Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/krzysiek/domains/krzysiek.biz/public_html/baza_polacz.php on line 7
KAWAłY : O WOJSKU - ?MIESZNE ANIMACJE FLASH - ?MIESZNE FILMIKI - KABARETY

Kontakt | Reklama |

 



>> Rejestracja
>> Przypomnij Has³o

 
 ::Kategorie
Najlepsze filmiki
Åšmieszne Animacje
Kabarety
Åšmieszne Reklamy
Åšmieszne Filmiki
Teledyski
Seriale - Programy
Gry Online
Kawały
-> O Szkotach
-> W restauracji
-> O polityce
-> O policjantach
-> O pijakach
-> O my¶liwych
-> O ma³¿eñstwie
-> O Ma³yszu
-> O lekarzach
-> O zwierz±tkach
-> O wojsku
-> O szefie
-> O studentach
-> O te¶ciowej
-> O wariatach
-> O stra¿akach
-> O rolnikach
-> O W±chocku
-> O laskach
-> O komputerach
-> O Babie
-> O Bacy
-> O bajkach
-> O Polaku...
-> O jaskiniowcach
-> O Jasiu
-> O hrabim
-> O duchownych
-> O cyrku
-> O blondynkach
-> Inne
Telewizja na ¿ywo
Nowo¶ci




 ::Menu
 Kartka ¶wi±teczna
 Poranek z U¶miechem
 Powiadomienia
 Nie dzia³aj± filmiki ??
 Konto PRO
 Dodaj Animacje
 Reklama
 Kontakt




 ::Wyszukiwarka








1 2 3 ...9 [Losowe] >>>
G³osuj:

Szeregowemu Kowalskiemu zmar³a matka. Kapitan zleca kapralowi, by w jaki¶
delikatny sposób przekaza³ smutna wie¶æ ¿o³nierzowi. Kapral robi zbiórkê
plutonu.
- Szeregowi, którym zmar³a matka... trzy kroki wyst±p!
Wyst±pi³o kilu.
- Szeregowy Kowalski, dwa dni paki za niewykonanie rozkazu!


Doda³: taxi2

2007-10-06 13:10:26

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Wyk³ad z fizyki na Akademii Wojskowej.
- Wszystkie cia³a rzucone do góry spadaj± z powrotem na ziemie. To jest w³a¶nie
Prawo ciê¿ko¶ci...
- A je¶li spadn± do wody?- pyta jeden z kadetów.
- To ju¿ nie wasza sprawa. Tym zajmie siê ju¿ Marynarka Wojenna.


Doda³: mloda88

2007-10-06 13:10:27

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Pu³kownik do majora:
Jutro o 9:00 nast±pi zaæmienie S³oñca,
co nie zdarza siê ka¿dego dnia. Niech wszyscy ¿o³nierze wyjd±
na plac æwiczeñ, bêdê im udziela³ wyja¶nieñ. W razie deszczu,
poniewa¿ i tak nic nic nie bêdzie widaæ, proszê zebraæ ludzi
w sali gimnastycznej.
Major do kapitana:
Na rozkaz pu³kownika jutro o godzinie 9:00 rano odbêdzie siê
uroczyste zaæmienie S³oñca. Je¶li zajdzie konieczno¶æ deszczu,
pan pu³kownik wyda w sali gimnastycznej oddzielny rozkaz, co
nie zdarza siê ka¿dego dnia.
Kapitan do porucznika:
Na rozkaz pu³kownika jutro o 9:00 nast±pi zaæmienie S³oñca.
W razie deszczu zaæmienie odbêdzie siê w sali gimnastycznej,
co nie zdarza siê ka¿dego dnia.
Porucznik do sier¿anta:
Jutro o 9:00 pu³kownik zaæmi S³once na sali gimnastycznej,
co nie zdarza siê ka¿dego dnia.
Sier¿ant do kaprala:
Jutro o 9:00 nast±pi zaæmienie pu³kownika z powodu S³oñca.
Je¿eli na sali gimnastycznej bêdzie pada³ deszcz, co
nie zdarza siê ka¿dego dnia, ¿ebraæ wszystkich na plac æwiczeñ.
Dwaj szeregowi pomiêdzy sob±:
Zdaje siê, ze jutro bêdzie pada³ deszcz. S³oñce zaæmi pu³kownika
na sali gimnastycznej. Niewiadomo dlaczego nie zdarza siê to
ka¿dego dnia...


