|
|
|
1 2 3 ...19 [Losowe] >>>
|
|
|
|
W ksiêgarni zomowiec prosi o cos lekkiego do czytania. - No... (zastawia siê sprzedawca) - Mamy "W pustyni i w puszczy"... - Dobra. Wezmê "W puszczy".
|
|
Doda³: bielun |
2007-10-06 13:10:14 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
-Przestepstwa dokonano z nocy z pietnastego na szesnastego lipca. -Przepraszam, ale nie doslyszalem, w nocy z pietnastego na ktorego?
|
|
Doda³: taxi2 |
2007-10-06 13:10:13 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Ksi±dz jedzie do chorego. Zatrzymuje go milicjant: - bez ¶wiate³ ? Mandat 50 z³otych ! - Synu, jadê do chorego z Panem Bogiem... - CO ?! we dwoch na rowerze ?! 100 z³otych ! Ksi±dz p³aci, odje¿d¿a i my¶li: "Jakie to szczê¶cie, ze nie wiedzia³, ze Bóg jest w trzech osobach"
|
|
Doda³: taxi2 |
2007-10-06 13:10:15 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
-Czemu policjanci chodz± dwójkami na patrole?
-Bo jeden umie czytaæ, a drugi pisaæ.
|
|
Doda³: grzesiek |
2007-10-06 13:09:47 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
- Dlaczego nie byli¶cie w pracy? - Mia³em zapalenie ucha ¶rodkowego... - Nie bujajcie, kapralu, przecie¿ ucho jest lewe i prawe.
|
|
Doda³: tomek |
2007-10-06 13:10:14 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Policjant zapisal siê do biblioteki i na poczatek wypozyczyl ksiazke telefoniczna. Przy zwrocie bibliotekarka pyta: - A ciekawa chociaz byla ? - Akcja nie specjalnie, ale ilu bohaterow !
|
|
Doda³: miki |
2007-10-06 13:10:14 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Dlaczego, gdy strzelono w g³owê policjantowi, ów policjant jeszcze 3 dni chodzi³? Bo kula 3 dni szuka³a mózgu.
|
|
Doda³: robert |
2007-10-06 13:10:14 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Dwoch gliniarzy oglada mecz pilki noznej. Jeden wychodzi do drugiego pokoju i slyszy krzyk kolegi "GOOOL!!", a po chwili "DRUGI GOOOL!". Wraca wiec do pokoju i pyta: - Kto strzelil? - Pierwszego van Basten a drugiego Replay.
|
|
Doda³: miki |
2007-10-06 13:10:13 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Policja zorganizowa³a konkurs "Bezpieczna jazda". Ten, kto w miejscu, gdzie postawiono ograniczenie prêdko¶ci przejedzie przepisowo mia³ dostaæ nagrodê 1000 z³. Policjanci stoj± w krzakach, mandaty siê sypi±, a¿ wreszcie powoli nadje¿d¿a mercedes. Zatrzymuj± kierowcê, salutuj± i mówi±:
- Gratulujemy, jecha³ pan z przepisow± prêdko¶ci±. W nagrodê otrzymuje pan 1000 z³. Co zrobi pan z tymi pieniêdzmi?
Facet drapie siê po g³owie i po chwili mówi:
- Wie pan, chyba wreszcie zrobiê kurs prawa jazdy.
Na to odzywa siê jego ¿ona:
- Niech panowie nie s³uchaj±, on zawsze takie bzdury gada po pijanemu...
Na to z tylnego siedzenia babcia:
- Mówi³am, ¿e kradzionym daleko nie zajedziemy!
Kto¶ puka z baga¿nika:
- Czy to ju¿ Berlin?
|
|
Doda³: miko³aj |
2007-10-06 13:10:00 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Na srodku parkowej alejki stoi mlody policjant i placze. Przechodzien pyta go, czy moze pomoc. - Ach, prosze pana, zgubil siê moj pies patrolowy. - Nie ma siê pan czym przejmowac. Z pewnoscia znajdzie sobie droge na posterunek. - Tak. On na pewno, ale ja?
|
|
Doda³: bielun |
2007-10-06 13:10:13 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Zomowiec nad rzeka paluje z zapa³em ¿abê. Podchodzi do niego jaki¶ starszy facet i pyta: - Co pan paluje ta biedna ¿abê? Nic panu nie zrobi³a! A zomowiec na to: - Nie do¶æ ze w moro, to jeszcze podskakuje! (i jebs ¿abê).
|
|
Doda³: nataloa566 |
2007-10-06 13:10:15 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Do le¿±cego na ³awce mê¿czyzny podchodz± policjanci. Jeden z nich mówi:
- Dokumenty poproszê.
- Nie mam - odpowiada mê¿czyzna.
Policjanci na to:
- No to idziemy!
- No to id¼cie!
|
|
Doda³: kristof |
2007-10-06 13:10:00 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Dziecko wraca ze szko³y i policjant go zaczepia:
- podoba ci siê moja czapka?
- no jasne!
- a pa³ka?
- jest suuuperowa
- a zostaniesz policjantem?
- ale proszê pana ja siê dobrze uczê.
|
|
Doda³: Cyncyk |
2007-10-23 09:57:37 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Pijak podchodzi do policjanta i pyta:
- panie w³adzo, mo¿na na pana policjanta powiedzieæ ty o¶le?
- nie bo to jest obraza funkcjonariusza!
- a na os³a, panie policjancie?
- wydaje mi siê, ¿e mo¿na!
- dobrze, dziêkujê panie policjancie!
|
|
Doda³: jaro |
2008-01-30 19:58:20 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Syn milicjanta dosta³ dwójê z geografii, bo nie wiedzia³, gdzie le¿y Afryka. Po powrocie do domu spyta³ ojca. Ten zbi³ syna za z³a ocenê i powiedzia³, ¿e odpowie jutro. Na drugi dzieñ pyta o to swojego prze³o¿onego. Ten drapie siê po g³owie i mówi: - Musi byæ gdzie¶ niedaleko, bo u nas na warsztatach pracuje Murzyn i doje¿d¿a do roboty rowerem.
|
|
Doda³: alan |
2007-10-06 13:10:13 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...19 [Losowe] >>> |
|
|
|
|