Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/krzysiek/domains/krzysiek.biz/public_html/baza_polacz.php on line 7
KAWAłY : O BACY - ?MIESZNE ANIMACJE FLASH - ?MIESZNE FILMIKI - KABARETY

Kontakt | Reklama |

 



>> Rejestracja
>> Przypomnij Has³o

 
 ::Kategorie
Najlepsze filmiki
Åšmieszne Animacje
Kabarety
Åšmieszne Reklamy
Åšmieszne Filmiki
Teledyski
Seriale - Programy
Gry Online
Kawały
-> O Szkotach
-> W restauracji
-> O polityce
-> O policjantach
-> O pijakach
-> O my¶liwych
-> O ma³¿eñstwie
-> O Ma³yszu
-> O lekarzach
-> O zwierz±tkach
-> O wojsku
-> O szefie
-> O studentach
-> O te¶ciowej
-> O wariatach
-> O stra¿akach
-> O rolnikach
-> O W±chocku
-> O laskach
-> O komputerach
-> O Babie
-> O Bacy
-> O bajkach
-> O Polaku...
-> O jaskiniowcach
-> O Jasiu
-> O hrabim
-> O duchownych
-> O cyrku
-> O blondynkach
-> Inne
Telewizja na ¿ywo
Nowo¶ci




 ::Menu
 Kartka ¶wi±teczna
 Poranek z U¶miechem
 Powiadomienia
 Nie dzia³aj± filmiki ??
 Konto PRO
 Dodaj Animacje
 Reklama
 Kontakt




 ::Wyszukiwarka








1 2 3 ...15 [Losowe] >>>
G³osuj:

Baca rozmawia z turyst±:
- Zabi³em wczoraj 10 æmów - mówi baca.
- Ciem - poprawia turysta.
- Kapciem.


Doda³: taxi2

2007-10-06 13:09:44

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Turystka nie zd±¿y wróciæ do schroniska przed noc± wiêc postanawia zatrzymaæ siê u bacy. Baca siê zgodzi³. Wieczorem zebra³o mu siê na mi³o¶æ. Wzi±³ litr bimbru i dobiera siê do turystki ta uprzedza, ¿e ma okres, ale bacy to nie przeszkadza. Rano baca budzi siê niewiele pamiêta, patrzy po¶ciel zakrwawiona turystki niema wiêc szuka, nie znajduj±c jej nigdzie siada i mówi do siebie: -jo jom chyba zabi³!
Ale pobieg³ jeszcze do ³azienki patrzy w lustro i mówi:- jo jom chyba ze¿ar³


Doda³: greg

2007-11-20 19:19:41

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Siedzi baca na ga³êzi i j± pi³uje. Podchodzi turysta i mówi:
-Baco nie pi³uj bo spadniesz
- Nie nie spadnê
- Ale baco na prawdê nie pi³uj bo spadniesz. Turysta poszed³ dalej. Za chwile baca spad³. Wstaje i mówi: Prorok czy co?!


Doda³: Justyna

2007-12-10 13:59:42

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Policjant zatrzymuje bace jad±cego furmanka.
- Baco, co wieziecie?
Baca nachyla siê i szepcze:
- Siano.
- Czemu tak cicho mówicie?
- ¯eby koñ nie us³ysza³!


Doda³: miki

2007-10-06 13:09:50

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Idzie góralka brzegiem strumienia, a po drugiej stronie ch³opaki.
- Ej Mary¶, pójd¼ do nas!
- Nie pójdê bo mnie zgwa³cicie!
- Ej, nie zgwa³cimy!
- To po co ja tam pójdê?


Doda³: bielun

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Nad Morskim okiem siedzi baca. Przechodz±cy tury¶ci pozdrawiaj± go i pytaj±:
- Co tu robicie?
- £owie pstr±gi.
- Przecie¿ nie macie wêdki.
- Pstr±gi ³owi siê na lusterko.
- W jaki sposób?
- To moja tajemnica. Ale je¶li dostane flaszke, to j± wam zdradze. Tury¶ci wrócili do schroniska, kupili butelke wódki i zanie¶li j± bacy. On t³umaczy...
- Wk³adam lusterko do wody, a kiedy pstr±g podp³ywa i zaczyna siê przegl±daæ to ja go kamieniem i ju¿ jest mój...
- Ciekawe... A ile ju¿ tych pstr±gów z³owili¶cie?
- Jeszcze ani jednego, ale mam z piêæ flaszek dziennie...


