Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/krzysiek/domains/krzysiek.biz/public_html/baza_polacz.php on line 7
KAWAłY : O BACY - ?MIESZNE ANIMACJE FLASH - ?MIESZNE FILMIKI - KABARETY

Kontakt | Reklama |

 



>> Rejestracja
>> Przypomnij Has³o

 
 ::Kategorie
Najlepsze filmiki
Åšmieszne Animacje
Kabarety
Åšmieszne Reklamy
Åšmieszne Filmiki
Teledyski
Seriale - Programy
Gry Online
Kawały
-> O Szkotach
-> W restauracji
-> O polityce
-> O policjantach
-> O pijakach
-> O my¶liwych
-> O ma³¿eñstwie
-> O Ma³yszu
-> O lekarzach
-> O zwierz±tkach
-> O wojsku
-> O szefie
-> O studentach
-> O te¶ciowej
-> O wariatach
-> O stra¿akach
-> O rolnikach
-> O W±chocku
-> O laskach
-> O komputerach
-> O Babie
-> O Bacy
-> O bajkach
-> O Polaku...
-> O jaskiniowcach
-> O Jasiu
-> O hrabim
-> O duchownych
-> O cyrku
-> O blondynkach
-> Inne
Telewizja na ¿ywo
Nowo¶ci




 ::Menu
 Kartka ¶wi±teczna
 Poranek z U¶miechem
 Powiadomienia
 Nie dzia³aj± filmiki ??
 Konto PRO
 Dodaj Animacje
 Reklama
 Kontakt




 ::Wyszukiwarka








1 2 3 ...15 [Losowe] >>>
G³osuj:

Idzie turysta po szlaku i nagle s³yszy:
- £o Jezuuuu!!! Jezu, Jezu, Jezu, Jezusicku!!!!
Biegnie, patrzy a tu baca siedzi na pieñku, obok wbita siekiera i:
- £o Jezu, Jezu, Jezu!
Turysta: Baco! Baco co wam siê sta³o?!
Baca: Mnie? Nic. £o Jezuuuu!!! Jezu, Jezu, Jezu!!!
T: A mo¿e komu¶ w waszej rodzinie?
B: Mojej? Ni. £o Jezu, Jezu, Jezu, Jezusicku!!!
T: No to co tak lamentujecie?
B: £o Jezu, jak mi siê robiæ nie chce!


Doda³: maniak

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Rozmawiaj± dwie ga¼dziny o swoich dzieciach. Jedna z nich siê chwali:
- A mój Jasiek to teroz studyjuje w takim uniwersytecie, co to siê tak jako
nazywo: ugryz - nie, nie ugryz!... u¿ar³ - nie, nie u¿ar³... A! Ju¿ wim! UJOT!


Doda³: grabus

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

S±siad mówi do bacy:
- Baco, tam za stodo³± na waszych deskach ch³opaki gwa³c± wasz± córkê.
Baca przera¿ony biegnie natychmiast za stodo³ê, po chwili wraca u¶miechniêty
i mówi:
- Aaaaa... wiedzio³em, ze ¿artowo³e¶, to wcale nie moje deski.


Doda³: tytus

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Przychodzi turysta do bacy i pyta:
- Baco, macie jaki¶ pokój do wynajêcia?
- Mom.
- Za ile?
- Dwi¶cie.
- Baco! Za tyle? To bardzo drogo!
- Panocku ale tu jest piknie.
- No dobra baco, ale musi tu byæ spokój i ¿adnych dzieci.
- Tu nimo ¿adnych dzieci.
Turysta idzie spaæ. Rano o godz. 5 - rumor, wrzask, z poddasza wypada
czereda dzieci. Wrzeszcz±, wywracaj± meble. Turysta zwleka siê z wyra i
zaspanym g³osem mówi do bacy:
- Baco, tu nie mia³o byæ ¿adnych dzieci!
- Dzieci? To s± sk...ysyny nie dzieci!


Doda³: miniu¶

2007-10-06 13:09:45

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

- Baco! To gówno to ludzkie czy zwierzêce?
- To? Ludzkie.
- A po czym poznajecie?
- A bo to moje.


