Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/krzysiek/domains/krzysiek.biz/public_html/baza_polacz.php on line 7
KAWAłY : O BACY - ?MIESZNE ANIMACJE FLASH - ?MIESZNE FILMIKI - KABARETY

Kontakt | Reklama |

 



>> Rejestracja
>> Przypomnij Has³o

 
 ::Kategorie
Najlepsze filmiki
Åšmieszne Animacje
Kabarety
Åšmieszne Reklamy
Åšmieszne Filmiki
Teledyski
Seriale - Programy
Gry Online
Kawały
-> O Szkotach
-> W restauracji
-> O polityce
-> O policjantach
-> O pijakach
-> O my¶liwych
-> O ma³¿eñstwie
-> O Ma³yszu
-> O lekarzach
-> O zwierz±tkach
-> O wojsku
-> O szefie
-> O studentach
-> O te¶ciowej
-> O wariatach
-> O stra¿akach
-> O rolnikach
-> O W±chocku
-> O laskach
-> O komputerach
-> O Babie
-> O Bacy
-> O bajkach
-> O Polaku...
-> O jaskiniowcach
-> O Jasiu
-> O hrabim
-> O duchownych
-> O cyrku
-> O blondynkach
-> Inne
Telewizja na ¿ywo
Nowo¶ci




 ::Menu
 Kartka ¶wi±teczna
 Poranek z U¶miechem
 Powiadomienia
 Nie dzia³aj± filmiki ??
 Konto PRO
 Dodaj Animacje
 Reklama
 Kontakt




 ::Wyszukiwarka








1 2 3 ...15 [Losowe] >>>
G³osuj:

Siedzi baca w zimie na zboczu i siê przygl±da jak tury¶ci z Niemiec zje¿d¿aj± na
nartach. Nagle widzi jak jedn± babkê wyrzuci³o na pagórku ¿e a¿ wpad³a g³ow± w
zaspê. Ino jej tylko ty³ek wystaje. Baca d³ugo nie namy¶laj±c siê zaszed³ od
ty³u i zaczyna dupczyæ. Nagle s³yszy jak ta jêczy:
- Ja gut, ja gut!
Baca na to:
- A sk±d ja ci tera dziwko jagód wezmê?!


Doda³: beata

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

M³ode ma³¿eñstwo przyjecha³o do bacy na miodowy miesi±c. Zamknêli siê w pokoju i kilka dni w ogóle nie wychodzili. Baca zainteresowany puka³ i puka³, a¿ mu otworzyli, po czym wda³ siê w rozmowê a w koñcu pyta:
- "czym zes wy zyjecie, nicego wy przeca nie jedli te pare dni"
Na to m³oda para odpowiada:
- ¿yjemy owocami mi³o¶ci
Na to baca:
- "ale skorek od tych owowcow to przez okno nie wyrzucajcie bo kury sie dlawia".........


Doda³: Urbas

2007-12-19 14:24:23

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Siedzi Baca na drzewie i pi³uje ga³±¼ na której siedzi, przechodzi turysta :
- Baco spadniecie !
- Ni, nie spadne !
- Spadniecie !
- Ni !
- No mówie wam ¿e spadniecie !
- Eeee, ni spadne !
Nie przekonawszy bacy Turysta poszed³ dalej. Baca pi³owa³, pi³owa³ a¿ spad³. Pozbierawszy siê popatrzy³ za znikaj±cym w oddali turyst± i rzek³ :
- Prorok jaki, cy co ?


Doda³: beata

2007-10-06 13:09:50

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Policjant do bacy:
-Proszê podaæ nazwisko!
-Baca.
-Proszê o imiê.
-Baca.
-Baco, a jaki¶ adres to wy macie?
-Jasne - mówi Baca - www.baca.pl!


Doda³: guru

2007-10-06 13:09:49

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Góral stan±³ przed s±dem oskar¿ony o pobicie.
- Oskar¿ony twierdzi, ze uderzy³ poszkodowanego jeden raz zwiniêt± gazet±?
- Ano tak - zgadza siê góral.
- I od tego ciosu gazeta poszkodowany dozna³ wstrz±su mózgu?
- Skoro tak doktor powiedzia³...
- W takim razie co by³o w gazecie?
- Nie wiem, nie czyta³em.


Doda³: miniu¶

2007-10-06 13:10:20

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Turysta opala³ sie nago na hali i przypali³ sobie podbrzusze, zerwa³ siê owin±³ w rêcznik i biegnie do bacówki. Zabiega i krzyczy:
- gazdzino, pokój na 15 minut, miednice i wiadro kwa¶nego mleka.
Gazdzina przyzwyczajona do dziwnych ¿yczeñ ceprów wszystko spe³ni³a jak nale¿y, ale zaciekawiona zagl±da przez dziurkê od klucza i widzi jak turysta zdj±³ rêcznik, wla³ do miednicy kwa¶ne mleko i z b³og± min± zanurzy³ w nim przyrodzenie. Zdziwiona mówi:
- " jak zech tyle lot z moim starym zyje tak zech nie wiedzialo ze to sie tak nabiro"..........


