Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/krzysiek/domains/krzysiek.biz/public_html/baza_polacz.php on line 7
KAWAłY : O POLICJANTACH - ?MIESZNE ANIMACJE FLASH - ?MIESZNE FILMIKI - KABARETY

Kontakt | Reklama |

 



>> Rejestracja
>> Przypomnij Has³o

 
 ::Kategorie
Najlepsze filmiki
Åšmieszne Animacje
Kabarety
Åšmieszne Reklamy
Åšmieszne Filmiki
Teledyski
Seriale - Programy
Gry Online
Kawały
-> O Szkotach
-> W restauracji
-> O polityce
-> O policjantach
-> O pijakach
-> O my¶liwych
-> O ma³¿eñstwie
-> O Ma³yszu
-> O lekarzach
-> O zwierz±tkach
-> O wojsku
-> O szefie
-> O studentach
-> O te¶ciowej
-> O wariatach
-> O stra¿akach
-> O rolnikach
-> O W±chocku
-> O laskach
-> O komputerach
-> O Babie
-> O Bacy
-> O bajkach
-> O Polaku...
-> O jaskiniowcach
-> O Jasiu
-> O hrabim
-> O duchownych
-> O cyrku
-> O blondynkach
-> Inne
Telewizja na ¿ywo
Nowo¶ci




 ::Menu
 Kartka ¶wi±teczna
 Poranek z U¶miechem
 Powiadomienia
 Nie dzia³aj± filmiki ??
 Konto PRO
 Dodaj Animacje
 Reklama
 Kontakt




 ::Wyszukiwarka








1 2 3 ...19 [Losowe] >>>
G³osuj:

Id± dwaj policjanci przez ulice nagle jeden znajduje lusterko i mówi:
Sk±d¶ znam tego go¶cia!
Drugi na to:
-Poka¿... To przecie¿ ja!!!!!


Doda³: Patusieñka

2008-02-16 19:01:29

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Policjanci przez caly dzien zatrzymywali samochody za przekroczenie
szybkosci. Wieczorem patrza, a jakas syrenka jedzie wolno. Postanowili dac
kierowcy nagrode. Zatrzymuja ja.
- Damy panu 1 mln zl nagrody.
Kierowca:
- Dobrze... zapomnialem prawa jazdy.
Zona z siedzenia obok:
- Prosze go nie sluchac. On po pijaku rozne brednie gada.
Babcia z tylnego siedzenia:
- Bierz pieniadze, sprzedamy jeszcze ta kradzina syrenke i zaszalejemy.
W tej chwili wychodzi z bagaznika dziadek i pyta:
- To juz Austria?


Doda³: robert

2007-10-06 13:10:13

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Jedzie dwoje policjantów patrolowaæ miasto. Nagle patrz±, a po chodniku idzie pingwin. Jeden do drugiego- ej ty, we¼ go do zoo.
po pó³ godzinie pierwszy policjant spotyka drugiego, który prowadzi pingwina za rêkê. -ej, przecie¿ mia³e¶ i¶æ z nim do zoo!
-w zoo ju¿ byli¶my. Teraz idziemy do kina :))


Doda³: IGULa

2008-05-11 14:13:13

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Facet spotyka kolegê policjanta na ulicy.
- Cze¶æ co robisz?
- Niosê piwo dla komendanta.
- A po co ci te drzwi?
- Kaza³ przynie¶æ co¶ do otwierania


Doda³: bomba

2007-12-10 14:13:06

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Policjant zatrzymuje samochód:
- Przepraszam, ale pani przekroczy³a 60-tkê.
- I mój m±¿ mówi³ mi, ¿e ten kapelusz mnie postarza...


Doda³: maniak

2007-10-06 13:09:59

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Idzie pijany Zenek przez ulice i zatrzymuje go policja i mówi do Zenka:
- zapraszam do poloneza
A Zenek na to:
- ja z byle kim nie tañczê..


Doda³: Patryk

2007-12-28 13:40:38

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

- Dlaczego na policyjnych samochodach s± bia³e pasy?
- ¯eby policjanci mogli ³atwi trafiæ do klamki.
- A dlaczego policjanci tak d³ugo nie wysiadaj± z samochodu po przybyciu na miejsce zdarzenia?
- Bo wewn±trz samochodu nie ma bia³ych pasów.


Doda³: ola80

2007-10-06 13:10:00

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

By³ straszny wypadek na wi¶le. Dwóch policjantów zgine³o. Chcieli odpaliæ motorówkê z popychu!!!:-]

Doda³: storm

2008-02-16 14:45:07

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

- Dlaczego policjant kopie dol w ogrodzie?
- Bo musi zrobic sobie zdjecie do pasa.


Doda³: miko³aj

2007-10-06 13:10:13

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Policjant zatrzymuje samochod.
- Prosze pana, przejechal pan skrzyzowanie na czerwonym swietle. Bedzie
mandacik.
- Panie wladzo, ja bardzo przepraszam, naprawde nie zauwazylem. A tak szczerze
mowiac, to jestem daltonista.
Skonfundowany policjant daruje mu mandat. Wieczorem, gdy zdaje sluzbe koledze,
mowi:
- Spotkalem dzisiaj na miescie daltoniste. Swietnie mowil po polsku.


Doda³: beata

2007-10-06 13:10:14

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Ponoæ autentyczne: w poci±gu ludzie opowiadaj± sobie dowcipy o
milicjantach, w tym powy¿szy... Jakie¶ dziecko ze zdziwieniem wola do
jad±cego z nim rodzica: Tatusiu, ale ty jad³e¶ wczoraj ogórki... Ogólna
konsternacja, w ciszy s³ychaæ glos ojca: Tak, synku, ale ja jad³em z
beczki...


Doda³: optyk

2007-10-06 13:10:15

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Policjant pyta kolegê:
- Jak rozpoznajesz
swoje córki bli¼niaczki??
- Brunetka ma pieprzyk
na policzku, a blondynka nie.


Doda³: alan

2007-10-06 13:09:49

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Dwóch policjantów z psem posz³o na polowanie na kaczki. Minê³o du¿o czasu a oni nic nie upolowali. Jeden mówi do drugiego:
- Albo te kaczki za wysoko lataj±, albo my tego psa za nisko rzucamy!


Doda³: tomek

2007-10-06 13:09:59

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Milicjant pojecha³ na wakacje do Zakopanego.
- No i jak, ³adnie tam? - pytaja go koledzy.
- Trudno powiedzieæ, góry wszystko zas³aniaja.


Doda³: tomek

2007-10-06 13:10:13

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

- Dlaczego policjanci maja naszywane na rêkawach guziki?
- ¯eby sobie rêkawem nosów nie wycierali.
- A dlaczego te guziki siê ¶wiec±?
- Bo i tak wycieraj±.


Doda³: kristof

2007-10-06 13:09:59

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
1 2 3 ...19 [Losowe] >>>


 Reklama.....  ::


 Pouk³adaj Wed³ug::
OD Najlepszych
OD Najnowszych
Alfabetycznie [A --> Z]
Alfabetycznie [Z --> A]
Najwiêcej Ogl±dane

Sennik na tja.pl - Opisy gg - Tapety na pulpit - ¯yczenia na Nowy Rok

0.011