|
|
|
1 2 3 ...15 [Losowe] >>>
|
|
|
|
Spotyka siê dwóch baców:
- S±siedzie, jak tam wasz nowy so³tys?
- Eee, jeszcze go po trze¼wemu nie widzia³.....
- Co? Tak pije?
- On nie, ino ja!
|
|
Doda³: monika 15 |
2007-10-06 13:09:50 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Idzie baca na dwór za potrzeb±. Wraca calutki mokry. ¯ona siê pyta:
-Józwa, deszcz pada?
-Ni... ino halny wieje.
|
|
Doda³: miku¶ |
2007-10-06 13:09:43 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Na ostry dy¿ur przywo¿± górala ciê¿ko pobitego, a ten na noszach zwija siê ze ¶miechu. Lekarz pyta: - I z czego siê pan tak ¶mieje? Szczêka z³amana, cztery ¿ebra te¿, oko wybite? Góral na to: - Ja to nic, ale Jontek ma dzisiaj noc po¶lubn± a ja mam jego jaja w kieszeni!
|
|
Doda³: bielun |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Siedzi baca na ga³êzi. Podchodzi turysta i pyta:
- Baco co robicie?
- A srom.
- A spodnie???????
- ³o ku..a
|
|
Doda³: tajsonek |
2007-10-19 12:35:44 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Baca pi³uje ga³±¼.
Idze turysta i mówi:
- Bacu spadniecie.
- Nie spadniemy - i pi³uje dalej.
Turysta idzie z powrotem i mówi:
- mówi³em, ¿e spadniecie.
Baca:
- sk±d wiedzia³? Prorok jaki¶ czy co?
|
|
Doda³: Dominik |
2007-11-20 14:10:30 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Idzie baca przez po³oniny i widzi jak turysta robi pompki dla zdrowia. Stan±³ i kiwa g³ow± z podziwem i mówi:
- Ró¿ne ja wiatry widzia³em, ale ¿eby babe spod ch³opa wywia³o...?
|
|
Doda³: alan |
2007-10-06 13:09:50 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Na górskiej drodze dosz³o do wypadku autokaru. Policjant po przybyciu na miejsce pyta siedz±cego w pobli¿u Bacê
- Jak siê to sta³o?
- Widzicie Panie to drzewo? - pyta Baca Policjanta
- No widzê.
- A Kierowca nie widzia³!
|
|
Doda³: adi |
2007-10-06 13:11:22 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Do bacy przychodzi turysta i chce wynaj±æ pokój. Przedstawia siê:
- Nazywam siê Jan Sraczka!
- Ooo! Rzadkie macie nazwisko, oj rzadkie!
|
|
Doda³: guru |
2007-10-06 13:09:50 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Turysta widzi jak baca ostrzy siekierê wiêc pyta go:
- Baco po co ostrzycie te siekiere?
- A tak sobie, dla zabicia czasu........
|
|
Doda³: tomek |
2007-10-06 13:09:49 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Stoi baca na przystanku z krow±. Jedzie jaki¶ facet wiêc go zatrzymuje i pyta go:
- Podwiezie mnie pan?
- A gdzie dasz krowê?
- Aaa przywi±¿ê siê j± do zderzaka to pobiegnie.
Facet jedzie 20km/h krowa siê cieszy, jedzie 80km/h krowa siê dalej cieszy, jedzie 120 km/h krowa mruga okiem.
- Baco czemu ta krowa mruga tym okiem?
- A bo bêdzie wyprzedzaæ.
|
|
Doda³: fdgdf |
2007-11-08 22:16:34 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
W Tatrach na hali opala siê naga blondyna. Raczej ¶pi, albo jest mocno zamy¶lona. Przechodz±cy turysta zgorszony widokiem nagiego damskiego ³ona (ale zabrzmia³o) przykrywa je swoim kapeluszem (co za po¶wiêcenie!). Przychodzi Baca, patrzy i mówi: - O Jezusicku! Wci±gnê³o faceta!
|
|
Doda³: grabus |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Na drodze z Ko¶cieliska do Zakopanego stoi góral i ³apie okazjê. Zatrzymuje siê jakie¶ auto, baca wyci±ga ciupagê, i rzecze do kierowcy: - £onanizuj siê pan! Os³upia³y kierowca pos³usznie acz niechêtnie pos³ucha³ rozkazu bacy, gdy skoñczy³ us³ysza³ znów t± sam± komendê: - £onanizuj siê pan! Có¿... wyboru wielkiego nie mia³. Nie mia³ te¿ wyboru gdy us³ysza³ kolejn± komendê: - £onanizuj siê pan! Gdy skoñczy³, baca znów to samo: - £onanizuj siê pan! Próbowa³ tedy biedny turysta po raz kolejny ale nic z tego nie wychodzi³o, g³os bacy nagli³ jednak nieub³aganie: - £onanizuj siê pan! - £onanizuj siê pan! - £onanizuj siê pan! I kiedy baca ju¿ widzia³, ¿e kierowca nie da ju¿ na prawdê rady spokojnym g³osem rzek³ do stoj±cej obok ga¼dziny: - Siadaj Maryna, pan Ciê do Zakopanego zawiezie!
|
|
Doda³: miniu¶ |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baca do s±du za nielegalne posiadanie broni
Prokurator:
- Baco co macie na sw± obronê?
- Czolg w Stodole!!!!!!!!
|
|
Doda³: nieznannnnnnnnnnnnnnny!!!!! |
2008-04-04 18:43:27 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Pijany góral wraca z wesela i zaczyna siê rozbieraæ. - Maryna, pomóz bo ni moge kosuli sciongnoæ - prosi ¿onê. Ta podchodzi i za³amuje rêce. - Jezusicku, Jendrek, psecie ty mas ciupaske w plecach!
|
|
Doda³: anonim |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Dwaj górale k³óc± siê kto
jest silniejszy
-ja 300kg
-ja400kg
-ja 500KG
JEDEN WPAD£ DO WODY I KRZYCZY
-JA TONÊ
-A JA DWIE
|
|
Doda³: Edyta |
2007-10-06 13:10:56 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...15 [Losowe] >>> |
|
|
|
|