Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/krzysiek/domains/krzysiek.biz/public_html/baza_polacz.php on line 7
KAWAłY : O BACY - ?MIESZNE ANIMACJE FLASH - ?MIESZNE FILMIKI - KABARETY

Kontakt | Reklama |

 



>> Rejestracja
>> Przypomnij Has³o

 
 ::Kategorie
Najlepsze filmiki
Åšmieszne Animacje
Kabarety
Åšmieszne Reklamy
Åšmieszne Filmiki
Teledyski
Seriale - Programy
Gry Online
Kawały
-> O Szkotach
-> W restauracji
-> O polityce
-> O policjantach
-> O pijakach
-> O my¶liwych
-> O ma³¿eñstwie
-> O Ma³yszu
-> O lekarzach
-> O zwierz±tkach
-> O wojsku
-> O szefie
-> O studentach
-> O te¶ciowej
-> O wariatach
-> O stra¿akach
-> O rolnikach
-> O W±chocku
-> O laskach
-> O komputerach
-> O Babie
-> O Bacy
-> O bajkach
-> O Polaku...
-> O jaskiniowcach
-> O Jasiu
-> O hrabim
-> O duchownych
-> O cyrku
-> O blondynkach
-> Inne
Telewizja na ¿ywo
Nowo¶ci




 ::Menu
 Kartka ¶wi±teczna
 Poranek z U¶miechem
 Powiadomienia
 Nie dzia³aj± filmiki ??
 Konto PRO
 Dodaj Animacje
 Reklama
 Kontakt




 ::Wyszukiwarka








1 2 3 ...15 [Losowe] >>>
G³osuj:

Idzie baca przez pustynie, spotyka araba i pyta...
Daleko st±d do morza?
no z 30km!
To ale ¿e¶cie se pla¿e odwalili


Doda³: Zaremba D

2007-10-06 13:10:52

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

W Morskim Oku w przerêbli k±pie siê baca.
- Baco, nie zimno wam? - pytaj± siê tury¶ci.
- Ni.
- Ciep³o?
- Ni.
- A jak wam jest?
- Jêdrzej.


Doda³: tres

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Na polanie pas± siê owce, które dziel± siê
na czarne i bia³e, a pilnuje ich
baca.
-Baco! -pyta turysta - Ile jedz± te owce ?
- Które czorne czy bio³e ?
-Czarne !
- O! Duziutko !
-A bia³e ?
-Tyle samiu¶ko !
-A ile taka owca wa¿y ?
-Czorna czy bio³a ?
-Czarna !
-O! Ze 30 kilogramów !
-A ta bia³a ?
-Tyle samo !
- A ile taka owieczka ¿yje ?
-Ale czorna czy bio³a ?
-Czarna !
- O! Nie duzo !
- A bia³a ?
-Tile samiu¶eñko !
-To po co mnie siê baca pyta czy czarne
czy bia³e ?
-Bo czorne s± moje.
- A bia³e?
- Bio³e ty¿ s± moje !


Doda³: guru

2007-10-06 13:09:48

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Sprawa w s±dzie. Sêdzia pyta oskar¿onego - górala:
- Zawód?
- Optyk mechanik.
- Co?
- Optyk mechanik!
- A co pan robi?
- Optykam cha³upy mchem...


Doda³: tres

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Policjant zatrzymuje bace jad±cego furmanka.
- Baco, co wieziecie?
Baca nachyla siê i szepcze:
- Siano.
- Czemu tak cicho mówicie?
- ¯eby koñ nie us³ysza³!


Doda³: miki

2007-10-06 13:09:50

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Tury¶ci pytaj± bacê, która jest godzina.
- Ju¿ trzecia za piêtna¶cie!
- A sk±d to wiecie baco, skoro nie macie zegarka?
- To proste. Klêkam miêdzy owce, odsuwam jednej ogon, patrzê jej przez nogi ..... na wie¿ê ko¶cieln±, no i widzê!


