Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/krzysiek/domains/krzysiek.biz/public_html/baza_polacz.php on line 7
KAWAłY : O BACY - ?MIESZNE ANIMACJE FLASH - ?MIESZNE FILMIKI - KABARETY

Kontakt | Reklama |

 



>> Rejestracja
>> Przypomnij Has³o

 
 ::Kategorie
Najlepsze filmiki
Åšmieszne Animacje
Kabarety
Åšmieszne Reklamy
Åšmieszne Filmiki
Teledyski
Seriale - Programy
Gry Online
Kawały
-> O Szkotach
-> W restauracji
-> O polityce
-> O policjantach
-> O pijakach
-> O my¶liwych
-> O ma³¿eñstwie
-> O Ma³yszu
-> O lekarzach
-> O zwierz±tkach
-> O wojsku
-> O szefie
-> O studentach
-> O te¶ciowej
-> O wariatach
-> O stra¿akach
-> O rolnikach
-> O W±chocku
-> O laskach
-> O komputerach
-> O Babie
-> O Bacy
-> O bajkach
-> O Polaku...
-> O jaskiniowcach
-> O Jasiu
-> O hrabim
-> O duchownych
-> O cyrku
-> O blondynkach
-> Inne
Telewizja na ¿ywo
Nowo¶ci




 ::Menu
 Kartka ¶wi±teczna
 Poranek z U¶miechem
 Powiadomienia
 Nie dzia³aj± filmiki ??
 Konto PRO
 Dodaj Animacje
 Reklama
 Kontakt




 ::Wyszukiwarka








1 2 3 ...15 [Losowe] >>>
G³osuj:

Spotyka siê dwóch baców:
- S±siedzie, jak tam wasz nowy so³tys?
- Eee, jeszcze go po trze¼wemu nie widzia³.....
- Co? Tak pije?
- On nie, ino ja!


Doda³: monika 15

2007-10-06 13:09:50

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Idzie baca na dwór za potrzeb±. Wraca calutki mokry. ¯ona siê pyta:
-Józwa, deszcz pada?
-Ni... ino halny wieje.


Doda³: miku¶

2007-10-06 13:09:43

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Na ostry dy¿ur przywo¿± górala ciê¿ko pobitego, a ten na noszach zwija siê ze
¶miechu. Lekarz pyta:
- I z czego siê pan tak ¶mieje? Szczêka z³amana, cztery ¿ebra te¿, oko wybite?
Góral na to:
- Ja to nic, ale Jontek ma dzisiaj noc po¶lubn± a ja mam jego jaja w kieszeni!


Doda³: bielun

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Siedzi baca na ga³êzi. Podchodzi turysta i pyta:
- Baco co robicie?
- A srom.
- A spodnie???????
- ³o ku..a


Doda³: tajsonek

2007-10-19 12:35:44

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Baca pi³uje ga³±¼.
Idze turysta i mówi:
- Bacu spadniecie.
- Nie spadniemy - i pi³uje dalej.
Turysta idzie z powrotem i mówi:
- mówi³em, ¿e spadniecie.
Baca:
- sk±d wiedzia³? Prorok jaki¶ czy co?


Doda³: Dominik

2007-11-20 14:10:30

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Idzie baca przez po³oniny i widzi jak turysta robi pompki dla zdrowia. Stan±³ i kiwa g³ow± z podziwem i mówi:
- Ró¿ne ja wiatry widzia³em, ale ¿eby babe spod ch³opa wywia³o...?


Doda³: alan

2007-10-06 13:09:50

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Na górskiej drodze dosz³o do wypadku autokaru. Policjant po przybyciu na miejsce pyta siedz±cego w pobli¿u Bacê
- Jak siê to sta³o?
- Widzicie Panie to drzewo? - pyta Baca Policjanta
- No widzê.
- A Kierowca nie widzia³!


Doda³: adi

2007-10-06 13:11:22

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Do bacy przychodzi turysta i chce wynaj±æ pokój. Przedstawia siê:
- Nazywam siê Jan Sraczka!
- Ooo! Rzadkie macie nazwisko, oj rzadkie!