Doda³: guru

2007-10-06 13:10:27

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Manewry USA - ZSRR. ¯o³nierze obu armii spotykaj± siê przed manewrami i nawi±zuj±
znajomosci. Dochodzi do wymian roznych fantow. Misza chce amerykanska gume do zucia, George
chce w zamian kalasznikowa.
M: Przeciez jutro manewry nie moge ci oddac karabinu!
G: Przeciez to tylko manewry i tak strzela siê slepakami, wezmiesz jakis kij i bedziesz
krzyczal pa..pa..pa.. i wyjdzie na to samo.
M: Masz racje, zgoda.
W dniu manewrow biegnie Misza, zujac gume z kijem w dloniach i strzela:
- Tratach... Tratach...
Patrzy a z tylu nadbiega Wania, pilot Mig-a w nowych Jinsach z rekami rozlozonymi jak
skrzydla i krzyczy:
- BUM!.. BUM! - jak bomby przeciw piechocie. - TRATATATACH - jak dzialka pokladowe Mig-a.


Doda³: yoohi

2007-10-06 13:10:26

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Na æwiczenia wojskowe rezerwistów powo³ano znanego profesora. W kancelarii sier¿ant
pyta:
- Czy chodzi³ pan do szko³y?
- Tak. Skoñczy³em podstawówkê, potem liceum, nastêpnie dwa fakultety na studiach, potem
doktorat...
- Do¶æ! - przerywa sier¿ant. - Zapiszcie, kapralu, ¿e umie czytaæ.


Doda³: nataloa566

2007-10-06 13:10:27

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

-Co ¿o³nierz je?
-¯o³nierz je obroñca ojczyzny.


Doda³: kristof

2007-10-06 13:10:25

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Franek bêd±c na przepustce odwiedza dziewczynê. Rozmawiaj±. W pewnej chwili ¿o³nierz
proponuje:
- A mo¿e bym ci powiedzia³ jaki¶ dobry dowcip?!
- Dobrze. Ale obiecaj, ¿e je¶li bêdzie jakie¶ brzydkie s³owo, to zamiast niego powiesz:
"bum".
¯o³nierz:
- Bum, bum, bum, bum, bum...


Doda³: aryur10

2007-10-06 13:10:27

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

- Kowalski! Powiedzcie, co bêdzie, je¶li kula odstrzeli wam ucho?
- Bêdê gorzej s³ysza³, obywatelu sier¿ancie!
- Dobrze. A co bêdzie, je¶li kula odstrzeli wam drugie ucho?
- Nie bêdê nic widzia³, bo mi he³m na oczy spadnie!


Doda³: miko³aj

2007-10-06 13:10:27

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

- Tato, pokaz jak biegaj± s³oniki!
- Ale ju¿ pokazywa³em ci dzisiaj trzy razy...
- Tato, ja chce jeszcze...
- No dobrze, ale to ju¿ ostatni raz. Pluton!!! Maski p-gaz. w³ó¿ i jeszcze dwa
okr±¿enia!!!


Doda³: miku¶

2007-10-06 13:10:26

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Sier¿ant mówi do szeregowca:
- ¯o³nierzu, wymieñcie najgro¼niejszy nabój.
- Dziewczyna, Panie Sier¿ancie.
- Co wy mówicie?
- Meldujê, ¿e jak taka ³adna wpadnie w oko, to zrani serce, podziurawi kieszenie i na koniec wyjdzie Panie Sier¿ancie.


Doda³: PAWE£

2008-05-12 17:15:42

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Podczas przerwy w zajêciach m³ody ¿o³nierz wyci±ga gazetê i zaczyna cos czytaæ. Po
chwili mówi:
- Ch³opaki, czy wiecie, ¿e na biegunie jeden dzieñ trwa pól roku?!
- Ech, ¿eby tak dosta³ przepustkê na taki ca³y dzieñ! - wzdychaj± pozostali ¿o³nierze.


