|
|
|
1 2 3 ...19 [Losowe] >>>
|
|
|
|
Policjanci ustawili siê w krzakach przy ruchliwej trasie i ³api± po kolei kierowców przekraczaj±cych prêdko¶æ. Mija parê ³adnych godzin, a¿ w koñcu skoñczy³y siê im blankiety. My¶l±, co by tu zrobiæ, a¿ jeden mówi:
- Wiem! Mo¿e jak kto¶ bêdzie jecha³ przepisowo to damy mu 1000 z³ nagrody?
- Dobra!
No i stanêli, a tu zza zakrêtu wytacza siê wolniutko syrenka. Policjant zatrzymuje auto i mówi:
- Panie kierowco, gratulujemy. W nagrodê za przepisow± jazdê dostaje pan 1000 z³ nagrody! Na co pan przeznaczy te pieni±dze?
- Noo, wreszcie zrobiê sobie prawo jazdy!
Siedz±ca obok ¿ona mówi:
- Panie w³adzo, pan go nie s³ucha, on jak sobie popije to gada od rzeczy!
Z tylnego siedzenia wychyla siê babcia:
- A mówi³am, Zdzisiu, ¿eby nie kra¶æ tego samochodu!
Nagle otwiera siê baga¿nik i wyskakuje z niego dziadek:
- Co, ju¿ Austria?!
|
|
Doda³: Krzysiek eLo |
2007-10-06 13:11:17 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Idzie policjant siê odlaæ. Po jakim¶ czasie wychodzi z krzaków ca³y osikany. - Co siê sta³o? - pyta siê kumpel. - Wyj±³em nie ta pale.
|
|
Doda³: kristof |
2007-10-06 13:10:16 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Jaki jest szczyt szybko¶ci? Lataæ do okola s³upa, a¿ z przodu bêdzie dupa
|
|
Doda³: rafik9 |
2007-12-19 13:56:59 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Milicjant le¿y z uchem przy chodniku. Przechodzieñ pyta: - Co panu jest, panie w³adzo? Milicjant: - P³yt s³ucham.
|
|
Doda³: koxiki |
2007-10-06 13:10:15 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Dlaczego, gdy strzelono w g³owê policjantowi, ów policjant jeszcze 3 dni chodzi³? Bo kula 3 dni szuka³a mózgu.
|
|
Doda³: robert |
2007-10-06 13:10:14 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
¯ona wysy³a mê¿a - policjanta do sklepu po zapa³ki: - Tylko kup dobre zapa³ki, ¿eby siê dobrze pali³y -- dodaje. Po kwadransie policjant wraca, k³adzie pude³ko na stole i mówi zadowolony: - Bardzo dobre zapa³ki. Wypróbowa³em w sklepie. Wszystkie siê pala.
|
|
Doda³: miniu¶ |
2007-10-06 13:10:16 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Kobieta sk³ada na komisariacie zeznanie w sprawie molestowania seksualnego. Przes³uchuj±cy j± policjant wypytuje o szczegó³y:
- A wiêc ten mê¿czyzna pani± napastowa³?
- Napastowa³?! Nie, on to zrobi³ na sucho...
|
|
Doda³: laska |
2007-10-06 13:10:00 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Policjant zatrzymuje samochod. - Prosze pana, przejechal pan skrzyzowanie na czerwonym swietle. Bedzie mandacik. - Panie wladzo, ja bardzo przepraszam, naprawde nie zauwazylem. A tak szczerze mowiac, to jestem daltonista. Skonfundowany policjant daruje mu mandat. Wieczorem, gdy zdaje sluzbe koledze, mowi: - Spotkalem dzisiaj na miescie daltoniste. Swietnie mowil po polsku.
|
|
Doda³: beata |
2007-10-06 13:10:14 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Dlaczego milicjanci chodz± trojkami? Jeden umie czytaæ, drugi pisaæ, a trzeci pilnuje naukowców.
|
|
Doda³: optyk |
2007-10-06 13:10:15 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Dwoch policjantów stoi na ulicy z przepiêknym, olbrzymim owczarkiem niemieckim. Przechodz± obok nich dwie baby. Po pewnym czasie odzywa siê jeden z policjantów: - Ty s³uchaj wiedzia³e¶, ze nam pies ma dwa chu.e ? - Jak to, sk±d to wytrz±sn±³e¶ ? - Jedna z tych bab powiedzia³a do drugiej: "widzia³a¶ tego psa z dwoma chu.ami?"
|
|
Doda³: koxiki |
2007-10-06 13:10:14 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Jedzie sobie ksiadz (K) samochodem. Zatrzymuja go dwaj policianci (P): - P: Dokumenty, prosze! Ksiadz im daje dokumenty. - P: Prosze otworzyc bagaznik! Ksiadz otwiera. - P: Co ksiadz wozi? - K: Bojler do zakrystii. - Hmm.. Niech Ksiadz jedzie. Po chwili, policjant pyta siê kolege: - Ty! Co to jest bojler do zakrystii? A drugi: - Nie wiem, to ty chodziles 2 lata na religie
|
|
Doda³: anonim |
2007-10-06 13:10:14 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Policjant na posterunku pracowicie ok³ada pa³k± kasetê magnetofonowa. - Co robisz? - zainteresowa³ siê kolega. - Komendant kaza³ mi ja przes³uchaæ...
|
|
Doda³: tomek |
2007-10-06 13:10:14 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Jest dwóch Policjantów ...
Jednemu chce siê sraæ, ale nie ma papieru, wiêc na to drugi policjant:
- we¼ 10 z³ i siê podetrzyj.
On poszed³ siê za³atwiæ, wraca... ca³a rêka brudna od kupy. Ten siê pyta:
- co siê sta³o?
- mia³em tylko 9,50 xD
|
|
Doda³: Piotrej |
2008-01-30 20:04:58 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Jedzie 2 policjantów jeden mówi stój po co bo mi siê chce sraæ to we¼ 10 z³ i id¼ do lasu po 5 minutach przychodzi z rêka ca³± w gównie 2 policjant siê go pyta czemu masz ca³± rêkê w gównie bo mia³em tylko 9,50.
|
|
Doda³: LeBron James |
2008-05-05 21:14:52 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Policjant zatrzymuje faceta:
- Wysiadaæ, musimy zrobiæ próbê alkoholu!
- Nie ma sprawy. Do której knajpy idziemy?
|
|
Doda³: grabus |
2007-10-06 13:10:00 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...19 [Losowe] >>> |
|
|
|
|