|
|
|
1 2 3 ...34 [Losowe] >>>
|
|
|
|
wchodzi koñ do puba wszyscy sie na niego patrz± koñ podchodzi do lady i mówi poproszê piwo barman nalewa piwo koñ wypija piwo i sie pyta ile p³acê barman odpowiada 12 z³ koñ wyjmuje pieni±dze i pod±¿a do wyj¶cia barman mówi proszê zaczekaæ to nie codzienna sprawa ¿e koñ przychodzi do baru koñ odpowiada pan sie dziwi 12 z³ piwo?
|
|
Doda³: cj and nati |
2007-10-06 13:10:56 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Id± dwie mrówki przez pustyniê. Jedna niesie lufcik i mówi: - Ale tu gor±co!! - To otwórz lufcik.
|
|
Doda³: optyk |
2007-10-06 13:10:35 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
S³oñ i mrówka przechodz± przez most.. Most siê zerwa³..
Mrówka mówi do s³onia:
- A mówi³am ¿eby¶my przechodzili osobno....
|
|
Doda³: grabus |
2007-10-06 13:09:52 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Idzie zaj±czek przez las, z papierosem i spotyka krowê, a krowa na to
- Taki ma³y, a ju¿ pali - a zaj±czek
- Taka du¿a a bez biustonosza.
|
|
Doda³: grzesiek |
2007-10-06 13:09:53 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
-Jaki jest najszybsze zwierze???
-Gepard
-A najszybszy ptak?
-Ptaszek geparda
|
|
Doda³: spyke |
2008-05-23 15:00:57 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi do sklepu królik i pyta czy jest 5 metrowy chleb.
Sprzedawca mówi, ¿e nie ma. Przychodzi tak przez 3 dni, a¿ sprzedawca siê zlitowa³ i upiek³,
mu ten chleb. Nazajutrz królik
przychodzi i pyta:
Jest 5 metrowy chleb?
-tak jest. Na co królik
to poproszê piêtkê.
|
|
Doda³: kicu¶ |
2007-10-06 13:11:01 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Nied¼wied¼ ka¿dego, kogo spotka w lesie, bije jajami po plecach. Przechodzi zaj±czek. Nied¼wied¼ go bije jajami, a zaj±czek p³acze i siê ¶mieje. Nied¼wied¼ go siê pyta:
- Dlaczego p³aczesz?
- Bo mnie boli
- A dlaczego siê ¶miejesz?
- Bo je¿ idzie!!!
|
|
Doda³: MySzKa |
2007-10-06 13:11:09 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Graj± dwa ³abêdzie w statki.
Jeden mówi do drugiego:
- H5 N1.
- Trafiony zatopiony.
|
|
Doda³: Pina |
2008-02-13 17:05:41 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Paj±k przychodzi do paj±ka i mówi: Cze¶æ! Co robisz?
- Gram w moj± now± grê
- motylki.
-A sk±d j± masz?
- Z sieci...
|
|
Doda³: paj±czek |
2007-10-09 10:43:46 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Zaj±czek mia³ ochotê na seks. idzie przez las i szuka partnerki. Spotyka zwiniêtego w k³êbek je¿a. Obchodzi go dooko³a i zupe³nie nie mo¿e siê zorientowaæ siê, gdzie jest przód, a gdzie ty³. Wreszcie mówi: - Ty, je¿ móg³by¶ chocia¿ pu¶ciæ b±ka, to mia³bym jaki¶ punkt odniesienia!
|
|
Doda³: beata |
2007-10-06 13:10:35 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Zaj±czek mieszka w pobli¿u misia w lesie, ale odgradza ich rzeka. W pewnym momencie mi¶ krzyczy:
- Zaj±czku chod¼ szybko! Biegiem. Co¶ siê sta³o. Zaj±czku!!!