Doda³: aryur10

2007-10-06 13:10:27

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Wiosna, las, ptaszki. Gawêdzi student (po nieudanej sesji) z dziewczyn±:
- Nie wiem, co siê ze mn± dzieje? Chcia³bym ulecieæ daleko - daleko, schowaæ siê g³êboko - g³êboko, zaszyæ siê gdzie¶ cicho - cicho. Czy¿by to mi³o¶æ?
- Nie, kolego. To zacz±³ siê wiosenny pobór do wojska.


Doda³: voldemort

2008-03-12 18:07:37

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Komisja poborowa. Ch³opak z trudem odczytuje z tablicy najwiêksz± literê. Lekarz
decyduje:
- Zdolny do walki z czo³gami.


Doda³: maniak

2007-10-06 13:10:27

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Czasoprzestrzeñ w wojsku jest wtedy, gdy kapral powie :
- Sprz±taj korytarz od tego miejsca a¿ do obiadu.


Doda³: bielun

2007-10-06 13:10:27

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

By³ rok 1943. Spory konwój przemierza³ wody pó³nocnego Atlantyku w drodze do Murmañska.
By³a jasna, ksiê¿ycowa noc. Na mostku polskiego statku, kapitan wzywa bosmana i rzecze:
- Widzicie, bosmanie, ten l±d trzy mile na prawej burcie? W³a¶nie U-boot strzeli³ torpedê.
Idziemy w ciasnym szyku bez mo¿liwo¶ci manewru. Wed³ug moich obliczeñ, torpeda ta trafi nas
za piêæ minut. Zejd¼cie do za³ogi i przygotujcie marynarzy do opuszczenia statku. Nie ma
dla nas ratunku.
Bosman, nie dyskutuj±c, czym prêdzej ruszy³ w g³±b parowca by wykonaæ rozkaz. Ale ¿e by³
osobnikiem nie pozbawionym humoru, a przy tym ch³op jak nied¼wied¼, postanowi³ obróciæ ca³±
sprawê w ¿art. Wszed³ do pomieszczeñ za³ogi, zebra³ marynarzy i rzecze:
- Widzicie, ch³opcy, ten sto³ek tutaj? Jak zaraz pier*.*nê w niego cz³onkiem, to ca³y
statek w drebiezgi pójdzie.
Marynarze, acz doskonale wiedzieli o mitycznej wrêcz sile bosmana, tym razem wybuchnêli
¶miechem, kiwaj±c g³owami z niedowierzaniem. Roze¼li³ siê bosman okrutnie i jak nie
wrza¶nie:
- To siê za³ó¿cie, gnojki jedne, jak ¿e¶cie tacy pewni, a w miêdzyczasie zak³adaæ kamizelki
ratunkowe.
Rozweseleni marynarze zaczêli zbieraæ pulê zak³adu, zak³adaj±c przy okazji kapoki. Bosman
odczeka³ chwilê, spojrza³ na zegarek, nonszalanckim ruchem wyci±gn±³ "narzêdzie", spojrza³
pogardliwie woko³o i WHAAAAAAM!
Statek poszed³ w drzazgi! Poród rozbitków, którzy uszli z ¿yciem, byli bosman
i kapitan. W pewnym momencie podp³ywa do bosmana kapitan, ca³y szary z przera¿enia.
- Na Boga, bosmanie, co siê sta³o? Torpeda minê³a statek za ruf±!!!


Doda³: tres

2007-10-06 13:10:25

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
1 2 3 ...9 [Losowe] >>>


 Reklama.....  ::


 Pouk³adaj Wed³ug::
OD Najlepszych
OD Najnowszych
Alfabetycznie [A --> Z]
Alfabetycznie [Z --> A]
Najwiêcej Ogl±dane

Sennik na tja.pl - Opisy gg - ¯yczenia na Nowy Rok - Tapety na pulpit

0.0073