|
|
|
1 2 3 ...15 [Losowe] >>>
|
|
|
|
Idzie turysta przez góry i widzi bacê - trzymaj±cego siê jedn± rêk± ga³êzi, a w drugiej trzymaj±cego czytan± przez niego ksi±¿kê. Turysta zagaduje:
- Baco powiadaj±, ¿e czynicie cuda?
Baca przewracaj±c drug± rêk± stronê w ksi±¿ce odpowiada: - A tam, g³upoty opowiadaj±....
|
|
Doda³: miki |
2007-10-06 13:09:50 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
ch³op pierze kota , ko³o niego przechodzi baca i mówi kota siê nie pierze a on odpowiada pierze pierze . Idzie baca z powrotem i widzi zdech³ego kota i mówi mówi³em ¿e kota siê nie pierze a on mówi pierze pierze ale nie wiruje
|
|
Doda³: monia |
2007-10-06 13:10:43 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Dwóch juhasów znalaz³o je¿a i k³óc± siê o nazwê tego zwierzaka: - To je iglok! - To je spilok! Przechodzi³ tamtêdy stary baca i us³ysza³ sprzeczkê. Podszed³ i zawyrokowa³: - To nie je ani iglok, ani spilok. To je kolcok!
|
|
Doda³: miku¶ |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Baca a jobym Ci obcio³ jedno ucho, widzio³by¶?
-Widzio³by.
-A jokbym Ci obcio³ drugie ucho, widzio³by¶?
-Niewidzio³bym.
-A cymu?
-Bo by mi capka na ocy spad³a
|
|
Doda³: Sandrulcia |
2007-10-06 13:11:12 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Ekipa telewizyjna przekazuje transmisjê na ¿ywo z katastrofalnej powodzi w Nowym Targu. Kamery ustawione na mo¶cie pokazuj± wstrz±saj±cy obraz klêski ¿ywio³owej - z pr±dem Dunajca p³yn± wielkie drzewa wyrwane wraz z korzeniami, zerwane dachy stodó³,..... Nagle kamera zatrzymuje siê na góralskim kapeluszu przep³ywaj±cym pod mostem. W pewnej chwili kapelusz zatrzymuje siê i ... p³ynie pod pr±d ..... Reporter biegnie do starego górala i prosi go, aby telewidzom powiedzia³ co¶ na temat tego niezwyk³ego zjawiska.
- Jakie to tam zjawisko?! - dziwi siê stary góral. - To¿ to Jêdrek G±sienica! Bo on, wiecie, ma strasznie wredn± ¿onê. I ona mu zawsze mówi: "Jêdru¶! Powód¼, nie powód¼, ale oraæ trza".
|
|
Doda³: alan |
2007-10-06 13:09:50 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
- Staro, obróci³aby¶ siê ku mnie. - Kces mnie, mój ch³opecku? - Nie, ino puscos baki.
|
|
Doda³: kristof |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Pewien turysta zab³±dzi³ w górach, traci³ ju¿ nadziejê, gdy zobaczy³ jakie¶ ¶wiat³a, a dalej góralsk± cha³upê. "Jestem uratowany - zap³acê im - dadz± mi co¶ zje¶æ, napoj± mnie, przenocuj±..." - pomy¶la³ turysta i wszed³ do ¶rodka. Patrzy na zapiecku le¿± nieruchomo Bacowa i Baca. - "Dobry wieczór, zab³±dzi³em, jestem g³odny, chce mi siê piæ, zap³acê wam" - powiedzia³ turysta. ...CISZA - "Chcia³bym co¶ zje¶æ - jestem g³odny" - powtórzy³. ...CISZA Zdegustowany brakiem reakcji Bacy i Bacowej, wzi±³ to co le¿a³o na stole i zjad³. - "CHCIA£BYM SIÊ CZEGO¦ NAPIÆ" - powiedzia³, ju¿ zdenerwowany, turysta. Gdy po raz kolejny odpowiedzia³a mu cisza - wypi³ co by³o na stole, przelecia³ Bacow± i wychodz±c rzek³ "Co za popieprzeni ludzie!". W bacówce ci±gle CISZA, gdy w pewnym momencie Bacowa nie wytrzyma³a i kichnê³a. Baca na to: "Przegra³a¶ - gasisz ¶wiat³o"
|
|
Doda³: mloda88 |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Idzie baca na dwór za potrzeb±. Wraca calutki mokry. ¯ona siê pyta:
-Józwa, deszcz pada?
