Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/krzysiek/domains/krzysiek.biz/public_html/baza_polacz.php on line 7
KAWAłY : O POLAKU... - ?MIESZNE ANIMACJE FLASH - ?MIESZNE FILMIKI - KABARETY

Kontakt | Reklama |

 



>> Rejestracja
>> Przypomnij Has³o

 
 ::Kategorie
Najlepsze filmiki
Åšmieszne Animacje
Kabarety
Åšmieszne Reklamy
Åšmieszne Filmiki
Teledyski
Seriale - Programy
Gry Online
Kawały
-> O Szkotach
-> W restauracji
-> O polityce
-> O policjantach
-> O pijakach
-> O my¶liwych
-> O ma³¿eñstwie
-> O Ma³yszu
-> O lekarzach
-> O zwierz±tkach
-> O wojsku
-> O szefie
-> O studentach
-> O te¶ciowej
-> O wariatach
-> O stra¿akach
-> O rolnikach
-> O W±chocku
-> O laskach
-> O komputerach
-> O Babie
-> O Bacy
-> O bajkach
-> O Polaku...
-> O jaskiniowcach
-> O Jasiu
-> O hrabim
-> O duchownych
-> O cyrku
-> O blondynkach
-> Inne
Telewizja na ¿ywo
Nowo¶ci




 ::Menu
 Kartka ¶wi±teczna
 Poranek z U¶miechem
 Powiadomienia
 Nie dzia³aj± filmiki ??
 Konto PRO
 Dodaj Animacje
 Reklama
 Kontakt




 ::Wyszukiwarka








1 2 3 ...15 [Losowe] >>>
G³osuj:

Francuz, Anglik i Polak z³apali z³ot± rybkê, która w zamian za uwolnienie,
obieca³a spe³niæ po jednym ich ¿yczeniu.
- Ja ma taka brzydka i stara ¿onê - mówi Francuz - chce mieæ ³adn± i m³od±.
- Na mnie szef w pracy siê zawzi±³ - mówi Anglik - daj mi nowa prace z wy¿sz±
pensja.
- A mój s±siad ma stado krów - mówi Polak - spraw, aby mu te krowy pozdycha³y...


Doda³: bielun

2007-10-06 13:10:30

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

To Polacy wymy¶lili triatlon. Bo tylko polak idzie na basen pieszo, a wraca rowerem.

Doda³: LuKaS

2008-01-05 22:52:02

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Wchodz± dwaj Niemcy do polskiego baru i mówi± ja gut barman na to
-Danka daj im jagud!!!
Zjedli i mówi± Danke
a barman
-OOOOOO.... Danki wam nie dam


Doda³: godle¶

2007-10-06 13:11:26

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Polak, Rusek, Niemiec p³ynêli statkiem. Niemiec wyrzuci³ euro i powiedzia³: - u nas tego pe³no.
Rusek wyrzuci³ pensa i powiedzia³:
- u nas tego pe³no
Czas na polaka, polak wyrzuci³ ruska i powiedzia³:
- u nas tego pe³no


Doda³: szymindj

2007-12-21 15:30:05

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Amerykanin i Rusek spotykaj± siê na ksiê¿ycu. Rusek pyta ty stary co ty tu robisz?? A wiesz na badania mnie wys³ali z NASA. A ty co robisz?? No ja podobnie na badania. Id± dalej a tam Polak bez skafandra le¿y pod kamieniem, budz± go i pytaj±....stary jak siê tu znalaz³e¶. A ja kur..a nie wiem z wesela wracam!!!

Doda³: KRIssssss

2007-10-06 13:11:29

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Po czym poznaæ Rosjanina w Ameryce?
- Przychodzi na walki kogutów z kaczka...
- A po czym poznaæ, ze s± tam W³osi?
- Stawiaj± na kaczkê...
- A po czym poznaæ, ze jest tam mafia?
- Kaczka wygrywa...


Doda³: laska

2007-10-06 13:10:29

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

- Dlaczego Ruscy kradn± w Niemczech 2 Mercedesy?
- Bo wracaj± przez Polskê.


Doda³: LuKaS

2008-01-05 22:52:13

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Trzech amerykanów zbudowa³o sejf. Ci±gle powtarzali, ¿e nikt go nie otworzy.
Zaprosili 2 polaków, 2 rusków i 2 szkopów.
Powiedzieli im, ¿e oni zgasza ¶wiat³o na 5 sekund i je¶li której¶ z dru¿yn uda siê w tym czasie otworzyæ sejf mo¿e sobie zabraæ ca³± jego zawarto¶æ (40mln )
Najpierw próbowa³y szkopy-amerykanie zapalaj± ¶wiat³o a Niemiec grzebie siê przy zamku.
Drudzy byli ruscy - te¿ im siê nie uda³o.
nareszcie Polacy - Amerykanin probuje zapaliæ ¶wiat³o po 5 sekundach i ni chuja, a z oddali s³ychaæ g³os (Józek na chuj ci ta ¿arówka mamy 40milionów)