Zaj±czek przestraszony biegnie kilometr do mostu i z powrotem kilometr, zmachany przybiega do misia i siê pyta:
- Co siê sta³o?
Mi¶: - Umiesz tak? Bzbzbzbzbz
Zaj±czek wnerwiony wraca i na drugi dzieñ krzyczy:
- Misiu szybko. Ratunku !!! Na POMOC!!!
Mi¶ przestraszony biegnie 2 kilometry do zaj±czka i siê pyta:
- Co siê sta³o?
Zaj±czek: - Ju¿ umiem: BZBZBZBZBZ.
|
|
Doda³: koxiki |
2007-10-06 13:09:51 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Idzie zaj±czek do lisicy po¿yczyæ patelniê i gada sobie pod nosem: - lisica po¿yczy mi patelnie, - zrobiê sobie jajecznice, - lisica jest fajna, po¿yczy mi... - zaraz zaraz. - lisica jest chytra. - a to lisica - pewnie nie po¿yczy mi tej patelni. - tak! ta wstrêtna lisica na pewno nie po¿yczy mi patelni. - nie mam mowy. to straszne sk±pirad³o, nie mam na co liczyæ! Puka do lisicy, ona otwiera a zaj±czek prosto z mostu. - A wypchaj siê ta swoja patelnia!
|
|
Doda³: tytus |
2007-10-06 13:10:34 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Dzwoni j±ka³a do Stacji Sanepidu:
J: - Cz czy czy czy t t to St Staacja S S Sa Sane Sanepidu?
G³os w s³uchawce: - Tak. S³ucham?
J: - Ja ja chc chc chcia chcia³em z zg zg³ zg³osiæ, ¿ ¿ ¿e na na m moj mojej u u ulicy le le le¿y zd zd zdech³y k k k koñ, l le le¿y ju¿ od od k k kilku d dni i st st stra strasznie ¶ ¶m ¶mie ¶mierdzi...
G³os: - A na jakiej ulicy Pan mieszka?
J: - Na na F F F...
G: - Floriañskiej?
J: - Nie, na F F ...
G: - Fiderkiewicza?
J: - Nie, na F.. F...
G: - A id¼ Pan w cholere...
Po godzinie ten sam j±ka³a dzwoni do Stacji Sanepidu:
J: - Cz cz cz czy t t to Sta Sta Stacja S S San San Sanep Sanepidu?
G³os: -To znowu Pan, s³ucham?
J: - Ja ja chc chcia chcialem
G: - Wiem konia zdech³ego chcia³ Pan zg³osiæ, ¿e na ulicy le¿y i ¶mierdzi, a na jakiej ulicy le¿y ten koñ?
J: - Na F F F F..
G: - Floriañskiej?
J: - T Tak, j ju¿ g go p p prz prz przep przepcha³em ...
|
|
Doda³: tres |
2007-10-06 13:09:51 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
- Czym zabiæ cz³owieka paj±ka?
- Cz³owiekiem kapciem.
|
|
Doda³: tomek |
2007-10-06 13:11:29 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi zaj±czek do burdelu i pyta: - Nied¼wiedzica jest? - Nie ma. - A wilczyca jest? - Nie ma. - To mo¿e chocia¿ lisica jest? - Nie ma. - A która jest? - Jest pytonica. - No dobra, mo¿e byæ. Poszed³ zaj±c na gore, ale gdy tylko wszed³ do pokoju pytonica go po³knê³a. Ale zaczyna siê zastanawiaæ: - Zaraz... ¶niadanie jad³am, obiad tez ju¿ by³, a do kolacji jeszcze 3 godziny, wiec to pewnie klient... I wyplu³a zaj±ca. Na to zaj±c, doprowadzaj±c futerko do ³adu: - Jak bierzesz do buzi, to mog³aby¶ uwa¿aæ!
|
|
Doda³: nataloa566 |
2007-10-06 13:10:35 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...34 [Losowe] >>> |
|
|
|
|