Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/krzysiek/domains/krzysiek.biz/public_html/baza_polacz.php on line 7
KAWAłY : O POLAKU... - ?MIESZNE ANIMACJE FLASH - ?MIESZNE FILMIKI - KABARETY

Kontakt | Reklama |

 



>> Rejestracja
>> Przypomnij Has³o

 
 ::Kategorie
Najlepsze filmiki
Åšmieszne Animacje
Kabarety
Åšmieszne Reklamy
Åšmieszne Filmiki
Teledyski
Seriale - Programy
Gry Online
Kawały
-> O Szkotach
-> W restauracji
-> O polityce
-> O policjantach
-> O pijakach
-> O my¶liwych
-> O ma³¿eñstwie
-> O Ma³yszu
-> O lekarzach
-> O zwierz±tkach
-> O wojsku
-> O szefie
-> O studentach
-> O te¶ciowej
-> O wariatach
-> O stra¿akach
-> O rolnikach
-> O W±chocku
-> O laskach
-> O komputerach
-> O Babie
-> O Bacy
-> O bajkach
-> O Polaku...
-> O jaskiniowcach
-> O Jasiu
-> O hrabim
-> O duchownych
-> O cyrku
-> O blondynkach
-> Inne
Telewizja na ¿ywo
Nowo¶ci




 ::Menu
 Kartka ¶wi±teczna
 Poranek z U¶miechem
 Powiadomienia
 Nie dzia³aj± filmiki ??
 Konto PRO
 Dodaj Animacje
 Reklama
 Kontakt




 ::Wyszukiwarka








1 2 3 ...15 [Losowe] >>>
G³osuj:

W poci±gu siedz±: Polak, Czech, zakonnica i modelka. Poci±g wje¿d¿a do tunelu, jest ciemno i s³ychaæ trzask. Po wyje¼dzie z tunelu Czech trzyma sie za szczêkê. Zakonnica my¶li... by³o ciemno z³apa³ modelkê za kolano no i ta mu przywali³a. Modelka my¶li....by³o ciemno chcia³ mnie z³apaæ za kolano z³apa³ zakonnice no i ta mu przywali³a. Czech my¶li... Polak z³apa³ modelkê za kolano a ta przez pomy³kê mi przywali³a. Polak.....zaraz kolejny tunel wiêc znowu bêdê móg³ przyj...æ Czechowi!!

Doda³: xxa

2007-09-25 14:56:37

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Polak, Rusek i Niemiec rozbili siê na bezludnej wyspie, nikt inny nie prze¿y³. Po jakim¶ czasie skoñczy³y siê im zapasy ¿ywno¶ci. Postanowili, ¿e bêd± losowaæ i na kogo wypadnie to utnie sobie jak±¶ czê¶æ cia³a i j± zjedz±. Pierwszy wypad Rusek, uci±³ sobie nogê, usma¿yli j± na ogniu i zjedli... starczy³o im na 2dni. Pó¼niej wylosowano Niemca, a temu szkoda by³o nogi, wiêc odci±³ sobie rêkê, co starczy³o tylko na dzieñ. Wreszcie przysz³a kolej na Polaka, ten ¶ci±ga spodnie, ¶ci±ga majtki, Rusek sk³ada rêce i...o...polska kie³basa... dziêki ci Panie.... a Polak:
- Nie nie nie kochani, po jogurciku i spaæ!!!


Doda³: vanWojtas

2007-12-28 14:36:51

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Do sklepu w USA wchodzi Polak i pokazuje:
- poproszê:
¿ó³t± - pokaza³ palcami sko¶ne oczy
skórzan± - naci±gn±³ skore na policzkach
torbê - chwyci³ siê rêk± za krocze


Doda³: tomek

2007-10-06 13:10:29

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Polak, Rusek i Niemiec lecieli samolotem. Gdy dolatywali do lotniska, nawali³ silnik i samolot zacz±³ traciæ na wysoko¶ci. Rusek wyrzuci³ lodówkê. Nie pomog³o. Niemiec wyrzuci³ telewizor. To te¿ nie pomog³o, wiêc Polak wyrzuci³ bombê. Uda³o siê, szczê¶liwie wyl±dowali. Wychodz± z samolotu i widz± p³acz±c± babê.
- Czemu pani p³acze? - pyta Ruski.
- Lodówka mi mê¿a zabi³a...
Niedaleko widz± drug± babê, która p³acze.
- Czemu pani p³acze? - pyta Niemiec.
- Telewizor zabi³ mi mê¿a...
Id± dalej. Widz± trzeci± babê, a ta ¶mieje siê wniebog³osy.
- Czemu babcia siê ¶mieje? - pyta Polak.
- Jak dziadek pierdn±³, he, he, to siê kibel razem ze stodo³± zawali³!


