|
|
|
1 2 3 ...34 [Losowe] >>>
|
|
|
|
S± trzy nietoperze Du¿y, ¶redni i ma³y... Nagle du¿y mówi:
- To co zjemy co¶!!!
Wylecia³ i przylecia³ po pó³ godziny ca³y we krwi, a oni siê pytaj±:
- I co, i co?
- widzieli¶cie t± krowê u s±siada?
- No
- To ju¿ jej nie zobaczycie
Wylatuje ¶redni. Przylatuje po 15 minutach we krwi
- I co, i co?
- Widzieli¶cie tego psa u s±siada?
- No, No
-To ju¿ nie zobaczycie
Wylatuje ma³y i przylatuje po 5 minutach ca³y od krwi
- I co, i co??
-Widzieli¶cie ten s³up u s±siada?
- No, No
- A ja go nie zobaczy³em
|
|
Doda³: Eragorn11 |
2008-03-04 14:13:15 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Czemu królik jak biegnie przez trawê to siê ¶mieje????
Bo go trawa w jajka gilgocze :)
|
|
Doda³: króliczek |
2007-10-06 13:11:23 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Dwaj przyjaciele - zaj±czek i nied¼wied¼ jada poci±giem. Nied¼wied¼ widz±c konduktora przypomnia³ sobie, ¿e nie kupi³ biletu. Uradzili wiec, ¿e zaj±czek da nied¼wiedziowi swoj bilet, a nied¼wied¼ we miê zaj±czka do ³apy i wystawi za okno - tak ¿eby kanar nie widzia³, ¿e trzyma zaj±czka. Po chwili wchodzi kanar i mówi: - Bilety do kontroli - Proszê - nied¼wied¼ podaje bilet zaj±czka. - A co tam misiu za oknem trzymasz? - Aaaa, teraz ju¿ nic! - mówi nied¼wied¼ i pokazuje pusta ³apê.
|
|
Doda³: alan |
2007-10-06 13:10:35 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
By³y sobie trzy mrówki Guz, Kultura i G³upek.Guz zgubi³ sie na pustyni. Kultura i g³upek poszli na komisariat.Kultura zosta³ przed drzwiami. Policjant pyta:
-Imiê?
-G³upek.
-Gdzie twoja kultura ?
-Stoi przed drzwiami.
-Szukasz guza?
-Tak od paru godzin.
|
|
Doda³: Karolcia |
2007-10-06 13:10:45 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi zaj±czek do sklepu i pyta:
-Przepraszam, po ile jest piernik?
-Dwa z³ote za kilogram - odpowiada sprzedawca.
-Hmmm, to drogo. A po ile s± okruszki? - pyta zaj±czek.
-Hehe - ¶mieje siê sprzedawca - okruszki s± za darmo.
Na to zaj±czek uradowany:
-To poproszê dwa kilo okruszkow.
|
|
Doda³: taxi2 |
2007-10-06 13:09:48 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Pies wyszed³ pewnego dnia na spacer i widzi nadchodz±cego z przeciwka konia. Kiedy zbli¿yli siê do siebie, koñ zapyta³: - Cze¶æ, która godzina? - 20 po drugiej - pies na to. Koñ poszed³ swoj± drog±, a pies idzie dalej rozmy¶laj±c: - ...hm... dziwne... koñ, a mówi...
|
|
Doda³: tres |
2007-10-06 13:10:34 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
¦limaczek chodzi³ po porêczy balkonu. Przyszed³ facet i strzepn±³ go. Za rok facet us³ysza³ pukanie do drzwi. Otwiera, a tam ¶limaczek. ¦imaczek mówi:
- a to przed chwil± to co to mia³o kurwa byæ?!
|
|
Doda³: werka5 |
2007-11-08 22:15:17 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Byli sobie Polak, Niemiec i Rusek. Diabe³ dal im psa i jeden kg kie³basy. Kaza³ im przez jeden miesi±c nauczyæ co¶ psa. Po miesi±cu diabe³ mówi do polaka: poka¿ co robi twój pies. Umia³ skakaæ, aportowaæ, turlaæ siê. Pó¼niej zwraca siê do Niemca: co umie twój pies? Umia³ skakaæ, aportowaæ i turlaæ siê. Pó¼niej mówi do Ruska: a co umie twój pies? Rusek robi³ ostatni kês kie³basy, a pies do niego: Heniek daj trochê.
|
|
Doda³: angela03 |
2007-10-06 13:11:14 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Lew by³ bardzo nie dowarto¶ciowany i postanowi³ poprawiæ sobie humor wiêc poszed³ do lasu i znalaz³ ¯yrafê jednym ruchem ³apy zawi±za³ jej szyje na supe³ i pyta siê:
- KTO JEST KRÓLEM!!!!!!!!!!!
