Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/krzysiek/domains/krzysiek.biz/public_html/baza_polacz.php on line 7
KAWAłY : O BACY - ?MIESZNE ANIMACJE FLASH - ?MIESZNE FILMIKI - KABARETY

Kontakt | Reklama |

 



>> Rejestracja
>> Przypomnij Has³o

 
 ::Kategorie
Najlepsze filmiki
Åšmieszne Animacje
Kabarety
Åšmieszne Reklamy
Åšmieszne Filmiki
Teledyski
Seriale - Programy
Gry Online
Kawały
-> O Szkotach
-> W restauracji
-> O polityce
-> O policjantach
-> O pijakach
-> O my¶liwych
-> O ma³¿eñstwie
-> O Ma³yszu
-> O lekarzach
-> O zwierz±tkach
-> O wojsku
-> O szefie
-> O studentach
-> O te¶ciowej
-> O wariatach
-> O stra¿akach
-> O rolnikach
-> O W±chocku
-> O laskach
-> O komputerach
-> O Babie
-> O Bacy
-> O bajkach
-> O Polaku...
-> O jaskiniowcach
-> O Jasiu
-> O hrabim
-> O duchownych
-> O cyrku
-> O blondynkach
-> Inne
Telewizja na ¿ywo
Nowo¶ci




 ::Menu
 Kartka ¶wi±teczna
 Poranek z U¶miechem
 Powiadomienia
 Nie dzia³aj± filmiki ??
 Konto PRO
 Dodaj Animacje
 Reklama
 Kontakt




 ::Wyszukiwarka








1 2 3 ...15 [Losowe] >>>
G³osuj:

Idzie turysta w górach widzi bacê, podchodzi do niego i siê pyta:
-Baco, którêdy dojdê na Giewont??
-³ot?!?!- odpowiada baca
zdziwiony turysta pyta znowu:
-Baco GDZIE JEST GIEWONT??
na to baca znów:
-³ot?!?!
no to turysta pyta siê:
-Baco, where is Giewont
-³otpierdziel sie nie widzis ze leje????!!!- odpowiada baca


Doda³: olkaxch

2007-10-06 13:11:02

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Przychodzi turysta do bacy i pyta:
- baco macie wrz±tek?
A baca odpowiada:
- ano mam ino zimny...


Doda³: Roksana

2008-01-02 14:49:53

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Baca siedzi na ga³êzi i pi³uje j±. Zdziwiony przechodzeñ mówi:
- Baco, nie pi³uj bo spadniesz!-krzykn±³ przechodzeñ.
-A tam, nie spadne - odpowiedzia³ pewnie Baca.
Chwilê pó¼niej baca spada wraz z ga³êzi±.
- A co to prorok jaki¶? - mówi zdziwiony.


Doda³: robert

2007-10-06 13:09:48

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Baca le¿y go³y na trawniku... Przychodz± turystki i siê pytaj±:
- baco co robicie?
A baca na to:
- a konia se pose:)


Doda³: ROYAL

2007-11-12 15:46:39

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

A hoj baco co robicie
A hoj was to obchodzi


Doda³: Nabia

2007-10-06 13:10:45

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Syn Bacy wróci³ z wojska i Baca zaczyna szukaæ mu kandydatki na ¿onê. Poszed³ do s±siedniej wsi, a gdy wróci³, oznajmia synowi:
- Znalaz³em ci narzeczon±.
- £adna?
- Jeszcze jak! ¯eby¶ ty widzia³, jak szybko potrafi wid³ami s³omê zrzuciæ z furmanki!


Doda³: nataloa566

2007-10-06 13:09:50

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

- Gazdo, a co tam tak kucacie pod p³otem?
- Kupê robiê!
- W gaciach?
- £o Jezu!


