Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/krzysiek/domains/krzysiek.biz/public_html/baza_polacz.php on line 7
KAWAłY : O BACY - ?MIESZNE ANIMACJE FLASH - ?MIESZNE FILMIKI - KABARETY

Kontakt | Reklama |

 



>> Rejestracja
>> Przypomnij Has³o

 
 ::Kategorie
Najlepsze filmiki
Åšmieszne Animacje
Kabarety
Åšmieszne Reklamy
Åšmieszne Filmiki
Teledyski
Seriale - Programy
Gry Online
Kawały
-> O Szkotach
-> W restauracji
-> O polityce
-> O policjantach
-> O pijakach
-> O my¶liwych
-> O ma³¿eñstwie
-> O Ma³yszu
-> O lekarzach
-> O zwierz±tkach
-> O wojsku
-> O szefie
-> O studentach
-> O te¶ciowej
-> O wariatach
-> O stra¿akach
-> O rolnikach
-> O W±chocku
-> O laskach
-> O komputerach
-> O Babie
-> O Bacy
-> O bajkach
-> O Polaku...
-> O jaskiniowcach
-> O Jasiu
-> O hrabim
-> O duchownych
-> O cyrku
-> O blondynkach
-> Inne
Telewizja na ¿ywo
Nowo¶ci




 ::Menu
 Kartka ¶wi±teczna
 Poranek z U¶miechem
 Powiadomienia
 Nie dzia³aj± filmiki ??
 Konto PRO
 Dodaj Animacje
 Reklama
 Kontakt




 ::Wyszukiwarka








1 2 3 ...15 [Losowe] >>>
G³osuj:

- Gazdo, a co tam tak kucacie pod p³otem?
- Kupê robiê!
- W gaciach?
- £o Jezu!


Doda³: bielun

2007-10-06 13:09:41

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Wraca ga¼dzina poci±giem z jarmarku i pyta siedz±cego z ni± w przedziale
pasa¿era:
- Proszê pana, czy w Zimnej Wodzie staje?
- Mnie nie!


Doda³: nataloa566

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Przysz³a pewnego razu Policja do Bacy. Jeden z policjantów mówi po chwili:
- Musimy zamkn±æ Bacê, bo pêdzicie bimber.
- Czemu¿ to? - zdziwi³ siê Baca.
- Bo znale¼li¶my w stodole u Bacy aparaturkê do pêdzenia bimbru. - wyja¶ni³ mu drugi policjant.
Na to Baca:
- To zamknijcie mnie te¿ za gwa³t, przeca aparaturke te¿ posiadam...


Doda³: anonim

2007-10-06 13:09:50

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

W Tatrach na hali opala siê naga blondyna. Raczej ¶pi, albo jest mocno
zamy¶lona. Przechodz±cy turysta zgorszony widokiem nagiego damskiego
³ona (ale zabrzmia³o) przykrywa je swoim kapeluszem (co za po¶wiêcenie!).
Przychodzi Baca, patrzy i mówi:
- O Jezusicku! Wci±gnê³o faceta!


Doda³: grabus

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

P³acze zgwa³cona Maryna, podchodzi baca:
- Czemu p³aczesz Maryna?
- Oj zgwa³cili mnie zgwa³cili!
- A o pomoc wo³a³as?
- Oj wo³a³am wo³a³am!
- I nikt nie przyszed³?
- Nikt nie przyszed³!
- A ku wsi wo³a³a¶?
- Oj wo³a³am wo³a³am!
- I nikt nie przyszed³?
- Nikt nie przyszed³!
- A ku halom wo³a³a¶?
- Oj wo³a³am wo³a³am!
- I nikt nie przyszed³?
- Nikt nie przyszed³!
- A ku wierchom wo³a³a¶?
- Oj wo³a³am wo³a³am!
- I nikt nie przyszed³?
- Nikt nie przyszed³!
- A ku lasowi wo³a³a¶?
- Oj wo³a³am wo³a³am!
- I nikt nie przyszed³?
- Nikt nie przyszed³!
- Nikt nie przyszed³?
- Nikt, nikt nie przyszed³!
- To i ja sobie ul¿ê!


Doda³: aryur10

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Wieczorem pod domem bacy s³ychaæ g³os:
-Baco! Potrzebujecie drzewa!
-Nie! Mom ju¿ drzewo!
Baca wy³azi rano na podwórze - patrzy drzewa ni ma...


Doda³: kristof

2007-10-06 13:09:50

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Wchodzi baca do sklepu i nie zamyka drzwi.
- Baco, drzwi w domu nie macie? - Krzyczy na niego sprzedawczyni.
- Mom, i tak± cholerê jak wy, tyz mom.


Doda³: tomek

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Pyta turysta bace:
- baco czy ten ma³y piesek jest twój?
- ta
- to dlaczego na furtce jest napisane "uwaga pies"?
- bo ju¿ trzy razy mi go nadepniêto


Doda³: paula

2007-11-12 19:22:12

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Przyje¿d¿a kuzyn do bacy w odwiedziny. Wchodzi do domu bo deszcz leje. I pyta siê bacy.
- Czemu nie zakleicie dachu bo przecieka?
Baca na to:
- przecie deszcz leje na dworze.
- A jak nie leje?
- To nie kapie.


Doda³: DARO207

2008-02-11 13:54:30

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Baca a jobym Ci obcio³ jedno ucho, widzio³by¶?
-Widzio³by.
-A jokbym Ci obcio³ drugie ucho, widzio³by¶?
-Niewidzio³bym.
-A cymu?
-Bo by mi capka na ocy spad³a


Doda³: Sandrulcia

2007-10-06 13:11:12

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Idzie turysta przez pole i widzi bacê który pierze w balii kota. Podchodzi do bacy i mówi:
-Baco! Kotów siê nie pierze!
-Pieze siê, pieze.
Po pewnym czasie turysta wraca przez to samo
pole i widzi bacê i martwego kota na ziemi.
-Baco! Mówi³em, ¿e kotów siê nie pierze!
-Pieze, pieze, ino nie wyzymo.


Doda³: guru

2007-10-06 13:09:44

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Policjant zatrzymuje bacê jad±cego furmank±.
- Baco, co wieziecie?
Baca nachyla siê i szepcze:
- Siano.
- Czemu tak cicho mówicie?
- ¯eby koñ nie us³ysza³!


Doda³: miki

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Dwóch górali: ma³y i du¿y sikaj± na mur. Ma³y strasznie mruga oczami.
Widz±c to drugi pyta:
- Co tok mrugos?
- Bo mi do ocu prysko!


Doda³: grzesiek

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Id± Antek i Francek przez las. Zobaczyli kamieñ, na którym by³o napisane:
"Je¶li mocie ludzkie serce, to mnie obróæcie...".
Nasapali siê wiêc porz±dnie, a za¶ na drugiej stronie by³o napisane:
"Piknie wom dziêkuje, bo mi siê bok odle¿o³...".


Doda³: anonim

2007-10-06 13:10:19

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Idzie turysta i widzi bacê drapi±cego siê w plecy.
- Co, Baco, wsiura gryzie? - zagaduje turysta.
- Nie, w plecy - odpowiada baca.


Doda³: Tuñczyk

2008-01-27 19:22:23

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
1 2 3 ...15 [Losowe] >>>


 Reklama.....  ::


 Pouk³adaj Wed³ug::
OD Najlepszych
OD Najnowszych
Alfabetycznie [A --> Z]
Alfabetycznie [Z --> A]
Najwiêcej Ogl±dane

Sennik na tja.pl - Tapety na pulpit - Opisy gg - ¯yczenia na Nowy Rok

0.0079