|
|
|
1 2 3 ...26 [Losowe] >>>
|
|
|
|
Trup baby zjawia siê i k³adzie siê na le¿ance.
- Co siê pani tu tak rozk³ada?! - krzyczy doktor.
- A co mam gniæ dalej w poczekalni?!
|
|
Doda³: ola80 |
2007-10-06 13:10:04 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza:
- Panie doktorze, bardzo boli mnie brzuch!
- A co pani jad³a?
- Puszkê ¶ledzi.
- Czy by³y ¶wie¿e?
- Nie wiem, nie otwiera³am!
|
|
Doda³: tytus |
2007-10-06 13:09:40 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza... i od progu skacze sztywno na dwóch nogach: Lekarz: a mówi³em, ze spirala bêdzie za d³uga!
|
|
Doda³: nataloa566 |
2007-10-06 13:10:20 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba do ko¶cio³a i zarwa³a siê ³awka. Podchodzi do o³tarza i mówi: Jezusmaryja. Jezus wygl±da z obrazu i mówi: je¶li ja mam ryja to ty masz krzywe nogi.
|
|
Doda³: Kasia i Iza |
2007-10-06 13:11:13 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza. - Panie doktorze, wszyscy znajomi mê¿czy¼ni mówi± mi, ¿e mam pochwê jak studnia... - Proszê siê rozebraæ i na samolocik. Po chwili ostro¿nie zagl±da. - Nic dziwnego, ...ego, ...ego, ...ego...
|
|
Doda³: bielun |
2007-10-06 13:10:20 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
PRZYCHODZI BABA DO SKLEPU I PYTA:
-JEST MIELONE!
-MIELIM
-TO JA POCZEKAM!
-MIELIM WCZORAJ...
|
|
Doda³: PEPI |
2007-10-06 13:10:47 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza, a lekarz: - Co pani je...? - Jajecznicê.
|
|
Doda³: aryur10 |
2007-10-06 13:10:20 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Do lekarza przychodzi facet z ¿ona. - Panie doktorze, ja chyba jestem chory. Moja ¿ona mnie w ogóle nie podnieca... - Proszê, niech pan wyjdzie do poczekalni... A pani niech teraz zdejmie stanik, majtki i po³o¿y siê na le¿ance... no dobrze, mo¿e siê pani ubraæ. Wo³a mê¿a. - Niech siê pan nie martwi, jest pan zupe³nie zdrowy. Ona mnie te¿ nie podnieca.
|
|
Doda³: anonim |
2007-10-06 13:10:21 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza.
- Panie doktorze, mojego mê¿a ugryz³a pszczo³a.
- Gdzie?
- W tego... no wie pan...
- Rozumiem. A czego pani ode mnie oczekuje?
- Niech pan da mê¿owi co¶, ¿eby ból min±³, a opuchlizna zosta³a.
|
|
Doda³: tres |
2007-10-06 13:09:40 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza z kup± na rêku i lekarz pyta:
-Co pani jest?
-Widzi pan nareszcie zrobi³am co¶ na w³asn± rêkê...
|
|
Doda³: tres |
2007-10-06 13:09:44 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
- Dzi¶ kaszle pani o wiele lepiej ni¿ wczoraj... - Tak, panie doktorze, bo ja przez ca³± noc trenowa³am!
|
|
Doda³: beata |
2007-10-06 13:10:20 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza nago, z karabinem.
- Co pani jest pyta lekarz?
- Naga broñ!
|
|
Doda³: taxi2 |
2007-10-06 13:09:46 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza i mówi :
- Panie doktorze bardzo ¼le siê czuje, a ¿adne tabletki mi nie pomagaj±.
Na to lekarz:
- Niech pani kupi MARSA, mars jest dobry na wszystko !
|
|
Doda³: miku¶ |
2007-10-06 13:09:50 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba ze stoma dêtkami na szyi. Lekarz pyta-Co pani dolega.
Na to baba-studentka.
:P
|
|
Doda³: ania |
2008-03-09 15:39:16 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza z skarpet± na g³owie
- Co pani jest?- pyta lekarz.
- Nic. To napad.
|
|
Doda³: KuWaRa11231 |
2007-10-11 10:56:33 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...26 [Losowe] >>> |
|
|
|
|