|
|
|
1 2 3 ...19 [Losowe] >>>
|
|
|
|
Idzie dwoch policjantow, patrza, a tu flegma lezy na chodniku. Jeden podchodzi i mowi do drugiego : - Ty, patrz broszka ! Drugi bierze flegme do reki i pokazuje tamtemu : - Zdawalo ci siê. To jest wisiorek !
|
|
Doda³: yoohi |
2007-10-06 13:10:13 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Dwoch milicjantów obserwuje psa li¿±cego sobie jaja. "Chcia³bym umieæ to robiæ" wzdycha jeden. "Czy¶ ty zwariowa³, pies ciê pogryzie!"
|
|
Doda³: beata |
2007-10-06 13:10:15 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
-Ilu policjantów potrzeba by wkrêciæ ¿arówkê?
-Piêciu. Jeden staje na stole z ¿arówk±, pozostali krêc± sto³em.
|
|
Doda³: miku¶ |
2007-10-06 13:09:45 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Idzie policjant ulic± a z³odziej mówi do niego
- choæ to ciê wydupcê
a policjant odpowiada :
- powiedzia³e¶ mi ju¿ ¿e mi jutro w³o¿ysz ty zar±bana dziwko z pod latarni.
|
|
Doda³: cipa |
2007-10-06 13:10:48 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Policjant zatrzymuje kierowcê jad±cego pod pr±d na jednokierunkowej drodze. - Ta ulica mo¿na je¼dziæ tylko w jednym kierunku! - A czy ja je¿d¿ê w dwoch?
|
|
Doda³: grzesiek |
2007-10-06 13:10:14 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Zatrzymuje milicjant studenta, legitymuje go, otwiera dowod i czyta: - Widze ze nie pracujemy - mowi milicjant - Niieee pracujemy - potwierdza student - Opierdalamy siê .. - mowi milicjant - Opierdalamy siê - potwierdza student - O!? Studiujemy - rzecze policjant - Nieeee, tylko ja studiuje .. -odpowiada student
|
|
Doda³: kristof |
2007-10-06 13:10:13 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Po katastrofie statku na bezludn± wyspê dop³ywa dwóch policjantów.
- Mo¿e napiszemy list z wiadomo¶ci±, w³o¿ymy go do butelki i wrzucimy do morza? - proponuje pierwszy.
- Zwariowa³e¶? - mówi drugi. - Woda mo¿e poodklejaæ znaczki pocztowe!
|
|
Doda³: miniu¶ |
2007-10-06 13:10:00 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Siedzi Szkot i p³acze. Przechodzi obok jego s±siad i pyta:
- Czemu p³aczesz?
- A, bo mi siê z±b w grzebieniu z³ama³?
- I to taki wielki powód do p³aczu?
- To ju¿ by³ ostatni...
|
|
Doda³: mloda88 |
2007-10-06 13:09:43 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
- Dlaczego na policyjnych samochodach s± bia³e pasy?
- ¯eby policjanci mogli ³atwi trafiæ do klamki.
- A dlaczego policjanci tak d³ugo nie wysiadaj± z samochodu po przybyciu na miejsce zdarzenia?
- Bo wewn±trz samochodu nie ma bia³ych pasów.
|
|
Doda³: ola80 |
2007-10-06 13:10:00 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
-Dlaczego wozy policyjne jezdza tak szybko? -Zeby policjanci nie zapomnieli dokad i po co jada!
---==#separator#==---Policjant zatrzymuje kobiete: - Prosze pani, na tej ulicy obowiazuje ruch jednokierunkowy. - A czy ja jade w dwoch kierunkach?
|
|
Doda³: grabus |
2007-10-06 13:10:13 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Le¿y kobieta w rowie... Podchodzi policjant i pyta:
- A pani ranna?
- Nie, ca³odobowa.
|
|
Doda³: aryur10 |
2007-10-06 13:10:00 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Jedzie facet samochodem. Nagle patrzy w lusterko, a tu jedzie za nim policjant i zatrzymuje go syren±. Na ten widok dodaje gazu. Niestety policjant go dogania i mówi tak do niego:
- Panie, je¶li pan wyt³umaczy siê tak jak jeszcze nikt siê nie wyt³umaczy³, to puszczê pana wolno.
Wiêc facet mówi:
- No bo wie pan... moja ¿ona uciek³a z policjantem i my¶la³em, ¿e on goni mnie aby j± zwróciæ.
|
|
Doda³: monika 15 |
2007-10-06 13:10:01 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Byl wypadek na ulicy, policjanci spisuja raport. Jeden z nich pisze: - ... glowa lezala na chodni... hodni... Kopnal glowe i pisze dalej: - ...na ulicy.
|
|
Doda³: aryur10 |
2007-10-06 13:10:14 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Ja¶ patrzy siê na policjanta, patrzy i patrzy... Policjant pyta go:
- Ty te¿ chcesz byæ policjantem?
- Nie, ja siê dobrze uczê.
|
|
Doda³: ola80 |
2007-10-06 13:09:59 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
- Dlaczego policjant ma jedn± pa³kê czarn±, a drug± bia³±?
- Bo jak widzi jednego bandytê to wyci±ga czarn± i go bije, a jak widzi trzech bandytów, to wyci±ga bia³± i udaje niewidomego.
|
|
Doda³: taxi2 |
2007-10-06 13:10:01 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...19 [Losowe] >>> |
|
|
|
|