|
|
|
1 2 3 ...34 [Losowe] >>>
|
|
|
|
Zaj±c pyta je¿a:
-co jesz??
-co zaj±c??
smutny zaj±c prubuje jeszcze raz:
-co jesz je¿yku??
-co zaj±c zaj±czku??
|
|
Doda³: Rav28 |
2007-10-06 13:10:53 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Nied¼wied¼ sporz±dzi³ listê zwierz±t, które chcia³by zje¶æ. Oczywi¶cie dowiedzia³y siê o tym zwierzêta i wpad³y w panikê. Nazajutrz do nied¼wiedzia przychodzi jeleñ i pyta:
-Nied¼wiedziu, jestem na li¶cie?
-Tak.
-No tak, rozumiem. S³uchaj, daj mi jeden dzieñ, ¿ebym po¿egna³ siê z rodzin±. A potem mnie zjesz.
Nied¼wied¼ siê zgodzi³ i zjad³ jelenia dopiero nastêpnego dnia.
Jako nastêpny przyszed³ wilk i pyta:
-Nied¼wiedziu, czy jestem na li¶cie?
-Jak najbardziej.
-Ojej, straszne. S³uchaj, pozwól mi ¿yæ jeszcze jeden dzieñ, a ja po¿egnam siê z najbli¿szymi. A potem mnie zjesz.
I znowu ugodowy nied¼wied¼ zjad³ swoj± ofiarê dopiero nastêpnego dnia. Potem do nied¼wiedzia przyszed³ zaj±czek i pyta:
-S³uchaj, czy jestem na li¶cie?
-Tak, jeste¶.
-A nie móg³by¶ mnie skre¶liæ?
-Nie ma sprawy.
|
|
Doda³: tomek |
2007-10-06 13:09:45 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi zaj±c do sklepu i pyta:
- jest kakao?
Sprzedawca odpowiada:
- nie ma.
Przychodzi zaj±c drugiego dnia i pyta:
- jest kakao?
Sprzedawca zdenerwowany mówi:
- nie ma, ale jak przyjdziesz tu trzeciego dnia i zapytasz o kakao, to ci gwo¼d¼mi uszy do lady przybijê
Przychodzi zaj±c trzeciego dnia i pyta:
- s± gwo¼dzie?
- nie ma
- to mo¿e jest kakao?
|
|
Doda³: kasiunka96 |
2007-12-18 15:18:30 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Zaj±c i trzy mrówki graj± w chowanego. Zaj±c szuka.
Jedna mrówka chowa siê do jego nosa, druga do ucha a trzecia do jego ty³ka.
Nagle zaj±c po dwóch godzinach poszukiwañ mówi:
- Wychod¼cie znudzi³o mi siê.
Mrówki wysz³y i ta co by³a w nosie mówi:
- Wiecie co widzia³am co¶ kwa¶nego!
- a ja co¶ s³odkiego - mówi ta co by³a w uchu
A ta co by³a w ty³ku:
- a wiecie co mnie goni³ czarny poci±g metro!!!.......
|
|
Doda³: karolcia |
2007-10-06 13:09:47 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi kogut do kurnika... Patrzy... Nie ma ani jednej kury. Idzie do restauracji... Patrzy... Kury krêc± siê na ro¿nie. My¶li chwilkê i mówi: No tak, solarium, karuzela a pop*.*iæ nie ma kogo.
|
|
Doda³: ola80 |
2007-10-06 13:10:35 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Wpada zaj±czek do lisiej nory i wola do bachorów: - zer¿nê wam matkê!!! na to lisie bachory w ryk. przylatuje matka i zauwa¿a zaj±czka, wiec z kopyta za nim. a zaj±czek w NOGI!!!!! a lisica za nim!!!!! zaj±czek przebieg³ pod zwalona k³od±, a lisica za nim!!! Wtem... TRAHHHHHH!!! Lisica zaklinowa³a siê pod k³od±. Wtedy zaj±czek zaszed³ ja od tylu i mówi: - ³adna to ty nie jeste¶! - nawet mi siê nie podobasz!! - ale obieca³em twoim bachorom...
|
|
Doda³: laska |
2007-10-06 13:10:34 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Marian Mrówek uprawia³ pewnego dnia sex z s³onic±. Z wra¿enia s³onica dosta³a zawa³ serca i skona³a sobie biedaczka. Za³amany Marian mówi:
- Ja to zawsze mam pecha. Minuta przyjemno¶ci, a ca³e ¿ycie kopanie grobu dla s³onicy.
|
|
Doda³: alan |
2007-10-06 13:09:52 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Nied¼wiadek kupi³ motorek. Zadowolony jedzie przez las i spotka³ zaj±czka.
Pyta siê:
- Ty zaj±c chcesz siê przejechaæ?
- No pewnie.
