|
|
|
1 2 3 ...19 [Losowe] >>>
|
|
|
|
Id± dwaj policjanci przez ulice nagle jeden znajduje lusterko i mówi:
Sk±d¶ znam tego go¶cia!
Drugi na to:
-Poka¿... To przecie¿ ja!!!!!
|
|
Doda³: Patusieñka |
2008-02-16 19:01:29 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Policjanci przez caly dzien zatrzymywali samochody za przekroczenie szybkosci. Wieczorem patrza, a jakas syrenka jedzie wolno. Postanowili dac kierowcy nagrode. Zatrzymuja ja. - Damy panu 1 mln zl nagrody. Kierowca: - Dobrze... zapomnialem prawa jazdy. Zona z siedzenia obok: - Prosze go nie sluchac. On po pijaku rozne brednie gada. Babcia z tylnego siedzenia: - Bierz pieniadze, sprzedamy jeszcze ta kradzina syrenke i zaszalejemy. W tej chwili wychodzi z bagaznika dziadek i pyta: - To juz Austria?
|
|
Doda³: robert |
2007-10-06 13:10:13 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Jedzie dwoje policjantów patrolowaæ miasto. Nagle patrz±, a po chodniku idzie pingwin. Jeden do drugiego- ej ty, we¼ go do zoo.
po pó³ godzinie pierwszy policjant spotyka drugiego, który prowadzi pingwina za rêkê. -ej, przecie¿ mia³e¶ i¶æ z nim do zoo!
-w zoo ju¿ byli¶my. Teraz idziemy do kina :))
|
|
Doda³: IGULa |
2008-05-11 14:13:13 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Facet spotyka kolegê policjanta na ulicy.
- Cze¶æ co robisz?
- Niosê piwo dla komendanta.
- A po co ci te drzwi?
- Kaza³ przynie¶æ co¶ do otwierania
|
|
Doda³: bomba |
2007-12-10 14:13:06 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Policjant zatrzymuje samochód:
- Przepraszam, ale pani przekroczy³a 60-tkê.
- I mój m±¿ mówi³ mi, ¿e ten kapelusz mnie postarza...
|
|
Doda³: maniak |
2007-10-06 13:09:59 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Idzie pijany Zenek przez ulice i zatrzymuje go policja i mówi do Zenka:
- zapraszam do poloneza
A Zenek na to:
- ja z byle kim nie tañczê..
|
|
Doda³: Patryk |
2007-12-28 13:40:38 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
- Dlaczego na policyjnych samochodach s± bia³e pasy?
- ¯eby policjanci mogli ³atwi trafiæ do klamki.
- A dlaczego policjanci tak d³ugo nie wysiadaj± z samochodu po przybyciu na miejsce zdarzenia?
- Bo wewn±trz samochodu nie ma bia³ych pasów.
|
|
Doda³: ola80 |
2007-10-06 13:10:00 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
By³ straszny wypadek na wi¶le. Dwóch policjantów zgine³o. Chcieli odpaliæ motorówkê z popychu!!!:-]
|
|
Doda³: storm |
2008-02-16 14:45:07 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
- Dlaczego policjant kopie dol w ogrodzie? - Bo musi zrobic sobie zdjecie do pasa.
|
|
Doda³: miko³aj |
2007-10-06 13:10:13 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Policjant zatrzymuje samochod. - Prosze pana, przejechal pan skrzyzowanie na czerwonym swietle. Bedzie mandacik. - Panie wladzo, ja bardzo przepraszam, naprawde nie zauwazylem. A tak szczerze mowiac, to jestem daltonista. Skonfundowany policjant daruje mu mandat. Wieczorem, gdy zdaje sluzbe koledze, mowi: - Spotkalem dzisiaj na miescie daltoniste. Swietnie mowil po polsku.
|
|
Doda³: beata |
2007-10-06 13:10:14 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Ponoæ autentyczne: w poci±gu ludzie opowiadaj± sobie dowcipy o milicjantach, w tym powy¿szy... Jakie¶ dziecko ze zdziwieniem wola do jad±cego z nim rodzica: Tatusiu, ale ty jad³e¶ wczoraj ogórki... Ogólna konsternacja, w ciszy s³ychaæ glos ojca: Tak, synku, ale ja jad³em z beczki...
|
|
Doda³: optyk |
2007-10-06 13:10:15 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Policjant pyta kolegê:
- Jak rozpoznajesz
swoje córki bli¼niaczki??
- Brunetka ma pieprzyk
na policzku, a blondynka nie.
|
|
Doda³: alan |
2007-10-06 13:09:49 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Dwóch policjantów z psem posz³o na polowanie na kaczki. Minê³o du¿o czasu a oni nic nie upolowali. Jeden mówi do drugiego:
- Albo te kaczki za wysoko lataj±, albo my tego psa za nisko rzucamy!
|
|
Doda³: tomek |
2007-10-06 13:09:59 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Milicjant pojecha³ na wakacje do Zakopanego. - No i jak, ³adnie tam? - pytaja go koledzy. - Trudno powiedzieæ, góry wszystko zas³aniaja.
|
|
Doda³: tomek |
2007-10-06 13:10:13 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
- Dlaczego policjanci maja naszywane na rêkawach guziki?
- ¯eby sobie rêkawem nosów nie wycierali.
- A dlaczego te guziki siê ¶wiec±?
- Bo i tak wycieraj±.
|
|
Doda³: kristof |
2007-10-06 13:09:59 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...19 [Losowe] >>> |
|
|
|
|