|
|
|
1 2 3 ...19 [Losowe] >>>
|
|
|
|
STOI PIJAK POD SKLEPEM
ZATRZYMUJE GO POLICJANT I MÓWI
-STÓJ
-A CO JA LE¯E
|
|
Doda³: Piegi |
2007-10-06 13:10:49 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Patrol:
-Stój bo strzelam!
-Stojê!
-Strzelam!
|
|
Doda³: miko³aj |
2007-10-06 13:09:41 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Wpada zomowiec do domu, zagl±da do lodówki i pa³uje ¿onê.
¯ona przera¿ona nastêpnego dnia wymy³a lodówkê. Zomowiec wpada, zagl±da do ¶rodka i znów pa³uje ¿onê.
Przez parê dni biedna ¿ona próbowa³a wszystkich ¶rodków, ¿eby nie denerwowaæ mê¿a. Wypakowa³a lodówkê jedzeniem, ale nic nie pomaga³o. Którego¶ dnia kiedy m±¿ j± ok³ada³ pa³±, zap³akana pyta o co mu w koñcu chodzi?
A zomowiec na to: "Ja ciê nauczê gasiæ ¶wiat³o w lodowce!"
|
|
Doda³: tytus |
2007-10-06 13:09:40 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Egzamin na policjantów. Wchodzi pierwszy. Pada pytanie: "Co to jest: ma zelówki, sznurowad³a i zaczyna siê na B?" Policjant wytê¿a umy¶l i po chwili pada odpowied¼: "Buty!" "¦wietnie, znakomicie, zda³ pan!" Policjant wychodzi dumny, a koledzy nerwowo pytaj±: "Zda³e¶?" "Zda³em!" "A o co pytali?" "O buty!" Wchodzi nastêpny i pada pytanie: "Co to jest: ma wahad³o, wskazówki i zaczyna siê na Z?" Policjant my¶li, my¶li, a¿ wreszcie uradowany wola: "Wiem! ZANDALY!"
|
|
Doda³: miniu¶ |
2007-10-06 13:10:14 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Idzie policjant do kibla i zastanawia siê któr± pa³ê wyci±gn±æ.
|
|
Doda³: Damianeksal |
2008-03-09 15:06:19 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi policjant do ksiêgarni i mówi: -Czy jest " Pan Tadeusz "? A ekspedientka odpowiada: panie przyszli po pana.
|
|
Doda³: kinga |
2007-10-06 13:11:17 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Policjant wybra³ siê z koleg± do teatru. Kolega, przegl±daj±c program, zauwa¿a:
- Wiesz, drugi akt tej sztuki rozgrywa siê po piêciu latach...
- A bilety zachowuj± wa¿no¶æ?
|
|
Doda³: tytus |
2007-10-06 13:09:59 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Mówi policjant do kolegi:
- Wiesz co, ja mia³em psa przez 5 lat i mi uciek³.
A kolega na to:
- To jeszcze nic, ja mia³em psa przez 15 lat i mi zdech³.
|
|
Doda³: beata |
2007-10-06 13:10:00 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Policjant zatrzymuje samochod. - Prosze pana, przejechal pan skrzyzowanie na czerwonym swietle. Bedzie mandacik. - Panie wladzo, ja bardzo przepraszam, naprawde nie zauwazylem. A tak szczerze mowiac, to jestem daltonista. Skonfundowany policjant daruje mu mandat. Wieczorem, gdy zdaje sluzbe koledze, mowi: - Spotkalem dzisiaj na miescie daltoniste. Swietnie mowil po polsku.
|
|
Doda³: beata |
2007-10-06 13:10:14 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Idzie listonosz do bacy.
- Baco, co tak mieszacie?
- A, gówno z pszenic±.
- A co z tego wyjdzie?
- Listonosz!
Obra¿ony listonosz idzie drog± od bacy i spotyka policjanta.
Policjant sie go pyta:
- Skad wracacie?
- A od bacy
- I co tam ciekawego baca robi?
- A miesza gówno z pszenic±.
- A po co?
- Powiedzia³ mi, ¿e ma wyj¶æ z tego
listonosz. Id¼, to tobie powie, ¿e wyjdzie policjant.
Idzie policjant do bacy.
- Baco, co tam mieszacie?
- A gówno z pszenic±.
- A co z tego wyjdzie. Policjant?
- Nie, za ma³o gówna!
|
|
Doda³: nataloa566 |
2007-10-06 13:09:43 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
- Dlaczego policjant kopie 4 doly w ogrodzie? - Bo musi zrobic sobie 4 zdjecia
|
|
Doda³: miko³aj |
2007-10-06 13:10:13 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
W Stanie Wojennym, staruszka przechodz±c ko³o zomowców przewraca siê na lodzie.
-Ksiêdza! - wo³a staruszka.
-A sk±d my ci we¼miemy ksiêdza? - pytaj± zomowcy.
-To ju¿ ich w baga¿niku nie wozicie?
|
|
Doda³: miko³aj |
2007-10-06 13:09:40 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
id± dwaj policjanci przez las. Jeden mówi:
- widzisz ten las?
Na co drugi odpowiada :
-nie! bo drzewa mi zas³aniaj±
|
|
Doda³: natasza |
2007-10-06 13:10:43 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
- Dlaczego nie byli¶cie w pracy? - Mia³em zapalenie ucha ¶rodkowego... - Nie bujajcie, kapralu, przecie¿ ucho jest lewe i prawe.
|
|
Doda³: tomek |
2007-10-06 13:10:14 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Jak 3 policjantów otwiera konserwê? Siadaj± wokó³ sto³u, jeden puka w puszkê i mówi: - Policja! Otwieraæ. Jeste¶cie otoczeni!
|
|
Doda³: miki |
2007-10-06 13:10:15 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...19 [Losowe] >>> |
|
|
|
|