Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/krzysiek/domains/krzysiek.biz/public_html/baza_polacz.php on line 7
KAWAłY : O BACY - ?MIESZNE ANIMACJE FLASH - ?MIESZNE FILMIKI - KABARETY

Kontakt | Reklama |

 



>> Rejestracja
>> Przypomnij Has³o

 
 ::Kategorie
Najlepsze filmiki
Åšmieszne Animacje
Kabarety
Åšmieszne Reklamy
Åšmieszne Filmiki
Teledyski
Seriale - Programy
Gry Online
Kawały
-> O Szkotach
-> W restauracji
-> O polityce
-> O policjantach
-> O pijakach
-> O my¶liwych
-> O ma³¿eñstwie
-> O Ma³yszu
-> O lekarzach
-> O zwierz±tkach
-> O wojsku
-> O szefie
-> O studentach
-> O te¶ciowej
-> O wariatach
-> O stra¿akach
-> O rolnikach
-> O W±chocku
-> O laskach
-> O komputerach
-> O Babie
-> O Bacy
-> O bajkach
-> O Polaku...
-> O jaskiniowcach
-> O Jasiu
-> O hrabim
-> O duchownych
-> O cyrku
-> O blondynkach
-> Inne
Telewizja na ¿ywo
Nowo¶ci




 ::Menu
 Kartka ¶wi±teczna
 Poranek z U¶miechem
 Powiadomienia
 Nie dzia³aj± filmiki ??
 Konto PRO
 Dodaj Animacje
 Reklama
 Kontakt




 ::Wyszukiwarka








1 2 3 ...15 [Losowe] >>>
G³osuj:

Juhas widzi bacê prowadz±cego du¿e stado owiec.
- Dok±d je prowadzicie?
- Do domu. Bêdê je hodowa³.
- Przecie nie macie obory, ani zagrody! Gdzie bêdziecie je trzymaæ?
- W mojej izbie.
- To¿ to straszny smród.
- Cóz, bêd± siê musia³y pzyzwycaiæ.


Doda³: laska

2007-10-06 13:09:44

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Baca ³apie okazje na drodze, wreszcie udaje mu siê z³apaæ przeje¿d¿aj±cego Mercedesa. Wsiada i jad±, ale po kilku kilometrach jako¶ tak nudno siê zrobi³o, wiêc baca siê pyta :
- A co to panocku, za znacek z psodu ?
- To ? (mówi kierowca pokazuj±c na znaczek mercedesa), to taki celownik, jak kogo¶ z³apie w ten celownik, to ju¿ na pewno trafie.
- aha.
Po kilku kilometrach patrz±, a tu po drodze jedzie jaki¶ facet na rowerze. Baca mówi :
- A we¼cie, panocku, tego cz³owieka w ten celownik ....
Kierowca skrêci³ i faktycznie rowerzysta znalaz³ siê "w celowniku", ale poniewa¿ kierowca nie chcia³ i¶æ do wiêzienia, to w ostatniej chwili skrêci³, aby nie trafiæ rowerzysty, chwilê potem baca siê odzywa :
- iiiii, kiepski ten pañski celownik, gdybym nie otworzy³ drzwi to by¶my go nie trafili.


Doda³: tytus

2007-10-06 13:09:50

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Idzie baca na dwór za potrzeb±. Wraca calutki mokry. ¯ona siê pyta:
-Józwa, deszcz pada?
-Ni... ino halny wieje.


Doda³: miku¶

2007-10-06 13:09:43

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Siedzi baca na skale i liczy:
- 121, 121, 121...
Przechodzi turysta i pyta siê:
- Co tak liczycie baco?
Baca str±ca turystê ¿e ska³y i liczy dalej:
- 122, 122, 122...


Doda³: robert

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

- Staro, obróci³aby¶ siê ku mnie.
- Kces mnie, mój ch³opecku?
- Nie, ino puscos baki.


Doda³: kristof

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

PRZYCHODZI DO BACY CEPER I MÓWI:
- BACO MAM TAK¡ CHOROBÊ, SMAKU NIE MAM I PRAWDY NIE GADAM!!
-PRZYJD¬ ZA 2 DNI TO CI CO¦ PORADZÊ.
PRZYCHODZI CEPER ZA 2 DNI. BACA DAJE MU KULKÊ BR¡ZOW¡ I MÓWI ZJEDZ TO.
JE, JE WYPLUWA I MÓWI
- FUU PRZECIE¯ TO GÓWNO!!
- SMAK MACIE I PRAWDÊ GADACIE!! HEH...


