Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/krzysiek/domains/krzysiek.biz/public_html/baza_polacz.php on line 7
KAWAłY : O POLICJANTACH - ?MIESZNE ANIMACJE FLASH - ?MIESZNE FILMIKI - KABARETY

Kontakt | Reklama |

 



>> Rejestracja
>> Przypomnij Has³o

 
 ::Kategorie
Najlepsze filmiki
Åšmieszne Animacje
Kabarety
Åšmieszne Reklamy
Åšmieszne Filmiki
Teledyski
Seriale - Programy
Gry Online
Kawały
-> O Szkotach
-> W restauracji
-> O polityce
-> O policjantach
-> O pijakach
-> O my¶liwych
-> O ma³¿eñstwie
-> O Ma³yszu
-> O lekarzach
-> O zwierz±tkach
-> O wojsku
-> O szefie
-> O studentach
-> O te¶ciowej
-> O wariatach
-> O stra¿akach
-> O rolnikach
-> O W±chocku
-> O laskach
-> O komputerach
-> O Babie
-> O Bacy
-> O bajkach
-> O Polaku...
-> O jaskiniowcach
-> O Jasiu
-> O hrabim
-> O duchownych
-> O cyrku
-> O blondynkach
-> Inne
Telewizja na ¿ywo
Nowo¶ci




 ::Menu
 Kartka ¶wi±teczna
 Poranek z U¶miechem
 Powiadomienia
 Nie dzia³aj± filmiki ??
 Konto PRO
 Dodaj Animacje
 Reklama
 Kontakt




 ::Wyszukiwarka








1 2 3 ...19 [Losowe] >>>
G³osuj:

Zomowiec ³apie m³odego cz³owieka i mocno trzymaj±c pyta go:
- Student?
- Nie, chuligan...
- A, to bardzo pana przepraszam...


Doda³: mloda88

2007-10-06 13:10:00

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

W kosmos wyslano malpe i policjanta. Pierwsza koperte z zadaniami otworzyla
malpa: "Nacisnac przycisk, wlaczyc akumulatory, przeprowadzic badania".
Po chwili koperte przeznaczona dla siebie otworzyl policjant:
"Nakarmic malpe, polozyc siê spac".


Doda³: bielun

2007-10-06 13:10:14

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

- Dlaczego policjant u¶miecha siê podczas burzy?
- Poniewa¿ my¶li, ¿e Pan Bóg robi mu zdjêcia.


Doda³: beata

2007-10-06 13:10:00

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Idzie dwoch policjantow, patrza, a tu flegma lezy na chodniku. Jeden
podchodzi i mowi do drugiego :
- Ty, patrz broszka !
Drugi bierze flegme do reki i pokazuje tamtemu :
- Zdawalo ci siê. To jest wisiorek !


Doda³: yoohi

2007-10-06 13:10:13

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Policjant zatrzymuje samochod, ktory jada trzy osoby.
- Gratuluje - mowi policjant - jest pan tysiêcznym kierowca ktory przejechal nowa szosa.
Oto nagroda pieniezna od firmy budujacej drogi! Obok pojawia siê reporter i pyta:
- Na co wyda pan te pianiadze?
- No coz - odpowiada po namysle kierowca - chyba w koñcu zrobie prawo jazdy...
¯ona kierowcy z przerazeniem:
- Nie sluchajcie go panowie... On zawsze lubi zartowac, gdy za duzo wypije!
W tym momencie z drzemki budzi siê, siedzacy z tylu dziadek i widzac policjanta zauwaza:
- A nie mowilem, ¿e skradzionym samochodem daleko nie zajedziemy!...


Doda³: mloda88

2007-10-06 13:10:13

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Przy autostradzie stoi radiowóz i dwóch policjantów sprawdza prêdko¶æ samochodów jad±cych po autostradzie. Ka¿dy pojazd jecha³ za szybko i policjanci stwierdzili ¿e nie op³aca sie zatrzymywaæ wszystkich. Nagle jedzie samochód 50km/h. Policjanci tak siê przejeli ¿e postanowili daæ szczê¶liwcowi nagrode za to ¿e jecha³ z dopuszczajn± prêdko¶ci±. Zatrzymuj± samochód. Kierowca otwiera szybê.
Policjant: Gratuluje panu! Za jazdê dopuszczaln± prêdko¶ci± otrzymuje pan nagrodê. Dla formalno¶ci poproszê o pañskie prawo jazdy.
Kierowca: Nie mam.
Z siedzienia pasa¿era odzywa siê ¿ona kierowcy:
- Proszê go nie s³uchaæ. On po pijaku zawsze takie bzdury mówi.
Z ty³u odzywa siê babcia:
- Mówi³am ¿e kradzionym samochodem daleko nie zajedziemy.
Z baga¿nika wychodzi dziadek i na ca³u g³os mówi:
- Co to ju¿ Afryka?