Doda³: koxiki

2007-10-06 13:09:50

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Jedzie baca furmanka i bije konia batem aby szybciej szed³, udezy³ go 1raz, udezy³ go 2 raz, koñ przy 3 razie nie wytrzyma³ i mówi
- jeszcze raz mnie tym batem udezysz a Ciê zdziele z kopyta,
- baca zdziwiony mówi - pierwszy raz widze jak koñ mówi
a pies id±cy z boku - ja te¿


Doda³: damiano

2008-05-05 21:47:25

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Spaceruj±cy po lesie Baca nagle s³yszy jakie¶ wrzaski. Podchodzi dalej i widzi nagiego Turystê przywi±zanego do drzewa:
- co wom siê sta³o panocku? - pyta baca
- a baco z³apali mnie zbójnicy, rozebrali, przywi±zali do drzewa i zgwa³cili. Pomó¿cie baco, uwolnijcie mnie!
Na to Baca spokojnym g³osem rozpinaj±c pasek od spodni:
- Oj nie mocie wy scen¶cia do ludzi, nie mocie!!


Doda³: Pedro

2007-10-06 13:11:29

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Eeeeeee, baca powiedz no: chrz±szcz brzmi w trzcinie.
A baca: robok pirdzi w trawie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Doda³: OLO

2007-10-06 13:11:09

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

PRZYCHODZI DO BACY CEPER I MÓWI:
- BACO MAM TAK¡ CHOROBÊ, SMAKU NIE MAM I PRAWDY NIE GADAM!!
-PRZYJD¬ ZA 2 DNI TO CI CO¦ PORADZÊ.
PRZYCHODZI CEPER ZA 2 DNI. BACA DAJE MU KULKÊ BR¡ZOW¡ I MÓWI ZJEDZ TO.
JE, JE WYPLUWA I MÓWI
- FUU PRZECIE¯ TO GÓWNO!!
- SMAK MACIE I PRAWDÊ GADACIE!! HEH...


Doda³: IZKA LEGION

2007-10-06 13:11:23

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Turysta widzi jak baca ostrzy siekierê wiêc pyta go:
- Baco po co ostrzycie te siekiere?
- A tak sobie, dla zabicia czasu........


Doda³: tomek

2007-10-06 13:09:49

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Na polanie pas± siê owce, które dziel± siê
na czarne i bia³e, a pilnuje ich
baca.
-Baco! -pyta turysta - Ile jedz± te owce ?
- Które czorne czy bio³e ?
-Czarne !
- O! Duziutko !
-A bia³e ?
-Tyle samiu¶ko !
-A ile taka owca wa¿y ?
-Czorna czy bio³a ?
-Czarna !
-O! Ze 30 kilogramów !
-A ta bia³a ?
-Tyle samo !
- A ile taka owieczka ¿yje ?
-Ale czorna czy bio³a ?
-Czarna !
- O! Nie duzo !
- A bia³a ?
-Tile samiu¶eñko !
-To po co mnie siê baca pyta czy czarne
czy bia³e ?
-Bo czorne s± moje.
- A bia³e?
- Bio³e ty¿ s± moje !


Doda³: guru

2007-10-06 13:09:48

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Zepsu³ siê kobiecie samochód na drodze, prosi o pomoc przechodz±cych
górali. Górale naprawili, ale gdy chcia³a im zap³aciæ okaza³o siê,
¿e górale wol± zap³atê w naturze. Nie bardzo siê to jej podoba³o,
ale co mia³a zrobiæ. Poprosi³a ich tylko ¿eby za³o¿yli prezerwatywy
bo nie chce zaj¶æ w ci±¿ê. Górale siê zgodzili, itd.
Na nastêpny dzieñ spotykaj± siê w knajpie wioskowej i jeden mówi:
- Josiek, zalezy nom na tym zeby nie zas³a w ci±¿ê?
- Ni.
- No to ¶ci±gamy te gumki!!!


Doda³: tomek

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Zmarzniêty w czasie ¶nie¿ycy turysta puka do bacówki - otwiera baca.
- Macie baco co¶ do jedzenia?
- Niii!
- To mo¿e chocia¿ wrz±tek macie??
- Mom... ino zimny.


Doda³: grabus

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Wraca ga¼dzina poci±giem z jarmarku i pyta siedz±cego z ni± w przedziale
pasa¿era:
- Proszê pana, czy w Zimnej Wodzie staje?
- Mnie nie!


Doda³: nataloa566

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
1 2 3 ...15 [Losowe] >>>


 Reklama.....  ::


 Pouk³adaj Wed³ug::
OD Najlepszych
OD Najnowszych
Alfabetycznie [A --> Z]
Alfabetycznie [Z --> A]
Najwiêcej Ogl±dane

Sennik na tja.pl - Tapety na pulpit - Opisy gg - ¯yczenia na Nowy Rok

0.0096