Doda³: bielun

2007-10-06 13:09:41

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Spaceruj±cy po lesie Baca nagle s³yszy jakie¶ wrzaski. Podchodzi dalej i widzi nagiego Turystê przywi±zanego do drzewa:
- co wom siê sta³o panocku? - pyta baca
- a baco z³apali mnie zbójnicy, rozebrali, przywi±zali do drzewa i zgwa³cili. Pomó¿cie baco, uwolnijcie mnie!
Na to Baca spokojnym g³osem rozpinaj±c pasek od spodni:
- Oj nie mocie wy scen¶cia do ludzi, nie mocie!!


Doda³: Pedro

2007-10-06 13:11:29

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Dialog Góralek:
- Wiesz Maryna dupczy³am siê z inteligentem!
- No i jak by³o?
- Ty wiesz, On mia³ PENISA!
- Ooo!, a co to takiego?
- Taki ch*j, ino giêtki!


Doda³: miku¶

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Siedzi baca w zimie na zboczu i siê przygl±da jak tury¶ci z Niemiec zje¿d¿aj± na
nartach. Nagle widzi jak jedn± babkê wyrzuci³o na pagórku ¿e a¿ wpad³a g³ow± w
zaspê. Ino jej tylko ty³ek wystaje. Baca d³ugo nie namy¶laj±c siê zaszed³ od
ty³u i zaczyna dupczyæ. Nagle s³yszy jak ta jêczy:
- Ja gut, ja gut!
Baca na to:
- A sk±d ja ci tera dziwko jagód wezmê?!


Doda³: beata

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Siedzi Baca razem ze skoczkami narciarskimi i wys³uchuje ich opowie¶ci.
Pierwszy skoczek chwali siê, ¿e skoczy³ na odleg³o¶æ 100 metrów, drugi,
¿e pobi³ rekord skoczni. Na to Baca mówi:
- Jak ja skoczy³em z tej skoczni to lecê, lecê, patrzê, mijam koniec
wybiegu, tam gdzie zatrzymuj± siê inni, mijam Zakopane, mijam Guba³ówkê,
a tu jak halny nie powieje i wróci³o mnie na 30. metr.


Doda³: mloda88

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Przychodzi turysta do bacy i pyta:
- Baco, macie jaki¶ pokój do wynajêcia?
- Mom.
- Za ile?
- Dwi¶cie.
- Baco! Za tyle? To bardzo drogo!
- Panocku ale tu jest piknie.
- No dobra baco, ale musi tu byæ spokój i ¿adnych dzieci.
- Tu nimo ¿adnych dzieci.
Turysta idzie spaæ. Rano o godz. 5 - rumor, wrzask, z poddasza wypada
czereda dzieci. Wrzeszcz±, wywracaj± meble itp.
Turysta zwleka siê z wyra (przekrwione oczy itp.) i zaspanym g³osem mówi do
bacy:
- Baco, baco, tu nie mia³o byæ ¿adnych dzieci!
- Dzieci? To s± skurwysyny nie dzieci!


Doda³: miku¶

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Idzie baca przez pustynie, spotyka araba i pyta...
Daleko st±d do morza?
no z 30km!
To ale ¿e¶cie se pla¿e odwalili


Doda³: Zaremba D

2007-10-06 13:10:52

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Ceper pyta bacy:
-A za co siê przebieracie na sylwestra?
-Eeee,ja to sie psebiore za oscypka.
-Jak to za oscypka?
-Bede se sta³ w k±cie i ¶mierdzio³...


Doda³: ADI

2008-03-09 15:08:08

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

- Ahoj baco co robicie??
- A hoj was to obchodzi!!


Doda³: ola80

2007-10-06 13:09:45

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
1 2 3 ...15 [Losowe] >>>


 Reklama.....  ::


 Pouk³adaj Wed³ug::
OD Najlepszych
OD Najnowszych
Alfabetycznie [A --> Z]
Alfabetycznie [Z --> A]
Najwiêcej Ogl±dane

Sennik na tja.pl - Tapety na pulpit - Opisy gg - ¯yczenia na Nowy Rok

0.0066