|
|
|
1 2 3 ...15 [Losowe] >>>
|
|
|
|
W Tatrach na hali opala siê naga blondyna. Raczej ¶pi, albo jest mocno zamy¶lona. Przechodz±cy turysta zgorszony widokiem nagiego damskiego ³ona (ale zabrzmia³o) przykrywa je swoim kapeluszem (co za po¶wiêcenie!). Przychodzi Baca, patrzy i mówi: - O Jezusicku! Wci±gnê³o faceta!
|
|
Doda³: grabus |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Siedzi baca na ga³êzi któr± pi³uje. Podchodzi turysta i mówi:
- baco spadniecie
- nie spadne
-ale ja wam mówiê, ¿e spadniecie!!!!- upiera siê turysta,
- jak mówie ¿e nie spadne to nie spadne!!!!- krzyczy baca.
Turysta nie przekonawszy bacy poszed³ dalej, po chwili baca spada, ogarnowszy siê patrzy za znikaj±cym w oddali turyst± i my¶li sobie " Prorok jaki cy co"?
|
|
Doda³: TaruPL |
2007-10-06 13:11:01 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przyjecha³ turysta z turystk± w góry. Nocuj± u bacy. Rano baca pyta: - Czy wy w nocy nic ze sob± nie robicie, ¿e siê ¶wiat³o ca³y czas pali?... - Baco, przy ¶wietle to dopiero przyjemno¶æ! Na drugi dzieñ turysta pyta bacê: - No i jak, lepiej przy ¶wietle? - Lepiej, lepiej - i ile dzieci mia³y uciechy!
|
|
Doda³: bielun |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Siedzi baca w zimie na zboczu i siê przygl±da jak tury¶ci z Niemiec zje¿d¿aj± na nartach. Nagle widzi jak jedn± babkê wyrzuci³o na pagórku ¿e a¿ wpad³a g³ow± w zaspê. Ino jej tylko ty³ek wystaje. Baca d³ugo nie namy¶laj±c siê zaszed³ od ty³u i zaczyna dupczyæ. Nagle s³yszy jak ta jêczy: - Ja gut, ja gut! Baca na to: - A sk±d ja ci tera dziwko jagód wezmê?!
|
|
Doda³: beata |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Baca siedzi na drzewie, przechodz±cy pytaj± sie go
- baco co robisz na drzewie?
Odpowiada
- pilnuje
o pó¼nej godz. przechodz±cy pytaj± go
- baca co robisz na drzewie
- pilnujê
przechodz±cy
- a czego?
Baca
- ¿ebym nie spad³.
|
|
Doda³: lukgol99 |
2008-05-11 13:38:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Pewnego razu turysta zada³ bacy pytanie:
- Baco, czy macie wrz±tek?
- Mom ino zimny.
|
|
Doda³: Klaudunia |
2007-11-05 15:07:35 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Egzaltowana turystka mówi do górala:
- Ale¿ pan musi byæ szczê¶liwy... patrzy pan na za¶lubiny górskich
szczytów z ob³okami, widuje pan zachodz±ce s³oñce wypijaj±ce czar
nikn±cego tajemniczego dnia...
- Oj widywa³em ja, widywa³em - przerywa góral - ale ju¿ teraz nie pijê.
|
|
Doda³: bomba |
2007-12-10 13:32:37 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Wieczorem pod domem bacy s³ychaæ g³os:
-Baco! Potrzebujecie drzewa!
-Nie! Mom ju¿ drzewo!
Baca wy³azi rano na podwórze - patrzy drzewa ni ma...
|
|
Doda³: kristof |
2007-10-06 13:09:50 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Baca le¿y go³y na trawniku... Przychodz± turystki i siê pytaj±:
- baco co robicie?
A baca na to:
- a konia se pose:)
|
|
Doda³: ROYAL |
2007-11-12 15:46:39 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Góral przyprowadzi³ swoja ¿onê bêd±c± w ci±¿y na badania okresowe. Lekarz zbada³ ga¼dzinê, przyj±³ honorarium, po¿egna³. Do gabinetu wchodzi m±¿ i pyta o zdrowie ¿ony. Lekarz odpowiada: - No có¿, u waszej ¿ony jest ci±¿a pozamaciczna. Ch³op zblad³ i nerwowo siêga po portfel. - Nie trzeba, gazdo, ¿ona ju¿ p³aci³a. - Panie doktorze, macie tu 100 tysiêcy, i nie mówcie nikomu, ¿e pozamaciczna, bo jeszcze ch³opy mnie wy¶miej±, ¿em nie trafi³ tam, gdzie trzeba.
|
|
Doda³: tytus |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Bacowa budzi swojego mê¿a w ¶rodku nocy. - Anto¶, pch³a mi chodzi po plecach, z³ap ja i zabij. - Zapal ¶wiat³o - doradza zaspany baca. - Jak ciê zobaczy, to sama zdechnie ze strachu.
|
|
Doda³: optyk |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Dwóch górali: ma³y i du¿y sikaj± na mur. Ma³y strasznie mruga oczami. Widz±c to drugi pyta: - Co tok mrugos? - Bo mi do ocu prysko!
|
|
Doda³: grzesiek |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Do bacy przychodzi ch³opak z dziewczyn± i chc± wynaj±æ jaki¶ pokój na noc. Baca na pocz±tku nie chce, mówi ¿e miejsce ju¿ nie ma i w ogóle ale w koñcu zgadza siê ulokowaæ ich na strychu. Wieczorem przychodzi spytaæ czy aby nie s± g³odni, a oni mu ze strychu: - Nie baco, my ¿ywimy siê owocami mi³o¶ci. Baca: - No dobra, dobra, tylko nie rzucajcie skórek bo mi siê gêsi pod³awi±.
|
|
Doda³: maniak |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Baca oprowadza turystów po Tatrach.
- Tatry maj± dwa miliony lat i trzy miesi±ce.
- Baco, sk±d wiecie to a¿ z tak± dok³adno¶ci±?
- A by³ tu jeden profesor trzy miesi±ce temu i gada³, ¿e maj± dwa miliony. To ile mog± mieæ teraz?
|
|
Doda³: tytus |
2007-10-06 13:09:50 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Turysta spa³ u bacy. Rano budzi siê i drapie. Widz±c to baca pyta: - Có¿ to panocku, wsiura wos ugryz³a? - Nie, w plecy.
|
|
Doda³: miku¶ |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...15 [Losowe] >>> |
|
|
|
|