Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/krzysiek/domains/krzysiek.biz/public_html/baza_polacz.php on line 7
KAWAłY : O BACY - ?MIESZNE ANIMACJE FLASH - ?MIESZNE FILMIKI - KABARETY

Kontakt | Reklama |

 



>> Rejestracja
>> Przypomnij Has³o

 
 ::Kategorie
Najlepsze filmiki
Åšmieszne Animacje
Kabarety
Åšmieszne Reklamy
Åšmieszne Filmiki
Teledyski
Seriale - Programy
Gry Online
Kawały
-> O Szkotach
-> W restauracji
-> O polityce
-> O policjantach
-> O pijakach
-> O my¶liwych
-> O ma³¿eñstwie
-> O Ma³yszu
-> O lekarzach
-> O zwierz±tkach
-> O wojsku
-> O szefie
-> O studentach
-> O te¶ciowej
-> O wariatach
-> O stra¿akach
-> O rolnikach
-> O W±chocku
-> O laskach
-> O komputerach
-> O Babie
-> O Bacy
-> O bajkach
-> O Polaku...
-> O jaskiniowcach
-> O Jasiu
-> O hrabim
-> O duchownych
-> O cyrku
-> O blondynkach
-> Inne
Telewizja na ¿ywo
Nowo¶ci




 ::Menu
 Kartka ¶wi±teczna
 Poranek z U¶miechem
 Powiadomienia
 Nie dzia³aj± filmiki ??
 Konto PRO
 Dodaj Animacje
 Reklama
 Kontakt




 ::Wyszukiwarka








1 2 3 ...15 [Losowe] >>>
G³osuj:

Siedzi baca na skale i liczy:
- 121, 121, 121...
Przechodzi turysta i pyta siê:
- Co tak liczycie baco?
Baca str±ca turystê ¿e ska³y i liczy dalej:
- 122, 122, 122...


Doda³: robert

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Siedzi Baca przy domku nagle zjawia sie turysta i mówi:
- Baco macie dzieci?
- Nie, nie mom
- to mogê zostawiæ u ciebie mój samochód. Bo jak go zostawiê na parkingu to przyjd± dzieci o mi go rozwal± a szkoda.
- Dobrze zostawcie ko³o sopecki!
Turysta wraca po 2 godz. i widzi jak dzieci skacz± po jego nowiutkim aucie, rysuj± lakier kamieniem i bij± szyby. Turysta zdenerwowany idzie do bacy i mówi:
- Baco mówili¶cie, ¿e nie macie dzieci
A Baca na to:
- To nie s± dzieci to s± skurwysyny.


Doda³: Arusssss mistrz

2008-05-23 16:16:26

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Baca ³apie okazje na drodze, wreszcie udaje mu siê z³apaæ przeje¿d¿aj±cego Mercedesa. Wsiada i jad±, ale po kilku kilometrach jako¶ tak nudno siê zrobi³o, wiêc baca siê pyta :
- A co to panocku, za znacek z psodu ?
- To ? (mówi kierowca pokazuj±c na znaczek mercedesa), to taki celownik, jak kogo¶ z³apie w ten celownik, to ju¿ na pewno trafie.
- aha.
Po kilku kilometrach patrz±, a tu po drodze jedzie jaki¶ facet na rowerze. Baca mówi :
- A we¼cie, panocku, tego cz³owieka w ten celownik ....
Kierowca skrêci³ i faktycznie rowerzysta znalaz³ siê "w celowniku", ale poniewa¿ kierowca nie chcia³ i¶æ do wiêzienia, to w ostatniej chwili skrêci³, aby nie trafiæ rowerzysty, chwilê potem baca siê odzywa :
- iiiii, kiepski ten pañski celownik, gdybym nie otworzy³ drzwi to by¶my go nie trafili.


Doda³: tytus

2007-10-06 13:09:50

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Sêdzia do górala:
- Ile macie dochodów?
- Wysoki s±dzie, do chodów to ja mom dwie nogi, ale obie kipskie.


Doda³: laska

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

M³ode ma³¿eñstwo przyjecha³o do bacy na miodowy miesi±c. Zamknêli siê w pokoju i kilka dni w ogóle nie wychodzili. Baca zainteresowany puka³ i puka³, a¿ mu otworzyli, po czym wda³ siê w rozmowê a w koñcu pyta:
- "czym zes wy zyjecie, nicego wy przeca nie jedli te pare dni"
Na to m³oda para odpowiada:
- ¿yjemy owocami mi³o¶ci
Na to baca:
- "ale skorek od tych owowcow to przez okno nie wyrzucajcie bo kury sie dlawia".........


Doda³: Urbas

2007-12-19 14:24:23

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Pewnego razu turysta zada³ bacy pytanie:
- Baco, czy macie wrz±tek?
- Mom ino zimny.


Doda³: Klaudunia

2007-11-05 15:07:35

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Pijany góral wraca z wesela i zaczyna siê rozbieraæ.
- Maryna, pomóz bo ni moge kosuli sciongnoæ - prosi ¿onê.
Ta podchodzi i za³amuje rêce.
- Jezusicku, Jendrek, psecie ty mas ciupaske w plecach!