¯YRAFA na to:
- ty Lwie jeste¶ królem
Tak samo post±pi³ z KROKODYLEM MA£P¡ I ZEBR¡ . A¿ w koñcu trafi³ na S£ONIA i jego te¿ siê pyta:
- " Kto jest królem zwierz±t"?
Na to S³oñ z³apa³ lwa tr±b± zrzuci³ o ska³y. Lew po kilku minutach wstaje i oszo³omiony mówi:
-" KULFA S£Oñ JAK NIEFIES TO SIE NIE DENELFUJ".
|
|
Doda³: ASIOEK |
2007-12-28 15:33:41 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
graj± dwie kaczki w statki:
- H5N1
- Trafiony zatopiony
|
|
Doda³: gosiczka |
2008-01-02 14:50:21 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Siedzi facet w oknie na czwartym piêtrze, patrzy a tu ¶limak wchodzi z rynny na jego parapet, wiêc go pstrykn±³ tak ¿e ¶limak spad³ na ziemie.
Minê³y trzy lata, facio s³yszy dzwonek do drzwi, patrzy przez wizjer - nikogo nie ma, otwiera a tam ¶limak siedzi na dzwonku i mówi:
- Ty kole¶, to przed chwil± to co to kurna mia³o znaczyæ???
|
|
Doda³: nataloa566 |
2007-10-06 13:09:51 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
S³onia oblecia³y komary. On chc±c siê uwolniæ wlaz³ do rzeki. Wszystkie komary polecia³y do góry, poza jednym. Nagle s³ychaæ z góry glos (do komara ) : " Edek utop sk...syna!".
|
|
Doda³: optyk |
2007-10-06 13:10:33 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Siedz± 3 ¶winie mówi± i jedz±. Pierwsza zwróci³a, a druga mówi: nie dolewaj bo nie zjemy.
|
|
Doda³: nikt |
2007-10-06 13:11:16 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Kubu¶ Puchatek przychodzi sobie do masarni. Gdzie go wita u¶miechniêty rze¼nik:
-Dzieñ Dobry Kubusiu.
Kubu¶ za¶ bez pardonu:
-Jest szynka?
Rze¼nik z u¶miechem na ustach:
-Tak Kubusiu, przecie¿ wiesz, ¿e jest to bardzo porz±dna masarnia.
Kubu¶ na to z grymasem na twarzy:
-Jest kie³basa i parówki?
Rze¼nik z spokojem grabarza i w dalszym ci±gu z u¶miechem na twarzy:
-Tak Kubusiu Puchatku, dla Ciebie wszystko jest ¶wie¿utkie.
Kubu¶ mu na to, a czy s± ryjki i kopytka?
Rze¼nik: -Tak Kubusiu.
Na to Kubu¶ Puchatek wyci±ga spod p³aszcza ka³asznikowa i rozwala seri± u¶miechniêtego rze¼nika, cedz±c przez zêby:
-TO ZA PROSIACZKA!!!
|
|
Doda³: tomek |
2007-10-06 13:09:51 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi ¿ó³w do sklepu i mówi do sprzedawcy:
- Poproszê wiadro wody.
- Proszê bardzo - odpowiada sprzedawca.
- Dziêkuje ile p³ace?
- Nic.
Sytuajca powtarza siê przez trzy kolejne dni, czwartego dnia sprzedawca pyta:
- ¯ó³wiu, po co ci ta woda?
Na co zó³w odpowiada:
- My tu gadu gadu, a tam siê cha³upa pali.
|
|
Doda³: miku¶ |
2007-10-06 13:09:48 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...34 [Losowe] >>> |
|
|
|
|