|
|
|
1 2 3 ...15 [Losowe] >>>
|
|
|
|
Baca rozmawia z turyst±:
- Zabi³em wczoraj 10 æmów - mówi baca.
- Ciem - poprawia turysta.
- Kapciem.
|
|
Doda³: taxi2 |
2007-10-06 13:09:44 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Turystka nie zd±¿y wróciæ do schroniska przed noc± wiêc postanawia zatrzymaæ siê u bacy. Baca siê zgodzi³. Wieczorem zebra³o mu siê na mi³o¶æ. Wzi±³ litr bimbru i dobiera siê do turystki ta uprzedza, ¿e ma okres, ale bacy to nie przeszkadza. Rano baca budzi siê niewiele pamiêta, patrzy po¶ciel zakrwawiona turystki niema wiêc szuka, nie znajduj±c jej nigdzie siada i mówi do siebie: -jo jom chyba zabi³!
Ale pobieg³ jeszcze do ³azienki patrzy w lustro i mówi:- jo jom chyba ze¿ar³
|
|
Doda³: greg |
2007-11-20 19:19:41 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Siedzi baca na ga³êzi i j± pi³uje. Podchodzi turysta i mówi:
-Baco nie pi³uj bo spadniesz
- Nie nie spadnê
- Ale baco na prawdê nie pi³uj bo spadniesz. Turysta poszed³ dalej. Za chwile baca spad³. Wstaje i mówi: Prorok czy co?!
|
|
Doda³: Justyna |
2007-12-10 13:59:42 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Policjant zatrzymuje bace jad±cego furmanka.
- Baco, co wieziecie?
Baca nachyla siê i szepcze:
- Siano.
- Czemu tak cicho mówicie?
- ¯eby koñ nie us³ysza³!
|
|
Doda³: miki |
2007-10-06 13:09:50 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Idzie góralka brzegiem strumienia, a po drugiej stronie ch³opaki. - Ej Mary¶, pójd¼ do nas! - Nie pójdê bo mnie zgwa³cicie! - Ej, nie zgwa³cimy! - To po co ja tam pójdê?
|
|
Doda³: bielun |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Nad Morskim okiem siedzi baca. Przechodz±cy tury¶ci pozdrawiaj± go i pytaj±:
- Co tu robicie?
- £owie pstr±gi.
- Przecie¿ nie macie wêdki.
- Pstr±gi ³owi siê na lusterko.
- W jaki sposób?
- To moja tajemnica. Ale je¶li dostane flaszke, to j± wam zdradze. Tury¶ci wrócili do schroniska, kupili butelke wódki i zanie¶li j± bacy. On t³umaczy...
- Wk³adam lusterko do wody, a kiedy pstr±g podp³ywa i zaczyna siê przegl±daæ to ja go kamieniem i ju¿ jest mój...
- Ciekawe... A ile ju¿ tych pstr±gów z³owili¶cie?
- Jeszcze ani jednego, ale mam z piêæ flaszek dziennie...
|
|
Doda³: koxiki |
2007-10-06 13:09:50 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Jedzie baca furmanka i bije konia batem aby szybciej szed³, udezy³ go 1raz, udezy³ go 2 raz, koñ przy 3 razie nie wytrzyma³ i mówi
- jeszcze raz mnie tym batem udezysz a Ciê zdziele z kopyta,
- baca zdziwiony mówi - pierwszy raz widze jak koñ mówi
a pies id±cy z boku - ja te¿
|
|
Doda³: damiano |
2008-05-05 21:47:25 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Spaceruj±cy po lesie Baca nagle s³yszy jakie¶ wrzaski. Podchodzi dalej i widzi nagiego Turystê przywi±zanego do drzewa:
- co wom siê sta³o panocku? - pyta baca
- a baco z³apali mnie zbójnicy, rozebrali, przywi±zali do drzewa i zgwa³cili. Pomó¿cie baco, uwolnijcie mnie!
Na to Baca spokojnym g³osem rozpinaj±c pasek od spodni:
- Oj nie mocie wy scen¶cia do ludzi, nie mocie!!
|
|
Doda³: Pedro |
2007-10-06 13:11:29 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Eeeeeee, baca powiedz no: chrz±szcz brzmi w trzcinie.
A baca: robok pirdzi w trawie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
Doda³: OLO |
2007-10-06 13:11:09 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
PRZYCHODZI DO BACY CEPER I MÓWI:
- BACO MAM TAK¡ CHOROBÊ, SMAKU NIE MAM I PRAWDY NIE GADAM!!
-PRZYJD¬ ZA 2 DNI TO CI CO¦ PORADZÊ.
PRZYCHODZI CEPER ZA 2 DNI. BACA DAJE MU KULKÊ BR¡ZOW¡ I MÓWI ZJEDZ TO.
JE, JE WYPLUWA I MÓWI
- FUU PRZECIE¯ TO GÓWNO!!
- SMAK MACIE I PRAWDÊ GADACIE!! HEH...
|
|
Doda³: IZKA LEGION |
2007-10-06 13:11:23 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Turysta widzi jak baca ostrzy siekierê wiêc pyta go:
- Baco po co ostrzycie te siekiere?
- A tak sobie, dla zabicia czasu........
|
|
Doda³: tomek |
2007-10-06 13:09:49 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Na polanie pas± siê owce, które dziel± siê
na czarne i bia³e, a pilnuje ich
baca.
-Baco! -pyta turysta - Ile jedz± te owce ?
- Które czorne czy bio³e ?
-Czarne !
- O! Duziutko !
-A bia³e ?
-Tyle samiu¶ko !
-A ile taka owca wa¿y ?
-Czorna czy bio³a ?
-Czarna !
-O! Ze 30 kilogramów !
-A ta bia³a ?
-Tyle samo !
- A ile taka owieczka ¿yje ?
-Ale czorna czy bio³a ?
-Czarna !
- O! Nie duzo !
- A bia³a ?
-Tile samiu¶eñko !
-To po co mnie siê baca pyta czy czarne
czy bia³e ?
-Bo czorne s± moje.
- A bia³e?
- Bio³e ty¿ s± moje !
|
|
Doda³: guru |
2007-10-06 13:09:48 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Zepsu³ siê kobiecie samochód na drodze, prosi o pomoc przechodz±cych górali. Górale naprawili, ale gdy chcia³a im zap³aciæ okaza³o siê, ¿e górale wol± zap³atê w naturze. Nie bardzo siê to jej podoba³o, ale co mia³a zrobiæ. Poprosi³a ich tylko ¿eby za³o¿yli prezerwatywy bo nie chce zaj¶æ w ci±¿ê. Górale siê zgodzili, itd. Na nastêpny dzieñ spotykaj± siê w knajpie wioskowej i jeden mówi: - Josiek, zalezy nom na tym zeby nie zas³a w ci±¿ê? - Ni. - No to ¶ci±gamy te gumki!!!
|
|
Doda³: tomek |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Zmarzniêty w czasie ¶nie¿ycy turysta puka do bacówki - otwiera baca. - Macie baco co¶ do jedzenia? - Niii! - To mo¿e chocia¿ wrz±tek macie?? - Mom... ino zimny.
|
|
Doda³: grabus |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Wraca ga¼dzina poci±giem z jarmarku i pyta siedz±cego z ni± w przedziale pasa¿era: - Proszê pana, czy w Zimnej Wodzie staje? - Mnie nie!
|
|
Doda³: nataloa566 |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...15 [Losowe] >>> |
|
|
|
|