Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/krzysiek/domains/krzysiek.biz/public_html/baza_polacz.php on line 7
KAWAłY : O ZWIERZ±TKACH - ?MIESZNE ANIMACJE FLASH - ?MIESZNE FILMIKI - KABARETY

Kontakt | Reklama |

 



>> Rejestracja
>> Przypomnij Has³o

 
 ::Kategorie
Najlepsze filmiki
Åšmieszne Animacje
Kabarety
Åšmieszne Reklamy
Åšmieszne Filmiki
Teledyski
Seriale - Programy
Gry Online
Kawały
-> O Szkotach
-> W restauracji
-> O polityce
-> O policjantach
-> O pijakach
-> O my¶liwych
-> O ma³¿eñstwie
-> O Ma³yszu
-> O lekarzach
-> O zwierz±tkach
-> O wojsku
-> O szefie
-> O studentach
-> O te¶ciowej
-> O wariatach
-> O stra¿akach
-> O rolnikach
-> O W±chocku
-> O laskach
-> O komputerach
-> O Babie
-> O Bacy
-> O bajkach
-> O Polaku...
-> O jaskiniowcach
-> O Jasiu
-> O hrabim
-> O duchownych
-> O cyrku
-> O blondynkach
-> Inne
Telewizja na ¿ywo
Nowo¶ci




 ::Menu
 Kartka ¶wi±teczna
 Poranek z U¶miechem
 Powiadomienia
 Nie dzia³aj± filmiki ??
 Konto PRO
 Dodaj Animacje
 Reklama
 Kontakt




 ::Wyszukiwarka








1 2 3 ...34 [Losowe] >>>
G³osuj:

Przychodzi baba z ma³p± na g³owie do lekarza. Lekarz pyta:
- Co pani dolega?
Wiêc ma³pa na to:
- Mnie nic, tylko co¶ mi siê do ty³ka przyklei³o.


Doda³: beata

2007-10-06 13:09:40

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Wpada zaj±czek do lisiej nory i pyta:
- Jest ojciec?
- nie ma..
- Jest matka?
- nie ma..
- A chcecie w te rude ryje?!


Doda³: taxi2

2007-10-06 13:10:35

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Spotykaj± siê trzy rekiny i opowiadaj±, co jad³y na ¶niadanie.
- Ja dzi¶ jad³em Chiñczyka - mówi pierwszy.
- No i jak ci smakowa³? - dopytuj± siê pozosta³e
- E tam, sam ryz.
- A ja zjad³em Francuza - mówi drugi
- Dobry?
- Nie - odpowiada drugi rekin - same ¿aby i ¶limaki.
- Ja zjad³em Ruska - chwali siê trzeci.
- ¯artujesz? Chuchnij!!


Doda³: alan

2007-10-06 13:10:33

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Zaj±c mówi do nied¼wiedzia ej nied¼wied¼ umiesz to?? brryk a Nied¼wied¼ pewnie brryk.

Doda³: eddy

2008-01-27 15:32:43

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Trzy wampiry siedz± i pierwszy mówi:
- Ale jestem g³odny.I polecia³ co¶ zje¶æ.
Wraca ca³y zakrwawiony i mówi:
- Widzicie t± krowê?
Odpowiadaj±:
- Tak!
- Ja j± zjad³em.
Po jakim¶ czasie mówi drugi:
- Ale jestem g³odny.I polecia³ co¶ zje¶æ.
Przylecia³ ca³y zakrwawiony i mówi:
- Widzicie tego konia?
Odpowiadaj±:
- Tak!
- Ja go zjad³em.
Po chwili mówi trzeci:
- Ale jestem g³odny. I polecia³ co¶ zje¶æ.
Przylecia³ ca³y zakrwawiony i mówi:
- Widzicie ten s³up!?
Opowiadaj±:
- Tak!
- JA GO NIE WIDZIA£EM!!!!!!!!!!!!!!!!!


Doda³: Emilka12355

2007-10-06 13:11:29

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Dwie kangurzyce spotka³y siê na ¶rodku sawanny:
- cze¶æ Helka
- cze¶æ Zocha
- s³ysza³a¶ Jad¼kê wczoraj ludzie do polskiego zoo zabrali.
- oooo to ma g³upio
- nie powiedzia³a bym, dobry klimat, lekki wiaterek i podobno samców du¿o no bo ona podobno na rozp³odniówke
- a ja my¶lê, ¿e ma g³upio
- takkk a to dlaczego??
- a bo to taki dziwny kraj, nosisz torebkê jeste¶ peda³em.


Doda³: ratte

2008-02-11 14:33:51

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Dwie ¶winie jedz± w chlewie. Nagle jedna z nich zwymiotowa³a, a druga na to:
-Nie dolewaj, bo nie zjemy.


