|
|
|
1 2 3 ...15 [Losowe] >>>
|
|
|
|
Siedzi baca w zimie na zboczu i siê przygl±da jak tury¶ci z Niemiec zje¿d¿aj± na nartach. Nagle widzi jak jedn± babkê wyrzuci³o na pagórku ¿e a¿ wpad³a g³ow± w zaspê. Ino jej tylko ty³ek wystaje. Baca d³ugo nie namy¶laj±c siê zaszed³ od ty³u i zaczyna dupczyæ. Nagle s³yszy jak ta jêczy: - Ja gut, ja gut! Baca na to: - A sk±d ja ci tera dziwko jagód wezmê?!
|
|
Doda³: beata |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
M³ode ma³¿eñstwo przyjecha³o do bacy na miodowy miesi±c. Zamknêli siê w pokoju i kilka dni w ogóle nie wychodzili. Baca zainteresowany puka³ i puka³, a¿ mu otworzyli, po czym wda³ siê w rozmowê a w koñcu pyta:
- "czym zes wy zyjecie, nicego wy przeca nie jedli te pare dni"
Na to m³oda para odpowiada:
- ¿yjemy owocami mi³o¶ci
Na to baca:
- "ale skorek od tych owowcow to przez okno nie wyrzucajcie bo kury sie dlawia".........
|
|
Doda³: Urbas |
2007-12-19 14:24:23 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Siedzi Baca na drzewie i pi³uje ga³±¼ na której siedzi, przechodzi turysta :
- Baco spadniecie !
- Ni, nie spadne !
- Spadniecie !
- Ni !
- No mówie wam ¿e spadniecie !
- Eeee, ni spadne !
Nie przekonawszy bacy Turysta poszed³ dalej. Baca pi³owa³, pi³owa³ a¿ spad³. Pozbierawszy siê popatrzy³ za znikaj±cym w oddali turyst± i rzek³ :
- Prorok jaki, cy co ?
|
|
Doda³: beata |
2007-10-06 13:09:50 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Policjant do bacy:
-Proszê podaæ nazwisko!
-Baca.
-Proszê o imiê.
-Baca.
-Baco, a jaki¶ adres to wy macie?
-Jasne - mówi Baca - www.baca.pl!
|
|
Doda³: guru |
2007-10-06 13:09:49 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Góral stan±³ przed s±dem oskar¿ony o pobicie. - Oskar¿ony twierdzi, ze uderzy³ poszkodowanego jeden raz zwiniêt± gazet±? - Ano tak - zgadza siê góral. - I od tego ciosu gazeta poszkodowany dozna³ wstrz±su mózgu? - Skoro tak doktor powiedzia³... - W takim razie co by³o w gazecie? - Nie wiem, nie czyta³em.
|
|
Doda³: miniu¶ |
2007-10-06 13:10:20 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Turysta opala³ sie nago na hali i przypali³ sobie podbrzusze, zerwa³ siê owin±³ w rêcznik i biegnie do bacówki. Zabiega i krzyczy:
- gazdzino, pokój na 15 minut, miednice i wiadro kwa¶nego mleka.
Gazdzina przyzwyczajona do dziwnych ¿yczeñ ceprów wszystko spe³ni³a jak nale¿y, ale zaciekawiona zagl±da przez dziurkê od klucza i widzi jak turysta zdj±³ rêcznik, wla³ do miednicy kwa¶ne mleko i z b³og± min± zanurzy³ w nim przyrodzenie. Zdziwiona mówi:
- " jak zech tyle lot z moim starym zyje tak zech nie wiedzialo ze to sie tak nabiro"..........
|
|
Doda³: Urbas |
2007-12-19 14:30:13 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Baca zosta³ oskar¿ony o nielegalne posiadanie broni. Pod koniec rozprawy sêdzia pyta siê:
- Czy pods±dny ma co¶ na swoj± obronê?
- Tak, czo³g w stodole.
|
|
Doda³: Marta6 |
2008-02-11 14:19:27 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
W górskiej chacie pod Guba³ówk± wielk± uroczysto¶æ - Jan G±sienica koñczy sto lat. Zjechali siê reporterzy, naczelnik miasta, wrêczono medal i dyplom. Wszyscy, trzês±cego siê ze staro¶ci pomarszczonego G±sienicê, pytaj± jak do¿y³ tak sêdziwego wieku. - Zwyczajnie, nie pi³ech, nie pali³ech, za dziewkami nie goni³ech... W tym momencie przerywa mu straszny ha³as. - Nie przejmujta siê - mówi G±sienica - to tylko mój starszy brat, ca³± noc pi³ gorza³e, to mu siê chce teraz za d*.*ami ganiaæ.
|
|
Doda³: guru |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Idzie turysta przez pole i widzi bacê który pierze w balii kota. Podchodzi do bacy i mówi:
-Baco! Kotów siê nie pierze!
-Pieze siê, pieze.
Po pewnym czasie turysta wraca przez to samo
pole i widzi bacê i martwego kota na ziemi.
-Baco! Mówi³em, ¿e kotów siê nie pierze!
-Pieze, pieze, ino nie wyzymo.
|
|
Doda³: guru |
2007-10-06 13:09:44 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Dwaj górale sikaj± na mur, ma³y i du¿y. Ma³y strasznie mróga oczami. Du¿y pyta:
-Co tak mrugos?
-Bo mi do ocu prysko! - odpowiada ma³y.
|
|
Doda³: mloda88 |
2007-10-06 13:09:43 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przyjecha³ baca do Ameryki i okrad³ bank. Siada w rowie przydro¿nym, wyci±ga z worka pieni±dze i zaczyna liczyæ.
Nagle zjawia siê przy nim amerykañski funkcjonariusz i pokazuj±c swa s³u¿bowa odznakê i mówi:
-Police!
Na to baca
-Dziêkuje, panocku, som se police.
|
|
Doda³: Adriano |
2007-10-06 13:11:07 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Turysta pyta Bacê:
- Baco, a gdzie wy te owce pêdzicie?
- a bêdê je hodowa³
- ale baco, przecie¿ wy owczarni nie macie
- no to bêdê je w izbie trzyma³
- baco przecie¿ to straszny smród
- no bêd± siê musia³y przyzwyczaiæ
|
|
Doda³: Rafael113 |
2007-11-22 11:56:16 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
¦piewa juhas na hali. Baca nie mo¿e wytrzymaæ i wo³a: - Czego siê drzes?!! - Dyæ to nie d¿ez, to folklor!
|
|
Doda³: laska |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi góral do szko³y, a pani mówi do górala:
- Góralu opowiedz jak±¶ bajkê dzieciom.
- Dobrze.
- Raz nam sie owieczka zgubi³a szukali¶my jeden tydzieñ, drugi, miesi±c, znalezli my ze szczê¶cia wydupczyli¶my.
Pani mówi:
- Góralu opowiedz inna bajkê dla dzieci.
- Ok.
- Raz nam sie kotek zgubi³ szukali¶my jeden tydzieñ, drugi, miesi±c, znalezli my i wydupczyli¶my.
- Góralu opowiedz jak±¶ inna bajkê mo¿e smutn±.
Góral mówi.
- JAM SIÊ ZGUBI£.
|
|
Doda³: HUBERT |
2007-10-15 22:13:02 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Zapisuj± bacê do Partii. Sprawdzaj± ¿yciorys. - No a jak to by³o po wojnie? Byli¶cie w jakiej¶ bandzie? - Ni, ta bydzie pirsa.
|
|
Doda³: tomek |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...15 [Losowe] >>> |
|
|
|
|