Doda³: anonim

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Siedzi baca w zimie na zboczu i siê przygl±da jak tury¶ci z Niemiec zje¿d¿aj± na
nartach. Nagle widzi jak jedn± babkê wyrzuci³o na pagórku ¿e a¿ wpad³a g³ow± w
zaspê. Ino jej tylko ty³ek wystaje. Baca d³ugo nie namy¶laj±c siê zaszed³ od
ty³u i zaczyna dupczyæ. Nagle s³yszy jak ta jêczy:
- Ja gut, ja gut!
Baca na to:
- A sk±d ja ci tera dziwko jagód wezmê?!


Doda³: beata

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Do starego Bacy przychodzi juhas i pyta na czym Ziemia stoi.
- Ona stoi na trzech betonowych filarach.
- A na czym stoj± te filary?
- No, na takiej betonowej p³ycie.
- A na czym stoi ta p³yta?
- Oj juhasie, juhasie! Cosik mi siê zdaje, ¿e¶ przyszed³ nie po nauki, ino ¿eby po pysku dostaæ!


Doda³: aryur10

2007-10-06 13:09:50

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Wieczorem przychodzi baca do I-szego sekretarza gminnej POP i mówi, ¿e chce
koniecznie zapisaæ siê do partii. Sekretarz, ¿e trzeba pó³ roku próby.
Na to baca:
- Albo mnie tyrozki zopisecie, albo nie chce w ogóle.
- Ale¿ baco, powiedzcie, chocia¿ dlaczego.
- Jok mnie zopisecie to powim.
- Ale baco, nie mogê was zapisaæ, skoro nie znam nawet motywacji.
Po godzinnej konwersacji w tym stylu sekretarz skapitulowa³ i zapisa³ bacê do partii.
- No to powiedzcie baco teraz, dlaczego tak nagle zachcia³o wam siê do partii?
- No, tera powim. Psychodza jo do cho³upy i wchodza do swojego pokoju a tam
widza, moja ¿ona w moim ³ó¿ku z kochankiem. No to posed³ jo do kuchni,
goln±³ se kielicha i posed³ do drugiego pokoju, a tam widza córka w ³ó¿ku
z gachem. No to wróci³ jo do kuchni, goln±³ se drugiego kielicha i se
powidzio³: JO WAM KURWY WSTYDU NAROBIE!!!


Doda³: tomek

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Autostopowiczka zatrzymuje samochód na drodze z Poronina do Zakopanego.
Samochód zje¿d¿a na pobocze i szofer odkrêca okienko.
Autostopowiczka wsadza g³owê do ¶rodka, a wtedy kierowca podkrêca
szybko okienko, wychodzi drug± stron±, zadziera kieckê i odbywa stosunek z
rzeczon± autostopowiczk±, poczem odkrêca okienko i odje¿d¿a.
Wtedy zza drzewa wychodzi góral i rzecze:
- Auto, jak auto, ale takie drzwi to se musze kupiæ.


Doda³: miku¶

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Idzie góralka brzegiem strumienia, a po drugiej stronie ch³opaki.
- Ej Mary¶, pójd¼ do nas!
- Nie pójdê bo mnie zgwa³cicie!
- Ej, nie zgwa³cimy!
- To po co ja tam pójdê?


Doda³: bielun

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Wieczorem pod domem bacy s³ychaæ g³os:
-Baco! Potrzebujecie drzewa!
-Nie! Mom ju¿ drzewo!
Baca wy³azi rano na podwórze - patrzy drzewa ni ma...


Doda³: kristof

2007-10-06 13:09:50

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Góral przyprowadzi³ swoja ¿onê bêd±c± w ci±¿y na badania okresowe. Lekarz
zbada³ ga¼dzinê, przyj±³ honorarium, po¿egna³. Do gabinetu wchodzi m±¿ i pyta
o zdrowie ¿ony. Lekarz odpowiada:
- No có¿, u waszej ¿ony jest ci±¿a pozamaciczna.
Ch³op zblad³ i nerwowo siêga po portfel.
- Nie trzeba, gazdo, ¿ona ju¿ p³aci³a.
- Panie doktorze, macie tu 100 tysiêcy, i nie mówcie nikomu, ¿e pozamaciczna,
bo jeszcze ch³opy mnie wy¶miej±, ¿em nie trafi³ tam, gdzie trzeba.


Doda³: tytus

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Spotyka siê dwóch górali wysoko w górach.
- Baco, we³na dro¿eje!
- A kto tak powiedzia³?
- Wa³êsa.
- A gdzie on pasie?


Doda³: yoohi

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
1 2 3 ...15 [Losowe] >>>


 Reklama.....  ::


 Pouk³adaj Wed³ug::
OD Najlepszych
OD Najnowszych
Alfabetycznie [A --> Z]
Alfabetycznie [Z --> A]
Najwiêcej Ogl±dane

Sennik na tja.pl - Tapety na pulpit - Opisy gg - ¯yczenia na Nowy Rok

0.0094