Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/krzysiek/domains/krzysiek.biz/public_html/baza_polacz.php on line 7
KAWAłY : O ZWIERZ±TKACH - ?MIESZNE ANIMACJE FLASH - ?MIESZNE FILMIKI - KABARETY

Kontakt | Reklama |

 



>> Rejestracja
>> Przypomnij Has³o

 
 ::Kategorie
Najlepsze filmiki
Åšmieszne Animacje
Kabarety
Åšmieszne Reklamy
Åšmieszne Filmiki
Teledyski
Seriale - Programy
Gry Online
Kawały
-> O Szkotach
-> W restauracji
-> O polityce
-> O policjantach
-> O pijakach
-> O my¶liwych
-> O ma³¿eñstwie
-> O Ma³yszu
-> O lekarzach
-> O zwierz±tkach
-> O wojsku
-> O szefie
-> O studentach
-> O te¶ciowej
-> O wariatach
-> O stra¿akach
-> O rolnikach
-> O W±chocku
-> O laskach
-> O komputerach
-> O Babie
-> O Bacy
-> O bajkach
-> O Polaku...
-> O jaskiniowcach
-> O Jasiu
-> O hrabim
-> O duchownych
-> O cyrku
-> O blondynkach
-> Inne
Telewizja na ¿ywo
Nowo¶ci




 ::Menu
 Kartka ¶wi±teczna
 Poranek z U¶miechem
 Powiadomienia
 Nie dzia³aj± filmiki ??
 Konto PRO
 Dodaj Animacje
 Reklama
 Kontakt




 ::Wyszukiwarka








1 2 3 ...34 [Losowe] >>>
G³osuj:

Dzwoni rybak do ¿aby i pyta:ejj kurwa ¿aba powiedz jaka temperatura wody w stawie??? ¯aba mu na to:ee rybak mo¿e ja i kurwa ale na pewno nie termometr

Doda³: Freska

2007-10-06 13:11:01

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Idzie zaj±czek przez ³±kê i pali papierosa. Spotyka go krowa i mówi:
- Taki ma³y i pali papierosy.
A zaj±czek:
- Taka du¿a a nie nosi stanika.


Doda³: tomek

2007-10-06 13:09:51

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Wpada koñ do baru, siada na jednym z wysokich sto³ków i mówi:
- Barman!!! Ma³e jasne proszê!!
Barman poda³ mu piwo, koñ wypi³, zap³aci³ i poszed³.
Podchmielony facet ze sto³ka obok zbli¿a g³owê do barmana i mówi
pó³szeptem :
- Dziwne, nie...?
A barman:
- Dziwne... zawsze pil du¿e jasne...


Doda³: tres

2007-10-06 13:10:34

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Dzwoni telefon. Pies odbiera i mówi:
- Hau!
- Halo?
- Hau!
- Nic nie rozumiem.
- Hau!
- Proszê mówiæ wyra¼niej!
- H jak Henryk, A jak Agnieszka, U jak Urszula: Hau!!!


Doda³: koxiki

2007-10-06 13:10:35

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Misiek, wielki w³adca lasu, nakaza³ zwierz±tkom zachowaæ trze¼wo¶æ, inaczej mówi±c wprowadzi³ totaln± prohibicjê. Idzie pierwszego dnia po lesie i patrzy, a tu le¿y w rowie zaj±c.
- Nie wiesz zaj±c, ¿e w lesie jest prohibicja??? Jak ty wygl±dasz? Gdzie ¿e¶ siê tak uchla³?
- Ej, no, misiek, musia³em, szwagier mia³ imieniny, no musia³em. Jutro ju¿ bêdê trze¼wy - pl±cz±cym siê jêzykiem usi³uje siê wyt³umaczyæ ze swojego stanu.
- No dobra, ale ¿eby mi to by³o ostatni raz!!!
Nastêpnego dnia znów misiek robi kontrolê i znów widzi zaj±ca poniewieraj±cego siê po lesie w stanie pomroczno¶ci jasnej.
- Zaj±c, co ty wyprawiasz!?!?!??!?! Mia³e¶ byæ dzisiaj ju¿ trze¼wy!!!!!! - wrzasn±³ misiek.
- Sorry, ale kumplowi urodzi³y siê piêcioraczki i wstyd by³o nie wypiæ. Ale obiecujê, jutro ju¿ bêdê trze¼wy....... 100 procent. Na pewno...... - powiedzia³ z trudem zaj±c.
- Ale jak jutro zobaczê ciê pijanego, to bêdzie nu zajac, pagadi!!! - pogrozi³ misiek i rozstali sie we wzglêdnym pokoju.
Nastêpnego dnia idzie sobie misiek przez las i ani ¶ladu pijanych zajêcy. Przechodzi obok stawu i widzi jak tam w stanie totalnej fazy p³awi siê jaki¶ szarak.
- K..., JE... LE¦NY, ZNOWU JESTES NA... ! - zagrzmia³ misiek.
- Te, misiek, prohibicjê to sobie mo¿esz wprowadzaæ tym g³upim zwierz±tkom w lesie, a od nas rybek to siê odczep!


Doda³: optyk

2007-10-06 13:09:40

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Ida dwa pingwiny przez pustynie. Jeden mówi do drugiego
- Ej stary ale tu musia³o byæ ¶lisko skoro wszystko posypali piaskiem.


