Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/krzysiek/domains/krzysiek.biz/public_html/baza_polacz.php on line 7
KAWAłY : O BACY - ?MIESZNE ANIMACJE FLASH - ?MIESZNE FILMIKI - KABARETY

Kontakt | Reklama |

 



>> Rejestracja
>> Przypomnij Has³o

 
 ::Kategorie
Najlepsze filmiki
Åšmieszne Animacje
Kabarety
Åšmieszne Reklamy
Åšmieszne Filmiki
Teledyski
Seriale - Programy
Gry Online
Kawały
-> O Szkotach
-> W restauracji
-> O polityce
-> O policjantach
-> O pijakach
-> O my¶liwych
-> O ma³¿eñstwie
-> O Ma³yszu
-> O lekarzach
-> O zwierz±tkach
-> O wojsku
-> O szefie
-> O studentach
-> O te¶ciowej
-> O wariatach
-> O stra¿akach
-> O rolnikach
-> O W±chocku
-> O laskach
-> O komputerach
-> O Babie
-> O Bacy
-> O bajkach
-> O Polaku...
-> O jaskiniowcach
-> O Jasiu
-> O hrabim
-> O duchownych
-> O cyrku
-> O blondynkach
-> Inne
Telewizja na ¿ywo
Nowo¶ci




 ::Menu
 Kartka ¶wi±teczna
 Poranek z U¶miechem
 Powiadomienia
 Nie dzia³aj± filmiki ??
 Konto PRO
 Dodaj Animacje
 Reklama
 Kontakt




 ::Wyszukiwarka








1 2 3 ...15 [Losowe] >>>
G³osuj:

Gazdowska rozmowa.
- Staszek, cy twoj konicek kurzy fajkê?
- Nie.
- No, to ci siê szopa pali.


Doda³: miku¶

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Idzie sobie baca i ci±gnie na sznurku zegarek.
Przechodz±cy turysta pyta zdziwiony:
- A co to baco, zegarek na sznurku ci±gniecie?
- Ja go wreszcie nauczê chodziæ!


Doda³: koxiki

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Idzie sobie dwóch górali przez Zakopane do domu, a mieszkali na Guba³ówce.
Przechodz± obok torów kolejowych i zobaczyli tam ruskie cysterny. Nie znali
Ruskich literek, ale tak im jako¶ zaje¿d¿a³o alkoholem... Napili siê...
Poszli pó¼niej do domów... Rano do jednego z nich dzwoni telefon
- Co jest?- mówi baca podnosz±c s³uchawkê
Po drugiej stronie by³ drugi baca z zesz³onocnej imprezy:
- Baco, srali¶cie? - pyta ten drugi
- Nie.
- To niesrajta, bo jo z Londynu dzwonim...


Doda³: miniu¶

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Przychodzi baca do sklepu:
- Pydzcie mi jakie mocie kie³basy...
- No, mamy krakowsk±, podgórsk±, radomsk±
- Jakie¶ jesce..
- no, jest jeszcze beskidzka..
- Bes cego...?


Doda³: tomek

2007-10-06 13:09:50

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Wywiad z bac±:
- Baco, jak wygl±da wasz dzieñ pracy?
- Rano wyprowadzam owce, wyci±gam flaszkê i pijê...
- Baco, ten wywiad bêd± czytaæ dzieci. Zamiast flaszka mówcie ksi±¿ka.
- Dobra. Rano wyprowadzam owce, wyci±gam ksi±¿kê i czytam. W po³udnie
przychodzi Jêdrek ze swoj± ksi±¿k± i razem czytamy jego ksi±¿kê. Po po³udniu
idziemy do ksiêgarni i kupujemy dwie ksi±¿ki, które czytamy do wieczora.
A wieczorem idziemy do Franka i tam czytamy jego rêkopisy.


