|
|
|
1 2 3 ...34 [Losowe] >>>
|
|
|
|
Dwa psy spotykaj± siê:
- Cze¶æ.
- Kra kra.
- Czy¶ ty zwariowa³!?
- Nie uczê siê jêzyków obcych
|
|
Doda³: Agusia |
2008-05-15 21:12:24 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Przychodzi poobijany zaj±c do knajpy i ryczy: - Który chce w mordê!! Cisza - Który chce w mordê, no??!! Wstaje nied¼wied¼. - Ja chce w mordê. - Eeep, to id¼ tam sk±d ja przychodzê.
|
|
Doda³: robert |
2007-10-06 13:10:35 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Nad brzegiem Nilu spotykaj± siê dwa krokodyle. - No i jak posz³o dzisiaj polowanie? - Zjad³em trzech Murzynów. A ty? - Jednego Rosjanina. - Nie wierzê! Chuchnij.
|
|
Doda³: robert |
2007-10-06 13:10:35 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Zaj±czek i nied¼wied¼ jechali poci±gem na komisje wojskowa. Zaj±czek wypad³ z poci±gu i wybi³ sobie wszystkie zêby. Pobieg³ jednak na skróty i dotar³ na miejsce szybciej ni¿ mi¶. Kiedy mis wchodzi³ do budynku, zaj±c ju¿ wychodzi³ z komisji.
- No i co?- spyta³ mi¶.
- F pofrz±tku!- odpowiedzia³ zaj±c. - Sfolniony. Bfrak ufzêbienia!
Mis pomy¶la³ chwile, odszed³ na bok, wzi±³ kamieñ i te¿ wybi³ sobie zêby. Wychodz±cego z komisji misia, oczekiwa³ ju¿ zaj±c.
- No i cfo? - pyta zaj±c.
- F pofrz±dku! - odpowiada mi¶ - Sfolniony! Plafkoftopie!
|
|
Doda³: anonim |
2007-10-06 13:09:40 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Zaj±c mówi do niedzwiedzia:
- Chod¼ idziemy na imprezkê tylko proszê Ciê nie bij mnie jak ostatnio.
Niedzwiedz na to:
- Dobra
....Rano zaj±c budzi siê z ponadrywanymi uszami, zêby bol± jak diabli, palce u r±k po³amane i mówi...
- Misiek, no kurna mia³e¶ mnie nie biæ.
Mis na to:
- Zaj±c ty lepiej mnie nie wkur...aj nawali³e¶ siê, zacz±³e¶ mnie wyzywaæ,... ja nic, potem doczepi³e¶ siê do mojej samicy ¿e to dziwka i puszcza siê z ka¿dym to mnie koledzy powstrzymali, ale mówiê ¿e¶ kumpel, obieca³em i w ogóle, potem naje¿d¿a³e¶ na moj± matkê to dobrze ¿e¶ upad³ bo bym ci ³eb urwa³, no nic jako¶ siê uda³o mi Ciê nie biæ....
Ale jak ¿e¶ wlaz³ do domu, nasra³e¶ do ³ó¿ka wsadzi³es w to 3 zapa³ki i powiedzia³e¶, ¿e je¿yk ¶pi z nami, to nie wytrzyma³em...
|
|
Doda³: koxiki |
2007-10-06 13:09:52 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Mi¶ zakaza³ robiæ kupy ani siku w lesie. Zaj±c wkurzony na misia ju¿ nie mo¿e siê powstrzymaæ idzie szybko w krzaki i robi kupê nadchodzi mi¶ zaj±c nie wie co ma zrobiæ i szybko bierze kupê w rêce. Przychodzi mi¶ i pyta co tam masz? Zaj±c odpowiada a nic. Mi¶ mówi? Pokarz bo ci dupê spiorê. Zaj±c mówi no dobra otwiera rêce i mówi o patrz odlecia³ a ile narobi³.
|
|
Doda³: kinga |
2008-01-08 18:51:32 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Dlaczego ptaki lec± do lasu?
Bo las nie przyleci do ptaków
|
|
Doda³: patunia |
2007-12-03 23:59:07 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Rozmawiaj± 2 pch³y 1 pyt. sie 2
-Gdzie by³a¶ na wakacjach?
-Na krecie-odp 2
|
|
Doda³: ¯aba |
2007-10-06 13:11:08 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
- Zabi³em 6 æmów - chwali siê Ja¶.
- Ciem - mówi tata.
- Ciapciem
|
|
Doda³: gw * |
2008-02-22 15:00:36 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Zaj±czek mia³ ochotê na seks. Idzie przez las i szuka partnerki. Spotyka zwiniêtego w k³êbek je¿a. Obchodzi go dooko³a i zupe³nie nie mo¿e siê zorientowaæ siê, gdzie jest przód, a gdzie ty³. Wreszcie mówi: - Ty, je¿ móg³by¶ chocia¿ pu¶ciæ baka, to mia³bym jaki¶ punkt odniesienia...!
|
|
Doda³: mloda88 |
2007-10-06 13:10:33 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Wchodzi zaj±czek do baru, podci±ga rêkawy i krzyczy: - Kto zbi³ mojego brata? - Ja! - wstaje zza sto³u nied¼wied¼. -A o co chodzi? - A o nic, dobrze zrobi³e¶.
|
|
Doda³: aryur10 |
2007-10-06 13:10:35 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Jad± dwie mrówki przez las na rowerach. W pewnej chwili jedna mówi:
-O kurde mucha mi wpad³a do oka!
|
|
Doda³: marti |
2007-10-06 13:10:43 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Lecia³a mucha nad ogniskiem. Opali³o jej skrzyde³ka, wiêc spad³a.
Podnosi siê i otrzepuje plecy mówi±c:
- To siê k... nalata³am!
|
|
Doda³: nataloa566 |
2007-10-06 13:09:51 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
Siedzi wrona na drzewie,patrzy a tam krowa wspina sie na drzewo i siada obok wrony
zdziwiona wrona sie pyta: Ej, krowa po co wlaz³a¶ na drzewo?
Krowa: a tak sobie przysz³am wisienek poje¶æ.
Wrona: ale to jest brzoza tu nie ma wisienek!
Na to krowa: Niesz kodzi mam w s³oiczku.
|
|
Doda³: Kociara |
2007-10-06 13:10:51 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
|
|
|
|
przychodzi krulik do sklepu i pyta:
- s± zgni³e marchewki?
sprzedawca na to nie nie mamy.
na drugi dzieñ to samo na trzeci to samo na czwarty dzieñ to samo w koñcu sprzedawca siê zdenerwowa³ i zamówi³ zgni³e marchewki na pi±ty dzieñ przychodzi królik i pyta s± zgni³e marchewki a sprzedawca na to tak s± sprowadzi³em dla pana .
a kulik na to wpad³e¶ kontrola
|
|
Doda³: asia |
2007-10-06 13:10:48 |
|
Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG] |
|
|
1 2 3 ...34 [Losowe] >>> |
|
|
|
|