Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/krzysiek/domains/krzysiek.biz/public_html/baza_polacz.php on line 7
KAWAłY : O WOJSKU - ?MIESZNE ANIMACJE FLASH - ?MIESZNE FILMIKI - KABARETY

Kontakt | Reklama |

 



>> Rejestracja
>> Przypomnij Has³o

 
 ::Kategorie
Najlepsze filmiki
Åšmieszne Animacje
Kabarety
Åšmieszne Reklamy
Åšmieszne Filmiki
Teledyski
Seriale - Programy
Gry Online
Kawały
-> O Szkotach
-> W restauracji
-> O polityce
-> O policjantach
-> O pijakach
-> O my¶liwych
-> O ma³¿eñstwie
-> O Ma³yszu
-> O lekarzach
-> O zwierz±tkach
-> O wojsku
-> O szefie
-> O studentach
-> O te¶ciowej
-> O wariatach
-> O stra¿akach
-> O rolnikach
-> O W±chocku
-> O laskach
-> O komputerach
-> O Babie
-> O Bacy
-> O bajkach
-> O Polaku...
-> O jaskiniowcach
-> O Jasiu
-> O hrabim
-> O duchownych
-> O cyrku
-> O blondynkach
-> Inne
Telewizja na ¿ywo
Nowo¶ci




 ::Menu
 Kartka ¶wi±teczna
 Poranek z U¶miechem
 Powiadomienia
 Nie dzia³aj± filmiki ??
 Konto PRO
 Dodaj Animacje
 Reklama
 Kontakt




 ::Wyszukiwarka








1 2 3 ...9 [Losowe] >>>
G³osuj:

Podczas zbiórki kompanii kapral mówi do ¿o³nierzy:
- Ci, co znaj± siê na muzyce - wyst±p!
Z szeregu wystêpuje czterech.
- Pójdziecie do kapitana. Trzeba mu wnie¶æ pianino na ósme piêtro.


Doda³: aryur10

2007-10-06 13:09:52

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Z pamiêtnika ¿o³nierza:
- Poniedzia³ek. Idziemy na æwiczenia. Spotkali¶my dziewczynê, to ja w krzaki!
To by³ dobry dzieñ...
- Wtorek. Idziemy na æwiczenia. Spotkali¶my ch³opaka, to go w krzaki! To
by³ dobry dzieñ...
- ¦roda. Dosta³em przepustkê, idê na piwo. Spotkali mnie ¿o³nierze id±cy
na æwiczenia. To by³ z³y dzieñ...


Doda³: mloda88

2007-10-06 13:10:27

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Podczas zbiorki kompanii kapral mówi do ¿o³nierzy:
- Ci, co znaj± siê na muzyce - wyst±p!
Z szeregu wystêpuje czterech.
- Pójdziecie do kapitana. Trzeba mu wnie¶æ pianino na ósme piêtro.


Doda³: aryur10

2007-10-06 13:10:27

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Do szeregowych w wojsku mówi Kapitan: Teraz walcie do mnie jak do w³asnego ojca!!!
Na to jeden z szeregowych:
- Tato, daj mi 200 z³ i samochód.


Doda³: DiZee

2008-01-04 16:05:30

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Ciemna noc, amerykañski bombowiec leci na akcjê. Cel: zrzuciæ spadochroniarzy na
wyznaczony obszar na terytorium wroga. Samolot zatoczy³ kr±g, zapala siê czerwona
lampka, nastêpnie zielona, grupa komandosów wyskoczy³a nad celem. Z wyj±tkiem
jednego...
Dowódca: Skacz...
Tchórzliwy komandos: Nnnie...
Dowódca: Dlaczego nie?
Komandos: Bbbo siê bbboje...
Dowódca: Skacz, bo pójdê po pilota!!!
Komandos: Ttto id¼...
Po chwili dowódca wraca z pilotem, a ciemno jest jak w d*.*ie.
Skacz - mówi pilot - bo ciê wyrzucimy si³a...
Komandos nadal odmawia opuszczenia samolotu: Nnnie, bbbo siê bbboje...
W ciemno¶ci s³ychaæ kot³owaninê, w koñcu udaje im siê wypchn±æ go z samolotu.
Zdyszani siedz± w ciemnym wnêtrzu:
- Silny by³ - mówi dowódca.
- Nnno, chhhyba cco¶ tttrenowa³...


Doda³: maniak

2007-10-06 13:10:27

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

- Co zrobicie, gdy zobaczycie czlowieka za burta? - pyta oficer majtka podczas
inspekcji.
- Rzuce mu kolo ratunkowe i oglosze alarm: "Czlowiek za burta!".
- Dobrze! A jesli rozpoznacie w tym tonacym waszego oficera?
- Ktorego?...


