|
|
|
1 2 3 ...15 [Losowe] >>>
|
|
|
|
- Gazdo, a co tam tak kucacie pod p³otem?
- Kupê robiê!
- W gaciach?
- £o Jezu!
|
|
Doda³: bielun |
2007-10-06 13:09:41 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Wraca ga¼dzina poci±giem z jarmarku i pyta siedz±cego z ni± w przedziale pasa¿era: - Proszê pana, czy w Zimnej Wodzie staje? - Mnie nie!
|
|
Doda³: nataloa566 |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przysz³a pewnego razu Policja do Bacy. Jeden z policjantów mówi po chwili:
- Musimy zamkn±æ Bacê, bo pêdzicie bimber.
- Czemu¿ to? - zdziwi³ siê Baca.
- Bo znale¼li¶my w stodole u Bacy aparaturkê do pêdzenia bimbru. - wyja¶ni³ mu drugi policjant.
Na to Baca:
- To zamknijcie mnie te¿ za gwa³t, przeca aparaturke te¿ posiadam...
|
|
Doda³: anonim |
2007-10-06 13:09:50 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
W Tatrach na hali opala siê naga blondyna. Raczej ¶pi, albo jest mocno zamy¶lona. Przechodz±cy turysta zgorszony widokiem nagiego damskiego ³ona (ale zabrzmia³o) przykrywa je swoim kapeluszem (co za po¶wiêcenie!). Przychodzi Baca, patrzy i mówi: - O Jezusicku! Wci±gnê³o faceta!
|
|
Doda³: grabus |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
P³acze zgwa³cona Maryna, podchodzi baca: - Czemu p³aczesz Maryna? - Oj zgwa³cili mnie zgwa³cili! - A o pomoc wo³a³as? - Oj wo³a³am wo³a³am! - I nikt nie przyszed³? - Nikt nie przyszed³! - A ku wsi wo³a³a¶? - Oj wo³a³am wo³a³am! - I nikt nie przyszed³? - Nikt nie przyszed³! - A ku halom wo³a³a¶? - Oj wo³a³am wo³a³am! - I nikt nie przyszed³? - Nikt nie przyszed³! - A ku wierchom wo³a³a¶? - Oj wo³a³am wo³a³am! - I nikt nie przyszed³? - Nikt nie przyszed³! - A ku lasowi wo³a³a¶? - Oj wo³a³am wo³a³am! - I nikt nie przyszed³? - Nikt nie przyszed³! - Nikt nie przyszed³? - Nikt, nikt nie przyszed³! - To i ja sobie ul¿ê!
|
|
Doda³: aryur10 |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Wieczorem pod domem bacy s³ychaæ g³os:
-Baco! Potrzebujecie drzewa!
-Nie! Mom ju¿ drzewo!
Baca wy³azi rano na podwórze - patrzy drzewa ni ma...
|
|
Doda³: kristof |
2007-10-06 13:09:50 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Wchodzi baca do sklepu i nie zamyka drzwi. - Baco, drzwi w domu nie macie? - Krzyczy na niego sprzedawczyni. - Mom, i tak± cholerê jak wy, tyz mom.
|
|
Doda³: tomek |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Pyta turysta bace:
- baco czy ten ma³y piesek jest twój?
- ta
- to dlaczego na furtce jest napisane "uwaga pies"?
- bo ju¿ trzy razy mi go nadepniêto
|
|
Doda³: paula |
2007-11-12 19:22:12 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przyje¿d¿a kuzyn do bacy w odwiedziny. Wchodzi do domu bo deszcz leje. I pyta siê bacy.
- Czemu nie zakleicie dachu bo przecieka?
Baca na to:
- przecie deszcz leje na dworze.
- A jak nie leje?
- To nie kapie.
|
|
Doda³: DARO207 |
2008-02-11 13:54:30 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Baca a jobym Ci obcio³ jedno ucho, widzio³by¶?
-Widzio³by.
-A jokbym Ci obcio³ drugie ucho, widzio³by¶?
-Niewidzio³bym.
-A cymu?
-Bo by mi capka na ocy spad³a
|
|
Doda³: Sandrulcia |
2007-10-06 13:11:12 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Idzie turysta przez pole i widzi bacê który pierze w balii kota. Podchodzi do bacy i mówi:
-Baco! Kotów siê nie pierze!
-Pieze siê, pieze.
Po pewnym czasie turysta wraca przez to samo
pole i widzi bacê i martwego kota na ziemi.
-Baco! Mówi³em, ¿e kotów siê nie pierze!
-Pieze, pieze, ino nie wyzymo.
|
|
Doda³: guru |
2007-10-06 13:09:44 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Policjant zatrzymuje bacê jad±cego furmank±. - Baco, co wieziecie? Baca nachyla siê i szepcze: - Siano. - Czemu tak cicho mówicie? - ¯eby koñ nie us³ysza³!
|
|
Doda³: miki |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Dwóch górali: ma³y i du¿y sikaj± na mur. Ma³y strasznie mruga oczami. Widz±c to drugi pyta: - Co tok mrugos? - Bo mi do ocu prysko!
|
|
Doda³: grzesiek |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Id± Antek i Francek przez las. Zobaczyli kamieñ, na którym by³o napisane: "Je¶li mocie ludzkie serce, to mnie obróæcie...". Nasapali siê wiêc porz±dnie, a za¶ na drugiej stronie by³o napisane: "Piknie wom dziêkuje, bo mi siê bok odle¿o³...".
|
|
Doda³: anonim |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Idzie turysta i widzi bacê drapi±cego siê w plecy.
- Co, Baco, wsiura gryzie? - zagaduje turysta.
- Nie, w plecy - odpowiada baca.
|
|
Doda³: Tuñczyk |
2008-01-27 19:22:23 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...15 [Losowe] >>> |
|
|
|
|