|
|
|
1 2 3 ...34 [Losowe] >>>
|
|
|
|
Siedzi ¿ó³wik na drzewie i macha ³apami.
Widz± to dwa go³êbie siedz±ce obok niego.
Po kilku minutach jeden siê odzywa:
- Mo¿e powiemy mu ¿e jest adoptowany?
|
|
Doda³: miku¶ |
2007-10-06 13:09:39 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Idzie czerwony kapturek do lasu i spotyka wilka i mówi:
-Wilku dlaczego masz takie wielkie oczy??
Na to wilk:
-Nie widzisz ¿e sram!!!!
|
|
Doda³: morda |
2007-10-06 13:10:47 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
By³ sobie facet i papuga...
Facet mia³ papugê na niezbêdn± piawotke.. i którego¶ dnia zastrzeg³ papudze, ¿e jak jeszcze raz wypije mu vodke to jej wszystkie pióra powyrywa!!! Którego¶ wieczoru facet wraca z ¿ona z imprezki i patrzy... barek otwarty!!! Pusta butelka, a pijana papuga wyrywa sobie piórka i mówi: "A PO CHOLERÊ MI TE PIÓRKA"....
|
|
Doda³: LesiuQ |
2007-10-12 11:31:04 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
P³ynie facet ¿abk±. Przep³ywa obok ¿aba i mówi:
- Ale papuga!
|
|
Doda³: Cziko |
2008-01-14 23:46:06 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
siedz± dwie kaczki jedna mówi do drugiej
- KWA KWA
druga na to
-w³a¶nie mia³am to powiedzieæ
|
|
Doda³: lekaszzz |
2007-10-06 13:10:48 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Idzie mama ¶limak z swymi dzieæmi.
Jedno z nich chce przej¶æ przez ulicê.
Mama mówi:
- Nie przechodzcie! Za 6 godzin przeje¿d¿a têdy autobus.
|
|
Doda³: beata |
2007-10-06 13:09:39 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Stoja dwie owce na pastwisku.Meeeeeeeeeeeeeee!!!Mowi jedna.Hau hau!Odpowiada druga.Na to pierwsza:Hej ty!Nie popisuj sie ze znasz jezyki obce!!!!!!!!!
|
|
Doda³: Stella |
2007-10-06 13:10:50 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Zaj±czka goni wkurzony nied¼wiadek. Zaj±czek gna co sil przez las, nagle wpada na ods³oniêta polanê. Na polanie opala siê lisica. Zaj±czek podbiega do niej i ledwo ¿ywy mówi: - Lisiczko, schowaj mnie gdzie¶. Misio jak mnie dopadnie to ze mnie mokra plamka zostanie. - Zaj±czku, gdzie ciê schowam. Na polanie ani krzaczka, tylko ja tu le¿ê na rêczniczku. - Lisiczko, a mo¿e ja bym ci wskoczy³ do dziurki miedzy nogi, co? - Wiesz zaj±c, lubiê ciê. Schowaj siê tam. Na polanê wpada nied¼wiadek rzucaj±c przekleñstwami. Podchodzi do lisicy: - Ty, lisica, widzia³a¶ tu zaj±czka? - No co ty, nied¼wied¼, gdzie by siê schowa³. Sama tu jestem. - A olaæ zaj±ca. Podobasz mi siê i ciê przelecê. - Oj mi¶ku, nie lubiê ciê i nie dam ci siê. - Jestem silniejszy i ciê zgwa³cê! Nied¼wiadek rozchyli³ nogi lisicy, a w dziurce widaæ dwa przera¿one oczka. Zdziwiony mis pyta: - A co to? Na to zaj±czek piskliwym g³osikiem: - AIDS, AIDS, AIDS!!!
|
|
Doda³: miko³aj |
2007-10-06 13:10:35 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Siedz± sobie trzy wiewiórki i roz³upuj± orzechy na zimê.
Pierwsza wiewiórka roz³upa³a orzeszka,a tam z³oto, druga roz³upa³a a tam srebro,trzecia roz³upa³a a tam diament. Sytuacja zaczê³a siê powtarzaæ.Nagle jedna wiewiórka krzyknê³a jak tak dalej pójdzie to nie bêdziemy mieli nic do jedzenia.
|
|
Doda³: Adi jeszcze raz |
2007-10-06 13:11:01 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Lecia³ bocian, lecia³...
Bocian nie dolecia³...
Królik go przelecia³...
|
|
Doda³: HeHe |
2008-04-10 21:17:07 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Lec± dwie muchy przez las.
Nagle widz± psi± kupê, i bior± siê do jedzenia.
Jedna mucha pu¶ci³a b±ka.
Druga na to:
- Ej, Zocha!! Nie przy jedzeniu!
|
|
Doda³: IzkaWoj |
2007-11-12 15:44:34 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
WCHODZI FACET DO WINDY
A TAM
W¡¯ MYJE NOGI
|
|
Doda³: MAKO |
2007-10-06 13:10:52 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
- Dlaczego s³oñ nie mo¿e mieæ dzieci z zebr±?
- Bo nie potrafi z niej zdj±æ tej cholernej pi¿amy w paski!
|
|
Doda³: bielun |
2007-10-06 13:09:51 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Biegnie zaj±czek przez las nagle spotyka go lis i pyta:
- Zaj±czku gdzie siê tak ¶pieszysz?
- Jak to. Nie wiesz? W lesie urz±d skarbowy.
- No to co.? Odpowiada Lis
- Jak to co? Ja futro, ¿ona futro, dzieci futro, ogol± nas.
- To ja te¿ muszê uciekaæ.
Biegnie lis przez las, spotyka bociana ten siê go pyta:
- gdzie ci tak spieszno?
- Nie wiesz skarbówka w lesie
- No to co?
- Jak to co? Ja ruda kita, ¿ona ruda kita, dzieci ruda kita ogol± nas
- To ja te¿ muszê uciekaæ.
Pozbiera³ bocian ca³± rodzinê i leci do Afryki. Gdy ju¿ siê tam znale¼li bocian rozmawia z ma³p± i pyta:
- Sk±d jeste¶ przyjacielu?
- Z polski.
- A czemu przylecia³e¶?
- No bo u nas w lesie skarbówka
- No to co?
- No wiesz, ja pióra, ¿ona pióra, dzieci pióra powyrywaj± nam.
- Jak to siê ten wasz kraj nazywa?
- Polska, a co?
- Ja bym siê tam przyda³
- Dlaczego?
- No wiesz,J a go³a dupa, ¿ona go³a dupa, dzieci go³e dupy nie mieli by co goliæ.
|
|
Doda³: Paula |
2008-01-04 18:09:54 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Policjant przyby³ na miejsce strasznego wypadku. W rozbitym samochodzie le¿± dwa cia³a, wokó³ krêci siê ma³pa.
- Szkoda, ¿e nie mo¿esz powiedzieæ, co tu siê sta³o - westchn±³ policjant, na co ma³pa zaczê³a mocno gestykulowaæ rêkami.
- Rozumiesz co mówiê? ¦wietnie! Powiedz mi wiêc, czy ci ludzie palili w samochodzie?
Ma³pa kiwnê³a g³owê z góry na dó³, co oznacza: "tak".
- A mo¿e palili trawkê?
Ma³pa znów potwierdza ruchem g³owy.
- Krzyczeli?
Ma³pa znów potwierdza ruchem g³owy.
- A co ty robi³a¶ w samochodzie?
- Prowadzi³am, kurna! Prowadzi³am! - mówi ma³pa.
|
|
Doda³: anonim |
2007-10-06 13:09:40 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...34 [Losowe] >>> |
|
|
|
|