Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/krzysiek/domains/krzysiek.biz/public_html/baza_polacz.php on line 7
KAWAłY : O BACY - ?MIESZNE ANIMACJE FLASH - ?MIESZNE FILMIKI - KABARETY

Kontakt | Reklama |

 



>> Rejestracja
>> Przypomnij Has³o

 
 ::Kategorie
Najlepsze filmiki
Åšmieszne Animacje
Kabarety
Åšmieszne Reklamy
Åšmieszne Filmiki
Teledyski
Seriale - Programy
Gry Online
Kawały
-> O Szkotach
-> W restauracji
-> O polityce
-> O policjantach
-> O pijakach
-> O my¶liwych
-> O ma³¿eñstwie
-> O Ma³yszu
-> O lekarzach
-> O zwierz±tkach
-> O wojsku
-> O szefie
-> O studentach
-> O te¶ciowej
-> O wariatach
-> O stra¿akach
-> O rolnikach
-> O W±chocku
-> O laskach
-> O komputerach
-> O Babie
-> O Bacy
-> O bajkach
-> O Polaku...
-> O jaskiniowcach
-> O Jasiu
-> O hrabim
-> O duchownych
-> O cyrku
-> O blondynkach
-> Inne
Telewizja na ¿ywo
Nowo¶ci




 ::Menu
 Kartka ¶wi±teczna
 Poranek z U¶miechem
 Powiadomienia
 Nie dzia³aj± filmiki ??
 Konto PRO
 Dodaj Animacje
 Reklama
 Kontakt




 ::Wyszukiwarka








1 2 3 ...15 [Losowe] >>>
G³osuj:

Idzie turysta przez góry i widzi bacê - trzymaj±cego siê jedn± rêk± ga³êzi, a w drugiej trzymaj±cego czytan± przez niego ksi±¿kê. Turysta zagaduje:
- Baco powiadaj±, ¿e czynicie cuda?
Baca przewracaj±c drug± rêk± stronê w ksi±¿ce odpowiada: - A tam, g³upoty opowiadaj±....


Doda³: miki

2007-10-06 13:09:50

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

ch³op pierze kota , ko³o niego przechodzi baca i mówi kota siê nie pierze a on odpowiada pierze pierze . Idzie baca z powrotem i widzi zdech³ego kota i mówi mówi³em ¿e kota siê nie pierze a on mówi pierze pierze ale nie wiruje

Doda³: monia

2007-10-06 13:10:43

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Dwóch juhasów znalaz³o je¿a i k³óc± siê o nazwê tego zwierzaka:
- To je iglok!
- To je spilok!
Przechodzi³ tamtêdy stary baca i us³ysza³ sprzeczkê. Podszed³ i zawyrokowa³:
- To nie je ani iglok, ani spilok. To je kolcok!


Doda³: miku¶

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Baca a jobym Ci obcio³ jedno ucho, widzio³by¶?
-Widzio³by.
-A jokbym Ci obcio³ drugie ucho, widzio³by¶?
-Niewidzio³bym.
-A cymu?
-Bo by mi capka na ocy spad³a


Doda³: Sandrulcia

2007-10-06 13:11:12

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Ekipa telewizyjna przekazuje transmisjê na ¿ywo z katastrofalnej powodzi w Nowym Targu. Kamery ustawione na mo¶cie pokazuj± wstrz±saj±cy obraz klêski ¿ywio³owej - z pr±dem Dunajca p³yn± wielkie drzewa wyrwane wraz z korzeniami, zerwane dachy stodó³,..... Nagle kamera zatrzymuje siê na góralskim kapeluszu przep³ywaj±cym pod mostem. W pewnej chwili kapelusz zatrzymuje siê i ... p³ynie pod pr±d ..... Reporter biegnie do starego górala i prosi go, aby telewidzom powiedzia³ co¶ na temat tego niezwyk³ego zjawiska.
- Jakie to tam zjawisko?! - dziwi siê stary góral. - To¿ to Jêdrek G±sienica! Bo on, wiecie, ma strasznie wredn± ¿onê. I ona mu zawsze mówi: "Jêdru¶! Powód¼, nie powód¼, ale oraæ trza".


Doda³: alan

2007-10-06 13:09:50

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

- Staro, obróci³aby¶ siê ku mnie.
- Kces mnie, mój ch³opecku?
- Nie, ino puscos baki.