Doda³: miniu¶

2007-10-06 13:09:46

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Nied¼wiadek kupi³ motorek. Zadowolony jedzie przez las i spotka³ zaj±czka.
Pyta siê:
- Ty zaj±c chcesz siê przejechaæ?
- No pewnie.
- Wsiadaj.
Jad± przez las 40 na godzinê, 50, 60. Nagle nied¼wiadek poczu³ mocny u¶cisk i mokro. Pyta siê:
- Ty zaj±c, zla³e¶ siê ze strachu?
Na to zaj±czek ze spuszczona g³ow±.
- Tak, zla³em siê. Jecha³e¶ bardzo szybko i siê ba³em.
Zaj±c postanowi³ siê odegraæ. Zapo¿yczy³ siê i kupi³ szybszy motorek. Szuka³ nied¼wiadka. W koñcu szczê¶liwy znalaz³. I pyta siê:
- Ty nied¼wied¼ chcesz siê przejechaæ?
- No pewnie.
Jad± przez las 40 na godzinê 50, 60, 70, 80. Nagle zaj±czek poczu³ mocny u¶cisk i mokro. Szczê¶liwy pyta siê nied¼wiadka:
- Ty nied¼wied¼, zla³e¶ siê ze strachu?
Na to nied¼wiadek ze spuszczon± g³ow±:
- Tak, zla³em siê. Jecha³e¶ bardzo szybko i siê ba³em.
Zaj±c szczê¶liwy odpowiada.
- No to siê zaraz zesrasz, bo nie mogê dosiêgn±æ do hamulca.


Doda³: Maniek

2008-03-17 21:27:47

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

¦lepy je¿ wpada na kaktus i mówi:
- Czy to ty mamo?


Doda³: maniak

2007-10-06 13:09:40

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Idzie zaj±czek przez las, z papierosem i spotyka krowê, a krowa na to
- Taki ma³y, a ju¿ pali - a zaj±czek
- Taka du¿a a bez biustonosza.


Doda³: grzesiek

2007-10-06 13:09:53

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Biegnie sobie zaj±czek przez las, nagle widzi lisa i podbiega do niego
-Siema lis.
Siema bóbr, odpowiada lis.
Zaj±c trochê poirytowany,-Nie jestem bobrem.
-Oj jeste¶, jeste¶, mówi lis.
-Chod¼my do wilka on bêdzie wiedzia³ kim jestem, mówi zaj±c. No i biegn± przez las do jamy wilka. POdbiegaj± do niego i mówi±,
-Siema wilk.
-Siema bobry.
-Nie jeste¶my bobrami, no co ty.
Zaj±c i lis wkurzeni-Id¼my do sowy, ona jest m±dra bêdzie widzia³a ¿e nie jeste¶my bobrami. No i biegn± dalej przez las do domku sowy. Sowa widzi ich ju¿ z daleka.
-Siema sowa-mówi±.
-Siema bobry.
To ju¿ ich wkurzy³o niemi³osiernie-Biegniemy do niedzwiedzia.On jest najstarszy, najm±drzejszy, powie nam ¿e nie jeste¶my bobrami.
No i mknie taka zgraja le¶nych zwierzaków przez ca³y las. Podbiegaj± do niedzwiedzia:
-Siema niedzwied¼.
-No siema zaj±c, odpowiada. Co ty tu robisz z tymi wszystkimi bobrami...?


Doda³: kristof

2007-10-06 13:09:42

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Nied¼wieæ z³apa³ zaj±czka a zaj±czek zdenerwowany mówi:
- jak mnie zaraz nie pu¶cisz i nie przeprosisz to.....
- To co?? - pyta nied¼wied¼.
- To..trudno


Doda³: patrycja

2008-04-07 21:45:13

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

sylwester, lisica idzie przez las na zabawê , uczesana odstawiona nagle za krzaków s³ychaæ gdakanie kury my¶li kura w lesie o tej porze ale nie zaszkodzi przegry¼æ co¶ pod wódeczkê wskakuje za krzak s³ychaæ szamotaninê po chwili wypada rozczochrana bez ogona a za krzaków wychodzi wilk zapina rozporek i mówi widzisz ruda trzeba sie uczyæ jêzyków obcych

Doda³: dykta

2007-10-06 13:10:43

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

-Co wyjdzie ze skrzy¿owania ¿yrafy ze szpakiem?
-Kombajn do czere¶ni!


Doda³: tomek

2007-10-06 13:09:41

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
G³osuj:

Zaj±czek i nied¼wied¼ jechali poci±giem na komisje wojskowa. Zaj±czek wypad³ z poci±gu
i wybi³ sobie wszystkie zêby. Pobieg³ jednak na skróty i dotar³ na miejsce szybciej ni¿
mis. Kiedy mis wchodzi³ do budynku, zaj±c ju¿ wychodzi³ z komisji.
- No i co?- spyta³ mis.
- F pofrzatku!- odpowiedzia³ zaj±c. - Zfolniony. Bfrak ufzebienia!
Mis pomy¶la³ chwile, odszed³ na bok, wzi±³ kamieñ i te¿ wybi³ sobie zêby. Wychodz±cego
z komisji misia, oczekiwa³ ju¿ zaj±c.
- No i cfo? - pyta zaj±c.
- F pofrzadku! - odpowiada mis - Zfolniony! Plafkoftopie!


Doda³: koxiki

2007-10-06 13:10:33

Wy¶lij znajomemu: [EMAIL][GG]  
1 2 3 ...34 [Losowe] >>>


 Reklama.....  ::


 Pouk³adaj Wed³ug::
OD Najlepszych
OD Najnowszych
Alfabetycznie [A --> Z]
Alfabetycznie [Z --> A]
Najwiêcej Ogl±dane

¯yczenia na Nowy Rok - Opisy gg - Sennik na tja.pl - Tapety na pulpit

0.0073