Doda³: s³oneczko

2007-10-06 13:11:06

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Przychodzi ¿ó³w do baru mówi-Poproszê szklankê wody. Barman podaje ¿ó³w p³aci i wychodzi. Za chwilê znowu przychodzi ¿ó³w i prosi o to samo. Barman my¶li po co mu tyle wody jak tu przyjdzie to siê go zapytam. ¯ó³w przyszed³ trzeci raz prosi o szklankê wody, a barman pyta siê po co mu ta woda.-My tu gadugadu a tam siê pali-odpowiada ¿ó³w.

Doda³: Megi

2007-10-06 13:11:07

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Przychodzi kura do kury i pyta:
- jest m±¿?
- tak grzebie co¶ przy samochodzie.


Doda³: Bartek

2007-10-26 14:43:55

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

M³ody lew zosta³ przywieziony do ZOO i umieszczony w klatce obok starego lwa.
Przyszed³ dozorca i staremu lwu rzuci³ ogromny kawa³ miêsa, m³odemu za¶ dwa banany.
Rozgoryczony m³ody lew pyta starego:
- Co to za dyskryminacja, dlaczego ja mam je¶æ banany?
- To ¿adna dyskryminacja. Po prostu znowu obciêli bud¿et i ciebie przyjêli na etat ma³py...


Doda³: alan

2007-10-06 13:10:33

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Siedz± sobie dwie ma³py,jedna mówi do drugiej:
- uhhuhuh huhuhu uh uh uh.
Druga na to:
- odkrêæ zimna wodê.


Doda³: weronika

2007-10-06 13:10:59

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Przychodzi zaj±c do lisicy i pyta :
-M±¿ jest,
-Nie ma.
- A wiêc moja droga mam dla Ciebie propozycjê dam Ci t± stówkê jak mi buzi dasz
- A nie, nie nigdy w ¿yciu ja jestem mê¿atk±, nie zrobiê tego!
-Na pewno?- mówi zaj±c wymachuj±c banknotem
- No dobra
Lisica ca³uje namiêtnie zaj±ca, za co dostaje sto z³otych.
-No lisica gor±ca jeste¶. Wiesz co dam Ci jeszcze sto z³otych jak siê przede mn± rozbierzesz.
- Nie do tego ta ja siê nie posunê nigdy, nie rozbiorê siê przed tob± za ¿adne pieni±dze!
-Na pewno?- mówi zaj±c wymachuj±c pieniêdzmi
-No dobra
Lisica rozbiera siê przed zaj±cem i dostaje zap³atê
Na to zaj±c:
-Kochana dostaniesz kolejn± stówkê je¶li siê ze mn± prze¶pisz!
-Za kogo ty mnie masz, co ty sobie my¶lisz, ¿e kto ja jestem co..- krzyczy oburzona lisica
Ale po chwili rzuca siê na zaj±ca i zaczynaj± siê kochaæ.
Zaj±c p³aci lisicy i wychodzi zadowolony jak nigdy.
Po pewnym czasie wraca m±¿ lisicy. Patrzy a jego ¿ona jaka¶ inna, cicha, wcale siê nie odzywa tylko krz±ta siê po kuchni. A wiêc pyta:
-Co siê sta³o kochanie?
-A nie nic wszystko w porz±dku
A m±¿ na to:
-Zaj±c by³?!
-By³...
- Odda³ pieni±dze?! =)


Doda³: Ewelka

2007-10-06 13:11:09

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Leci go³±b nad parkiem i widzi, ze przez park idzie ¶lepy. My¶li sobie:
"Nasram na niego".
Zawraca, nurkuje i sruuu. ¦lepy tylko fuuu fuuuu (tutaj siê pokazuje jak ¶lepy robi uniki)
i nic, nie trafi³o go. No to go³±b sobie my¶li:
"Q*.*a, cos tu jest nie tak, lecê po kumpla".
No przylecia³ z kumplem, i jak dwa samoloty lec± na tego ¶lepego i sruuu. No a ¶lepy znowu
tylko fufuu fuuu, i nie trafi³o go! No to go³êbie sobie my¶l±:
"O nie, q*.*a, nie damy siê, lecimy po brygadê".
Przylecieli, z 20 go³êbi, ustawili siê w szyku no i dawaj na ¶lepego, lec±, lec±
i sruuuuuuuuuuu (du¿o gówna). No a ¶lepy znowu tylko fufufufufu fufufufu i go nie trafi³o.
No i jaki mora³ z tej historii?
- ¦lepy gówno widzi!


Doda³: tomek

2007-10-06 13:10:33

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

-Co to jest para wodna?
-Dwie rybki.


Doda³: aryur10

2007-10-06 13:09:45

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

S±siad mówi do s±siada:
- S³ysza³e¶ co siê sta³o w ZOO?
- Co?
- Podro¿a³y bilety o 100 z³.
- Przecie¿ my chcemy ogl±daæ zwierzêta, a nie je kupowaæ!


Doda³: guru

2007-10-06 13:09:49

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Jaki jest najwiêkszy szczyt pijañstwa? Tak upiæ ¶limaka, ¿eby nie trafi³ do domu.

Doda³: olcia999999999

2007-10-24 12:57:56

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
1 2 3 ...34 [Losowe] >>>


 Reklama.....  ::


 Pouk³adaj Wed³ug::
OD Najlepszych
OD Najnowszych
Alfabetycznie [A --> Z]
Alfabetycznie [Z --> A]
Najwiêcej Ogl±dane

¯yczenia na Nowy Rok - Opisy gg - Sennik na tja.pl - Tapety na pulpit

0.0069