|
|
|
1 2 3 ...19 [Losowe] >>>
|
|
|
|
Zomowiec ³apie m³odego cz³owieka i mocno trzymaj±c pyta go:
- Student?
- Nie, chuligan...
- A, to bardzo pana przepraszam...
|
|
Doda³: mloda88 |
2007-10-06 13:10:00 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
W kosmos wyslano malpe i policjanta. Pierwsza koperte z zadaniami otworzyla malpa: "Nacisnac przycisk, wlaczyc akumulatory, przeprowadzic badania". Po chwili koperte przeznaczona dla siebie otworzyl policjant: "Nakarmic malpe, polozyc siê spac".
|
|
Doda³: bielun |
2007-10-06 13:10:14 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
- Dlaczego policjant u¶miecha siê podczas burzy?
- Poniewa¿ my¶li, ¿e Pan Bóg robi mu zdjêcia.
|
|
Doda³: beata |
2007-10-06 13:10:00 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Idzie dwoch policjantow, patrza, a tu flegma lezy na chodniku. Jeden podchodzi i mowi do drugiego : - Ty, patrz broszka ! Drugi bierze flegme do reki i pokazuje tamtemu : - Zdawalo ci siê. To jest wisiorek !
|
|
Doda³: yoohi |
2007-10-06 13:10:13 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Policjant zatrzymuje samochod, ktory jada trzy osoby. - Gratuluje - mowi policjant - jest pan tysiêcznym kierowca ktory przejechal nowa szosa. Oto nagroda pieniezna od firmy budujacej drogi! Obok pojawia siê reporter i pyta: - Na co wyda pan te pianiadze? - No coz - odpowiada po namysle kierowca - chyba w koñcu zrobie prawo jazdy... ¯ona kierowcy z przerazeniem: - Nie sluchajcie go panowie... On zawsze lubi zartowac, gdy za duzo wypije! W tym momencie z drzemki budzi siê, siedzacy z tylu dziadek i widzac policjanta zauwaza: - A nie mowilem, ¿e skradzionym samochodem daleko nie zajedziemy!...
|
|
Doda³: mloda88 |
2007-10-06 13:10:13 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przy autostradzie stoi radiowóz i dwóch policjantów sprawdza prêdko¶æ samochodów jad±cych po autostradzie. Ka¿dy pojazd jecha³ za szybko i policjanci stwierdzili ¿e nie op³aca sie zatrzymywaæ wszystkich. Nagle jedzie samochód 50km/h. Policjanci tak siê przejeli ¿e postanowili daæ szczê¶liwcowi nagrode za to ¿e jecha³ z dopuszczajn± prêdko¶ci±. Zatrzymuj± samochód. Kierowca otwiera szybê.
Policjant: Gratuluje panu! Za jazdê dopuszczaln± prêdko¶ci± otrzymuje pan nagrodê. Dla formalno¶ci poproszê o pañskie prawo jazdy.
Kierowca: Nie mam.
Z siedzienia pasa¿era odzywa siê ¿ona kierowcy:
- Proszê go nie s³uchaæ. On po pijaku zawsze takie bzdury mówi.
Z ty³u odzywa siê babcia:
- Mówi³am ¿e kradzionym samochodem daleko nie zajedziemy.
Z baga¿nika wychodzi dziadek i na ca³u g³os mówi:
- Co to ju¿ Afryka?
|
|
Doda³: grabus |
2007-10-06 13:09:45 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
¦rodek nocy. D³ugi dzwonek do drzwi.
- Kto tam?
- Policja.
- Ale nikogo w domu nie ma!
- A kto odpowiada?
- Nikt nie odpowiada. Pewnie siê przes³yszeli¶cie.
- A ¶wiat³o dlaczego siê pali?
- No dobra, ju¿ gaszê.
|
|
Doda³: nataszka |
2008-01-14 14:05:25 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Facet spotyka kolegê policjanta na ulicy.
- Cze¶æ co robisz?
- Niosê piwo dla komendanta.
- A po co ci te drzwi?
- Kaza³ przynie¶æ co¶ do otwierania.
|
|
Doda³: miniu¶ |
2007-10-06 13:10:00 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Idzie policjant ulic± a z³odziej mówi do niego
- choæ to ciê wydupcê
a policjant odpowiada :
- powiedzia³e¶ mi ju¿ ¿e mi jutro w³o¿ysz ty zar±bana dziwko z pod latarni.
|
|
Doda³: cipa |
2007-10-06 13:10:48 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Do sklepu wchodzi policjant i mówi: - Poproszê episkopat. - Chyba epidiaskop? - Proszê pani, to ja podejmuje diecezje! - Chyba decyzje? - No tak... Wie pani, nigdy nie by³em prymasem...
|
|
Doda³: yoohi |
2007-10-06 13:10:14 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
- Dlaczego na policyjnych samochodach s± bia³e pasy?
- ¯eby policjanci mogli ³atwi trafiæ do klamki.
- A dlaczego policjanci tak d³ugo nie wysiadaj± z samochodu po przybyciu na miejsce zdarzenia?
- Bo wewn±trz samochodu nie ma bia³ych pasów.
|
|
Doda³: ola80 |
2007-10-06 13:10:00 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Na przesluchaniu policyjnym: - Kto ci ucial jezyk? Gadaj!!!
|
|
Doda³: tytus |
2007-10-06 13:10:13 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Do 82 letniej damy dzwoni do drzwi policjant.
- Pani nas telefonicznie poinformowa³a, ¿e w mieszkaniu naprzeciw pani mieszkania, biegaj± ludzie na golasa, proszê mnie pu¶cic do okna.
Policjant podszed³ do okna patrzy, patrzy i mówi:
- Ale ja nic takiego nie widzê...
- Ach, tak to pan nic nie zobaczy, pan musi siê najpierw wdrapaæ na szafê...
|
|
Doda³: miko³aj |
2007-10-06 13:09:59 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Stoi dwoch stojkowych na skrzyzowaniu. W pewnym momencie podjezdza jakis zagra- niczny turysta i mowi cos do nich po niemiecku. Oni nic. Turysta usmiechnal siê i probuje po angielsku. Policjanci nic. Turysta ponawia probe, tym razem pro- buje po francusku, pozniej po hiszpansku, nawet po rosyjsku - bez rezultatu. Dal wiec za wygrana i odjechal. Policjanci: - Ty, Heniek, moze zaczniemy siê uczyc jezykow obcych ??? - Po co ????? Zobacz ile ten ich umial i na co to mu siê przydalo ?
|
|
Doda³: ola80 |
2007-10-06 13:10:13 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi policjant do baru i mowi: - Poprosze porcje frytek. Na to barman: - Nie mamy ziemniakow. - Nie szkodzi. Zjem z chlebem.
|
|
Doda³: miko³aj |
2007-10-06 13:10:13 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...19 [Losowe] >>> |
|
|
|
|