|
|
|
1 2 3 ...34 [Losowe] >>>
|
|
|
|
Idzie zaj±c przez las do knajpy i widzi swój rower pomalowany na ró¿owo.Wchodzi do ¶rodka i mówi:
Kto pomalowa³ mój rower na ró¿owo?
Wstaje nied¼wiedzi i mówi:
-Ja
A zaj±c z przera¿enia mówi:
-Sk±d wzi±³e¶ taki ³adny kolor?
|
|
Doda³: Osa |
2007-10-06 13:11:10 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Idzie zaj±czek przez las, z papierosem i spotyka krowê, a krowa na to
- Taki ma³y, a ju¿ pali - a zaj±czek
- Taka du¿a a bez biustonosza.
|
|
Doda³: grzesiek |
2007-10-06 13:09:53 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Biegnie sobie zaj±c przez las, patrzy, a tu wilk w wilczym dole uwiêziony i wydostaæ siê nie mo¿e.
Zaj±czek z satysfakcj± wykorzysta³ sytuacjê i obsika³ wilka, a potem pobieg³ do domu.
W domu my¶li: "No nie, nie wykorzystaæ takiej sytuacji? Ca³e ¿ycie bêdê ¿a³owa³!"
I pobieg³szy z powrotem jeszcze nabobczy³ wilkowi na g³owê. Wróci³ do domu i my¶li sobie: "No nie, nie wykorzystaæ takiej sytuacji? Przecie¿ jeszcze mu mog³em naur±gaæ."
Biegnie wiêc z powrotem obmy¶laj±c wyj±tkowo perfidne wyzwiska i w tym zamy¶leniu potkn±³ siê i wyl±dowa³ w dole ko³o wilka.
- Wilku, wiem, ¿e trudno w to uwierzyæ, ale wpad³em ciê przeprosiæ!
|
|
Doda³: kristof |
2007-10-06 13:09:41 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
¯yrafa:
-Wiesz zaj±czku, ty nigdy nie bêdziesz mia³ takich rozkoszy jak ja. Gdy jem li¶cie, czuje ich smak d³ugo, d³ugo. Po³ykam je, a one powoli spadaj± do mojego ¿o³±dka. W d³ugim gardle czujê ich smak, tak d³ugo, d³ugo. Gdy pijê wodê, leci ona d³ugo przez gard³o i siê
tym tak d³ugo, d³ugo rozkoszujê. Ty nigdy tego nie doznasz.
Zaj±czek:
-¯yrafa, a rzyga³a¶ kiedy¶?
|
|
Doda³: aryur10 |
2007-10-06 13:09:45 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Pewnego dnia Mi¶ kupi³ sobie motor który najszybciej móg³ jechaæ 120 km/h...
Mi¶ jecha³ przez las a¿ spotka³ swojego przyjaciela Zaj±ca i pyta siê:
-Cze¶æ Zaj±c przewie¶æ ciê ?
-Cze¶æ Misiu jasne ¿e tak !
Jad± przez las 100... 110...
120... km/h a¿ nagle Misiu poczu³ co¶ mokrego przy swojej pupie i pyta sie Zaj±ca :
-Ej Zaj±c ! zla³e¶ siê ?
-Tak zla³em sie bo jecha³e¶ bardzo szybko...
Na nastêpny dzieñ Zaj±c strasznie sie ba³, ¿e zwierzêta dowiedz± siê i bêd± sie z niego ¶mia³y...
Postanowi³ kupiæ jeszcze szybszy motor...
Na Nastêpny dzieñ Zaj±c kupi³ motor który najszybciej móg³ jechaæ 140 km/h...
Jedzie Zaj±c przez las spotka³ Misia i pyta :
-Hej Misiu przewie¶æ ciê ?
-Siemka ! Tak !
Jad± przez las 120... 130... 140... a¿ nagle Zaj±c poczu³ co¶ mokrego przy swojej pupie i pyta Misia :
-Ej Misiu ! Zla³e¶ siê ?
-Tak zla³em sie bo jecha³e¶ bardzo szybko...
-To sie zaraz zesrasz bo hamulce wysiad³y...
|
|
Doda³: Lankers |
2007-10-06 13:11:10 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi zaj±czek do sklepu w którym szefem jest niedzwied¼.
- Jest marchewka? - mówi zaj±c.
- Nie ma kochany zaj±czku marchewki - odniós³ siê grzecznie mi¶ do zaj±ca.
Na drugi dzieñ powtarza siê sytuacja:
- Jest marchewka? - zaj±c.
- Nie ma! - mi¶.
Nastêpnego dnia:
- Jest marchewka? - zaj±c.
- Jak jeszcze raz przyjdziesz i zapytasz siê o marchewkê, to przybijê Ciê do tej ¶ciany gwo¼dziemi!!! - niedzwied¼.
Nastêpnego dnia:
- S± gwo¼dzie - zaj±c.
- Nie ma - mi¶.
