|
|
|
1 2 3 ...15 [Losowe] >>>
|
|
|
|
Wywiad z bac±:
- Baco, jak wygl±da wasz dzieñ pracy? - Rano wyprowadzam owce na hale, wyci±gam flaszkê i pijê...
- Baco, ten wywiad bêd± czytaæ dzieci. Zamiast flaszka mówcie ksi±¿ka.
- Dobra. Rano wyprowadzam owce, wyci±gam ksi±¿kê i czytam. W po³udnie przychodzi Jêdrek ze swoj± ksi±¿k± i razem czytamy jego ksi±¿kê. Po po³udniu idziemy do ksiêgarni i kupujemy dwie ksi±¿ki, które czytamy do wieczora. Wieczorem idziemy do Franka i czytamy jego rêkopisy.
|
|
Doda³: grabus |
2007-10-06 13:09:50 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Turysta widzi jak baca ostrzy siekierê wiêc pyta go:
- Baco po co ostrzycie te siekiere?
- A tak sobie, dla zabicia czasu........
|
|
Doda³: tomek |
2007-10-06 13:09:49 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Idzie baca z baranem przez góry spotyka ¶pi±c± nag± turystkê, a ¿e mia³ wielkie chêci to wskoczy³ na ni±
dupczy dupczy i dupczy...
po skoñczeniu chcia³ wzi±æ barana i i¶æ dalej ale baran uparcie nie chce sie ruszyæ. Spu¶ci³ go ze smyczy a baran na turystê...
dupcy dupcy po skoñczeniu znowu baca nabra³ chêci wskoczy³ na turystkê i zaczyna dupcyæ ona w pewnym momencie sie buzi i...
Nie Ty nie Ty ten w ko¿uchy:)
|
|
Doda³: DaniFilth |
2007-10-06 13:10:49 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Siedzi Baca na drzewie i pi³uje ga³±¼ na której siedzi, przechodzi turysta: - Baco spadniecie! - Ni, nie spadnê! - Spadniecie! - Ni! - No mówiê wam ¿e spadniecie! - Eeee, ni spadnê! Nie przekonawszy bacy Turysta poszed³ dalej. Baca pi³owa³, pi³owa³ a¿ spad³. Pozbierawszy siê popatrzy³ za znikaj±cym w oddali turyst± i zdziwiony rzek³: - Prorok jaki, czy co?
|
|
Doda³: koxiki |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Tury¶ci,schodz±cy z Guba³ówki spotykaja górala.
Zasapany, mokry od potu, chwiej±c sie na nogach, idzie pod góre ci±gn±c za sob± kilka metrów grubego, ciê¿kiego ³añcucha.
- Gazdo! A po có¿ wy ci±gniêcie ten ³añcuch?
- Przecie go, krucafuks, pcho³ nie bede!!!
|
|
Doda³: aryur10 |
2007-10-06 13:09:50 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
M³ode ma³¿eñstwo przyjecha³o do bacy na miodowy miesi±c. Zamknêli siê w pokoju i kilka dni w ogóle nie wychodzili. Baca zainteresowany puka³ i puka³, a¿ mu otworzyli, po czym wda³ siê w rozmowê a w koñcu pyta:
- "czym zes wy zyjecie, nicego wy przeca nie jedli te pare dni"
Na to m³oda para odpowiada:
- ¿yjemy owocami mi³o¶ci
Na to baca:
- "ale skorek od tych owowcow to przez okno nie wyrzucajcie bo kury sie dlawia".........
|
|
Doda³: Urbas |
2007-12-19 14:24:23 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Pewnej nocy do domu bacy puka krasnoludek. Baca mówi:
- czego szukasz?
- a przyszed³em siê zapytaæ czy wam drewno potrzebne
- a nie drewna to ja mam du¿o
Nastêpnego dnia baca siê budzi, patrzy a tu drewna nie ma
|
|
Doda³: Piergax |
2007-12-06 22:48:48 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Dwóch górali: ma³y i du¿y sikaj± na mur. Ma³y strasznie mruga oczami. Widz±c to drugi pyta: - Co tok mrugos? - Bo mi do ocu prysko!
|
|
Doda³: grzesiek |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Idzie turysta przez hale i za uwarzy³, ¿e baca pasie owce i pyta sie bacy:
- ile macie owiec baco a baca odpowiada
- nie wiem za ka¿dym razem co chce ich policzyæ zasypiam
|
|
Doda³: gucio25 |
2008-05-05 23:30:44 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Dialog Góralek: - Wiesz Maryna dupczy³am siê z inteligentem! - No i jak by³o? - Ty wiesz, On mia³ PENISA! - Ooo!, a co to takiego? - Taki ch*j, ino giêtki!
|
|
Doda³: miku¶ |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Siedzi Baca razem ze skoczkami narciarskimi i wys³uchuje ich opowie¶ci. Pierwszy skoczek chwali siê, ¿e skoczy³ na odleg³o¶æ 100 metrów, drugi, ¿e pobi³ rekord skoczni. Na to Baca mówi: - Jak ja skoczy³em z tej skoczni to lecê, lecê, patrzê, mijam koniec wybiegu, tam gdzie zatrzymuj± siê inni, mijam Zakopane, mijam Guba³ówkê, a tu jak halny nie powieje i wróci³o mnie na 30. metr.
|
|
Doda³: mloda88 |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Wchodzi baca do sklepu i nie zamyka drzwi. - Baco, drzwi w domu nie macie? - Krzyczy na niego sprzedawczyni. - Mom, i tak± cholerê jak wy, tyz mom.
|
|
Doda³: tomek |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Turysta pyta siê górala: - Baco czemu ci±gniecie ten ³añcuch? - A co, mam go pchaæ?
|
|
Doda³: nataloa566 |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Wraca ga¼dzina poci±giem z jarmarku i pyta siedz±cego z ni± w przedziale pasa¿era: - Proszê pana, czy w Zimnej Wodzie staje? - Mnie nie!
|
|
Doda³: nataloa566 |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Idzie turysta przez pole i widzi bacê który pierze w balii kota. Podchodzi do bacy i mówi:
-Baco! Kotów siê nie pierze!
-Pieze siê, pieze.
Po pewnym czasie turysta wraca przez to samo
pole i widzi bacê i martwego kota na ziemi.
-Baco! Mówi³em, ¿e kotów siê nie pierze!
-Pieze, pieze, ino nie wyzymo.
|
|
Doda³: guru |
2007-10-06 13:09:44 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...15 [Losowe] >>> |
|
|
|
|