Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/krzysiek/domains/krzysiek.biz/public_html/baza_polacz.php on line 7
KAWAłY : O POLAKU... - ?MIESZNE ANIMACJE FLASH - ?MIESZNE FILMIKI - KABARETY

Kontakt | Reklama |

 



>> Rejestracja
>> Przypomnij Has³o

 
 ::Kategorie
Najlepsze filmiki
Åšmieszne Animacje
Kabarety
Åšmieszne Reklamy
Åšmieszne Filmiki
Teledyski
Seriale - Programy
Gry Online
Kawały
-> O Szkotach
-> W restauracji
-> O polityce
-> O policjantach
-> O pijakach
-> O my¶liwych
-> O ma³¿eñstwie
-> O Ma³yszu
-> O lekarzach
-> O zwierz±tkach
-> O wojsku
-> O szefie
-> O studentach
-> O te¶ciowej
-> O wariatach
-> O stra¿akach
-> O rolnikach
-> O W±chocku
-> O laskach
-> O komputerach
-> O Babie
-> O Bacy
-> O bajkach
-> O Polaku...
-> O jaskiniowcach
-> O Jasiu
-> O hrabim
-> O duchownych
-> O cyrku
-> O blondynkach
-> Inne
Telewizja na ¿ywo
Nowo¶ci




 ::Menu
 Kartka ¶wi±teczna
 Poranek z U¶miechem
 Powiadomienia
 Nie dzia³aj± filmiki ??
 Konto PRO
 Dodaj Animacje
 Reklama
 Kontakt




 ::Wyszukiwarka








1 2 3 ...15 [Losowe] >>>
G³osuj:

Polak, Rusek i Niemiec lec± samolotem. Niestety mieli przeci±¿enie i steruj±cy Rusek krzyczy:
- Hej zrzuæcie co¶ tam.
Rzucili skrzynkê srebra.
Po godzinie gdy za sterami zasiad³ Niemiec, sytuacja siê powtórzy³a i krzyczy:
- Hej rzuæcie co¶ tam.
Rzucili z³oto.
Gdy sterowa³ Polak obci±¿enie samolotu znów by³o zbyt du¿e. Wiêc rzucili bombê. Po wyl±dowaniu na Okêciu poszli na miasto i s³ysz± jak rozmawiaj± trzy kobiety przed ko¶cio³em:
- Wiecie co, jak mój Stasio szed³ drog±, to przed nogi skrzynka srebra mu spada³a - mówi Zo¶ka.
- To jeszcze nic, jak mój Karol szed³ drog±, to mu skrzynka z³ota na ³eb spad³a - powiedzia³a Kry¶ka.
- Eeeee tam, jak mój Heniek siê spierdzia³, to ca³a cha³upa siê zawali³a - zakoñczy³a Halina.


Doda³: Karol

2007-12-03 23:26:17

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Leci Polak, Rusek i Niemiec samolotem. Z³apa³ ich diabe³ i mówi:
- Wypuszczê was tylko wtedy, je¿eli dobrze odpowiecie na zadane przeze mnie pytanie. Polak, Rusek i Niemiec zgodzili siê.
Diabe³ pyta Ruska:
- Jeste¶my nad Rosj±?
Rusek mówi:
- Tak!
Diabe³ odpowiada:
- ¬le idziesz do piek³a!
Teraz pyta siê Niemca:
- Czy jeste¶my nad Niemcami?
Niemiec odpowiada:
- Tak!
Diabe³ mu na to:
- ¬le, idziesz do piek³a!
Zosta³ Polak, diabe³ zada³ mu pytanie:
- Jeste¶my nad Polsk±?
Polak spojrza³ na zegarek, wystawi³ rêke na której mia³ zegarek za okno, po chwili patrzy znowu na zegarek ale ju¿ go nie ma. Pewny siebie odpowiada:
- Tak, jeste¶my nad Polsk±!