Doda³: grabus

2007-10-06 13:09:45

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

¦rodek nocy. D³ugi dzwonek do drzwi.
- Kto tam?
- Policja.
- Ale nikogo w domu nie ma!
- A kto odpowiada?
- Nikt nie odpowiada. Pewnie siê przes³yszeli¶cie.
- A ¶wiat³o dlaczego siê pali?
- No dobra, ju¿ gaszê.


Doda³: nataszka

2008-01-14 14:05:25

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Facet spotyka kolegê policjanta na ulicy.
- Cze¶æ co robisz?
- Niosê piwo dla komendanta.
- A po co ci te drzwi?
- Kaza³ przynie¶æ co¶ do otwierania.


Doda³: miniu¶

2007-10-06 13:10:00

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Idzie policjant ulic± a z³odziej mówi do niego
- choæ to ciê wydupcê
a policjant odpowiada :
- powiedzia³e¶ mi ju¿ ¿e mi jutro w³o¿ysz ty zar±bana dziwko z pod latarni.


Doda³: cipa

2007-10-06 13:10:48

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Do sklepu wchodzi policjant i mówi:
- Poproszê episkopat.
- Chyba epidiaskop?
- Proszê pani, to ja podejmuje diecezje!
- Chyba decyzje?
- No tak... Wie pani, nigdy nie by³em prymasem...


Doda³: yoohi

2007-10-06 13:10:14

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

- Dlaczego na policyjnych samochodach s± bia³e pasy?
- ¯eby policjanci mogli ³atwi trafiæ do klamki.
- A dlaczego policjanci tak d³ugo nie wysiadaj± z samochodu po przybyciu na miejsce zdarzenia?
- Bo wewn±trz samochodu nie ma bia³ych pasów.


Doda³: ola80

2007-10-06 13:10:00

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Na przesluchaniu policyjnym:
- Kto ci ucial jezyk? Gadaj!!!


Doda³: tytus

2007-10-06 13:10:13

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Do 82 letniej damy dzwoni do drzwi policjant.
- Pani nas telefonicznie poinformowa³a, ¿e w mieszkaniu naprzeciw pani mieszkania, biegaj± ludzie na golasa, proszê mnie pu¶cic do okna.
Policjant podszed³ do okna patrzy, patrzy i mówi:
- Ale ja nic takiego nie widzê...
- Ach, tak to pan nic nie zobaczy, pan musi siê najpierw wdrapaæ na szafê...


Doda³: miko³aj

2007-10-06 13:09:59

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Stoi dwoch stojkowych na skrzyzowaniu. W pewnym momencie podjezdza jakis zagra-
niczny turysta i mowi cos do nich po niemiecku. Oni nic. Turysta usmiechnal siê
i probuje po angielsku. Policjanci nic. Turysta ponawia probe, tym razem pro-
buje po francusku, pozniej po hiszpansku, nawet po rosyjsku - bez rezultatu.
Dal wiec za wygrana i odjechal.
Policjanci:
- Ty, Heniek, moze zaczniemy siê uczyc jezykow obcych ???
- Po co ????? Zobacz ile ten ich umial i na co to mu siê przydalo ?


Doda³: ola80

2007-10-06 13:10:13

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Przychodzi policjant do baru i mowi:
- Poprosze porcje frytek.
Na to barman:
- Nie mamy ziemniakow.
- Nie szkodzi. Zjem z chlebem.


Doda³: miko³aj

2007-10-06 13:10:13

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
1 2 3 ...19 [Losowe] >>>


 Reklama.....  ::


 Pouk³adaj Wed³ug::
OD Najlepszych
OD Najnowszych
Alfabetycznie [A --> Z]
Alfabetycznie [Z --> A]
Najwiêcej Ogl±dane

Sennik na tja.pl - Opisy gg - Tapety na pulpit - ¯yczenia na Nowy Rok

0.0075