|
|
|
1 2 3 ...26 [Losowe] >>>
|
|
|
|
jedzie baba na rowerze i siê cieszy ¿e siê kó³ka krêc±
|
|
Doda³: nala |
2007-10-06 13:10:48 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi facet do lekarza, k³adzie sw± mêsko¶æ na stole i milczy. Zdziwiony lekarz pyta: - Boli pana? - Nie boli. - To mo¿e za du¿y? - Nie, wcale nie. - A co, za ma³y? - Nie. Nie jest za ma³y. - To co w koñcu?! - Fajny, nie?!
|
|
Doda³: anonim |
2007-10-06 13:10:20 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Co siê sta³o z bab±
Wpad³a baba do kana³u i koniec kawa³u........
|
|
Doda³: Niki |
2007-10-06 13:10:56 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza. - Panie doktorze, mam wodê w kolanach! - A ja cukier w kostkach.
|
|
Doda³: ola80 |
2007-10-06 13:10:20 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza.
- Panie doktorze, wyrostek mi dokucza.
- Kopnij pani gówniarza, to siê odczepi!
|
|
Doda³: bielun |
2007-10-06 13:09:40 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi Baba do lekarza z wróblem w dupie(lekarz pyta)
- Co pani jest
- Mnie nic, ale staremu ptaka urwa³o
|
|
Doda³: Micha³ Burda |
2007-11-22 20:05:06 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
- Dzi¶ kaszle pani o wiele lepiej ni¿ wczoraj... - Tak, panie doktorze, bo ja przez ca³± noc trenowa³am!
|
|
Doda³: beata |
2007-10-06 13:10:20 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza i mówi:
- Jak mnie pan wyleczy, to chyba umrê ze szczê¶cia!
|
|
Doda³: miki |
2007-10-06 13:09:40 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza i mówi:
- Panie doktorze, chodziæ nie mogê, le¿eæ nie mogê, staæ nie mogê, siedzieæ nie mogê...
A lekarz na to:
- A próbowa³a pani wisieæ?
|
|
Doda³: grzesiek |
2007-10-06 13:10:04 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Idzie babka po mleko i dosta³a z bañki
|
|
Doda³: Szymszym |
2007-10-06 13:11:08 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Idzie Baba po schodach i siê zmêczy³a to zaczê³a biec
|
|
Doda³: gangus |
2007-10-06 13:10:45 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza:
- Panie doktorze, nikt nie traktuje mnie powa¿nie.
- ¯artuje pani!?!
|
|
Doda³: Izka Woj |
2007-10-06 13:11:25 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Baba umar³a i nie przychodzi ju¿ do lekarza, wiêc lekarz udaje siê na jej grób. I s³yszy zduszony g³os:
- Panie doktorze, ma pan co¶ na robaki?
|
|
Doda³: taxi2 |
2007-10-06 13:09:40 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza, ten j± zbada³ i mówi: - Ma pani raka! - O Bo¿e! To co mam robiæ? Co mi pan zaleca? - Niech pani robi ok³ady z b³ota! - A to pomo¿e? - Nie, ale mo¿e przyzwyczai siê pani do ziemi...
|
|
Doda³: tres |
2007-10-06 13:10:20 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Baba mówi do lekarza:
-Ach, panie doktorze! Nigdy panu tego nie zapomnê. Jestem panu winna ¿ycie!
-No, nie przesadzajmy, droga pani. Jest mi pani winna tylko za piêæ wizyt!
|
|
Doda³: anonim |
2007-10-06 13:09:46 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...26 [Losowe] >>> |
|
|
|
|