Doda³: taxi2

2007-10-06 13:09:40

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Polak, Niemiec i Rusek s± u diab³a mówi ¿e je¶li powiedz± ile jest do tej groty metrów to ich wypu¶ci pyta sie Niemca, a Niemiec na to:
- 30 m.
-¼le idziesz do piek³a- pyta sie ruska:
ile???- rusek na to 90m.
-¼le- i pyta sie polaka:
-ile do tej groty??? -polak na to:
- od huja
-a ile jest do huja?!?
-widzisz tamte drzewo
-no
-i jeszcze w pizdu


Doda³: Ziom

2008-03-09 15:19:46

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Po czym poznaæ Rosjanina w Ameryce?
- Przychodzi na walki kogutów z kaczka...
- A po czym poznaæ, ze s± tam W³osi?
- Stawiaj± na kaczkê...
- A po czym poznaæ, ze jest tam mafia?
- Kaczka wygrywa...


Doda³: laska

2007-10-06 13:10:29

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Polak, Rusek i Niemiec chc± przej¶æ przez granice. Zatrzymuje ich diabe³:
przejdziecie jak roz¶mieszycie mojego konia.
Pierwszy Rusek podchodzi mówi co¶ do konia a ten patrzy na niego jak na debila. Niemiec to samo. Podchodzi Polak i mówi co¶ koniowi, a ten nagle wybucha gwa³townym ¶miechem.
Przeszli. Za tydzieñ wracaj± z powrotem. Diabe³ mówi, ¿e przejd± tylko wtedy kiedy sprawi± ¿eby koñ zap³aka³, bo jeszcze sie brechta po Polaku. Podchodzi Rusek, gada, koñ a¿ siê na plecy wyjeba³ i siê ¶mieje. Niemiec to samo. Polak podchodzi i mówi mu co¶, a koñ p³acze. Przeszli. Id± a Rusek i Niemiec pytaj± co takiego zrobi³, ¿e koñ zacz±³ siê ¶miaæ, potem ryczeæ??
Polak mówi: powiedzia³em, ¿e mam wiêksz± pa³ê ni¿ on. A potem mu pokaza³em:)


Doda³: Dawid

2007-10-06 13:11:30

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Wchodz± dwaj Niemcy do polskiego baru i mówi± ja gut barman na to
-Danka daj im jagud!!!
Zjedli i mówi± Danke
a barman
-OOOOOO.... Danki wam nie dam


Doda³: godle¶

2007-10-06 13:11:26

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Amerykanin, Niemiec i Meksykanin podró¿uj± przez Amazonkê i zostaj± schwytani przez tubylców. Przywódca plemienia mówi do Niemca:
- Co chcesz na swoje plecy podczas biczowania?
- Oliwê - odpowiedzia³ Niemiec.
Wiêc tubylcy posmarowali mu plecy oliw± i potê¿ny tubylec uderzy³ go dziesiêæ razy. Po wszystkim na plecach Niemca pojawi³y siê ogromne prêgi.
Nastêpnie kolej przysz³a na Meksykanina.
- Co chcesz na swoje plecy podczas biczowania?
- Nic - odpowiedzia³.
I przyj±³ dziesiêæ ciosów bez mrugniêcia okiem.
I wreszcie przysz³a kolej na Amerykanina.
- Co chcesz na swoje plecy podczas biczowania? - zwróci³ siê do niego tubylec.
- Meksykanina - odpowiedzia³ Amerykanin.


Doda³: maro

2007-10-06 13:11:02

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Lec± Polak, Rusek i Niemiec samolotem. Niestety jeden silnik szlag trafia i kogo¶ trzeba wyrzuciæ. Polak jako pilot jest wykluczony. Rusek do Niemca:
- Wyskakuj.
Niemiec wyskakuje, Rusek ryczy, ¿e ¿artowa³ i z³apa³ go za przyrodzenie, niestety urwa³o siê. Rusek wbiega do kabiny pilota i ryczy:
- Polak! Niemiec spad³.
- A chuj z nim!
- Nie! Z nami!


