Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/krzysiek/domains/krzysiek.biz/public_html/baza_polacz.php on line 7
KAWAłY : O WOJSKU - ?MIESZNE ANIMACJE FLASH - ?MIESZNE FILMIKI - KABARETY

Kontakt | Reklama |

 



>> Rejestracja
>> Przypomnij Has³o

 
 ::Kategorie
Najlepsze filmiki
Åšmieszne Animacje
Kabarety
Åšmieszne Reklamy
Åšmieszne Filmiki
Teledyski
Seriale - Programy
Gry Online
Kawały
-> O Szkotach
-> W restauracji
-> O polityce
-> O policjantach
-> O pijakach
-> O my¶liwych
-> O ma³¿eñstwie
-> O Ma³yszu
-> O lekarzach
-> O zwierz±tkach
-> O wojsku
-> O szefie
-> O studentach
-> O te¶ciowej
-> O wariatach
-> O stra¿akach
-> O rolnikach
-> O W±chocku
-> O laskach
-> O komputerach
-> O Babie
-> O Bacy
-> O bajkach
-> O Polaku...
-> O jaskiniowcach
-> O Jasiu
-> O hrabim
-> O duchownych
-> O cyrku
-> O blondynkach
-> Inne
Telewizja na ¿ywo
Nowo¶ci




 ::Menu
 Kartka ¶wi±teczna
 Poranek z U¶miechem
 Powiadomienia
 Nie dzia³aj± filmiki ??
 Konto PRO
 Dodaj Animacje
 Reklama
 Kontakt




 ::Wyszukiwarka








1 2 3 ...9 [Losowe] >>>
G³osuj:

Komisja poborowa. Ch³opak z trudem odczytuje z tablicy najwiêksz± literê. Lekarz
decyduje:
- Zdolny do walki z czo³gami.


Doda³: maniak

2007-10-06 13:10:27

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Ch³opak zosta³ powo³any do wojska, do jednostki lotniczej. Przy po¿egnaniu matka
prosi:
- Uwa¿aj synku na siebie, lataj nisko i powoli!


Doda³: taxi2

2007-10-06 13:10:26

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

W armii rosyjskiej postanowiono wprowadziæ zmiany:
- Teraz bêdziecie - mówi dowódca - zmieniaæ codziennie koszule. Tak jak w armii
amerykañskiej.
- No to trzeba bêdzie ustalaæ kto z kim...


Doda³: ola80

2007-10-06 13:10:26

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

- Szeregowy Oferma! Ju¿ po raz trzeci w tym miesi±cu prosicie o przepustkê z powodu
nag³ej choroby dziadka.
- Tak jest panie sier¿ancie. Sam ju¿ siê nawet zastanawia³em, czy dziadek nie symuluje.


Doda³: tres

2007-10-06 13:10:27

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Porucznik pyta szeregowca:
- F±fara, jeste¶cie w wojsku szczê¶liwi?
- Tak jest, obywatelu poruczniku!
- A co robili¶cie wcze¶niej?
- By³em znacznie szczê¶liwszy!


Doda³: mloda88

2007-10-06 13:10:26

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

¯o³nierz wraca z przepustki. Pytaj± siê go koledzy:
- I co, jak by³o?
- U dziewczyny by³em.
- I co, i co?
- Wali³em do rana.
- Uooo!
- I nikt mi nie otworzy³...


Doda³: optyk

2007-10-06 13:09:43

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

W armii rosyjskiej postanowiono wprowadziæ zmiany:
- Teraz bêdziecie - mówi dowódca - zmieniaæ codziennie koszule. Tak jak w armii amerykañskiej. Trzeba tylko jeszcze ustaliæ kto z kim...


Doda³: robert

2007-10-06 13:09:45

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

By³ rok 1943. Spory konwój przemierza³ wody pó³nocnego Atlantyku w drodze do Murmañska.
By³a jasna, ksiê¿ycowa noc. Na mostku polskiego statku, kapitan wzywa bosmana i rzecze:
- Widzicie, bosmanie, ten l±d trzy mile na prawej burcie? W³a¶nie U-boot strzeli³ torpedê.
Idziemy w ciasnym szyku bez mo¿liwo¶ci manewru. Wed³ug moich obliczeñ, torpeda ta trafi nas
za piêæ minut. Zejd¼cie do za³ogi i przygotujcie marynarzy do opuszczenia statku. Nie ma
dla nas ratunku.
Bosman, nie dyskutuj±c, czym prêdzej ruszy³ w g³±b parowca by wykonaæ rozkaz. Ale ¿e by³
osobnikiem nie pozbawionym humoru, a przy tym ch³op jak nied¼wied¼, postanowi³ obróciæ ca³±
sprawê w ¿art. Wszed³ do pomieszczeñ za³ogi, zebra³ marynarzy i rzecze:
- Widzicie, ch³opcy, ten sto³ek tutaj? Jak zaraz pier*.*nê w niego cz³onkiem, to ca³y
statek w drebiezgi pójdzie.
Marynarze, acz doskonale wiedzieli o mitycznej wrêcz sile bosmana, tym razem wybuchnêli
¶miechem, kiwaj±c g³owami z niedowierzaniem. Roze¼li³ siê bosman okrutnie i jak nie
wrza¶nie:
- To siê za³ó¿cie, gnojki jedne, jak ¿e¶cie tacy pewni, a w miêdzyczasie zak³adaæ kamizelki
ratunkowe.
Rozweseleni marynarze zaczêli zbieraæ pulê zak³adu, zak³adaj±c przy okazji kapoki. Bosman
odczeka³ chwilê, spojrza³ na zegarek, nonszalanckim ruchem wyci±gn±³ "narzêdzie", spojrza³
pogardliwie woko³o i WHAAAAAAM!
Statek poszed³ w drzazgi! Poród rozbitków, którzy uszli z ¿yciem, byli bosman
i kapitan. W pewnym momencie podp³ywa do bosmana kapitan, ca³y szary z przera¿enia.
- Na Boga, bosmanie, co siê sta³o? Torpeda minê³a statek za ruf±!!!


