|
|
|
1 2 3 ...34 [Losowe] >>>
|
|
|
|
Jedzie facet na bryczce i co jaki¶ czas uderza batem konia. Nagle zwierzê siê obróci³o i mówi:
- S³uchaj stary je¶li jeszcze raz mnie uderzysz to dostaniesz tak mocno z kopyta, ¿e siê nie pozbierasz.
Facet zdumiony tym, ¿e koñ mówi zwraca siê do swojego psa siedz±cego obok:
- Nigdy jeszcze nie widzia³em, ¿eby koñ gada³.
A pies na to:
-Ja te¿
|
|
Doda³: Teressa |
2007-10-06 13:11:22 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Jedna ma³pa do drugiej:
- Co jesz?
- Banana.
- A czemu on taki br±zowy?
- Bo jem go drugi raz...
|
|
Doda³: galanonim |
2007-10-06 13:10:51 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Idzie zaj±c przez las do knajpy i widzi swój rower pomalowany na ró¿owo.Wchodzi do ¶rodka i mówi:
Kto pomalowa³ mój rower na ró¿owo?
Wstaje nied¼wiedzi i mówi:
-Ja
A zaj±c z przera¿enia mówi:
-Sk±d wzi±³e¶ taki ³adny kolor?
|
|
Doda³: Osa |
2007-10-06 13:11:10 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Mówi lew do ¿aby: - Ale ty jeste¶ brzydka... Jeste¶ zielona, o¶lizg³a i masz strasznie wy³upiaste oczy. W ogóle nie mo¿na na ciebie patrzeæ! Na to ¿aba (cichutko): - Ja... Ja po prostu ostatnio du¿o chorowa³am...
|
|
Doda³: aryur10 |
2007-10-06 13:10:35 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Zaj±czek spotyka wilka i mówi: - Cze¶æ wilku.. - Spier*.* Historia powtórzy³a siê kilka razy, ale zaj±czek umówi³ siê z wilkiem, ze jak bêdzie szed³ z dziewczyna to wilk mu odpowie.. Idzie zaj±czek z dziewczyna i spotkali wilka, wilk mówi: - Cze¶æ zaj±czku.. - Spier*.*
|
|
Doda³: koxiki |
2007-10-06 13:10:35 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi baba z ma³p± na g³owie do lekarza. Lekarz pyta:
- Co pani dolega?
Wiêc ma³pa na to:
- Mnie nic, tylko co¶ mi siê do ty³ka przyklei³o.
|
|
Doda³: beata |
2007-10-06 13:09:40 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi mrówka do krawca i mówi: - Jest nitka? - Jest! - Cale dwa cm proszê! - Zapakowaæ??? - Nie! Powieszê siê na miejscu!
|
|
Doda³: ola80 |
2007-10-06 13:10:36 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Siedz± sobie trzy wiewiórki i roz³upuj± orzechy na zimê.
Pierwsza wiewiórka roz³upa³a orzeszka,a tam z³oto, druga roz³upa³a a tam srebro,trzecia roz³upa³a a tam diament. Sytuacja zaczê³a siê powtarzaæ.Nagle jedna wiewiórka krzyknê³a jak tak dalej pójdzie to nie bêdziemy mieli nic do jedzenia.
|
|
Doda³: Adi jeszcze raz |
2007-10-06 13:11:01 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Jaki jest najwiêkszy szczyt pijañstwa? Tak upiæ ¶limaka, ¿eby nie trafi³ do domu.
|
|
Doda³: olcia999999999 |
2007-10-24 12:57:56 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
S³onica namawia mrówkê, by ta jej wesz³a do... Po d³u¿szym nagabywaniu mrówka wchodzi i wychodzi tr±b±. S³onica rozanielona prosi o powtórkê i wreszcie mrówka siê zgadza. Wchodzi, a s³onica wk³ada sobie tr±bê i my¶li : "Ach, wieczna rozkosz!"
|
|
Doda³: mloda88 |
2007-10-06 13:10:33 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Dwa koguty chodz± po mie¶cie i strasznie siê nudz±. Jeden z nich w koñcu mówi: - Chod¼ do garma¿erii poogl±damy sobie gole kury.
|
|
Doda³: beata |
2007-10-06 13:10:33 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi ¶limak do sklepu i prosi o wiadro wody.
- ile p³ace?- pyta
- nic we¼ za darmo
¦limak przychodzi nastêpnego dnia i prosi o wiadro wody. Po kilku dniach sprzedawca pyta:
- ¶limaku po co ci tyle wody?
¦limak na to:
- my tu gadu-gadu, a mi siê tam dom pali.
|
|
Doda³: MARTYNA |
2007-10-30 12:07:11 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
graj± dwie kaczki w statki:
- H5N1
- Trafiony zatopiony
|
|
Doda³: gosiczka |
2008-01-02 14:50:21 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
S³oñ i mrówka przechodz± przez most.. Most siê zerwa³..
Mrówka mówi do s³onia:
- A mówi³am ¿eby¶my przechodzili osobno....
|
|
Doda³: grabus |
2007-10-06 13:09:52 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Idzie zaj±czek przez las, patrzy le¿y pó³ litra. "O! Jak fajnie - pó³ litra!" pomy¶la³, zabra³ i poszed³ dalej. Przechodz±ca obok lisica zauwa¿y³a go i my¶li : "O! Jak fajnie - pó³ litra i zagrycha!" I posz³a w ¶lad za zaj±czkiem. Zauwa¿y³ ich wilk : "O! Jak fajnie - pó³ litra, zagrycha i ruda dziwka!" I poszed³ za nimi. Na to wszystko wlaz³ nied¼wied¼. "O! Jak fajnie - pó³ litra, zagrycha, ruda dziwka i jeszcze jest komu po mordzie przylaæ!
|
|
Doda³: miku¶ |
2007-10-06 13:10:35 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...34 [Losowe] >>> |
|
|
|
|