- A jest marchewka? - zaj±c.
|
|
Doda³: kristof |
2007-10-06 13:09:52 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Lew zwo³a³ naradê: - Zebrali¶my siê tu wszyscy... A ¿aba przedrze¼nia: - Zieplalismy siem tu fsiyscy. LEW: Khm, khm, Zebrali¶my siê tu... ¯aba: Zieplalismy siem tu.. LEW: ZIELONE, Z WYLUPIASTYMI OCZAMI WOOOOOOON Z LASU!!! ¯aba: KROKODYL, SPIER*.*!!!
|
|
Doda³: miki |
2007-10-06 13:10:33 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi ¿aba do lekarza i mówi:
-panie doktorze co¶ mnie szczypie w stawie
a lekarz na to :
- to pewnie rak.
|
|
Doda³: Bzyka |
2007-10-06 13:10:48 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
id± sobie dwaj ¶limacy i krzycz± nas nie dogoniat!!! ;]
|
|
Doda³: kika |
2007-10-06 13:10:46 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Wpada zaj±czek do lisiej nory i wola do bachorów: - zer¿nê wam matkê!!! na to lisie bachory w ryk. przylatuje matka i zauwa¿a zaj±czka, wiec z kopyta za nim. a zaj±czek w NOGI!!!!! a lisica za nim!!!!! zaj±czek przebieg³ pod zwalona k³od±, a lisica za nim!!! Wtem... TRAHHHHHH!!! Lisica zaklinowa³a siê pod k³od±. Wtedy zaj±czek zaszed³ ja od tylu i mówi: - ³adna to ty nie jeste¶! - nawet mi siê nie podobasz!! - ale obieca³em twoim bachorom...
|
|
Doda³: laska |
2007-10-06 13:10:34 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Spotka³a siê glizda z glizd± i jedna mówi do drugiej gdzie stary poszed³ z ch³opakami na ryby
|
|
Doda³: jedrzej |
2008-05-05 22:34:22 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Dwa ¿ó³wie zderzaj± siê na zkrzy¿owaniu. Na miejsce przyje¿dza policja:
-Jak dosz³o do tego wypadku? - pyta policjant.
-Panie! To siê tak szybko dzia³o...
|
|
Doda³: robert |
2007-10-06 13:09:43 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Idzie my¶liwy do lasu na nied¼wiedzia. Chodzi, chodzi, a¿ znalaz³. Celuje, strzela... A nied¼wied¼ siê odwraca i mu nic. Podchodzi nied¼wied¼ do my¶liwego i mówi: - My¶liwy, albo mi dasz siê wyruchaæ albo ciê zabije na miejscu! My¶liwemu ¿ycie raczej wa¿niejsze od d*.*y, wiec nastawi³. Ale nastêpnego dnia mówi, ¿e tym razem we¼mie lepsza strzelbê. Wiec idzie z lepsza strzelba do lasu, znajduje misia, strzela, i... nic, mis znowu karze siê nastawiæ. A my¶liwy sobie obiecuje ¿e nastêpnego rana z karabinem maszynowym przyjdzie i nied¼wiadka ukatrupi. Nastêpnego rana my¶liwy celuje, oddaje 200 strza³ów, magazynek pusty, my¶li ¿e ju¿ po nied¼wiadku, a nied¼wiadek puka go od tylu w plecy i mówi: - Ty, my¶liwy, ty tu na nied¼wiedzie chyba nie przyszed³e¶.
|
|
Doda³: miko³aj |
2007-10-06 13:10:33 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
JAD¡ DWIE MRÓWKI MOTOREM. JEDNA MÓWI: CHYBA MI MUCHA DO OKA WPAD£A
|
|
Doda³: Martynka |
2007-10-06 13:11:10 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi zaj±c do lisicy i pyta :
-M±¿ jest,
-Nie ma.
- A wiêc moja droga mam dla Ciebie propozycjê dam Ci t± stówkê jak mi buzi dasz
- A nie, nie nigdy w ¿yciu ja jestem mê¿atk±, nie zrobiê tego!
-Na pewno?- mówi zaj±c wymachuj±c banknotem
- No dobra
Lisica ca³uje namiêtnie zaj±ca, za co dostaje sto z³otych.
-No lisica gor±ca jeste¶. Wiesz co dam Ci jeszcze sto z³otych jak siê przede mn± rozbierzesz.
- Nie do tego ta ja siê nie posunê nigdy, nie rozbiorê siê przed tob± za ¿adne pieni±dze!
-Na pewno?- mówi zaj±c wymachuj±c pieniêdzmi
-No dobra
Lisica rozbiera siê przed zaj±cem i dostaje zap³atê
Na to zaj±c:
-Kochana dostaniesz kolejn± stówkê je¶li siê ze mn± prze¶pisz!
-Za kogo ty mnie masz, co ty sobie my¶lisz, ¿e kto ja jestem co..- krzyczy oburzona lisica
Ale po chwili rzuca siê na zaj±ca i zaczynaj± siê kochaæ.
Zaj±c p³aci lisicy i wychodzi zadowolony jak nigdy.
Po pewnym czasie wraca m±¿ lisicy. Patrzy a jego ¿ona jaka¶ inna, cicha, wcale siê nie odzywa tylko krz±ta siê po kuchni. A wiêc pyta:
-Co siê sta³o kochanie?
-A nie nic wszystko w porz±dku
A m±¿ na to:
-Zaj±c by³?!
-By³...
- Odda³ pieni±dze?! =)
|
|
Doda³: Ewelka |
2007-10-06 13:11:09 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...34 [Losowe] >>> |
|
|
|
|