Doda³: grzesiek

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Spaceruj±cy po lesie Baca nagle s³yszy jakie¶ wrzaski. Podchodzi dalej i widzi nagiego Turystê przywi±zanego do drzewa:
- co wom siê sta³o panocku? - pyta baca
- a baco z³apali mnie zbójnicy, rozebrali, przywi±zali do drzewa i zgwa³cili. Pomó¿cie baco, uwolnijcie mnie!
Na to Baca spokojnym g³osem rozpinaj±c pasek od spodni:
- Oj nie mocie wy scen¶cia do ludzi, nie mocie!!


Doda³: Pedro

2007-10-06 13:11:29

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Spotyka siê dwóch górali wysoko w górach.
- Baco, we³na dro¿eje!
- A kto tak powiedzia³?
- Wa³êsa.
- A gdzie on pasie?


Doda³: yoohi

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Siedzi Baca razem ze skoczkami narciarskimi i wys³uchuje ich opowie¶ci.
Pierwszy skoczek chwali siê, ze skoczy³ na odleg³o¶æ 100 metrów, drugi, ¿e pobi³ rekord skoczni.
Na to Baca mówi:
- Jak ja skoczy³em z tej skoczni to lecê, lecê, patrzê - mijam koniec wybiegu, tam gdzie zatrzymuj± siê inni, mijam Zakopane, mijam Guba³ówke, a tu jak halny nie powieje i wróci³o mnie na 30 metr.


Doda³: optyk

2007-10-06 13:09:50

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

W Morskim Oku w przerêbli k±pie siê baca.
- Baco, nie zimno wam? - pytaj± siê tury¶ci.
- Ni.
- Ciep³o?
- Ni.
- A jak wam jest?
- Jêdrzej.


Doda³: tres

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Siedzi baca na przyzbie, podchodzi turysta:
- Co robicie baco?
- A tak sobie siedzê i my¶lê.
- A to wy zawsze tak ?
- Nie, ino jak mam czas.
- A jak nie macie czasu ?
- To sobie ino siedzê.


Doda³: miko³aj

2007-10-06 13:09:50

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Zapisuj± bacê do spó³dzielni produkcyjnej.
- Dacie krowê do spó³dzielni?
- Dom.
- Dacie konia do spó³dzielni?
- Dom.
- Dacie owce do spó³dzielni?
- Nie dom.
- Dlaczego?
- Bo mom.


Doda³: robert

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Turysta widzi jak baca ostrzy siekierê wiêc pyta go:
- Baco po co ostrzycie te siekiere?
- A tak sobie, dla zabicia czasu........


Doda³: tomek

2007-10-06 13:09:49

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Baca znalaz³ broszurkê, jak odzwyczaiæ siê od jedzenia przez tydzieñ.
Pierwszego dnia mia³ zamiast posi³ków piæ po 1/2 szklanki wody. Drugiego
po 1 szklance itd. Siódmego dnia pó³przytomny z g³odu
mia³ wykonaæ ostatnie polecenie - wysraæ siê. Poszed³ wiêc za cha³upê,
kucn±³, natê¿y³ siê i nic. (z pustego to i Salomon...) Siedzi, siedzi, a¿
nagle s³yszy odg³osy jedzenia. Patrzy, a tu mu dupa siê pasie!


Doda³: taxi2

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Turystka nie zd±¿y wróciæ do schroniska przed noc± wiêc postanawia zatrzymaæ siê u bacy. Baca siê zgodzi³. Wieczorem zebra³o mu siê na mi³o¶æ. Wzi±³ litr bimbru i dobiera siê do turystki ta uprzedza, ¿e ma okres, ale bacy to nie przeszkadza. Rano baca budzi siê niewiele pamiêta, patrzy po¶ciel zakrwawiona turystki niema wiêc szuka, nie znajduj±c jej nigdzie siada i mówi do siebie: -jo jom chyba zabi³!
Ale pobieg³ jeszcze do ³azienki patrzy w lustro i mówi:- jo jom chyba ze¿ar³


Doda³: greg

2007-11-20 19:19:41

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Siedzi góral na szczycie Rys i krzyczy:
- Hej!... Morze, nasze morze...


Doda³: taxi2

2007-10-06 13:10:20

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
1 2 3 ...15 [Losowe] >>>


 Reklama.....  ::


 Pouk³adaj Wed³ug::
OD Najlepszych
OD Najnowszych
Alfabetycznie [A --> Z]
Alfabetycznie [Z --> A]
Najwiêcej Ogl±dane

Sennik na tja.pl - Tapety na pulpit - Opisy gg - ¯yczenia na Nowy Rok

0.0071