|
|
|
1 2 3 ...26 [Losowe] >>>
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza, a lekarz siê pyta: - Co pani jest? - Panie doktorze, zasz³am... - To niech pani odejdzie. - Kiedy ja nie od chodzenia, tylko od pieprzenia... - To niech siê pani odpieprzy.
|
|
Doda³: guru |
2007-10-06 13:10:20 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba z wielorybem w brzuchu do lekarza i lekarz pyta:
- Co pani dolega
- Mam problem z waleniem.
|
|
Doda³: Karciasz |
2007-10-25 11:43:25 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba do ginekologa na okresowe badania. Rozbiera sie k³adzie a lekarz: ale dziura!!! Baba siê zdenerwowa³a i oburzona wysz³a. Wymy¶li³a, ¿e pójdzie do prywatnego gabinetu. Tak zrobi³a. Lekarz kaza³ jej siê rozebraæ i po³o¿yæ na kozetce. Zrobi³a jak lekarz kaza³. Doktor przystêpuje do badania i krzyczy: Jaka dziura!!!
Kobieta sie oburzy³a i wysz³a. Ale nie dawa³o jej to spokoju wiec przysz³a do domu, po³o¿y³a lustro na ziemi i chodzi nad nim i patrzy. Na to wszed³ m±¿ i ze zdziwieniem patrzy... : Co robisz kochanie?? - Uczê siê tañczyæ... - No dobrze tylko uwa¿aj ¿eby¶ nie wpad³a do tej dziury pod tob±...
|
|
Doda³: Divunia |
2007-10-06 13:11:30 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza. - Proszê siê rozebraæ i po³o¿yæ na kozetce. - Panie doktorze, ja dzisiaj naprawdê jestem chora, a pan jak zwykle o seksie.
|
|
Doda³: maniak |
2007-10-06 13:10:20 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza nago, z karabinem.
- Co pani jest pyta lekarz?
- Naga broñ!
|
|
Doda³: taxi2 |
2007-10-06 13:09:46 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza i trzyma w rêku szczelnie zamkniêty s³oik. - B³agam, niech mi pan powie, co jest w ¶rodku, panie doktorze! - prosi z przera¿eniem na twarzy. Lekarz obejrza³ s³oik i mówi: - Bez w±tpienia tasiemiec, proszê pani. - To cudownie! - cieszy siê baba. - Bo ja my¶la³am, ¿e to ca³y system nerwowy.
|
|
Doda³: miki |
2007-10-06 13:10:20 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza i od progu skacze sztywno na dwóch nogach: - Panie doktorze, czy móg³by pan sprawdziæ czy sobie dobrze spiralê za³o¿y³am?
|
|
Doda³: monika 15 |
2007-10-06 13:10:21 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi ch³opak do lekarza i powedzia³ lekarz:
- co ci dolega?
- jestem chory na pomidory...
|
|
Doda³: Kamil |
2007-12-13 12:41:20 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Klient rozwi±zuje krzy¿ówkê i pyta innego:
-Otwór u baby na literê P.
-Poziomo czy pionowo.
-Poziomo.
-To pisz "pysk".
|
|
Doda³: beata |
2007-10-06 13:09:46 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza i mówi:
- Jak mnie pan wyleczy, to chyba umrê ze szczê¶cia!
|
|
Doda³: miki |
2007-10-06 13:09:40 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Pewnego razu baba przychodzi do lekarza.
Lekarz pyta:
- co pani jest?
A baba na to:
- Gdy naciskam tu boli, gdy naciskam tu boli, gdy naciskam tu boli.
A lekarz na to:
- ma pani z³amany palec wskazuj±cy.
|
|
Doda³: Jogi |
2008-01-02 15:10:02 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza i mówi:
- Panie doktorze! Pies mnie ugryz³!
- Gdzie? - pyta lekarz.
- Na rogu ko³o poczty.
|
|
Doda³: ola80 |
2007-10-06 13:10:04 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba w ci±¿y do lekarza. - Co pani? - A tak sobie zasz³am...
|
|
Doda³: miki |
2007-10-06 13:10:21 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi pó³ baby do lekarza: - Co pani jest? - Ba.
|
|
Doda³: beata |
2007-10-06 13:10:21 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza z kopark± na plecach, a lekarz: - Ale siê pani wkopa³a...
|
|
Doda³: miniu¶ |
2007-10-06 13:10:20 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...26 [Losowe] >>> |
|
|
|
|