|
|
|
1 2 3 ...26 [Losowe] >>>
|
|
|
|
Idzie baba do lekarza z p³ugiem na plecach a lekarz na to orzesz ty!
|
|
Doda³: zebra |
2007-10-06 13:11:27 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
W s±dzie:
- Dla czego pan uderzy³ te¶ciow± nog± od sto³u kuchennego?
- Wysoki s±dzie, nie mia³em tyle si³y, ¿eby podnie¶æ ca³y stó³!
|
|
Doda³: CzesioKarina |
2007-11-16 18:45:57 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza z ca³ym workiem papieru toaletowego: - Po co to pani? - Bo s³ysza³am, ¿e z pana jest zasrany specjalista.
|
|
Doda³: ola80 |
2007-10-06 13:10:20 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Do lekarza przychodzi facet z ¿ona. - Panie doktorze, ja chyba jestem chory. Moja ¿ona mnie w ogóle nie podnieca... - Proszê, niech pan wyjdzie do poczekalni... A pani niech teraz zdejmie stanik, majtki i po³o¿y siê na le¿ance... no dobrze, mo¿e siê pani ubraæ. Wo³a mê¿a. - Niech siê pan nie martwi, jest pan zupe³nie zdrowy. Ona mnie te¿ nie podnieca.
|
|
Doda³: anonim |
2007-10-06 13:10:21 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza.
Lekarz mówi:
- o dawno Pani nie widzia³em
Baba na to:
- no bo chora by³am
|
|
Doda³: Ludi |
2007-11-08 19:37:38 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba z zezem zbie¿nym do lekarza: - Co pani taka skupiona? ... z zezem rozbie¿nym: - Co siê pani tak rozgl±da?
|
|
Doda³: tomek |
2007-10-06 13:10:20 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Jedzie baba an rowerze i siê cieszy ¿e jej sie kó³ka krêc±.
|
|
Doda³: Kacper1501 |
2008-03-09 15:33:04 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi facet do lekarza, k³adzie sw± mêsko¶æ na stole i milczy. Zdziwiony lekarz pyta: - Boli pana? - Nie boli. - To mo¿e za du¿y? - Nie, wcale nie. - A co, za ma³y? - Nie. Nie jest za ma³y. - To co w koñcu?! - Fajny, nie?!
|
|
Doda³: anonim |
2007-10-06 13:10:20 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Idzie Jolka z Justyn± przez pustyniê
i widz± szklankê odwrócon± do góry
dnem. Na to Justyna:
-Ta szklanka nie ma dziury.
-Dna te¿ nie ma - mówi Jolka.
|
|
Doda³: nataloa566 |
2007-10-06 13:09:43 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza, ten j± zbada³ i mówi: - Ma pani raka! - O Bo¿e! To co mam robiæ? Co mi pan zaleca? - Niech pani robi ok³ady z b³ota! - A to pomo¿e? - Nie, ale mo¿e przyzwyczai siê pani do ziemi...
|
|
Doda³: tres |
2007-10-06 13:10:20 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
dzwoni baba do lekarza i pyta ; w jakich porach pan przyjmuje
a lekarz na to w d¿insowych
|
|
Doda³: olga |
2007-10-06 13:10:45 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza z okularami w brzuchu.
- Co pani dolega? - pyta siê lekarz.
- ¦lepa kiszka.
|
|
Doda³: grabus |
2007-10-06 13:09:40 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza z korkiem w d...e a lekarz do baby proszê siadaæ.
|
|
Doda³: Joasia |
2007-10-06 13:10:43 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza i mówi: - Panie doktorze, co¶ mi w d*.*ê wlaz³o. - Nie wie pani, co? - Chyba d³u¿nik...
|
|
Doda³: optyk |
2007-10-06 13:10:20 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Rybak z³apa³ z³ot± rybkê, ale ¿e to by³a bardzo m³oda rybka to obieca³a spe³niæ tylko jedno ¿yczenie. Rybak my¶li, my¶li w koñcu postanowi³ zrobiæ co¶ dla ¶wiata i mówi:
- Chcê aby na ca³ym ¶wiecie zapanowa³ pokój.
- Ale rybaku ja naprawdê jestem jeszcze ma³a wiêc wymy¶l co¶ mniejszego,
- To przynajmniej zrób tak aby w Jugos³awii by³ pokój.
- A ta Jugos³awia to du¿a jest?
- No nie wiem, przyniosê mapê.
Rybak przyniós³ mapê, rybka ogl±da, ogl±da i mówi:
- Wiesz rybak to jednak za du¿a, daj co¶ mniejszego.
Rybak wkurzy³ siê:
- To zrób przynajmniej, ¿eby moja ¿ona by³a ³adna,
- To przyprowad¼ ¿onê.
Rybak przyprowadzi³ ¿onê, rybka patrzy, patrzy i mówi:
- Rybak, a poka¿ jeszcze na chwilê tê mapê.
|
|
Doda³: beata3008 |
2008-01-14 17:32:13 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...26 [Losowe] >>> |
|
|
|
|