Doda³: karol

2007-12-04 00:42:11

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Lec± Polak, Rusek i Niemiec samolotem. Niestety jeden silnik szlag trafia i kogo¶ trzeba wyrzuciæ. Polak jako pilot jest wykluczony. Rusek do Niemca:
- Wyskakuj.
Niemiec wyskakuje, Rusek ryczy, ¿e ¿artowa³ i z³apa³ go za przyrodzenie, niestety urwa³o siê. Rusek wbiega do kabiny pilota i ryczy:
- Polak! Niemiec spad³.
- A chuj z nim!
- Nie! Z nami!


Doda³: Karol

2007-12-03 23:34:13

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Kanibale z³apali 3 bia³ych turystów: Ruskiego, Amerykanina i Polaka. Odbywa siê rada plemienna, z którego co zrobi± (tj. w jaki sposób go skonsumuj±). Rusek - najg³o¶niej protestowa³, ¿e on jako obywatel CCCP itd... wiêc nie my¶l±c d³ugo przeznaczyli go na zupê.
Amerykanin:
- Jestem obywatelem USA, muszê porozumieæ siê z konsulatem!
- Upiec go!
- A ty sk±d jeste¶? - pyta wódz Polaka.
- Z po.. po.. z Polski.
- Polska! Tam studiuje mój syn! B±d¼ moim go¶ciem bracie. Co bêdziesz jad³? Zupê, czy miêso?


Doda³: alan

2007-10-06 13:09:49

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

W poci±gu siedzi Polak i Murzyn. Polak przygl±da siê Murzynowi, bo nigdy wcze¶niej nie
widzia³ Murzyna. Chcia³ siê dowiedzieæ, sk±d ten Murzyn jest i pyta:
- Bangladesz?
Murzyn nic. To Polak znów:
- Bangladesz?
Murzyn wsta³, otworzy³ okno, wyci±gn±³ rêkê i powiedzia³:
- Nie bangla.


Doda³: kristof

2007-10-06 13:10:29

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

W poci±gu siedz±: Polak, Czech, zakonnica i modelka. Poci±g wje¿d¿a do tunelu, jest ciemno i s³ychaæ trzask. Po wyje¼dzie z tunelu Czech trzyma sie za szczêkê. Zakonnica my¶li... by³o ciemno z³apa³ modelkê za kolano no i ta mu przywali³a. Modelka my¶li....by³o ciemno chcia³ mnie z³apaæ za kolano z³apa³ zakonnice no i ta mu przywali³a. Czech my¶li... Polak z³apa³ modelkê za kolano a ta przez pomy³kê mi przywali³a. Polak.....zaraz kolejny tunel wiêc znowu bêdê móg³ przyj...æ Czechowi!!

Doda³: xxa

2007-09-25 14:56:37

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Polak, Rusek i Niemiec rozbijaj± siê na bezludnej wyspie. Znajduj± skrzynie jab³ek, umawiaj± siê, ¿e je¶li ka¿dy u³o¿y rymowankê, to ka¿dy otrzyma swoje jab³ko.
Rusek mówi tak:
- Tolkien pisa³ wiersze ja biorê jab³ko pierwsze.
I wzi±³ jab³ko.
Niemiec mówi:
- Tolkien pisa³ wiersze d³ugie ja biorê jab³ko drugie.
Polak po 3 godzinach mówi:
- A huj wam w dupê! Ja biorê ca³± kupê!!!
I WZI¡£ RESZTÊ...


Doda³: Login

2008-04-10 21:33:05

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Dwóch polaków jedzie do Niemiec po odbiór auta. Nagle po jakim¶ czasie z³apa³ ich gliniarz i mówi:
- Papyren
- No tak sie sk³ada, ¿e nas okradli
- Was?
- No mnie i Mietka


Doda³: Matix

2008-02-05 18:11:05

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Diabe³ z³apa³ Polaka, Niemca i Amerykanina. Dal im po dwie metalowe kulki
i obieca³, ze ich wypu¶ci, je¶li zrobi± z nimi cos, co go zadziwi.
Po chwili Niemiec podrzuci³ jedna kulkê w gore i trafi³ w ni± druga.
- No, ca³kiem nie¼le - powiedzia³ diabe³.
Amerykanin po³o¿y³ na ziemi jedna kulkê, a na niej postawi³ druga. Sta³a!
- No, to mnie lekko zdziwi³o, ale zobaczymy co zrobi Polak.
Niestety, Polak jedna kulkê zepsu³, a druga zgubi³.