-Ni... ino halny wieje.
|
|
Doda³: miku¶ |
2007-10-06 13:09:43 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Stoi baca na Krupówkach i tak sie kiwo z jednej nagi na druga. Przechodzi turysta obok niego i sie pyta:
- Baco czemu sie tak kiwosz??
- Panie ja sie nie kiwom tylko wahom!
- Jak to sie baco wahosz??
- A panie by³ek wczoraj na weselu, ¿onê mi zgwa³cili, syna mi zgwa³cili, córkê mi zgwa³cili no i sie wahom czy na poprawiny isc!!!
|
|
Doda³: Tygrysica19891 |
2007-10-06 13:10:52 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Idzie sobie turysta polan± w górach i widzi bacê. A baca pasie sobie owce. Czarne i bia³e. No i turysta siê go pyta: - Baco.. Ile mleka daj± te owce? - Ano bia³e cy corne? - No wszystkie. - Bia³e dwa litry.. - A czarne? - Ino tys dwa litry. - A ile trawy jedz±? - Bia³e cy corne? - No wszystkie.. - Bia³e tsy kilo. - A czarne? - Tys tsy kilo. Rozmawiaj± tak z piêtna¶cie minut i okazuje siê ¿e bia³e owce nie ró¿ni± siê niczym innym ni¿ kolorem we³ny. Wreszcie zdenerwowany turysta pyta siê jeszcze raz: - No to czemu baco je tak rozró¿niacie? - Ano bia³e owce som moje. - A czarne czyje? - Ano tys moje.
|
|
Doda³: grzesiek |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Stoi baca na przystanku z krow±. Jedzie jaki¶ facet wiêc go zatrzymuje i pyta go:
- Podwiezie mnie pan?
- A gdzie dasz krowê?
- Aaa przywi±¿ê siê j± do zderzaka to pobiegnie.
Facet jedzie 20km/h krowa siê cieszy, jedzie 80km/h krowa siê dalej cieszy, jedzie 120 km/h krowa mruga okiem.
- Baco czemu ta krowa mruga tym okiem?
- A bo bêdzie wyprzedzaæ.
|
|
Doda³: fdgdf |
2007-11-08 22:16:34 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
W Tatrach na hali opala siê naga blondyna. Raczej ¶pi, albo jest mocno zamy¶lona. Przechodz±cy turysta zgorszony widokiem nagiego damskiego ³ona (ale zabrzmia³o) przykrywa je swoim kapeluszem (co za po¶wiêcenie!). Przychodzi Baca, patrzy i mówi: - O Jezusicku! Wci±gnê³o faceta!
|
|
Doda³: grabus |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Siedzi baca nad rzek± i siê onanizuje. Podchodzi turysta i siê pyta: - Baco co wy robicie? Na to baca: - Jak to co? Wysy³am dzieci nad morze.
|
|
Doda³: miku¶ |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Idzie sobie baca i ci±gnie na sznurku zegarek. Przechodz±cy turysta pyta zdziwiony: - A co to baco, zegarek na sznurku ci±gniecie? - Ja go wreszcie nauczê chodziæ!
|
|
Doda³: koxiki |
2007-10-06 13:10:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Idzie turysta przez hale i za uwarzy³, ¿e baca pasie owce i pyta sie bacy:
- ile macie owiec baco a baca odpowiada
- nie wiem za ka¿dym razem co chce ich policzyæ zasypiam
|
|
Doda³: gucio25 |
2008-05-05 23:30:44 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...15 [Losowe] >>> |
|
|
|
|