|
|
|
1 2 3 ...26 [Losowe] >>>
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza z wróblem w d...e.
-Co pani jest?
-Mnie nic, ale mê¿owi chyba ptaka urwa³o.
|
|
Doda³: grzesiek |
2007-10-06 13:09:46 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Idzie baca ³±k±. Zobaczy³ co¶ w trawie. Schyli³ sie pow±cha³, posmakowa³ i mówi: jak to dobrze, ¿e w to GÓWNO nie wdepn±³em!!
|
|
Doda³: Angelika |
2007-10-06 13:11:30 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza. - Oj, bardzo mnie boli. - A co siê pani sta³o? - Koñ mnie kopn±³. - A gdzie? - pyta lekarz. - W kieleckiem, panie doktorze, w kieleckiem.
|
|
Doda³: laska |
2007-10-06 13:10:20 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza i mówi ze za piêædziesiat dziewiêæ sekund umrze a na to lekarz proszê poczekaæ minutke
|
|
Doda³: marcin |
2007-10-06 13:10:48 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza, ten j± zbada³ i mówi: - Ma pani raka! - O Bo¿e! To co mam robiæ? Co mi pan zaleca? - Niech pani robi ok³ady z b³ota! - A to pomo¿e? - Nie, ale mo¿e przyzwyczai siê pani do ziemi...
|
|
Doda³: tres |
2007-10-06 13:10:20 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Dziadek stówkê, babcia stówkê i kupili motorówkê. Dziadek wsiad³ babka wsiad³a, dziadek pierdn±³ babka spad³a.
|
|
Doda³: gg 4792165 |
2007-11-12 20:24:41 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza: - Panie doktorze ¼le siê czujê. Lekarz zbada³ babê: - Niech pani codziennie rano na czczo wypija jedno jajko. - Panie doktorze, ale ja nie znoszê jajek. - A kto je pani ka¿e znosiæ.
|
|
Doda³: optyk |
2007-10-06 13:10:20 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Jaki jest szczyt lenistwa?
Pajêczyna miêdzy nogami prostytutki.
|
|
Doda³: jojo |
2007-12-28 13:18:16 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza.
- Co pani dolega?- pyta siê lekarz.
- Z³ama³am kark - odpowiada baba.
- To dlaczego ma pani gips na nodze?
- A bo mi siê zsun±³....
|
|
Doda³: anonim |
2007-10-06 13:09:50 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Idzie Pó³ baby do lekarza i mówi: ba
|
|
Doda³: Elka |
2007-11-05 13:31:06 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Panie doktorze, ³ykam te tabletki, ³ykam, ale nie chudnê. - To nie mo¿liwe! A bierze je pani, tak jak kaza³em, dziesiêæ razy dziennie? - Oczywi¶cie. Jedna po ka¿dym wiêkszym posi³ku.
|
|
Doda³: grabus |
2007-10-06 13:10:20 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Jedzie sobie kierowca Tira, patrzy na trasie stoi zakonnica, zatrzyma³ sie zakonnica wsiad³a, jad± dalej, po chwili zakonnica mówi: wy kierowcy tirów macie dobrze z³apiecie laskê, skrêcicie z ni± w las, zrobicie dobrze i pojedziecie dalej, kierowca uda³ ze nie s³yszy, po 5 minutach zakonnica znowu sie odzywa wy kierowcy tirów macie dobrze z³apiecie laskê, skrêcicie z ni± w las, zrobicie dobrze i pojedziecie dalej, kierowca nie zastanawiaj±c sie skrêci³ w las, a zakonnica sie odzywa tylko w dupcie bo ksi±dz nam cnotê sprawdza, wali j± wali, jad± dalej po 5 minutach zakonnica mówi wy kierowcy tirów macie dobrze z³apiecie laskê, skrêcicie z ni± w las, zrobicie dobrze i pojedziecie dalej, wiec kierowca skrêci³ w las, zapina zakonnice w dupcie i jedzie potem dalej. Nagle zakonnica odzywa sie wy kierowcy tirów macie dobrze z³apiecie laskê, skrêcicie z ni± w las, zrobicie dobrze, a my peda³y musimy ci±g³e kombinowaæ.
|
|
Doda³: ja |
2008-06-01 23:53:16 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi Baba do lekarza i mówi:
- mam wodê w kolanie
A doktor na to:
- a ja cukier w kostce.
|
|
Doda³: Miki |
2007-11-20 15:22:24 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza i mówi:
-Panie doktorze, wszyscy, którzy sie ze mn± kochaj± mówi±, ¿e mam "dziurê" jak studniê.- skar¿y siê baba.
Na to lekarz:
-Proszê siê rozebraæ i po³o¿yæ, obejrzymy...
Po krótkiej chwili lekarz na to:
-Co¶ podobnego... ego....ego.... ego...
|
|
Doda³: kristof |
2007-10-06 13:09:46 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba do lekarza i mówi:
- Panie doktorze, chodziæ nie mogê, le¿eæ nie mogê, staæ nie mogê, siedzieæ nie mogê...
A lekarz na to:
- A próbowa³a pani wisieæ?
|
|
Doda³: grzesiek |
2007-10-06 13:10:04 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...26 [Losowe] >>> |
|
|
|
|