10-06 13:09:40

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Niemiec i Rusek siê przechwalaj± Niemiec mówi:
- ja mam super doj±c± krowê
Rusek:
- a jam z³oty zegarek
A Polak nic nie ma
Na drugi dzieñ:
- ja nie mam mojej
- a ja nie mam mojego zegarka
A Polak:
- o kurde w pó³ do pi±tej trzeba nadoiæ krowê


Doda³: CJ

2008-05-05 23:34:00

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Przychodzi polak do sklepu w Anglii i mówi:
- Poproszê pi³kê .
- What?
- Pi³kê!
- What??
- David Beckham
- aaa football
- No dobra to niech pan siê teraz skupi.
- Okey
- Do metalu.


Doda³: kuba1000

2008-05-05 15:23:51

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Diabe³ z³apa³ Polaka, Niemca i Amerykanina. Dal im po dwie metalowe kulki
i obieca³, ze ich wypu¶ci, je¶li zrobi± z nimi cos, co go zadziwi.
Po chwili Niemiec podrzuci³ jedna kulkê w gore i trafi³ w ni± druga.
- No, ca³kiem nie¼le - powiedzia³ diabe³.
Amerykanin po³o¿y³ na ziemi jedna kulkê, a na niej postawi³ druga. Sta³a!
- No, to mnie lekko zdziwi³o, ale zobaczymy co zrobi Polak.
Niestety, Polak jedna kulkê zepsu³, a druga zgubi³.


Doda³: laska

2007-10-06 13:10:30

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
1 2 3 ...15 [Losowe] >>>


 Reklama.....  ::


 Pouk³adaj Wed³ug::
OD Najlepszych
OD Najnowszych
Alfabetycznie [A --> Z]
Alfabetycznie [Z --> A]
Najwiêcej Ogl±dane

Sennik na tja.pl - Opisy gg - Tapety na pulpit - ¯yczenia na Nowy Rok

0.008