|
|
|
1 2 3 ...19 [Losowe] >>>
|
|
|
|
Policjantowi urodzily siê bliznieta. Gdy juz dorosly, sasiad pyta go: -W jaki sposob rozroznia pan swoich synow? -Zwyczajnie, po odciskach palcow
|
|
Doda³: monika 15 |
2007-10-06 13:10:13 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Idzie policjant drog± z czapk± za³o¿on± "ty³ na przód". Przechodzieñ zwraca mu uwagê:
- Panie policjancie, pan ma ¼le za³o¿on± czapkê!
- Nie szkodzi, zaraz bêdê wraca³!
|
|
Doda³: aryur10 |
2007-10-06 13:10:00 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Jedzie dwoje policjantów patrolowaæ miasto. Nagle patrz±, a po chodniku idzie pingwin. Jeden do drugiego- ej ty, we¼ go do zoo.
po pó³ godzinie pierwszy policjant spotyka drugiego, który prowadzi pingwina za rêkê. -ej, przecie¿ mia³e¶ i¶æ z nim do zoo!
-w zoo ju¿ byli¶my. Teraz idziemy do kina :))
|
|
Doda³: IGULa |
2008-05-11 14:13:13 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Pewnego razu, jeden facet opowiedzia³ drugiemu taki ¶mieszny dowcip, ze on pêk³ ze ¶miechu. No i toczy siê rozprawa o nieumy¶lne morderstwo: Sêdzia prosi oskar¿onego, aby opowiedzia³ ten dowcip. Facet siê wzbrania, mówi, ze nie chce dalszych nieszczê¶æ. Na to sêdzia wyznaczy³ delegacje: adwokat, prokurator i milicjant. Zamknêli ich w d¼wiêkoszczelnej sali i facet opowiedzia³. Adwokat i prokurator pêkli, a milicjant wyszed³ i powiedzia³, ze w tym kawale nic ¶miesznego nie by³o. Faceta uniewinnili.... Po roku w prasie ukaza³a siê notatka: "Na rogu Alei Jerozolimskich i Marchlewskiego z niewiadomych przyczyn pêk³ milicjant..."
|
|
Doda³: aryur10 |
2007-10-06 13:10:15 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Policjant pyta kolegê:
- Jak rozpoznajesz swoje córki-bli¼niaczki?
- Brunetka ma pieprzyk na policzku, a blondynka nie.
|
|
Doda³: miko³aj |
2007-10-06 13:10:00 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Zomowiec nad rzeka paluje z zapa³em ¿abê. Podchodzi do niego jaki¶ starszy facet i pyta: - Co pan paluje ta biedna ¿abê? Nic panu nie zrobi³a! A zomowiec na to: - Nie do¶æ ze w moro, to jeszcze podskakuje! (i jebs ¿abê).
|
|
Doda³: nataloa566 |
2007-10-06 13:10:15 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Policjant A kupil puzzle, spotkal drugiego (B). A: Wiesz, kupilem sobie puzzle. B: No i co? A: Wiesz ulozylem w trzy dni- tak, tak, w trzy dni!!! B: No i co z tego, niektore uklada siê krocej A: Ale nie o to chodzi, na pudelku pisalo "od trzech do pieciu lat", a mi tak szybko poszlo!
|
|
Doda³: taxi2 |
2007-10-06 13:10:13 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
W kosmos wyslano malpe i policjanta. Pierwsza koperte z zadaniami otworzyla malpa: "Nacisnac przycisk, wlaczyc akumulatory, przeprowadzic badania". Po chwili koperte przeznaczona dla siebie otworzyl policjant: "Nakarmic malpe, polozyc siê spac".
|
|
Doda³: bielun |
2007-10-06 13:10:14 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
- Panie komendancie - zwracaja siê posterunkowi - nie ma pracy, mozemy pograc w brydza? - Jak boisko jest wolne...
|
|
Doda³: mloda88 |
2007-10-06 13:10:13 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi policjant do ksiêgarni i mówi: -Czy jest " Pan Tadeusz "? A ekspedientka odpowiada: panie przyszli po pana.
|
|
Doda³: kinga |
2007-10-06 13:11:17 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Ksi±dz jedzie do chorego. Zatrzymuje go milicjant: - bez ¶wiate³ ? Mandat 50 z³otych ! - Synu, jadê do chorego z Panem Bogiem... - CO ?! we dwoch na rowerze ?! 100 z³otych ! Ksi±dz p³aci, odje¿d¿a i my¶li: "Jakie to szczê¶cie, ze nie wiedzia³, ze Bóg jest w trzech osobach"
|
|
Doda³: taxi2 |
2007-10-06 13:10:15 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Na ³awce w parku siedzi pijak, podchodzi do niego policjant i mówi:
- Wódkê siê w miejscu publicznym pije???
- Nie, panie w³adzo, ja tu tylko kontempluje.
- To pluj prosto!
|
|
Doda³: tytus |
2007-10-06 13:10:01 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Siedzi Szkot i p³acze. Przechodzi obok jego s±siad i pyta:
- Czemu p³aczesz?
- A, bo mi siê z±b w grzebieniu z³ama³?
- I to taki wielki powód do p³aczu?
- To ju¿ by³ ostatni...
|
|
Doda³: mloda88 |
2007-10-06 13:09:43 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Idzi sobie policjant i spotyka swojego kolegê, który kopie dol. - Co robisz ? - Kopie do³ek, bo potrzebne mi zdjêcie od pasa. Po pewnym czasie wraca i widzi, ze tamten wykopa³ 5 do³ków. - Po co ci a¿ piec do³ków ? - Bo potrzebuje 5 zdjêæ.
|
|
Doda³: miki |
2007-10-06 13:10:16 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Kobieta sk³ada na komisariacie zeznanie w sprawie molestowania seksualnego. Przes³uchuj±cy j± policjant wypytuje o szczegó³y:
- A wiêc ten mê¿czyzna pani± napastowa³?
- Napastowa³?! Nie, on to zrobi³ na sucho...
|
|
Doda³: laska |
2007-10-06 13:10:00 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...19 [Losowe] >>> |
|
|
|
|