|
|
|
1 2 3 ...26 [Losowe] >>>
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza: - Panie doktorze ¼le siê czujê. Lekarz zbada³ babê: - Niech pani codziennie rano na czczo wypija jedno jajko. - Panie doktorze, ale ja nie znoszê jajek. - A kto je pani ka¿e znosiæ.
|
|
Doda³: optyk |
2007-10-06 13:10:20 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza z kup± na rêku i lekarz pyta:
-Co pani jest?
-Widzi pan nareszcie zrobi³am co¶ na w³asn± rêkê...
|
|
Doda³: tres |
2007-10-06 13:09:44 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Idzie Pó³ baby do lekarza i mówi: ba
|
|
Doda³: Elka |
2007-11-05 13:31:06 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza okulisty: Lekarz: Proszê przeczytaæ tê najwiêksz± literê na tablicy. Baba: A gdzie jest ta tablica?
|
|
Doda³: miko³aj |
2007-10-06 13:10:21 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza i lekarz mówi:
-Mam dla pani 2 z³e wiadomo¶ci.
-Jakie?
-Ju¿ nied³ugo pani odejdzie z tego ¶wiata.
-O Bo¿e!!!A ja mam tyle rzeczy do zrobienia przed ¶mierci±! A ile mam jeszcze czasu?
-Miesi±c i jeden dzieñ.
-Uff! Zd±¿ê wszystko zrobiæ i zostanie mi 1 dzieñ dla siebie.A ta druga z³a wiadomo¶æ???
-Powinienem to pani powiedzieæ miesi±c temu.
|
|
Doda³: Agunia |
2008-04-22 23:01:15 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Siedzi m³ody ch³opak w autobusie nagle wchodzi stara baba i mówi:
- ust±pisz mi miejsca?
- a czy pani jak by³a m³oda ustêpowa³a pani?
- no ustepowa³am
- a to teraz nó¿ki bol±
|
|
Doda³: psikor |
2008-01-14 23:44:20 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi koñ do lekarza, za nim wchodzi baba, a lekarz na to: - Co pani jest? - Zakonnica.
|
|
Doda³: miko³aj |
2007-10-06 13:10:20 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza i mówi mam problem a lekarz na to no to go rozwi±¿
|
|
Doda³: dj laska syn marioli i staska |
2007-10-06 13:11:03 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza i mówi :
- Panie doktorze bardzo ¼le siê czuje, a ¿adne tabletki mi nie pomagaj±.
Na to lekarz:
- Niech pani kupi MARSA, mars jest dobry na wszystko !
|
|
Doda³: miku¶ |
2007-10-06 13:09:50 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza.
- Panie doktorze, chcia³am...
- Proszê siê rozebraæ.
Gdy kobieta siê rozebra³a, lekarz pyta:
- No i co pani dolega?
- Nic, ja chcia³am tylko zapytaæ, czy pan doktor nie potrzebuje ziemniaczków na zimê...
|
|
Doda³: mloda88 |
2007-10-06 13:10:05 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba do ginekologa. - Proszê siê rozebraæ! - Kiedy ja siê wstydzê, panie doktorze. - To mo¿e ja od razu zgaszê ¶wiat³o?
|
|
Doda³: guru |
2007-10-06 13:10:20 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza i mówi.
Panie doktorze lec± mi znaczki pocztowe z pi...
To nie mo¿liwe..
Faktycznie ale to nie s± znaczki to s± naklejki od bananów...
|
|
Doda³: tukan |
2007-10-06 13:10:49 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Pewnego razu baba przychodzi do lekarza.
Lekarz pyta:
- co pani jest?
A baba na to:
- Gdy naciskam tu boli, gdy naciskam tu boli, gdy naciskam tu boli.
A lekarz na to:
- ma pani z³amany palec wskazuj±cy.
|
|
Doda³: Jogi |
2008-01-02 15:10:02 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza: - Panie doktorze, bardzo boli mnie brzuch! - A co pani jad³a? - Puszkê ¶ledzi. - Czy by³y ¶wie¿e? - Nie wiem, nie otwiera³am!
|
|
Doda³: tres |
2007-10-06 13:10:20 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza a lekarz do niej: - Niech pani st±d wyjdzie bo ju¿ kawa³y zaczynaj± o nas opowiadaæ.
|
|
Doda³: tytus |
2007-10-06 13:10:20 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...26 [Losowe] >>> |
|
|
|
|