Doda³: beata

2007-10-06 13:09:50

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Przychodzi turysta do bacy i pyta:
- Baco, macie jaki¶ pokój do wynajêcia?
- Mom.
- Za ile?
- Dwi¶cie.
- Baco! Za tyle? To bardzo drogo!
- Panocku ale tu jest piknie.
- No dobra baco, ale musi tu byæ spokój i ¿adnych dzieci.
- Tu nimo ¿adnych dzieci.
Turysta idzie spaæ. Rano o godz. 5 - rumor, wrzask, z poddasza wypada
czereda dzieci. Wrzeszcz±, wywracaj± meble itp.
Turysta zwleka siê z wyra (przekrwione oczy itp.) i zaspanym g³osem mówi do
bacy:
- Baco, baco, tu nie mia³o byæ ¿adnych dzieci!
- Dzieci? To s± skurwysyny nie dzieci!


Doda³: miku¶

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Pijany góral wraca z wesela i zaczyna siê rozbieraæ.
- Maryna, pomóz bo ni moge kosuli sciongnoæ - prosi ¿onê.
Ta podchodzi i za³amuje rêce.
- Jezusicku, Jendrek, psecie ty mas ciupaske w plecach!


Doda³: anonim

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Turysta widzi, jak na ganku przed chat± baca ostrzy siekierê, wiêc go pyta:
- Baco, po co ostrzycie tê siekierê?
- A tak, dla zabicia czasu....


Doda³: aryur10

2007-10-06 13:09:50

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Idzie baca i ci±gnie ³añcuch .
Przechodzi turysta i mówi:
Baco co tak ci±gniecie ten ³añcuch?
A baca mówi:
A co mom go pchaæ?


Doda³: Mija-Mia

2007-10-06 13:11:06

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Powiesi³ baca swe konie na ga³êzi i mówi wi¶ta.

Doda³: przemek

2008-04-22 22:25:29

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Przychodzi Baca do ubikacji. Czeka, czeka, wszystkie kabiny zamkniête.
Zniecierpliwiony, zapytuje:
- Je tam kto?
W odpowiedzi dochodzi go zduszony g³os:
- Tu siê ni je, tu siê sro!


Doda³: miniu¶

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Siedzi Baca razem ze skoczkami narciarskimi i wys³uchuje ich opowie¶ci.
Pierwszy skoczek chwali siê, ze skoczy³ na odleg³o¶æ 100 metrów, drugi, ¿e pobi³ rekord skoczni.
Na to Baca mówi:
- Jak ja skoczy³em z tej skoczni to lecê, lecê, patrzê - mijam koniec wybiegu, tam gdzie zatrzymuj± siê inni, mijam Zakopane, mijam Guba³ówke, a tu jak halny nie powieje i wróci³o mnie na 30 metr.


Doda³: optyk

2007-10-06 13:09:50

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Rozmawiaj± dwie ga¼dziny o swoich dzieciach. Jedna z nich siê chwali:
- A mój Jasiek to teroz studyjuje w takim uniwersytecie, co to siê tak jako
nazywo: ugryz - nie, nie ugryz!... u¿ar³ - nie, nie u¿ar³... A! Ju¿ wim! UJOT!


Doda³: grabus

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Góral stan±³ przed s±dem oskar¿ony o pobicie.
- Oskar¿ony twierdzi, ze uderzy³ poszkodowanego jeden raz zwiniêt± gazet±?
- Ano tak - zgadza siê góral.
- I od tego ciosu gazeta poszkodowany dozna³ wstrz±su mózgu?
- Skoro tak doktor powiedzia³...
- W takim razie co by³o w gazecie?
- Nie wiem, nie czyta³em.


Doda³: miniu¶

2007-10-06 13:10:20

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
1 2 3 ...15 [Losowe] >>>


 Reklama.....  ::


 Pouk³adaj Wed³ug::
OD Najlepszych
OD Najnowszych
Alfabetycznie [A --> Z]
Alfabetycznie [Z --> A]
Najwiêcej Ogl±dane

Sennik na tja.pl - Tapety na pulpit - Opisy gg - ¯yczenia na Nowy Rok

0.0122