|
|
|
1 2 3 ...26 [Losowe] >>>
|
|
|
|
Jedzie baba na rowerze...zmêczy³a sie i pobieg³a :)
|
|
Doda³: JaJo xDD |
2008-03-09 15:32:56 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza z wróblem w dupie.
- co pani sie sta³o?
- mnie nic, ale mojemu mê¿owi chyba ptaka urwa³o
|
|
Doda³: susiak |
2007-11-05 15:22:32 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza:
-Powinna pani je¶æ du¿o owoców i to najlepiej bez obierania.
Baba dziêkuje za diagnozê i zbiera siê do wyj¶cia.
-A tak a propos, jakie owoce pani jada najczê¶ciej? - pyta lekarz.
-Orzechy.
|
|
Doda³: yoohi |
2007-10-06 13:09:46 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza z kup± na rêku i lekarz pyta:
-Co pani jest?
-Widzi pan nareszcie zrobi³am co¶ na w³asn± rêkê...
|
|
Doda³: tres |
2007-10-06 13:09:44 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza z wielorybem w d*.*ie i mówi: - Mam do¶æ tego walenia!
|
|
Doda³: mloda88 |
2007-10-06 13:10:20 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza i mówi: zrobi³am kupê. Ale dlaczego kupê? Mówi lekarz. Bo kaza³ mi pan zrobiæ co¶ na w³asn± rêkê!!!
|
|
Doda³: karola |
2007-10-22 14:57:51 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza i mówi:
- panie doktorze od paru dni czuje siê jak æma
- to dlaczego pani nie posz³a do psychologa???
- Bo u pana ¶wieci³o siê ¶wiat³o
|
|
Doda³: kogucik |
2008-02-25 17:48:43 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi do lekarza 60letnia staruszka i mówi:
- strasznie boli mnie brzuch
- to niech pani unika wchodzeniu po schodach.
Po miesi±cu przychodzi i mówi:
- czy mogê ju¿ chodziæ po schodach?
- tak
- to chwa³a BOGU bo WCHODZENIE NA 4 PIÊTRO PO RYNNIE STRASZNIE MNIE ZMÊCZY£O
|
|
Doda³: mika |
2007-10-06 13:10:56 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
W s±dzie:
- Dla czego pan uderzy³ te¶ciow± nog± od sto³u kuchennego?
- Wysoki s±dzie, nie mia³em tyle si³y, ¿eby podnie¶æ ca³y stó³!
|
|
Doda³: CzesioKarina |
2007-11-16 18:45:57 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przechodzi facet kolo ¶mietnika. Patrzy a tam w ¶mieciach baba le¿y. Podchodzi do niej i pyta:
- babo ty ¿yjesz?
A baba:
- ¿yje
To facet mówi:
- a rusz rêk±
To baba ruszy³a
A facet mówi:
- a rusz nog±
Baba ruszy³a
A facet na to mówi:
- o jacie pierdole ca³kiem dobr± babê kto¶ wyjeba³.........
|
|
Doda³: ma³y |
2007-11-26 21:41:10 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi Baba do lekarza ca³a w muchach.
Lekarz siê pyta
-Co pani jest?
Baba na to
-Zosta³am zmuszowana.
|
|
Doda³: Kasienka |
2008-05-23 17:13:44 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Le¿y baba w szpitalu z jakimi¶ problemami w±trobowymi. Przychodzi lekarz i pyta:
- A stolec by³?
- Aaa, krêci³ siê tu jaki¶, ale siê nie przedstawi³...
|
|
Doda³: taxi2 |
2007-10-06 13:10:04 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza z kierownic± na g³owie.
Lekarz pyta:
- Kto pani± tu skierowa³?
|
|
Doda³: RaBBit |
2008-01-03 14:34:16 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza... zielona i z antenkami na g³owie. Lekarz pyta: - Co Pani jest? A ona jemu: - Q*.*a nie z tej ziemi!
|
|
Doda³: monika 15 |
2007-10-06 13:10:21 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Jedzie baba autobusem i nagle... Pan ko³o jej ziewn±,³ a baba mówi:
- dobrze, ¿e pan mnie nie po³kn±³...
A pan po chwili siê patrzy na pani± i mówi:
- ma³p nie po³ykam..
A baba:
- dziwiê siê panu bo ¶winia wszystko zje.
|
|
Doda³: JaJaJa |
2007-10-28 22:16:21 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...26 [Losowe] >>> |
|
|
|
|