Doda³: Urbas

2007-12-19 14:30:13

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Baca zosta³ oskar¿ony o nielegalne posiadanie broni. Pod koniec rozprawy sêdzia pyta siê:
- Czy pods±dny ma co¶ na swoj± obronê?
- Tak, czo³g w stodole.


Doda³: Marta6

2008-02-11 14:19:27

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

W górskiej chacie pod Guba³ówk± wielk± uroczysto¶æ - Jan G±sienica koñczy
sto lat. Zjechali siê reporterzy, naczelnik miasta, wrêczono medal i
dyplom. Wszyscy, trzês±cego siê ze staro¶ci pomarszczonego G±sienicê,
pytaj± jak do¿y³ tak sêdziwego wieku.
- Zwyczajnie, nie pi³ech, nie pali³ech, za dziewkami nie goni³ech...
W tym momencie przerywa mu straszny ha³as.
- Nie przejmujta siê - mówi G±sienica - to tylko mój starszy brat, ca³±
noc pi³ gorza³e, to mu siê chce teraz za d*.*ami ganiaæ.


Doda³: guru

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Idzie turysta przez pole i widzi bacê który pierze w balii kota. Podchodzi do bacy i mówi:
-Baco! Kotów siê nie pierze!
-Pieze siê, pieze.
Po pewnym czasie turysta wraca przez to samo
pole i widzi bacê i martwego kota na ziemi.
-Baco! Mówi³em, ¿e kotów siê nie pierze!
-Pieze, pieze, ino nie wyzymo.


Doda³: guru

2007-10-06 13:09:44

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Dwaj górale sikaj± na mur, ma³y i du¿y. Ma³y strasznie mróga oczami. Du¿y pyta:
-Co tak mrugos?
-Bo mi do ocu prysko! - odpowiada ma³y.


Doda³: mloda88

2007-10-06 13:09:43

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Przyjecha³ baca do Ameryki i okrad³ bank. Siada w rowie przydro¿nym, wyci±ga z worka pieni±dze i zaczyna liczyæ.
Nagle zjawia siê przy nim amerykañski funkcjonariusz i pokazuj±c swa s³u¿bowa odznakê i mówi:
-Police!
Na to baca
-Dziêkuje, panocku, som se police.


Doda³: Adriano

2007-10-06 13:11:07

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Turysta pyta Bacê:
- Baco, a gdzie wy te owce pêdzicie?
- a bêdê je hodowa³
- ale baco, przecie¿ wy owczarni nie macie
- no to bêdê je w izbie trzyma³
- baco przecie¿ to straszny smród
- no bêd± siê musia³y przyzwyczaiæ


Doda³: Rafael113

2007-11-22 11:56:16

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

¦piewa juhas na hali. Baca nie mo¿e wytrzymaæ i wo³a:
- Czego siê drzes?!!
- Dyæ to nie d¿ez, to folklor!


Doda³: laska

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Przychodzi góral do szko³y, a pani mówi do górala:
- Góralu opowiedz jak±¶ bajkê dzieciom.
- Dobrze.
- Raz nam sie owieczka zgubi³a szukali¶my jeden tydzieñ, drugi, miesi±c, znalezli my ze szczê¶cia wydupczyli¶my.
Pani mówi:
- Góralu opowiedz inna bajkê dla dzieci.
- Ok.
- Raz nam sie kotek zgubi³ szukali¶my jeden tydzieñ, drugi, miesi±c, znalezli my i wydupczyli¶my.
- Góralu opowiedz jak±¶ inna bajkê mo¿e smutn±.
Góral mówi.
- JAM SIÊ ZGUBI£.


Doda³: HUBERT

2007-10-15 22:13:02

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Zapisuj± bacê do Partii. Sprawdzaj± ¿yciorys.
- No a jak to by³o po wojnie? Byli¶cie w jakiej¶ bandzie?
- Ni, ta bydzie pirsa.


Doda³: tomek

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
1 2 3 ...15 [Losowe] >>>


 Reklama.....  ::


 Pouk³adaj Wed³ug::
OD Najlepszych
OD Najnowszych
Alfabetycznie [A --> Z]
Alfabetycznie [Z --> A]
Najwiêcej Ogl±dane

Sennik na tja.pl - Tapety na pulpit - Opisy gg - ¯yczenia na Nowy Rok

0.0124