Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/krzysiek/domains/krzysiek.biz/public_html/baza_polacz.php on line 7
KAWAłY : O ZWIERZ±TKACH - ?MIESZNE ANIMACJE FLASH - ?MIESZNE FILMIKI - KABARETY

Kontakt | Reklama |

 



>> Rejestracja
>> Przypomnij Has³o

 
 ::Kategorie
Najlepsze filmiki
Åšmieszne Animacje
Kabarety
Åšmieszne Reklamy
Åšmieszne Filmiki
Teledyski
Seriale - Programy
Gry Online
Kawały
-> O Szkotach
-> W restauracji
-> O polityce
-> O policjantach
-> O pijakach
-> O my¶liwych
-> O ma³¿eñstwie
-> O Ma³yszu
-> O lekarzach
-> O zwierz±tkach
-> O wojsku
-> O szefie
-> O studentach
-> O te¶ciowej
-> O wariatach
-> O stra¿akach
-> O rolnikach
-> O W±chocku
-> O laskach
-> O komputerach
-> O Babie
-> O Bacy
-> O bajkach
-> O Polaku...
-> O jaskiniowcach
-> O Jasiu
-> O hrabim
-> O duchownych
-> O cyrku
-> O blondynkach
-> Inne
Telewizja na ¿ywo
Nowo¶ci




 ::Menu
 Kartka ¶wi±teczna
 Poranek z U¶miechem
 Powiadomienia
 Nie dzia³aj± filmiki ??
 Konto PRO
 Dodaj Animacje
 Reklama
 Kontakt




 ::Wyszukiwarka








1 2 3 ...34 [Losowe] >>>
G³osuj:

Gdyby kózka koksowa³a to by 200 wyciska³a.

Doda³: Adi

2007-10-06 13:10:56

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Przychodzi zaj±czek do sklepu i mówi do nied¼wiedzia:
-Jest mars???
nied¼wied¼ odpowiada
-nie ma.
Nastêpnego dnia sytuacja siê powtarza. Zaj±czek siê pyta:
-Jest mars???
-nie ma-odpowiedzia³ nied¼wied¼.
Sytuacja siê powtarza³a codziennie wiêc nied¼wied¼ postanowi³ zamówiæ dla zaj±czka marsa. Nastêpnego dnia zaj±czek znowu przychodzi do sklepu:
-Jest mars???
-Jest
-To poproszê snicersa.


Doda³: Slonik

2007-10-06 13:10:44

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Siedz± dwie ma³py na palmie i jedna mówi do drugiej:
- Co ty robisz?
- Jem banana.
- To czemu on taki br±zowy?
- Bo jem go drugi raz.


Doda³: gosiczka

2008-01-02 14:15:32

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Nied¼wied¼ sporz±dzi³ listê zwierz±t, które chcia³by zje¶æ. Oczywi¶cie dowiedzia³y siê o tym zwierzêta i wpad³y w panikê. Nazajutrz do nied¼wiedzia przychodzi jeleñ i pyta:
-Nied¼wiedziu, jestem na li¶cie?
-Tak.
-No tak, rozumiem. S³uchaj, daj mi jeden dzieñ, ¿ebym po¿egna³ siê z rodzin±. A potem mnie zjesz.
Nied¼wied¼ siê zgodzi³ i zjad³ jelenia dopiero nastêpnego dnia.
Jako nastêpny przyszed³ wilk i pyta:
-Nied¼wiedziu, czy jestem na li¶cie?
-Jak najbardziej.
-Ojej, straszne. S³uchaj, pozwól mi ¿yæ jeszcze jeden dzieñ, a ja po¿egnam siê z najbli¿szymi. A potem mnie zjesz.
I znowu ugodowy nied¼wied¼ zjad³ swoj± ofiarê dopiero nastêpnego dnia. Potem do nied¼wiedzia przyszed³ zaj±czek i pyta:
-S³uchaj, czy jestem na li¶cie?
-Tak, jeste¶.
-A nie móg³by¶ mnie skre¶liæ?
-Nie ma sprawy.


Doda³: tomek

2007-10-06 13:09:45

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

W stajni stoj± dwa konie. Jeden jest wy¶cigowy, drugi ¶lepy. Ten pierwszy pyta sie ¶lepego:
- Startujesz jutro w zawodach?
Na to ¶lepy odpowiada:
- Nie widzê przeszkód


Doda³: bambus

2007-12-10 12:55:25

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Dwie dinozaurzyce wybra³y siê na basen k±pielowy. Jedna k±pie siê a druga tylko moczy nogi:
- Czemu siê nie k±piesz?
- Bo mam okres.
- A nie u¿ywasz owieczek?


Doda³: taxi2

2007-10-06 13:09:52

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Siedzi ¿ó³wik na drzewie i macha ³apami.
Widz± to dwa go³êbie siedz±ce obok niego.
Po kilku minutach jeden siê odzywa:
- Mo¿e powiemy mu ¿e jest adoptowany?