Doda³: tres

2007-10-06 13:10:25

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

- Kowalski! Powiedzcie, co bêdzie, je¶li kula odstrzeli wam ucho?
- Bêdê gorzej s³ysza³, obywatelu sier¿ancie!
- Dobrze. A co bêdzie, je¶li kula odstrzeli wam drugie ucho?
- Nie bêdê nic widzia³, bo mi he³m na oczy spadnie!


Doda³: taxi2

2007-10-06 13:09:52

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

co ma ¿o³nierz na tyle?
¿o³nierz ma na tyle amunicji, ¿e jak siê o¿eni to tesciowej ni ma


Doda³: Alex

2007-10-06 13:10:48

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Pamiêtnik partyzanta:
Poniedzia³ek: Gonili¶my Niemców po lesie.
Wtorek: Niemcy gonili nas po lesie.
¦roda: Gonili¶my Niemców po lesie.
Czwartek: Niemcy gonili nas po lesie.
Pi±tek: Gonili¶my Niemców po lesie.
Sobota: Niemcy gonili nas po lesie.
Niedziela: Gajowy wyrzuci³ nas wszystkich z lasu.


Doda³: monika 15

2007-10-06 13:10:26

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Do szeregowych w wojsku mówi Kapitan: Teraz walcie do mnie jak do w³asnego ojca!!!
Na to jeden z szeregowych:
- Tato, daj mi 200 z³ i samochód.


Doda³: DiZee

2008-01-04 16:05:30

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Sier¿ant uczy ¿o³nierzy m³odego rocznika topografii:
- Rozró¿niamy cztery czê¶ci ¶wiata: wschód, zachód, pó³noc i po³udnie.
- To nie czê¶ci a strony! - protestuje jeden z ¿o³nierzy.
- G³upstwa gadacie! Strony s± w gitarze!


Doda³: monika 15

2007-10-06 13:10:27

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

II Wojna ¦wiatowa. Szpiedzy polscy, Józek i Franek, wle¼li do stodo³y, poniewa¿ gonili ich Niemcy. Znale¼li tam skóre z krowy i postanowili siê za ni± przebraæ. Wchodz± Niemcy i stwierdzaj±, ¿e potrzebuj± jedzenia dla wojska. Jeden z nich mówi:
- Co¶ chuda ta krowa, co nie?
- No! Trzeba j± nakarmiæ. - odpowiada drugi.
Postanowili przynie¶æ worek siana. Na to Józek mówi do Franka:
- Franek, oni nios± worek siana!
- Jedz Józek, jedz, bo siê wyda! - no to Józek zjad³.
Po chwili Niemcy nios± drugi worek siana.
- Franek! Oni nios± drugi worek siana!
- Jedz Józek, jedz, bo siê wyda! - Józek zjad³ drugi worek.
Po chwili nios± wiadro wody.
- Franek, oni nios± wiadro wody!
- Pij Józio, pij, bo siê wyda!
Józek patrzy na Niemców i nagle zaczyna siê ¶miaæ. Franek pyta Józek:
- Z czego siê ¶miejesz? - Na to Józek:
- Trzymaj siê Franek, trzymaj, bo byka prowadz±!


Doda³: robert

2007-10-06 13:09:53

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Na którym¶ wyk³adzie na ¶rodku sali, w sposób tajemniczy i
niewyja¶niony, znalaz³ siê pet. Do sali wchodzi pan major, zauwa¿a
pet i siê pyta:
"Czyj to pet?"
Odpowiada mu grobowa cisza, wiec pyta siê znowu :
"Czyj to pet?"
Znowu odpowiada mu grobowa cisza, pan major nie daje za wygrana i
pyta siê po raz trzeci :
"Po raz ostatni pytam siê, czyj to pet?"
Tym razem otrzymuje odpowiedz :
"Niczyj, mo¿na wzi±æ!"


Doda³: bielun

2007-10-06 13:10:26

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
1 2 3 ...9 [Losowe] >>>


 Reklama.....  ::


 Pouk³adaj Wed³ug::
OD Najlepszych
OD Najnowszych
Alfabetycznie [A --> Z]
Alfabetycznie [Z --> A]
Najwiêcej Ogl±dane

Sennik na tja.pl - Opisy gg - ¯yczenia na Nowy Rok - Tapety na pulpit

0.0098