Doda³: IZKA LEGION

2007-10-06 13:11:23

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Przychodzi baca do s±du za nielegalne posiadanie broni
Prokurator:
- Baco co macie na sw± obronê?
- Czolg w Stodole!!!!!!!!


Doda³: nieznannnnnnnnnnnnnnny!!!!!

2008-04-04 18:43:27

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Siedzi baca na przyzbie, podchodzi turysta:
- Co robicie baco?
- A tak sobie siedzê i my¶lê.
- A to wy zawsze tak ?
- Nie, ino jak mam czas.
- A jak nie macie czasu ?
- To sobie ino siedzê.


Doda³: miko³aj

2007-10-06 13:09:50

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Dwaj górale k³óc± siê kto
jest silniejszy
-ja 300kg
-ja400kg
-ja 500KG
JEDEN WPAD£ DO WODY I KRZYCZY
-JA TONÊ
-A JA DWIE


Doda³: Edyta

2007-10-06 13:10:56

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Przychodzi baca do sklepu i pyta...
-Jest kie³basa?
-Jest Beskidzka-odpowiada sprzedawca
-Bes cego?-na to baca...


Doda³: T-Rex

2007-10-06 13:11:09

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Idzie sobie dwóch górali przez Zakopane do domu, a mieszkali na Guba³ówce.
Przechodz± obok torów kolejowych i zobaczyli tam ruskie cysterny. Nie znali
Ruskich literek, ale tak im jako¶ zaje¿d¿a³o alkoholem... Napili siê...
Poszli pó¼niej do domów... Rano do jednego z nich dzwoni telefon
- Co jest?- mówi baca podnosz±c s³uchawkê
Po drugiej stronie by³ drugi baca z zesz³onocnej imprezy:
- Baco, srali¶cie? - pyta ten drugi
- Nie.
- To niesrajta, bo jo z Londynu dzwonim...


Doda³: miniu¶

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Pewien baca postanowi³ pope³niæ samobójstwo nad rzek±. Id±c tam wzi±³ ze sob± gruby sznur.
Przywi±za³ go do grubej ga³êzi i uwi±za³ na szyi.
Nastêpnie zeskoczy³ z ga³êzi ze sznurem na szyi.
Po skoku ga³±¼ siê u³ama³a a baca wpada do rzeki. Ledwie siê ratuj±c wychodzi z rzeki i mówi:
- Cholera, przez to ga³±¼ prawie ¿em siê utopi³!!!


Doda³: Edek z krainy kredek

2008-02-16 14:55:49

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Siedzi Baca przy domku nagle zjawia sie turysta i mówi:
- Baco macie dzieci?
- Nie, nie mom
- to mogê zostawiæ u ciebie mój samochód. Bo jak go zostawiê na parkingu to przyjd± dzieci o mi go rozwal± a szkoda.
- Dobrze zostawcie ko³o sopecki!
Turysta wraca po 2 godz. i widzi jak dzieci skacz± po jego nowiutkim aucie, rysuj± lakier kamieniem i bij± szyby. Turysta zdenerwowany idzie do bacy i mówi:
- Baco mówili¶cie, ¿e nie macie dzieci
A Baca na to:
- To nie s± dzieci to s± skurwysyny.


Doda³: Arusssss mistrz

2008-05-23 16:16:26

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Id± tury¶ci, patrz± siedzi baca nad rzek± k±pie kota. Mówi± do niego:
- Baco kota siê nie k±pie!
- K±pie siê, k±pie!
Wracaj±, siedzi baca nad rzek±, a obok le¿y nie ¿ywy kot.
- Mówili¶my Ci Baco, ¿e kota siê nie k±pie!
- K±pie siê, k±pie ale siê nie wykrêca!


Doda³: szyszka

2007-12-04 00:35:13

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

- Baco, co robicie, jak macie wolny czas?
- Siedzem i dumiem...
- A jak nie macie czasu?
- To ino siedzem...


Doda³: ola80

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
1 2 3 ...15 [Losowe] >>>


 Reklama.....  ::


 Pouk³adaj Wed³ug::
OD Najlepszych
OD Najnowszych
Alfabetycznie [A --> Z]
Alfabetycznie [Z --> A]
Najwiêcej Ogl±dane

Sennik na tja.pl - Tapety na pulpit - Opisy gg - ¯yczenia na Nowy Rok

0.017