Doda³: Karol

2007-12-03 23:34:13

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Diabe³ za³o¿y³ siê z Polakiem, Ruskiem i Niemcem, który lepiej wytresuje
psa. Po roku czasu przychodzi do Ruska. Rusek, chudziutki, z wystaj±cymi
¿ebrami, a pies spasiony, ze ledwo mo¿e siê ruszaæ. Rusek wyci±ga
kie³basê, daje psu, a ten zaczyna s³u¿yæ.
Potem poszed³ do Niemca. Niemiec ledwie trzyma siê na nogach, a pies jak
beka, ³apy ma prawie w poziomie. Niemiec daje mu kie³basê - pies zaczyna
tañczyæ.
Wreszcie przyszed³ diabe³ do Polaka. Ten zapasiony, ledwie mie¶ci siê w
fotelu, a psa prawie nie widaæ. Polak wyci±ga kie³basê, "pewnie tez da psu"
my¶li diabe³, a on sam zaczyna zjadaæ. Na to pies odzywa siê ludzkim
g³osem:
- Daj mi, ach daj mi...


Doda³: miniu¶

2007-10-06 13:10:30

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Niemiec, Rusek i Polak lec± samolotem. Nagle nast±pi³a awaria. Ka¿dy chwyci³ siê jakiej¶ czê¶ci samolotu. Niemiec chwyci³ fotel, Rusek chwyci³ silnik, a Polak chwyci³ kierownicê. Kto by³ pierwszy na ziemi??
Adam i Ewa.


Doda³: taxi2

2007-10-06 13:09:39

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Polak we Francuskiej restauracji. Nie zna jêzyka, jednak usi³uje co¶ zamówiæ:
- La Spagetti proszê i La piwoo.
Okazuje siê, ¿e kelner nie ma wiêkszych problemów. Zadowolony Polak dodaje:
- La jeszcze jedno piwo.
Znowu otrzymuje to co zamówi³. Prosz±c o rachunek mówi wiêc do kelnera:
- La kelner widzi jak ja La dobrze po La Francusku La mówiê?
- Jakbym nie by³ Polakiem, to by¶ La gówno zjad³!


Doda³: LuKaS

2008-01-05 22:21:44

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Idzie Polak, Rusek i Niemiec przez pustyniê. I wreszcie jeden z nich mówi:
- Rozdzielamy sie w poszukiwaniu wody. Spotkamy sie na ³awce w parku
Dobra. Idzie Rusek i znalaz³ studnie, gdzie by³o napisane " Nie pij wody, bo bêdziesz mówi³: my, my, my. Napi³ siê wody i idzie i mówi: "My, my, my"
Niemiec tez znalaz³ studniê, gdzie by³o napisane: " Nie pij wody, bo bêdziesz mówi³: pa³ka w ³eb: "Napi³ siê tej wody i idzie i mówi: "Pa³ka w ³eb, pa³ka w ³eb".
Polak te¿ znalaz³ studnie, gdzie by³o napisane: " Nie pij wody bo bêdziesz mówi³: sto lat: Napi³ siê wody i idzie i mówi: "Sto lat, sto lat .."
Spotkali siê na ³awce w parku. Pod ³awk± le¿y zabity go¶ciu. Przychodzi policjant i pyta siê Ruska:
- Kto to zrobi³?
A Rusek odpowiada:
- My, my, my ...
Policjant:
- Czym??
Niemiec odpowiada:
- Pa³k± w ³eb, pa³k± w ³eb
Policjant:
- Ile chcecie za to lat?
Polak odpowiada:
- Sto lat, sto lat ...


Doda³: Misiunia

2007-12-19 14:06:24

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Lotnisko w Nowym Jorku. Facet wchodzi do windy, a za nim kobieta w mundurku, mini spódnica, ¿akiet, stewardeska jaka¶. Facet podniecony t± sytuacja mówi:
- Hello, do you fly USA Airways?
Kobieta nie odzywa sie, tylko patrzy na niego zdziwiona. Facet pomy¶la³ no to co, spróbuje jeszcze raz:
- Flugen Sie Lufthansa ja..?
Kobieta bardziej zdziwiona patrzy na niego i nic nie mówi. No trudno – pomy¶la³ facet... ale próbuje jeszcze raz:
- Volare sinora Alitalia?
Wtedy kobieta mówi:
- A w mordê chcesz Palancie!?
- Aha, LOT!


Doda³: LuKaS

2008-01-05 22:50:59

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
1 2 3 ...15 [Losowe] >>>


 Reklama.....  ::


 Pouk³adaj Wed³ug::
OD Najlepszych
OD Najnowszych
Alfabetycznie [A --> Z]
Alfabetycznie [Z --> A]
Najwiêcej Ogl±dane

Sennik na tja.pl - Opisy gg - Tapety na pulpit - ¯yczenia na Nowy Rok

0.0079