Doda³: laska

2007-10-06 13:10:30

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Polak, Niemiec i Rosjanin s± na bezludnej wyspie....Nie ma tam nic do jedzenia...Wiêc Niemiec mówi, ¿e jest lewo rêczny i prawa jest mu nie potrzebna... uciêli i zjedli na ¶niadanie. Potem by³a kolej na Rosjanina....ten z kolei mówi³, ¿e jest prawo rêczny i lew mu nie jest potrzebna...uciêli i zjedli..A¿ w koñcu przysz³a kolej na Polaka...A ten siedzia³ wali³ sie konia i sperma mu lecia³a i tak powiedzia³ do kolegów,,,No to po jogurcie i do spania

Doda³: Patrysia

2008-05-23 15:06:24

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Trener Niemca,Francuza i Polaka zabra³ ich do budynku który mia³ 30 pieter.i mówi:Niemiec wybiegnij na sam± górê a Niemiec zatrzyma³ sie na 10 bo siê zesika³.trener mówi do Francuza biegnij na sam± górê francuz biegnie i na 20 zatrzymuje sie i mówi ze zrobi³ kupkê.Noto trener mówi do polaka biegnij na sama gorê polak biegnie dobieg³ i trener sie pyta jak to zrobi³ a on odpowiada po prostu trzeba by³o mieæ PAMPERSA!!!!!!!!!!

Doda³: G-paula-G

2007-10-06 13:11:02

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

- Dlaczego David Copperfield musia³ odwo³aæ swój wystêp w Polsce?
- Nikt nie by³ nim zainteresowany. W Polsce nie jest niczym niezwyk³ym gdy co¶ znika.


Doda³: mloda88

2007-10-06 13:09:41

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Niemiec i Rusek siê przechwalaj± Niemiec mówi:
- ja mam super doj±c± krowê
Rusek:
- a jam z³oty zegarek
A Polak nic nie ma
Na drugi dzieñ:
- ja nie mam mojej
- a ja nie mam mojego zegarka
A Polak:
- o kurde w pó³ do pi±tej trzeba nadoiæ krowê


Doda³: CJ

2008-05-05 23:34:00

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Polaka, Niemca i Prusa z³apa³ diabe³.
- Musicie zrobiæ kilka rzeczy, a was wypuszczê. Przynie¶cie co¶ czarnego.
Polak przyniós³ czekoladê, a Prus wêgiel.
- Teraz musicie to zje¶æ.
Polak zjad³ z chêci± czekoladê. Prus zacz±³ siê naraz ¶miaæ i p³akaæ.
- Dlaczego p³aczesz?
- Bo muszê zje¶æ wêgiel.
- A dlaczego siê ¶miejesz?
- Bo Niemiec niesie ze sob± bandê murzynów!


Doda³: hahaxD

2007-11-13 14:17:11

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Zorganizowano miêdzynarodowy konkurs na napisanie najlepszej ksi±¿ki o s³oniach.
- Japoñczycy napisali rozprawê naukow± "Wprowadzenie do nauki o s³oniach".
- Amerykanie napisali ksi±¿kê "Co przeciêtny Amerykanin powinien wiedzieæ o s³oniach".
- ¯ydzi napisali trzytomowe dzie³o "S³oñ a sprawa ¿ydowska".
- Rosjanie napisali 2 dzie³a: "Rosja - praojczyzna s³oni" i "Radziecki s³oñ - najwiêkszy
komunista na ¶wiecie".
- Kubañczycy napisali: "Kubañski s³oñ - m³odszy brat s³onia radzieckiego".


Doda³: koxiki

2007-10-06 13:10:29

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
1 2 3 ...15 [Losowe] >>>


 Reklama.....  ::


 Pouk³adaj Wed³ug::
OD Najlepszych
OD Najnowszych
Alfabetycznie [A --> Z]
Alfabetycznie [Z --> A]
Najwiêcej Ogl±dane

Sennik na tja.pl - Opisy gg - Tapety na pulpit - ¯yczenia na Nowy Rok

0.0081