|
|
|
1 2 3 ...15 [Losowe] >>>
|
|
|
|
Siedzi baca na skale i liczy: - 121, 121, 121... Przechodzi turysta i pyta siê: - Co tak liczycie baco? Baca str±ca turystê ¿e ska³y i liczy dalej: - 122, 122, 122...
|
|
Doda³: robert |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Siedzi Baca przy domku nagle zjawia sie turysta i mówi:
- Baco macie dzieci?
- Nie, nie mom
- to mogê zostawiæ u ciebie mój samochód. Bo jak go zostawiê na parkingu to przyjd± dzieci o mi go rozwal± a szkoda.
- Dobrze zostawcie ko³o sopecki!
Turysta wraca po 2 godz. i widzi jak dzieci skacz± po jego nowiutkim aucie, rysuj± lakier kamieniem i bij± szyby. Turysta zdenerwowany idzie do bacy i mówi:
- Baco mówili¶cie, ¿e nie macie dzieci
A Baca na to:
- To nie s± dzieci to s± skurwysyny.
|
|
Doda³: Arusssss mistrz |
2008-05-23 16:16:26 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Baca ³apie okazje na drodze, wreszcie udaje mu siê z³apaæ przeje¿d¿aj±cego Mercedesa. Wsiada i jad±, ale po kilku kilometrach jako¶ tak nudno siê zrobi³o, wiêc baca siê pyta :
- A co to panocku, za znacek z psodu ?
- To ? (mówi kierowca pokazuj±c na znaczek mercedesa), to taki celownik, jak kogo¶ z³apie w ten celownik, to ju¿ na pewno trafie.
- aha.
Po kilku kilometrach patrz±, a tu po drodze jedzie jaki¶ facet na rowerze. Baca mówi :
- A we¼cie, panocku, tego cz³owieka w ten celownik ....
Kierowca skrêci³ i faktycznie rowerzysta znalaz³ siê "w celowniku", ale poniewa¿ kierowca nie chcia³ i¶æ do wiêzienia, to w ostatniej chwili skrêci³, aby nie trafiæ rowerzysty, chwilê potem baca siê odzywa :
- iiiii, kiepski ten pañski celownik, gdybym nie otworzy³ drzwi to by¶my go nie trafili.
|
|
Doda³: tytus |
2007-10-06 13:09:50 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Sêdzia do górala: - Ile macie dochodów? - Wysoki s±dzie, do chodów to ja mom dwie nogi, ale obie kipskie.
|
|
Doda³: laska |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
M³ode ma³¿eñstwo przyjecha³o do bacy na miodowy miesi±c. Zamknêli siê w pokoju i kilka dni w ogóle nie wychodzili. Baca zainteresowany puka³ i puka³, a¿ mu otworzyli, po czym wda³ siê w rozmowê a w koñcu pyta:
- "czym zes wy zyjecie, nicego wy przeca nie jedli te pare dni"
Na to m³oda para odpowiada:
- ¿yjemy owocami mi³o¶ci
Na to baca:
- "ale skorek od tych owowcow to przez okno nie wyrzucajcie bo kury sie dlawia".........
|
|
Doda³: Urbas |
2007-12-19 14:24:23 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Pewnego razu turysta zada³ bacy pytanie:
- Baco, czy macie wrz±tek?
- Mom ino zimny.
|
|
Doda³: Klaudunia |
2007-11-05 15:07:35 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Pijany góral wraca z wesela i zaczyna siê rozbieraæ. - Maryna, pomóz bo ni moge kosuli sciongnoæ - prosi ¿onê. Ta podchodzi i za³amuje rêce. - Jezusicku, Jendrek, psecie ty mas ciupaske w plecach!
|
|
Doda³: anonim |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Siedzi baca w zimie na zboczu i siê przygl±da jak tury¶ci z Niemiec zje¿d¿aj± na nartach. Nagle widzi jak jedn± babkê wyrzuci³o na pagórku ¿e a¿ wpad³a g³ow± w zaspê. Ino jej tylko ty³ek wystaje. Baca d³ugo nie namy¶laj±c siê zaszed³ od ty³u i zaczyna dupczyæ. Nagle s³yszy jak ta jêczy: - Ja gut, ja gut! Baca na to: - A sk±d ja ci tera dziwko jagód wezmê?!
|
|
Doda³: beata |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Do starego Bacy przychodzi juhas i pyta na czym Ziemia stoi.
