|
|
|
1 2 3 ...15 [Losowe] >>>
|
|
|
|
Idzie turysta po szlaku i nagle s³yszy: - £o Jezuuuu!!! Jezu, Jezu, Jezu, Jezusicku!!!! Biegnie, patrzy a tu baca siedzi na pieñku, obok wbita siekiera i: - £o Jezu, Jezu, Jezu! Turysta: Baco! Baco co wam siê sta³o?! Baca: Mnie? Nic. £o Jezuuuu!!! Jezu, Jezu, Jezu!!! T: A mo¿e komu¶ w waszej rodzinie? B: Mojej? Ni. £o Jezu, Jezu, Jezu, Jezusicku!!! T: No to co tak lamentujecie? B: £o Jezu, jak mi siê robiæ nie chce!
|
|
Doda³: maniak |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Rozmawiaj± dwie ga¼dziny o swoich dzieciach. Jedna z nich siê chwali: - A mój Jasiek to teroz studyjuje w takim uniwersytecie, co to siê tak jako nazywo: ugryz - nie, nie ugryz!... u¿ar³ - nie, nie u¿ar³... A! Ju¿ wim! UJOT!
|
|
Doda³: grabus |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
S±siad mówi do bacy: - Baco, tam za stodo³± na waszych deskach ch³opaki gwa³c± wasz± córkê. Baca przera¿ony biegnie natychmiast za stodo³ê, po chwili wraca u¶miechniêty i mówi: - Aaaaa... wiedzio³em, ze ¿artowo³e¶, to wcale nie moje deski.
|
|
Doda³: tytus |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi turysta do bacy i pyta:
- Baco, macie jaki¶ pokój do wynajêcia?
- Mom.
- Za ile?
- Dwi¶cie.
- Baco! Za tyle? To bardzo drogo!
- Panocku ale tu jest piknie.
- No dobra baco, ale musi tu byæ spokój i ¿adnych dzieci.
- Tu nimo ¿adnych dzieci.
Turysta idzie spaæ. Rano o godz. 5 - rumor, wrzask, z poddasza wypada
czereda dzieci. Wrzeszcz±, wywracaj± meble. Turysta zwleka siê z wyra i
zaspanym g³osem mówi do bacy:
- Baco, tu nie mia³o byæ ¿adnych dzieci!
- Dzieci? To s± sk...ysyny nie dzieci!
|
|
Doda³: miniu¶ |
2007-10-06 13:09:45 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
- Baco! To gówno to ludzkie czy zwierzêce? - To? Ludzkie. - A po czym poznajecie? - A bo to moje.
|
|
Doda³: grzesiek |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Spaceruj±cy po lesie Baca nagle s³yszy jakie¶ wrzaski. Podchodzi dalej i widzi nagiego Turystê przywi±zanego do drzewa:
- co wom siê sta³o panocku? - pyta baca
- a baco z³apali mnie zbójnicy, rozebrali, przywi±zali do drzewa i zgwa³cili. Pomó¿cie baco, uwolnijcie mnie!
Na to Baca spokojnym g³osem rozpinaj±c pasek od spodni:
- Oj nie mocie wy scen¶cia do ludzi, nie mocie!!
|
|
Doda³: Pedro |
2007-10-06 13:11:29 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Spotyka siê dwóch górali wysoko w górach. - Baco, we³na dro¿eje! - A kto tak powiedzia³? - Wa³êsa. - A gdzie on pasie?
|
|
Doda³: yoohi |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Siedzi Baca razem ze skoczkami narciarskimi i wys³uchuje ich opowie¶ci.
Pierwszy skoczek chwali siê, ze skoczy³ na odleg³o¶æ 100 metrów, drugi, ¿e pobi³ rekord skoczni.
Na to Baca mówi:
- Jak ja skoczy³em z tej skoczni to lecê, lecê, patrzê - mijam koniec wybiegu, tam gdzie zatrzymuj± siê inni, mijam Zakopane, mijam Guba³ówke, a tu jak halny nie powieje i wróci³o mnie na 30 metr.
|
|
Doda³: optyk |
2007-10-06 13:09:50 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
W Morskim Oku w przerêbli k±pie siê baca. - Baco, nie zimno wam? - pytaj± siê tury¶ci. - Ni. - Ciep³o? - Ni. - A jak wam jest? - Jêdrzej.
|
|
Doda³: tres |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Siedzi baca na przyzbie, podchodzi turysta:
- Co robicie baco?
- A tak sobie siedzê i my¶lê.
- A to wy zawsze tak ?
- Nie, ino jak mam czas.
- A jak nie macie czasu ?
- To sobie ino siedzê.
|
|
Doda³: miko³aj |
2007-10-06 13:09:50 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Zapisuj± bacê do spó³dzielni produkcyjnej. - Dacie krowê do spó³dzielni? - Dom. - Dacie konia do spó³dzielni? - Dom. - Dacie owce do spó³dzielni? - Nie dom. - Dlaczego? - Bo mom.
|
|
Doda³: robert |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Turysta widzi jak baca ostrzy siekierê wiêc pyta go:
- Baco po co ostrzycie te siekiere?
- A tak sobie, dla zabicia czasu........
|
|
Doda³: tomek |
2007-10-06 13:09:49 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Baca znalaz³ broszurkê, jak odzwyczaiæ siê od jedzenia przez tydzieñ. Pierwszego dnia mia³ zamiast posi³ków piæ po 1/2 szklanki wody. Drugiego po 1 szklance itd. Siódmego dnia pó³przytomny z g³odu mia³ wykonaæ ostatnie polecenie - wysraæ siê. Poszed³ wiêc za cha³upê, kucn±³, natê¿y³ siê i nic. (z pustego to i Salomon...) Siedzi, siedzi, a¿ nagle s³yszy odg³osy jedzenia. Patrzy, a tu mu dupa siê pasie!
|
|
Doda³: taxi2 |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Turystka nie zd±¿y wróciæ do schroniska przed noc± wiêc postanawia zatrzymaæ siê u bacy. Baca siê zgodzi³. Wieczorem zebra³o mu siê na mi³o¶æ. Wzi±³ litr bimbru i dobiera siê do turystki ta uprzedza, ¿e ma okres, ale bacy to nie przeszkadza. Rano baca budzi siê niewiele pamiêta, patrzy po¶ciel zakrwawiona turystki niema wiêc szuka, nie znajduj±c jej nigdzie siada i mówi do siebie: -jo jom chyba zabi³!
Ale pobieg³ jeszcze do ³azienki patrzy w lustro i mówi:- jo jom chyba ze¿ar³
|
|
Doda³: greg |
2007-11-20 19:19:41 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Siedzi góral na szczycie Rys i krzyczy: - Hej!... Morze, nasze morze...
|
|
Doda³: taxi2 |
2007-10-06 13:10:20 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...15 [Losowe] >>> |
|
|
|
|