Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/krzysiek/domains/krzysiek.biz/public_html/baza_polacz.php on line 7
KAWAłY : O WOJSKU - ?MIESZNE ANIMACJE FLASH - ?MIESZNE FILMIKI - KABARETY

Kontakt | Reklama |

 



>> Rejestracja
>> Przypomnij Has³o

 
 ::Kategorie
Najlepsze filmiki
Åšmieszne Animacje
Kabarety
Åšmieszne Reklamy
Åšmieszne Filmiki
Teledyski
Seriale - Programy
Gry Online
Kawały
-> O Szkotach
-> W restauracji
-> O polityce
-> O policjantach
-> O pijakach
-> O my¶liwych
-> O ma³¿eñstwie
-> O Ma³yszu
-> O lekarzach
-> O zwierz±tkach
-> O wojsku
-> O szefie
-> O studentach
-> O te¶ciowej
-> O wariatach
-> O stra¿akach
-> O rolnikach
-> O W±chocku
-> O laskach
-> O komputerach
-> O Babie
-> O Bacy
-> O bajkach
-> O Polaku...
-> O jaskiniowcach
-> O Jasiu
-> O hrabim
-> O duchownych
-> O cyrku
-> O blondynkach
-> Inne
Telewizja na ¿ywo
Nowo¶ci




 ::Menu
 Kartka ¶wi±teczna
 Poranek z U¶miechem
 Powiadomienia
 Nie dzia³aj± filmiki ??
 Konto PRO
 Dodaj Animacje
 Reklama
 Kontakt




 ::Wyszukiwarka








1 2 3 ...9 [Losowe] >>>
G³osuj:

-Od kiedy ¿o³nierz mo¿e u¿ywaæ broni?
-Od wtedy, gdy Bronia skoñczy 16 lat


Doda³: robert

2007-10-06 13:10:25

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Okulista zasiadajacy w komisji wojskowej pyta poborowego:
- Czy widzicie tam jakies litery?
- Nie widze.
- A widzicie w ogole tablice?
- Nie widze.
- I bardzo dobrze, bo tam nic nie ma! Zdolny!


Doda³: guru

2007-10-06 13:10:25

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Do szeregowych w wojsku mówi Kapitan: Teraz walcie do mnie jak do w³asnego ojca!!!
Na to jeden z szeregowych:
- Tato, daj mi 200 z³ i samochód.


Doda³: DiZee

2008-01-04 16:05:30

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Pan pulkownik wyklada balistyke. Narysowal armate, cel i pocisk lecacy po krzywej
balistycznej. Tlumaczy, ¿e tor pocisku dlatego siê zakrzywia, poniewaz gazy prochowe
wyrzucaja go do gory a ziemia sciaga w dol. Na to jakis zlosliwy student zapytuje:
- Obywatelu pulkowniku, a jezeli dzialo bedzie na okrecie, to nie bedzie tam ziemi tylko
woda. Jak to bedzie wtedy?
Pulkownik myslal dlugo, w koncu zakrzyknal z oburzeniem:
- My tu jestesmy wojska LADOWE!


Doda³: miko³aj

2007-10-06 13:10:25

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Komisja wojskowa.
- F±fara, do jakiej formacji chcieliby¶cie wst±piæ?
- Do marynarki.
- P³ywaæ umiesz?
- A co, okrêtów nie mocie?!


Doda³: laska

2007-10-06 13:09:41

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Po co ma ¿o³nierz p³aszcz??
Po kolana


Doda³: leszczu

2007-12-28 14:15:31

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

¯o³nierz pisze z koszar list do ojca, ze dosta³ syfilisa. Ojciec odpisuje mu:
"ja siê tam synu nie znam na tych waszych wojskowych odznaczeniach,
ale nos to z honorem".


Doda³: laska

2007-10-06 13:10:27

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

W wojsku kapral t³umaczy now± grê zrêczno¶ciow±:
- Ustawiamy siê wszyscy w kole, odbezpieczamy granat i rzucamy go nawzajem do siebie.
- A co dzieje siê z tym, u którego granat eksploduje?
- Ten wypada z gry.


Doda³: taxi2

2007-10-06 13:09:52

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Przychodzi oficer i mówi powiedzcie Kowalskiemu, ¿e straci³ rodziców, ale nie zrañcie mu serca.
Drugiego dnia Kapral w szeregu ustawiæ mi siê, ale jazda!!
Wiêc Kapral mówi:
- sieroty wyst±p!!
Wyst±pi³o kilku, a kapral:
- A ty Kowalski, na co czekasz!!!


Doda³: Edi

2008-05-23 17:15:00

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Kapral instruuje nowych ¿o³nierzy:
-Na wszystkie moje pytania macie odpowiadaæ "tak jest"! Zrozumiano?
-Tak jest!
-Szeregowy Brzu¶, czy wy nie pochodzicie przypadkiem z £om¿y?
-Tak jest, z Radomia!


Doda³: bielun

2007-10-06 13:09:43

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Sier¿ant wyja¶nia ¿o³nierzom prawo ci±¿enia:
- Je¶li rzucimy kamieñ do góry, to musi spa¶æ z powrotem, zrozumiano?
- A co bêdzie, obywatelu sier¿ancie, je¶li kamieñ spadnie do wody?
- Nie zadawajcie g³upich pytañ, szeregowy Kowalski. Jeste¶cie w
artylerii, a nie w marynarce!


Doda³: beata

2007-10-06 13:10:26

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

- Nowak, kim jeste¶ w cywilu?
- W cywilu - panie sier¿ancie - to ja jestem PAN NOWAK.


Doda³: miki

2007-10-06 13:10:27

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

- Ile razy ¶mieje siê z kawa³u podoficer?
- Trzy. Raz jak mu opowiedz±, drugi jak mu wyt³umacz±, a trzeci jak zrozumie.
- A ile razy ¶mieje siê oficer?
- Dwa. Jak mu opowiedz± i jak wyt³umacz±.
- A genera³?
- Raz, bo on sobie nie da wyt³umaczyæ.


Doda³: koxiki

2007-10-06 13:10:27

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Komisja poborowa. Ch³opak z trudem odczytuje z tablicy najwiêksz± literê. Lekarz
decyduje:
- Zdolny do walki z czo³gami.


Doda³: maniak

2007-10-06 13:10:27

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

-A co ma ¿o³nierz w szafce?
-Porzadek


Doda³: nataloa566

2007-10-06 13:10:25

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
1 2 3 ...9 [Losowe] >>>


 Reklama.....  ::


 Pouk³adaj Wed³ug::
OD Najlepszych
OD Najnowszych
Alfabetycznie [A --> Z]
Alfabetycznie [Z --> A]
Najwiêcej Ogl±dane

Sennik na tja.pl - Opisy gg - ¯yczenia na Nowy Rok - Tapety na pulpit

0.0088