|
|
|
1 2 3 ...15 [Losowe] >>>
|
|
|
|
Gazdowska rozmowa. - Staszek, cy twoj konicek kurzy fajkê? - Nie. - No, to ci siê szopa pali.
|
|
Doda³: miku¶ |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Idzie sobie baca i ci±gnie na sznurku zegarek. Przechodz±cy turysta pyta zdziwiony: - A co to baco, zegarek na sznurku ci±gniecie? - Ja go wreszcie nauczê chodziæ!
|
|
Doda³: koxiki |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Idzie sobie dwóch górali przez Zakopane do domu, a mieszkali na Guba³ówce. Przechodz± obok torów kolejowych i zobaczyli tam ruskie cysterny. Nie znali Ruskich literek, ale tak im jako¶ zaje¿d¿a³o alkoholem... Napili siê... Poszli pó¼niej do domów... Rano do jednego z nich dzwoni telefon - Co jest?- mówi baca podnosz±c s³uchawkê Po drugiej stronie by³ drugi baca z zesz³onocnej imprezy: - Baco, srali¶cie? - pyta ten drugi - Nie. - To niesrajta, bo jo z Londynu dzwonim...
|
|
Doda³: miniu¶ |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baca do sklepu:
- Pydzcie mi jakie mocie kie³basy...
- No, mamy krakowsk±, podgórsk±, radomsk±
- Jakie¶ jesce..
- no, jest jeszcze beskidzka..
- Bes cego...?
|
|
Doda³: tomek |
2007-10-06 13:09:50 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Wywiad z bac±: - Baco, jak wygl±da wasz dzieñ pracy? - Rano wyprowadzam owce, wyci±gam flaszkê i pijê... - Baco, ten wywiad bêd± czytaæ dzieci. Zamiast flaszka mówcie ksi±¿ka. - Dobra. Rano wyprowadzam owce, wyci±gam ksi±¿kê i czytam. W po³udnie przychodzi Jêdrek ze swoj± ksi±¿k± i razem czytamy jego ksi±¿kê. Po po³udniu idziemy do ksiêgarni i kupujemy dwie ksi±¿ki, które czytamy do wieczora. A wieczorem idziemy do Franka i tam czytamy jego rêkopisy.
|
|
Doda³: yoohi |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Piany Baca ledwo wychodzi z knajpy. Po chwili wpada w przepa¶æ i zaczyna siê modliæ:
- Panie Bo¿e, ju¿ nigdy nie bêdê pi³, pozwól mi tylko spa¶æ na co¶ miêkkiego.
Baca rano budzi siê na stogu siana, przeci±ga siê i mówi:
- Ale po pijaku cz³owiek g³upoty gada:)
|
|
Doda³: Pacio |
2008-01-14 23:29:13 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
- Baco, co robicie? - Uwozom! - Na co? - Cobyk nie spod!
|
|
Doda³: taxi2 |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Turysta pyta siê górala: - Baco czemu ci±gniecie ten ³añcuch? - A co, mam go pchaæ?
|
|
Doda³: nataloa566 |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Idzie baca przez po³oniny i widzi jak turysta robi pompki dla zdrowia. Stan±³ i kiwa g³ow± z podziwem. - Ró¿ne ja wiatry widzia³em, ale ¿eby babê spod ch³opa wywia³o...?
|
|
Doda³: guru |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Idzie baca na dwór za potrzeb±. Wraca calutki mokry. ¯ona siê pyta:
-Józwa, deszcz pada?
-Ni... ino halny wieje.
|
|
Doda³: miku¶ |
2007-10-06 13:09:43 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Idzie baca i ci±gnie ³añcuch .
Przechodzi turysta i mówi:
Baco co tak ci±gniecie ten ³añcuch?
A baca mówi:
A co mom go pchaæ?
|
|
Doda³: Mija-Mia |
2007-10-06 13:11:06 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Ten sam turysta w nastêpne wakacje zachodzi w deszczu do bacówki, baca go¶cinnie czêstuje go gor±c± straw±, turysta zajadaj±c spostrzega ¿e do talerza leci mu z góry woda... - Baco dach ci przecieka. - Wim... - To dlaczego nie naprawisz?? - Ni mogê, przecie¿ dysc pada. - To dlaczego nie naprawisz kiedy nie pada?? - A bo wtedy nie cieknie...
|
|
Doda³: tomek |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Siedzi Baca razem ze skoczkami narciarskimi i wys³uchuje ich opowie¶ci.
Pierwszy skoczek chwali siê, ze skoczy³ na odleg³o¶æ 100 metrów, drugi, ¿e pobi³ rekord skoczni.
Na to Baca mówi:
- Jak ja skoczy³em z tej skoczni to lecê, lecê, patrzê - mijam koniec wybiegu, tam gdzie zatrzymuj± siê inni, mijam Zakopane, mijam Guba³ówke, a tu jak halny nie powieje i wróci³o mnie na 30 metr.
|
|
Doda³: optyk |
2007-10-06 13:09:50 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
W górskiej chacie pod Guba³ówk± wielk± uroczysto¶æ - Jan G±sienica koñczy sto lat. Zjechali siê reporterzy, naczelnik miasta, wrêczono medal i dyplom. Wszyscy, trzês±cego siê ze staro¶ci pomarszczonego G±sienicê, pytaj± jak do¿y³ tak sêdziwego wieku. - Zwyczajnie, nie pi³ech, nie pali³ech, za dziewkami nie goni³ech... W tym momencie przerywa mu straszny ha³as. - Nie przejmujta siê - mówi G±sienica - to tylko mój starszy brat, ca³± noc pi³ gorza³e, to mu siê chce teraz za d*.*ami ganiaæ.
|
|
Doda³: guru |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Siedzi baca na przyzbie, podchodzi turysta:
- Co robicie baco?
- A tak sobie siedzê i my¶lê.
- A to wy zawsze tak ?
- Nie, ino jak mam czas.
- A jak nie macie czasu ?
- To sobie ino siedzê.
|
|
Doda³: miko³aj |
2007-10-06 13:09:50 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...15 [Losowe] >>> |
|
|
|
|