Doda³: kristof

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Pewien turysta zab³±dzi³ w górach, traci³ ju¿ nadziejê, gdy zobaczy³ jakie¶
¶wiat³a, a dalej góralsk± cha³upê.
"Jestem uratowany - zap³acê im - dadz± mi co¶ zje¶æ, napoj± mnie, przenocuj±..."
- pomy¶la³ turysta i wszed³ do ¶rodka. Patrzy na zapiecku le¿± nieruchomo
Bacowa i Baca.
- "Dobry wieczór, zab³±dzi³em, jestem g³odny, chce mi siê piæ, zap³acê wam" -
powiedzia³ turysta.
...CISZA
- "Chcia³bym co¶ zje¶æ - jestem g³odny" - powtórzy³.
...CISZA
Zdegustowany brakiem reakcji Bacy i Bacowej, wzi±³ to co le¿a³o na stole i
zjad³.
- "CHCIA£BYM SIÊ CZEGO¦ NAPIÆ" - powiedzia³, ju¿ zdenerwowany, turysta.
Gdy po raz kolejny odpowiedzia³a mu cisza - wypi³ co by³o na stole, przelecia³
Bacow± i wychodz±c rzek³ "Co za popieprzeni ludzie!".
W bacówce ci±gle CISZA, gdy w pewnym momencie Bacowa nie wytrzyma³a i kichnê³a.
Baca na to: "Przegra³a¶ - gasisz ¶wiat³o"


Doda³: mloda88

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Idzie baca na dwór za potrzeb±. Wraca calutki mokry. ¯ona siê pyta:
-Józwa, deszcz pada?
-Ni... ino halny wieje.


Doda³: miku¶

2007-10-06 13:09:43

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Stoi baca na Krupówkach i tak sie kiwo z jednej nagi na druga. Przechodzi turysta obok niego i sie pyta:
- Baco czemu sie tak kiwosz??
- Panie ja sie nie kiwom tylko wahom!
- Jak to sie baco wahosz??
- A panie by³ek wczoraj na weselu, ¿onê mi zgwa³cili, syna mi zgwa³cili, córkê mi zgwa³cili no i sie wahom czy na poprawiny isc!!!


Doda³: Tygrysica19891

2007-10-06 13:10:52

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Idzie sobie turysta polan± w górach i widzi bacê. A baca pasie sobie owce.
Czarne i bia³e. No i turysta siê go pyta:
- Baco.. Ile mleka daj± te owce?
- Ano bia³e cy corne?
- No wszystkie.
- Bia³e dwa litry..
- A czarne?
- Ino tys dwa litry.
- A ile trawy jedz±?
- Bia³e cy corne?
- No wszystkie..
- Bia³e tsy kilo.
- A czarne?
- Tys tsy kilo.
Rozmawiaj± tak z piêtna¶cie minut i okazuje siê ¿e bia³e owce nie
ró¿ni± siê niczym innym ni¿ kolorem we³ny. Wreszcie zdenerwowany turysta
pyta siê jeszcze raz:
- No to czemu baco je tak rozró¿niacie?
- Ano bia³e owce som moje.
- A czarne czyje?
- Ano tys moje.


Doda³: grzesiek

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Stoi baca na przystanku z krow±. Jedzie jaki¶ facet wiêc go zatrzymuje i pyta go:
- Podwiezie mnie pan?
- A gdzie dasz krowê?
- Aaa przywi±¿ê siê j± do zderzaka to pobiegnie.
Facet jedzie 20km/h krowa siê cieszy, jedzie 80km/h krowa siê dalej cieszy, jedzie 120 km/h krowa mruga okiem.
- Baco czemu ta krowa mruga tym okiem?
- A bo bêdzie wyprzedzaæ.


Doda³: fdgdf

2007-11-08 22:16:34

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

W Tatrach na hali opala siê naga blondyna. Raczej ¶pi, albo jest mocno
zamy¶lona. Przechodz±cy turysta zgorszony widokiem nagiego damskiego
³ona (ale zabrzmia³o) przykrywa je swoim kapeluszem (co za po¶wiêcenie!).
Przychodzi Baca, patrzy i mówi:
- O Jezusicku! Wci±gnê³o faceta!


Doda³: grabus

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Siedzi baca nad rzek± i siê onanizuje. Podchodzi turysta i siê pyta:
- Baco co wy robicie?
Na to baca:
- Jak to co? Wysy³am dzieci nad morze.


Doda³: miku¶

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Idzie sobie baca i ci±gnie na sznurku zegarek.
Przechodz±cy turysta pyta zdziwiony:
- A co to baco, zegarek na sznurku ci±gniecie?
- Ja go wreszcie nauczê chodziæ!


Doda³: koxiki

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Idzie turysta przez hale i za uwarzy³, ¿e baca pasie owce i pyta sie bacy:
- ile macie owiec baco a baca odpowiada
- nie wiem za ka¿dym razem co chce ich policzyæ zasypiam


Doda³: gucio25

2008-05-05 23:30:44

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
1 2 3 ...15 [Losowe] >>>


 Reklama.....  ::


 Pouk³adaj Wed³ug::
OD Najlepszych
OD Najnowszych
Alfabetycznie [A --> Z]
Alfabetycznie [Z --> A]
Najwiêcej Ogl±dane

Sennik na tja.pl - Tapety na pulpit - Opisy gg - ¯yczenia na Nowy Rok

0.0064