- Wsiadaj.
Jad± przez las 40 na godzinê, 50, 60. Nagle nied¼wiadek poczu³ mocny u¶cisk i mokro. Pyta siê:
- Ty zaj±c, zla³e¶ siê ze strachu?
Na to zaj±czek ze spuszczona g³ow±.
- Tak, zla³em siê. Jecha³e¶ bardzo szybko i siê ba³em.
Zaj±c postanowi³ siê odegraæ. Zapo¿yczy³ siê i kupi³ szybszy motorek. Szuka³ nied¼wiadka. W koñcu szczê¶liwy znalaz³. I pyta siê:
- Ty nied¼wied¼ chcesz siê przejechaæ?
- No pewnie.
Jad± przez las 40 na godzinê 50, 60, 70, 80. Nagle zaj±czek poczu³ mocny u¶cisk i mokro. Szczê¶liwy pyta siê nied¼wiadka:
- Ty nied¼wied¼, zla³e¶ siê ze strachu?
Na to nied¼wiadek ze spuszczon± g³ow±:
- Tak, zla³em siê. Jecha³e¶ bardzo szybko i siê ba³em.
Zaj±c szczê¶liwy odpowiada.
- No to siê zaraz zesrasz, bo nie mogê dosiêgn±æ do hamulca.
|
|
Doda³: Maniek |
2008-03-17 21:27:47 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Co my¶li ¿aba tul±c siê do je¿a? - Mi³o¶æ jest cierpieniem.
|
|
Doda³: yoohi |
2007-10-06 13:10:33 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Siedzi ¿ó³wik na drzewie i macha ³apami.
Widz± to dwa go³êbie siedz±ce obok niego.
Po kilku minutach jeden siê odzywa:
- Mo¿e powiemy mu ¿e jest adoptowany?
|
|
Doda³: miku¶ |
2007-10-06 13:09:39 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
nied¼wied¼ siedzi sobie w barze pije piwko nagle przychodzi zaj±c i nied¼wied¼ sie go pyta:pijesz piwo a zaj±c na to nie nie pije na drugi dzieñ nied¼wied¼ i zaj±c wstaj± i nied¼wied¼ mówi : zaj±c wszystkie obra¼liwe s³owa którymi mnie i moj± rodzinê przezywa³e¶ wybaczy³em ci jak wczoraj zrobi³e¶ na ³ó¿ku wielkiego kloca powbija³e¶ patyczki i powiedzia³e¶ : je¿yk ¶pi z nami! tego to ci nie wybaczê
|
|
Doda³: Patrycja |
2007-10-06 13:10:50 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Leci go³±b nad parkiem i widzi, ze przez park idzie ¶lepy. My¶li sobie: "Nasram na niego". Zawraca, nurkuje i sruuu. ¦lepy tylko fuuu fuuuu (tutaj siê pokazuje jak ¶lepy robi uniki) i nic, nie trafi³o go. No to go³±b sobie my¶li: "Q*.*a, cos tu jest nie tak, lecê po kumpla". No przylecia³ z kumplem, i jak dwa samoloty lec± na tego ¶lepego i sruuu. No a ¶lepy znowu tylko fufuu fuuu, i nie trafi³o go! No to go³êbie sobie my¶l±: "O nie, q*.*a, nie damy siê, lecimy po brygadê". Przylecieli, z 20 go³êbi, ustawili siê w szyku no i dawaj na ¶lepego, lec±, lec± i sruuuuuuuuuuu (du¿o gówna). No a ¶lepy znowu tylko fufufufufu fufufufu i go nie trafi³o. No i jaki mora³ z tej historii? - ¦lepy gówno widzi!
|
|
Doda³: tomek |
2007-10-06 13:10:33 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Idzie ¿ó³w bez skorupy.
Co siê sta³o? - pytaj± koledzy.
¯ó³w odpowiada, - wyprowadzi³em siê z domu.
|
|
Doda³: ¿aneta |
2008-01-20 16:34:14 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Dwa jelenie stoj± przy pa¶niku i ¿uj± ospale siano.
- Chcia³bym, ¿eby ju¿ by³a wiosna.
- Tak ci mróz doskwiera?
- Nie, tylko ju¿ mi obrzyd³o przys³ówkowe jedzenie.
|
|
Doda³: Matix |
2008-02-11 14:13:21 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Po upojnej nocy ze s³onic± mrówek idzie spaæ. Rano wstaje i widzi, ze zamêczy³ nocnymi igraszkami ukochana. Wiec w¶ciek³y wzi±³ siê do kopania grobu. I mruczy pod nosem: - K..., jedna noc przyjemno¶ci i cale ¿ycie kopania.
|
|
Doda³: yoohi |
2007-10-06 13:10:33 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...34 [Losowe] >>> |
|
|
|
|