Doda³: guru

2007-10-06 13:09:50

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Turysta widzi jak baca ostrzy siekierê wiêc pyta go:
- Baco po co ostrzycie te siekiere?
- A tak sobie, dla zabicia czasu........


Doda³: tomek

2007-10-06 13:09:49

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Stoi baca na przystanku z krow±. Jedzie jaki¶ facet wiêc go zatrzymuje i pyta go:
- Podwiezie mnie pan?
- A gdzie dasz krowê?
- Aaa przywi±¿ê siê j± do zderzaka to pobiegnie.
Facet jedzie 20km/h krowa siê cieszy, jedzie 80km/h krowa siê dalej cieszy, jedzie 120 km/h krowa mruga okiem.
- Baco czemu ta krowa mruga tym okiem?
- A bo bêdzie wyprzedzaæ.


Doda³: fdgdf

2007-11-08 22:16:34

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

W Tatrach na hali opala siê naga blondyna. Raczej ¶pi, albo jest mocno
zamy¶lona. Przechodz±cy turysta zgorszony widokiem nagiego damskiego
³ona (ale zabrzmia³o) przykrywa je swoim kapeluszem (co za po¶wiêcenie!).
Przychodzi Baca, patrzy i mówi:
- O Jezusicku! Wci±gnê³o faceta!


Doda³: grabus

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Na drodze z Ko¶cieliska do Zakopanego stoi góral i ³apie okazjê.
Zatrzymuje siê jakie¶ auto, baca wyci±ga ciupagê, i rzecze do kierowcy:
- £onanizuj siê pan!
Os³upia³y kierowca pos³usznie acz niechêtnie pos³ucha³ rozkazu bacy,
gdy skoñczy³ us³ysza³ znów t± sam± komendê:
- £onanizuj siê pan!
Có¿... wyboru wielkiego nie mia³. Nie mia³ te¿ wyboru gdy us³ysza³ kolejn±
komendê:
- £onanizuj siê pan!
Gdy skoñczy³, baca znów to samo:
- £onanizuj siê pan!
Próbowa³ tedy biedny turysta po raz kolejny ale nic z tego nie wychodzi³o,
g³os bacy nagli³ jednak nieub³aganie:
- £onanizuj siê pan!
- £onanizuj siê pan!
- £onanizuj siê pan!
I kiedy baca ju¿ widzia³, ¿e kierowca nie da ju¿ na prawdê rady spokojnym
g³osem rzek³ do stoj±cej obok ga¼dziny:
- Siadaj Maryna, pan Ciê do Zakopanego zawiezie!


Doda³: miniu¶

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Przychodzi baca do s±du za nielegalne posiadanie broni
Prokurator:
- Baco co macie na sw± obronê?
- Czolg w Stodole!!!!!!!!


Doda³: nieznannnnnnnnnnnnnnny!!!!!

2008-04-04 18:43:27

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Pijany góral wraca z wesela i zaczyna siê rozbieraæ.
- Maryna, pomóz bo ni moge kosuli sciongnoæ - prosi ¿onê.
Ta podchodzi i za³amuje rêce.
- Jezusicku, Jendrek, psecie ty mas ciupaske w plecach!


Doda³: anonim

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Dwaj górale k³óc± siê kto
jest silniejszy
-ja 300kg
-ja400kg
-ja 500KG
JEDEN WPAD£ DO WODY I KRZYCZY
-JA TONÊ
-A JA DWIE


Doda³: Edyta

2007-10-06 13:10:56

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
1 2 3 ...15 [Losowe] >>>


 Reklama.....  ::


 Pouk³adaj Wed³ug::
OD Najlepszych
OD Najnowszych
Alfabetycznie [A --> Z]
Alfabetycznie [Z --> A]
Najwiêcej Ogl±dane

Sennik na tja.pl - Tapety na pulpit - Opisy gg - ¯yczenia na Nowy Rok

0.0058