|
|
|
1 2 3 ...15 [Losowe] >>>
|
|
|
|
Idzie turysta w górach widzi bacê, podchodzi do niego i siê pyta:
-Baco, którêdy dojdê na Giewont??
-³ot?!?!- odpowiada baca
zdziwiony turysta pyta znowu:
-Baco GDZIE JEST GIEWONT??
na to baca znów:
-³ot?!?!
no to turysta pyta siê:
-Baco, where is Giewont
-³otpierdziel sie nie widzis ze leje????!!!- odpowiada baca
|
|
Doda³: olkaxch |
2007-10-06 13:11:02 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi turysta do bacy i pyta:
- baco macie wrz±tek?
A baca odpowiada:
- ano mam ino zimny...
|
|
Doda³: Roksana |
2008-01-02 14:49:53 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Baca siedzi na ga³êzi i pi³uje j±. Zdziwiony przechodzeñ mówi:
- Baco, nie pi³uj bo spadniesz!-krzykn±³ przechodzeñ.
-A tam, nie spadne - odpowiedzia³ pewnie Baca.
Chwilê pó¼niej baca spada wraz z ga³êzi±.
- A co to prorok jaki¶? - mówi zdziwiony.
|
|
Doda³: robert |
2007-10-06 13:09:48 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Baca le¿y go³y na trawniku... Przychodz± turystki i siê pytaj±:
- baco co robicie?
A baca na to:
- a konia se pose:)
|
|
Doda³: ROYAL |
2007-11-12 15:46:39 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
A hoj baco co robicie
A hoj was to obchodzi
|
|
Doda³: Nabia |
2007-10-06 13:10:45 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Syn Bacy wróci³ z wojska i Baca zaczyna szukaæ mu kandydatki na ¿onê. Poszed³ do s±siedniej wsi, a gdy wróci³, oznajmia synowi:
- Znalaz³em ci narzeczon±.
- £adna?
- Jeszcze jak! ¯eby¶ ty widzia³, jak szybko potrafi wid³ami s³omê zrzuciæ z furmanki!
|
|
Doda³: nataloa566 |
2007-10-06 13:09:50 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
- Gazdo, a co tam tak kucacie pod p³otem?
- Kupê robiê!
- W gaciach?
- £o Jezu!
|
|
Doda³: bielun |
2007-10-06 13:09:41 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Spaceruj±cy po lesie Baca nagle s³yszy jakie¶ wrzaski. Podchodzi dalej i widzi nagiego Turystê przywi±zanego do drzewa:
- co wom siê sta³o panocku? - pyta baca
- a baco z³apali mnie zbójnicy, rozebrali, przywi±zali do drzewa i zgwa³cili. Pomó¿cie baco, uwolnijcie mnie!
Na to Baca spokojnym g³osem rozpinaj±c pasek od spodni:
- Oj nie mocie wy scen¶cia do ludzi, nie mocie!!
|
|
Doda³: Pedro |
2007-10-06 13:11:29 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Dialog Góralek: - Wiesz Maryna dupczy³am siê z inteligentem! - No i jak by³o? - Ty wiesz, On mia³ PENISA! - Ooo!, a co to takiego? - Taki ch*j, ino giêtki!
|
|
Doda³: miku¶ |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Siedzi baca w zimie na zboczu i siê przygl±da jak tury¶ci z Niemiec zje¿d¿aj± na nartach. Nagle widzi jak jedn± babkê wyrzuci³o na pagórku ¿e a¿ wpad³a g³ow± w zaspê. Ino jej tylko ty³ek wystaje. Baca d³ugo nie namy¶laj±c siê zaszed³ od ty³u i zaczyna dupczyæ. Nagle s³yszy jak ta jêczy: - Ja gut, ja gut! Baca na to: - A sk±d ja ci tera dziwko jagód wezmê?!
|
|
Doda³: beata |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Siedzi Baca razem ze skoczkami narciarskimi i wys³uchuje ich opowie¶ci. Pierwszy skoczek chwali siê, ¿e skoczy³ na odleg³o¶æ 100 metrów, drugi, ¿e pobi³ rekord skoczni. Na to Baca mówi: - Jak ja skoczy³em z tej skoczni to lecê, lecê, patrzê, mijam koniec wybiegu, tam gdzie zatrzymuj± siê inni, mijam Zakopane, mijam Guba³ówkê, a tu jak halny nie powieje i wróci³o mnie na 30. metr.
|
|
Doda³: mloda88 |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi turysta do bacy i pyta: - Baco, macie jaki¶ pokój do wynajêcia? - Mom. - Za ile? - Dwi¶cie. - Baco! Za tyle? To bardzo drogo! - Panocku ale tu jest piknie. - No dobra baco, ale musi tu byæ spokój i ¿adnych dzieci. - Tu nimo ¿adnych dzieci. Turysta idzie spaæ. Rano o godz. 5 - rumor, wrzask, z poddasza wypada czereda dzieci. Wrzeszcz±, wywracaj± meble itp. Turysta zwleka siê z wyra (przekrwione oczy itp.) i zaspanym g³osem mówi do bacy: - Baco, baco, tu nie mia³o byæ ¿adnych dzieci! - Dzieci? To s± skurwysyny nie dzieci!
|
|
Doda³: miku¶ |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Idzie baca przez pustynie, spotyka araba i pyta...
Daleko st±d do morza?
no z 30km!
To ale ¿e¶cie se pla¿e odwalili
|
|
Doda³: Zaremba D |
2007-10-06 13:10:52 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Ceper pyta bacy:
-A za co siê przebieracie na sylwestra?
-Eeee,ja to sie psebiore za oscypka.
-Jak to za oscypka?
-Bede se sta³ w k±cie i ¶mierdzio³...
|
|
Doda³: ADI |
2008-03-09 15:08:08 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
- Ahoj baco co robicie??
- A hoj was to obchodzi!!
|
|
Doda³: ola80 |
2007-10-06 13:09:45 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...15 [Losowe] >>> |
|
|
|
|