- Ona stoi na trzech betonowych filarach.
- A na czym stoj± te filary?
- No, na takiej betonowej p³ycie.
- A na czym stoi ta p³yta?
- Oj juhasie, juhasie! Cosik mi siê zdaje, ¿e¶ przyszed³ nie po nauki, ino ¿eby po pysku dostaæ!
|
|
Doda³: aryur10 |
2007-10-06 13:09:50 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Wieczorem przychodzi baca do I-szego sekretarza gminnej POP i mówi, ¿e chce koniecznie zapisaæ siê do partii. Sekretarz, ¿e trzeba pó³ roku próby. Na to baca: - Albo mnie tyrozki zopisecie, albo nie chce w ogóle. - Ale¿ baco, powiedzcie, chocia¿ dlaczego. - Jok mnie zopisecie to powim. - Ale baco, nie mogê was zapisaæ, skoro nie znam nawet motywacji. Po godzinnej konwersacji w tym stylu sekretarz skapitulowa³ i zapisa³ bacê do partii. - No to powiedzcie baco teraz, dlaczego tak nagle zachcia³o wam siê do partii? - No, tera powim. Psychodza jo do cho³upy i wchodza do swojego pokoju a tam widza, moja ¿ona w moim ³ó¿ku z kochankiem. No to posed³ jo do kuchni, goln±³ se kielicha i posed³ do drugiego pokoju, a tam widza córka w ³ó¿ku z gachem. No to wróci³ jo do kuchni, goln±³ se drugiego kielicha i se powidzio³: JO WAM KURWY WSTYDU NAROBIE!!!
|
|
Doda³: tomek |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Autostopowiczka zatrzymuje samochód na drodze z Poronina do Zakopanego. Samochód zje¿d¿a na pobocze i szofer odkrêca okienko. Autostopowiczka wsadza g³owê do ¶rodka, a wtedy kierowca podkrêca szybko okienko, wychodzi drug± stron±, zadziera kieckê i odbywa stosunek z rzeczon± autostopowiczk±, poczem odkrêca okienko i odje¿d¿a. Wtedy zza drzewa wychodzi góral i rzecze: - Auto, jak auto, ale takie drzwi to se musze kupiæ.
|
|
Doda³: miku¶ |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Idzie góralka brzegiem strumienia, a po drugiej stronie ch³opaki. - Ej Mary¶, pójd¼ do nas! - Nie pójdê bo mnie zgwa³cicie! - Ej, nie zgwa³cimy! - To po co ja tam pójdê?
|
|
Doda³: bielun |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Wieczorem pod domem bacy s³ychaæ g³os:
-Baco! Potrzebujecie drzewa!
-Nie! Mom ju¿ drzewo!
Baca wy³azi rano na podwórze - patrzy drzewa ni ma...
|
|
Doda³: kristof |
2007-10-06 13:09:50 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Góral przyprowadzi³ swoja ¿onê bêd±c± w ci±¿y na badania okresowe. Lekarz zbada³ ga¼dzinê, przyj±³ honorarium, po¿egna³. Do gabinetu wchodzi m±¿ i pyta o zdrowie ¿ony. Lekarz odpowiada: - No có¿, u waszej ¿ony jest ci±¿a pozamaciczna. Ch³op zblad³ i nerwowo siêga po portfel. - Nie trzeba, gazdo, ¿ona ju¿ p³aci³a. - Panie doktorze, macie tu 100 tysiêcy, i nie mówcie nikomu, ¿e pozamaciczna, bo jeszcze ch³opy mnie wy¶miej±, ¿em nie trafi³ tam, gdzie trzeba.
|
|
Doda³: tytus |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Spotyka siê dwóch górali wysoko w górach. - Baco, we³na dro¿eje! - A kto tak powiedzia³? - Wa³êsa. - A gdzie on pasie?
|
|
Doda³: yoohi |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...15 [Losowe] >>> |
|
|
|
|