Doda³: kundlozole

2008-04-22 23:12:22

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Lec± 3 samoloty: Rusek , Polak i Niemiec. Spotkali diab³a, który mówi:
-kto przeleci ca³y ¶wiat nie robi±c siku ani kupy to dostanie 2 wory z³ota.
Pierwszy wystartowa³ Rusek. Niestety nie uda³o siê zatrzyma³ siê na stacji samolotowej. Drugi wystartowa³ Niemiec i te¿ niestety zatrzyma³ siê na stacji samolotowej. A Polak jak to Polak zrobi³ w powietrzu akurat gdzie siê odbywa³a msza ¶wiêta. Kap³an mówi:
- Bo¿e daj nam jaki¶ znak.
A tu zlecia³a kupa.
- Bo¿e czy co¶ jeszcze?
A Polak wrzeszczy:
- papieru toaletowego !!!!!!!!!


Doda³: ni¶ka

2007-11-12 20:32:47

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Polak, Czech i Rusek lec± samolotem. Nast±pi³o przeci±¿enie. Musz± wyrzuciæ zbêdny balast.
Rusek wyrzuca z³oto:
-Tego to u nas pe³no!
Czech wyrzuca srebro:
-Tego to u nas pe³no!
Polak wyrzuca Ruska:
-Tego to u nas pe³no!


Doda³: nataloa566

2007-10-06 13:09:44

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Jad± na sankach: na pocz±tku Czech za nim Polak za Polakiem Rus za Rusem Niemiec. Nagle wylatuje stado wilków. Czech do ty³u spogl±da zepchn±³ Niemca. Wilki siê zatrzyma³y, zjad³y, ale ich do¶cignê³y.. Czech zrzuca Rusa. Zatrzyma³y siê i zjad³y. Znowu do¶cignê³y. Czech wyjmuje strzelbê. Pozabija³ je, a polak sie pyta:
- Czemu nie zrobi³e¶ tego wcze¶niej?
A Czech na to:
- NO CO¦ TY? Pó³ litra dla czworga?


Doda³: lol

2007-10-30 12:22:59

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Diabe³ kaza³ Niemcowi, Ruskowi i Polakowi wej¶æ do jaskini pe³nej mrówek i wyj¶æ bez ¿adnego uk±szenia. Mieli do dyspozycji nó¿, latarkê lub karabin. Pierwszy Niemiec, wzi±³ nó¿: wyszed³ ca³y pogryziony. Potem Rusek, wzi±³ latarkê: wyszed³ ca³y pogryziony. Ostatni Polak, wzi±³ karabin: wyszed³ bez ¿adnego uk±szenia mrówek. Inni siê go pytaj±: jak to zrobi³e¶? A on im odpowiedzia³ia³: zastrzeli³em mrówkê. Ale oni siê go nadal pytaj±: A reszta?? Reszta posz³a na pogrzeb!

Doda³: mloda88

2007-10-06 13:09:39

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Anglik udowadnia Polakowi, ¿e jego jêzyk jest najtrudniejszy:
- Na przyk³ad u nas pisze siê Shakespeare, a czyta Szekspir.
- To jeszcze nic. W Polsce pisze siê Boles³aw Prus, a czyta Aleksander G³owacki.


Doda³: maniak

2007-10-06 13:10:29

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Diabe³ z³apa³ Niemca Ruska i Polaka.. Powiedzia³ ¿e kto znajdzie liczbê a diabe³ znajdzie wiêksz± pójdzie do kot³a..
Niemiec mówi- milion
diabe³ mówi- 2 miliony, do kot³a
Niemiec mówi bilion
diabe³ mówi- 2 biliony do kot³a
Przychodzi kolej na Polaka
Polak mówi- Od chuja i trochê
Diabe³ zak³opotany nie wie ile to jest i pyta sie polaka
diabe³- a ile to jest??
Polak- widzisz to drzewo??
diabe³- widzê
Polak- Jest to tyle ziarenek piasku ile od tego drzewa w pizdu...


Doda³: Patra

2007-10-06 13:11:04

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Zorganizowano zawody we wbijaniu gwo¼dzia w deskê za pomoc± g³owy. Do rywalizacji
stanê³o trzech zawodników: Polak, Rusek i Niemiec. Pierwszy zaczyna Niemiec:
Uderza raz.. dwa.. trzy.. - gwó¼d¼ wbity.
Drugi Polak:
... raz.. dwa... - wbity.
Ostatni podchodzi do deski zawodnik radziecki:
Raz... - wbity !
Nastêpuje og³oszenie wyników:
- Niemiec zajmuje drugie miejsce, Polak pierwsze, natomiast Rosjanin
zostaje zdyskwalifikowany za wbicie gwo¼dzia z³± strona.


Doda³: mloda88

2007-10-06 13:10:29

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
1 2 3 ...15 [Losowe] >>>


 Reklama.....  ::


 Pouk³adaj Wed³ug::
OD Najlepszych
OD Najnowszych
Alfabetycznie [A --> Z]
Alfabetycznie [Z --> A]
Najwiêcej Ogl±dane

Sennik na tja.pl - Opisy gg - Tapety na pulpit - ¯yczenia na Nowy Rok

0.0116