Doda³: miku¶

2007-10-06 13:09:39

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Lew wielki pan d¿ungli.
Biegnie króliczek i krzyczy:
Uciekajcie, uciekajcie lew gwa³ci
Wszystkie zwierzêta siê pochowa³y a koñ nie wiedz±c co zrobiæ wlaz³ na drzewo
Po chwili lew ustal nad drzewem i mówi:
- muszê sobie konia zwaliæ
A koñ na to:
- nie ,nie sam zejdê


Doda³: Paulina i Monika z moraga kosa i salata kto zna ten wie buziaki dla slodziakow

2008-05-23 16:45:47

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Zaj±czek i nied¼wied¼ jechali poci±gem na komisje wojskowa. Zaj±czek wypad³ z poci±gu i wybi³ sobie wszystkie zêby. Pobieg³ jednak na skróty i dotar³ na miejsce szybciej ni¿ mi¶. Kiedy mis wchodzi³ do budynku, zaj±c ju¿ wychodzi³ z komisji.
- No i co?- spyta³ mi¶.
- F pofrz±tku!- odpowiedzia³ zaj±c. - Sfolniony. Bfrak ufzêbienia!
Mis pomy¶la³ chwile, odszed³ na bok, wzi±³ kamieñ i te¿ wybi³ sobie zêby. Wychodz±cego z komisji misia, oczekiwa³ ju¿ zaj±c.
- No i cfo? - pyta zaj±c.
- F pofrz±dku! - odpowiada mi¶ - Sfolniony! Plafkoftopie!


Doda³: anonim

2007-10-06 13:09:40

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Siedz± w kawiarni szczur i chomik.
Szczur zaczyna narzekaæ:
- Nie ma sprawiedliwo¶ci na tym ¶wiecie. Patrz: ty masz futerko i ja mam futerko, ty masz 4 ³apki i ja mam 4 ³apki, ty masz ogonek i ja mam ogonek... Tylko ¿e Ciebie wszyscy kochaj± i g³aszcz±, a na mnie poluj± i sypi± trutki.
- Bo ty, szczurku masz PR do kitu.


Doda³: Manga

2007-10-06 13:11:16

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

-Co wyjdzie ze skrzy¿owania ¿yrafy ze szpakiem?
-Kombajn do czere¶ni!


Doda³: tomek

2007-10-06 13:09:41

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Rozmawiaj± dwie kaczki. Jedna mówi.
-Kwa,kwa.
Druga na to.
-W³a¶nie mia³am to powiedzieæ.


Doda³: nataloa566

2007-10-06 13:09:44

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

S± sobie dwa koty, jeden stary drugi m³ody. ;-) No i stary lubi
sobie od czasu do czasu na kotki pochodziæ. M³ody tez by chcia³, ale
stary go zbywa, ze wpierw musi dorosn±æ. Ale m³ody nudzi i nudzi, a¿
w koñcu stary zgodzi³ siê wzi±æ go ze sob± na ruchanie kotek. ;-) Id±
sobie po dachu i widza, ze niedaleko na balkonie seksowna kotka siê
wygrzewa. Stary mówi do m³odego:
- Rób to co ja.
Bierze rozbieg i skacze. Niestety rozbieg by³ za krotki, i stary kot
zawis³ ³apkami na krawêdzi balkonu. M³ody stwierdzi³, ze widocznie
tak trzeba i tez skoczy³ i zawis³ obok starego. Wisz± i wisz± i
wisz±... W koñcu stary mówi:
- Ja ju¿ d³u¿ej nie mogê. Spadam!
I spada. A m³ody na to:
- A ja jeszcze sobie trochê porucham.


Doda³: grzesiek

2007-10-06 13:10:35

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Przychodzi zaj±c do sklepu misia.
- jest heroina??
- nie sprzedajê narkotyków.
Na drugi dzieñ znów.
- jest heroina??
- ju¿ mówi³em: nie sprzedajê narkotyków!
Sytuacja powtarza³a siê dobry tydzieñ. W koñcu mi¶, ¿eby mieæ spokój, sprowadzi³ heroinê. Na drugi dzieñ zaj±czek wchodzi do sklepu i pyta:
- jest heroina??
Zadowolony mi¶ odpowiada:
- jest!!
- no mi¶ doigra³e¶ siê. FBI.


Doda³: rei017

2008-05-23 15:07:44

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Przychodzi mucha do restauracji.
Podchodzi do niej kelner i pyta:
-Gówno z cebul± czy bez?
Mucha na to:
-Wole bez, bo nie lubiê jak mi z mordy ¶mierdzi.


Doda³: miniu¶

2007-10-06 13:09:43

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
1 2 3 ...34 [Losowe] >>>


 Reklama.....  ::


 Pouk³adaj Wed³ug::
OD Najlepszych
OD Najnowszych
Alfabetycznie [A --> Z]
Alfabetycznie [Z --> A]
Najwiêcej Ogl±dane

¯yczenia na Nowy Rok - Opisy gg - Sennik na tja.pl - Tapety na pulpit

0.0117