Doda³: grzesiek

2007-10-06 13:10:26

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

W armii rosyjskiej postanowiono wprowadziæ zmiany:
- Teraz bêdziecie - mówi dowódca - zmieniaæ codziennie koszule. Tak jak w armii
amerykañskiej.
- No to trzeba bêdzie ustalaæ kto z kim...


Doda³: ola80

2007-10-06 13:10:26

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Sier¿ant wyja¶nia ¿o³nierzom prawo ci±¿enia:
- Je¶li rzucimy kamieñ do góry, to musi spa¶æ z powrotem, zrozumiano?
- A co bêdzie, obywatelu sier¿ancie, je¶li kamieñ spadnie do wody?
- Nie zadawajcie g³upich pytañ, szeregowy Kowalski. Jeste¶cie w
artylerii, a nie w marynarce!


Doda³: beata

2007-10-06 13:10:26

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

- Ile razy ¶mieje siê z kawa³u podoficer?
- Trzy. Raz jak mu opowiedz±, drugi jak mu wyt³umacz±, a trzeci jak zrozumie.
- A ile razy ¶mieje siê oficer?
- Dwa. Jak mu opowiedz± i jak wyt³umacz±.
- A genera³?
- Raz, bo on sobie nie da wyt³umaczyæ.


Doda³: koxiki

2007-10-06 13:10:27

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

W³a¶ciwie to saper myli siê dwa razy w ¿yciu.
Pierwszy raz wtedy gdy zostaje saperem. :-)


Doda³: maniak

2007-10-06 13:10:27

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Pu³kownik do majora:
Jutro o 9:00 nast±pi zaæmienie S³oñca,
co nie zdarza siê ka¿dego dnia. Niech wszyscy ¿o³nierze wyjd±
na plac æwiczeñ, bêdê im udziela³ wyja¶nieñ. W razie deszczu,
poniewa¿ i tak nic nic nie bêdzie widaæ, proszê zebraæ ludzi
w sali gimnastycznej.
Major do kapitana:
Na rozkaz pu³kownika jutro o godzinie 9:00 rano odbêdzie siê
uroczyste zaæmienie S³oñca. Je¶li zajdzie konieczno¶æ deszczu,
pan pu³kownik wyda w sali gimnastycznej oddzielny rozkaz, co
nie zdarza siê ka¿dego dnia.
Kapitan do porucznika:
Na rozkaz pu³kownika jutro o 9:00 nast±pi zaæmienie S³oñca.
W razie deszczu zaæmienie odbêdzie siê w sali gimnastycznej,
co nie zdarza siê ka¿dego dnia.
Porucznik do sier¿anta:
Jutro o 9:00 pu³kownik zaæmi S³once na sali gimnastycznej,
co nie zdarza siê ka¿dego dnia.
Sier¿ant do kaprala:
Jutro o 9:00 nast±pi zaæmienie pu³kownika z powodu S³oñca.
Je¿eli na sali gimnastycznej bêdzie pada³ deszcz, co
nie zdarza siê ka¿dego dnia, ¿ebraæ wszystkich na plac æwiczeñ.
Dwaj szeregowi pomiêdzy sob±:
Zdaje siê, ze jutro bêdzie pada³ deszcz. S³oñce zaæmi pu³kownika
na sali gimnastycznej. Niewiadomo dlaczego nie zdarza siê to
ka¿dego dnia...


Doda³: guru

2007-10-06 13:10:27

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Co to jest lufa?
Lufa to dziura oblana ¿elazem.


Doda³: igi

2007-10-06 13:10:43

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

- Nowak, kim jeste¶ w cywilu?
- W cywilu - panie sier¿ancie - to ja jestem PAN NOWAK.


Doda³: miki

2007-10-06 13:10:27

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Franek bêd±c na przepustce odwiedza dziewczynê. Rozmawiaj±. W pewnej chwili ¿o³nierz
proponuje:
- A mo¿e bym ci powiedzia³ jaki¶ dobry dowcip?!
- Dobrze. Ale obiecaj, ¿e je¶li bêdzie jakie¶ brzydkie s³owo, to zamiast niego powiesz:
"bum".
¯o³nierz:
- Bum, bum, bum, bum, bum...


Doda³: aryur10

2007-10-06 13:10:27

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

-Szeregowy Kowalski znacie siê na rybach?
-Tak jest panie poruczniku. £owi³em p³ocie, okonie, szczupaki...
-a kartê wêdkarsk± macie?
-tak jest!
-to skoczcie do kantyny po puszkê sardynek.


Doda³: Rogal

2007-10-06 13:11:13

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
1 2 3 ...9 [Losowe] >>>


 Reklama.....  ::


 Pouk³adaj Wed³ug::
OD Najlepszych
OD Najnowszych
Alfabetycznie [A --> Z]
Alfabetycznie [Z --> A]
Najwiêcej Ogl±dane

Sennik na tja.pl - Opisy gg - ¯yczenia na Nowy Rok - Tapety na pulpit

0.0109