Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/krzysiek/domains/krzysiek.biz/public_html/baza_polacz.php on line 7
KAWAłY : O BABIE - ?MIESZNE ANIMACJE FLASH - ?MIESZNE FILMIKI - KABARETY

Kontakt | Reklama |

 



>> Rejestracja
>> Przypomnij Has³o

 
 ::Kategorie
Najlepsze filmiki
Åšmieszne Animacje
Kabarety
Åšmieszne Reklamy
Åšmieszne Filmiki
Teledyski
Seriale - Programy
Gry Online
Kawały
-> O Szkotach
-> W restauracji
-> O polityce
-> O policjantach
-> O pijakach
-> O my¶liwych
-> O ma³¿eñstwie
-> O Ma³yszu
-> O lekarzach
-> O zwierz±tkach
-> O wojsku
-> O szefie
-> O studentach
-> O te¶ciowej
-> O wariatach
-> O stra¿akach
-> O rolnikach
-> O W±chocku
-> O laskach
-> O komputerach
-> O Babie
-> O Bacy
-> O bajkach
-> O Polaku...
-> O jaskiniowcach
-> O Jasiu
-> O hrabim
-> O duchownych
-> O cyrku
-> O blondynkach
-> Inne
Telewizja na ¿ywo
Nowo¶ci




 ::Menu
 Kartka ¶wi±teczna
 Poranek z U¶miechem
 Powiadomienia
 Nie dzia³aj± filmiki ??
 Konto PRO
 Dodaj Animacje
 Reklama
 Kontakt




 ::Wyszukiwarka








1 2 3 ...26 [Losowe] >>>
G³osuj:

Idzie baba do lekarza z p³ugiem na plecach a lekarz na to orzesz ty!

Doda³: zebra

2007-10-06 13:11:27

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

W s±dzie:
- Dla czego pan uderzy³ te¶ciow± nog± od sto³u kuchennego?
- Wysoki s±dzie, nie mia³em tyle si³y, ¿eby podnie¶æ ca³y stó³!


Doda³: CzesioKarina

2007-11-16 18:45:57

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Przychodzi baba do lekarza z ca³ym workiem papieru toaletowego:
- Po co to pani?
- Bo s³ysza³am, ¿e z pana jest zasrany specjalista.


Doda³: ola80

2007-10-06 13:10:20

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Do lekarza przychodzi facet z ¿ona.
- Panie doktorze, ja chyba jestem chory. Moja ¿ona mnie w ogóle nie podnieca...
- Proszê, niech pan wyjdzie do poczekalni... A pani niech teraz zdejmie stanik, majtki i po³o¿y
siê na le¿ance... no dobrze, mo¿e siê pani ubraæ.
Wo³a mê¿a.
- Niech siê pan nie martwi, jest pan zupe³nie zdrowy. Ona mnie te¿ nie podnieca.


Doda³: anonim

2007-10-06 13:10:21

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Przychodzi baba do lekarza.
Lekarz mówi:
- o dawno Pani nie widzia³em
Baba na to:
- no bo chora by³am


Doda³: Ludi

2007-11-08 19:37:38

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Przychodzi baba z zezem zbie¿nym do lekarza:
- Co pani taka skupiona?
... z zezem rozbie¿nym:
- Co siê pani tak rozgl±da?


Doda³: tomek

2007-10-06 13:10:20

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Jedzie baba an rowerze i siê cieszy ¿e jej sie kó³ka krêc±.

Doda³: Kacper1501

2008-03-09 15:33:04

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Przychodzi facet do lekarza, k³adzie sw± mêsko¶æ na stole i milczy.
Zdziwiony lekarz pyta:
- Boli pana?
- Nie boli.
- To mo¿e za du¿y?
- Nie, wcale nie.
- A co, za ma³y?
- Nie. Nie jest za ma³y.
- To co w koñcu?!
- Fajny, nie?!


Doda³: anonim

2007-10-06 13:10:20

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Idzie Jolka z Justyn± przez pustyniê
i widz± szklankê odwrócon± do góry
dnem. Na to Justyna:
-Ta szklanka nie ma dziury.
-Dna te¿ nie ma - mówi Jolka.


Doda³: nataloa566

2007-10-06 13:09:43

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Przychodzi baba do lekarza, ten j± zbada³ i mówi:
- Ma pani raka!
- O Bo¿e! To co mam robiæ? Co mi pan zaleca?
- Niech pani robi ok³ady z b³ota!
- A to pomo¿e?
- Nie, ale mo¿e przyzwyczai siê pani do ziemi...


Doda³: tres

2007-10-06 13:10:20

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

dzwoni baba do lekarza i pyta ; w jakich porach pan przyjmuje
a lekarz na to w d¿insowych


Doda³: olga

2007-10-06 13:10:45

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Przychodzi baba do lekarza z okularami w brzuchu.
- Co pani dolega? - pyta siê lekarz.
- ¦lepa kiszka.


Doda³: grabus

2007-10-06 13:09:40

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Przychodzi baba do lekarza z korkiem w d...e a lekarz do baby proszê siadaæ.

Doda³: Joasia

2007-10-06 13:10:43

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Przychodzi baba do lekarza i mówi:
- Panie doktorze, co¶ mi w d*.*ê wlaz³o.
- Nie wie pani, co?
- Chyba d³u¿nik...


Doda³: optyk

2007-10-06 13:10:20

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Rybak z³apa³ z³ot± rybkê, ale ¿e to by³a bardzo m³oda rybka to obieca³a spe³niæ tylko jedno ¿yczenie. Rybak my¶li, my¶li w koñcu postanowi³ zrobiæ co¶ dla ¶wiata i mówi:
- Chcê aby na ca³ym ¶wiecie zapanowa³ pokój.
- Ale rybaku ja naprawdê jestem jeszcze ma³a wiêc wymy¶l co¶ mniejszego,
- To przynajmniej zrób tak aby w Jugos³awii by³ pokój.
- A ta Jugos³awia to du¿a jest?
- No nie wiem, przyniosê mapê.
Rybak przyniós³ mapê, rybka ogl±da, ogl±da i mówi:
- Wiesz rybak to jednak za du¿a, daj co¶ mniejszego.
Rybak wkurzy³ siê:
- To zrób przynajmniej, ¿eby moja ¿ona by³a ³adna,
- To przyprowad¼ ¿onê.
Rybak przyprowadzi³ ¿onê, rybka patrzy, patrzy i mówi:
- Rybak, a poka¿ jeszcze na chwilê tê mapê.


Doda³: beata3008

2008-01-14 17:32:13

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
1 2 3 ...26 [Losowe] >>>


 Reklama.....  ::


 Pouk³adaj Wed³ug::
OD Najlepszych
OD Najnowszych
Alfabetycznie [A --> Z]
Alfabetycznie [Z --> A]
Najwiêcej Ogl±dane

Sennik na tja.pl - Tapety na pulpit - Opisy gg - ¯yczenia na Nowy Rok

0.0115