Doda³: yoohi

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Piany Baca ledwo wychodzi z knajpy. Po chwili wpada w przepa¶æ i zaczyna siê modliæ:
- Panie Bo¿e, ju¿ nigdy nie bêdê pi³, pozwól mi tylko spa¶æ na co¶ miêkkiego.
Baca rano budzi siê na stogu siana, przeci±ga siê i mówi:
- Ale po pijaku cz³owiek g³upoty gada:)


Doda³: Pacio

2008-01-14 23:29:13

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

- Baco, co robicie?
- Uwozom!
- Na co?
- Cobyk nie spod!


Doda³: taxi2

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Turysta pyta siê górala:
- Baco czemu ci±gniecie ten ³añcuch?
- A co, mam go pchaæ?


Doda³: nataloa566

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Idzie baca przez po³oniny i widzi jak turysta robi pompki dla zdrowia. Stan±³ i
kiwa g³ow± z podziwem.
- Ró¿ne ja wiatry widzia³em, ale ¿eby babê spod ch³opa wywia³o...?


Doda³: guru

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Idzie baca na dwór za potrzeb±. Wraca calutki mokry. ¯ona siê pyta:
-Józwa, deszcz pada?
-Ni... ino halny wieje.


Doda³: miku¶

2007-10-06 13:09:43

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Idzie baca i ci±gnie ³añcuch .
Przechodzi turysta i mówi:
Baco co tak ci±gniecie ten ³añcuch?
A baca mówi:
A co mom go pchaæ?


Doda³: Mija-Mia

2007-10-06 13:11:06

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Ten sam turysta w nastêpne wakacje zachodzi w deszczu do bacówki, baca
go¶cinnie czêstuje go gor±c± straw±, turysta zajadaj±c spostrzega ¿e do
talerza leci mu z góry woda...
- Baco dach ci przecieka.
- Wim...
- To dlaczego nie naprawisz??
- Ni mogê, przecie¿ dysc pada.
- To dlaczego nie naprawisz kiedy nie pada??
- A bo wtedy nie cieknie...


Doda³: tomek

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Siedzi Baca razem ze skoczkami narciarskimi i wys³uchuje ich opowie¶ci.
Pierwszy skoczek chwali siê, ze skoczy³ na odleg³o¶æ 100 metrów, drugi, ¿e pobi³ rekord skoczni.
Na to Baca mówi:
- Jak ja skoczy³em z tej skoczni to lecê, lecê, patrzê - mijam koniec wybiegu, tam gdzie zatrzymuj± siê inni, mijam Zakopane, mijam Guba³ówke, a tu jak halny nie powieje i wróci³o mnie na 30 metr.


Doda³: optyk

2007-10-06 13:09:50

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

W górskiej chacie pod Guba³ówk± wielk± uroczysto¶æ - Jan G±sienica koñczy
sto lat. Zjechali siê reporterzy, naczelnik miasta, wrêczono medal i
dyplom. Wszyscy, trzês±cego siê ze staro¶ci pomarszczonego G±sienicê,
pytaj± jak do¿y³ tak sêdziwego wieku.
- Zwyczajnie, nie pi³ech, nie pali³ech, za dziewkami nie goni³ech...
W tym momencie przerywa mu straszny ha³as.
- Nie przejmujta siê - mówi G±sienica - to tylko mój starszy brat, ca³±
noc pi³ gorza³e, to mu siê chce teraz za d*.*ami ganiaæ.


Doda³: guru

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Siedzi baca na przyzbie, podchodzi turysta:
- Co robicie baco?
- A tak sobie siedzê i my¶lê.
- A to wy zawsze tak ?
- Nie, ino jak mam czas.
- A jak nie macie czasu ?
- To sobie ino siedzê.


Doda³: miko³aj

2007-10-06 13:09:50

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
1 2 3 ...15 [Losowe] >>>


 Reklama.....  ::


 Pouk³adaj Wed³ug::
OD Najlepszych
OD Najnowszych
Alfabetycznie [A --> Z]
Alfabetycznie [Z --> A]
Najwiêcej Ogl±dane

Sennik na tja.pl - Tapety na pulpit - Opisy gg - ¯yczenia na Nowy Rok

0.0113